Autor Wątek: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3  (Przeczytany 26805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« dnia: Lipiec 05, 2012, 19:11:58 »
Tak ostatnio sobie myślałem, że tych karier Polską ostatnio trochę się namnożyło, a sam z chęcią powróciłbym do pisania jakimś klubem - magia EURO chyba przeminęła, choć nie wykluczam, że wrócę do tamtej kariery. Po długich i burzliwych dyskusjach padło na Inter, chociaż nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem włoskiej piłki. Wybrałem ich z trzech powodów.

1. Obecność w składzie mojego ulubionego piłkarza, Wesley'a Sneijdera.
2. Rok założenia. (w tym samym roku, w którym założono mój ŁKS)
3. Możliwość zmiany konkretnej części drużyny i odmłodzenie jej.

Mam nadzieję, że nie macie mi za złe tej zmiany, a ja sam chcę w końcu dłużej się przy czymś utrzymać. ;)

Gra: PES 2012
Patch: Fire Patch 1.7
Poziom: Top Player

Inter Mediolan


Pełna nazwa: Football Club Internazionale Milano S.p.A.
Data założenia: 9 marca 1908 r.
Przydomki: "Nerazzurri" (czarno-niebiescy), "Il Serpente" (wąż)
Liga: Serie A
Stadion: Stadio Giuseppe Meazza
Prezes: Massimo Moratti
Trener: Jürgen Klinsmann

Największe sukcesy:
 * 18-krotni Mistrzowie Włoch
 * 7-krotni zdobywcy Pucharu Włoch
 * 5-krotni zdobywcy Superpucharu Włoch
 * 3-krotni zdobywcy Pucharu/Ligi Mistrzów
 * 3-krotni zdobywcy Pucharu UEFA
 * 2-krotni zdobywcy Pucharu Interkontynentalnego
 * 1-krotni zdobywcy Klubowego Pucharu Świata

___________________________________________________________________________________

Jürgen Klinsmann receptą na sukcesy?

Po niezbyt udanym dla Interu sezonie, w którym stracili Mistrzostwo Włoch na rzecz odwiecznego rywala zza miedzy, AC Milanu i odpadnięciu z Ligi Mistrzów w ćwierćfinale z Schalke 04 zdecydowano się zrezygnować z usług dotychczasowego trenera Leonardo, który w trakcie sezonu zastąpił na tym stanowisku Rafę Beniteza. Padało wiele nazwisk w kontekście zatrudnienia nowego szkoleniowca. Bliscy podpisania kontraktu byli ponoć Louis van Gaal oraz Guus Hiddink, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie i żaden z nich w przyszłym sezonie nie poprowadzi mediolańskiej drużyny. Zdecydowano się zatrudnić 47-letniego Niemca, Jürgena Klinsmanna. Były piłkarz Bayernu Monachium nie ma zbyt bogatej kariery trenerskiej. Był on selekcjonerem reprezentacji Niemiec oraz trenerem w/w klubu. Z niemiecką kadrą udało mu się osiągnąć trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w 2006 r. W przeszłości, jako zawodnik był piłkarzem mediolańczyków. Grał tutaj w latach 89-92 zdobywając dla Interu 34 bramki w 95 spotkaniach. Wszyscy liczą, że Klinsmann jako były napastnik wprowadzi do Interu nieco ofensywnego sposobu gry, czym zapewne zaskoczyłby wielu włoskich przeciwników. Życzymy powodzenia, Jürgen!

___________________________________________________________________________________

Sneijder: Klinsmann to dobry wybór!

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że taki trener jak Klinsmann będzie prowadził Nasz zespół. Może nie jest on bardzo doświadczonym fachowcem w swoim fachu, ale trzecie miejsce na MŚ samo się przecież nie zdobywa. Do tego sam jeszcze przecież kilkanaście lat temu grał w piłkę, a tacy trenerzy najlepiej wiedzą co jest dobre dla ich podopiecznych. Poprzedni sezon nie był najlepszy w naszym wykonaniu, jednak teraz chcemy udowodnić wszystkim, że te wszystkie trofea nie były zdobywane przypadkowo, czy też tylko i wyłącznie dzięki Jose Mourinho, chociaż on oczywiście bardzo się do tego przyczynił. Chcemy odzyskać Mistrzostwo Włoch, a także powalczyć w Lidze Mistrzów. Będzie na pewno bardzo ciężko, ale wierzymy, że się uda! Forza Inter!

___________________________________________________________________________________

Klinsmann: Potrzebujemy kilku wzmocnień!

- Na samym początku chciałbym powiedzieć, że bardzo cieszę się z objęcia posady w takim klubie jak Inter, a zarazem podziękować Panu Morattiemu za zaufanie, jakim mnie obdarzył. Naszym wspólnym celem jest odzyskanie dla Interu trofeów, które stracone zostały w poprzednim sezonie na rzecz Milanu i Barcelony. Wszyscy w klubie gorąco wierzymy, że jesteśmy w stanie tego dokonać. Chciałbym zagościć tu na dłużej. Mam już w głowie perspektywę przebudowy tej drużyny, chociaż wiem, że jeśli nie wypali mi w pierwszym sezonie to w drugim mogę już tego zespołu nie poprowadzić. Tak więc skupiam się tylko i wyłącznie na zbliżających się rozgrywkach. Na pewno potrzebujemy kilku wzmocnień, mam już na oku kilku ciekawych zawodników, a także zielone światło u prezesa Morattiego, także na pewno będziemy działać i następne dni przyniosą ogrom pracy. Nie powiem oczywiście o jakie nazwiska tutaj chodzi, jednak na pewno chciałbym odmłodzić nieco skład i możecie się spodziewać młodych, ale już grających na dobrym poziomie graczy. Dziękuję, Jurgen Klinsmann.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2012, 00:17:31 wysłana przez Emilek1908 »

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2012, 19:17:28 »
Cieszę się, że zostawiłeś Polskę, której mamy już dużo i wziąłeś się za tak wielki klub jak Inter, w którym jest wiele do zrobienia po ostatnim niezbyt udanym sezonie. Ciekawe Klinsmann poradzi sobie we Włoskim klubie. Liczę też na solidne wzmocnienia.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2012, 19:18:17 »
Wybrałeś sobie świetny klub. Jeszcze tylko zmień styl opisywania meczy i będzie miodzio. :P
PS. Nie powracaj do kariery Polską, bo w cholerę ich jest, aż się czytać nie chce.

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2012, 19:19:52 »
Świetny początek. Pościągaj kilku młodych, znanych piłkarzy typu Mamadou Sakho, jezeli dobrze połączysz młodość z doświadczeniem to szykuj się na Mistrza Włoch i na pewno nie tylko.
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2012, 19:23:20 »
Bardzo fajnie, że wybrałeś Inter. Ja też bardzo lubię Wes'a i mam nadzieję, że u ciebie będzie on kluczową postacią Nerroazurrich. Jeszcze bardziej cieszy mnie wybór szkoleniowca, został nim lubiany przeze mnie Klinsmann. Strasznie mi się podobał w roli selekcjonera Niemiec, jego drużyna miała świetny ofensywny styl. Wiem, że w Bayernie mu nie wyszło, ale we Włoszech może mu pójść już tylko lepiej. Masz rację ten zespół trzeba odmłodzić i to jak najszybciej, ale nie tak an hurra tylko tak z głową. Czekam na ruchy transferowe.

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2012, 19:23:42 »

2. Rok założenia. (w tym samym roku, w którym założono mój ŁKS)

Nasz ŁKS bracie, nasz ŁKS ;)

Powodzenia bo się zapowiada na prawdę bardzo fajnie, tak jak wszystkie twoje kariery, mam nadzieje że ta też mnie, jak i dużo więcej osób przyciągnie na długi czas.

Offline kopson

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.06.2012r.
  • Curva Nord
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2012, 19:24:23 »
Cieszę się, że ktoś gra Interem, mimo tego że teraz nie zachwycają ;) Mam nadzieję, że Klinsmann zrobi roszady w składzie. Ciekawi mnie co zrobisz z obroną. Nagatomo skrzydło, ale co z resztą ? Samuel i Lucio już długo razem nie pociągną jako para stoperów, podobnie Javier. Masz też młodego Rannocchie. Ogólnie Inter ma  dobrą średnią wieku, ale tą średnią zaniżają zawodnicy bardzo młodzi (około 20 lat), a podwyższają starsi gracze (około 30 lat), więc jest duża przepaść wiekowa. Życzę powodzenia, i obyś szybko nie zrezygnował ;)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2012, 19:25:52 »
Świetny wybór. Inter ma za sobą niezbyt udany sezon w lidze. Klinsmann to dobry trener, doprowadził Niemców choćby do brązu na MŚ 2006. Ciekawe jakie młode nabytki zasilą Inter.

pasztelan

  • Gość
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2012, 20:11:45 »
Tym, że grasz w sezonie 2011/2012 zniechęciłeś mnie do czytania. Ale powodzenia i myślę, że będzie dobrze

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 05, 2012, 21:14:32 »
Klinsmann wzmacnia zespół!

Klinsmann wystartował w Interze z grubej rury. Już po niespełna dwóch tygodniach niemiecki szkoleniowiec sprowadził na Stadio Giuseppe Meazza aż czterech zawodników. Pierwszym z nich został duński obrońca Simon Kjaer. Jest on środkowym obrońcą i został sprowadzony z VfL Wolfsburg za 9 milionów euro. Inter uprzedził w wyścigu po 22-letniego gracza AS Romę, która chciała wypożyczyć Duńczyka. Inter był bardziej konkretny i to tam będzie grał reprezentant Danii. W Interze będzie zakładał koszulkę z numerem 44.
Drugim wzmocnieniem Klinsmanna jest ledwie 21-letni środkowy pomocnik Kevin Strootman. Inter sprowadził go za 7 milionów euro z Utrechtu. Inter podobnie jak w przypadku Kjaera uprzedził inny słynny klub. Tym razem wygrał wyścig o zawodnika z PSV Eindhoven. Strootman będzie grał w Mediolanie z numerem 27.



Trzecim pozyskanym przez Inter piłkarzem za kadencji nowego trenera Nerazzurrich jest były obrońca Arsenalu czy też Juventusu, Armand Traore. Lewy obrońca reprezentujący Senegal przeszedł do Interu z tego pierwszego zespołu. "Kanonierzy" dostali za niego ok. 4 milionów euro. Lewy obrońca urodzony z Paryżu również został wyrwany sprzed rąk innego zespołu. Tym razem Inter "podkradł" piłkarza beniaminkowi Premier League, Queens Park Rangers. Armand będzie grał z numerem 30 na koszulce.
Ostatnim, prawdopodobnie już w tym okienku, nowym zawodnikiem zespołu Interu został Riccardo Montolivo. Reprezentant Włoch dotychczas reprezentował barwy Fiorentiny, jednak tuż po zakończeniu sezonu zakomunikował, że nie przedłuży kończącego się za rok kontraktu. "Viola" chcąc na nim zarobić musiała się go pozbyć. Od razu zgłosił się Inter i zapłacił za reprezentanta Włoch 8 milionów euro, czyli sumę jak na takiego zawodnika stosunkowo niedużą. Montolivo będzie grał w Interze z numerem takim samym jak we Florencji, czyli 18.

Nagatomo skrzydło, ale co z resztą ? Samuel i Lucio już długo razem nie pociągną jako para stoperów, podobnie Javier. Masz też młodego Rannocchie.
Mniej więcej dlatego ściągnąłem Kjaera i mniej więcej dlatego wziąłem Inter, bo jest to zespół idealny do rewolucji kadrowej ze względu na właśnie takich piłkarzy.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 05, 2012, 21:21:18 »
fajnie, że wracasz i to z ciekawym zespołem i ciekawym trenerem. Jurgi w USA moim zdaniem się marnował i w Interze może się pokazać. widzę, rewolucja w kadrze nadchodzi. Montolivo, Kjaer, Traore, czy Srootman to gracze obiecujący, perspektywiczni i doświadczeni, jeżeliby zsumować ich mocne strony. ta mieszanka da na pewno dużo dobrego temu zespołowi.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 05, 2012, 22:34:26 »
Widać Klinsmann już działa i wzmacnia zespół na nowy sezon. Pierwszy transfer i już mi się podoba. Kjaer, pamiętam jego wyczyny w moich Watford. Jeśli on będzie tak grać u ciebie to masz świetnego defensora na lata. Kolejny i też fajny Strootman, ciekawy gracz z mocnym strzałem. Potem Traore, niezły zawodnik, ciekawe jak sobie poradzi we Włoszech. No i na koniec perełka, Montolivo genialny transfer. Bardzo lubię tego zawodnika i cieszy mnie jego transfery. Oby grał takie crossy jak na Euro. :)

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 06, 2012, 00:40:31 »
Nowy trener pokazuje wszystkim ,że od pierwszych dni swojej pracy na San Siro chce poukładać wszystko na swoją korzyść. Oczywiście wzmocnienia Klinsmanna są dobre i przemyślane. Nawet Wesley przyznał ,że Jürgen to dobry materiał na szkoleniowca Nerazzurri. Szkoda trochę ,że grasz od sezonu 11/12. bo jakbyś zaczłą od terazniejszej chwili to sytuacja w zespole oraz wszystke informcje były by bardziej realistyczne :P

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:13:20 »
Bardzo dobry wybór :D Inter to mój ulubiony włoski klub, więc będę tutaj z chęcią wpadał :D Wybór nowego trenera - Klinsmanna, ok ;) Co do transferów to bardzo dobre :D Wygrywałeś pojedynki z dużymi klubami. Kjaer to bardzo dobry transfer tak jak Montolivo :D A mam pytanie, Strootman grał w Utrechcie? Ja byłem przekonany, ze to zawodnik PSV :D

Offline kopson

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.06.2012r.
  • Curva Nord
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:19:22 »
Grał w Utrechcie, ale przed przejściem do PSV.
Co do transferów, to świetny szczególnie transfer Montolivo. 8 milionów ? Jakby włączył się Real czy MC, to myślę że cena wzrosła by 3 krotnie. Widzę że Klinsmann umie się targować :D W środku pola będzie niezwykła walka o pierwszą 11. Jeszcze młody Strootman ;) Traore i Kjaer załatają dziurę w obronie, i już masz skład, który powalczy o Scudetto ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:34:53 »
Hmm..sam wczoraj w pracy sobie planowałem, żeby zagrać Interem :) Trochę mnie wyprzedziłeś ale myślę, że to nie problem bym ja także zagrał Interem a może Milanem dla konkurencji ?:)

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:41:49 »
O tak Montolivo miał świetne Euro, idealne wzomcnienie-graty! Cała reszta również ciekawi gracze. Widać, że Klinsmann chce odmłodzić i przebudować zespół. Bardzo dobrze mu to na razie wychodzi.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 06, 2012, 13:41:16 »
Świetny klub do prowadzenia kariery,ostatnio mało kto porywa się na drużyny z Serie A. Co do transferów to zastanawia mnie jedynie Montolivo ;) Zawodnik, który jeszcze przed Euro zakomunikował,iż od następnego sezonu będzie reprezentował AC Milan nagle zmienia zdanie i decyduje się na ich największego rywala ? Nie sądzę, ale cóż....twoja kariera,twoje zasady ;) Reszta nowych zawodników, czyli Kjaer,Strootman czy Traore z pewnością pomogą wam w odnoszeniu sukcesów. Czekam na kolejne newsy ;]

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 06, 2012, 15:03:58 »
Dużo młodych zawodników sprowadziłeś do Interu, czyli robisz drużynę na przyszłość. :) Byłeś bardziej stanowczy od swoich rywali w negocjacjach i ty brałeś tych młodych utalentowanych grajków. Patrząc na ceny, nie zapłaciłeś zbyt wiele.

PS. Zawodnicy z PL mogą się sprawdzić w Serie A. Myślę, że te 2 ligi nie za bardzo się różnią.

Offline Suchy35

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.07.2012r.
  • ♥ SV Werder & Arsenal FC ♥
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 06, 2012, 16:08:18 »
Inter jest ciekawym materiałem na karierę. Zwłaszcza że jednym z celów jakie musisz wykonać jest odmłodzenie drużyny. Kjaer, Traore i Strootman to transfery na przyszłość. Mam nadzieję że Montolivo będzie u Ciebie rządził i dzielił w środku pola, bardzo lubię tego zawodnika.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 06, 2012, 16:08:18 »