Autor Wątek: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 205197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #460 dnia: Styczeń 24, 2014, 17:09:25 »
dziwne,że jak zaporę wyłączyłeś to neta nie było...Nie wiem czy robiłeś format, szczególnie jak miałeś pirata PESA wcześniej wgranego ??? Ja bym spróbował sformatować Windowsa jeszcze...

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #461 dnia: Styczeń 24, 2014, 17:09:52 »
Cytuj
najlepsze jest to ,że jak już gram to prowadze...

Jeśli nie wiesz to jeli wygrywasz i nagle, zostajesz rozłączony z meczu to wina jest po stronie przeciwnika.
Specjalnie rozłącza się aby gra nie zaliczyła przegranej. A jak to gra zinterpretuje to ju jej kwestia. Raz na twoją korzyć, innymi razy na jego lub w ogóle.

Zagraj mecze pucharowe, nie zwykłe.
Tam się najlepiej przekonasz, bo jest najmniej ucieczek z meczy.

Tak ludzie nagminnie uciekają i osłabiają łącza na swoją korzyć aby tylko wygrać.
A KONAMI nie wie jak temu zaradzić.

A jeśli chcesz grać zwykłe mecze to w kryterium wyszukiwania przeciwnika, sprecyzuj dokładnie jakiego ma szukać (na podstawie czego, np. rankingu). Zazwyczaj uciekają osoby z szybkim łączem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2014, 17:17:32 wysłana przez Mahadew »

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #462 dnia: Styczeń 25, 2014, 04:09:40 »
LOL !!! właśnie grałem z pewną szmatą która miała rating 860 nick "filipeandre" ja mam rating 640... mecz Anglia vs real madryt... ogrywam gościa do 85min meczu 2:0 przez calutki mecz nawet raz nie zamuliło... 87min gra sie zaczyna ciąć,co raz częsciej ciąć 89min meczu gra sie rozłącza i co ciekawe mi odejmuje punkty a nie tej szmacie rodzonej przez kurwe... już trzecia taka osoba mi sie trafiła i każdy z nich to palant o rate + 800. Nie dośc że spierd... gre to jeszcze nie potrafią zająć sie takimi bugami itd z drugiej strony  po co grają tacy ludzie w tą gre,przecież to można porównać do bycia cheater-em np w battlefield-e. Teraz mi sie nie chce ale wstane ogarne sie i pisze do supportu konami by sie odpowiednio zajęli tym śmieciem.
Czasami przez głupią gre potrafi człowiek bardzo żałować że nie jest osiagalna osoba z którą sie gra na wyciągniecie ręki ; / skończyła by ta [cenzura] z lokówką w dupie...
Jak mam lub ktokolwiek inny ma nabrać chęci do gry,kiedy wyrabiają sie takie rzeczy oO rozumiem jak by były lata 1995-2000 ale jest do cholery 2014 i konami nie ogarnia takich spraw co świadczy o tym że mają głęboko w dupie swoich klientów i są raczej debilami w kwestii ogarniania tematu online.
Pozdro dla normalnych graczy ; )

Frajer już reportowany ; - ) mam nadzieje ze typka udupią. Jednego szkodnika mniej.

Offline Damian77777

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 127
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #463 dnia: Styczeń 27, 2014, 14:30:21 »
juz kilka razy odpadlem z turniejow w polfinale przez "unable connect to oponent "mogliby cos z tym zrobic bo to jest granda

Offline wasyl89

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.01.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #464 dnia: Styczeń 29, 2014, 18:53:22 »
mam już ranking C ... ; / coś mi tu wyskakuje ,że chyba bana dostane i zostane usunięty z wszystkich rankingów ;/
co ja mam zrobić ?!
co jest nie tak ?
dlaczego qrw.. wszyscy mogą grać ?! a mnie wyrzuca co chwile ?!
to jest niepoważne !!
na kobiete nigdy tak zły nie byłem , jak jestem na tą gre !!
wszystko zrobilem jak mi poleciliście.. nie wiem w czym jest problem ..
może w tych portach , bo kiedy chce je zapisać to znikają.. też tak macie ?
łącze mam 10 Mb to chyba wystarczy prawda ?
SPI wyłączone , czy włączone to i tak to samo jest..
mimo strasznego samopoczucia i nastroju , pozdrawiam :  )


test jest następujący :

[Check Results] We recommend you to use a setup which is indicated with a ""O"".
UPnP enabled.
Auto Setup Mode:
  • Playable

Manual Setup Mode:
  • Playable


* Manually setting up your ports should allow for a good connection. However, please adjust your port forward settings on your router first.

zatem problem leży chyba w tych portach , hmm ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 19:01:02 wysłana przez wasyl89 »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #465 dnia: Styczeń 29, 2014, 19:26:59 »
A od jakiego dostawcy masz ten internet???10  mb/s pobieranie a wysyłanie i ping jaki??? zrób testa REJESTRACJA lub LOGOWANIE
 masz ruter podłączony ethernetowym kablem do kompa czy usb czy wi-fi ??? wpisz nazwę rutera czy modemu w google i jak ustawić porty,coś powinno być na ten temat. Jest tam w komunikacie żeby porty ustawić (głównie jest problem jak usb kablem jest do kompa podpięte i jest modem nie ruter) U mnie np jak mi kiedyś modem przysłali pod usb to nie mogłem grać turnieji tylko towarzyskie,po prostu nie łączyło więc szybko wymieniłem to na ruter i podłączyłem pot ethernet...
Jak ci ranking spadł na C to grać będziesz mógł rankingowe mecze,aby turnieje online będą zablokowane.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 19:29:59 wysłana przez lukakosa »

Offline wasyl89

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.01.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #466 dnia: Styczeń 29, 2014, 20:55:28 »
A od jakiego dostawcy masz ten internet???10  mb/s pobieranie a wysyłanie i ping jaki??? zrób testa REJESTRACJA lub LOGOWANIE
 masz ruter podłączony ethernetowym kablem do kompa czy usb czy wi-fi ??? wpisz nazwę rutera czy modemu w google i jak ustawić porty,coś powinno być na ten temat. Jest tam w komunikacie żeby porty ustawić (głównie jest problem jak usb kablem jest do kompa podpięte i jest modem nie ruter) U mnie np jak mi kiedyś modem przysłali pod usb to nie mogłem grać turnieji tylko towarzyskie,po prostu nie łączyło więc szybko wymieniłem to na ruter i podłączyłem pot ethernet...
Jak ci ranking spadł na C to grać będziesz mógł rankingowe mecze,aby turnieje online będą zablokowane.

ping 669 ms cokolwiek to znaczy.
Wy gdzies tutaj pisaliscie ,ze porty to 80 ,44, 4000-4200 , a na portforward są porty 8800-8899, 14020  dla TCP. może dla Polski są inne i dla Holandii są inne ?
jak mam rating C ? to ani B ani A juz mi nie wrócą ?!
a z netem łącze sie przez wifi. To może stanowić problem ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 21:12:15 wysłana przez wasyl89 »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #467 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:12:58 »
ping 669 ms cokolwiek to znaczy.
Wy gdzies tutaj pisaliscie ,ze porty to 80 ,44, 4000-4200 , a na portforward są porty 8800-8899, 14020  dla TCP. może dla Polski są inne i dla Holandii są inne ?
jak mam rating C ? to ani B ani A juz mi nie wrócą ?!
wow  :o jak masz ping 669 to nie dziw sie że cie rozłącza...ping musi być jak najmniejszy(ja mam np od 20 do 25 przy Neostradzie 10 mb/s) ciągle nie podałeś jaki masz internet (nie wiem radiowy Orange czy netie czy co ??? ) I czy modem czy ruter ??? jak masz C to po 10 lub 20 meczach bez rozłączenia wpada ci B później po 10 lub 20 A bo to zależy od % kończonych meczy  a masz dużo rozłączeń pewnie... Zrób parę razy tego speed testa... jak za każdym razem taki ping będziesz miał to masz coś z netem i nie będziesz kończył meczy bo rozłączy cie, nie wiem może masz inne komputery w domu co korzystają też z neta jak grasz (laptopy wi-fi ciągną) albo masz po włączane gg i jakieś filmy ściągasz ??? Przez wi-fi jest ping większy ale to na laptopie grasz? jak na kompie to kablem połącz i jak grasz to niech inni nic na necie nie robią...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 21:17:36 wysłana przez lukakosa »

Offline wasyl89

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.01.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #468 dnia: Styczeń 29, 2014, 22:03:35 »
wow  :o jak masz ping 669 to nie dziw sie że cie rozłącza...ping musi być jak najmniejszy(ja mam np od 20 do 25 przy Neostradzie 10 mb/s) ciągle nie podałeś jaki masz internet (nie wiem radiowy Orange czy netie czy co ??? ) I czy modem czy ruter ??? jak masz C to po 10 lub 20 meczach bez rozłączenia wpada ci B później po 10 lub 20 A bo to zależy od % kończonych meczy  a masz dużo rozłączeń pewnie... Zrób parę razy tego speed testa... jak za każdym razem taki ping będziesz miał to masz coś z netem i nie będziesz kończył meczy bo rozłączy cie, nie wiem może masz inne komputery w domu co korzystają też z neta jak grasz (laptopy wi-fi ciągną) albo masz po włączane gg i jakieś filmy ściągasz ??? Przez wi-fi jest ping większy ale to na laptopie grasz? jak na kompie to kablem połącz i jak grasz to niech inni nic na necie nie robią...

Net mam stały , Linksys E 1000, łacze sie przez Wifi , Router.
nikt inny nie korzysta z neta. Nie wiem skąd ten ping .. ;/
niczego nie sciagam , wszystko mam pozamykane... więc skąd ping ?
sam jestem ciekaw... ;/
gram na laptopie.
i nie ukrywam ... zaraz go rozje..bie ;d pozdro  : )
teraz mam ping 19... sprobowalem zagrac.. dalej wyrzuca ;/

uwielbiałem tą grę, teraz nienawidzę !
ping mam już ok. ch. wie co jest grane.. a ja tym bardziej !
pozdro dla tych co grać mogą !
powodzenia !


Firmware Version:   2.1.00 build 7Aug 30, 2010
Firmware Verification:   594f3b292719dc060dbccf48990db607
Current Time:   Wed, 29 Jan 2014 22:29:48
Internet MAC Address:   98:FC:11:71:6F:6B
Host Name:   
Domain Name:   
Internet Connection   
Connection Type:   Automatic Configuration - DHCP
Internet IP Address:   82.176.137.160
Subnet Mask:   255.255.240.0
Default Gateway:   82.176.143.254
DNS1:   62.238.255.69
DNS2:   212.115.192.100
DNS3:   
MTU:    1500
DHCP Lease Time:    24 Hour
tak wyglądaja ustawienia routera.

nie wiem co tu jeszcze podać ,zeby w końcu móc zagrać kilka meczy z rzędu..
póki co 1 na 4-5 udaje mi sie skończyć..
nie wiem od czego to zależy...
raz nawet zagrałem dwa z rzędu do końca, już myślałem ,że wszystko "cyka" .. ale w trzecim już czar prysł ..
nie rozumiem tego..
za głupi chyba jestem ;D
dobrej nocy... ; )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 22:35:41 wysłana przez wasyl89 »

Offline Pinturikkio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2014r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #469 dnia: Luty 01, 2014, 21:10:09 »
Hello friends! Are you playing 11 on 11? We are PESfans from Russia, want to offer you to play a friendly match (on a PC). Then there is the idea to hold an international tournament. (Already 4 national teams)
Write me please (icq - 431444083, skype - hellrider578 or pesmanager.net/forum)
Please, if I did not write in the correctly subject, tell me where you have to write.
Thank you!

Witam przyjaciół! Grasz 11 na 11? Jesteśmy PESfans z Rosji, chcemy zaoferować zagrać mecz towarzyski (na komputerze PC). To nie jest pomysł na zorganizowanie turnieju międzynarodowego. (Już 4 drużyny narodowe)
Napisz mi proszę (ICQ - 431444083, skype - hellrider578 lub pesmanager.net / forum)
Proszę, jeśli nie pisać w pełnym zakresie z zastrzeżeniem, powiedz mi, gdzie trzeba pisać.
Dziękujemy!
 ;)

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #470 dnia: Luty 02, 2014, 22:32:42 »
Witam,

Porozmawiajmy może o tym, kto, jak i dlaczego może w krótkim czasie zdobyć tyle punktów żeby zakupić tylu piłkarzy. Nie oszukujmy się ale zwykły śmiertelnik musi tyrać cały rok na skład np. Realu Madryt (licząc że gra min. jeden mecz dziennie i go wygrywa bez rozłączania), po czym gdy już się dorobi to wyjdzie nowa wersja :) . Ja obstawiam, że istnieje możliwość kupowania konkretnych zawodników taniej a sprzedawania drożej i tak w kółko, albo edycji profilu w save i zmienienie punktów. Dziwią mnie też składy takich drużyn, np. ktoś ma 20 graczy z czego 6 GK i to słabych. Przeszukałem całego neta ale żadnych haków nie znalazłem.

Offline snatch99

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.02.2014r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #471 dnia: Luty 05, 2014, 14:49:11 »
Witam wszystkich użytkowników forum , zwracam się do was z prośbą o pomoc .

W ustawianiach gry w zakładce online mamy możliwość zaznaczenia możliwości rozmowy głosowej w grze ( Voice Chat Enabled ) i tutaj moja prośba - jak to mianowicie ma działać ? w trybie online podczas meczu przeciwnik mnie słyszy ? czy muszę trzymać jakiś guzik coś na zasadzie "push to talk" jak odbywa się to w programach typu teamspeak , czy trzeba coś dodatkowo poustawiać ?

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam

Offline Robnh

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.03.2009r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #472 dnia: Luty 05, 2014, 15:04:45 »
Cytuj
Witam,[/size]Porozmawiajmy może o tym, kto, jak i dlaczego może w krótkim czasie zdobyć tyle punktów żeby zakupić tylu piłkarzy. Nie oszukujmy się ale zwykły śmiertelnik musi tyrać cały rok na skład np. Realu Madryt (licząc że gra min. jeden mecz dziennie i go wygrywa bez rozłączania), po czym gdy już się dorobi to wyjdzie nowa wersja  . Ja obstawiam, że istnieje możliwość kupowania konkretnych zawodników taniej a sprzedawania drożej i tak w kółko, albo edycji profilu w save i zmienienie punktów. Dziwią mnie też składy takich drużyn, np. ktoś ma 20 graczy z czego 6 GK i to słabych. Przeszukałem całego neta ale żadnych haków nie znalazłem."

Z tego co pamiętam to za testowanie gry (chyba 11 na 11)  KONAMI dawało 50000 kasy  do MLO, a niewykluczone, że były jeszcze inne akcje tego typu.[/size][/font]
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2014, 15:07:00 wysłana przez Robnh »
BYŁ BĘDZIE JEST HUTNIK HKS !!!

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #473 dnia: Luty 05, 2014, 20:56:06 »
Może Konami dawało coś dla tych osób, ale z forum ewidentnie wynika że niektórzy znają "haczyki" i zarobić ale się nie narobić. Uważam, że mogliby się podzielić uwagami, ale temat najwyraźniej niewygodny i odzew słaby. W sumie to po co. Jak ma się zespół samych gwiazd, to ktoś musi grać średniakami żeby była zabawa. Pozdrawiam

Offline hubert2306

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.05.2012r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #474 dnia: Luty 07, 2014, 16:25:09 »
   wiecie czemu total cost w master league w trybie online zatrzymało się na 25000? po  każdym meczu mi dodaje ale na ekranie głównym jest tylko 25000

Offline Robnh

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.03.2009r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #475 dnia: Luty 07, 2014, 17:54:54 »
Widocznie liga w której grasz ma limit 25000
BYŁ BĘDZIE JEST HUTNIK HKS !!!

Offline PastaDoCiasta

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2014r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #476 dnia: Luty 08, 2014, 19:22:03 »
Witam, kiedy gram w PES 2014 to mój mecz jest w zwolnionym tempie. Nawet kiedy w ustawieniach zmienię tempo na 2. Jeżeli chodzi o wymagania, to je spełniam. W ustawieniach tych które są jakby zewnątrz gry, w zakladnce Specifies czy jakoś tak (tu pisze jak dobre są dane technicze kompa - good,  ok,  bad)  I tu na procesorze mam ok,  ramie good, karcie graficznej good, natomiast VRAM bad (512 mb przy wymaganych 1.5 gb)  Dlaczego działa mi tak wolno?  Mam 3.5 gb ramu a w minimalnych jest 1. Nawet kiedy zmniejszenie jakość gry i otworze ją w oknie to dalej tak zamula.  POMOCY TO PILNE,  CO ZROBIĆ ABY GRA DZIAŁAŁA NA NORMALNEJ PRĘDKOŚCI?

Gra nie działa normalnie bo KONAMI wypuściło bubla wiec na wielu sprzętach działa źle.
Nie spamuj. Użyj opcji szukaj np. " gra wolno chodzi "
@Mahadew.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2014, 21:52:45 wysłana przez Mahadew »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #477 dnia: Luty 08, 2014, 19:39:24 »
Witam, kiedy gram w PES 2014 to mój mecz jest w zwolnionym tempie. Nawet kiedy w ustawieniach zmienię tempo na 2. Jeżeli chodzi o wymagania, to je spełniam. W ustawieniach tych które są jakby zewnątrz gry, w zakladnce Specifies czy jakoś tak (tu pisze jak dobre są dane technicze kompa - good,  ok,  bad)  I tu na procesorze mam ok,  ramie good, karcie graficznej good, natomiast VRAM bad (512 mb przy wymaganych 1.5 gb)  Dlaczego działa mi tak wolno?  Mam 3.5 gb ramu a w minimalnych jest 1. Nawet kiedy zmniejszenie jakość gry i otworze ją w oknie to dalej tak zamula.  POMOCY TO PILNE,  CO ZROBIĆ ABY GRA DZIAŁAŁA NA NORMALNEJ PRĘDKOŚCI?

To nie dotyczy online. Nie musisz wszędzie to pisać.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Horvor

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2014r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #478 dnia: Luty 11, 2014, 23:00:30 »
Mam pytanie miałem wersje 1.0 wszystko było ok a teraz gdy spaczowałem do 1.06 to ładuje sie establishing comunnications i tak ciągle. Reinstalowałem gre ale wciąż to samo.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #479 dnia: Luty 12, 2014, 08:57:31 »
Mam pytanie miałem wersje 1.0 wszystko było ok a teraz gdy spaczowałem do 1.06 to ładuje sie establishing comunnications i tak ciągle. Reinstalowałem gre ale wciąż to samo.
wersje zip wgrałeś ??? craka masz do tego czy płytę ??? REJESTRACJA lub LOGOWANIE
DLC 3.0 pobrałeś ???

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #479 dnia: Luty 12, 2014, 08:57:31 »