Autor Wątek: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 489210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 01, 2014, 17:00:05 »
Dla mnie ten trailer fify to nic szczególnego. Nadal słabe twarze i te koszulki...
Ty chyba żartujesz z tymi twarzami...
" border="0" border="0

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 01, 2014, 17:24:13 »
+miljart

Nie wiem czym tu się podniecać. Raptem kilka małych (gówno znaczących), kosmetycznych zmian względem poprzednich części. I mówimy tu o wersji next-genowej... Żenada.

A po co zmieniać coś, co jest prawie idealne i sprzedaję się równie idealnie? EA nie ma konkurencji, więc po co ma ryzykować i wprowadzać jakiekolwiek rewolucje, zmieniać gameplay o 180 stopni. Nie ma potrzeby i tyle.
Oni robią swoje, co roku ulepszają grę w kilku procentach, fani są zadowoleni, krytycy są zadowoleni, EA jest zadowolone, wszyscy są zadowoleni.
To Konami musi ryzykować, krzyczeć i skakać, by nikt o nich nie zapomniał, EA robi swoje i tyle.

Konami jednak nie robi wiele, by powrócić nawet w pobliże tronu, na razie robią za podnóżek króla jakim jest FIFA.

Twarze akurat są bardzo fajne, Hazard na tym trailerze wyglądał idealnie, to poziom PES-a, jednak zachowanie zawodników jest nadal lekko sztuczne.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 01, 2014, 20:14:46 »
Ty chyba żartujesz z tymi twarzami...

A nie? Twarze są słabe.

Offline kamilradom1910

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Usa
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.06.2014r.
    • Steam
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 01, 2014, 20:52:10 »
Jak dla mnie pojedynek FIFA vs PES zapowiada się niezwykle ciekawie w tym roku. I chyba już ostatnia szansa KONAMI. Jeśli w tym roku klapa będzie to PES chyba już umrze.
Hmm co do twarzy to osobiście wolę, żeby były brzydkie (choć nie widzę by były osobiście w tym trailarze FIFA), a mieć radość z full licencji, strojów i herbów.

Najważniejszy jest gameplay bo to on sprawi czy gra podejdzie, czy nie.
Widzę, że FIFA w tym roku dodaje wodę na murawie, dynamiczne chorągiewki od rożnych, trzęsące się bramki po strzałach.
Ciekawe co na to PES.

Offline Avenold

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 01, 2014, 21:38:53 »
Jak dla mnie pojedynek FIFA vs PES zapowiada się niezwykle ciekawie w tym roku. I chyba już ostatnia szansa KONAMI. Jeśli w tym roku klapa będzie to PES chyba już umrze.
Hmm co do twarzy to osobiście wolę, żeby były brzydkie (choć nie widzę by były osobiście w tym trailarze FIFA), a mieć radość z full licencji, strojów i herbów.

Najważniejszy jest gameplay bo to on sprawi czy gra podejdzie, czy nie.
Widzę, że FIFA w tym roku dodaje wodę na murawie, dynamiczne chorągiewki od rożnych, trzęsące się bramki po strzałach.
Ciekawe co na to PES.

2 liga turecka!!!

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 01, 2014, 22:03:57 »
Jak dla mnie pojedynek FIFA vs PES zapowiada się niezwykle ciekawie w tym roku. I chyba już ostatnia szansa KONAMI. Jeśli w tym roku klapa będzie to PES chyba już umrze.
Hmm co do twarzy to osobiście wolę, żeby były brzydkie (choć nie widzę by były osobiście w tym trailarze FIFA), a mieć radość z full licencji, strojów i herbów.

Najważniejszy jest gameplay bo to on sprawi czy gra podejdzie, czy nie.
Widzę, że FIFA w tym roku dodaje wodę na murawie, dynamiczne chorągiewki od rożnych, trzęsące się bramki po strzałach.
Ciekawe co na to PES.

Co na to PES?

Konami jedzie po bandzie, wprowadza rewolucję, przez którą zatrzęsie się Ziemia, Wulkany wybuchną, Lodowce stopnieją. Rewolucję, która połączy narody zwaśnione w konfliktach, Izrael i Palestyna zawrą pokój, Jezus ponownie zstąpi na Ziemię, a PO odda władzę w ręce ludu... dodadzą deszczową pogodę!!!

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #226 dnia: Lipiec 01, 2014, 22:45:11 »
Co na to PES?

Konami jedzie po bandzie, wprowadza rewolucję, przez którą zatrzęsie się Ziemia, Wulkany wybuchną, Lodowce stopnieją. Rewolucję, która połączy narody zwaśnione w konfliktach, Izrael i Palestyna zawrą pokój, Jezus ponownie zstąpi na Ziemię, a PO odda władzę w ręce ludu... dodadzą deszczową pogodę!!!
O mój Boże, to nie może być prawda !

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #227 dnia: Lipiec 02, 2014, 00:06:09 »
+miljart

Nie wiem czym tu się podniecać. Raptem kilka małych (gówno znaczących), kosmetycznych zmian względem poprzednich części. I mówimy tu o wersji next-genowej... Żenada.
EA ma to do siebie że, co roku ulepsza swoją wersję gry małymi zmianami i to jest jak dla mnie dobre podejście... niż jechanie na jednym słabym silniku i co roku "wielka przebudowa gameplayu"... konami rok w rok cofa się do tyłu, coraz gorszy gameplay, traci licencje na rzecz EA, jakość gry sieciowej pozostawiam bez komentarza i tak by wymieniać do rana...

W tym roku jeśli nie zobaczę drastycznych zmian w gameplayu to podziękuje Konami środkowym palcem i kupię fifę... proste jak budowa cepa ;]

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #228 dnia: Lipiec 02, 2014, 10:13:43 »
Odnośnie licencji to powiem tak. Mam w du**e, że konami ma licencję na ligę chilijską, brazyliską czy argentyńską. Nie interesują mnie ligi z innego kontynentu niż Europa. W pes 14 nie zagrałem ANI JEDNEGO MECZU jakąś drużyną z Ameryki Płd. Zamiast tych kilku lig z Ameryki mogli by dodać choć jedną europejską, np. turecką, rosyjską czy ukraińską.




Screeny pochodzące prawdopodobnie z nowego pesa:
Spoiler for Hiden:




« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2014, 10:22:28 wysłana przez Fabek9 »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #229 dnia: Lipiec 02, 2014, 11:31:16 »
Odnośnie licencji to powiem tak. Mam w du**e, że konami ma licencję na ligę chilijską, brazyliską czy argentyńską. Nie interesują mnie ligi z innego kontynentu niż Europa. W pes 14 nie zagrałem ANI JEDNEGO MECZU jakąś drużyną z Ameryki Płd. Zamiast tych kilku lig z Ameryki mogli by dodać choć jedną europejską, np. turecką, rosyjską czy ukraińską.

Screeny pochodzące prawdopodobnie z nowego pesa:
Spoiler for Hiden:






a ja uważam, że ligi Amerykańskie to bardzo dobra alternatywa w ML - ale muszą być drugie ligi bo bez tego ani rusz... :(

a co do screenów... to jedynie ten pierwszy z PES 2015, te 2 pozostałe... raczej nie wydaje mi się, dziwna animacja oczu dodana i bardziej skłaniałbym się ku fanowskim z PES 2014 ;)

Tło tej grafiki spod twarzy :) REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Spoiler for Hiden:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2014, 11:33:01 wysłana przez Letischoo »
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #230 dnia: Lipiec 02, 2014, 13:24:12 »

a ja uważam, że ligi Amerykańskie to bardzo dobra alternatywa w ML - ale muszą być drugie ligi bo bez tego ani rusz... :(

a co do screenów... to jedynie ten pierwszy z PES 2015, te 2 pozostałe... raczej nie wydaje mi się, dziwna animacja oczu dodana i bardziej skłaniałbym się ku fanowskim z PES 2014 ;)

Tło tej grafiki spod twarzy :) REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Spoiler for Hiden:

Master League stało się tak nudne, że mało kto już w to gra, a ligi chillijskie, wietnamskie, arabskie, kuźwa atlandydzkie, czeczeńskie, gwinearównikańskie, gabonskie, mozambiczańskie nie są nikomu do niczego potrzebne, tylko graczom z tych państw, osobiście zamieniłbym wszystkie te ligi razem wzięte na jedną ligę Rosyjską, Ukraińską czy Turecką.

Screeny to chyba wszystko z PES 2014 i fanowskie patche, bo nie ma oryginalnych Mistrzostw Świata w PESie, pucharu itd. Jedynie ten screen z Juve i Bayernem może być prawdziwy, bo stroje najnowsze, choć równie dobrze może to być 14tka na patchu.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 02, 2014, 13:55:05 »
Master League z założenia jest nudne, fakt, można ten tryb ulepszyć, ale po co? PES służy (przynajmniej dla mnie) bu pograć sobie jakiś turniej, albo pociupać z kumplem bądź bratem. Jak chcecie menedżera to kupcie sobie FM-a, w tym gatunku nic lepszego nie ma. Tradycyjnie polecam dwunastkę  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Avenold

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 02, 2014, 14:00:01 »
Master League z założenia jest nudne, fakt, można ten tryb ulepszyć, ale po co? PES służy (przynajmniej dla mnie) bu pograć sobie jakiś turniej, albo pociupać z kumplem bądź bratem. Jak chcecie menedżera to kupcie sobie FM-a, w tym gatunku nic lepszego nie ma. Tradycyjnie polecam dwunastkę  :)


Równie dobrze można powiedzieć: Jak chcecie grać mecze, turniej to kupcie se fife.

Zrozumcie, że nie można myśleć, że dodanie deszczu jest rewolucyjną zmianą. Jeżeli będziecie kupować ten syf np. 2014 to będziecie wspierać finansowo konami, które osiądzie na laurach i może w 2016 roku dodadzą zagrania ręką. Jak chcecie kupować 2015 z sentymentu to już lepiej grajcie nadal w pesa 2013 albo 6

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 02, 2014, 14:11:48 »
Równie dobrze można powiedzieć: Jak chcecie grać mecze, turniej to kupcie se fife.
Nie. Bo FIFA i PES to "symulacje piłki nożnej", a nie menedżery piłkarskie. Niech najpierw KONAMI wróci do formy z gameplayem, a potem bawi się z trybami i innymi pierdami.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 02, 2014, 19:48:10 »
Konami oglupia swoja polityka normalnie myslacych. zmienne warunki pogodowe brudzaca sie stroje murawa to wszystko juz bylo to nie jest jakis luksus to norma tyle za japonczycy wydaja swoje gry na zasadzie "w tym roku wytniemy 5 rzeczy i damy w zamian 2 niepotrzebne a do wycietych wrocimy moze za 3 edycje'.  fifa jaka jest taka jest ale ciagle ewoluuje  a japonczycy kreca sie w kolko.

Ostatnie wydania sa juz tak nudne jak flaki z olejem i naprawde ludzie jak maja kupic to dla zagrania kilku meczy ze znajomymi i moze przejsc z obowiazku jakis puchar to daja sobie spokoj. 

no gdzie tu sens żolci dodaja jakies ligi z ameryki poludniowej gdzie amatorzy od patchy w ciagu miesiaca robia wiecej niz oni przez rok...wyglada to troche jak totalna amatorka.  zreszta zajrzalem na facebooka konami ..zabawa trwa w najlepsze dodaja teraz zdjecia z mistrzostw jakichs  ::) ::) ::) ::)  czyli karawana jedzie dalej a oni w zaparte "mamy super gre".

 ::)

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #235 dnia: Lipiec 02, 2014, 19:55:43 »
KONAMI, to studio, które ewidentnie nie potrafi wykorzystywać potencjału jaki w nim drzemie. Poczekajmy jednak do jutra. Może się jeszcze zdziwimy. Oby pozytywnie.

Offline KrystianTraker

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 128
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #236 dnia: Lipiec 02, 2014, 23:48:08 »
To co było w PES 6już nie wróci,taka prawda.. Pamiętam te zapewnienia w PES 14 tu tez mydlą oczy że powrócą do PES 6.. fajny smaczek był np jak zawodnik jak strzelił gola miał pokazane wiek,nie powiem bo PES ma to coś że jak się gra mecz to nawet po strzale piłki widać że leci tak naturalnie a nie jak sztywno w fifce.. po 2 nie podoba mi się to że jest to dyskusja o PES a ludzie piszą o fifie.. Prawda taka że do fify niby dodadzą żeńskie drużyny i oczywiście zachwyt bo w FIFCE można babami pograć no ja piernicze

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #237 dnia: Lipiec 03, 2014, 00:14:43 »
To co było w PES 6już nie wróci,taka prawda.. Pamiętam te zapewnienia w PES 14 tu tez mydlą oczy że powrócą do PES 6.. fajny smaczek był np jak zawodnik jak strzelił gola miał pokazane wiek,nie powiem bo PES ma to coś że jak się gra mecz to nawet po strzale piłki widać że leci tak naturalnie a nie jak sztywno w fifce.. po 2 nie podoba mi się to że jest to dyskusja o PES a ludzie piszą o fifie.. Prawda taka że do fify niby dodadzą żeńskie drużyny i oczywiście zachwyt bo w FIFCE można babami pograć no ja piernicze

Skoro nie ma informacji o PES-ie 15, to czasami mały offtop nie zaszkodzi, świat nie kręci się wokół PES-a, a FIFA to także gra piłkarska, więc można kilka zdań o niej napisać, powymieniać opinie itd.  Konkurencja bo konkurencja, portal też poświęcony PES-owi, ale myślę, że nikt bana nie dostanie za to, w końcu też nabijamy wejścia na stronę:D

Akurat kobiece zespoły nie są głównym tematem, który przyciąga do FIFY i nie dlatego ludzie się interesują FIFĄ, więc raczej kiepska ironia. Gra EA jest po prostu dobra, co roku ulepszana i nic nie zmieni psioczenie na FIFE, Konami od tego nie zmieni polityki, a PES nie stanie się lepszy.

Gdy EA zmienia silnik w FIFIE, to potrzebują 3, 4 patchy, by dojść do grywalności gry, gdy Konami zmienia silnik w PES-ie, to potrzebują 3, 4 gier z serii, by dojść do grywalności:)))

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #238 dnia: Lipiec 03, 2014, 08:57:25 »
Wiecie jakie czasy nie wrócą ze kupywales czy dostawałeś od zioma PESA siadałeś i grałeś nikt nie pierdolił na forach ze powinno być to tamto ze PES król a FIFA dno odkąd nastały czasy internetu aż żal wchodzić na jakiekolwiek forum bo żeby zrobili najlepsza grę w tym roku to i tak zawsze ktoś skrytykuje a przeważnie są to pizdowate smarki bez celu i cale życie na kompie...

jeszcze gra nie wyszła a już taki hejt brak slow jeśli już tak ci PES 15 się nie podoba to masz kilka wyjść:
-nauczcie się grac w 14 i skończ [cenzura] ze się nie nadaje bo jeśli coś w tej grze jest zjebane to tylko twoje umiejętności
-przesiądź się na Fifie i tez skończ [cenzura] i zaśmiecać forum swoimi żalami
-[cenzura] dalej ale załóż osobny watek MOJE ŻALE PES 14-15
-bądź mądrzejszy w tym roku nie zamawiaj preordera bo w wątku ŻALE będziesz musiał napisać jaki to pokrzywdzony jesteś bo kopiłeś    gra nie odpowiada a ty straciłeś majątek...ściągnij grę przetestuj nie w 2 dni tylko z parę miesięcy poznaj grę i naucz się w nią grac spodoba się kup jeśli nie wyplącz się wiesz gdzie!!!

Ty weź przyhamuj z tymi wulgaryzmami. I jak dajesz swoją osobistą opinię to nie musisz od razu wszystkich obrażać, generalizować. hose444
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2014, 09:45:03 wysłana przez hose444 »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 03, 2014, 09:34:44 »
Wiecie jakie czasy nie wrócą ze kupywales czy dostawałeś od zioma PESA siadałeś i grałeś nikt nie pierdolił na forach ze powinno być to tamto ze PES król a FIFA dno odkąd nastały czasy internetu aż żal wchodzić na jakiekolwiek forum bo żeby zrobili najlepsza grę w tym roku to i tak zawsze ktoś skrytykuje a przeważnie są to pizdowate smarki bez celu i cale życie na kompie...
Spoiler for Hiden:
jeszcze gra nie wyszła a już taki hejt brak slow jeśli już tak ci PES 15 się nie podoba to masz kilka wyjść:
-nauczcie się grac w 14 i skończ [cenzura] ze się nie nadaje bo jeśli coś w tej grze jest zjebane to tylko twoje umiejętności
-przesiądź się na Fifie i tez skończ [cenzura] i zaśmiecać forum swoimi żalami
-[cenzura] dalej ale załóż osobny watek MOJE ŻALE PES 14-15
-bądź mądrzejszy w tym roku nie zamawiaj preordera bo w wątku ŻALE będziesz musiał napisać jaki to pokrzywdzony jesteś bo kupiłeś, gra nie odpowiada a ty straciłeś majątek...ściągnij grę przetestuj nie w 2 dni tylko z parę miesięcy poznaj grę i naucz się w nią grac spodoba się kup jeśli nie wyplącz się wiesz gdzie!!!

ostro napisane ale podpisuje się pod tym oboma łapami ;) w sumie tak wygląda ten wątek, że poza konkretnymi info, które się pojawiają to jest najazd na PESa i na to jaka to nie jest słaba gra a ja w 14 gram i nie mam z tym problemów, ponieważ wszystko jest do nauczenia ;) ale co poradzisz... takie forum i tacy ludzie :)


INFO z rana jak śmietana:D


Powrót edytora stadionów:
Spoiler for Hiden:

Poziom zroszenia murawy na własnym aby gra była szybsza lub wolniejsza! o.0
Spoiler for Hiden:

Poziom zroszenia? phiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Poziom długości trawy xD
Spoiler for Hiden:


Mikro transakcje?  :-X tonący brzytwy się chwyta...

Spoiler for Hiden:


COTYGODNIOWE DLC ze statystykami piłkarzy bazujące na rzeczywistej grze zawodników

Spoiler for Hiden:


And... łan skrin mor

Spoiler for Hiden:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2014, 09:55:13 wysłana przez Letischoo »
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 29.06.2014 ]
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 03, 2014, 09:34:44 »