Autor Wątek: OM by Michał16ZenitSP-29 kolejka za nami, mecz z Napoli też, jak poszło OM ??|||  (Przeczytany 36200 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu Pucharu Francji i przed dwoma meczami w lidze||||
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 20, 2011, 12:03:56 »
Zmiana skład i nie wyszło Ci to na dobre. Mecz pucharowy zakończył się Twoją porażką i pozostaje tylko mieć nadzieję, że w fazie pucharowej Ligi Mistrzów do "gry diabła" nie dojdzie. ;P

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu Pucharu Francji i przed dwoma meczami w lidze||||
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 20, 2011, 14:12:01 »
Strzał w dziesiątkę Krzychu,tylko nie wziąłeś pod uwagę,że w tej rundzie gramy tylko jeden mecz,więc zwycięzca musiał być.
Ano nie wziąłem  ;) Ale to już kolejna kariera w której moje typy się sprawdzają ;)  Dobra obstawiam następne mecze ;)

OM - TFC 1:0 (albo 2:0)
OM - Rennes 2:2 (albo 1:1)
OM - Fenerbahce 3:0 

Zobaczymy  :) :)

Szkoda, że jednak ty odpadłeś, choć było tak blisko. Roux nieźle robił wiatrak z obrońców ;p

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-po dwóch meczach w lidze i przed meczem z Fenerbahce w LM|
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 20, 2011, 17:40:35 »
8 kolejka Ligue 1
Zwycięstwo, po golach w drugiej połowie.
Olympique Marsylia vs Toulouse 2:0
1:0-Borriello(Niang)
2:0-Niang(Borriello)
Opis meczu:Pierwsza połowa spotkania na Velodrome była nudna jak flaki z olejem,jedyna szansą bramkową w tej części meczu miał Niang, lecz jego strzał obronił wychodzący Yohann Pele.Gracze gości w ogóle nie atakowali, co pokazują statystyki.Kolejny mecz, w którym gole i asysty Borriello decydują o rezultatach meczu, jak to dobrze,że ja go kupiłem, a nie Alvaro Negredo, który również był na ,,List of Targets". Super Marco, jak go nazwałem, dał Marsylii prowadzenie w 60 minucie po ładnym uderzeniu w długi róg.Wynik meczu ustalił w 82 minucie Mamadou Niang, po ładnym uderzeniu w okienko krótkiego rogu bramki Yohana Pele.Ciekawi mnie tylko, czy oglądacie skróty meczów, czy ten opis Wam wystarcza ???
GALERIA Z MECZU:




SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6ffe7a52a83c1332925eb9a3434ff274&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6ffe7a52a83c1332925eb9a3434ff274&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

9 kolejka Ligue 1
Zwycięstwo, po golu Super Marco.
Stade Rennes vs Olympique Marsylia 0:1
Opis meczu: To był trudny mecz dla OM. Od początku spotkania gracze gospodarzy rzucili się na nich,czego dowodem był strzał Hadjiego, fantastycznie obroniony przez Mandandę.Wicemistrzowie Francji odpowiedzieli ... golem ze spalonego Nianga, po dośrodkowaniu Valbueny.Prawidłowy gol dla Marsylianki(tak ich nazywam :D) padł po dośrodkowaniu z prawej strony Azpilicuety i celnej główce Super Marco. Te trafienie dało mu prowadzenie w klasyfikacji strzelców.W drugiej połowie sędzia nie odgwizdał tego faulu(a wydaje mi się,że był): i odgwizdywał wielokrotne spalone graczy Deschampsa, co pokazują statystyki.W końcówce Rennes mogło wyrównać, ale strzał jednego z ich graczy minął bramkę Mandandy.I w taki oto sposób Czarny Francuz od 180 minut nie wpuścił gola, a OM od dwóch meczy jest niepokonane.
GALERIA Z MECZU:




SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6ffe7a52a83c1332925eb9a3434ff274&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6ffe7a52a83c1332925eb9a3434ff274&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Przed meczem z Fenerbahce, czyli albo awansujemy teraz,albo później.
Sytuacja w mojej grupie wygląda tak:Marsylia ma 6 punktów, PSV i City po 3, a Fenerbahce 0. Turcy,żeby mieć szanse na awans muszą wygrać na Velodrome i liczyć na remis w meczu PSV vs City.Ja też liczę na remis w tym meczu, bo jeżeli wygram,a na stadionie Philipsa będzie remis, mój awans będzie prawie przypieczętowany.Ale różnie w futbolu bywa, więc pytanie standardowe do was:JAKI TYPUJECIE WYNIK MECZU OM VS FENERBAHCE ??
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po dwóch meczach w lidze i przed meczem z Fenerbahce w LM|
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 20, 2011, 18:14:29 »
dwa dobre mecze i na koncie kolejne punkty. Boriello w formie .
w 9 kolejce dał cenne zwycięstwo .
Powodzenia dalej
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po dwóch meczach w lidze i przed meczem z Fenerbahce w LM|
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 20, 2011, 18:21:17 »
Bardzo dobre 2 ostatnie mecze,mimo że skromne zwycięstwa to 6 punktów jest  ;)
Widzę,że Borriello jest u Ciebie w formie,aby tak dalej  :)
Liczę że wygrasz z Fenerbahce.Typuje zwycięstwo Marsylli 2,3-0.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po dwóch meczach w lidze i przed meczem z Fenerbahce w LM|
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 20, 2011, 18:47:21 »
Skromnie bo skromnie ale zwycięstwa są :D. Jeszcze raz dam Ci radę by zmniejszyć rozmiar czcionki i screenów a kariera będzie o wiele bardzie estetyczna. Powodzenia z Fenerbache, będzie ciężko.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po dwóch meczach w lidze i przed meczem z Fenerbahce w LM|
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 20, 2011, 18:58:02 »
Skromnie wygrywałeś pojedynki ligowe, ale liczą się 3 "oczka". Boriello znowu trafia do siatki. ;P Myślę, że ograsz Turków 2:1. ;P

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po dwóch meczach w lidze i przed meczem z Fenerbahce w LM|
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 20, 2011, 19:00:53 »
No cóż może nie wygrałeś jakąś duża przewagą bramkową, ale zawsze liczą się zdobyte trzy punkty.
Borriello gra tak niczym u mnie Ronaldo :D. Ciekaw jestem czy jak tak będzie grał to w roku 2012 zdobędzie ZP bo w tym to raczej szans nie ma :D.

Redboy1993

  • Gość
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po dwóch meczach w lidze i przed meczem z Fenerbahce w LM|
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 20, 2011, 20:48:29 »
Mecz z Tuluzą był praktycznie jednostronny. Widząc Highlightsy nie powiedziałbym, że pierwsza połowa była nudna. Mało brakło i mogły paść cztery gole dla Was :) Za to te dwa gole strzelone w końcówce meczu bardzo ładne, zwłaszcaza ten pierwszy strzelony przez Borriello w 60 minucie. Ładnie mu tam podkręcił.

Mecz z Rennes o wiele bardziej trudny i wyrównany. Zaczęło się od strzału Hadjego obronionego przez Mandandę. Chwilę później Niang strzelił gola, ale ze spalonego. Później w końcu gola zdobył duet Valbuena-Boriello.

Z Fernerbahce musi być zwycięstwo (obojętne czy 1:0 czy 10:9) :)

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-czyli liczę na Twój głos w ankiecie, bardzo ważny głos||||
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 21, 2011, 18:55:01 »
Otóż panowie, jest taka sprawa, gdy wchodzę w mecz do Ligi Mistrzów OM vs Fenerbahce moja ekipa jest w strojach Sturmu Graz.Na stronie Smoke Patcha, jest napisane, że fix poprawiający kitsy wszystkich ekip LM wyjdzie 25 grudnia,więc pytam was(patrz ankieta), co wolicie,opis meczu itp., ale ze strojami graczy Sturmu, czy wolicie poczekać na opis,skrót itd. do 25/26 grudnia,wtedy kiedy problem będzie naprawiony ???
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Normalnie graj , nie patrz na stroje , i tak na skrocie bardziej sie patrzy na akcje niz stroje. :))
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Wygrywasz mecz za meczem i prowadzisz w ligowej tabelii! Swietna forma Borriello. Graj, nie patrz na stroje :P To nie najwazniejsze. Typuje 2:1

Wpadnij do mnie

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 23, 2011, 21:45:54 »
2 kolejka Ligi Mistrzów
Pierwsza porażka w LM, w dniu w którym żadnego meczu nie mogę wygrać.
Olympique Marsylia vs Fenerbahce Stambuł 1:2
1:0-Ayew(Gignac)
1:1-Bienvenu(Alex)
1:2-Kesimal(Alex)
Opis meczu:Są takie dni, że wygrywam wszystkie mecze, nawet w FIFA Ultimate Team 12.Ale są również takie, w których nie mogę wygrać meczu, ani w UT(choć tam bardzo często przegrywam), ani w PESIE.Ten dzień jest właśnie takim dniem, po przegraniu meczu w UT 0:6 postanowiłem poprawić sobie humor i przejść do PESA.
Przejdźmy do meczu, pierwsza połowa była wyrównana, okazję z wolnego miał Alex, ale uderzył nad poprzeczką bramki Mandandy.Okazję w tej części gry miało również OM, dwójkowa akcja Lucho-Niang,ale strzał Argentyńczyka przeszedł nad poprzeczką bramki Volkana Demirela.W drugiej połowie akcję ze skrzydła przeprowadzili goście, dośrodkowanie i strzał Stocha,ale obroniony przez Mandandę.
Pierwsi z gola cieszyli się gospodarze:Ayew pociągnął środkiem boiska, podał do rezerwowego Gignaca ten odegrał z powrotem do Ghańczyka,a ten strzałem pod poprzeczkę w 60 minucie dał prowadzenie drużynie Deschampsa.Fenerbahce zaczęło od środka, ja myślałem o potencjalnym rywalu w 1/8,a tu gracze gości przeprowadzili akcję bramkową.Alex pociągnął środkiem boiska, minął kilku rywali, podał do rezerwowego Bienvenu, a ten uderzając w lewy dolny róg wyrównał stan meczu.Po tej bramce, OM szukało jak sęp bramki na 2:1. W końcu pokazał się, niewidoczny w tym meczu Super Marco i oddał strzał... ale niestety piłka wylądowała na słupku bramki Volkana Demirela.Swoją akcję miał również Gignac, ale jego strzał z ośmiu metrów pewnie obronił bramkarz gości.Decydujący cios goście zadali w 85 minucie, kiedy to po obronionym strzale z rzutu wolnego przez Mandandę,Fenerbahce miało rzut rożny.Alex tak precyzyjnie dośrodkował, że Serdarowi Kesimalowi nie pozostało nic innego jak strzelić gola i zrobił to,a gracze Deschampsa pomimo porażki pozostali na pierwszym miejscu w grupie E, bo PSV niespodziewanie pokonało Manchester City 2:1.
GALERIA Z MECZU:



SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6ffe7a52a83c1332925eb9a3434ff274&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6ffe7a52a83c1332925eb9a3434ff274&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Następna kolejka: mecz z Caen
Caen to obecnie szósta drużyna Ligue 1, z dorobkiem 13 punktów.W składzie będzie najprawdopodobniej jedna zmiana, narzekającego na nadmiar gry Lucho, zastąpi Mathieu Valbuena.Jaki typujecie wynik z Caen ??
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 23, 2011, 22:00:29 »
Z tureckimi drużynami zawsze gra się niełatwo. Doskonale się o tym przekonałeś. Mecz był wyrównany i na porażkę nie zasłużyłeś. W kilku sytuacjach miałeś pecha, jak np. w tej, gdy trafiłeś w słupek.  ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 23, 2011, 22:02:31 »
No cóż pierwsza połowa była bardziej zacięta. W drugiej zdobywasz jako pierwszy gola, jednak trafienie to było twoim ostatnim w meczu.. Potem strzelała już tylko ekipa z Turcji i niestety musiałeś uznać ich wyższość.. :)

Offline Maor 5

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 24, 2011, 10:06:44 »
Szkoda porażki z Fenerbahce. Mecz wyrównany , jednak Alex był twoim katem , bo to dzięki jego podaniom straciłeś gola. Przez porażkę 1:2 sytuacja w grupa stała się bardzo skomplikowana , i musisz walczyć do końca o awans.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
FC Barcelona by, Maor5


Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 24, 2011, 16:17:43 »
No no, bardzo ciekawe spotkanie z Fenerbahce. Widać że i w tej edycji potrafią zajść za skórę. Tak jak piszesz to nie był twój dzień, by grać tę karierę. Hmm przegrana nic nie zmienia bo PSV ograło City, co dla mnie jest wielkim zaskoczeniem. Nadal macie lidera, ale sytuacja w grupie robi się bardzo napięta.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 24, 2011, 16:21:32 »
zmniejsz trochę kolego czcionkę, niechże kariera będzie bardziej estetyczna. reszta-niczego sobie. życze ci wytrwałości w prowadzeniu tego ciekawego klubu

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 24, 2011, 23:13:31 »
Haha, no cóż. Jak nie idzie to nie idzie :D Szkoda porażki w LM, choć widać było, że mecz bardzo wyrównany, to tym bardziej szkoda :P

Wpadnij do mnie ;)

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:05:23 »
Szkoda pierwszej porażki w Lidze Mistrzów. Sytuacja i tak nie jest tragiczna jednak Fenerbahce przed meczem miało 0 pkt i to ty byłeś faworytem niestety przegrałeś jednak drugi faworyt - Man City też przegrał więce nadal masz pozycję lidera ale teraz najważniejsze będzie zdobyć parę pkt i cieszyć się z awansu do następnej rundy.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:05:23 »