Autor Wątek: Reprezentacja Polski by barthez7 - wyniki spotkań "naszej" grupy.  (Przeczytany 18448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 23, 2012, 09:50:42 »
W końcu trener nie boi się ryzykować. Ustawienie 4-4-2 mogło wydawać się właśnie takim ryzykiem, potem czerwona kartka i trójka z tyłu. Grant podjął znakomite decyzję, zwycięstwo się należało.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 23, 2012, 10:06:59 »
Bardzo ciekawie się tu dzieje :). Grant selekcjonerem? Dobry pomysł, przede wszystkim dlatego, że to człowiek z doświadczeniem i obyty na europejskich salonach. Poza tym pokazał już, że potrafi z drużyny o podobnym potencjale do Polski wydobyć maksimum możliwości, czyli to, z czym nie poradził sobie Smuda. Tylko nie zgodzę się z jednym - napisałeś przy charakterystyce Granta takie zdanie: "Śmiało można powiedzieć, iż taka osobowość powinna pozytywnie wpłynąć na wizerunek reprezentacji". Izraelczyk nie ma silnego charakteru. To dlatego po udanym sezonie 07/08 nie pozostał w Chelsea. Pewnie dał się zdominować starszyźnie zespołu i to Terry, Drogba czy Lampard zaczęli rządzić szatnią.
Strasznie jestem rozczarowany brakiem odejścia dziada leśnego Laty :(. Ale niestety wszystko wskazuje na to, iż taki scenariusz czeka nas też w rzeczywistości...
Powołania mi się podobają, myślę, że Boenisch odzyskał już formę i gra na podobnym poziomie, co przed kontuzją. Teraz dla kibiców on jest be, bo nie zagrał, jak powinien na Euro, ale mówię Wam, że to jeszcze będzie wielka pociecha Kadry :). Fajnie, że dałeś szansę młodemu Makuszewskiemu, choć, jak Ci już mówiłem, dla mnie w tej chwili jeszcze bardziej na powołanie zasługuje jego kolega klubowy, Kupisz. Cieszy mnie także pozostanie w składzie Pawła Brożka, bo jeśli powróci on do swojej normalnej dyspozycji po transferze do Wisły, powinien strzelić parę bramek. Dziwi mnie tylko jedno - czemu powołałeś aż 23 zawodników? Tyle zwykle jedzie tylko na wielkie turnieje :).
Dobrze, że Grant udanie zadebiutował, to ważne. Może rywal nie był zbyt wymagający, ale pamiętamy, jakie mieliśmy z nim problemy w czasie Euro 2008 ::). Fajnie, że Kuba, Piszczek i Lewy pomimo częściowej rozłąki dalej potrafią ze sobą udanie współpracować. Widzę, że w pierwszej jedenastce zagrał Wolski. Jak się zaprezentował?



Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 23, 2012, 10:12:54 »
Ach Grant i te jego standardowe 4-4-2 z jednym napastnikiem defensywnie usposobionym :) Ciekawe jak będą wyglądać następne mecze :)
Drybling Piszczka miodzio! :)  Kto tam z Polaków źle podawał, przez co Wasyl musiał faulować? Boenisch czy Perquis?!

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 23, 2012, 10:36:04 »
W końcu gramy dwójką z przodu. Bardzo mnie to cieszy, jednak patrząc na skład myślałem, że zaraz przeczytam złe słowa pod adresem Sobiecha, a tu miłe zaskoczenie, bowiem Artur zagrał bardzo dobry mecz. Wydaję mi się, że ta czerwona kartka, którą dostał Wasyl dobrze wpłynęła na pozostałych zawodników, którzy potem grając bardzo dobrze się uzupełniali. Mam nadzieję, że taka gra naszej kadry będzie oglądana przez długi czas :).

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 23, 2012, 11:05:10 »
Z Austrią na spokojnie, spokojniej byłoby jeszcze bardziej gdyby nie ten czerwony kartonik dla Wasyla. Dwójka "Dortmundczyków" dała ci zwycięstwo. Lewandowski coś dziś nie był zbytnio widoczny. Pewnie oszczędza siły na kolejne spotkanie z Czarnogórą.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 23, 2012, 14:42:31 »
Bardzo mnie cieszy fakt, że Grant postawił na ustawienie 4-4-2 choć może to nie wypalić w każdym spotkaniu.  Udało nam się pokonać reprezentację Austrii chyba po 7 latach, ale dokładnie nie powiem. Mam mecz z Austrią podczas eliminacji do MŚ w 2006 roku. Wtedy Polacy pokonali Austrię 3-2, a potem zwycięstw z nimi już nie pamiętam.

Offline DetoX14

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.05.2012r.
  • Borussia Dortmund <3 !
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 23, 2012, 16:27:55 »
Świetny debiut nowego szkoleniowca biało-czerwonych - Granta.  Ustawił dobrze drużyne i wygrywamy mecz towarzyski z reprezentacją Austri, która do łatwych ekip nie należy. Doskonały mecz zagrałą dwójka piłkarzy Borussi Dortmund i były piłkarz Mistrza Niemiec - Łukasz Piszczek, który przeniósł się do Londynu, a dokładnie Chelsea. Niestety Marcin Wasilewski tego meczu do udanych dla siebie zaliczyć nie możę, bo szybko został ukarany czerwonym kartonikiem. Nasza już trójkowa defensywa zagrała dobrze i nie straciliśmy żadnej bramki. Moim zdaniem taka Polska ma wielkie szansę w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2014 w Brazyli ;D Czekamy na mecz z Czarnogórą ;) I kolejne zwycięstwo Granta !:P

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 23, 2012, 17:53:30 »
Może lepiej by było, gdybyś zmienił ten napis na plecach Wasilewskiego, bo w reprezentacji Polski to dość dziwnie wygląda. Chociaż to małe miki w porównaniu do Błaszczykowskiego, który pewnie nosi "Kubę" z tyłu trykotu.

Niby Błaszczykowski był kapitanem reprezentacji Polski, ale opaskę nosił Piszczek. Podając składy, pominąłeś jednego Austriaka, bo wymieniłeś ich tylko dziesięciu.
" border="0

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 23, 2012, 18:28:29 »
Dziwi mnie tylko jedno - czemu powołałeś aż 23 zawodników? Tyle zwykle jedzie tylko na wielkie turnieje :).
Powiedzmy, że kilku siedziało na trybunach, czasem było tak za Beenhakkera.

Cytuj
Widzę, że w pierwszej jedenastce zagrał Wolski. Jak się zaprezentował?
Zagrał solidnie, może nie błyszczał, ale też nie psuł akcji. Wolę trochę młodzieńczej fantazji niż leniwego Obraniaka ::).

Kto tam z Polaków źle podawał, przez co Wasyl musiał faulować? Boenisch czy Perquis?!
Perquis.

Może lepiej by było, gdybyś zmienił ten napis na plecach Wasilewskiego, bo w reprezentacji Polski to dość dziwnie wygląda. Chociaż to małe miki w porównaniu do Błaszczykowskiego, który pewnie nosi "Kubę" z tyłu trykotu.
Wasilewskiego zmieniłem. Przykro mi bardzo, ale Kuba rzeczywiście nosi "Kubę" na koszulce, gdyż w PES6 jego nazwisko "nie mieści" się na trykocie...

Cytuj
Niby Błaszczykowski był kapitanem reprezentacji Polski, ale opaskę nosił Piszczek.
W drugiej połowie Jakub zszedł z boiska i opaskę przywdział Piszczek. W PES6 jest takie niedociągnięcie, że w powtórkach pomeczowych późniejszy kapitan jest nim od początku spotkania.

Cytuj
Podając składy, pominąłeś jednego Austriaka, bo wymieniłeś ich tylko dziesięciu.
Fakt, już poprawiam.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 23, 2012, 18:31:49 »
W drugiej połowie Jakub zszedł z boiska i opaskę przywdział Piszczek. W PES6 jest takie niedociągnięcie, że w powtórkach pomeczowych późniejszy kapitan jest nim od początku spotkania.
Przypominają mi się starsze wersje Fify, w których w razie zmiany zawodnika lub otrzymania przez niego czerwonej kartki w pomeczowych powtórkach na bramkę strzelał inny gracz niż naprawdę lub niewidzialny piłkarz...
" border="0

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 23, 2012, 19:25:15 »
Bardzo udany sparing w twoim wykonaniu, oby w meczu z Czarnogórą był podobny wynik, a może i lepszy.
Z niecierpliwością właśnie czekam na to spotkanie.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 23, 2012, 21:12:22 »
Kaźmierczak w końcu w kadrze. to mi się podoba-w mojej opinii Przemek miał sporo lepszy sezon od takiego Murawskiego i to on powinien znaleźć się w turnieju EURO. ale cóż, nie chcąc w tym miejscu uwłaczać kibicom Kolejorza, to jednak Smuda wokół swojego Lecha budował tą reprezentację(nie, nie wokół trójki z Dortmundu). ale to zostawmy.
w końcu 4-4-2. to co oczekiwano od Franka, robi Avram. choć nie zaczynało się dobrze zgrywanie nowej drużyny-Wasyl dostaje czerwień. oby to nie przekreśliło jego w oczach Granta.
zaskakujący ruch i Izraelczyk nie zmieniał nic po tym feralnym zdarzeniu, a co więcej z trójką obrońców wygraliśmy... czyżby 3-5-2 lub 3-4-3 w kolejnych meczach?

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 23, 2012, 21:36:58 »
Cytuj
Przykro mi bardzo, ale Kuba rzeczywiście nosi "Kubę" na koszulce, gdyż w PES6 jego nazwisko "nie mieści" się na trykocie...
Zmień w jakimś edytorze, to się zmieści ;).



Offline mati0336

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
  • Hala Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 23, 2012, 21:38:04 »
wreszcie zmiany w Polskiej kadrze, dobry wybór z nowym selekcjonerem mam nadzieje że wygrasz następne mecze życzę powodzenia

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 24, 2012, 10:22:17 »
Piękny gol Piszczka, gratuluje. :)
Cóż, chwali się, że Polacy zagrali z dwójką z przodu. Cieszę się również z tego, że Makuszewski dostał w drugiej połowie szanse i tak jak piszesz wniósł dużo do gry. Nie mnie jednak trzeba studzić emocje. Czarnogóra wcale nie gra tak źle. To będzie trudny mecz.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 24, 2012, 22:04:04 »
#7
Eliminacje do Mistrzostw Świata 2014:

Pechowy remis na początek rozgrywek...

Po dość długiej przerwie spowodowanej organizacją Euro 2012, reprezentacja Polski wróciła do eliminacji wielkiej imprezy. Niestety już w pierwszym meczu tracimy punkty, albowiem tylko remisujemy z Czarnogórą. Na gorącym terenie w Podgoricy, podopieczni Avrama Granta toczyli zacięty bój, będąc czasami zespołem lepszym od rywali, jednak magia własnego boiska i fanatyczni kibice gospodarzy pomogli w uratowaniu punktu w jednej z ostatnich akcji spotkania. Wszystko świetnie rozpoczęło się dla biało-czerwonych. Po rzucie rożnym dla Polski piłkę wywalczył Boenisch i mocnym strzałem z linii pola karnego zaskoczył Poleksicia. Bramkarz gospodarzy powinien lepiej zachować się w tej sytuacji. Podrażnieni Czarnogórcy szybko rzucili się do odrabiania strat, ale albo nie trafiali w bramkę, albo świetnie bronił Tytoń. Niestety w 37. minucie, miejscowi dopięli swego. Fatalne ustawienie naszej defensywy pomogło Vukcevicowi w zdobyciu gola. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, natomiast druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia z polskiej strony - zaraz po rozpoczęciu gry, piłkę w siatce po świetnym podaniu Polańskiego umieścił Lewandowski. W dalszej części pojedynku snajper Borussii Dortmund jeszcze parę razy postraszył goalkeepera gospodarzy. Gdy wydawało się, że pewnie zmierzamy po 3 punkty - nasze nadzieje o zwycięstwie pięknym uderzeniem z przed pola karnego pogrzebał Beqiraj. Przemek Tytoń w tej sytuacji był bezradny. Podłamanych Polaków nie było już stać na żadną akcję rozpaczy i remis stał się faktem.

Czarnogóra 2-2 Polska
8' Boenisch
37 'Vukcevic
46' Lewandowski
87' Beqiraj

Polska: Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch - Kaźmierczak(Dudka), Polański, Błaszczykowski, Wolski(Makuszewski) - Grosicki(Sobiech), Lewandowski
Czarnogóra: Poleksic - Pavicevic, Jovanovic, Basa, Batak - Drincic, Pekovic, Bozovic, Vukcevic - Vucinic, Jovetic

SKRÓT:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

_____________________________________________________________________________________________

Pozostałe wyniki grupy H:

Mołdawia 0-4 Anglia
6', 37' Rooney
58' Gerrard
83' Parker

_____________________________________________________________________________________________

Tabela grupy H:
(Od lewej: pozycja, drużyna, rozegrane mecze, punkty, bilans bramkowy)

1. Anglia - 1, 3, 4-0
2. Czarnogóra - 1, 1, 2-2
3. Polska - 1, 1, 2-2
4. San Marino - 0, 0, 0-0
5. Ukraina - 0, 0, 0-0
6. Mołdawia - 1, 0, 0-4

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - sparing z Austrią.
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 24, 2012, 22:08:45 »
Ciężki teren, nie wygodny rywal, a mimo to było tak blisko wygranej. Polacy zagrali dobry mecz. Mieliśmy pecha z tym golem w końcówce, ale cóż, strzał przedniej urody, Przemek nie miał szans. Anglicy kapitalnie weszli w eliminacje , rozbili bez najmnniejszych problemów Mołdawie.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - mierny początek eliminacji...
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 24, 2012, 23:47:40 »
Ech... 2-2, a było tak blisko. Tytoń na prawdę w tamtej sytuacji nie miał nic do powiedzenia.
Anglia ograła Mołdawię aż 4-0. Będzie z nimi ciężko.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - mierny początek eliminacji...
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 24, 2012, 23:49:53 »
Lewy jakiego gola załadował! Walka o awans będzie trwać do samego końca.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - mierny początek eliminacji...
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 25, 2012, 00:07:10 »
No no widać, że Czarnogóra to dobry zespół. Mają naprawdę kilku świetnych zawodników. Nie było to łatwe spotkanie, piękny gol Boenischa i mogły nam dopisywać humory. Niestety gospodarze po szybkiej akcji wyrównali. Potem znów ładny gol i kolejny raz prowadzimy. Magia własnego boiska sprawiła jednak, że Czarnogóra wyrównała. Gola meczu zdobył Beqiraj, nic dodać nic ująć. W drugim meczu Anglia rozbija Mołdawię i zasiada na fotelu lidera. Ciekawe co zrobi Ukraina.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Polski by barthez7 - mierny początek eliminacji...
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 25, 2012, 00:07:10 »