Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Losowanie grup LM/Nagody za LM/ Poważna kontuzja Rudego!  (Przeczytany 39349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Borussią grało mi się dobrze, ale nie sprawiało mi to radości. Tylko gra Manchesterem United daję mi tyle radości. Nie oczekuję od każdego komentarzy. Wiem, że wielu z was nie lubi tego klubu, bo sędziowie im sprzyjają i tak dalej. Ja jednak kocham ten klub ponad wszystko i od 13-14 lat wiernie im kibicuje. Mam nadzieję, że moja kariera Czerwonymi Diabłami przypadnie wam do gustu i będziecie ją chętnie odwiedzać i od czasu do czasu komentować.

Gra: PES 12
Patch: FirePatch 1.7+1.7.2.1
Poziom: Top Player
Czas: 10 min.



Pełna nazwa: Manchester United Football Club
Przydomek: The Red Devils (Czerwone Diabły)
Maskotka: Fred The Red
Barwy: czerwono-biało-czarne
Data założenia: 1878 jako Newton Heath L&YR
Stadion: Old Trafford (pojemność: 75 797)
Właściciele klubu: Joel i Avram Glazer
Dyrektor sportowy: David Gill
Trener: Alex Ferguson

Sir Alex Ferguson: Emerytura?... Jaka emerytura?



Ekskluzywny wywiad z Sir Alexem Fergusonem dla magazynu piłkarskiego FourFourtwo:

Witam najbardziej utytułowanego trenera na wyspach. Ma pan na koncie 27 trofeów, nie licząc 10 triumfów o Tarczę Wspólnoty (przyp. red.), ponadto pański zespół ma najwięcej mistrzostw Anglii na swoim koncie, bo aż 19. Jakie to uczucie wyprzedzić Liverpool w kwestii ilości mistrzostw?

Witam, dziękuje za takie honory, ale to nie tylko moja zasługa. Największy wpływ na końcowe sukcesy mieli moi zawodnicy, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony. A jeśli chodzi o kwestię strącenia Liverpoolu z ich grzędy to mogę powiedzieć tyle, że na razie The Reds budują ekipę mającą walczyć o trofea. My natomiast od kilku lat mamy już jakiś szkic zespołu, do którego chcemy włączyć kilku graczy i mówiąc panu szczerze cudownie być na szczycie.

Wspomina pan o "włączeniu kilku graczy do składu", czy może pan coś więcej na ten temat powiedzieć?

Oczywiście, chcemy wprowadzać młodzież do składu. O czym świadczy kupno 20 letniego David de Gei, 19 letniego Phila Jonesa oraz 26 letniego Ashleya Younga. Do tego zamierzam włączyć do pierwszej drużyny kilku młodych chłopaków: Will Keane'a, Paula Pogbę, Sam Johnstona, Ezekiela Fryersa. Z wypożyczeń wracają również Danny Welbeck oraz Tom Cleverley, którzy zebrali sporo doświadczenia grając w niższych klubach w Premier League. Krótko mówiąc mamy młody perspektywiczny skład, ale musi trochę czasu minąć by to zaczęło wszystko dobrze funkcjonować.

Widzę, że dużą nadzieję wiąże pan z młodymi zawodnikami. A co ze starą gwardią, czy tacy graczy jak Giggs, Scholes, Ferdinand, Evra, Carrick, Vidić nadal będą panu potrzebni?

Nie wyobrażam sobie mojej drużyny bez nich. Młodzi piłkarze to: energia, szaleństwo, pasja. Natomiast starsi gracze to: spokój,doświadczenie, rozwaga. Nie chce się pozbywać starszych zawodników, bo według mnie mieszanka młodości ze starszymi daję dużo lepsze efekty.

Rozumiem, wracając jeszcze do składu nadal brakuje wam rozgrywającego, bo "weterani" już długo nie pograją. Długo mówiło się przecież o transferze Wesleya Sneijder'a czy Luki Modrića do pańskiego zespołu. Coś w tej kwestii wiadomo?

Tak wiadomo już jest w tej sprawie jasne. Obu panów w tej rundzie w koszulce Manchesteru United. Nie potrafiliśmy dojść z ich klubami do porozumienia. Kwestią zaporową były pieniądze, a dokładniej kwota transferu i pensja.

Czyli spektakularnego transferu w tym okienku w Manchesterze United się już nie doczekamy?

Spektakularnego transferu nie, ale powrotu raczej tak. I od razu odpowiem panu, za żadne skarny nie zdradzę panu kto ma wrócić na Old Trafford.

Rozumiem, nie będę drążył tego tematu. Miałem zapytać o pańskie przejście na emeryturę, ale zamiast tego wolę zapytać o cele na ten sezon?

Dobrze, że pan o moją emeryturę nie pyta, bo ja się nigdzie nie wybieram (śmiech). Przede wszystkim chcemy poprawić grę na wyjazdach, zdobyć 20 tytuł mistrzowski i spróbować znów powalczyć w Lidze Mistrzów, ale tym razem może uda się je wygrać (śmiech).

Rozumiem i życzę powodzenia w nowym sezonie. Dziękuje za sympatyczną rozmowę.

Również dziękuje wywiad.


Wielki powrót "7 z Old Trafford"



Po 8 sezonach pobytu w różnych ligach i drużynach na Old Trafford powraca David Beckham. Wychowanek Manchesteru United, mający 388 występów i 83 bramki na koncie grając w trykocie Czerwonych Diabłów. Fachowiec od pięknie podkręcanych strzałów, wrzutek, ale także od ekstrawaganckich fryzur będzie od sezonu 2011/12 ponownie biegał po Old Trafford. Fani chcieli Sneijder'a, Modrić'a zamiast nich otrzymali Becks'a. Jak na powrót na stare śmiercie zareagował sam zawodnik, możecie przeczytacie poniżej:

Jestem wielce szczęśliwy, że mogę znów tutaj zagrać. Po benefisie Gary'ego Neville'a, w którym zagraliśmy składem jak za dawnych lat byłem wielce uradowany. Marzyłem tylko o telefonie od SAF'a w mojej sprawie i o dziwo doczekałem się. Darren Fletcher zawiesił na jakiś czas karierę i Boss mnie wezwał w jego miejsce. Co prawda mam już swoje 36 lat na karku, ale moje czerwone serce zawsze będzie chętne do walki. Nie mogę się już doczekać startu ligi, szczególnie meczu na Old Trafford.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2012, 17:42:07 wysłana przez reddevil8911 »

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wielki powrót na Old Trafford faktem!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2012, 23:46:56 »
Super, że zaczynasz karierę United, a do tego wraca David zapowiada się wspaniała kariera! Liczę na długą przygodę "Diabłami" bo potrafisz pisać, a MU to w szczególności ;)

Powodzenia !

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wielki powrót na Old Trafford faktem!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2012, 23:52:47 »
Idealnie Beckham wraca! Czekam na jego stałe fragmenty gry. Jeśli chodzi o Manchaster to spokojnie może walczyć o trofea.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wielki powrót na Old Trafford faktem!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2012, 00:19:24 »
Ahh te United ciągnie cie do niego tak samo jak mnie do Realu, jednak ja Realem zrobiłem już wiele na tym forum i u mnie nie ma takiego sensu wracać do tej drużyny.
Mam nadzieję, że kariera będzie bardzo ciekawa bo jak na razie zaczyna się nieźle. Becks wraca do gry, a to na pewno miłe uczucie dla piłkarzy jak i fanów United :D.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wielki powrót na Old Trafford faktem!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2012, 00:28:24 »
O! I to mi się podoba :D

Mam nadzieję, że pograsz jak najdłużej :) Do Ciebie po prostu pasuje ten klub, tak jak do mojsesha Real - tu czujesz się jak ryba w wodzie i najlepiej znasz młodzież, realia... Ferguson mądrze mówi, niech się nie spieszy na żadną emeryturę, dopóki zdrowie mu na to pozwala. Wykonuje na Old Trafford fantastyczną robotę i tak powinno być dalej. Fajnie, że masz zamiar stawiać na juniorów, ale czemu do nich zaliczyłeś 26-latka? :D To fakt, że Young trafił do mocnego klubu tak gdzieś o 4 lata za późno, ale to się już nie odstanie ;D

Becks - wiadomo, klasa :) Tylko nie wiem, czemu piszesz, że to w miejsce Modricia lub Sneijdera. Legenda Man Utd wiele razy powtarzała, że w środku pomocy czuje się źle.



Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wielki powrót na Old Trafford faktem!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2012, 00:34:01 »
zapowiada sie bardzo ciekawie, mam nadzieje ze wytrwasz do konca sezonu z diablami i poprowadzisz ich do jakiegos zwyciestwa. ja w duchu licze na dwa trofea w tym sezonie dla was, mistrza anglii i ligi mistrzow. co do powrotu beckhama to bardzo fajnie sie zapowiada, ten pilkarz nalezal do manU i bedzie nalezec juz zawsze. powodzenia, czekam na kolejne newsy i mecze ofc.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wielki powrót na Old Trafford faktem!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2012, 09:16:25 »
Gdy spojrzałem na tytuł, od razu wiedziałem że chodzi o Beckhama. Moim zdaniem przegiąłeś pałę, bo Ferguson w życiu by na coś takiego nie poszedł.
" border="0

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wielki powrót na Old Trafford faktem!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2012, 11:20:42 »
Tak. znam to uczucie. ukochany klub to ukochany. sam czasem próbowałem czegoś innego.... ale to nie daje takiej radości. może i nie jestem wielkim sympatykiem Utd, ale zaglądać tu bez wątpienia będę. powodzenia.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wielki powrót na Old Trafford faktem!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 09, 2012, 11:36:10 »
Zawirowania transferowego, ciąg dalszy:

Victoria Beckham: Davidku zostajemy w LA!



Nie mam zamiaru opuszczać Los Angeles dla jakiejś zapyziałej wiochy jaką jest Manchester. To jest miasto gwiazd, a ja jestem jedną z nich i chcę tu zostać. Wiem, że mój mąż kocha Manchester United, ale ja wolę USA od Anglii i musimy zostać tutaj. Nasze dzieci chodzą tutaj do szkoły i nie chcą wracać do Anglii. Rozmawiałam już z Davidem i powiedziałam mu co myślę na temat jego powrotu na Old Trafford. Długo się motał z decyzją, ale w końcu przyznał mi rację. Rozmawiał mu nawet w tej kwestii z Sir Alexem. Wszystko już jasne, zostajemy dalej w Los Angeles. Dziękuje za uwagę, ale muszę już lecieć bo mam spa za 15 minut (śmiech).

Maylson: Jestem w szoku...



Po wielkim zamieszaniu jakie wynikło z nieudanym powrotem Davida Beckhama na Old Trafford, klub musiał szybko znaleźć kandydata na jego miejsce. David Gill negocjował z Ganso z Santosu, Lucasem z Sao Paolo, ale z żadnym klubem nie doszedł do porozumienia. Ostatnim nazwiskiem na liście życzeń Sir Alexa Fergusona był Maylson z Gremio Porto Alegre. Nie bardzo znany zawodnik szybko doszedł porozumienia z klubem i już za dwa dni podpisał 2 letni kontrakt, w ramach której będzie zarabiał 4 tyś £ tygodniowo. Manchester United zapłacił za ten transfer Gremio 7 mln £. Teraz krótko kim jest nowy nabytek zespołu z Old Trafford.

Maylson Barbosa Teixeira "Maylson" - (ur. 6 marca w São Bernardo do Campo (Brazylia) może występować jako ŚP,DP, OP. Jest wszechstronnym zawodnikiem o niezłej technice i szybkości. Mierzy 180 cm, waży 76 kg. W drużynie z Porto Alegre grał od 2007 roku, z przerwami na wypożyczenia do słabszych klubów. A od sezonu 2011/12 będzie występować w Manchesterze United z numerem 26 na koszulce.

Wybaczcie mi, ale nie wiem co powiedzieć. Jestem w wielkim szoku. Manchester United to drugi największy klub świata i ja od teraz jestem jego częścią. Mają tutaj masę świetnych piłkarzy i jednego z najlepszych trenerów na świecie. Jeszcze w to nie wierzę i myślę że to sen. Nie będę na początku rzucał wielkich słów, tylko postaram się je wyrazić moją dobrą grą i dyspozycją. Nie mogę się doczekać treningu z zespołem pod okiem Sir Alexa Fergusona.

Redboy1993

  • Gość
Ale się porobiło z tym Beckhamem :D Za to co nawywijała Victoria, to na jego miejscu bym ją wy******ł z chaty :D Szkoda, że Becks nie wróci na Old Trafford :(

Ostatnio pogrywam sobie w ligę brazylijską Bahią FC, ale tego kolesia z Gremio jakoś nie kojarzę (sprawdzę czy jest w Patchu i jaki ma overall). Życzę mu (i Tobie też) powodzenia w Manchesterze :)

Pisz tą karierę jak najdłużej jeśli sprawia Ci przyjemność :) Ja zawsze przeczytam i skomentuję :)

Lysy14Stilic

  • Gość
Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2012, 11:44:00 »
Victoria, ale powiedziała :/ :D Beckham do MU i nie ma innej możliwości :D Raczej nie dojdzie do Man U, ale trudno :) Doszedł Maylson, nie znam, więc nie wiem jak gra :D Mam nadzieje, że sie przyda i będzie godnie reprezentował barwy MU :D

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 09, 2012, 12:45:34 »
no i wielka szkoda ze becks nie wroci na old trafford... czemu ta victoria jest taka dziwna? no ale coz takie jest zycie. co do transferu tego brazylijczyka to go wogole nie znam i nie wiem co o nim myslec, ale moze bedzie to talent na miare becksa i ronaldo w manchesterze.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 09, 2012, 12:55:30 »
Dobrze, że Beckham zostaje :) Ja nie lubię takich powrotów..takie to nudne trochę jest chyba, że w roli jakiegoś asystenta to rozumiem. Maylson może się udać, jak dla mnie takich anonimowych piłkarzy wartować. Ferguson wie co robi, może będzie to taki hit jak z Hernandezem.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 09, 2012, 13:44:33 »
Ahh ta Victoria :D. No szkoda, że David nie będzie grał u was, no ale z drugiej strony tak sobie myślę, że jak by przyszedł do was to by nie miał gdzie grać bo macie bardzo mocną kadrę, do której teraz dołączył bardzo przyszłościowy piłkarz. Mam nadzieję, że ten sezon będzie udany :).

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 09, 2012, 13:57:56 »
Ciekawa fabuła. Victoria wywiera duży wpływ na swojego męża i nie inaczej było tym razem. Negocjowałeś z Ganso, Lucasem, a ostatecznie do Twojej ekipy dołączy nie znany szerszej publiczności Maylson. Kto wie, może okaże się lepszy od wyżej wymienionych piłkarzy? :)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 09, 2012, 14:02:26 »
W sumie dobrze :) Sytuacja z Beckhamem mało realna, ale patrząc przez perspektywę dalszych losów - całkiem nieźle, kariera będzie lepsza. Malyson to mało znany zawodnik i dlatego pokładam w nim duże nadzieje. Może nie jest przeklamowany, jak wymieniony już Ganso?



Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 09, 2012, 17:46:42 »
Żona zatrzymała Davida a to ci dopiero   :D Fani United pewnie zawiedzeni i wściekli na Victorie  :D Kupiłeś Maylsona i to bardzo dobry zakup. Ciekaw jestem jego występów.
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 09, 2012, 17:51:39 »
Fani United pewnie zawiedzeni i wściekli na Victorie  :D
Niektórzy już są; od jakichś dziesięciu lat.
" border="0

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 09, 2012, 18:54:53 »
Szkoda, że plan sprowadzenia Beckhama spalił na panewce. Niestety, a szkoda, bo było by to coś niezwykłego. Maylsona ani trochę nie znam, nie kojarzę, zobaczymy co pokarze. Sam piłkarz jest nieźle zaskoczony, oby tylko nie utonął w rezerwach... liczę na niego, może narodziny nowej gwiazdy ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 09, 2012, 19:14:16 »
Szeroka 32 osobowa kadra Manchesteru United na rundę jesienną sezonu 2011/12:



Bramkarze:



1. David de Gea (20 lat) 192 cm/83 kg



34. Anders Lindegaard (27 lat)  193 cm/87 kg



40 Ben Amos (21 lat) 185 cm/70 kg



50 Sam Johnstone (19 lat) 193cm/85 kg

Obrońcy:



3. Patrice Evra (30 lat) 175 cm/76 kg (I vice kapitan)



4. Phil Jones (19 lat) 183 cm/71 kg



5. Rio Ferdinand 194 cm/81 kg (32 lata) (II vice kapitan)



6. Johny Evans (23 lata) 188 cm/77 kg



12. Chris Smalling (21 lat) 192 cm/ 81 kg



15. Nemanja Vidić (29 lat) 189 cm/84 kg (kapitan)



20. Fabio da Silva (21 lat) 171 cm/64 kg



21. Rafael da Silva (21 lat) 172 cm/65 kg



51. Ezekiel Fryeres (18 lat) 183 cm /75 kg



60. Frederic Veseli (18 lat) 193 cm/83 kg

Pomocnicy:



8. Anderson (22 lata) 176 cm/69 kg



11. Ryan Giggs (37 lat) 180 cm/68 kg



13. Ji Sung Park (30 lat) 175 cm/75 kg



16. Michael Carrick (30 lat) 183 cm/74 kg



17. Nani (24 lata) 175 cm/66 kg



18. Paul Scholes ( 36 lat) 170 cm/ 73 kg



22. Ashley Young (26 lat) 175 cm/ 63 kg



23. Tom Cleverley (22 lata) 175 cm/67 kg



24. Darren Fletcher (27 lat) 183 cm/83 kg



25. Antonio Valencia (26 lat) 181 cm/78 kg



26. Maylson (22 lata) 180 cm/76 kg



42. Paul Pogba (18 lat) 186 cm/73 kg

Napastnicy:



7. Michael Owen ( 31 lat) 173 cm/ 73 kg



9. Dimitar Berbatov (30 lat) 189 cm/79 kg



10. Wayne Rooney (25 lat) 178 cm/75 kg



14. Javier Hernandez (23 lata) 175 cm/62 kg



19. Danny Welbeck (20 lat) 186 cm/73 kg



48. William Keane (18 lat) 178 cm/75 kg

Rozkład jazdy Manchesteru United na sierpień 2011:

1. Kolejka BPL (Emirates Stadium) 20.08.2011

Arsenal Londyn - Manchester United

2. Kolejka BPL (Etihad Stadium) 27.08.2011

Manchester City - Manchester United

Podopiecznych Fergusona czekają w tym meczu tylko dwa spotkania. Niestety los chciał, że już na samym początku rozgrywek zmierzą się z 3 i 4 zespołem ubiegłego sezonu. Pierwsi w kolejce będą podopieczni Wengera. Arsenal, który przechodzi przebudowę w tym sezonie na pewno będzie groźnym rywalem. Do tego dochodzi fakt, że w ubiegłym sezonie na Emirates polegliśmy 1:0 po golu Ramseya. W drugiej kolejce natomiast czekają nas wielkie derby Manchesteru. The Citizens dokonali kilku naprawdę znaczących wzmocnień, czym zgłaszają swoją kandydaturę w walce o mistrzostwo Anglii w sezonie 2011/12. W ubiegłym sezonie na Etihad było 0:0, ale City pokazał kawał dobrej piłki. Jak widać Mistrzowie Anglii już na początku będą mieli ciężko w drodze po obronę mistrzowskiego tytułu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2012, 20:31:50 wysłana przez reddevil8911 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: MUFC by reddevil8911 Victoria mówi NIE!, nieznany piłkarz z Brazylii zasila klub
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 09, 2012, 19:14:16 »