Autor Wątek: AS Roma by Bambaryla - Rewanż się nie udał...  (Przeczytany 31940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część pierwsza.
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 05, 2012, 00:13:15 »
w jedenastce rundy tylko jeden gracz Romy? osobiście widziałbym tu jeszcze Tottiego. na minus jak najbardziej wspomniane zespoły, dodałbym jeszcze Udinese. czekam na przybliżenie osiagów twoich zawodników.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część pierwsza.
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 05, 2012, 12:28:37 »
Nie grałem Giovinco w PES ale musi być niesamowity, szybki, pewnie piłka krótko przy nodze i mija każdego jak tyczkę. U mojsesha też gra świetnie więc coś w tym musi być. Pierwsza runda udana, drugie miejsce i tylko trzy punkty straty do Milanu. Davide Astori w jedenastce Serie A? To ci niespodzianka ;)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część pierwsza.
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 05, 2012, 13:18:53 »
Moda na Giovinco zaczęła się po Euro, no i u Ciebie dobrze się chłopak spisuje ;) Ja też widziałbym w tej jedenastce Tottiego, w końcu on nieraz przesądzał o losach spotkania i punktach dla Romy. Jesteście na bardzo wysokim drugim miejscu i chyba będziecie się bić o mistrzowski tytuł.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część pierwsza.
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 05, 2012, 16:18:49 »
Co to jest za zespół Juve Stabia? bo widzę Inter z nimi zagra w Tim Cup a klubu tego nawet nie ma w Serie B, no chyba że jestem ślepy :P. Ogólnie podsumowanie mile wykonane. Jak już wspominałem wcześniej runda jak najbardziej udana, także oby tak w kolejnych 19 spotkaniach ligowych, a nie.. 18 :D. Bo już grałeś dwudziestą kolejkę.

Widzę, że Juve stawia na Krasića skoro jest w jedenastce rundy to na pewno coś tam potrafi. Ja szczerze mówiąc nie umiem nim grać :D.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część pierwsza.
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 05, 2012, 21:35:39 »
Sytuacja w tabeli nadal otwarta, właściwie to nic nie jest przesądzone. Inter tylko z trzypunktową przewagą, a na półmetku sezonu to jest kompletnie nic. Myślę, że jak dobrze zagracie, na swoim poziomie, to spokojnie powalczycie o mistrza. W pucharze Włoch również możecie powalczyć. Nie ma mocnych, jak się zepniecie. Moją uwagę zwróciła dość słaba pozycja Borussii w lidze niemieckiej oraz fatalna pozycja Getafe w lidze hiszpańskiej.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część pierwsza.
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 06, 2012, 00:12:50 »
Tak jak myślałem zajmujecie drugą pozycję w Serie A, tuż za Milanem. Z perspektywy czasu najbardziej szkoda tego przegranego bezpośredniego spotkania, bo teraz tabela mogłaby wyglądać nieco inaczej, ale i tak nie jest źle. Wszystko się może zdarzyć... :) Szkoda, że tylko jeden Wasz zawodnik zagościł w jedenastce rundy, jednak poleciał po całości i został także wybrany zawodnikiem pierwszej części sezonu, co bardzo cieszy. W Pucharze gracie dalej i biorąc pod uwagę pozycję Violi w lidze powinniście spokojnie się z nimi uporać. Powinniście, ale wcale tak nie musi się stać. Fiorentina słabszy sezon w lidze będzie chciała odbić sobie w TIM Cup i na pewno nie czeka Was łatwa przeprawa.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część pierwsza.
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:27:39 »
Ostatni mecz sezonu to godne pożegnanie się z rokiem 2012, pewne zwycięstwo nad Catanią, zdominowaliście Calcio i wygraliście w pełni zasłużenie. 12 strzałów robi swoje, szkoda,że tylko dwa wpadły, ale to szczegół. Jesteście w połowie sezonu na miejscu drugim, to bardzo dobra pozycja bo macie tylko 3pkt straty do liderującego Milanu, tak naprawdę to żadna strata i spokojnie możecie zdobyć mistrzostwo czego bardzo Wam życzę. Trzeba jednak udanie przepracować zimę i wzmocnić jeszcze ekipę. Również jestem zaskoczony brakiem obecności innych Twoich graczy w 11 rundy. Jesteście jednak drudzy w tabeli, a tylko Sebastian uzyskał wyróżnienie.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część pierwsza.
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:30:50 »
Dobrze, że będzie druga część podsumowania, bo po pierwszej czuje mały niedosyt :P W Premier League Aston Villa na pierwszym i to tylko z jedną porażką? Ach ci ten PES :P

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część pierwsza.
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 06, 2012, 14:38:01 »


Podsumowanie rundy jesiennej - część druga.



Ilość meczy: 31
Ilość zwycięstw: 17
Ilość remisów: 6
Ilość porażek: 8
Ilość zdobytych goli: 57
Średnia zdobytych goli na mecz: 1.83
Ilość straconych goli: 38
Średnia straconych goli na mecz: 1.22
Najwyższa wygrana: AS Roma 4-0 Ajax Amsterdam
Najwyższa porażka: AS Roma 1-3 Atalanta BC
Najwięcej rozegranych meczy: 29 meczy Sebastian Giovinco i Simon Kjaer
Najwięcej strzelonych goli: 15 goli Francesco Totti
Najwięcej zdobytych asyst: 15 asyst Sebastian Giovinco



Opis graczy Romy...

Bramkarze:

1. Bogdan Lobont | 10 - Udana runda w wykonaniu naszego gracza. Gdy zagrał dawał z siebie wszystko. Obecnie jest mocnym kandydatem do zajęcia miejsca w pierwszej "11" Romy. 7/10

24. Maarten Stekelenburg | 21 - W miarę dobra runda Holendra. Zdarzały mu się wpadki, ale nie występowały one często. Gdy jest w formie to nikt nie potrafi go pokonać. Będzie toczył walkę o pierwszy skład z Lobontem. 7/10

93. Mirko Pigliacelli | 0 - Nie zagrał ani razu tak, więc brak oceny.



Obrońcy:

2. Marco Palmieri | 1 - Zagrał tylko w jednym meczu w którym pokazał, że może być świetnym obrońcą. Klub będzie się go starał wypożyczyć. 5/10

3. Jose Angel | 19  3  1 - Bardzo ważna postać naszej drużyny. Przydatny zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Często wspiera na lewym skrzydle Giovinco. Szybko się wraca, nie dopuszcza do groźnych kontr. 6/10

4. Juan | 20  3  4 - Ostoja naszej obrony. Dla rywali ściana, dla swoich kolegów gracz z wielkim doświadczeniem. Fauluje wtedy kiedy trzeba, nigdy nie robi tego bezmyślnie. Brazylijczyk prawdopodobnie zostanie w Romie do końca kariery. 8/10

5. Gabriel Heinze | 14  1 - Jego ostatni sezon w Romie. Albo opuści klub zimą albo latem. Wszystko z powodu niezbyt dobrych relacji Argentyńczyka z Luisem Enrique. Często popełnia głupie błędy w obronie przez które tracimy gole. 3/10

21. Loic Nego | 1 - Młody Francuz nie dostał wiele szans gry. Klub będzie się go starał wypożyczyć. 5/10

22. Daniele Gastaldello | 13  1  1  2 - Niespokojny gracz. Często niepotrzebnie faulował przez co dwa razy wyleciał z boiska. Stara się o miejsce w  pierwszym składzie, lecz głównie wchodzi z ławki. Niepewna jest jego przyszłość w klubie. 4/10

26. Lorenzo De Silviestri | 27  1  3 - Był taki czas, kiedy dawny gracz Violi zawodził. Obecnie jest ważnym ogniwem drużyny Enrique. Lubi się włączać w akcje ofensywne, często próbuje swoich sił strzelając na bramkę rywala. W defensywie niezastąpiony na prawej flance. Rzadko przepuszcza atakujących, zwykle przerywa ataki naszych przeciwników. 7/10

44. Simon Kjaer | 29  6  1  2 - Fenomen... Kapitalny piłkarz, który stylem gry przypomina Martina Skrtela. Nie do przejścia, ataki rywali kończą się na nim. Przydatny przy stałych fragmentach gry, strzelił aż sześć goli po dośrodkowaniach z rożnego! Możemy się bać o jego przyszłość. Roma czuję, że latem będzie rozchwytywany przez potęgi europejskie. 9/10

77. Marco Cassetti | 13  1 - Wieczny rezerwowy. Gra w pierwszym składzie tylko wtedy, gdy Silvestri bądź Angel potrzebują odpoczynku. Nie pokazał nic specjalnego, prawdopodobnie opuści klub w najbliższych okienkach transferowych. 4/10

87. Aleandro Rosi | 5  1 - Kolejny, który opuści nasz zespół. Enrique nie chce mu psuć kariery, trzymając go na ławce. Nie pokazywał się z dobrej strony gdy dostawał szansy. 3/10



Pomocnicy:

15. Miralem Pjanić | 22  2  4  2 - Ma dopiero 22 lata, a już jest jednym z naszych najlepszych graczy. Potrafi świetnie rozgrywać piłkę, być mózgiem drużyny. Kolejny gracz, który latem będzie rozchwytywany. 8/10

16. Daniele De Rossi | 27  1  3 - W końcu City zrozumiało, że Daniele się nigdzie nie rusza. De Rossi obiecuje, że nie opuści Romy do końca kariery. Gracz, który zawsze daje z siebie wszystko. Gdy nie gra to nasza defensywa wygląda o wiele gorzej. Czasami sam napędza ataki I Lupi. 7/10

17. Jonathan Dos Santos | 22  1  2  2 - Gracz z wielkim potencjałem. Głównie wchodzi z ławki, ale zawsze daje z siebie 110%. Za kilka lat będzie naszym kluczowym piłkarzem. 6/10

19. Fernando Gago | 13  1 - Jego czas w Romie dobiega końca. Nie jest nam już przydatny, znajduje się na liście transferowej. 5/10

20. Simone Perrotta | 14  2 - Simone również pożegna się z Romą. Widać, że się stara, ale ma już on swoje lata. Wygryźli go z meczowej kadry młodsi gracze. 5/10

23. Leandro Greco | 0 - Nie zagrał ani razu tak, więc brak oceny.

25. Freddy Guarin | 20  3  1 - Z czasem zaczął grać coraz lepiej. Obecnie jest podstawowym graczem Rzymskiej ekipy. Zwykle wspiera De Rossiego, bądź asekuruje De Silvestriego. Czasami podłącza się do ofensywy, często strzela zza pola karnego. 7/10

92. Federico Viviani | 1 - Zagrał tylko w jednym meczu, w którym wszedł z ławki rezerwowych. Klub będzie się go starał wypożyczyć. 5/10

94. Valerio Verre | 1 - Tak jak kolega wyżej... 5/10



Napastnicy:

8. Erik Lamela | 16  1  1 - Zwykle wchodził z ławki rezerwowych. Młodziutki Argentyńczyk nie pokazał nic specjalnego, ale widać że ma spory potencjał. Enrique będzie się go starał gdzieś wypożyczyć. 5/10

9. Pablo Osvaldo | 8 - Cierpliwość naszego trenera się kończy. Osvaldo w każdym meczu w którym zagrał, musiał spartaczyć kilka okazji. Jego uderzenia nie są ani mocne ani precyzyjne. Możliwe, że opuści klub. 3/10

10. Francesco Totti (C) | 22  15  7 - Stary, ale jary! El Capitano ciągle w formie, ciągle zachwyca kibiców Romy. Świetna runda w jego wykonaniu. 10/10

11. Sebastian Giovinco | 29  6  15 - Najlepszy gracz jesieni we Włoszech. Giovinco rozgrywa swój najbardziej udany sezon. Postrach obrońców rywali, boją się oni by nie zostać upokorzeni. La Atomica Formica zaimponował kibicom Romy głównie swoim świetnym dryblingiem. Oby tak dalej Sebastian! 10/10

13. Gyan Asamoah | 23  11  3 - Potrafi zastąpić Tottiego. Końcówka rundy niebyt udana, ale i tak strzelił sporo goli. Wydaje się, że Gyan nie jest zadowolony ze swojej pozycji w klubie. Sporo się mówi o jego odejściu z Romy. Liczymy, że to tylko plotki. 7/10

14. Bojan Krkić | 24  4  3 - Ma miejsce w podstawowej jedenastce, ale wszyscy liczą na jego lepszą grę. Kompletnie w cieniu Giovinco i Tottiego. Liczymy na więcej goli i asyst w jego wykonaniu. 6/10

31. Fabio Borini | 5  1 - Fabio prawdopodobnie pożegna się z klubem. Strzelił jednego gola, a mógł o wiele więcej. Enrique nie widzi go w swoim składzie. 5/10

« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2012, 15:21:42 wysłana przez Bambaryla »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część druga.
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 06, 2012, 15:34:59 »
Podsumowanie w stylu reddevilla i jest równie dobre. Ciekawie opisałeś każdego zawodnika. Po liczbach można bardzo szybko dojść do tego kto był Twoim najmocniejszym ogniwem jeśli wcześniej nie śledziło się losów Twojej ekipy.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część druga.
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 06, 2012, 15:56:50 »
Ciekawe podsumowanie. Widzę, że u ciebie Giovinco dużo asystuję, natomiast u mnie zdobywa gole. Heinze to postać, która totalnie zawiodła. Mam nadzieję, że opuści klub bo po co trzymać kogoś, kto cały czas gra słabo. Nie dziwie się, że Kjaer zagrał tak dobrą rundę. Gdy grałem z Romą ciężko było go przejść :D. Szkoda, że Gyan to u ciebie tylko rezerwowy. Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część druga.
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 06, 2012, 16:09:50 »
no naprawdę niezłe karierki się tutaj potworzyły, a mnie tak dawno nie było. Widzę, że gra włoskimi zespołami robi furorę na forum, oby tak dalej romą, zapowiada się na ciekawe okienko transferowe, a wyniki jak narazie na półmetku macie bardzo dobre.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część druga.
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 06, 2012, 18:56:17 »
Nie możesz się nachwalić Simon Kjaera i chyba się nie dziwię, ponieważ wybitny defensor to prawdziwy skarb dla drużyny. Jest parę błyszczących punktów w Twoim zespole. Pjanić był zawsze moim celem transferowym numer jeden, kiedy zaczynałem grę w PESa 2010 i 2011, potem już mi się po prostu przejadł :P No ale u Ciebie jego gra wygląda naprawdę solidnie. Ja cały czas liczę, że Bojan się rozkręci i pokaże Barcelonie co straciła, bo niestety w Katalonii nie czarował.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część druga.
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 06, 2012, 20:06:04 »
Bardzo dobre podsumowanie jeżeli chodzi o Twoich zawodników. Kjaer zagrał bardzo dobrze w tej rundzie. Był nie do przejścia o czym świadczy przede wszystkim mała liczba straconych bramek. mam nadzieje, ze Bojan się rozkręci bo jak na razie jest w cieniu Tottiego i Giovinco tak jak napisałeś.

Sevaz

  • Gość
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część druga.
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 06, 2012, 20:10:52 »
Bajeczne podsumowanie ,wszystko czytelne i estetyczne jest tylko to co powinno być bez żadnych udziwnień . Tak więc brawo , brawo i jeszcze raz brawo  :)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: AS Roma by Bambaryla - Podsumowanie rundy jesiennej - część druga.
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 06, 2012, 23:10:22 »


Nowi gracze na Stadio Olimpico !


Poznajecie ?! Tak, Olivier Giroud zasilił AS Romę.! Król strzelców Ligue 1 ubiegłego sezonu przenosi się do Rzymu. Giallorossi zapłacili za francuskiego napastnika 14 milionów euro. Były gracz Montpellier podpisał trzyletnią umowę z klubem. Nie tylko on doszedł do Romy. Drugim piłkarzem, którego kupił rzymski klub jest Ezequiel Munoz. 22 letni obrońca przyszedł do nas z Palermo za 10 milionów euro. Argentyńczyk również podpisał trzyletni kontrakt.


Kolejny odcinek serialu H jak Heinze...


Gabriel Heinze znów na pierwszych stronach gazet. Tym razem wdarł się w kłótnie z trenerem Enrique. Jak wiemy obaj panowie od dawna za sobą nie przedadają. Argentyńczyk nie tylko obrażał szkoleniowca, ale także źle wypowiedział się na temat rzymskiego klubu. Gdy został zapytany, "czemu nie podpisał nowej umowy z klubem?" Heinze ostro odpowiedział: "Nie mam zamiaru grać dłużej w takim klubie jak AS Roma. Dla mnie jest to hańba występować w drużynie, w której nikt mnie nie szanuje." Rzymski zespół będzie chciał się pozbyć zawodnika w styczniu, nawet jeśli będzie trzeba rozwiązać umowę. Czas Heinze się skończył...


Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: AS Roma by Bambaryla - Nowi gracze na Stadio Olimpico! Czas Heinze się kończy...
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 07, 2012, 09:16:03 »
Giroud to oczywiście gracz znany, z dużą marką. Na pewno okaże się wielkim wzmocnieniem i nie jedną bramkę ustrzeli. Munoza kojarzę, miałem już z nim styczność, ale teraz na szybko nie potrafię przybliżyć sobie jego sylwetki, jeśli jednak wydaje się 10milionów to gracz musi być tego wart. Trochę szkoda Heinze bo to niezły gracz i solidny obrońca, ale cóż, takiego konfliktu nie da się już załagodzić.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: AS Roma by Bambaryla - Nowi gracze na Stadio Olimpico! Czas Heinze się kończy...
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 07, 2012, 10:41:42 »
Giroud powinien być bardzo, ale to bardzo mocnym wzmocnieniem, ciekawe jak wkomponuje się w zespół. 14 milionów Euro to nawet nie najwięcej jak na króla strzelców Ligue 1. Munzoz też wydaje się być ciekawym wzmocnieniem. Heinze zachował się jak gówniarz, kłótnie z trenerem się zdarzają, ale tak wypowiedzieć się o klubie, w którym się występuje? I to tak dosadnie? Nie ten poziom...

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Bambaryla - Nowi gracze na Stadio Olimpico! Czas Heinze się kończy...
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 07, 2012, 11:15:11 »
Dwa bardzo ciekawe transfery. Giroud na pewno się przyda. Pamiętam jak grałem Francja i byłem bardzo zadowolony z jego poczynań na boisku, także transfer zdecydowanie na plus. Widzę u ciebie Heinze to taki mój Marchisio. Obaj mają jakieś fochy.. Eh..

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: AS Roma by Bambaryla - Nowi gracze na Stadio Olimpico! Czas Heinze się kończy...
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 07, 2012, 11:19:51 »
Powiem Ci, że Giroud to ciekawe wzmocnienie. Jestem niezwykle ciekaw jak raził będzie sobie w Romie :D Co do Heinza, to ja gościa nie lubiłem już gdy grał w Marsylii. Jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, wiec pożegnanie się z nim jest bardzo dobrym rozwiązaniem :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by Bambaryla - Nowi gracze na Stadio Olimpico! Czas Heinze się kończy...
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 07, 2012, 11:19:51 »