Autor Wątek: POLSKI KOMENTARZ PES 2012! Błędy poprawki, sugestie. Pierwsza lista błędów.  (Przeczytany 34257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Nie siedzę w tym temacie, ale wiadomo, czy pentoza będzie robił komentarz pod PES 13? ;)

Offline kubix718

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Kraśnik
  • Wiadomości: 188
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Viva el BARCA!!!
Prawdopodobnie tak. Wersja pod 2012 ma być taką wersją próbną (z tego co pamiętam). W PES 2013 już ma być wszystko. (mam nadzieje że gdzieś błędu na temat komentarza nie popełniłem :) )

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes


OK. No to jedziem.

RZUTY KARNE:
Uderza w lewy róg ( było w prawo)
Pudło (był gol, nie wiem czemu mówisz pudło)
Wybiera lewą stronę (było w prawo)
uderza na lewą stronę bramkarza (było w prawą)
Kapitalnie w prawy róg ( było w lewy)
PO rzutach karnych mówisz coś w stylu:
Nie umieli się dogadać podczas gry ...... nie ma nic lepszego niż rzuty karne

Wyłapane podczas meczu:
No i obrońcy stają teraz na nogi ( a na czym mają stać na palcach?? - popraw na np. muszą stanąć teraz na głowę )
Powietrze do główki ( ?? nie lepiej - uderza z główki! )
Kto wzniesie puchar, a kto będzie płakał przed nami finał mistrzostw świata ( Powinno być przed nami drugi mecz grupowy)
Chyba stracił świadomość nad czynami cały stadion widział jak chybił ten strzał ( powinno być o stracie piłki, a nie o strzale)
Aż 5 bramek widzieliśmy w 1 połowie jest 3-2 (Powinno być 4 bramki jest 3-1)
Spektakularna główka! ( Był strzał z przewrotki)
Popraw te długie kwestie przy rzutach wolnych, skróć je conajmniej o 3/4, bo mineło 5 minut meczu, a ty dalej mówisz o wolnym, np:
Wydaje mi się że może stamtąd oddać strzał ale nie jednokrotnie byłem zaskakiwany w przeszłości...
Jest 2-1 ( A tak naprawdę 2-0)
Chce tutaj oddać strzał życia! ( oddał strzał życia, bo to już po strzale mówisz)
Uderza w środek (podczas dośrodkowania) powinno być - dośrodkowuje na środek
Był jeszcze 1 tekst przed meczem : Emilu co chiałbyś dodać przed rozpoczęciem ( Emilu? Chyba mikołaju)
Mówisz: Doobry przechwyt (a jest faul) - zauważyłem takie 2 teksty dobry przechwyt pierwszy jest źle, a drugi dobrze (ten szybszy) ten zły jest takie przeciągane o.
W 40 minucie: Jeszcze 5 minut spotkania przed nami i muszą gonić wynik (popraw na jeszcze 5 minut do końca 1 połowy)
Próbuje uderzać! (powinno być próbuje się przedrzeć)

Nazwiska:
Ireland

I popraw te piszczące okrzyki przy golach (np. goool golassso itp)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 17:54:25 wysłana przez Fabek9 »

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Wersja v.2.0 trafia do testów już jutro. Wstępnie mogę powiedzieć, że poprawka wyjdzie w przyszłym tygodniu.

Prawdopodobnie tak. Wersja pod 2012 ma być taką wersją próbną (z tego co pamiętam). W PES 2013 już ma być wszystko. (mam nadzieje że gdzieś błędu na temat komentarza nie popełniłem :) )

Komentarz do pes2012 był próbą siły i jakości. Nominalnie ten miał się w ogóle nie ukazać i dopiero pojawić w PES2013, a więc info o kolejnym komentarzu do nowej wersji jest jak najbardziej prawdziwe. Tam premiera ukaże, się dużo szybciej. Myślę, że max 1,2 miesiące.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2012, 18:10:53 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Super wiadomośc. Na to właśnie czekałem. Ciekawi mnie czy zmienione zostały kwestie na temat drużyn. Sporo się działo.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2012, 13:40:51 wysłana przez Palacio »

Offline MR87

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
  • "...I never strike first, only in defence..."
Witaj pentoza. Jestem bardzo zadowolony z Twojego komentarza ;) Powinieneś być nawet w Fifie zamiast Szpaka i Szaranowicza ;) Mam jednak drobne błędy:

- wymawianie nazwisk: wiele już było napisane, ale podam też swoje - Vicente (wypowiadasz Winsent) a powinno być Wisente, De Ceglie (wypowiadasz coś De Klę), a powinno być De Czelie, Do Hulka się nie przyczepiam bo poprawnie jest i Halk oraz Hulk, bardzo dobrze wypowiadasz nazwy po angielsku typu Smalling, i liczę, że więcej ich będzie np. Majkel Kerik (Michael Carrick)

- w sytuacji gdy obrońca wybija piłkę gdzieś na środek i poda do swojego mówisz "oj, nie potrzebne takie zachowanie" ta sama kwestia jest gdy obrońca wybija piłkę gdy przejmie od napastnika.

Liczę, że troszke pomogłem ;) Jakby co to będę Ci pisał niektóre nazwiska ;)

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Super wiadomośc. Na to właśnie czekałem. Ciekawi mnie czy zmienione zostały kwestie na temat drużyn. Sporo się działo.

Poprawki są tylko kosmetyczne, by wyeliminować jak najwięcej błędów z wersji 1.1 Zespoły będą zaktualizowane trochę później. Skupiliśmy się przede wszystkim na obecności eksperta w studiu i poprawieniu niektórych "wykrzyczanych" kwestii aby komentarz nie raził w ucho tych bardziej wrażliwych graczy.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline tadeuszfazi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.08.2012r.
Odp: POLSKI KOMENTARZ PES 2012! Błędy poprawki, sugestie. Pierwsza lista błędów.
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:56:15 »
witanm sciagalem z chomika kometarz do czystej wersji pes dy rozpakowywalem zada party 3 a jak to mozliwe jak do sciagniecia sa tylko 2 prosze o pomoc

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: POLSKI KOMENTARZ PES 2012! Błędy poprawki, sugestie. Pierwsza lista błędów.
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 02, 2012, 23:05:41 »
na chomiku sie popsul upload i nie bylo wgranych wszystkich partów. Razem bedzie 10.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline swi_r

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2009r.
    • lechrypin.pl
Odp: POLSKI KOMENTARZ PES 2012! Błędy poprawki, sugestie. Pierwsza lista błędów.
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 11, 2012, 21:19:30 »
Mam problem z komentarzem.

Zainstalowałem T-Mobile MOD z DLC 3.0 i fixem pod te DLC i było wszystko ok.

Następnie doinstalowałem spolszczenie i komentarz by pentoza. Gdy odpalam teraz gre to trwa cały czas ładowanie - czarny ekran z kółeczkiem w lewym rogu. Proszę o pomoc!
"Nikt mu tego nie zabierze! Po prostu sam sobie to wyrwał! Przeciwko naturze! Przeciwko rywalom! Pięknie! Jest złoty medal! [...] Drugie mistrzostwo świata z rekordem skoczni!! TAK TYLKO WYGRYWAJĄ NAJWIĘKSI W HISTORII!!"

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: POLSKI KOMENTARZ PES 2012! Błędy poprawki, sugestie. Pierwsza lista błędów.
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 12, 2012, 10:57:38 »
Mam problem z komentarzem.

Zainstalowałem T-Mobile MOD z DLC 3.0 i fixem pod te DLC i było wszystko ok.

Następnie doinstalowałem spolszczenie i komentarz by pentoza. Gdy odpalam teraz gre to trwa cały czas ładowanie - czarny ekran z kółeczkiem w lewym rogu. Proszę o pomoc!

Gra Ci się nie chce włączyć, ponieważ skoro odinstalowałeś komentarz od Pentozy, to musisz pobrać ten oryginalny czyli Angielska wersję.

Masz tutaj wszystkie wersje - REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0

Offline swi_r

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2009r.
    • lechrypin.pl
Odp: POLSKI KOMENTARZ PES 2012! Błędy poprawki, sugestie. Pierwsza lista błędów.
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 12, 2012, 14:44:22 »
DOINSTALOWAŁEM!!

Chodzi o to, że chce mieć T-Mobile wraz ze spolszczeniem i komentarzem Pentozy. Zrobiłem wszystko po kolei tak:

1. Zainstalowałem tak jak radziłeś, najpierw samego PESa.
2. DLC ściągając w grze z 'Extra...'
3. Patch 1.03
4. Wgrałem T-mobile Ekstraklasa MOD i nie działało dobrze
5. Doinstalowałem DLC 3.0 i fixa do niego i śmigało wszystko ok
6. Dałem spolszczenie jest ok.
7. Skopiowałem komentarz Pentozy do img w PES i nie się ciągle ładowało. - Gdy odpalam PESa trwa ciągłe ładowanie się gry, tzn. czarny ekran z tym kółeczkiem w lewym, dolnym rogu.

Gdy skopiowałem komentarz do img w T-Mobile, gra uruchamia się normalnie, jednak jest komentarz francuski. Po zmianie na niemiecki też jest francuski.

I nie wiem jak to zrobić..
"Nikt mu tego nie zabierze! Po prostu sam sobie to wyrwał! Przeciwko naturze! Przeciwko rywalom! Pięknie! Jest złoty medal! [...] Drugie mistrzostwo świata z rekordem skoczni!! TAK TYLKO WYGRYWAJĄ NAJWIĘKSI W HISTORII!!"

Offline Rudi28

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.02.2011r.
Odp: POLSKI KOMENTARZ PES 2012! Błędy poprawki, sugestie. Pierwsza lista błędów.
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 15, 2012, 19:31:27 »
czy będzie koment do pesa2013 ??

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: POLSKI KOMENTARZ PES 2012! Błędy poprawki, sugestie. Pierwsza lista błędów.
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 15, 2012, 19:33:38 »
Tak, nawet jest stosowny temat na forum już.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: POLSKI KOMENTARZ PES 2012! Błędy poprawki, sugestie. Pierwsza lista błędów.
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 15, 2012, 19:33:38 »