Autor Wątek: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 206190 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline ARDZI1984

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: legnica
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #420 dnia: Styczeń 04, 2014, 17:48:45 »
Witam, mam taki problem ze w MLO nie dodaje mi punktow (kase) po meczu tzn, po meczu caly czas mi dodaje wyswietla ze mam 35tys a na menu glownym zatrzymalo mi sie na 25tys i nie dodaje prze co nie moge kupywac nowych zawodnikow, pomoze ktos?


Musisz zmienic lige na galaktyczna,tam wszystkie Twoje punkty beda do dyzpozycji, pozdrawiam

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #421 dnia: Styczeń 05, 2014, 10:01:58 »
Zauważyliście, że coś ostatnio u nas hokejowe wyniki zdarzają się coraz częściej ;D

Offline davero

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #422 dnia: Styczeń 07, 2014, 00:27:24 »
Grałem z kumplem z forum i jest OK, więc rozłącza z zaganićą z PL jest OK

Offline Nafciarz

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.06.2011r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #423 dnia: Styczeń 07, 2014, 17:50:49 »
Ponawiam Prośbę : może ktoś już się z tym spotkał


Do rzeczy , problem polega na tym że gdy włączam pesa (zwykle pierwszy raz po uruchomieniu kompa , ale zdarza się że za kolejnymi razami też się zdarza) i gdy chce zagrać sobie meczyk online, nieważne czy towarzyski , rankingowy czy w pucharze , kiedy chce się połączyć z przeciwnikiem , wywala mnie do pulpitu z komunikatem "PES PRZESTAŁ DZIAŁAĆ" .. dzieje się tak 2-3 razy , aż w końcu mogę normalnie zagrać ... Po kilku pierwszych razach nie zwracałem na to uwagi , ale przez okres kilku tygodni stało się to uciążliwe ... Wie ktoś może z czym problem ? może ktoś już się spotkał z czymś podobnym ? Proszę o pomoc ..

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #424 dnia: Styczeń 07, 2014, 18:55:55 »
Ponawiam Prośbę : może ktoś już się z tym spotkał


Do rzeczy , problem polega na tym że gdy włączam pesa (zwykle pierwszy raz po uruchomieniu kompa , ale zdarza się że za kolejnymi razami też się zdarza) i gdy chce zagrać sobie meczyk online, nieważne czy towarzyski , rankingowy czy w pucharze , kiedy chce się połączyć z przeciwnikiem , wywala mnie do pulpitu z komunikatem "PES PRZESTAŁ DZIAŁAĆ" .. dzieje się tak 2-3 razy , aż w końcu mogę normalnie zagrać ... Po kilku pierwszych razach nie zwracałem na to uwagi , ale przez okres kilku tygodni stało się to uciążliwe ... Wie ktoś może z czym problem ? może ktoś już się spotkał z czymś podobnym ? Proszę o pomoc ..
antywirus nic ci nie blokuje albo nie włącza ci się jakiś program zajmując procesor ??? wyłącz antywirusa i pobierz program Advanced SystemCare 7 REJESTRACJA lub LOGOWANIE ma on dużo funkcji takich jak : rozwiązywanie problemów związanych z błędnymi wpisami w rejestrze, naprawianie konfiguracji systemu, usuwanie komponentów szpiegowskich i reklamowych z komputera czy zwalnianie miejsca na dysku poprzez kasowanie zbędnych plików. i jest po polsku odznacz w nim aby funkcje aktualizuj system i go wałcz ,jest po polsku, poza tym program ma funkcje Tryb Wydajności po której włączeniu wyłącza niepotrzebne programy działające w tle zamulające komputer i czyszczę nie pamieć ram,poza tym widzisz na pasku programu jakie jest zużycie CPU i ramu.

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #425 dnia: Styczeń 07, 2014, 20:44:40 »
Siemka!
Hmmm wczoraj grałem sobie turniej pes cup,więc przeszedłem prze kwalifikacje do 1/16 i pokonałem gościa 3:0 wchodze do menu turnieju i pisze że jeszcze mecze trwają więc czekam sobie aż każdy sie skończył i w tym momencie nie włącza sie zegar który odlicza czas do kolejnego meczu w 1/8 tylko nic poprostu sie nie dzieje przez 15min po czym wychodze do menu głownego gry bo nie ma sensu czekac,punktów nie dostaje za to że sie dostalem do 1/16 i 1/8 i miałem taką sytuacje już 2 raz ! dodam że grałem Southampton i to był jedyny tak klub w tych rozgrywkach ; ) wie ktoś o co chodzi ?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #426 dnia: Styczeń 07, 2014, 20:45:29 »
Cytuj
Ponawiam Prośbę : może ktoś już się z tym spotkał


Do rzeczy , problem polega na tym że gdy włączam pesa (zwykle pierwszy raz po uruchomieniu kompa , ale zdarza się że za kolejnymi razami też się zdarza) i gdy chce zagrać sobie meczyk online, nieważne czy towarzyski , rankingowy czy w pucharze , kiedy chce się połączyć z przeciwnikiem , wywala mnie do pulpitu z komunikatem "PES PRZESTAŁ DZIAŁAĆ" .. dzieje się tak 2-3 razy , aż w końcu mogę normalnie zagrać ... Po kilku pierwszych razach nie zwracałem na to uwagi , ale przez okres kilku tygodni stało się to uciążliwe ... Wie ktoś może z czym problem ? może ktoś już się spotkał z czymś podobnym ? Proszę o pomoc ..

Problem może być wszędzie. Zazwyczaj wadliwe sterowniki (od MOBO - płyty głównej), błędnie działające z grą.
Zaktualizuj sterowniki do płyty głównej (karty dźwiękowej, chipset'u) w tym grafiki.
Do tego może też być wina jakiegoś oprogramowania (nie sterowniki).

U mnie np. kiedyś problem stanowiły sterowniki od karty dźwiękowej w grach, jak i w PES z tym że sama karta dźwiękową to szajs. Wystarczyło na czas gry wyłączyć w menadżerze urządzeń kartę dźwiękową (sterownik) i gra śmigała bez tych błędów co podałeś co z czym poszło w parze to wzrost FPSów w grze.

Trzeba po prostu jakoś sobie radzić.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #427 dnia: Styczeń 07, 2014, 20:55:21 »
Siemka!
Hmmm wczoraj grałem sobie turniej pes cup,więc przeszedłem prze kwalifikacje do 1/16 i pokonałem gościa 3:0 wchodze do menu turnieju i pisze że jeszcze mecze trwają więc czekam sobie aż każdy sie skończył i w tym momencie nie włącza sie zegar który odlicza czas do kolejnego meczu w 1/8 tylko nic poprostu sie nie dzieje przez 15min po czym wychodze do menu głownego gry bo nie ma sensu czekac,punktów nie dostaje za to że sie dostalem do 1/16 i 1/8 i miałem taką sytuacje już 2 raz ! dodam że grałem Southampton i to był jedyny tak klub w tych rozgrywkach ; ) wie ktoś o co chodzi ?
zdarza się nieraz w turniejach,sam miałem tak z 2 razy...To jest od serwerów,jak byś poczekał dłużej czas by leciał i byś grał dalej .zwykle taka przerwa trwa 15-20 minut w niektórych turniejach,ktoś miał wolny los dzięki tobie...

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #428 dnia: Styczeń 07, 2014, 21:48:33 »
zdarza się nieraz w turniejach,sam miałem tak z 2 razy...To jest od serwerów,jak byś poczekał dłużej czas by leciał i byś grał dalej .zwykle taka przerwa trwa 15-20 minut w niektórych turniejach,ktoś miał wolny los dzięki tobie...

Troche nie chcialo mi sie czekac dłużej bo to był turniej o 2 w nocy a było już po 4 rano hehe xd no nic trudno,nastepnym razem poczekam :D dzięki za odpowiez :D

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #429 dnia: Styczeń 07, 2014, 21:54:42 »
Troche nie chcialo mi sie czekac dłużej bo to był turniej o 2 w nocy a było już po 4 rano hehe xd no nic trudno,nastepnym razem poczekam :D dzięki za odpowiez :D
to ostro po grałeś :P ja też w turnieju o 24 finał grałem prawie o 3 w nocy dopiero (i przegrałem) tak długo się czekało miedzy meczami...

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #430 dnia: Styczeń 07, 2014, 23:02:28 »
to ostro po grałeś :P ja też w turnieju o 24 finał grałem prawie o 3 w nocy dopiero (i przegrałem) tak długo się czekało miedzy meczami...

Hhehe aż sie zdziwilem że udało mi sie SOUTHAMPTON tak daleko dojśc :D no i tez sie zdziwilem że to tak długo trwa ;p

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #431 dnia: Styczeń 08, 2014, 09:26:04 »
WITAM WSZYSTKICH PONOWNIE

Dawno mnie tu nie było, a widzę że wątków i postów nazbierało się dosyć sporo, dlatego mam do Was pytanie.

Jak wygląda teraz gra Online w PES 2014 ??  Czy poprawiło się coś od premiery ??  Na lepsze? Na gorsze?  Wiem, ze były błędy z tym, że np za wygrany mecz przyznawało przegraną i odwrotnie, że rozłączało. OGÓLNIE BYŁO NIEGRYWALNE  a jak wygląda teraz ??

Druga sprawa- Czy podczas gry Online sama rozgrywka jest znacznie inna jak przy PES 2013??  Chodzi mi czy dalej występują sytuacje typu: podanie do Christiano Ronaldo z polowy boiska - sprint - gol

Strasznie denerwujące przy grze Online jesli ktoś stosuje taka taktyke. Zastanawia mnie jak wygląda to w PES 2014.  Zależy mi na opiniach chociaż paru użytkowników. Z góry dzięki !!!:)
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #432 dnia: Styczeń 08, 2014, 11:23:48 »
WITAM WSZYSTKICH PONOWNIE

Dawno mnie tu nie było, a widzę że wątków i postów nazbierało się dosyć sporo, dlatego mam do Was pytanie.

Jak wygląda teraz gra Online w PES 2014 ??  Czy poprawiło się coś od premiery ??  Na lepsze? Na gorsze?  Wiem, ze były błędy z tym, że np za wygrany mecz przyznawało przegraną i odwrotnie, że rozłączało. OGÓLNIE BYŁO NIEGRYWALNE  a jak wygląda teraz ??

Druga sprawa- Czy podczas gry Online sama rozgrywka jest znacznie inna jak przy PES 2013??  Chodzi mi czy dalej występują sytuacje typu: podanie do Christiano Ronaldo z polowy boiska - sprint - gol

Strasznie denerwujące przy grze Online jesli ktoś stosuje taka taktyke. Zastanawia mnie jak wygląda to w PES 2014.  Zależy mi na opiniach chociaż paru użytkowników. Z góry dzięki !!!:)
moim zdaniem teraz sie unormowało trochę. Nie zawieszają się zawodnicy przy próbie strzału czy podaniu,tym samym reakcje są szybsze i z tym przyznawaniem pkt już ok.Jedyne czego nie poprawili to łatwość lobowania bramkarzy i ich niektóre reakcje ale ogólnie jest lepiej.
Co do tego sprintu to już nie przebiegniesz Ronaldo czy Messim pół boiska bo go obrońca dogania,a prawym analogiem możesz go z bara popchnąć czy zrobić wślizg, a co do schematu to i tak trafisz na gości co gra długa piłkę wypuszczając sobie wcześniej zawodnika analogiem do przodu.Wgraj pacza 1.06,pózniej DLC 3.0 i pograj offline zobaczysz co się zmieniło.

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #433 dnia: Styczeń 08, 2014, 14:57:02 »
Witam wszystkich. 
Tak się niestety złożyło, że w okresie świątecznym straciłem płytkę z PESem w związku z czym mam małą zagwozdkę. Czy jest możliwość gry online bez płyty z jakimś crackiem? Dodam, że wczoraj cracka 1.6 pobrałem ale niestety tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego wyrzuca mnie z powrotem do lobby, a na ekranie pojawia się komunikat: "This match will be abandoned due to unforeseen circumstances". Proszę Was o pomoc bo delikatnie rzecz ujmując krew mnie zalewa : /

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #434 dnia: Styczeń 08, 2014, 15:33:23 »
Witam wszystkich. 
Tak się niestety złożyło, że w okresie świątecznym straciłem płytkę z PESem w związku z czym mam małą zagwozdkę. Czy jest możliwość gry online bez płyty z jakimś crackiem? Dodam, że wczoraj cracka 1.6 pobrałem ale niestety tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego wyrzuca mnie z powrotem do lobby, a na ekranie pojawia się komunikat: "This match will be abandoned due to unforeseen circumstances". Proszę Was o pomoc bo delikatnie rzecz ujmując krew mnie zalewa : /
Tak jest możliwość. Ściągnij program Deamon REJESTRACJA lub LOGOWANIE i zainstaluj. Jak go włączysz zrób napęd wirtualny SCSI (to bardzo ważne żebyś nie zrobił normalnego bo gra nie odpali ) później pobierz mini -image
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Evolution Soccer 2014 [MULTI5] No-DVD/Fixed Image
Klikasz na obrazek koło napisu File Archive [29 KB] (na samym dole strony)
Wyskakuje okienko gdzie odczekasz 5 sec i klikasz na napis (w prawym górnym rogu) SKIP AD
Wybierasz jeden z kilku mirrorów i ściągasz.
Wypakuj archiwum.
Montujesz w napędzie wirtualnym plik mds
Uruchamiasz grę normalnie jak zawsze i już żadne craki ci nie potrzebne,nawet po paczach konami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2014, 15:34:59 wysłana przez lukakosa »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #435 dnia: Styczeń 09, 2014, 15:41:36 »
Panowie muszę się pochwalić :P
Po wielu meczach i meczeniu się w turniejach online z schematycznymi kozakami w końcu wygrałem TURNIEJ ONLINE :) :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Kuchen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location: Malbork
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #436 dnia: Styczeń 09, 2014, 19:38:47 »
Siema mam problem takiego typu że kupiłem nowego PESa14 na konsole ps3 i po wpisaniu Online pass'a wyskakuje komunikat ze klucz zostal przedawniony badz jest zle wpisany. co ja moge teraz zrobic ?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #437 dnia: Styczeń 09, 2014, 22:51:03 »
Siema mam problem takiego typu że kupiłem nowego PESa14 na konsole ps3 i po wpisaniu Online pass'a wyskakuje komunikat ze klucz zostal przedawniony badz jest zle wpisany. co ja moge teraz zrobic ?
a masz cd-key bez odstępów wpisywany i duże litery nie małe ???

Offline Kuchen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location: Malbork
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #438 dnia: Styczeń 10, 2014, 09:36:47 »
Online pass Code zawiera same duze litery i liczby jest tego w sumie 12 :) np. ASDX-12QW-KJIJ

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #439 dnia: Styczeń 10, 2014, 10:02:36 »
to piszesz ciągiem ASDX12QW...
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #439 dnia: Styczeń 10, 2014, 10:02:36 »