Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235226 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | O tym spotkaniu będzie mówić się latami. FINAŁ LM
« Odpowiedź #760 dnia: Grudzień 25, 2011, 23:45:38 »
Szkoda porażki z Barcą !
Świetne widowisko ! Dziewięć goli i to zdobyte w jakim stylu, najbardziej chciałbym zobaczyć gola Pedro z piętki :D
Miałeś wygrana w swoich rękach, ale niestety nie udało ci się tego utrzymać. Czas na kolejny sezon, trzeba zapomnieć o tym. Zobaczymy co będzie za rok.
Gratulacje za świetne widowisko i wiele emocji :D Gratulacje również dla ronaldo i higuaina.
Czyli nie będzie potrójnej korony :(
" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | O tym spotkaniu będzie mówić się latami. FINAŁ LM
« Odpowiedź #761 dnia: Grudzień 25, 2011, 23:53:59 »
Szkoda, szkoda... To był wielki mecz :D Nie ma potrójnej korony, a sądziłem, że Ci się uda. Uważam, że mecz będzie równie długo wspominany, jak pamiętne 3:3 w 2005 w spotkaniu Milan-Liverpool. Mimo porażki, rozegraliście kapitalne zawody. Ronaldo strzelił bramkę w ważnym spotkaniu :o W dodatku po ładnym dryblingu, jeszcze większe zaskoczenie... Dobrze wiem, jak się czułeś po wolnym Xaviego, nie raz mam podobną sytuację... Choć w meczu o takiej stawce chyba mi się jeszcze nie zdarzyło. Musimy też pamiętać, że w karnych niekoniecznie musielibyście zwyciężyć.



Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | O tym spotkaniu będzie mówić się latami. FINAŁ LM
« Odpowiedź #762 dnia: Grudzień 26, 2011, 00:11:36 »
Matko boska, co za spotkanie... Los wielokrotnie odwracał się, niczym chorągiewka na wietrze. Szybko wyszliście na prowadzenie, jednak Barcelona równie szybko wyrównała. Później wzięliście się nieco do roboty i udało się odskoczyć już na dwie bramki. Wynik 3:1, do końca nieco mniej niż pół godziny - wydawało się, że przewaga, którą spokojnie da się utrzymać. Niestety kilka minut po golu na 3:1 Barcelona złapała kontakt. Czas jednak płynął, Barcelona nie miała recepty na bramkę. W końcu jednak stało się. 88 minuta i tracicie gola za sprawą Pedro, chociaż trzeba przyznać, że gole piętą rzadko się zdarzają, tym bardziej w finale Ligi Mistrzów. Byliście kilka minut od futbolowego raju. No ale cóż, trzeba grać dalej - dogrywka. Długo utrzymywał się remis, jednak na 6 minut przed końcem Alves uprzedził Casillasa i niestety piłka zatrzepotała w siatce. Nie poddaliście się jednak, zdołaliście jeszcze odpowiedzieć, jednak Barcelona w samej końcówce zdobywa gola z wolnego, niestety, ale tego się ku*wa czasami nie da zatrzymać, bardzo pechowa porażka jeszcze ten wolny na koniec... Szkoda, wielka szkoda...

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | O tym spotkaniu będzie mówić się latami. FINAŁ LM
« Odpowiedź #763 dnia: Grudzień 26, 2011, 00:14:04 »
Ależ spotkanie godne finału LM i Gran Derbów. Oj będzie co opowiadać wnukom :D. Dobra teraz na poważnie. Pierwsza połowa w waszym wykonaniu bardzo dobra szybko zdobyty gol, rywale wyrównują, ale wy odpowiadacie golem i macie przewagę. Potem kolejny i tutaj chyba wkradła się u was taka nutka nonszalancji. Za co zapłaciliście wielką cenę. Barcelona dochodzi na 3:3 i mamy dogrywkę. Pierwsza część nuda, druga już bardzo dobra. Barcelona wychodzi na prowadzenie, ale ty wyrównujesz po golu Ronaldo. Pewnie nieźle się cieszyłeś i pomyślałeś" no i c*u* przynajmniej karne. Niestety faul na Villi i gol z wolnego ( jak ja bym to grał to mój pad mógłby nie przeżyć mojej furii). Ciekaw jestem czy naprawdę był faul, czy tylko na niby. Było tak blisko a jednak daleko. I tak jest dobrze sezon z 4 pucharami kończycie. Co prawda przez porażkę w Finale LM, zabraknie was w SE i KŚ, ale cóż takie jest życie.

PS. O ile się nie mylę właśnie przeszedłeś do historii tego forum, jako pierwszy co przegrał finał Ligi Mistrzów. Wiem wiem, głupio tak pisać wobec tej porażki. Pamiętaj zawsze można z czegoś wziąć jakiś pozytyw. ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | O tym spotkaniu będzie mówić się latami. FINAŁ LM
« Odpowiedź #764 dnia: Grudzień 26, 2011, 03:42:59 »

* Wydanie Specjalne *

Podsumowanie sezonu 2012/13.


Ilość rozegranych spotkań: 62.

Wygrane spotkania: 52.

Przegrane spotkania: 8.

Zremisowanie spotkania: 2.

Strzelona bramki: 185.

Wpuszczone bramki: 71.

Średnia: Bramki strzelone: 2,9 na mecz. Bramki wpuszczone: 1,14 na mecz.

Sezon 2012/13 dla ekipy Królewskich był sezonem wielu sukcesów. Drużyna prowadzona przez Jose Mourinho wygrała aż cztery trofea. Zacznijmy może od początku. Sezon Królewscy zaczynali wyjazdowym spotkaniem z ekipą Espanyolu Barcelona. Królewscy może nie porwali tam widowiska, jednak po dość dobrym meczu zdołali wygrać 1-2. Następnie przyszło walczyć o pierwsze trofeum w tym sezonie. Królewscy podejmowali zwycięzce Ligi Europy czyli francuskie PSG. W tym meczu nie spodziewanie była dogrywka, jednak w niej udało się trafić bramki czym samym już na początku Królewscy zdobyli puchar. Pierwszą taką poważna " goleade " ekipa Królewski zrobiła w meczu Pucharu Króla, gdzie ograli Almerie 2-8. Następnie ważnym sprawdzianem był mecz w lidze z Barceloną. Królewscy zaczęli dobrze bo wyszli na prowadzenie, jednak w drugiej połowie gole strzelała już tylko Barcelona i to ona wywiozła trzy punkty z Madrytu. Królewskich ta porażka nie podłamała bowiem kilka kolejek później roznieśli w derbach Madrytu - Atletico Madryt 6-3. Koniec grudnia to mecz o kolejne trofeum. Królewscy grali z Boca Juniors w finale Klubowych Mistrzostw Świata. Ekipa z Madrytu przeważała, lecz udało jej się tylko skromnie wygrać 2-1. Następnie zostały rozlosowane pary 1/8 Ligi Mistrzów. Królewscy trafili na Juventus, który w dwu meczu roznieśli 8-0. Pode drogą Real Madryt także zagrał mecz z Barceloną, który zremisował 3-3. Kolejnym ciężkim testem był mecz w 1/4 Ligi Mistrzów. Królewscy mierzyli się tam z Manchesterem City, którego w dwu meczu ograli 6-5. Real nie miał łatwego życia w Lidze Mistrzów. W półfinale także trafił na dobrego rywala. Po ciężkim dwu meczu, jednak udało się wyeliminować AC Milan. Awans dalej oznaczał, że Real w finale zmierzy się z FC Barceloną. Przed wielce wyczekiwanym finałem było jeszcze kilka spotkań m.in. Królewscy wygrali Puchar Króla oraz zdobyli Mistrzostwo Hiszpanii. W końcu nadszedł wyczekiwany finał Ligi Mistrzów. Królewscy bardzo się starali, jednak przez własną głupotę nie potrafili wygrać tego meczu i ostatecznie ulegli odwiecznemu rywalowi 5-4. Finał na pewno będzie pamiętany przed bardzo długo jak i ten sezon. Królewscy zagrali bardzo dobre 62 spotkania. Ja osobiście mam nadzieję, że kolejne również będą tak samo interesujące. Poniżej przedstawiam wam najważniejsze dane statystyczne tego sezonu:

Tabela ligowa.


Strzelcy oraz asystenci.


Po kilku informacjach z Ligi Hiszpańskiej czas przejść do tego co działo się w pozostałych rozgrywkach. Zacznijmy może tutaj od Anglii. Po słabym ubiegłym sezonie w tym z bardzo dobrej strony pokazał się Manchester United. Klub prowadzony przez SAFa zajął drugie miejsce w lidze, lecz do końca walczył o mistrzostwo. Ostatecznie tytuł ten przypadł Londyńskiej Chelsea. Co do piłkarzy to najlepszy został Juan Mata. Tak to właśnie ten piłkarz, który nie dawno dołączył do tego klubu teraz podbija ową ligę. We Francji bez dwóch zdań rządził PSG. Trudno się tutaj dziwić. Wiele pieniędzy wkładane we transfery jak np. pozyskanie zimą Ibrahimovica. W lidze Włoskiej mistrzem został Inter Mediolan. Włoski klub miał pięciu punktową przewagą nad drugą ekipą. Nie oczekiwanie za najlepszego gracza owej ligi uznano Buffona. Jak wiemy ten bramkarz nie dawno przeniósł się do Inter, a teraz przypadła mu taka nagroda. Liga Holenderska to chyba najnudniejsza liga z tych wszystkich co mam tutaj do opisania. PSV zostało Mistrzem i chyba tyle tutaj można powiedzieć. Goli padało tam bardzo mało także zbyt wielu emocji nie było. Pod nieobecność Boasa w Porto ów klub radzi sobie także bardzo dobrze. W tym sezonie zdominował rozgrywki. Porto nad drugim Sportingiem miało aż 13 punktów przewagi. Za najlepszego gracza uznano obrońce Porto - Sapunaru, a najlepszy strzelcem został nie oczekiwanie Joao Tomas, który miał na koncie 28 goli. W lidze niemieckiej na szczyt powrócił Bayer Leverkusen, który po sporej przerwie zdobył mistrzostwo kraju. W lidze europy w finale spotkały się ekipy Lyonu oraz Villarralu, a tam lepsza okazała się ekipa z Francji, która wygrała 1-0.


W Realu Madryt od dawna rządzi Cristaino Ronaldo. Chodzi oczywiście o władze na boisku. Portugalczyk trafia nie mal w każdym meczu i co sezon bije swoje własne rekordy. W tym sezonie na rozegranych 55 spotkań zdobył aż 62 bramki co daję nam średnią przeszło jednego gola na mecz. Sezon 2012/13 był także udany dla Benzemy oraz Higuaina. Obaj panowanie zanotowali po ponad trzydzieści goli i na pewno mają powody do radości. Przed sezonem mówiło się, że Pipita odejdzie, jednak teraz było by widoczne jaka była by to starta dla Realu. Co do pozostałych graczy to pochwalić także można Marcelo, który grał dobrze w ataku oraz obronie. Z dobrej strony pokazał się także Sakho, który mimo słabego początku stawał się co raz bardziej znaczący punktem w ekipie Realu. Na wielką pochwałę zasługują także rezerwowi. Można powiedzieć co to tam za rezerwowi.. Bo przecież teraz rzadko się zdarza, aby jakiś rezerwowy gracz grał ponad 40 spotkań. Wszystko wskazuję na to, że Królewscy często grają mieszanym składem, a to oznacza, że wszyscy grają na równym poziomie. Wracając jeszcze do pochwał do na szczególną zasługuję Joselu, który świetnie wkomponował się w zespół. Młody Hiszpan trafił aż 13 bramek, a to jak na młodzika bardzo dobry wyczyn. Teraz trochę o słabych postawach. Właściwie to była tylko jedna. Chodzi oczywiście o postawę Carvalho. Piłkarz ten popełnił wiele błędów przez, które klub musiał być rozliczany w postaci straconych goli. Na całe szczęście od nowego sezonu do klubu przychodzi Zapata i miejmy nadzieję, że będzie bardzo dobrym defensorem. Poniżej przedstawiam wam statystyki wszystkich graczy Realu:


Oficjalnie Zapata zawodnikiem Realu Madryt.


Dzisiaj także doszło do zaprezentowania nowego gracza jakim jest Zapata. Królewscy obserwowali już tego piłkarz od początku sezonu 2011/12, jednak gdy piłkarz nie przedłużył kontraktu z Villarrealem to sam wyraził chęć gry w Madrycie. Piłkarz oczywiście został pozyskany za darmo, także może to być bardzo, ale to bardzo dobry transfer. Zapata został ściągnięty z tego powodu, że formy nadal nie ma Carvalho, a przecież trzeba grać uważnie w defensywie. Piłkarz ten przed graniem w Villarrealu był piłkarzem włoskiego  Udine, gdzie rozegrał znakomity sezon. W lidze hiszpańskiej szło mu już gorzej, jednak my mamy nadzieję, że piłkarz wykorzysta swoje doświadczenie z ligi włoskiej i będzie jednym z najlepszych stoperów naszej ligi.

" Real interesował się mną już od dawna i szczerze mówiąc chciałem już tu przyjść sezon temu. Władze klubu w którym występowałem nie chciały mnie jednak puścić. Tak więc poczekałem aż skończy mi się kontrakt i zostanę piłkarzem do wzięcia. Miałem nadzieję, że Real nadal będzie się mną interesował i tak też było. Królewscy od razu się ze mną skontaktowali, a ja oczywiście nie mogłem odmówić. Jako dzieciak zawsze oglądałem mecze tego zespołu i marzeniem było w nim wystąpić. Teraz te marzenia się spełniają. Obiecuję kibicom, że będę dawał z siebie wszystko. Mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuję. Hala Madrid. "

Kaka odchodzi do Bayernu.


Dwa sezony to same kontuzje, jednak dwa kolejne to gra na najwyższym poziomie. Jednak teraz czas się rozstać. Tak dziś dowiedzieliśmy się, że klub z przyczyn własnych musi sprzedać Kake. Nie chodzi tutaj o to, że gracz nie ma formy. Jak wiemy Kaka przez te dwa w pełni rozegrane sezony dawał z siebie wszystko. Ricardo odchodzi do Bayernu z tego powodu, że klub nie ma wystarczających dochodów. O tym transferze mówiło się głośno w trakcie sezonu, jednak wielu myślało, że do tego nie dojdzie.. No niestety czasami trzeba podejmować smutne decyzję.. Kaka zawsze był osobą radosną. W każdym meczu dawał z siebie wszystko. My mamy nadzieję, że w Niemczech będzie mu również dobrze tak jak u nas.. Brazylijczyk przeszedł do Bayernu Monachium za sprawą transferu definitywnego, którego kwota opiewała się na 40 milionach. Z jednej strony dobrze, że Ricardo odszedł bo teraz klub po wali zaczyna wychodzić na prostą, jednak starta tak sympatycznego chłopaka na pewno trochę boli.

Więcej INFO już niebawem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2011, 03:51:50 wysłana przez mojsesh »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #765 dnia: Grudzień 26, 2011, 03:58:13 »
Fajne podsumowanie, treściwe. Opisane najważniejsze momenty i wypisanie ogólnych statystyk drużyny fajnie wygląda. Jednak najbardziej podoba mi się tabelka ze wszystkimi ligami europejskimi, jeden screen a wszystko jest tam ujęte i opisane ;). Aguero strzela w Anglii a Mata MVP, ładnie. Sezon bardzo dobry ale w kolejnym będzie ciężko po raz trzeci wygrać La Ligę jednak wszystko jest do zrobienia. Przychodzi Zapata i mam nadzieje, że będzie grał o wiele lepiej niż Carvalho. Zaskoczyła mnie wieść o tym, że sprzedajesz swojego ulubionego piłkarze Kake ale cóż, mus to mus. ;). Powodzenia w nowym sezonie i z Levante na inaugurację :D.

Offline pantolm63

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #766 dnia: Grudzień 26, 2011, 07:33:36 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE  JUZ DZISIAJ kolejne HT/ft Kurs ok 30.zapraszam po typ


Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #767 dnia: Grudzień 26, 2011, 12:06:56 »
Mecz z Barceloną to kwintesencja futbolu. Takie pojedynki kibice mogliby oglądać bez końca. Nie brakowało niczego.  :) Z jednej strony się cieszę, ponieważ wygrała moja ukochana ekipa, ale z drugiej strony to Twoja kariera i porażka w finale na pewno jest bolesna dla Ciebie.

Niepowodzenie w finale odbiłeś sobie zwycięstwem w lidze. Królem strzelców został Ronaldo. Portugalczyk nie dał szans rywalom na wywalczenie korony.

Sądzę, że Zapata godnie zastąpi Carvalho, dla którego ostatni sezon był koszmarem. Kakę lubię i życzę mu powodzenia w Bayernie Monachium.  :)



Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #768 dnia: Grudzień 26, 2011, 12:09:37 »
Bardzo fajne i ciekawe podsumowanie sezonu. Lubie takie statystyki. Rosicky gra jeszcze w Arsenalu ?:)
Powodzenia w nowym sezonie, Levante na początek to nie trudny rywal więc powinno być dobrze i pierwsze trzy punkty. Statystyki Ronaldo powalają ;d Tyle bramek w ciągu jednego sezonu..

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #769 dnia: Grudzień 26, 2011, 12:34:17 »
O nie! Odchodzi mój ulubiony gracz w Realu Ricardo Kaka :o Szkoda, ale w Realu to nie był ten sam Kaka, może odejście było jednak dobrym ruchem. Jeśli chodzi o podsumowanie to super to przedstawiłeś. Zgarnąłeś w tym roku cztery trofea, począwszy od Superpucharu Europy do wygrania Ligi. Najbardziej mnie zdziwiły tylko dwa twoje remisy. Ja jakoś zawsze więcej remisuje niż przegrywam, a u ciebie na odwrót. Świetny sezon Ronaldo. 47 trafień w lidze coś niesamowitego. Szkoda tylko tego finału Ligi Mistrzów, Brakowało wam kilku minut do karnych. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziesz lepszy od Barcelony.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #770 dnia: Grudzień 26, 2011, 12:42:01 »
Powiem na początek, ze też ci się chciało tyle pisać. Już pisałem wcześniej, że sezon dla was wielce udany. 4 trofea nie zdarza się często. Na pewno szkoda, porażki z waszym największym rywalem w finale Ligi Mistrzów, ale cóż taka jest piłka. Bardzo cieszy mnie postawa mojego ulubionego klubu, który widzę że powoli dźwigną się z kryzysu i pomału wychodzi na prostą. Drugie miejsce też nie jest złe, choć chciałoby się więcej. W innych ligach PSG mistrzem Francji, Inter mistrzem Włoch, PSV wraca na tron w Holandii. No i proszę Bayer Leverkusen zdobył w końcu tytuł mistrzowski, bardzo się cieszę bo to mój drugi  ulubiony klub z Niemiec. Wreszcie przestaną ich nazywać Neverkusen. O Ronaldo nie będę pisał, bo on gra jak gość z kosmosu nie z ziemi. Ja jednak typuję na gracza sezonu Higuaina, w czasie kiedy Cris się zaciął on zawsze walczył do końca i zapewnił wam wiele pięknych chwil. Szkoda, ze Kaka odchodzi ale cóż mus to mus. Hmm Zapata za Carvalho, myślę ze bardzo dobrze wam wyjdzie ten transfer.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #771 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:05:58 »
No kaka odchodzi mam nadzieje że tam sie rozwinie bo tutaj nie miał okazji sie pokazać.Pechowe kontuzje spowodowały jego spadek formy i już nic nie mógł pokazać.Co do meczu z barceloną to mogłeś to wygrać ale ja wiem jak to jest coś się chce ale i tak nie wychodzi jednak widać że walczyłeś do końca kto wie może w następnym sezonie pokażesz coś więcej.Ale i tak ten sezon nie był taki zły aż 4 trofea to dużo i jeszcze ronaldo został króle strzelców przynajmniej w czymś jest dobry ;) jeszcze raz powodzenia

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #772 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:16:52 »
Again, nie ważne co i ile bym napisał, mój komentarz będzie wyglądać blado w porównaniu z twoim postem.

Zapata w Realu?! Całkiem możliwy transfer nawet w rzeczywistości. Jednak ja go bardziej widzę na prawej obronie, niż jako zastępce Carvalho.

7thBacH

  • Gość
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #773 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:23:56 »
Bardzo ładnie to wygląda estetycznie . W dodatku grasz moją ulubioną drużyną :D Powodzenia w grze !

Offline gonzolud

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #774 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:24:56 »
przepraszam ze tu wrzucam ale nie wiem gdzie mam wrzucic brameczka Stilicia w meczu pucharowym  <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c33cf9586d8ddb3bd24c36fdc74957a8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c33cf9586d8ddb3bd24c36fdc74957a8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=youtu.be

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #775 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:40:09 »
gonzolud - nie zaśmiecaj połowy wątkó swoją bramką! Masz do tego dział...



Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2012/13. | Kto odszedł z Realu? |
« Odpowiedź #776 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:51:56 »

1. kolejka

" Mecz bez historii na inaugurację sezonu.. "



Levante UD 0-1 Real Madryt C.F

10' Fabio Coentrao (Karim Benzema)

33' Mesut Ozil


Królewscy na inaugurację sezonu 2013/14 mierzyli się z ekipą Levante z którą skromnie wygrali 0-1 (0-1). Mecz ogólnie nie był ciekawy. Leavnte nic w tym meczu nie robiło oczywiście po za obroną bo to im dziś wychodziło świetnie. Królewscy do tego meczu przystąpili w innym składzie niż to miało miejsce w ubiegłych latach. Jose zdecydował się na grę z jednym wysuniętym napastnikiem, którego wspomagają dwaj boczni napastnicy/pomocnicy. Najbardziej dziwi brak tutaj Gonzalo Higuain, lecz jak wiemy piłkarz na razie leczy kontuzję i do gry gotowy będzie od drugiej kolejki. Sprzedasz Kaki to także otwarte drzwi dla di Marii. W obronie wystąpił dziś także debiutujący Zapata..

Przejdźmy teraz do analizy najciekawszych momentów tego spotkania. Tak wiec już w czwartej minucie Królewscy mieli szanse na objęcie prowadzenia. Dobra piłkę do Benzemy posłał Coentrao, lecz Francuz źle uderzył i piłkę poleciała obok lewego słupka bramki. Kolejna sytuacja to już bramka, która miała miejsce w 10 minucie tego spotkania. Benzema dostaję piłkę bodajże od Ronaldo po czy, zgrywa do tyłu do Fabio. Portugalczyk świetnie przymierzył, a następnie oddał strzał, który wpadł do bramki. Godna uwagi jest jeszcze jedna akcja. W 43 minucie Ronaldo po minięciu kilku rywali oddaję mocny strzał, lecz golkiper zdołał sparować piłkę. Ta trafia do di Marii. Argentyńczyk uderza, lecz trafia tylko w słupek...

Tak więc Królewscy wygrywają dość skromnie, jednak liczą się zdobyte trzy punkty. Takiego szczęścia nie miała Duma Katalonii, która w swoim pierwszym meczu zremisowała z ekipą Villarrealu 1-1. Kolejne spotkanie to już mecz z Zaragozą na ich terenie. Królewscy do tego spotkania przystąpią w bardzo podobnym zestawieniu.



Tabela ligowa





Wydanie: 67.

Dwa tygodnie wcześniej....


Dwa tygodnie wcześniej trener Królewskich oraz dwójka zawodników czyli Cristiano Ronaldo oraz Ricardo Kaka udzielili wywiadu o tym co działo się w ubiegłym sezonie, a co ma wydarzyć się w nadchodzącym.

Witam trenera oraz was piłkarze. Chyba to ostatni raz, gdzie spotykacie się w takim składzie.

Jose Mourinho " Witamy również. No tak to już raczej ostatni raz kiedy spotykamy się razem. Po tym sezonie niestety musieliśmy podjąć się sprzedaży jednego bardzo wartościowego gracza naszej ekipy. Padło niestety na Kake. Bardzo będziemy żałować takiej starty, lecz los chciał właśnie, aby Kaka od nas odszedł..

Ale dlaczego? Dlaczego akurat on?

Jose Mourinho " Niestety klub nie miał zbyt dobrych dochodów, a to wszystko było spowodowane kryzysem w naszym kraju. Kaka jest bardzo utalentowanym graczem, a zarazem bardzo wartościowym także sprzedając jego mieliśmy gwarancje wielkich pieniędzy, które jakoś wyprowadzają nas na prostą. W kolejce czekają już młodzi gracze i mam nadzieję, że choć trochę uda się im grać tak jak grał Kaka.

A ty Ricardo jak zareagowałeś na tą decyzje?

Ricardo Kaka " Że odchodzę wiedziałem już w kwietniu także starałem się w każdym meczu do końca sezonu dawać z siebie wszystko. Oczywiście bardzo chciałem zostać, jednak dla dobra klubu musiałem zgodzić się na odejście. Mam nadzieję tylko, że teraz Real będzie powoli wychodził na prostą. Ja przenoszę się do Bayernu. Mam tam kilku kolegów także myślę, że też będzie panowała tam miła atmosfera "

Jak na ten transfer zareagowali koledzy z drużyny?

Cristiano Ronaldo " Odejście Ricardo to na pewno wielki ból. Zawsze miło mi się z nim współpracowało na boisku. Byliśmy także dobrymi kumplami po za nim. Dla klubu to wielka starta. Ricardo był lubiany w całym zespole i jakoś sam nie wyobrażam sobie teraz tego, że za kilka tygodni go już nie będzie..

Zakończmy teraz wątek transferów i przejdźmy do rozgrywek z ubiegłego sezonu. Jak trener ocenia zakończone nie dawno rozgrywki?

Jose Mourinho " Zagraliśmy wiele spotkań na bardzo wysokim poziomie. Wygraliśmy cztery puchary także czego chcieć więcej? Oczywiście brakuję nam trofeum Ligi Mistrzów, które mieliśmy na wyciągnięcie ręki.. Nie udało się i niestety poprzez tą porażkę automatycznie tracimy szanse na wygranie dwóch trofeum w kolejnym sezonie. Mnie cieszy ogólnie, że udało nam się wygrać ligę bo tam do końca nie było wiadomo kto zostanie Mistrzem "

Cristaino znów pobiłeś swój rekord. Jak ty to robisz?

Cristaino Ronaldo " <śmiech> Oczywiście takowej recepty na to nie ma. Strzelam bramki, lecz wielką zasługą jest to, że moi partnerzy z boiska są w tak dobrej dyspozycji. Gdyby nie oni na pewno bym nie trafił tych 62 bramek w sezonie. Mamy także bardzo ofensywną taktykę i to też powoduję, że strzelamy wiele goli. Żywym przykładem są gole Gonzalo oraz Karima. Oni także często trafiali do bramki.

Myślisz, że ktoś ten rekord zdoła pobić?

Cristiano Ronaldo " Liczba jest imponująca, jednak z roku na rok futbol staję się bardziej efektowną grą i myślę, że rekord jest jak najbardziej do pobicia. Ja będę się starał jeszcze go poprawić, choć sam wiem, że będzie to trudne zadanie.

A jak ty Ricardo oceniasz swój pobyt w Madrycie?

Ricardo Kaka " Spędziłem tutaj cztery znakomite sezony. Można te dwa pierwsze nie był najlepsze bo przydarzały mi się  częste kontuzję, jednak dwa kolejne były czymś niesamowitym. Zawsze wkładałem pełne zaangażowanie w mecz i myślę, że były tego efekty. Może nie strzelałem po dwadzieścia goli na sezon, lecz i tak jestem zadowolony z czasu spędzonego w Madrycie.

Teraz może przejdźmy do nadchodzącego sezonu. Jakie są cele na ten sezon?

Jose Mourinho " Wygrać wszystko co się da. Zawsze do każdego meczu przystępujemy z taką samą determinacją. Każde rozgrywki traktujemy bardzo poważnie. W nadchodzącym sezonie do wygrania mamy trzy trofea. Czy to się nam uda? To nie wiem, lecz znam swoich piłkarzy i jestem pewien, że włożą całe serce w grę, a to zapewne czymś miłym zaowocuję.

A jak teraz będzie wszystko prezentować się na boisku po odejściu jednego z najlepszych piłkarzy klubu?

Jose Mourinho " No wszystko okaże się na treningach. W miejsce Kaki jest wiele kandydatów i będzie spora walka o tą pozycję. Ja się bardzo z tego cieszę, bowiem teraz każdy piłkarz będzie dawał z siebie wszystko. Myślę także o zagraniu z jednym napastnikiem na szpicy tak jak to miało miejsce w moim pierwszym sezonie, ale kto nim będzie to na razie nie mam pojęcia. "

Dobrze zakończmy tą miłą rozmowę. My jako redakcja życzymy wielu sukcesów, a tobie Ricardo świetnego sezonu z Niemczech.

Jose Mourinho " Również dziękuje "

Ricardo Kaka " Dziękuję i także życzę wielkich sukcesów Realowi. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy "

Cristiano Ronaldo " Dziękuję bardzo "

Panowie.. weźcie mi tu nie wrzucajcie jakiś śmieci... To jest wątek o karierze, a nie jakieś kursy na mecz czy też chwalenie się bramkami..

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Inauguracja sezonu 2013/14 | Wywiad z trenerem i.. |
« Odpowiedź #777 dnia: Grudzień 26, 2011, 14:08:46 »
Sorry, że wcześniej nie komentowałem podsumowania, które było bardzo ciekawe i przeczytałem jhe z zapartym tchem. Co tu dużo mówić, świetny sezon, jednak bardzo szkoda finału LM... Enzo Zidane grał widziałem :D Genialny rok przede wszystkim w PD jak dla mnie :) Co do transferów - z Kaką rozumiem, potrzebujesz pieniędzy, ale Zapata? Przeciętny zawodnik, w życiu bym go nie kupił do Realu :(



Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Inauguracja sezonu 2013/14 | Wywiad z trenerem i.. |
« Odpowiedź #778 dnia: Grudzień 26, 2011, 14:32:45 »
Na inauguracje pojechaliście do Valencii na mecz z Levante i nie było to porywające widowisko, dobre i tyle, że wygraliście. Higuain ma kontuzję to nie ma kto strzelać :D. Wyszedłeś w bardzo ciekawym ustawieniu i jak widać wystarczyło to na słabe Levante, Barca już gubi punkty co jest dobrym prognostykiem.

Offline kowal2709

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Inauguracja sezonu 2013/14 | Wywiad z trenerem i.. |
« Odpowiedź #779 dnia: Grudzień 26, 2011, 14:39:21 »
fajne podsmowanie sezonu szkoda tego meczu z Barcą ale jest mistrzostwo Hiszpanii. Dobry początek nowego sezonu od zwycięstwa
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Polska Piłka 12/13 Zapraszam!!!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Inauguracja sezonu 2013/14 | Wywiad z trenerem i.. |
« Odpowiedź #779 dnia: Grudzień 26, 2011, 14:39:21 »