Autor Wątek: Demo PES 2013 juz jest!  (Przeczytany 120395 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline pesmaniac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Kg
  • Wiadomości: 1107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.05.2008r.
    • Status GG
    • Fotochromy
  • Gram w: PES 6, PES 2013, FIFA 11
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #520 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:24:38 »
Demo jak demo, nie przedstawia do końca tego co w pełnej wersji. Ruchy zawodników wyglądają nieco naturalniej, choć interwencje bramkarzy wciąż wyglądają dziwacznie. Ogólnie po paru meczach gra zaczyna wciągać, chce się grać więcej po każdym kolejnym spotkaniu. PES to PES i nie ma co dyskutować, gra ogólnie ma swoje plusy i minusy, nie będę ich tu teraz wymieniał. Ogółem MOJA ocena to 8/10. Dużo nowych ruchów, przeciwnik zaczyna coraz lepiej "myśleć" . Póki co , tyle ode mnie :)
\o/ Glory Glory Man United! \o/

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #521 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:36:51 »
Ludzie, przecież to oczywiste, że KONAMI nie wypluje demo które będzie można tak zmodyfikować aby stworzyć z tego prawie pełną wersję. Oni doskonale sobie zdają sprawę co userzy mogą wyciągnąć z tych plików które są w wersji demonstracyjnej. Naprawdę nie róbcie idiotów z KONAMI, bo ta ekipa się na tym lepiej zna niż wszyscy razem wzięci na tym forum.

Orson taki z ciebie  programista, że tak się wypowiadasz, że dla programisty dopisanie pucharów to bajka :o
Nie trzeba być nie wiem jakim geniuszem aby wydedukować takie wnioski. To oczywiste, że dla zdolnego programisty wykonanie takiej czynności nie powinno stwarzać wielu problemów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2012, 12:41:43 wysłana przez drunk »

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #522 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:46:59 »
O czym wy piszecie?? Jakie odblokowywanie. W demo to można sobie odblokować długość meczu, dogrywkę, karne itp....

Nikt nie odblokuje, żadnych drużyn bo ich nie ma w tym demie !!! Wszystkie patche, które są teraz robione z nowymi zespołami, to są drużyny od początku do końca stworzone przez takich forumowiczów jak wy.

Powstają modyfikacje dzięki, którym można rozbudowywać demo i dodawać nowe drużyny. Tylko tyle.

W 1gb miałyby się pochować wszystkie puchary, kluby, opcje itd...dostępne w grze? Trochę rozsądku :)

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #523 dnia: Lipiec 29, 2012, 14:14:30 »
są tu dwie sytuacje:

1 nowe drużyny to opcja podmiany tekstur i edycja modeli (np wzrost) wykonanych przez Konami

2 ewentualne puchary /ligi - tego NIE MA w demie ale jest MOŻLIWYM dopisanie tego w kodzie. Na PC programuje się łatwo (znane od lat biblioteki) , nie trzeba licencji itd. Jak najbardziej możliwe do zrobienia.

Offline Lons

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #524 dnia: Lipiec 29, 2012, 14:26:14 »
@Orson

Widzę, że stałeś się ekspertem od Pes. Nie narzekaj na obronę, zawsze możesz wrócić z miejsca, którego przyszedłeś i pokazywać wielkość konkurencyjnej gry przy okazji kpiąc z tej pierwszej.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #525 dnia: Lipiec 29, 2012, 14:42:11 »
ja bym sie tak juz Orsona nie czepial ale zauwazylem ze obrona tez zalezy od zespolu jakim gramy taka barca z peesedit pacza to wrecz zaprasza do podan na dobieg i szybkich kontr . ciezko mi ja przestawiac defensywnie bo tam 2 przyzwoitych srodkowych tylko jest.

Myśle ze 2 demo da juz spora odpowiedz czy poprawki beda czy nie. mi sie podoba gameplaj. Jest lepszy niz moj biedny pad manta szark na ktorym ciezko mi dryblowac.  Jeszcze gram na krzyzaku ale jesli zakupie pelna wersje to i pewno pada xbox speedlink by docenic manualne strzaly:) i lekkosc dryblingu

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #526 dnia: Lipiec 29, 2012, 15:28:00 »
@Orson

Widzę, że stałeś się ekspertem od Pes. Nie narzekaj na obronę, zawsze możesz wrócić z miejsca, którego przyszedłeś i pokazywać wielkość konkurencyjnej gry przy okazji kpiąc z tej pierwszej.
pisałeś mi , że TE forum jest dla dzieci i bym sie przeniósł na jakieś twoje, teraz mi radzisz bym sobie stąd szedł


nawet nie zaprzeczaj, mam tego maila. Lons ty jesteś psyko total, masz 29 lat a łączysz krytykę jakiegoś elementu gry z personaliami.

Czekam tylko na komedie hdy jak na forum PE zaczniesz opowiadać dzieciom (jak sam nazwałeś ) , że masz żone i jesteś dorosły


Sry Lons, znam cie lata i nie poważam. Nie wysyłaj ji maili z reklamami twego forum, zaproszeń na psn itd, nie mam zamiaru z tobą grać czy polemizować

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #527 dnia: Lipiec 29, 2012, 15:43:47 »
Prośba dalej aktualna.
chcesz jeszcze?

Orson jak chcesz zakonczyc glupie gadki i spam to najlepiej nie odp na zaczepki to najlpesza metoda wtedy milczeniem jeszcze bardziej pocisniesz oponenta
" border="0" border="0

Offline Mario0306

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #528 dnia: Lipiec 29, 2012, 16:01:07 »
Tak dalej aktualne

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #529 dnia: Lipiec 29, 2012, 16:20:00 »
" border="0" border="0

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #530 dnia: Lipiec 29, 2012, 16:48:12 »
chcesz jeszcze?

Orson jak chcesz zakonczyc glupie gadki i spam to najlepiej nie odp na zaczepki to najlpesza metoda wtedy milczeniem jeszcze bardziej pocisniesz oponenta

niby tak,  to taki odruch słabości - niby wiesz, że jak mu nie odpowiesz raz , drugi i trzeci to przestanie pisać

znam tego faceta kilka lat (tylko wirtualnie) i nie mogę nijak go zrozumieć. Ma taką cechę charakteru , że jeśli skrytykujesz jakiś tam element PESa to jemu się włącza jakaś szajba.

Spoko- wyrazi swe zdanie - o to przecież  chodzi w forum , z tym, że on będzie cie przekonywał do wyrzygania, że się mylisz a jak mu nie przyznasz racji to będzie ci jechał personalnie, że "coś tam" i poradzi ci grać w Fifę

I ma tez skubaniec taką manierę, że opowiada ludziom, że dobija 30, ma żonę i jest poważnym człowiekiem.


Bo zauważ co napisał "Nie narzekaj na obronę" . Niby czemu? Bo on tak nakazuje? Ja tylko wyrażam swe zdanie, już je tłumaczyłem (w skrócie- tak się nie gra , to zbyt wysoka i niebezpieczna obrona, tak gra tylko Barca bo ona ma piłkę przez 70 % czasu). On też swa opinię przedstawił- dla mnie rybka, po prostu przyjmuję ja do wiadomości, nie mam zamiaru go przekonywać.

Dość powiedzieć o nim, że przekonuje mnie jakoby te forum było dla durnych dzieciaków a sam tu przychodzi.  ;D

Kurde, jak na forum PE , muszę poszukać opcji ignoruj i go tam podpiąć  ;D

Offline Lons

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #531 dnia: Lipiec 29, 2012, 16:52:12 »
pisałeś mi , że TE forum jest dla dzieci i bym sie przeniósł na jakieś twoje, teraz mi radzisz bym sobie stąd szedł


nawet nie zaprzeczaj, mam tego maila. Lons ty jesteś psyko total, masz 29 lat a łączysz krytykę jakiegoś elementu gry z personaliami.

Czekam tylko na komedie hdy jak na forum PE zaczniesz opowiadać dzieciom (jak sam nazwałeś ) , że masz żone i jesteś dorosły


Sry Lons, znam cie lata i nie poważam. Nie wysyłaj ji maili z reklamami twego forum, zaproszeń na psn itd, nie mam zamiaru z tobą grać czy polemizować

Na grzyba artysto piszesz o rzeczach z priv tutaj? Chcesz się przypodobać tutaj komuś czy jak?  Przestań artysto strugać tutaj wielkiego fachowca od Pes i wypowiadać się elokwentnym językiem bo śmierdzi fałszem na odległość. W taki bezczelny sposób jak ty kpiłeś z Pesa to poezja. Teraz tutaj zjawiasz się i udajesz wielkiego mędrca?. Co Fifeczka już tobie nie leży? znudziła się? co zmiana o 360 stopni? Śmieszny gość z ciebie. Nie dziwię się, że nie ma ciebie już na tamtym forum bo jakbyś w temacie Pes pisał to co piszesz tutaj to by cię towarzystwo wyśmiało za bycie chorągiewką przez duże CH.

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #532 dnia: Lipiec 29, 2012, 16:54:00 »
krótko odpowiem - nie chce z tobą rozmawiać. Nigdy nie adresuję do ciebie żadnej wypowiedzi, jeśli dasz radę i ty do mnie nie mów.

Dasz radę?

Offline Lons

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #533 dnia: Lipiec 29, 2012, 16:56:38 »
krótko odpowiem - nie chce z tobą rozmawiać. Nigdy nie adresuję do ciebie żadnej wypowiedzi, jeśli dasz radę i ty do mnie nie mów.

Dasz radę?

Dam z miłą chęcią, ale nie strugaj tylko mędrca od Pes bo w twoim wykonaniu brzmi to żałośnie. Skończyłem.

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #534 dnia: Lipiec 29, 2012, 16:56:57 »
to forum publiczne, wypowiadać się tu można o ile nie łamie się regulaminu.

No wiec wypowiadam swe zdanie, po to powstało te forum by każdy chętny mógł to zrobić.



A swoją drogą to niesamowite, czego ty nie możesz objąć swym rozumem: to, że w okienku 2008 -2011 gra od Konami mi się TOTALNIE nie podobała a edycja 2012 mi podeszła?

Co tu dziwnego, przysięgam nie wiem czego nie rozumiesz? Jakaś gadka o chorągiewce bo ktoś zmienił zdanie, spodobało mu się coś innego. Czyli jeśli ty w wieku 14 lat oglądałeś żółwie Ninja a teraz już ci się nie podobają przykładowo to jesteś chorągiewką? 

Dlaczego masz z tym problem? To opinia należy do mnie, jednej osoby z pośród tysięcy w internecie.

Nigdy nie rozumiałem twego toku myślenia.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2012, 17:11:06 wysłana przez Orson »

Offline Lons

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #535 dnia: Lipiec 29, 2012, 17:12:45 »
to forum publiczne, wypowiadać się tu można o ile nie łamie się regulaminu.

No wiec wypowiadam swe zdanie, po to powstało te forum by każdy chętny mógł to zrobić.



A swoją drogą to niesamowite, czego ty nie możesz objąć swym rozumem: to, że w okienku 2008 -2011 gra od Konami mi się TOTALNIE nie podobała a edycja 2012 mi podeszła?

Co tu dziwnego, przysięgam nie wiem czego nie rozumiesz? Jakaś gadka o chorągiewce bo ktoś zmienił zdanie, spodobało mu się coś innego.

Nigdy nie rozumiałem twego toku myślenia.

To nie w tym rzecz, że ty nie lubiłeś Pes. Miałeś prawo do tego. Każdy gra w to co lubi. Problem jest zupełnie inny. Czym innym jest nie lubić danej gry a czym innym ją hejtować w sposób cyniczny. Szkoda, że wtedy nie używałeś racjonalnych argumentów tylko cynicznie kpiłeś. Nie używałeś jak teraz takiego elokwentnego, racjonalnego języka, sposobu wypowiadania się itp. Nagle odwidziało ci się granie w FIFA i jesteś innym człowiekiem. Człowiekiem nie do poznania. Używającego argumentów, pokazującego swoje racje, znającego się w temacie i na rzeczy etc. O to mi chodzi, o nic więcej. Ja do ciebie jako człowieka osobiście nic kompletnie nie mam. To ty myślisz, że jest inaczej. W każdym bądź razie faktycznie skończy rozmowę bo i tak nie ma sensu tego prowadzić.

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #536 dnia: Lipiec 29, 2012, 17:18:18 »
Dalej uważam -mimo , że PES 2012 mi się podoba- że w Konami jest wielu kretynów i nieudaczników

Bo niby czemu np:

-nie ma filtrów w matchmakingu. Banalne do zrobienia ale nie ma. Ile z tym jazdy jest , sam wiesz. Trzeba grać z pokoju meczowego , wywalać Barcelonowców , itd - masę czasu na to schodzi. A tak banalnie można by to zmienić.

- nie można grac drużynami z Copa Santander. dlaczego? dlaczego?

- dlaczego nie mogę wybrać by łaczyło  mnie TYLKO z ludźmi grającymi na manualnych podaniach. Dlaczego? To co jest, nie działa -sprawdzałem, połączyło mnie z kimś kto miał 3 kreski (pytałem)


Jest to debilstwo - nie da się tego inaczej nazwać.


(a ja cię nie lubię, przyznaję ci szczerze.  Nie chcę otrzymywać od Cibie pmek , zaproszeń ani z tobą polemizować. Odpowiedz lub nie coś tam chcesz i koniec. Uważasz zresztą te forum za miejsce dla głupich dzieci to nie wiem dlaczego tu włazisz. Ale spoko, nie mam prawa ci zabraniać, po prostu się ignorujmy)  











Swoją droga gdzie tu sie ustawia opcję ignorowania danego użytkownika? ja z nim niegdy nie moglem funkcjonować, muszę blokować jego posty  ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2012, 17:23:40 wysłana przez Orson »

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #537 dnia: Lipiec 29, 2012, 17:32:00 »
Nowy filmik z paradami i bramkami. ;) Oglądajcie w HD.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=72f05317fdc7cb46c17a0a755af73a9a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=72f05317fdc7cb46c17a0a755af73a9a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Lons

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #538 dnia: Lipiec 29, 2012, 17:33:46 »
Jakbyś był obeznany bardziej w temacie to byś wiedział, że Jon Murphy tłumaczył dlaczego nie można grać  drużynami Copa Libertadores. KONAMI ma licencję stricte na rozgrywki i nic więcej.  Nie ma prawnego pozwolenia na to by grać sobie online i offline samymi drużynami. Jak chcesz sobie zagrać online Copa Libertadores to są organizowane co jakiś czas rozgrywki. Faktycznie reszta rzeczy, które wymieniłeś jest cholernie irytująca bo samemu jest mi nie dobrze jak 90% osób gra Barceloną. Zresztą wiesz jak się robi by z nimi nie grać bo kiedyś napisałem jak ja robię by grać z normalnymi ludźmi, ale niestety zabiera to dużo czasu w wywalaniu i pisaniu small teams please. Masz prawo mnie nie lubić chociaż przyznam, że jesteś wyjątkiem bo większość ludzi co mnie zna i są fanami/grajkami Pes lubi mnie i nic do mnie nie ma. A ze setka ich jest  ;D Z każdym dogaduje się bez najmniejszym problemów. Mniejsza z tym.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2012, 18:20:31 wysłana przez Lons »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #539 dnia: Lipiec 29, 2012, 18:13:04 »
Przykro mi Orson, ale w niektórych rzeczach Lons ma racje (nie mówię, że we wszystkich) :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #539 dnia: Lipiec 29, 2012, 18:13:04 »