Autor Wątek: OM by Michał16ZenitSP-29 kolejka za nami, mecz z Napoli też, jak poszło OM ??|||  (Przeczytany 36191 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Wiem,że możecie mnie nazywać drugim jackzem, ale to już naprawdę ostatnia zmiana, a że OM naprawdę lubię, to liczę,że pociągnę tą karierę przez min. 1 sezon.

Gra:PES 2012
Patch:Smoke Patch 4.01(bez prawidłowych kitsów w Ligue 2)
Poziom:Regular


Kilka zasad na początek
1.Karierę piszę swoich własnym stylem, ten kto czytał moją karierę Romą i Porto ten wie.
2.Będę się wpisywał co jakieś 2-3 dni, ponieważ mam też szkołę,ćwiczenia, życie prywatne itd.
3.Zasadę koment za koment,akceptuję, lecz połowicznie tzn.komentuje te kariery, które mnie ciekawią i fascynują(:D).
4.Czasami zastanawiam się, czy warto opisywać te kariery ::).
Przekonajcie mnie swoimi komentarzami,że warto ;).

Deschamps:Interesuje mnie tylko mistrzostwo.
Na konferencji prasowej, Didier Deschamps powiedział,że jego celem na ten sezon w Ligue 1 jest tylko mistrzostwo. ,,W tamtym sezonie, walczyliśmy łeb w łeb z Lille, jednak w tym mamy zamiar wydrzeć im koronę i po roku przerwy znów być mistrzem".Pytany o m.in. transfery,oraz stosunki w drużynie nie udzielał żadnych szczegółowych informacji.Mówił tylko,że na pewno zakupi defensywnego pomocnika i napastnika.

Po pierwszym sparingu:Zwycięstwo, tylko szkoda,że nie do 0.
Olympique Marsylia pokonał na własnym stadionie w meczu sparingowym HJK Helsinki 3:1(2:0).Już po pierwszych 25 minutach było 2:0, gdy Gignac dwa razy pokonał bramkarza gości, po błędach obrońców, podobnych do tych,jakie Zagłębie Lubin popełniało w dzisiejszym meczu z Legią przy golu Vrdoljaka(:D).W drugiej połowie w 59 minucie bramkę na 3:0 strzelił ładnym uderzeniem w okienko Benoit Cheyrou.Niestety w doliczonym czasie gry obrońca Kansikas dosyć szczęśliwym uderzeniem głową ustalił wynik meczu.
(wybaczcie,że nie ma więcej screenów,Fraps nawalił :()
Dwóch nowych graczy w OM, oboje czarnoskórzy.(:D)

Były gracz OM, Mamadou Niang wrócił na stare śmieci, bo w latach 2005-2009 już grał w barwach marsylczyków i był bardzo skuteczny(:D).
Drugi nabytek to Marcos Senna, mistrz Europy 2008, powinien razem z Benoitem Cheyrou tworzyć szczelną parę defensywnych pomocników.

Zaczynamy Ligue 1, od pojedynków z Sochaux.
Pierwsza kolejka Ligue 1 zaczynamy od meczu z Sochaux.PES 2012, a w zasadzie mój asystent każe mi uważać na ... Damien Perquisa :D :D.Ciekawe dlaczego :P ??
Jakie są wasze typy na ten mecz ???
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 21:57:00 wysłana przez Michal16ZenitSP »
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Typ: 2-0 dla OM :) Trzeba uważać na Damiena, żeby nie wbił jakiejś bramki z główki ^ ^

Offline sebastian1996

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2011r.
Kupił czarnuchów xdd. Nie no, troche za duzymi literami piszesz szczeypie w oczy tez tyle kolorów ;p. A co do meczu typuje ze bedzie 1:1 ;)

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
No zgadzam się z kolegą wyżej za dużą czcionka, ciekawe nawet transfery. Perquis umie świetnie grać głowa musisz na nie go uważać.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
No widzę, ze grasz Marsylią. Jest to dość dobry klub także myślę, że i sukcesy też będą. Kupiłeś dwójkę dość dobrych graczy no i cóż jak ci na początku mogę napisać :D ? Życzę sukcesów i czekam na ligę :D.

Redboy1993

  • Gość
Graj tą karierę do zaj**nia :D Ja akurat lubię Deschampsa, jeszcze z czasów gdy grał w Juventusie. Bardzo fajnie opisany wstęp, "z jajem" jak ja to mówię :) Marcos Senna to dobry gracz, lecz już leciwy. Lubiłem go brać do moich karier w FIFIE 09, zanim przerzuciłem się na PES :)

Obstawiam 2:0 :)

Życzę powodzenia z Soszo i w karierze :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Marsylia to dość ciekawy klub. Mam nadzieję, że pociągniesz tą karierę długo. ;)
Sparing z Finami wygraliście spokojnie, tak jak powinniście to uczynić. Nie sprawili Wam większych problemów, tak jak można było się spodziewać, w końcu nie jest to drużyna wielkiego formatu.
Gracze, których sprowadziłeś bardzo ciekawi.  Niang powraca na stare śmieci, oby strzelał tak jak poprzednio bo wcale złym strzelcem nie był. Marcos Senna to także bardzo ciekawy zawodnik. Doświadczony, bardzo dobrze grający w środku pola na pewno Wam się przyda.
Ciekaw jestem inauguracji - stawiam na 3:1 dla Was.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Człowieku weź nie dawaj tak wielkiej czcionki bo odechciewa się czytać ;)

Bardzo mocno się wzmocniłeś. Senna może nie jest już młody ale ciągle wie jak się gra w piłkę.

Asystent dobrze Ci podpowiedział.  Ekipa Sochaux często zdobywa bramki ze stałych fragmentów gry, a Perquis to dobrze grający głową obrońca.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze i nowy zawodnik- sprawdź kto.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2011, 15:01:11 »
1 kolejka Ligue 1
Olympique Marsylia vs FC Sochaux 1:0
1:0-Cheyrou
Opis meczu: To był trudny mecz dla marsylczyków, ale na szczęście udało się go wygrać.W 33 minucie po podaniu Nianga, z daleka uderzał Cheyrou, piłka trafiła w jednego z obrońców ekipy przyjezdnej i pokonała Crosa. Ten sam Cros przez cały mecz bronił bardzo dobrze, choć też pomagało mu szczęście, jak np. gdy przy strzale Gignaca piłka minimalnie minęła jego bramkę.Po meczu Deschamps przyznał,że jeśli nie w tym, to w następnym okienku kupi do swojej ekipy bramkarza Sochaux.
GALERIA Z MECZU:




SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9d537d3ec5441c90adb35e7b44722c52&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9d537d3ec5441c90adb35e7b44722c52&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
(sorry za jakość tego skrótu, ale nagrywałem płytę i trochę cięło :P)

2 kolejka Ligue 1

Olympique Marsylia vs Evian TG 4:2
1:0-Lucho Gonzalez(A.Ayew)
1:1-M'dami
2:1-Marcos Senna
3:1-Niang(Borriello)
3:2-Bugner
4:2-Niang(Borriello)
Opis meczu: Co za widowisko na Velodrome!! Już w pierwsze minucie po dośrodkowaniu Ayewa, gola głową strzelił Lucho Gonzalez. Pod koniec pierwszej połowy, po błędzie N'kolou, bramkę strzelił M'dami.Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy.Celnym strzałem z daleka popisał się Marcos Senna, strzelając swojego pierwszego gola w barwach klubu.Niedługo potem, pierwszą asystę w sezonie zaliczył nowy zawodnik OM, Marco Borriello, który w polu karnym podał do Nianga,a ten umieścił piłkę w okienku bramki Duranda.
Jednak cztery minuty po golu Senegalczyka, na listę strzelców wpisał się Bugner,choć to bardziej gol samobójczy Diawary niż jego zasługa, bo przed strzałem napastnika Evian, piłka odbiła się od nogi obrońcy OM i zmyliła Mandandę.W 83 minucie, kolejna akcja Borriello-Niang, zakończona golem byłego snajpera Fenerbahce,który przeniósł piłkę nad wychodzącym bramkarzem Evian.

GALERIA Z MECZU:








SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9d537d3ec5441c90adb35e7b44722c52&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9d537d3ec5441c90adb35e7b44722c52&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Borriello nowym zawodnikiem OM!!!
Wybaczcie, że tak niechronologicznie,ale mecze są najważniejsze ;).
Świetny początek byłego napastnika Romy i Milanu, dwie asysty i naprawdę wzorowa współpraca z Niangiem- tak po meczu z Evian,Deschamps ocenił grę Borriello.W sumie nie ma co się dziwić, ponad 15 mln euro, nie wydaję się na byle kogo ;D.Oby grał tak dalej, a na pewno będę z niego zadowolony :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze i nowy zawodnik- sprawdź kto.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:32:24 »
Nawet podoba mi się Twoja kariera, ma taki klimat.  :)

Boriello pasuje mi do Ligue 1, myślę, że może nawet powalczyć o tytuł króla strzelców.  :)

Inauguracja udana, choć o punkty łatwo nie było. W 2. kolejce Twoja gra uległa poprawie i po emocjonującym widowisku wygrałeś 4:2. Znakomicie układała się współpraca ma linii Niang-Boriello.  :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze i nowy zawodnik- sprawdź kto.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:36:31 »
Całkiem nie źle ta kariera się prezentuje jednak przyczepie się do czegoś i to w przypadku twojej kariery Porto tez mnie bolało a właściwie to ilość zdjęć;) Za dużo..one tylko przeszkadzają, lepiej napisać kto strzelił bramkę a nie dawać po kilka zdjęć. Dobry mecz z Sochaux a jednak jeszcze lepszy z Evain jednak to tylko beniaminek choć Ci są groźni a zwłaszcza u siebie.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze i nowy zawodnik- sprawdź kto.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:39:16 »
W pierwszych dwóch kolejkach odnosicie dwa zwycięstwa najpierw ogrywacie 1-0 Sochaux a później 4-2 Evian w tym drugim meczu świetnie spisali się nowi zawodnicy Senna i Niang,Boriello fajny piłkarz na pewno sobie w Ligue 1 poradzi.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze i nowy zawodnik- sprawdź kto.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 06, 2011, 20:11:06 »
No widzę, że zacząłeś dobrze ten sezon. Pierw skromnie wygrywasz 1-0, lecz następny mecz to już dawka lepszych emocji i tam wygrywasz aż 4-2. Wynik może cieszyć, choć z tyłu było źle, ale wiesz ja też nie umiem grać w tym Pesie w obronie :D. Boriello to dość ciekawy gracz. Ciekaw jestem jak sobie poradzi.

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze i nowy zawodnik- sprawdź kto.
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 06, 2011, 20:13:46 »
No pewna wygrana, dość ciekawy ten transferek.Ale mam prośbe zmień ta czcionkę na mniejszą

Offline Pac_Man

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze i nowy zawodnik- sprawdź kto.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:28:52 »
Świetna kariera. Kupiłeś sporo niezbędnych graczy (choć Senna do najmłodszych nie należy). Boriello solidnie wzmocni linię ataku. Może zostanie królem strzelców ?

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze i nowy zawodnik- sprawdź kto.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 06, 2011, 22:53:18 »
Widzę, że zmieniłeś kariery. OM to bardzo ciekawy zespół, ma dobrą kadrę. Więc kupno 2 nowych napastników mnie trochę dziwi, bo masz ich naprawdę sporo i to solidnych. Senna to gracz bardzo dobry, na bank się przyda. Pierwsze dwa mecze na +, także jak narazie transfery się spisują bez zarzuty, ale powiedzmy sobie szczerze to nie były potęgi, ciekawe jak ci pójdzie z nimi.

Offline sebastian1996

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze i nowy zawodnik- sprawdź kto.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 07, 2011, 17:12:17 »
Wydaję mi się ciagle, że piszesz za dużą czcionką i jest za bardzo kolorowo :p. Pisz na czarno, obrazki zmienjszaj w Paincie (:D) o CTRL + W na 50% najlepiej. Zakup Boriello to napewno dobry ruch. Zaliczył dwie asyty już w pierwszym meczu. Z taką ekipą mozesz powalczyc o lidera. Czekamy na kolejne mecze :)

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-poznaliśmy grupy LM-sprawdź z kim zagra Marsylia.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 07, 2011, 18:01:52 »
3 kolejka Ligue 1

AS Nancy vs Olympique Marsylia 1:2
0:1-Borriello(A.Ayew)
1:1-D.Niculae
1:2-Valbuena(Cheyrou)

Opis meczu:Udało się wygrać ten mecz, choć Nancy nieźle się broniło.W 24 minucie po zagraniu Ayewa z prawej strony, swojego pierwszego gola w sezonie strzelił Marco Borriello.Niedługo potem gola strzelił Daniel Niculae.Były snajper Auxerre, strzelił gola wykorzystując błąd N'kolou i płaskim strzałem pokonał Mandandę.Przed przerwą gola na wagę zwycięstwa po podaniu z wolnego Cheyrou, również pierwszego w sezonie, strzeli Mathieu Valbuena.

GALERIA Z MECZU:



SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9d537d3ec5441c90adb35e7b44722c52&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9d537d3ec5441c90adb35e7b44722c52&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
jeśli nie zadziała wam, w Firefoxie, to uruchomcie w Chromie, działa na 100%
Poznaliśmy grupy LM, Marsylia w grupie E!!!
Marsylia znalazła się w grupie E, razem z Manchesterem City, Fenerbahce i PSV.
Nie jest to łatwa grupa,ale i tak naszym celem jest wyjście z tej grupy-tak ocenił wynik losowania fazy grupowej LM,Didier Deschamps.Grupą śmierci jest grupa D, bo oprócz faworyzowanej Barcelony, awansować z drugiego miejsca może każdy, ale chyba najbliżej jest mojej byłej drużynie,FC Porto(:D).


Po Staff Salary, czyli kadra zostaje bez zmian.
Marsylia miała 50 mln euro, do wykorzystania na transfery, po kupnie aż trzech zawodników, ich saldo wynosi ... 4 mln euro. Uff, jak to dobrze,że się nie powtórzyła sytuacja z Porto, gdzie gra zabrała mi m.in Hulka i Rolando.Tak więc gramy dalej,a poniżej terminarz(do grudnia).






Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Redboy1993

  • Gość
Odp: OM by Michał16ZenitSP-poznaliśmy grupy LM-sprawdź z kim zagra Marsylia.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 07, 2011, 19:39:34 »
Mieliście widoczną przewagę nad Soszo (większy czas przy piłce i dwukrotnie większa licba strzałów) i nie można było tego meczu przegrać. Bardzo fajna bramka, tylko nie nagrywaj płyty jak robisz filmiki :D

Jeśli chodzi o losowanie grupy w LM to komputer Was nie oszczędził. Będzie ciężko, ale myślę że ostatniego miejsca w grupie nie zajmiecie.  

Widzę, że sięgnęliście po byłego piłkarza Milanu i Romy. Boriello to świetny zawodnik (sporo nerwów mi napsuł grając karierę BAL przeciwko Romie) i na pewno się przyda w ataku Marsylii.

W drugiej kolejce Evian Wam się postawiło i nie zamierzało tanio sprzedawać skóry. Dwa gole w 1 połowie, na otwarciu i wyrównanie do szatni. Na szczęście w 83 minucie duet Boriello-Niang wybił im z głów jakiekolwiek nadzieje choćby na remis, strzelając gola na 4:2. Bardzo ładny gol Senny, płaski po ziemi, nie do obrony. Był tam gdzie być powinien i zakończył tak jak powinien :)

EDIT Jeszcze mecz z Nancy, który mi uciekł. Widzę, że nieźle się zamurowali przed swoją bramką, ale to nie uchroniło ich od porażki. Widzę, że N'kolou popełnia trochę błędów i znów po jego błędzie straciliście gola. Bardzo ładny gol Boriello, płaski z 14 metrów tuż przy słupku. Praktycznie nie do obrony. Gol Valbueny też ładny. Dostał ładne podanie z rzutu wolnego i ładnie tam wyrolował obronę :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2011, 19:46:51 wysłana przez Redboy1993 »

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-poznaliśmy grupy LM-sprawdź z kim zagra Marsylia.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 07, 2011, 20:18:05 »
W 3 kolejce pokonujecie Nancy,które nie miało z wami żadnych szans co pokazują statystyki gospodarzom udało się oddać tylko jeden celny strzał na waszą bramkę w tym meczu i akurat skończył się on bramką Niculae,świetnie w waszej ekipie spisał się nowy nabytek Boriello,który w debiucie zdobył ładną bramkę,jedną dołożył jeszcze Valbuena ustalajac wynik na 2-1.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: OM by Michał16ZenitSP-poznaliśmy grupy LM-sprawdź z kim zagra Marsylia.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 07, 2011, 20:18:05 »