Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235219 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękne derby europy | Mou - " Odchodzę.. " |
« Odpowiedź #860 dnia: Grudzień 29, 2011, 00:04:37 »
Co Ty byś zrobił bez tego Ronaldo? ;P Zawsze, gdy czytam opis przewija się w nim nazwisko tego portugalskiego gwiazdora.  :) Ograłeś moją ukochaną Barcę po bardzo wyrównanym meczu. Po prostu Twoi podopieczni byli dziś skuteczniejsi.  :)

Mourinho jakoś nigdy nie pasował mi do Ligi BBVA. Niech wraca do Premier League. Prezes znajdzie lepszego managera. ;P

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękne derby europy | Mou - " Odchodzę.. " |
« Odpowiedź #861 dnia: Grudzień 29, 2011, 01:01:59 »

3. kolejka fazy grupowej.

" Wielce nieskuteczny Real.. "


Real Madryt 2-2 Olympiakos Pireus  

10' Benzema, 90' Benzema - 17' Mirallas (Fetfatzidis), 75' Mirallas (Fetfatzidis)
72' Xabi Alonso


Królewscy niestety zremisowali na własnym boisku z ekipą Pireusu 2-2 (1-1). Miał być to łatwy mecz po trzy punkty, jednak taki nie był. Królewscy przeważali, jednak nie potrafili tego udokumentować... Rywal dziś zagrał dobre zawody i wykorzystał swoje dwie szanse.. W tym meczu najlepszym ogniwem z drużyny był Benzema dzięki któremu Real zremisował ten mecz. Wiele sytuacji także miał Ronaldo, jednak żadna piłka nie chciała wpaść do siatki.

Przejdźmy teraz do analizy tego spotkania. Ciekawa sytuacja miała już miejsce w 10 minucie. Tutaj piłkę dostaję Ronaldo, jednak ta odbiła się od ciała któregoś z zawodników i trafia do Benzemy. Francuz uderzył z pierwszej piłki i mógł pochwalić się pięknym gole, który być może zostanie uznany za bramkę miesiąca. W 17 minucie doszło do dziwnego zdarzenia.. Xabi Alonso miał wybić piłkę, jednak wybił ją tak, że ta trafiła do pomocnika przyjezdnych, który od razu podał do Mirallasa, a ten doprowadził do remisu. W drugiej połowie wiele akcji miał Real, jednak wszystkie strzały albo to świetnie bronił bramkarz albo po prostu mijały się z bramką.. Na domiar złego w 75 minucie rywale przeprowadzili kontrę po której drugiego gola w tym meczu zdobył Mirallas. Królewscy ruszyli wtedy do ataków. W 90 minucie Benzema okiwał kilku rywali po czym wyszedł sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem po ziemi doprowadził do remisu.

Wydawało się, że ostatnio dobre wynik będą podtrzymywane długo, jednak Królewscy znów nie poradzili sobie z rywalem w Lidze Mistrzów. W grupie są na razie drudzy, a do prowadzącego Bayeru tracą jeden punkt. Za nimi jest PSV, które także traci jedno oczko, ale w tym przypadku traci je do Realu. Tabele zamyka Pireus, który ma jeden punkt.

" No nie jestem zadowolony do końca z swojej postawy. Miałem kilka okazji, jednak nie potrafiłem ich wykorzystać. Na całe szczęście udało mi się trafić te dwie bramki, które dały nam jeden punkty. Nie wiem czemu tak jest.. W lidze idzie nam dobrze, a gdy dochodzi do starcia w Europejskich pucharach gramy słabiej.. Mam nadzieję, że wszyscy wyciągniemy z tego wnioski.. " - zakończył zniesmaczony Karim Benzema


Ocena wg. Los Blancos Noticias:
7.5/10



Strzelcy, asystenci..

« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 01:21:34 wysłana przez mojsesh »

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do słabej dyspozycji? Tylko remis w Madrycie. |
« Odpowiedź #862 dnia: Grudzień 29, 2011, 01:09:00 »
No ciekawie :) ze słabszym rywalem tylko, a może aż zremisowałeś, bo Karim dał Ci 1 pkt w ostatiej minucie meczu :)
ogólnie łądny i estetyczny opis :)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do słabej dyspozycji? Tylko remis w Madrycie. |
« Odpowiedź #863 dnia: Grudzień 29, 2011, 01:13:40 »
Miejmy nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy... Bo Real ma wygrywać z definicji :D Cóż, sensacja, trudno mi sobie wyobrazić Królewskich ratujących remis z Olympiakosem na Bernabeu w ostatniej minucie. Dasz video bramki Benzemy, jak taka ładna?

PS. Nawiasem mówiąc, Mirallas, a nie Miralles.



Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do słabej dyspozycji? Tylko remis w Madrycie. |
« Odpowiedź #864 dnia: Grudzień 29, 2011, 01:51:12 »
No powiem ci, dawno nie widziałem u was takiej nieskuteczności. Mieliście tyle okazji, a wykorzystaliście tylko dwie. Sam Benzema mógł spokojnie ustrzelić 3 bramki, ale zabrakło mu skuteczności. Olimpiacos ładnie was postraszył, nie spodziewałem się aż takich problemów. Trzeba coś zrobić z tą grą w Europie, bo możecie szybko skończyć swoją przygodę z LM w tym roku, a tego nikt by w Madrycie nie chciał.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do słabej dyspozycji? Tylko remis w Madrycie. |
« Odpowiedź #865 dnia: Grudzień 29, 2011, 10:38:49 »
Przede wszystkim gratuluję wygrania Gran Derby i zdobycia 1 miejsca w lidze. Szkoda tej wiadomości z Jose jednak zdobył w Hiszpanii wiele a jak sam stwierdził, że Wyspy są jego miejscem to niech idzie. Low to dobry trener jednak czy sprawdzi się jako trener klubowy? Zobaczymy mam nadzieję że tak. W LM nie poszło najlepiej dobrze że zdobyłeś jeszcze ten 1pkt bo Benzema uratował was od kompromitacji. Jesteście na 2 pozycji jednak strata do lidera jest nie wielka i można ją szybko nadrobić.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do słabej dyspozycji? Tylko remis w Madrycie. |
« Odpowiedź #866 dnia: Grudzień 29, 2011, 11:05:29 »
No cóż tak to jest już w Futbolu czegoś się chce lecz nie wychodzi.Sam tego doświadczyłem.Ogólnie spotkanie tak jak inne było bardzo ciekawe i do końca trzymało w napięciu.Można powiedzieć że bohaterem tego spotkania z pewnością był Benzema jednak nie jest on zadowolony ze swojego występu.Więcej strzałów na bramkę oddali Królewscy jednak nie skutecznych.Mogę ci tylko życzyć powodzenia i aby udało ci się wyjść z tej ''przeklętej'' grupy

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do słabej dyspozycji? Tylko remis w Madrycie. |
« Odpowiedź #867 dnia: Grudzień 29, 2011, 11:12:00 »
Zawsze miałeś dobrą i bardzo czytelną karierę, ale karwa teraz jest jeszcze lepsza. Brawo!

No tak to już jest, że poziom w rozgrywkach europejskich jest o wiele wyższy, niż w tych krajowych. Tutaj Olympiacos pomimo pierwszych dwóch porażek z PSV i Bayerem tym razem zacisnęli zwieracze i pokazali, że nadal chcą się liczyć w walce o miejsce gwarantowane do awansu.

Co do skuteczności, ty i tak grasz dobrze napastnikami ;) Ja nieważne jaką karierą gram, i nieważne jakiego miałbym napadziora to i tak nie strzelę nim więcej niż 7 bramek na sezon ;)

Tak patrzę na te tabelki z asystami i golami, to chyba Juan Mata będzie najbardziej rozchwytywanym zawodnikiem w najbliższym okienku transferowym.

Swoją drogą Twój temat powinien być podpięty.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 11:58:48 wysłana przez thekrzychu »

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do słabej dyspozycji? Tylko remis w Madrycie. |
« Odpowiedź #868 dnia: Grudzień 29, 2011, 12:53:48 »
Twoja ekipa była stroną przeważającą, ale nie do końca to udowodniła. W sumie nawet i remis wywalczyłeś w dość szczęśliwych okolicznościach.  :) Benzema zachował zimną krew i nie pomylił się w sytuacji sam na sam w 90 minucie. Tracicie punkty z ostatnim w tabeli Olympiakosem, a to daje powody do zastanowienia. Mam nadzieję, że forma wzrośnie.  :) :)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do słabej dyspozycji? Tylko remis w Madrycie. |
« Odpowiedź #869 dnia: Grudzień 29, 2011, 13:04:46 »
Po bardzo wyrównanym spotkaniu pokonujecie w imponujący sposób Barcelonę,Mourinho swoim oświadczeniem  na pewno wielu zaskoczył,ciekawe kogo wybierzesz na jego zastępce.

Z Olimpyakosem nie poszło już wam tak dobrze,zagraliście bardzo nieskutecznie co wykorzystali Grecy,którym udało wam się urwać punkt.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do słabej dyspozycji? Tylko remis w Madrycie. |
« Odpowiedź #870 dnia: Grudzień 29, 2011, 14:48:51 »

10. kolejka

" Zwycięstwo za pięć punktów "


Real Madryt 2-1 RCD Espnayol

34' Ronaldo (Marcelo), 86' Benzema (Ronaldo) - 21' Datolo


Królewscy na własnym boisku po emocjonującym spotkaniu pokonali ekipę z Barcelony 2-1 (1-1). Królewscy byli ekipą lepszą, jednak dobra postawa defensywy Espanyolu nie pozwalała na zbyt wiele.. W tym meczu od pierwszych minut na lewym ataku nie spodziewania zagrał Hazard, jednak Belg nic ciekawego nie pokazał. Królewscy przeważali, jednak to Espanyol wyszedł na prowadzenie jako pierwszy. Na całe szczęście przed przerwą pięknymi nożycami popisał się Ronaldo. Pod koniec meczu Portugalczyk także świetnie podał do Benzemy, który swoim trafieniem zapewnił nam trzy punkty.

Przejdźmy teraz do analizy poszczególnych trafień. Pierwsza sytuacja to oczywiście gol dla Espanyolu. Któryś z pomocników mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Futbolówka otarła się o nogi Xabiego Alonso po czym minęła Casillasa. Do piłki zdołał jeszcze dobiec Datolo i to właśnie on lekko dotykają piłkę zdobył bramkę. Kilka minut później Królewscy doprowadzili do remisu. Dobrą piłkę na bok dostaję Coentrao, jednak jego centra w pole karne zostaje wybita. Piłka trafia do Ozila, a ten od razu podaję do Marcelo. Brazylijczyk świetnie wrzucił zza obrońców do Ronaldo, który pięknymi nożycami wyrównuje stan tego meczu. Następnie Real miał wiele dogodnych sytuacji, jednak żadnej z nich nie wykorzystał. Na ostatni kwadrans na boisku pojawił się Benzema. Francuz w 86 minucie dostał piękną piłkę od Ronaldo i w akcji sam na sam z bramkarzem pewnie go pokonał i znów zapewnił punkty Królewskim.

Real tak więc wygrywa i zdobywa kolejne punkty. Pewno wielu z was zastanawia się co oznacza tytuł, a oznacza on to, że dzięki temu zwycięstwu Real ma już pięć punktów przewagi nad drugą Barceloną, która zremisowała swoje spotkania z Getafe 1-1.

" To było trudne spotkanie. Rywal grał dobrze w obronie i ciężko było nam się przedrzeć do ich bramki. Ogólnie jestem zadowolony ze swojej postawy. Trafiłem pięknego gola, ale nie było by go gdyby nie piękne podanie od Marcelo. Powiększyliśmy swoją przewagę nad drugą drużyną w tabeli i mam nadzieję, że ta przewaga stopniowo będzie się zwiększać " - zakończył najlepszy dziś gracz na boisku Cristiano Ronaldo.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
8/10



Tabela, strzelcy oraz asystenci..




1/8 - pierwszy mecz

Real Madryt 2-1 Elche

45' Vrsaljko (Hazard), 68' Joselu (Benzema) - 83' Agirretxe (Nielsea)
6' Varane - 5' Vega

Królewscy do tego meczu przystąpili w rezerwowym składzie, bowiem kluczowi gracze oszczędzali siły przed derbowym meczem z Atletico Madryt. W tym spotkaniu zbyt wiele się nie działo. Królewscy dominowali, a rywal się tylko bronił. Pod koniec pierwszej połowy po centrze Hazarda gola głową zdobył młody Chorawcki obrońca. W drugiej połowie swoje trafienie dołożył jeszcze Joselu. Elche wiedziało, że nic nie ma do stracenia i ruszyło do ataków. Szturm na bramkę Realu opłacił się w 83 minucie, gdzie zdobyli kontaktowego gola. Elche do awansu jest potrzebne tylko zwycięstwo 1-0, jednak wątpliwe jest to, że Królewscy dadzą się wyeliminować.





Wydanie: 72

Październik okiem Mourinho

" Był to dla nas dość udany miesiąc. Rozegraliśmy w nim sporo ciekawych spotkań. Był momenty w, których drużyna sobie nie radziła. Chodzi tutaj o mecze z PSV czy też Mallorcą. Mimo iż zagraliśmy dobrze to jednak nasza gra w ataku był bardzo nieskuteczna. Postanowiłem się wtedy skupić bardziej na naszej grze w napadzie i chyba to przyniosło skutki, bowiem już kolejne mecze to wygrana 1-4 z Almeria czy też 1-3 z Barceloną. Wydawało się, że wszystko wróciło na odpowiednie tory, lecz mecz z Pireusem znów nam nie wyszedł.. Rywal nie przestraszył się nas i wyszedł bardzo odważnie ustawiony no i jak widać wyszło im to na dobre. Końcówka tego miesiąca to dwa ważne mecze. Mnie szczególnie cieszy te zwycięstwo w lidze, bowiem dzięki niemu powiększyliśmy swoją przewagę. Ogólnie miesiąc można zaliczyć do bardzo udanych. "

Kto najlepszy w tym miesiącu?

Bez wątpienia w tym miesiącu najlepszym graczem był Cristaino Ronaldo. Portugalczyk wielokrotnie pokazywał, że jest piłkarzem kompletnym i prowadził Real do zwycięstw. W trójce kandydatów znaleźli się także Fabio Coentrao oraz Karim Benzema, Poniżej przedstawiamy kilka słów od Cristaino:

" Bardzo cieszę się, ze ktoś docenia to co robię na boisku. Zawsze staram się dać z siebie wszystko i myślę, że zawsze udaję mi się to wykonać. W tym miesiącu graliśmy wiele spotkań. Ja osobiście ciesze się z mojej postawy w meczu z Barceloną. Inne spotkanie także był udane. Zdobyłem kilka goli, ale to oczywiście także zasługa moich świetnych kolegów. Mam nadzieję, że kolejne miesiące także będą udane "

A kto z tym mianem?

Bez wątpienia najpiękniejszym trafieniem może pochwalić się Crisatino Ronaldo. Portugalczyk otrzymał tą nagrodę za swojego pięknego gola w meczu z Espanyolem. Ronaldo wykorzystał świetne podanie od Marcelo i tak mocno uderzył, że piłka omal nie przedziurawiła siatki. W trójce kandydatów do nagrody " Bramki miesiąca " znaleźli się jeszcze Fabio Ceontrao oraz Karim Benzema.

" No tak to trafienie było na pewno niezłe. Myślałem, że po wybiciu piłki, którą centrował Fabio nic już nie będzie, jednak ta chyba Mesut przejął i podał do Marcelo, który świetnie mnie wypatrzył. Miałem dość daleko do piłki i właśnie w taki sposób musiałem ją uderzyć, lecz wydaję mi się, że wyszło to całkiem nieźle. "

Trzy najpiękniejsze trafienia:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a55ba39cfc5eb535ff0ede33f3e25fd2&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a55ba39cfc5eb535ff0ede33f3e25fd2&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Jakość może nie powala, ale warto obejrzeć.

PS. W składzie Espanyolu występuję Joselu, bowiem w PES jest ich dwóch.. jeden pisany dużymi literami, a drugi normalnie.. Pewno coś w ofie się popieprzyło i dlatego tak jest..
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 15:17:59 wysłana przez mojsesh »

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ostatnie dwa mecze miesiąca | Podsumowanie, gole itp |
« Odpowiedź #871 dnia: Grudzień 29, 2011, 14:54:36 »
No proszę, mimo wskoczenia na wyższy level, masz już na tym etapie 5 punktów przwagi nad Barceloną, nie gracie jakoś efektownie, ale jesteście zespołem najlepiej broniącym i to jest waszym podstawowym atutem.

Z innej beczki - widzę, że liderem klasyfikacji strzelców jest grający w mojej Wiśle Del Moral. ;) Może trzeba go sprowadzić w zimowym okienku? ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ostatnie dwa mecze miesiąca | Podsumowanie, gole itp |
« Odpowiedź #872 dnia: Grudzień 29, 2011, 15:00:01 »
Ale brama Ronaldo :o Nie chodzi nawet o sam strzał, ale pięknie wykonaliście kilka podań z pierwszej piłki w powietrzu. Szacun dla Ciebie, że tak potrafisz :) Fajne te grafiki, Twojej roboty? Liderujecie tabeli, ale gracie nie tak, jak przyzwyczaił do tego Real - macie najmniej zdobytch bramek z czołówki. No ale Super Star i tak dalej, przynajmniej jest ciekawie ;) Jeśli chodzi o opisy, unikaj powtórzeń, bo rażą w oczy, szczególnie przy spotkaniu z Espanyolem.

PS. Pisałem ostatnio, żebyś uważał, aby Ci Barcelona nie odskoczyła, a tu proszę, odwrotnie :P



Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ostatnie dwa mecze miesiąca | Podsumowanie, gole itp |
« Odpowiedź #873 dnia: Grudzień 29, 2011, 15:34:46 »
Wygrana nad Espanoylem 2-1 w pięknym stylu.Czekaliśmy do 86 minuty w napięciu a tu nagle strzał Benzemy i gol na 2-1 dla Królewskich.
Co do meczy z Elche to też taki sam wynik ja z Espanoylem 2-1.Tylko że to był pierwszy ćwierćfinałowy mecz Copa Del Rey.I znowu najlepszym piłkarzem został Ronaldo ten człowiek chyba osiągnął już wszystko w klubie.;)
Gole z października bardzo ładne.Ale chyba najładniejsze te trafienie Ronalda po kapitalnym podaniu jednego z zawodnika Realu

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ostatnie dwa mecze miesiąca | Podsumowanie, gole itp |
« Odpowiedź #874 dnia: Grudzień 29, 2011, 15:37:28 »
Na wstępie gratuluję wygranego klasyka aż 3:1 :D. Robi to wrażenie. Widać opanowałeś już Super Star ;). W lidze mistrzów na razie wam nie idzie, remis z Olympiacosem to niezły wynik ale musieliście to wygrać. Sam z nimi miałem problemy :D. W tabeli ścisk i nie możecie pozwolić sobie już na wpadkę :). Mecz z Espanyolem nie był łatwy, najpierw to goście z Barcelony objęli prowadzenie ale jeszcze przez przerwą pięknym strzałem popisał się Ronaldo. Jak się później okazało to bramka miesiąca ;). W 86 minucie już wszystko było jasne, to Real zgarnia trzy punkty i odskakuje Barcelonie na pięć oczek, brawo! :D W Copa del Rey wygrywacie z Elche i macie zaliczkę przed rewanżem. Powodzenia.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ostatnie dwa mecze miesiąca | Podsumowanie, gole itp |
« Odpowiedź #875 dnia: Grudzień 29, 2011, 17:16:43 »
no coz kolejne bardzo dobre dwa mecze realu, udalo sie wam odskoczyc na 5 punktow w tabeli od sevilli i barcy co bardzo mnie cieszy, jesli chodzi ktore trafienie bylo najladniejsze z tych trzech w ciagu miesiaca, to przyznaje ze strzal pol przewrotka ronaldo byla faktycznie najlepsza.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ostatnie dwa mecze miesiąca | Podsumowanie, gole itp |
« Odpowiedź #876 dnia: Grudzień 29, 2011, 18:15:13 »
W dwóch ostatnich kolejkach przyszło mierzyć Ci się z klubami z Barcelony:najpierw zrewanżowałeś się Blaugranie za porażkę w finale zeszłorocznej LM, a potem, mimo,że od 21 minuty przegrywałeś, ostatecznie udało Ci się wygrać, po golach Ronaldo i Benzemy.
Szkoda,że Mourinho odchodzi i to do Man.U, trochę dziwne.Miejmy nadzieję,że Loew go udanie zastąpi :).
Powodzenia w kolejnych meczach ;).
Edit:Gratuluję wygranej z Elche, dość pewnie wygrałeś, cieszą gole Vrsjalko i Joselu, pokazują Ci,że warto na nich stawiać ;).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 18:17:16 wysłana przez Michal16ZenitSP »
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ostatnie dwa mecze miesiąca | Podsumowanie, gole itp |
« Odpowiedź #877 dnia: Grudzień 29, 2011, 19:01:20 »
Skromna wygrana w meczu z Espanyolem ale 3 punkty są  :)
Kolejne skromne zwycięstwo z Elche.Graliście rezerwami i bardzo dobrze się spisali  :) Joselu to naprawdę dobry zawodnik,strzela dużo bramek  :)
Powodzenia w derbach z Atletico  ;)

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ostatnie dwa mecze miesiąca | Podsumowanie, gole itp |
« Odpowiedź #878 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:00:35 »
Twoj Real jest w świetnej formie oprócz remisu z Olympiakosem to same wspaniałe wyniki w tym zwycięstwo w Gran Derbi , piękne bramki padały w Pażdzierniku szczególnie ta bramką Karima Benzemy , narazie tak króto komentuje bo nie jestem w temacie teraz będę tu często zaglądał to moje koemnty staną się dłuższe  ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ostatnie dwa mecze miesiąca | Podsumowanie, gole itp |
« Odpowiedź #879 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:34:10 »

11. kolejka

" Porażki nadszedł czas.. "


Real Madryt 1-2 Atletico Madryt 

32' Higuain (Hazard) - 8' Milito (Arda Turan), 37' Falcao (Gabi)
18' Sergio Ramos


Królewscy po dość długiej przerwie niestety ulegają w derbach Madrytu 1-2 (1-2). Do tego mecz Jose Mourinho i jego ekipa przystąpiła w nieco rezerwowym składzie. Wielu kluczowych graczy w tym Cristiano Ronaldo odpoczywali po meczach reprezentacyjnych. Zestawienie było bardziej defensywne, ale i tak Atletico z łatwością docierało pod bramkę Casillasa. Królewskich było stać dziś tylko na jedno, honorowe trafienie, które miało miejsce w 32 minucie. Warto dodać, że pod koniec meczu mogło dojść do wyrównania, lecz strzał Hulka świetnie wybronił bramkarz.

Przejdźmy teraz do analizy tego spotkania. Pierwsza bramka padła już po ośmiu minutach. Arda Turan zagrał dobrą piłkę do będącego na czystej pozycji Milito. Argentyńczyk miał przed sobą tylko Casillasa. Diego spokojnie minął Ikera i pewnym strzałem do pustej bramki wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 32 minucie doszło do wyrównania stanu gry. Piłkę do boku dostał Coentrao, jednak Portugalczyk podał do Hazarda. Belg po krótkim drybling dograł na siódmy metr do Higuaina, a ów piłkarz mocnym strzałem kieruję piłkę do siatki. Atletico odpowiedziało po chwili. Już w 37 minucie piłkę na czystej pozycji otrzymuję Falcao i po minięciu Casillasa ponownie wyprowadza Atletico na prowadzenie. W drugiej połowie atakował Real.. Królewscy mieli z 2-3 okazje, jednak ich nie potrafili wykorzystać. Czego żałować może mieć Hulk, który w 90 minucie " szczupakiem " strzelił wprost w bramkarza..

Ten mecz mógł zakończyć się remisem, lecz niestety.. Królewscy po wielu latach panowania w Madrycie muszą uznać wyższość rywala. W tabeli także nie jest za ciekawie. Wszystkie drużyny z czołówki wygrały swoje mecze także przewaga Realu zmalała już tylko do dwóch punktów.

" No cóż.. w tym meczu trener nie mógł postawić na kilku graczy.., bowiem ich zmęczenie było bardzo wysokie.. Nie wiem czemu tak jest, że trzeba grać mecze reprezentacyjne w środku tygodnia, gdy trwa sezon. W środę graliśmy z Elche w czwartek niektórzy już grali mecze reprezentacyjne, a dziś (sobota) graliśmy już mecz z Ateltico.. Ludzki organizm nie jest aż tak wytrzymały, aby w przeciągu czterech dni zagrać trzy mecze na sto procent.. Jedyne z czego mogę się cieszyć to z tej zdobytej bramki.., lecz i tak ona w niczym nam nie pomogła. " - zakończył sfrustrowany grafikiem spotkań Gonzalo Higuian.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
7/10



Tabela, strzelcy oraz asystenci..


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ostatnie dwa mecze miesiąca | Podsumowanie, gole itp |
« Odpowiedź #879 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:34:10 »