Autor Wątek: FC Barcelona - Przerwa w pisaniu karier! Wrócę z nowym pomysłem!  (Przeczytany 16999 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Odp: FC Barcelona - To była zbyt pochopna decyzja...
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 11, 2012, 14:52:20 »
Trochę dziwne zachowanie Villi, najpierw zmienia klub, a zaraz potem tego żałuje. Jest świetnym snajperem, na pewno będzie sporym osłabieniem w nadchodzącym sezonie.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Totalne zaskoczenie czyli nowy napastnik na Camp Nou!
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 11, 2012, 15:57:41 »

To koniec poszukiwań napastnika! Mieliśmy niezłą komedię, szopkę i trochę kryminału. Zwroty akcji i coś na podobiznę serialu o Fàbregasie. Tylko, że ten był znacznie krótszy ale jego przebiegł był bardzo podobny tylko, że toczony w szybszym tempie. Chodzi także o Hiszpana i kolegę Cesca więc podobieństw jest coraz więcej. Mógłbym tak przedłużać i trzymać was w niepewności bardzo długo, wypisać jego dane i dać różne podpowiedzi ale czy jest sens? Chyba nie i przejdźmy do końca tej krótkiej telenoweli. Mianowicie do Barcelony powrócił ... David "El Guaje" Villa, tak tak to nie są żarty. Powrócił syn marnotrawny, pokłócony z Guradiolą trzasnął furtką w Katalonii aż echo doleciało do Londynu. Barcelona oddała Romanowi Abramowiczowi 39 000 000 € i dorzuciła młodego obrońcę, który zwie się Marc Bartra. Można powiedzieć, że niezłe jaja ale takie są fakty.

Szkoda ale nie chciałem trzymać go na siłę bowiem z niewolnika nie ma pracownika... - Roman Abramowicz.

Chciałem przeprosić za tą całą szopkę. Zarówno kibiców Barcelony jak i Chelsea. Nie poukładałem sobie tego wszystkiego, a już odszedłem do Londynu, za szybko. Zrobiłem to jak dziecko, które się buntuje, a potem żałuje. Tak samo było ze mną, żałowałem mocno tej decyzji i dziękuje Diego, że sprowadził mnie tutaj na nowo, a także właścicielowi Chelsea, który puścił mnie. Oczywiście gdybym tam został to dałbym z siebie 100% ale na pewno nie czułbym się tak jak w Barcelonie i to jest pewne. Ten sezon 2011/2012 to naprawdę ogromna karuzela, wszystko się zmienia. Barcelona także i sam nie wiem co nas jeszcze czeka... - David Villa.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Totalne zaskoczenie czyli nowy napastnik na Camp Nou!
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 11, 2012, 16:17:38 »
No to David Villa namieszał :P Współczuję kibicom Chelsea zdążyli sobie kupić koszulkę z nazwiskiem Hiszpana na plecach :P Barca ma teraz mistrzowski atak!

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: FC Barcelona - Totalne zaskoczenie czyli nowy napastnik na Camp Nou!
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 11, 2012, 20:31:57 »
Myślę, że trafiony wybór, Villa ma doświadczenie i wie jak gra się w Barcelonie, życzę mu szczęścia-jeszcze raz David, powodzenia ;D

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Totalne zaskoczenie czyli nowy napastnik na Camp Nou!
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 11, 2012, 22:49:08 »
Dobrze, że wraca Villa bo jest to najlepszy piłkarz z Barcelony :). Nawet gdy drużyna ma słaby dzień to ten Hiszpan i tak zawsze daje z siebie wszystko i zdobywa piękne gole :>.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Totalne zaskoczenie czyli nowy napastnik na Camp Nou!
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2012, 08:09:38 »
No widzę, że robisz niezły remont w Barcelonie :D Wszystko na początku namieszał wam trochę Guardiola, sprzedając pokłóconych z nim Pedro, Villę czy Busquetsa. Mieliście szczęście, że Pep odszedł, bo coś mu nieźle strzeliło do głowy ;D Przyszedł Maradona (którego ja nie lubię :P) i zaczął naprawiać. Sprowadzenie Falcao i powrót Villi to dobre decyzje Diego, ale jakoś nie bardzo widzę Torresa w waszej drużynie.. Czy się spisze? Czas pokaże :) No to powodzenia ;)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Jak połączyć najlepszych?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 12, 2012, 10:33:24 »

Diego Maradona z reprezentacji Argentyny zna już problem nadmiaru klasowych napastników. Tam posiadał Messiego, Aguero, Higuaina, Teveza czy Lavezziego. Tutaj ma jeszcze większy ból głowy: Messi, Villa, Falcao, Torres i Alexis Sanchez. Piątka najlepszych napastników świata choć do tej listy można dopisać jeszcze kilka nazwisk ale bez wątpienia Ci reprezentujący teraz Blaugrane są na samym szczycie tej listy. Każdy gra inaczej, każdego charakteryzuje coś innego. Na przykład Falcao nie jest tak szybki jak Messi czy Sanchez i nie drybluje tak jak oni ale świetnie ochrania piłkę i ma dobre przyspieszenie i fenomenalny strzał z głowy czego Argentyńczyk i Meksykanin nie mają. Falcao i Villa to dwa wielkie walczaki, szczególnie ten pierwszy wypruwa sobie żyły ale i David po tej całej szopce będzie chciał udowodnić coś. Torres z kolei ma ogromne doświadczenie i chęć powrotu do kadry bo jak na razie Vicente del Bosque go skreślił, Fernando ma też dobry strzał z dystansu, drybling i uderzenie głową co różni go od Messiego. Różnorodność jest wielka ale trzeba sprawić by to wszystko funkcjonowało jak należy. Messi na skrzydle, Torres lub Falcao na środku ataku, a Villa z Sanchezem na lewym skrzydle. Tak to chyba będzie i powinno wyglądać. Z pewnością Barcelona ma najlepszy atak na świecie, trzeba tylko go zespoić.

W pomocy wcale nie wygląda to lepiej. Iniesta, Xavi, Cesc, Mascherano, Seydou Keita i Thiago. Szóstka klasowych graczy, dwójka defensywnych ale nadal klasowych. Kilku z nich usiądzie na ławce i nigdy nie wiadomo kto. Mózg zespołu Xavi lepiej dogaduje się z Iniestą ale z Cesciem także dobrze mu idzie. Thiago błyszczy gdy na boisku jest Xavi i wtedy on może trochę bardziej zaistnieć, drużyną jeszcze kierować nie potrafi ale ma kupę czasu na to. Jeżeli Mascherano będzie grał na stoperze to automatycznie w jego miejsce wskoczy Seydou Keita, ale gdy tak się nie stanie no to rywalizacja będzie ciekawa.

Bólu głowy nie ma jeżeli chodzi o bramkę i obrońców, tam wszystko wszystkim jest znane. Gorzej gdy podstawowi piłkarze wypadną z gry, nie ma zmienników i to jest największy ból...

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: FC Barcelona - Jak połączyć najlepszych?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 12, 2012, 10:41:00 »
Konkurencja w ataku i w o pomocy jest nie bywała. Pozytywnie współczuje takiego wyboru graczy ;)
Jest gorzej jeśli chodzi o obronę i bramkę. Defensywa Barcelony to chyba najsłabszy punkt drużyny ale przecież nadrabiają wszystko atakiem. Z kolei Valdes to gracz, którego chyba najbardziej nie lubię w Barcelonie, jak dla mnie lepszą opcją jest Pinto.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Jak połączyć najlepszych?
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 12, 2012, 13:19:10 »
Oczywiście każdy dobry klub ma zawsze wielu doskonałych zawodników, także nie dziwie się, że jest taka rywalizacja. Z drugiej strony w trakcie sezonu wszystko wyjdzie kto jak gra i kto się nadaję aby grać w pierwszym składzie. Mam nadzieję, że to wszystko tylko będzie owocować w sukcesy Barcelony :).

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Republika Południowej Afryki ma nas przygotować do sezonu!
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 12, 2012, 13:20:55 »

Barca jutro wylatuje do Republiki Południowej Afryki by tam przygotować się do nadchodzącego sezonu. Podopieczni Maradony będą tam dużo trenowali, a na koniec zagrają jeden kontrolny sparing z reprezentacją RPA. Na obóz nie jadą Carles Puyol, który leczy w Barcelonie kontuzje kolana oraz Gerard Deulofeu, który ma rozstać się z Blaugraną i udać się do klubu w którym będzie mógł grać. Niewykluczone, że za kilka lat powróci do Barcelony ale na razie nie ma nawet najmniejszych szans by zagrać, 17 lat i jeszcze nie ten poziom. Poniżej lista graczy, którzy lecą do RPA. Od razu po obozie w Republice Południowej Afryki, Blaugrana uda się do Madrytu na dzień przed pierwszym spotkaniem o Superpuchar Hiszpanii.

Bramkarze
1. Víctor Valdés
13. José Manuel Pinto

Obrońcy
2. Daniel Alves
3. Gerard Piqué
21. Adriano Correia
24. Andreu Fontàs
26. Marc Muniesa
33. Sergi Gómez
35. Martín Montoya

Pomocnicy
4. Cesc Fàbregas
6. Xavi
8. Andrés Iniesta
14. Javier Mascherano
15. Seydou Keita
20. Thiago Alcântara
28. Jonathan dos Santos
30. Sergio Roberto
34. Rafinha

Napastnicy
7. Falcao
9. Fernando Torres
10. Lionel Messi
11. Alexis Sánchez
17. David Villa

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Mnie zastanawia jak ty będziesz zestawiać linię obrony i czy "Marszcze-rano" będzie grać w pomocy czy jednak w obronie :)

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Dokładnie, obrona wygląda hmmm... ciekawie. Co do pomocy i ataku nie mam wątpliwości jak to będzie wyglądało. Kolejny odcinek z Serii Puyol i jego kolano!

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Obronę to ty masz fatalną :D. Jednak z drugiej strony dojdzie tam jeszcze Puyol i w miarę wszystko się wyrówna. Dodasz jeszcze jakiegoś młodzika, którego przetestujesz w RPA i chyba wszystko będzie dobrze. Dobrze się przygotuj do SP bo Real potrafi zaatakować zwłaszcza gdy ma Naniego :D.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
nieoczekiwane wzmocnienie. Villa, który zasilił londyńską Chelsea nagle zatęsknił za ojczyzną i Barceloną. swoją drogą dziwne zachowanie Abramowicza, który zgodził się na wtórny transfer niezłego zawodnika jakim jest Villa. musiałeś oddać blisko 4 bańki i młodego gracza, Bartrę.
atak jest najsilniejszą formacją twojej Barcy. po tym, jak dołączył do niej Villa, to już kompletny kłopot bogactwa, większy nawet niż Maradona miał w reprezentacji Argentyny. ja uważam, że najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby postawienie na trójkę Messi-Falcao-Sanchez, zobaczymy jak się spiszą.
pomoc także niezwykle silna. masz trzech zawodników z ścisłej topki czyli Cesc, Iniesta i Xavi, jednak ja osobiście postawiłbym Thiago zamiast Cesca. młody jest :D do tego jeszcze  uniwersalny Mascherano i solidny Keita.
o obronie nie ma co się rozpisywać...najsłabsza formacja. choć Puyol i Pique to niezłe tuzy. proponuję Piszczka dokupić, ponoć lepszy od Daniego Alvesa. :D na bramkę Wojtka Szczęsnego i masz skład jak się patrzy ;)
wyszlifuj formę w RPA. szkoda, że Deulofeu odejdzie, ja przesunąłbym go do Barcelony B, zawsze jakieś rozwiązanie.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Bez Puyola na Klasyki!
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 13, 2012, 15:52:47 »

To już potwierdzona informacja, kapitan Barcelony - Carles Puyol nie zagra w dwóch spotkaniach o Superpuchar Hiszpanii. Tarzan nie poleciał z drużyną do RPA i miał leczyć kontuzjowane kolano by powrócić na 14 i 17 sierpnia ale nic z tego. Z pewnością to zła wiadomość bowiem blok defensywny Barcelony nie należy do najlepszych, a gdy zabraknie największego walczaka w tej konstrukcji to naprawdę będzie wyglądać to słabo. Cóż, kontuzje to część życia piłkarza, a Maradona będzie musiał przygotować taktykę na Real w 100%.

pasztelan

  • Gość
Odp: FC Barcelona - Bez Puyola na Klasyki!
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 13, 2012, 15:55:31 »
Ojć, będzie na pewno ciężko bez Puyola. Cóź mam nadzieję że sobie poradzicie

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Bez Puyola na Klasyki!
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 13, 2012, 15:59:27 »
Jak by to nie był PES to byście mieli przes***e  ;)

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Odp: FC Barcelona - Bez Puyola na Klasyki!
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 13, 2012, 15:59:33 »
Podobnie jak w rzeczywistości, Puyol kontuzjowany przez co nie zagra w 2 ważnych spotkaniach. To bardzo poważne osłabienie, Carles jest prawdziwą ostoją formacji defensywnej Blaugrany, a tam nie jest dobrze.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Bez Puyola na Klasyki!
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 13, 2012, 16:01:23 »
ojojoj... jestem ciekaw jak sobie poradzicie bez Carlesa w arcynadzwyczajtrudnych (;D) klasykach. Maradona nieźle będzie musiał namieszać w składzie, brak Puyola to wielka strata dla was.. on przecież dyryguje całą defensywą Barcy. No zobaczymy, życzę jak najlepszych wyników ;]

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Bez Puyola na Klasyki!
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 13, 2012, 16:22:35 »
Ostatnio Puyol nie zagrał w finale CDR i jak widać skutki tego były złe.. Pewno gdyby on startował do główki z CR7 to wyszedł by zwycięsko. Teraz też go zabraknie, a jak wiemy teraz to nie mecz, a aż dwa. Mam nadzieję, że jakoś załatasz po nim dziurę :).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona - Bez Puyola na Klasyki!
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 13, 2012, 16:22:35 »