Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235310 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | "Rabona" Hulka daję zwycięstwo w ostatniej sekundzie |
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 31, 2011, 11:39:51 »
Świetne, widowiskowe spotkanie z ogromem sytuacji po obu stronach. Głównymi bohaterami tego wieczoru byli przede wszystkim bramkarze, którzy ratowali swoje kluby także w beznadziejnych sytuacjach... Casillas zdołał wybronić nawet karnego.Zmiennicy po dobrej kontrze przesądzili o wyniku spotkania. Hulk popisał się przy strzale efektowną "la raboną" co na pewno dodało "smaczku" tej pięknej kontrze.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | "Rabona" Hulka daję zwycięstwo w ostatniej sekundzie |
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 31, 2011, 12:58:19 »
Faza grupowa Ligi Mistrzów - 3 kolejka


Real Madryt 5-1 Otelul Galati

26' Ronaldo, 28' Ronaldo, 35' Ronaldo, 49' Coentrao, 84' Benzema (Ronaldo) - 60' Serghi (Perendija)

56' Ramos


Królewscy pokonali na własnym boisku w efektownym stylu Otelul Galati 5-1 (3-0). W owym spotkaniu Hart-tricka skompletował crack zespołu Cristiano Ronaldo, który na trafienie trzech bramek potrzebował zaledwie dziewięć minut. Mniej cieszący może być fakt, że to już trzeci mecz z rzędu, gdzie czerwoną kartkę zdobywa gracz Realu.

Mecz, a w zasadzie jego początek pokazał, że ekipa przyjezdnych na Bernabeu nie będzie miała łatwego pobytu. Real od samego początku natarczywie atakował bramkę rywali. Widać było jak głodny bramek był Ronaldo, który już w pierwszy kwadransie oddał bardzo wiele strzałów na bramkę rywala. Bardzo dobrze grał też Fabio Coentrao, który swoimi dobrymi występami na drugi plan spycha di Marie. W 26 minucie mogliśmy zobaczyć pierwsze trafienie w tym meczu. Autorem pięknej bramki został oczywiście Ronaldo. Portugalczyk odebrał piłkę na 25 metrze po czym wpadł w pole karne i mocnym strzałem dał prowadzenie. Na drugie trafienie nie trza było czekać długo, bo już po dwóch minutach Ronaldo trafia drugiego gola. Crack Realu tak jak i przy pierwszej bramce piłkę odebrał w okolicy 25 metra po czym położył bramkarza i trafił drugiego gola. Na skompletowanie hart-tricka Portugalczyk potrzebował kilka minut. Już w 35 minucie Ronaldo świetnym wolejem zza pola karnego posyła piłkę do sitaki czy samym trafia swojego trzeciego gola w tym meczu. W drugiej połowie emocję trochę siadły, bowiem Real miał już bardzo dobry wynik, a trzeba się oszczędzać bo w 10 kolejce ligowej grają z Atletico Madryt. W 49 minucie w pole karne wpada Ronaldo, efektownym lobem chciał zdobyć czwartego gola, jednak bramkarz odbija piłkę. Ta nie fortunie leci pod nogi Coentrao, a skrzydłowy Realu mocnym strzałem trafia czwartego gola. W 56 minucie z boiska za bezsensowny faul wyrzucony został Ramos. Jose Mourinho za bardzo tym się nie przejął i do końca meczu zagrał trójką w obronie. W 60 minucie to jednak goście zdobywają bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki wbija Serghi. Następnie na boisku zameldował się Benzema. Francuz w 84 minucie dołożył jeszcze piątego gola dla Realu wykorzystując świetne podanie Ronaldo. Mourinho znów może mieć dylemat kto ma zagrać w ataku. Higuain od trzech meczy nie trafia już bramki, a Benzema tak jak i Hulk co wejdą to notują trafienie.

___________________________________________________________________________________________

Los Blancos Notícias #6

Neymar: Ganso trafi do Madrytu.


Neymar to gwiazda Santosu o którą Real Madryt przed rozpoczęciem sezonu starał się. Brazylijczyk jednak jak wiemy chce jak na razie zostać w Santosie. Spytany Naymar o rzekomy transfer Ganso do Realu odpoiwedział. - " Ganso to bardzo dobry piłkarz i jestem nie mal pewny, że trafi do Madrytu. Bardzo lubię Paulo jest bardzo dobrym człowiekiem i wielkim profesjonalistą. Pasowałby tam doskonale. Jego drybling, pewność siebie, umiejętność zdobywania goli. Ludzie szybko by się do niego przyzwyczaili bo jest to piłkarz godny uwagi. " Tak więc transfer Ganso do Realu zimą jest bardzo możliwy. Real jak wiemy zrezygnował z Neymara, który na razie chce pozostać z Brazylii, choć nie wykluczone jest, że w przyszłym sezonie to i też Neymar trafi na Bernabeu.


Coentrão po sadza na ławce di Marię.


Jose Mourinho po ostatnich dobrych występach Fabio w ekipie Realu zdecydował się, że to teraz on będzie grał na prawym skrzydle w Realu. Jak dotąd na tej pozycji występował di Maria, ale ostatnie słabe występy Argentyńczyka, a dobre Portugalczyka zadecydowały do takiego ruchu. Powraca także dylemat jaki napastnik ma grać w podstawowej " 11 ". Jak dotąd gra tam Higuain, ale bramek nie zdobywa, a Hulk i Benzema co wejdą to strzelają piłkę do siatki. Ostatnim mętlikiem w głowie Mourinho może być to kto ma zagrać z obronie. Dobre występy na środku obrony oraz jeszcze lepsze na boku Arbeloi wskazują na to, że to Carvalho będzie musiał usiąść na ławce przez najbliższe kilka spotkań.

Przewidywany skład na Atletico Madryt
10 kolejka ligi hiszpańskiej


Mourinho podał skład który może w 10 kolejce na Santiago Bernabeu zagościć od pierwszych minut. W bramce bez wątpienia zagra Cassilas. W obronie na środku zagra Ramos wraz z Pepe, a na bokach zobaczymy Marcelo i Arbeloe. Jak defensywny pomocnik zagra Xabi Alonso. Przed nim parę ofensywnych pomocników utworzą Ozil wraz z Kaką. Na skrzydłach zobaczymy Ronaldo tak jak i Coentrao, a na szpicy zagra Higuain.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 13:03:09 wysłana przez mojsesh »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | "Rabona" Hulka daję zwycięstwo w ostatniej sekundzie |
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 31, 2011, 13:03:42 »
Kolejny kapitalny występ w waszym wykonaniu, kolejny kapitalny mecz Ronaldo. Hattrick w 9 minut, to się nie zdarza za często, on jest jednak niesamowity. Nie daliście żadnych szans rywalom, szkoda tej kartki Ramosa bo to już kolejny mecz którego nie kończycie w komplecie, ale mimo wszystko dajecie sobie radę. Szkoda, że Higuain nie może się wstrzelić. Z taką formą raczej widziałbym w pierwszym składzie Benzemę bądź Hulka, a Argentyńczyk niech odpocznie parę meczów, może to coś da. :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hart-trick w 9 minut | Coentrao w pierwszym składzie |
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 31, 2011, 13:06:01 »
Real to jest chyba w 65% zależny od formy Ronaldo. Ten gracz jest niesamowity, strzela gole jak na zawołanie. Dzisiaj wpakował rywalom 3 i dalej trzeba było trochę wyhamować i oszczędzać siły na derby Madrytu. Hmm w waszej grze jest coś niesamowicie dziwnego, wygrywacie wysoko, ale też często łapiecie czerwone kartki za nic. Widać Di Maria i Carvalho muszę pogodzić się z rolą rezerwowych, bo na tę chwilę lepsi są Centrao i Arbeloa. Ciekaw jestem co zobaczymy w Derbach Madrytu.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hart-trick w 9 minut | Coentrao w pierwszym składzie |
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 31, 2011, 13:44:07 »
Kolejny świetny mecz C.Ronaldo.. Potwierdza to tylko że będzie walczył o złota piłkę która myślę wpadnie w jego ręce.. Co do samego meczu zagraliście po prostu tak jak chciałoby się zawsze oglądać Real..Ofensywnie, kreatywnie i bajecznie.. Zarazem zgodzę się z reddevil8911, kolejny mecz łatwo Wam idzie a ktoś wyłapuje czerwień .. Może za bardzo się starają ? ;)

Czekam na mecz derbowy..Atletico Madryt jest oczywiście do ogrania.. Bo z taką formą jaką prezentujesz nie może być inaczej..

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hart-trick w 9 minut | Coentrao w pierwszym składzie |
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 31, 2011, 14:43:48 »
Świetny mecz. Ronaldo zagrał chyba spotkanie życia. Hattrick w 9 minut, brawo. I to jeszcze sam na niego zapracował, świetnie odbbierał piłkę na 25m., i wykorzystywał swoją szanse. Druga połowa mniej emocjonująca, Ramos zbiera niepotrzebnie czerwony kartonik.
Można było zobaczyć honorowy gol dla gości, no, i ostatni gol Benzemy. :)
Bramka meczu to na pewno trafienie Cristiano z woleja.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hart-trick w 9 minut | Coentrao w pierwszym składzie |
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 31, 2011, 16:08:52 »
Liga BBVA - 10 kolejka


Real Madryt 4-2 Atletico Madryt

2' Ronaldo (Higuain), 22' Higuain (Ronaldo), 52' Ronaldo (Ozil), 90' Hulk (Arbeloa) - 84' Diego (Falcao), 89' Falcao (Diego)

79' Arda Turan


Wielki spektakl mogliśmy obejrzeć w 10 kolejce ligi BBVA pomiędzy Real Madryt a Atetico Madryt 4-2 (2-0). W tym meczu oglądaliśmy dwóch najlepszych strzelców ligi, czyli Ronaldo oraz Falcao. Jak sobie poradzili owi zawodnicy? Jak przebiegał cały mecz? Zapraszam do przeczytania najciekawszych momentów spotkania.

2 min. - Akcję ze środka rozpoczyna Kaka. Brazylijczyk holuję piłkę po czym zagrywa na prawe skrzydło do Coentrao. Ten bez wahania posyła na 16 metr do Higuaina, Argentyńczyk odwraca się z piłkę i podaję do Ronaldo. Cristiano wpada w pole karne po czym zdobywa pierwszego gola. Piłka przy strzale odbiła się jeszcze od obrońcy  myląc zupełnie bramkarza.

22 min. - Ozil świetnie odbiera piłkę w okolicach 20 metra. Niemiec dostrzega na czystej pozycji Ronaldo i natychmiast kieruję do niego futbolówkę. Ronaldo po raz kolejny wpada w pole karne mógł uderzać, jednak podaję do Higuaina, a ten strzałem do niemalże pustej bramki daję dwu bramkowe prowadzenie Królewskim.

52 min. - Ponownie Ozil przejmuje piłkę w środku pola. Szybko wymienił podanie z Kaka po czym zauważył ponownie wychodzącego Ronaldo. Niemiec podał górną piłką do cracka Realu, a ten strzałem z powietrza trafia już trzeciego gola w tym meczu.

84 min. - Falcao świetnie okiwał Pepe. Gracz Atletico wbiega w pole karne po czym wrzuca futbolówkę na głowę Diego, a ten soczystym strzałem z " szczupaka " daję nadzieję Atletico.

89 min. Sam na sam biegnie Falcao lobuję Cassilasa piłką ociera się jeszcze o dłonie Hiszpana i wychodzi na rzut rożny.  Do piłki podchodzi Diego i świetnie wrzuca w pole karne. Tam znalazł się Falco, który głową pokonuję Ikera tym samym dając nadzieję na remis w tym spotkaniu.

90+3 min. - Z piłką rusza di Maria. Czeka Argentyńczyk na 30 metrze, aż pod akcję podłączy się Arbeloa. Hiszpan otrzymuję piłkę po czym podaje do Hulka. Brazylijczyk świetnie podcina futbolówkę i ustala wynik spotkania na 4-2. Warto dodać, że Arbeloa świetnie rozumie się z Hulkiem.

Mam nadzieję, że Reddevil nie obrazi się, że użyczyłem sobie jego styl. Pisząc tak pisze mi się znacznie lepiej, a wy możecie szybciej oraz bardziej zrozumiale przeczytać tekst.


Statystyki ligowe

___________________________________________________________________________________________

Los Blancos Notícias #7

David Luiz trafi na Bernabeu?


Wiemy już, że Królewscy negocjują z Ganso, jednak to nie wszystko. Do gry także wkracza David Luiz, który ma na Bernabeu przyjść już zimą tego sezonu. Jak wiemy Królewscy nie mają zbyt wielu obrońców, a Luiz był by doskonałym ruchem transferowym. W ekipie Realu na pewno zastąpił by Carvalho, który zimą chyba opuści stolicę Hiszpanii. Luiz jak na razie występuję z Chelsea, a tam jest jednym z podstawowych obrońców tego klubu, także pozyskanie go było by bardzo trudne. Widać także, że Mourinho sięga co raz bardziej w Brazylijską młodzież. W klubie jest już Marcelo, Hulk oraz Kaka. Wszystko wskazuję także na to że Ganso będzie czwartym Brazylijczykiem no i teraz jest jeszcze zainteresowanie piątym czyli Luizem.

Przypuszczany skład na Levante
Copa Del Rey - 2 runda - 1 mecz


Już w środę Królewscy po raz drugi zmierzą się z ekipą z Valencii. Jak wiemy w spotkaniu ligowym Real nie spodziewanie zremisował, a Levante jako pierwsze ucięło komplet punktów w tym sezonie. W Pucharze Króle Real wybiegnie w następującym zestawieniu. W bramce po raz trzeci w tym sezonie zagra Adan. W linii obrony zobaczymy na boku Marcelo wraz z Arbeloa, a w środku Ramosa z Pepe. Jako defensywny pomocnik zagra Xabi Alonso. Parę ofensywnych pomocników przed nim stworzą Alvarez oraz di Maria. W ataku zobaczymy trójkę napastników czyli Benzeme, Higuiana oraz Hulka.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 16:14:33 wysłana przez mojsesh »

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetna końcówka meczu | David Luiz w Madrycie? |
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 31, 2011, 16:55:27 »
Świetny mecz derbowy z Atletico, mimo prowadzenia 3:0 Atletico zdołało strzelić dwa gole i doprowadzić Cię do ostrej nerwicy :D, na szczęście gol Hulka ustalił wynik.
Ciekawe z kim przyjdzie Ci się zmierzyć w następnej kolejce ;).
W takiej formie to strach z Tobą grać, bez porażki z tylko jednym remisem.
Gdyby była Liga Mistrzów forumowiczów z takimi samymi składami jak w karierach, byłbyś faworytem do wygrania Pucharu Europy :D ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetna końcówka meczu | David Luiz w Madrycie? |
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 31, 2011, 17:17:06 »
Ale emocje z Atletico fajna taktyka nawet tam Coentrao wepchałeś.Prowadziliście 4-0 ale Atletico jeszcze strzeliło 2 honorowe bramki w końcówce ale wy zasłużenie wygraliście.Gratuluje.

PS:Ja też mam podobny styl.Tzn chodzi mi o to najciekawsze akcje :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetna końcówka meczu | David Luiz w Madrycie? |
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 31, 2011, 17:27:38 »
Ojejku, jakbym zobaczył u Ciebie Davida to byłaby kapitalna sprawa. Bardzo lubię tego gościa, jest niesamowity. Mam nadzieję, że uda Ci się go sprowadzić, chociaż Chelsea może stanowić zaporę nie do przejścia.
Z Atletico świetny mecz. Ronaldo jak zwykle nie zawodził, no i Gonzalo się obudził w końcu. Super, mam nadzieję, że to będzie początek jego strzeleckiej serii. Szybko objęliście prowadzenie, później systematycznie je powiększaliście aż... Atletico ni z tego ni z owego w ciągu 5 minut strzeliło wam dwie bramki i było niebezpiecznie. Na szczęście raz, że chwilę później bramkę zdobył Hulk, który już po raz któryś zagrał ładną akcję z Arbeloą. Może warto mu dać szanse od początku?

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetna końcówka meczu | David Luiz w Madrycie? |
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 31, 2011, 18:28:56 »
No pewnie, ze się nie obrażę nie mam za co. Cieszy mnie, ze się styl podoba, ale tak naprawdę to jest styl Lacoki ja go tylko lekko pozmieniałem. Wracając do meczu 4:2 z lokalnym rywalem jest świetnym rezultatem. Znów Ronaldo grał kapitalnie, widzę Higuain strzelił, super bo bardzo go lubię. Końcówka niebezpieczna Diego i Falcao mogli napykać wam stracha, ale Hulk zamkną im usta i nogi.

Hmm Luiz na Bernabeu, będzie ciężko go ruszyć z Chelsea, ale jeśli ci się uda to masz już skład kompletny.

Plus za brak czerwonej kartki w końcu.

Offline Milten4867

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetna końcówka meczu | David Luiz w Madrycie? |
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 31, 2011, 18:37:55 »
Dobra robota zwycięstwo z Atletico. David Luiz na pewno ci się przyda bierz go.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetna końcówka meczu | David Luiz w Madrycie? |
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 31, 2011, 19:07:19 »
David Luiz był by świetnym ruchem jednak brakuje mi tu nadal wychowanków. Trochę szkoda, że kupujesz "gotowe" gwiazdy. Fajnie by było raz na jakiś czas zobaczyć młodziaka z overallem 65-70 w pierwszym składzie. Cudowne widowisko z Atletico Madryt na Stantiago. Falcao pokazał klasę, tworzą świetny duet w tym klubem wraz z Diego. Chyba wygląda na to, że jest on lepszy nawet od Hulk''a choć Brazylijczyk gdyby był podstawowym zawodnikiem pokazał by na co go stać.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetna końcówka meczu | David Luiz w Madrycie? |
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 31, 2011, 20:04:31 »
Copa Del Rey - 2 runda - 1 mecz


Real Madryt 3-3 Levante

5' Alonso (Rzut karny), 24' Higuain (Benzema), 71' Hulk (Ozil) - 26' Aranda (Rzut karny), 41' Aranda, 86' Valdo (Aranda)

26' Adan, 52' Arbeloa, 86' Alonso - 5' Muna


W drugiej rundzie Pucharu Króla Królewscy na własnym stadionie mierzyli się z Levante 3-3 (2-2). Królewscy do spotkania przystąpili w połowie rezerwowym składzie. Levante śmiało atakowało i to się im opłaciło bo wywożą cenny remis z Bernabeu. Zainteresowanych bramkami zaprasza do poniższego opisu.

5 min. - Świetną piłkę od Hulka dostaję Higuain. Argentyńczyk wychodzi na czystą pozycję. Wpada w pole karne i chce przejść bramkarza, gdy mu się to udaję to bramkarz łapie go za nogi. Sędzie bez wahania wskazuje na wapno. Do rzutu karnego podchodzi Xabi Alonso. Hiszpan trafił w prawy bok i dał prowadzenie Królewskim.

24 min. - W środku pola przejmuję Higuain wymienia piłkę z Benzema. Francuz bierze na swoje barki trójkę obrońców po czym odgrywa do nie krytego Higuaina, a ten strzałem z pierwszej piłki daję już dwu bramkowe prowadzenie.

26 min. - Do piłki na skrzydle dochodzi Valdo posyła w wolną uliczkę do Arandy, a ten biegnie oko w oko z Adanem. Hiszpan podobnie jak i kolega z drugiej drużyny fauluję w pole karnym po czym sędzie wskazuje na wapno. Do piłki podchodzi sam poszkodowany i trafia kontaktowego gola.

41 min. - Identyczna sytuacja jak ta z 26 min. Tym razem Aranda od razu uderzył, lecz Adan zdołał to wybronić po czym wypluł piłkę pod nogi Arandy, a ten teraz bez wahania doprowadza do remisu.

71 min. - Świetnie w defensywie przechwyca Ramos. Hiszpan od razu podaję na środek do Ozila. Niemiec trochę poholował piłkę i zagrał do Hulka, ten wbiega w pole karne i efektownym lobem wyprowadza Real na prowadzenie.

86 min. - Stały fragment gry. Z rzutu wolnego z okolic 35 metra w pole karne centruje Aranda. W polu karnym Realu znalazł się nie kryty Valdo, który strzałem z woleja ratuję remis Levante.

Królewscy zostali po raz drugi w tym sezonie zatrzymani i to po raz drugi zatrzymani przez Levante. Miejmy nadzieję, że w rewanżu Królewscy na trudnym terenie w Walencji wygrają i znajdą się w kolejnej rundzie pucharu.

___________________________________________________________________________________________

Los Blancos Notícias #8

Higuain po meczu.


- Jeśli już drugi raz z rzędu remisujemy z tym klubem to oznacza to, że gramy podobną piłkę. My jak i Levante znamy słabe punkty i kiedy trzeba to w nie uderzamy. Na szczęście mamy jeszcze rewanż i jeszcze jedną szanse do awansu. Mimo iż to Levante teraz jest w lepszej sytuacji bo wystarczy jej 0-0, 1-1 czy 2-2 to i tak do Walencji pojedziemy po awans. Oczywiście lepiej było by tam jechać dopełnić formalności, lecz trochę walki na boisku powinno dobrze wpłynąć na zespół. Higuain został jeszcze zapytam o swoją dotychczasową postawę. - Cieszę się, że mogę grać dla Realu. Ciesze się kiedy zdobywam gole. Cieszy mnie każdy gol zawodnika naszego klubu. Cieszy mnie kiedy trafia Hulk czy Benzema bo w klubie nie liczą się inwidualności tylko cały zespół.

Przypuszczany skład na Seville
11 kolejka ligi hiszpańskiej


Mimo iż Sevilla jest na końcu tabeli (17 pos.) to Jose Mourinho nie lekceważy rywala i do tego spotkania od pierwszych minut wystawi swoje najlepsze ogniwa. W bramce zagra Cassilas. Przed nim zobaczymy czwórkę obrońców. Z boku Marcelo wraz z Arbeloa, a w środku Pepe z Ramosem. Defensywnym pomocnikiem będzie Xabi Alonso. Parę ofensywnych pomocników utworzy Ozil wraz z Kaką. Na skrzydłach ujrzymy Ronaldo wraz z Coentrao, a na szpicy zagra Higuain.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Levante znów zaskoczyło, dwa rzuty karne |
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 31, 2011, 20:15:43 »
Ależ mecz, 2 karne, dużo emocji. Już na początku Hulk w swoim stylu chciał minąć bramkarza, ładnie wypracował karnego dla Alonso. Kolega nie zmarnował, i prowadzicie 1:0.
Drugi gol to błysk dwóch napastników. Benzema ładnie wziął ciężar gry na siebie, odegrał do Higuaina, a ten bez problemów wpakował piłkę do bramki. 26 minuta to zła decyzja twojego bramkarza, bezmyślnie sfaulował rywala, a ten strzela gola kontaktowego. 41 minuta to nadal dominacja Levante, ładnie Cię przycisnęli, bramkarz niefortunnie wyrzucił piłkę pod nogi rywala, a ten strzelił bramkę na remis. Druga połowa, i 20 minut przed końcem kapitalna akcja trzech zawodników. Ramos przejmuje, odgrywa do środka, potem podanie do Hulka, i oczywiście gol. :) Szkoda ostatniej akcji Levante w końcówce, nie upilnowany Valdo strzela gola z woleja. Bardzo niekorzystny wynik dla Realu, potrafią wysoko wygrać, ale 3 bramki na wyjeździe daje Levante bardzo dużą swobodę.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Levante znów zaskoczyło, dwa rzuty karne |
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 31, 2011, 20:53:29 »
Co za mecz Levante nie sprzedało tanio skóry i mimo iż przegrywali już 2-0 to podnieśli się z kolan i doprowadzili do remisu potem jeszcze raz przegrywali i ostatecznie zremisowali.Mecz fantastyczny oby więcej takich.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Levante znów zaskoczyło, dwa rzuty karne |
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 31, 2011, 21:05:30 »
Znów muszę nadrobić  ;D to zaczynam ...

10 Kolejka BBVA...

Derby dla Realu.. Nie mogło być inaczej.. Jesteś w takim gazie że nie wiem czy ktoś Cię będzie wstanie zatrzymać.
Kolejny genialny występ C.Ronaldo do tego swoje dołożyli Hulk i Higuain i po sprawie..Meczu w takiej formie nie mogłeś po prostu przegrać..

Co do transferu ... Na pewno ciężko będzie David Luiz ściągnąć chodź nic nie jest stracone..

Copa del Rey..
Oj te Levante Wam nie leży.. Mimo że przegrywali w tym meczu co chwilę to jednak było ich stać na odrobienia strat. Można to opisać jak walkę bokserską ... Deski-wstali-deski-wstali-deski-wstali no i remis wywalczony..
Wynik myślę bardziej cieszy Levante bowiem rewanż u nich i to może być bardzo ciekawy mecz. Czy uda im się po raz kolejny sprawić niespodziankę? Pewnie dowiemy się wkrótce..

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Levante znów zaskoczyło, dwa rzuty karne |
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 31, 2011, 21:28:22 »
oo widzę, że z tradycyjnego opisu przechodzisz na relację, osobiście wolę klasyczną wersję, co nie oznacza, że nie lubię tej nowszej. bardzo fajny pomysł z tym Noticas. coś jak u mnie kiedyś Wisła flesz  :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Levante znów zaskoczyło, dwa rzuty karne |
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 31, 2011, 21:32:47 »
Te Levante ewidetnie wam nie leży, nie możecie jakoś z nimi . Mecz był bardzo dobry, widać że goście się was nie przestraszyli i grali odważnie. Cios za cios w tym meczu, ktoś strzelał, zaraz wyrównanie. Znów gol dla was i znów oni. Znów wy i ten no "mój ulubieniec" strzelił na 3:2 i powinno być już po emocjach, jednak 2 86 Valdo strzela z woleja na 3:3 co powoduje ciekawy rewanż w Levante. Musicie wygrać, albo zremisować 4:4. ;) Teraz Sevilla, ciekawe ile oni od was dostaną.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Levante znów zaskoczyło, dwa rzuty karne |
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 31, 2011, 22:02:20 »
Liga BBVA - 11 kolejka


Real Madryt 0-1 Sevilla

43' Negredo (Manu del Moral)

23' Marcelo, 66' Ramos


Można powiedzieć do sensacji doszło w meczu 11 kolejki pomiędzy Real Madryt a Sevilla 1-0 (1-0). Królewscy po raz pierwszy w tym sezonie muszą uznać wyższość rywala. Sevilla w tym sezonie sobie nie radzi i zajmuję dopiero 17 pozycję w tabeli, jednak piłkarze Realu po przerwie reprezentacyjnej nie potrafili zagrać dobrego meczu i ulegli przyjezdnym.

43 min. - Manu del Moral odbiera piłkę od Ozila. Wymienia się podaniami z Armenterosem po czym dogrywa świetną piłkę do Negrdeo. Hiszpan wychodzi sam na sam z Cassilasem i płaskim strzałem po ziemi daję prowadzenie Sevilli. Jak się potem okazało był to trafienie zapewniające trzy punkty ekipie przyjezdnych.

Podsumowując całe te spotkanie to ekipa Królewskich nie zagrała źle. Sevilla wykorzystała nadarzającą się sytuację. Czego żałować w meczu ma Higuain, który w spotkaniu dwa razy nie trafił do niemalże pustej bramki. W jednej z akcji pomylił się z trzech metrów. W końcówce także Ronaldo w akcji sam na sam nie pokonał Palopa.


Statystyki ligowe

___________________________________________________________________________________________

Los Blancos Notícias #9

Przewidywany skład na Otelul Galati
Faza grupowa ligi mistrzów - 4 kolejka


Przed Królewskim mecz w lidze mistrzów. Stawka tego spotkania jest dość duża, bo gdy Królewscy wygrają te spotkanie to już zapewnią sobie awans do 1/8 turnieju. Królewscy od pierwszych minut wyjdą w następującym składzie. W bramce oczywiście zagości Cassilas. Parę obrońców na środku utworzy Pepe wraz z Carvalho. Na boku defensywy zagra Marcelo wraz z Arbeloa. Jak defensywni pomocnicy zagrają tutaj po raz pierwszy w parze Xabi Alonso oraz Lass. Przed nim zobaczymy osamotnionego Ozila. Na skrzydłach zagra Ronaldo wraz z di Marią, a na szpicy zobaczymy Hulka.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Levante znów zaskoczyło, dwa rzuty karne |
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 31, 2011, 22:02:20 »