Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235213 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jest postęp w grze Królewskich. |
« Odpowiedź #840 dnia: Grudzień 28, 2011, 13:54:19 »
Dla mnie tamten styl lepszy ;) Co do meczów - fajnie, że wszystko wraca na odpowiednie tory. Co raz lepiej poczyna sobie Hazard, a Coentrao staje się chyba najlepszym zawodnikiem Królewskich w tym sezonie. W spotkaniu z Almerią pograliście rezerwami, ale one poradziły sobie nawet lepiej od pierwszego składu. Dwie bramki w samej końcówce świadczą jednak, że to nie było zupełnie kontrolowane zwycięstwo przez cały mecz. Powodzenia w dalszych spotkaniach i sądzę, że zaczynasz się przyzwyczajać do Super Star. Dawaj więcej szans Ganso, bo z Almerią pokazał, że potrafi grać w piłkę ;) Jest już trzecie miejsce, ale właściwie pierwsze ex aequo, bo macie tyle samo punktów. Niemniej musisz uważać, aby Barca nie odjechała na cztery, pięć punktów, bo wtedy zrobi się niezbyt wesoło :)



Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jest postęp w grze Królewskich. |
« Odpowiedź #841 dnia: Grudzień 28, 2011, 14:09:52 »
Powoli się rozkręcasz jednak ostatnio mało goli strzelaleś pewnie przez poziom jednak patrząc ile strzeliła Barcelona to szok. Ważne że jesteś w czołówce i z biegiem czasu to ty będziesz pierwszy . Ostatnio Hazard w pucharach się obudził może dlatego że już był na wylocie.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jest postęp w grze Królewskich. |
« Odpowiedź #842 dnia: Grudzień 28, 2011, 14:12:58 »
No widać, że w grze Realu coś drgnęło i zagraliście bardzo dobre zawody z Mallorcą. Może wynik 1:0 mówi, że e tam ledwo wygrali, ale opis spotkania mówi co innego. To, że jest lepiej pokazuję najlepiej rewanż z Almerią w CDR, piękna wygrana. Na razie drabinka turniejowa jest dla was bardzo łaskawa, teraz Elche. Myślę że spokojnie ich ogracie i przy okazji młodzież pogra.

Bardzo fajne loga, świetnie wyglądają. Ten opis jest dla mnie lepszy. ;)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jest postęp w grze Królewskich. |
« Odpowiedź #843 dnia: Grudzień 28, 2011, 15:15:31 »
Ładny ładny mecz z Almerią. Zagrałeś tak jak powinieneś to robić wcześniej. W 44 minucie zacząłeś spektakl strzelecki i rozbiłeś beniaminka (?). Widać, że byłeś zmotywowany bo w doliczonym czasie gry wpakowałeś dwa gole! Oby tak dalej.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jest postęp w grze Królewskich. |
« Odpowiedź #844 dnia: Grudzień 28, 2011, 15:19:30 »
Dość skromne zwycięstwo z Mallorcą,ale liczą się 3 punkty  :) O dziwo CR nic nie strzelił,ale za to asystę zaliczył  :)
Dobry mecz z Almerią,zwyciężyliście wysoko mimo tego że grały rezerwy.Hazard w CDR widzę tylko strzela,coś w innych rozgrywkach nie chce,a szkoda  :-\
Według mnie ten opis jest o wiele lepszy  :)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jest postęp w grze Królewskich. |
« Odpowiedź #845 dnia: Grudzień 28, 2011, 15:45:39 »
no coz nie jest zle wracacie na dobre tory jak to mowia, dobry mecz z mallorca pokazal ze nadal potraficie wygrywac w trudnych i zacietych spotkaniach, cos czuje ze coentrao ten sezon zaliczy do najlepszych w realu.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jest postęp w grze Królewskich. |
« Odpowiedź #846 dnia: Grudzień 28, 2011, 16:15:37 »

8. kolejka

" Świetny spektakl w Madrycie "


Real Madryt 4-2 Real Betis

6' Ronaldo, 26' Fabio Coentrao, 57' Ronaldo (Hulk), 74' Hulk (Higuain) - 36' Ruben Castro, 42' Matilla
11' Xabi Alonso, 55' Sergio Ramos - 45' Iriney


Królewscy po świetnym meczu zdołali wygrać na własnym boisku z Realem Betis 4-2 (2-2). Spotkanie było bardzo emocjonujące. Królewscy od początku atakowali bramkę rywala o czym może świadczyć bramka strzelona w szóstej minucie. Następnie Królewscy prowadzili już 2-0 i chyba nieco się rozluźnili co bardzo szybko wykorzystał rywal doprowadzając do remisu. W drugiej połowie grał tylko Real. Królewscy dzięki Ronaldo i Hulkowi, którzy dziś zagrali świetne zawody strzelili jeszcze dwie bramki i pewnie wygrali ten mecz.

Przejdźmy teraz do analizy tych sześciu goli. Bramka, którą zdobył Ronaldo to trochę taki gol z przypadku. Hulk próbował dograć do Crisa, jednak piłka po odbiciu od obrońcy dopiero dotarła do Ronaldo. Portugalczyk był wtedy w dogodnej sytuacji i po oddaniu mocnego strzału wyprowadził Real na prowadzenie. Drugie trafienie padło po strzele Coentrao. Portugalczyk świetnie zwiódł kilku rywali po czym huknął jak z armaty i podwyższył prowadzenie Królewskich. Akcja z 36 minuty to bramka dla Betisu. Kilka ładnych podań i Castro znalazł się sam na sam z Casillasem i unosząc nad nim piłkę trafił bramkę. Chwile później w podobne sytuacji znalazł się Matilla i także unosząc piłkę nad Casillasem zdobył bramkę. W drugiej połowie pierwszy gol padł w 57 minucie. Hulk świetnie wycofał na dwunasty metr do Ronaldo, a Portugalczyk pewnym strzałem trafia swojego drugiego gola. W 74 minucie swoją bramkę także trafił Hulk. Brazylijczyk dostał piłkę jak na tacy od Higuaina i wślizgiem wbił piłkę do pustej bramki.

Królewscy wygrywają i awansują na drugą pozycję. W tym meczy świetnie zagrał Ronaldo. Portugalczyk powoli wraca do swojego dawnego rytmu gry. W kolejnej kolejce Królewscy powalczą o lidera z Dumą Katalonii, ale o tym za chwilę.

" Takiego spotkania na pewno potrzebowaliśmy. Już w meczu z Mallorcą zagraliśmy dobre zawody, lecz tam nie potrafiliśmy pokonać bramkarza rywali dziś było inaczej. Wszystko nam wychodziło, choć trzeba przyznać w pewnym momencie była bardzo słaba sytuacja, bowiem nagle z 2-0 zrobiło się 2-2. W drugiej połowie nie daliśmy rywalowi już szans. Ja cieszę się z moich dwóch trafień bo na pewno ich potrzebowałem. Ten sezon nie jest taki jak poprzednie, ale może to i lepiej? Bynajmniej jest dobra walka. " - zakończył strzelec dwóch bramek Cristiano Ronaldo.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
8/10



Tabela, strzelcy, asystenci...





Wydanie: 70

Mecz o fotel lidera..


Już w najbliższą sobotę dojdzie do pierwszej w tym sezonie konfrontacji dwóch najlepszych drużyn europy. Na Camp Nou o godzinie 22:00 wybiegną drużyny z prawdopodobnie najlepszymi piłkarzami świata. Królewscy mają się za co odegrać, bowiem ostatni pojedynek tych drużyn to finał Ligi Mistrzów gdzie Real przegrał 5-4.. W tym sezonie oba kluby zaczęły słabo.. Barcelona w pewnym momencie była nawet i na siedemnastej lokacie w tabeli. Królewscy natomiast byli w miejscach 8-10. Teraz sytuacja obu ekip się poprawiła. W tabeli lideruje Barcelona, która tylko większą ilością bramek wyprzedza Real. Ostatnio narzekano, że Królewscy mało strzelają. Ostatnie mecze pokazały nam, że Real potrafi strzelać co świadczy osiem strzelonych bramek. Barcelona od początku zdobywa wiele bramek, ale także wiele traci. Real o dziwo straconych goli ma zaledwie pięć. W tym sezonie w dobrej formie jest Leo Messi, który ma już siedem trafień, lecz Ronaldo także nie może narzekać na dobór bramek, bowiem ma ich sześć. Czy Królewscy wygrają z Barceloną i spokojnie będą mogli spoglądać na ligę z fotelu lidera? Czy to może Barcelona odjedzie na trzy punkty całej stawce? To się okaże niebawem..

FC Barcelona: Valdes (BR) - Adriano (LO), Pique (ŚO), Puyol (ŚO), Dani Alves (PO) -Busquets (DP) -Mascherano (OP), Fabregas (OP) -Messi (LN), Pedro (ŚN), Sanchez (PN)

Real Madryt: Casillas (BR) -Marcelo (LO), Sakho (ŚO), Carvalho (ŚO), Sergio Ramos (PO) -Xabi Alonso(DP), Lassana Diarra (DP) -Ozil (OP), Coentrao (PP), di Maria (LP) -Ronaldo (N)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny mecz w lidze z Betisem.. | Przed klasykiem.. |
« Odpowiedź #847 dnia: Grudzień 28, 2011, 16:23:16 »
Bardzo ciekawe spotkanie z Betisem, rozstrzygnięte na Waszą korzyść - czyli same plusy. W 23 minucie prowadziliście już 2:0 i chyba nic nie zapowiadało, że będziecie zacięcie walczyć o zwycięstwo. Bardzo ładną bramkę zdobył Coentrao, świetna akcja, bardzo dobry strzał - rozkręcił się ostatnio Portugalczyk. Betisowi udało się jednak wyrównać jeszcze w pierwszej części gry, w przerwie pewnie mocno się zmobilizowaliście. Stworzyliście sobie dwie sytuacje, których nie wypadało zmarnować i nie zmarnowaliście spokojnie dowożąc zwycięstwo do końca.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny mecz w lidze z Betisem.. | Przed klasykiem.. |
« Odpowiedź #848 dnia: Grudzień 28, 2011, 17:30:48 »
Zapowiada się wielkie widowisko na Camp Nou w następnej kolejce. Barcelona podobnie jak i wy zanotowała słaby start, ale powoli wszystko wraca do normy. Myślę że będziemy świadkami pięknego widowiska, które zakończy się wynikiem 2:2. Zawsze wam się ciężko gra w stolicy Katalonii więc remis nie będzie zły.

Dobry mecz z Betisem, wraca stary dobry Real i Ronaldo. Z meczu na mecz to coraz lepiej wygląda i teraz będzie wiadomo w jakim punkcie jesteście, po meczu z Barceloną dużo rzeczy się  w waszej ekipie wyjaśni.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny mecz w lidze z Betisem.. | Przed klasykiem.. |
« Odpowiedź #849 dnia: Grudzień 28, 2011, 18:06:26 »
Ciekawe spotkanie z Betisem.Ronaldo zaliczył dwa trafienia,co cieszy:).Oprócz tego dobry występ zaliczył Hulk,który ''upolował'' gola i asyste.

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz o fotel lidera.Mam przeczucia że będzie on bardzo zacięty.;)

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny mecz w lidze z Betisem.. | Przed klasykiem.. |
« Odpowiedź #850 dnia: Grudzień 28, 2011, 19:50:46 »
Fajnie, że zmieniłeś poziom, teraz może być "bardziej interesująco" :D Wole czasem przegrać niż cały czas wygrywać, wtedy kariera nie jest taka nudna.
Gratuluje ostatnich zwycięstw oczywiście jak zwykle ronaldo w formie :D
" border="0

Offline Grimer

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2011r.
  • Hala Madrid! ♥
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny mecz w lidze z Betisem.. | Przed klasykiem.. |
« Odpowiedź #851 dnia: Grudzień 28, 2011, 20:08:35 »
Pewna wygrana z Betisem, dobry znak przed El Clasico. Masz bardzo ciekawy a zarazem dobry skład. Świetnie pasuje pod Barcelonę, moim zdaniem. Najważniejsze to zatrzymać nie obliczalnego Messiego, który umie napsuć nerwów Realowi. To będzie z pewnością fascynujące spotkanie. Co prawda gra na Camp Nou na pewno nie pomoże, ale myślę że i tak wygrasz. Stawiam 3:1 dla Cb!, powodzenia. W wolnym czasie zapraszam do mnie :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2011, 20:10:58 wysłana przez Grimer »

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny mecz w lidze z Betisem.. | Przed klasykiem.. |
« Odpowiedź #852 dnia: Grudzień 28, 2011, 20:34:21 »
Zdaje się że powoli wracacie do dobrej formy czego odznaką jest wysokie zwycięstwo nad Betisem,teraz przed wami jeden z najważniejszych meczy sezonu Gran Derbi,mam nadzieję że podtrzymacie dobrą formę i pokonacie Barcelone.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny mecz w lidze z Betisem.. | Przed klasykiem.. |
« Odpowiedź #853 dnia: Grudzień 28, 2011, 20:46:59 »

9. kolejka

" Królewscy powracają na odpowiednie tory "


FC Barcelona 1-3 Real Madryt

30' Messi - 28' Ronaldo (di Maria), 35' Ronaldo (Fabio Coentrao), 72' Benzema (Ronaldo)
9' Xabi Alonso, 30' Sakho


Królewscy po dość ciekawym meczu zdołali pokonać Dumę Katalonii 1-3 (1-2). W tym meczu Mourinho zdecydował się na wystawienie dawnej obrony z Ricardo Carvalho. The Special One nie chciał tutaj dawać Zapacie tak trudnego zadania bo przecież nigdy nie wiadomo jak by się w nim sprawdził. Mecz ogólnie był ciekawy. Królewscy zagrali bardzo konsekwentnie w defensywie oraz bardzo skutecznie w ataku. Barcelona dziś zagrał także dobre zawody, lecz mało skuteczne. Miała nawet więcej sytuacji niż Real, jednak nie potrafiła ich wykorzystać. W tym meczy geniuszem znów błysnął Ronaldo i to mu można zawdzięczać tę wygraną.

Przejdźmy teraz do analizy wszystkich czterech trafień. Zaczęło się wszystko w 28 minucie. Pierw z piłką na bramkę podąża Ronaldo, jednak jego strzał zostaję zblokowany. Piłka trafia do Ramosa, a ten odgrywa do di Marii. Argentyńczyk świetną podcinką wrzuca na głowę do Ronaldo, a Portugalczyk zamiast przodem to tyłem głowy pokonał Valdesa. Barcelona odpowiedziała natychmiastowo. Sakho niestety sfaulował Messiego i sędzia odgwizdał przewinienie. Francuz został ukarany żółtą kartką. Do wykonania wolnego podchodzi Messi i pięknym strzałem od poprzeczki zdobywa bramkę. W 35 minucie Królewscy znów byli na prowadzeniu. Fabio Coentrao podał dobrą piłkę do Ronaldo, a Portugalczyk już na wślizgu zdołał wbić ją do bramki. W drugiej połowie bramkę Królewscy zdobyli po ładnej kontrze. Po kilku wymianach długą piłkę do Benzemy zagrał Ronaldo. Francuz dopadł do piłki po czym uniósł ją nad Valdesem i zdobył trzeciego gola w tym meczu. Barcelona do końca meczu atakowała, jednak nasza defensywa znów nie zawiodła.

Królewscy w końcu wygrali z Barceloną, bowiem ostatnie cztery pojedynki kończyły się trzema porażkami oraz jednym remisem. Ostatnie zwycięstwo odniesione zostało w sezonie 2011/12 w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów, gdzie Królewscy także ograli Barcelonę 1-3.

" To było dobre spotkanie. Ciesze się, że powróciliśmy do dyspozycji z poprzednich lat. Mi osobiście ten mecz wyszedł chyba najlepiej jak mógł. Ciesze się, że trener wystawił mnie na środku ataku bo czuję się tam najlepiej. Wygrywamy i to my jesteśmy liderami. Mam nadzieję, że pozostaniemy nimi jak najdłużej. Od ostatniego czasu bardzo dobrze rozumiem się z Fabio. Gra z nim jak można to zauważyć wychodzi Realowi na dobre. Mam nadzieję, że pozostanie on na dłużej w pierwszym składzie. " - zakończył podekscytowany dzisiejszym meczem Cristiano Ronaldo.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
9/10


Tabela, strzelcy oraz asystenci..





Wydanie: 71

" Odchodzę.. "


Po meczu z Barceloną Mourinho oświadczył, że po zakończonym sezonie odejdzie z Realu Madryt i przeniesie się do Manchesteru United. Dlaczego tam? Bowiem Sir Alex Ferguson także po tym sezonie odchodzi, lecz on odchodzi na zawsze, czyli kończy z trenowaniem zespołów. Teraz przedstawimy państwu fragment rozmowy jakiej Mourinho udzielił hiszpańskiej stacji. " (...) Gdy przyszedłem do Madrytu wyznaczyłem sobie jeden cel. Wygrać wszystko. Postanowiłem także, że gdy wygram to i odejdę. W swoim pierwszym sezonie zdobył Puchar Króla. W drugim wygrałem Ligę, Super Puchar Hiszpanii i Ligę Mistrzów w trzecim wygrałem KMŚ, Super Puchar Europy oraz Puchar Króla. Także na swoim koncie mam tutaj siedem trofeum. Powinienem odejść już sezon temu, jednak chciałem zostać tutaj jeszcze jeden rok i poczekać, aż z Manchesteru odejdzie mój serdeczny kolega - Alex. Po tym sezonie zajmę jego miejsce i będę prowadził Manchester. Na razie, jednak skupiam się na Realu. Chcę tutaj jeszcze wygrać wiele, a mamy na to spore szanse.. " Tak więc wszystko już jasne. Jose odchodzi po tym sezonie do Manchesteru. W jego miejsce od dawna był przymierzany Löw obecnie selekcjoner reprezentacji Niemiec. Wszystko się dobrze składa, bowiem w 2014 roku Löw po zakończeniu Mistrzostw Świata w Brazylii także kończy mu się kontrakt z tą  reprezentacją. Jak potoczą się dalej te sprawy? To już niebawem..
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2011, 20:49:12 wysłana przez mojsesh »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękne derby europy | Mou - " Odchodzę.. " |
« Odpowiedź #854 dnia: Grudzień 28, 2011, 20:58:13 »
No i o to chodzi w spotkaniu z takim rywalem, żeby wykorzystać swoje okazję. Barcelona miała ich więcej, ale grała nieskutecznie i dlatego poległa. Bardzo dobra gra Ronaldo, w końcu wyszedł z cienia Messiego. Niech ktoś teraz tylko spróbuje go obrażać. Macie lidera i 3 punkty nad najgroźniejszym rywalem do tytułu. Wszystko zaczyna się powoli układać. Szkoda, ze Mou odchodzi, ale jak sam mówi wygrał wszystko co się da z wami i czas zmienić otoczenie. Od zawsze chciał zastąpić Sir Alexa na stanowisku i po tym sezonie będzie miał do tego okazję. Dobry wybór następcy, Loew to dobry fachowiec.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękne derby europy | Mou - " Odchodzę.. " |
« Odpowiedź #855 dnia: Grudzień 28, 2011, 21:14:48 »
No proszę. W końcu Realowi udaje się pokonać Barcelonę:P I po takim meczu Mou oznajmia, że odchodzi, fakt zdobył wszystko, ale nie udało mu się jednego sezonu zdobyć wszystkiego co możliwe. Jednak mecz z Barceloną dobry w Twoim wykonaniu i wygrany. Mimo, że Barcelona zagrała bez swoich asów. Czyt. Xavi i Iniesta. Tak swoją drogą, ciekawe gdzie są. Czy siedzą na ławie, czy latają gdzieś po Chelsea czy City :P


Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękne derby europy | Mou - " Odchodzę.. " |
« Odpowiedź #856 dnia: Grudzień 28, 2011, 21:37:55 »
Wygrana z Barceloną w końcu 3-1;).Ronaldo zaliczył dwa trafienia i tym samym znajduję się na drugim miejscu strzelców.;).Masz pierwsze miejsce w tabeli co bardzo cieszy.Widzę że Murinho oznajmia że po tym sezonie opuszcza Real Madryt,odchodzi do bardzo dobrego klubu Manchesteru United mam nadzieje że i tam zdobędzie wiele trofeów.Jeszcze tylko nie wiadomo kto zostanie i podejmie się trenowaniem Królewskich.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękne derby europy | Mou - " Odchodzę.. " |
« Odpowiedź #857 dnia: Grudzień 28, 2011, 22:05:32 »
Brawo, wreszcie pokonałeś Blaugranę, co ostatnio jakoś nie chciało Ci się udać. Znów nie zawodzi Ronaldo, choć dziwi mnie, że mówi, iż czuje się najlepiej na środku ataku... Szkoda odejścia Mou, to na pewno będzie duże osłabienie Królewskich. Ciekawe, kogo zatrudnisz na jego miejsce. Ja bym dał szansę takiemu Luisowi Garcii (temu, który uratował Levante w 2010/2011).



Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękne derby europy | Mou - " Odchodzę.. " |
« Odpowiedź #858 dnia: Grudzień 28, 2011, 22:22:54 »
Widać, że z meczu na mecz gracie coraz lepiej. Teraz pokonujecie Blaugranę, choć na pewno kibice nie są w dobrych nastrojach. To przez odejście Mourinho. Zapewnia, że odejdzie po sezonie, ale pokazał w twoim klubie, że jest najlepszym szkoleniowcem na świecie. Pokonujecie Barcę po około półtora roku czasu. Teraz raczej będą zaczynały się poszukiwania nowych szkoleniowców.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękne derby europy | Mou - " Odchodzę.. " |
« Odpowiedź #859 dnia: Grudzień 28, 2011, 23:07:55 »
no ladnie, pokazaliscie klase w meczu z barca i udalo sie w koncu ich pokonac w gran derbi. szkoda ze mou odejdzie po tym sezonie prawdopodobnie do manU, a co bedzie z realem? ciekawi mnie kto bedzie nowym trenerem po tym sezonie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękne derby europy | Mou - " Odchodzę.. " |
« Odpowiedź #859 dnia: Grudzień 28, 2011, 23:07:55 »