Autor Wątek: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 206189 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #400 dnia: Grudzień 28, 2013, 22:24:36 »
Przepisz tego cd-key (uwarzenie) i wpisz ponownie ręcznie.
Sprawdzałeś czy założone konta działają na konami id (logowałeś się ?).
Wróć (jeśli się da do 1 konta jakie zrobiłeś). Zaloguj się na nie (na stronie) i zmień hasło na jakieś większe (więcej niż 8 znaków) i z jakaś liczbą w środku.

Ewentualnie pisz do supportu w steam że masz problemy z akceptacją danych w grze dla online (nie możesz się zalogować).

Na przyszłość nie zakładaj tylu kont dla gry, jeśli nie możesz się do online zalogować.
Pomyśl co może być źle. Poszperaj w necie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2013, 22:28:37 wysłana przez Mahadew »

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #401 dnia: Grudzień 28, 2013, 22:40:41 »
Przepisz tego cd-key (uwarzenie) i wpisz ponownie ręcznie.
Sprawdzałeś czy założone konta działają na konami id (logowałeś się ?).
Wróć (jeśli się da do 1 konta jakie zrobiłeś). Zaloguj się na nie (na stronie) i zmień hasło na jakieś większe (więcej niż 8 znaków) i z jakaś liczbą w środku.

Ewentualnie pisz do supportu w steam że masz problemy z akceptacją danych w grze dla online (nie możesz się zalogować).

Na przyszłość nie zakładaj tylu kont dla gry, jeśli nie możesz się do online zalogować.
Pomyśl co może być źle. Poszperaj w necie.

Wszystko zrobilem ; / przepisalem,zmienilem hasło,logowałem sie za pomocą ID i maila... to jest jakies totalne nie porozumienie ; /

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #402 dnia: Grudzień 29, 2013, 00:14:39 »
DAŁEM RADE !!! chodziło o klucz ! inny był wpisany z automatu ! wystarczyło WINDOWS + R "regedit" folder "HKEY_USERS" prawym i wyszukaj "steamkey" w moim przypadku i go wpisać w grze... tyle a szukania 4h...

Offline Nafciarz

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.06.2011r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #403 dnia: Grudzień 30, 2013, 00:38:25 »
Mam problem , może ktoś się spotkał już z czymś takim ...
Do rzeczy , problem polega na tym że gdy włączam pesa (zwykle pierwszy raz po uruchomieniu kompa , ale zdaża się że za kolejnymi razami też się zdaża) i gdy chce zagrać sobie meczyk online, nieważne czy towarzyski czy rankingowy czy w pucharze , kiedy chce się połaczyć z przeciwnikiem , wywala mnie do pulpitu z komunikatem "PES PRZESTAŁ DZIAŁAC" .. dzieje się tak 2-3 razy , aż wkoncu mogę normalnie zagrać ... Po kilku pierwszych razach zlewałem to ciepłym moczem , ale przez okres kilku tygodni stało się to uciążliwe ... Wie ktoś może z czym problem ? może ktoś już się spotkał z czymś podobnym ? Proszę o pomoc ..

Offline davero

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #404 dnia: Grudzień 30, 2013, 01:47:35 »
jest oddzielny wątek dotyczący ONLINE na konsole :/ skąd miałem wiedzieć?? Ja wypowiadam się o grze na PC. Słyszałem że z konsolami ta gra ma problemy ale w Waszym przypadku nic raczej nie da się zrobić. Wychodzi na to co zawsze mówiłem a mianowicie że PC jest lepszy niż konsola :)

Ja cały czas piszę o wersji PC, że na paczu 1.04 mi zepsuli online na 1.02 grałem, a na 1,06 wchodze do meczu z przeciwnikiem po czym mnie rozłąćza i nie odejmuje pkt rankingowych, gdzie na 1,04 tak robił. Net UPC. Na konsoli gram na necie neostrada i tam od pacza 1,04 da sie grać, wczesnej wywalalo podczas grania i walkower dla przeciwnika. To samo tyczylo sie pesa 13, a nadmienie, że na necie UPC jak podpiałem konsole nie wywalało (KOGEL MOGEL z tym online). Nikt mi nie wmówi, że to jest normalne. Po prostu online to żenada. Jasne, że niektórym  ludziom działa a niektórym nie działa. Nie wiem czym to jest spowodowane. Jestem zawiedziony po raz N-ty.Zmuszony do grania w fifę. Do obu gier mam sporo zastrzeżeń, ale ea online ma poprawny.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #405 dnia: Grudzień 30, 2013, 09:15:27 »
Ja cały czas piszę o wersji PC, że na paczu 1.04 mi zepsuli online na 1.02 grałem, a na 1,06 wchodze do meczu z przeciwnikiem po czym mnie rozłąćza i nie odejmuje pkt rankingowych, gdzie na 1,04 tak robił. Net UPC. Na konsoli gram na necie neostrada i tam od pacza 1,04 da sie grać, wczesnej wywalalo podczas grania i walkower dla przeciwnika. To samo tyczylo sie pesa 13, a nadmienie, że na necie UPC jak podpiałem konsole nie wywalało (KOGEL MOGEL z tym online). Nikt mi nie wmówi, że to jest normalne. Po prostu online to żenada. Jasne, że niektórym  ludziom działa a niektórym nie działa. Nie wiem czym to jest spowodowane. Jestem zawiedziony po raz N-ty.Zmuszony do grania w fifę. Do obu gier mam sporo zastrzeżeń, ale ea online ma poprawny.
nie bardzo chce mi się w to wierzyć :/ mam przegrane naprawdę sporo spotkań online i widzę jak inni gracze grają i nikt nie narzeka na tego typu problemy.
zacznij może na początek grać z ludzmi od nas - znajdziesz chętnych na IRCu, będziesz wiedział wtedy czy to problem leży po Twojej stronie czy trafiasz wciąż na "felernych" przeciwników

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #406 dnia: Grudzień 30, 2013, 12:18:30 »
Tez dużo gram online i nie mam żadnych problemów i lagów z ludźmi którymi gram... Może miałeś jakiegoś pesedita czy grasz na jakimś paczu i cię wywala...

Offline davero

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #407 dnia: Grudzień 30, 2013, 23:12:56 »
Ok sprobujmy się połączyćw lobby. Jest ktoś chętny ? gg 287097 albo REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #408 dnia: Grudzień 30, 2013, 23:53:58 »
Ja grałem dzisiaj troche i z 3 mecze mi rozłączyło odrazu po loadning boiska ; ) ale nikt punktów nie tracił ani nie zyskał.
Chwile temu wygrywałem z typem 4:1 i w 70min wyszedł z gry  i dostałem 10pkt ; ) więc wydaje mi sie że wszystko ok,a że czasami rozłączy gre po ładowaniu to tylko oznaka tego że łącze stwierdza że mecz nie potrwa długo z takim połączeniem i przerwami w tym połączniu u jednej ze stron ;) Co do gry troche sie obawialem ze pes 14 to zla inwestycja ale jestem zadowolony ; )

Offline Kambel91

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location: Chata
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.01.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #409 dnia: Styczeń 02, 2014, 18:34:01 »
Witam, mam taki problem ze w MLO nie dodaje mi punktow (kase) po meczu tzn, po meczu caly czas mi dodaje wyswietla ze mam 35tys a na menu glownym zatrzymalo mi sie na 25tys i nie dodaje prze co nie moge kupywac nowych zawodnikow, pomoze ktos?

Offline piciek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.11.2009r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #410 dnia: Styczeń 02, 2014, 20:08:17 »
Mam prośbę dla większości z Was będzie to na pewno proste. Powiedzcie proszę w jaki sposób można uruchomić czat podczas gier online czy jest to możliwe i jak to uruchomić ???

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #411 dnia: Styczeń 02, 2014, 20:39:30 »
Mam prośbę dla większości z Was będzie to na pewno proste. Powiedzcie proszę w jaki sposób można uruchomić czat podczas gier online czy jest to możliwe i jak to uruchomić ???
można tylko w meczach towarzyskich i 11vs11 musisz wcisnąć prawy analog jak grasz na padzie, a jak na klawie to ustaw sobie ten przycisk.

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #412 dnia: Styczeń 02, 2014, 21:39:07 »
Orientuje sie ktoś czy w meczach rankingowych po wybraniu drużyn można wyjśc bez straty punktów ? (przed wczytaniem sie boiska le po wybraniu drużyn ?) poprostu zależy mi na tym bo nie mam zamiaru grać z przesadzonym realem madryt i upośledzonymi ludźmi którzy tym grają,więc ?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #413 dnia: Styczeń 02, 2014, 23:10:44 »
Orientuje sie ktoś czy w meczach rankingowych po wybraniu drużyn można wyjśc bez straty punktów ? (przed wczytaniem sie boiska le po wybraniu drużyn ?) poprostu zależy mi na tym bo nie mam zamiaru grać z przesadzonym realem madryt i upośledzonymi ludźmi którzy tym grają,więc ?
w  rankingowych meczach możesz wyjść po 1 połowie,ale masz mecz jako porażkę i odejmą ci pkt innej opcji nie ma ...

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #414 dnia: Styczeń 03, 2014, 00:29:05 »
w  rankingowych meczach możesz wyjść po 1 połowie,ale masz mecz jako porażkę i odejmą ci pkt innej opcji nie ma ...

No tak tak rozumiem tylko chodzi mi o ten moment kiedy znajduje Ci przeciwnika,wybierasz ekipe i w tym momencie jak bym wyszedl czy by ujeło punkty czy nie ;p ?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #415 dnia: Styczeń 03, 2014, 13:26:16 »
No tak tak rozumiem tylko chodzi mi o ten moment kiedy znajduje Ci przeciwnika,wybierasz ekipe i w tym momencie jak bym wyszedl czy by ujeło punkty czy nie ;p ?
no jak masz swoje sposoby to wychodź...ale jak będzie ucieczka lub rozłączenie z twojej winy, to masz pkt w plecy i ranking uprzejmości to już lepiej zagrać tego mecz ,może wygrasz albo go wywali albo ma ranking dobry a jest cienki :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 13:27:56 wysłana przez lukakosa »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #416 dnia: Styczeń 03, 2014, 16:50:21 »
@Raphael

Graj mecze po prostu.
Ustaw sobie szukanie przeciwnika pod siebie (wedle rankingu lub wskaźnika poziomu podań).
Nie dawaj przeciwnikom FairPlay.
A jak widzisz że typ laguje itd. to po pierwszej połowie wyjdź z meczu. Tak stracisz punkty ale mniej niż przy zakończeniu całego meczu.
Z czasem po rozegraniu jakiś 50 meczów powinieneś wskoczyć na B a potem na A itd.
To że ktoś ucieka to się tym nie zrażaj. Przyjmij do świadomości że typek jest słaby, nie potrafi przegrywać i ma o sobie wielkie mniemanie, jaki to on zajebisty jest a przegrywa tylko przez gracza lepszego od siebie.

I już przestań spamować o dosłowną drobnostkę. Chcesz zniżać się do poziomu "uciekinierów", po co ? Grasz z kimś lepszym rankingowo (tacy mają zazwyczaj dobre PC i łącza a mniej umiejętności) to obierz inną taktykę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 16:51:52 wysłana przez Mahadew »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #417 dnia: Styczeń 03, 2014, 18:12:40 »
w tej edycji nie ma opcji Fair Play ...

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #418 dnia: Styczeń 04, 2014, 13:35:34 »
Ma ktoś jakiś sposób na longball ? ; )

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #419 dnia: Styczeń 04, 2014, 15:19:42 »
Ma ktoś jakiś sposób na longball ? ; )
idealnego sposobu to nie ma,ale jak przełączysz na obrońce najbliższego w kierunku lecącej długiej piłki to steruj nim ręcznie nie podaniem,a od połowy jak koleś wystawi sobie zawodnika na wystawkę i ten biegnie mu do przodu, to biegnij też ręcznie za tym zawodnikiem wychodzącym na pozycje swoim zawodnikiem, a nie do tego co ma piłkę,no chyba że zdarzysz zablokować podanie. Musisz to wyćwiczyć a ograniczysz skuteczność tych longballi ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2014, 15:23:23 wysłana przez lukakosa »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #419 dnia: Styczeń 04, 2014, 15:19:42 »