Autor Wątek: OM by Michał16ZenitSP-29 kolejka za nami, mecz z Napoli też, jak poszło OM ??|||  (Przeczytany 36194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 26, 2011, 12:54:26 »
Z Turkami zawsze gra się bardzo ciężko i przekonałeś się o tym.  :) Prowadziłeś dwoma golami, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem. To pokazuje jaką wolę walki mają drużyny wschodnie Europy. Lorient spokojnie ograłeś i nie oddałeś fotelu lidera.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:00:48 »
Remis w Lidze Mistrzów szczęśliwy jednak masz szczęście, ponieważ w drugim meczu także remis i nadal na pierwszej pozycji i teraz najważniejsze wygrać jeden mecz i awans już masz. W lidze pewna wygra 2:0 i teraz jest szansa że wygrasz hit kolejki jednak będzie ciężko ale stawiam na 1:0 dla ciebie.

Offline Grimer

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2011r.
  • Hala Madrid! ♥
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 27, 2011, 19:51:29 »
Bardzo dobrze że przed hitem kolejki pewna wygrana 2:0, na pewno wpłynie to na pozytywną energię twoich piłkarzy. Najważniejsze żebyś uważał na kontry Bordeaux który mogą być bardzo niebezpieczne. Liczę że wygrasz i odskoczysz z pkt jako lider. Życzę powodzenia!! :)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 27, 2011, 22:06:23 »
W LM prowadziłeś 2:0, żeby zremisować 2:2. Szkoda straty punktów. Szczególnie, że jeden przegrany mecz i możesz wypaść poza burtę Ligi mistrzów. A łatwe kolejne mecze nie będą. Cóż... W lidze już gładko 2:0

Wpadnij do mnie ;)

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 27, 2011, 23:00:36 »
13 kolejka Ligue 1
Zwycięski hit, po nudnym meczu.
Giordins de Bordeaux vs Olympique Marsylia 0:2
0:1-Niang(Senna)
0:2-Lucho(Cheyrou)
Opis meczu:Mimo,że Marsylia oddała aż 15 strzałów na bramkę Carasso, to długimi fragmentami meczu na Stade Chaban-Delmas wiało nudą.W pierwszej połowie dwie dobre okazje do zdobycia gola miał Marco Borriello,lecz dwukrotnie górą był bramkarz Żyrondystów.W ogóle Carasso bronił jak natchniony, bo oprócz tych dwóch sytuacji obronił również strzał Nianga z 8 metrów, czy też strzał z dystansu Marcosa Senny.Jednak w 78 minucie nie dał rady, Senna posłał kapitalną, prostopadłą piłkę a'la Xavi do Nianga,a Senegalczyk precyzyjnym uderzeniem w środek bramki, a w zasadzie obok Carasso dał prowadzenie Marsylii.Gdy wydawało się,że typ Marcina się sprawdzi w 91 minucie na pole karne Bordeaux dośrodkował Cheyrou, tam najwyżej wyskoczył Lucho Gonzalez, de facto zmiennik Andre Ayewa i uderzeniem głową ustalił wynik meczu.Jednak najszczęśliwsza wiadomość jest taka,że Lille przegrało na Parc de Princes z PSG 0:2 i Marsylia ma 5 punktów przewagi nad klubem Obraniaka i Jelenia!!
GALERIA Z MECZU:




SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d43dd7612d2bf1e05592feaf0c4a7bb7&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d43dd7612d2bf1e05592feaf0c4a7bb7&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

14 kolejka i pojedynek z Dijon, czyli dać odpocząć gwiazdom na mecz przeciwko City w LM
Dijon to obecnie 9 siła Ligue 1. Mając w perspektywie trudny mecz w LM przeciwko Manchesterowi City,Deschamps zamierza dać odpocząć min.M'bia, Fanniemu czy Borriello.Jaki typujecie wynik w meczu przeciwko beniaminkowi Ligue 1 ???
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline SiłaNiebieska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 28, 2011, 00:14:57 »
Bardzo ważne zwycięstwo nad Bordo masz przewagę 5 punktów nad Lille to dopiero 13 kolejka jeszcze wszystko może się zmienic.. myślę że na lepsze i na większą przewage... ;) :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 28, 2011, 01:30:41 »
No hit nie rozczarował, ale myślałem że Bordo coś więcej pokaże, no cóż gratuluję wygranej. W pełni zasłużona. Teraz Dijon, wystawiacie rezerwy ale myślę że wygracie bez problemów z nimi.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 28, 2011, 10:45:45 »
Bardzo dobry mecz Marsylii,czegoś więcej się spodziewałem od "Żyrondystów".Zasłużone zwycięstwo,mieliście ogrom strzałów,zdołaliście wykorzystać tylko 2,co dało wam zwycięstwo  :) Dijon to beniaminek Ligue 1,więc myślę że spokojnie sobie poradzicie,powodzenia  :)

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 28, 2011, 10:47:43 »
Dobre posunięcie że zagrasz rezerwowymi. Masz już przewagę 5 pkt nad Lille które straciło pkt więc na pewno będziesz liderem i tak a siły są ważne tych podstawowych piłkarzy tym bardziej że zagrasz z Man City.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:00:38 »
A ja się zastanawiam, czy czasami się nie przejedziesz grając rezerwami ;p Ja to bym tam na Man City wystawił rezerwy bo są słabi xD

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:01:44 »
niestety, spotkanie na szczycie okazało się niezbyt interesujące, typowy mecz bez historii. ważne 3 pkt.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:07:54 »
Poziom hitu Francuskiej Ligue 1 mógł zawieść,mecz nie był najciekawszym widowiskiem,wy mieliście znaczną przewaga i pewnie jakby nie Carraso skończyło by się pogromem,jednak mimo to udało wam się strzelić dwie bramki i dzięki temu zwycięstwu uciec rywalom w tabeli.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 28, 2011, 12:29:58 »
Spotkanie z pozoru wydawało się ciekawym, jednak nie było - tak jak piszesz - zbyt ciekawe, chociaż wiele razy próbowaliście zaskoczyć rywali. Udało się dopiero w końcówce, na nieco ponad 10 minut przed końcem Niang uderzył trochę dziwnie, bo w okolice środka bramki, jednak broniący świetnie w tym meczu Carasso nie zachował się w tej sytuacji najlepiej. Udało się Wam jeszcze dobić rywali w doliczonym czasie gry i zdobyliście bardzo ważne trzy punkty. Odskoczyliście Lille już na 5 punktów, oby tak dalej.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 29, 2011, 00:01:36 »
W hicie kolejki zasłużenie pokonałeś Bordeaux. Mecz nie był interesujący, ale Twoi fani nie będą o to rościć pretensji. Ich pupile wygrali i utrzymują pozycję lidera.  :) Zobaczymy jak rezerwy poradzą sobie z beniaminkiem ligi.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięski hit-sprawdź dla kogo i przed meczem z Dijon|||||
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 29, 2011, 17:49:05 »
Bardzo ciekawy mecz z tureckim Fenerbahce w LM. W lidze dość łatwe moim zdaniem wygrane , zasłużone co najważniejsze.
Zaskakuje mnie ciągła fatalna forma Lyonu, klub z Gerland niemal na dnie.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-zwycięstwo, remis i porażka-sprawdź z kim(zagram)i gdzie
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:54:45 »
14 kolejka Ligue 1

Super Marco znowu strzela, dając zwycięstwo
Olympique Marsylia vs Dijon 2:1
1:0-Niang(Cheyrou)
1:1-Thil
2:1-Borriello(Senna)
Opis meczu:Ten mecz to była najprawdopodobniej ostatnia szansa dla takich piłkarzy jak N'kolou,Gignac czy Traore na pokazanie swoich umiejętności.Marsylia standardowo atakowała, czego dowodem był gol w 35 minucie przez Nianga po podaniu Cheyrou.Przy tej akcji przysnął Passoni,bramkarz Dijon, zresztą widać to na skrócie.Gdy wydawało się,że ten mecz będzie lekki,łatwy i przyjemny goście doprowadzili do wyrównania.Sankhare popędził lewym skrzydłem, tak,że nie zatrzymał go, ani Azpilicueta, ani Senna, dośrodkował, piłka odbiła się od nóg Diawary, wpadła pod nogi Thila,a ten spokojnym strzałem wyrównał w 66 minucie stan meczu.Deschamps postawił wszystko na jedną kartę, za Gignaca wszedł Marco Borriello i po raz kolejny okazał się bohaterem Marsylii, gdy w 91 minucie dośrodkowanie Marcosa Senny zamienił na bramkę uderzeniem głową.
PS.Lille pokonało Montpelier 4:0, tak gwoli formalności
GALERIA Z MECZU:




SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d43dd7612d2bf1e05592feaf0c4a7bb7&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d43dd7612d2bf1e05592feaf0c4a7bb7&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

5 kolejka Ligi Mistrzów
A było tak blisko remisu ...
Manchester City vs Olympique Marsylia 2:1
1:0-Hargreaves
1:1-Borriello
2:1-Dżeko(Johnson)
Opis meczu:To,że to będzie trudny mecz dla Marsylii wiedziałem przed spotkaniem i obawy się potwierdziły.Manchester,żeby zachować szansę na awans musiał pokonać Marsylię, najlepiej trzema golami,wtedy wyprzedziłby ją w tabeli.No,ale od początku.
W piątej minucie dobrą okazję bramkową miał Dżeko, lecz jego strzał obronił dobrze interweniujący w tym meczu Steve Mandanda.Parę minut później sam na sam z bramkarzem OM wyszedł Nasri, lecz jego strzał był bardzo niecelny.Jedyną akcję w pierwszej połowie Marsylia przeprowadziła poprzez duet Niang-Borriello,ale strzał Senegalczyka powędrował nad poprzeczkę bramki Harta.
Gol dla ekipy Manciniego padł w 18 minucie po podaniu Clichy'ego i strzale Hargreavesa.Piłka po drodze odbiła się od nóg Diawary i Cheyrou, czym zmyliła Mandandę.Ten wynik utrzymał się do przerwy.
W drugiej połowie, już po 5 minutach było 1:1.Niang podał do Borriello,Super Marco w sprincie uciekał obrońcom City i zaciekle atakowany przez nich, zdołał praktycznie wślizgiem strzelić wyrównującego gola.Chwilę później kolejna prostopadła piłka do Borriello,ale niestety tym razem Hart nie dał się pokonać i odbił piłkę nogami.Po chwili City przeprowadzili akcję na bramkę Mandandy,ale Aguero również trafił w nogi Mandandy i dalej na tablicy wyników był remis.
Ten wynik był dobry dla OM, bo gracze Deschampsa mieliby 8 punktów, MC 5 punktów i awans, choćby z drugiego miejsca byłby zapewniony.Byłby, gdyby nie błąd Fanniego,który szukając wzrokiem partnerów,stracił piłkę na rzecz Adama Johnsona,który dośrodkował wprost na głowę Dżeko,a ten ustalił wynik.W drugim meczu tej grupy PSV pokonało Fenerbahce 1:0 i lideruje w tej grupie z 10 punktami.Druga jest Marsylia,która ma 7 punktów i tyle samo ma Manchester City,który jest trzeci.Scenariusze są dwa:albo OM pokona PSV u siebie i wyjdzie z pierwszego miejsca w tej grupie,albo zremisuje bądź(broń Boże!!) przegra i zajmie trzecie miejsce w tej grupie(zakładając,że MC wygra z Fenerbahce) czyli witaj Liga Europejsko! Jak to mówi Owsiak-będzie się działo!!
PS.W 70 minucie meczu czerwoną kartkę za faul na Nasrim, otrzymał Ayew

GALERIA Z MECZU:
SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d43dd7612d2bf1e05592feaf0c4a7bb7&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d43dd7612d2bf1e05592feaf0c4a7bb7&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

15 kolejka Ligue 1
Pierwszy remis w Ligue 1, z ostatnią ekipą w tabeli.
Olympique Marsylia vs Valenciennes 1:1
1:0-Niang
1:1-Samassa
Opis meczu:Marsylia chciała sobie odbić,umilić lub nie wiem jak to inaczej nazwać porażkę w LM pokonując swojego kolejnego rywala w lidze.A rywal to czerwona latarnia ligi z zaledwie jedną wygraną na koncie.
Zaczęło się dobrze, gola w 19 minucie po indywidualnej akcji strzelił Niang.Próby ataków ze strony Valenciennes kończyło się na ogół obok, albo nad bramką Mandandy.Aż do 61 minuty, kiedy to Samassa wyrównał stan meczu ładnym uderzeniem w lewy dolny róg.OM chciało ten mecz wygrać, ale goście bronili się dzielnie.Najlepszą okazję w końcówce miał Niang, kiedy to jego strzał odbił się od nóg Brocarda i wylądował na spojeniu słupka z poprzeczką. I tak właśnie przed trudnym meczem z PSG, różnica pomiędzy Marsylią a Lille stopniała do trzech punktów.
Ciekawe czy po następnej serii gier będę liderem...
GALERIA Z MECZU:




SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d43dd7612d2bf1e05592feaf0c4a7bb7&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d43dd7612d2bf1e05592feaf0c4a7bb7&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięstwo, remis i porażka-sprawdź z kim(zagram)i gdzie
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:58:55 »
No ciężko Wam idzie w ostatnim czasie. Zwycięstwo 2:1, potem przegrana 2:1 i teraz remis 1:1. Szczególnie żal tej porażki w LM, bo tam komplikujecie sobie sprawę z wyjściem z grupy... Następny mecz, trzeba wygrać ;) Co do ligi, no to trochę nie przystało liderowi remisować z ostatnią drużyną ligi, ale cóż... :P

Redboy1993

  • Gość
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięstwo, remis i porażka-sprawdź z kim(zagram)i gdzie
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 29, 2011, 23:16:22 »
Trochę mnie tutaj nie było i kilka meczy mi umknęło. Ostatnie trzy mecze z Dijon, Manchesterem City i Valenciennes nie należały do łatwych. Z Dijonem chciałeś dać ostatnią szansę tym trzem piłkarzom (nie pamiętam już nazwisk, ale wśród nich był Gingac) i chyba się pożegnają z klubem. W ostatnich minutach Senna i Boriello zapewnili Wam 3 punkty po ładnej wrzutce z rogu.

Z Manchesterem City mieliście pecha i tym samym trochę sobie zagmatwaliście sprawę. Na szczęście Citizens nie wygrali 3 bramkami i Was nie wyprzedziło. Szkoda tej wrzutki Dżeko do Johnsona z 87 minuty. Ale ten gol Hargrejwsa fuksiarski, ale za to wyrównanie Boriello piękne. Szkoda tego czerwa dla Ayewa, na pewno się odbiło na grze. Teraz czeka Was ciężki bój z PSV, lepiej żeby go dla świętego spokoju wygrać :)

Szkoda remisu z Valenciennes, ale wiem jak ciężko gra się z outsiderami ligi. Niby "czerwona latarnia", niby tylko zwycięstwo na koncie, a z takimi gra się niczym z Manchesterem United od Professionala wzwyż. Szkoda tego spojenia Nianga z końcówki. Było blisko i byłyby 3 punkty.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięstwo, remis i porażka-sprawdź z kim(zagram)i gdzie
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 30, 2011, 00:09:04 »
W lidze wciąż liderujesz, ale Twoja przewaga ostatnio stopniała- widać, że zespół przechodzi jakiś kryzys. Co więcej, możesz odpaść z ligi mistrzów, konieczne jest w ostatniej kolejce zwycięstwo, bo w innym razie M.City może was przeskoczyć...

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięstwo, remis i porażka-sprawdź z kim(zagram)i gdzie
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 30, 2011, 19:37:19 »
Szkoda meczu z City, mam nadzieje że awansujesz do LM.Ciekawi mnie jak długo będziesz liderował w Ligue 1
widzew.png" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: OM by Michał16ZenitSP-zwycięstwo, remis i porażka-sprawdź z kim(zagram)i gdzie
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 30, 2011, 19:37:19 »