Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1241832 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gensty

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3580 dnia: Grudzień 01, 2015, 20:03:18 »
Siemka, gralem przed chwila mecz z jakims Arabusem i zalatwil mnie jednym prostym trikiem , i wlasnie o ten trick mi chodzi bo moi zawodnicy jakos na niego nie reguja. Chodzi o to że gra zawodnikiem A do zawodnika B , zawodnikiem B zagrywa piłkę na dojście do zawodnika A , jednak chodzi o to ,że zawodnik A zawsze mu wychodzi do tej piłki nie stoi w miejscu tylko wie ,że zawodnik B będzie mu odgrywał , jak to zrobic :D?

Offline Boooolek697

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3581 dnia: Grudzień 01, 2015, 20:14:58 »
[cenzura] tych jebnych oszustów koles przegrywa 1:0 odpala takie lagi ze nic zrobic nie mogę moi zawodnicy zachowują sie jak nacpani prochami i oczywiscie jak on ma akcje to lagow nie ma i takim sposobem dostaje 4:1 i koles jeszce domnie pisze ,,hehehe you lost´´ kurwicy idzie dostać a normalnie chcialem zagrać mecz to nie

Offline Snakesan

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3582 dnia: Grudzień 01, 2015, 20:51:22 »
Witam,

I tak panowie to mój ostateczny skład i skończyłem to osrane bezsensowne farmienie. Za ostatnie 100k wypadł Benzema i mam już dość:)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE na zdjęcie polecam kliknąć

Przewiduje krótką przerwę od pesa bo tymi wszystkimi oszustami i neymarami też żygam:)

Pozdrawiam.

Offline klejson

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.10.2015r.
  • PS4 PRO
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3583 dnia: Grudzień 01, 2015, 22:39:43 »
Panowie proszę o pomoc w sprawie przepychanie i przyciągania piłek w równej walce ,od 2 tygodni  zatrzymałem się na 5 div  i wygląda to tak większość meczy wygrywam do siły drużyny około 440   ,tak samo jak większość porażek powyżej mam  od levelu 500 ,bo tam gra zależy głównie od przepychania i przyciągania piłki , powiem szczerze że gra staje się dla mnie męcząca i denerwująca powoli ,chciałbym zrobić krok do przodu ale tego nie przeskoczę , staram się przepychać bez przyspieszenia lewą gałką ale to jakoś lipnie wychodzi ,zawodników ma średnio na levelu 41 , a i tak to nic nie daję , co robię źle może ktoś z dobrze grających w tą grę pomoże i da jakąś radę ,z góry dzięki
PS4 PRO

Offline JaoaniPawlacci II

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3584 dnia: Grudzień 01, 2015, 22:56:47 »
Panowie proszę o pomoc w sprawie przepychanie i przyciągania piłek w równej walce ,od 2 tygodni  zatrzymałem się na 5 div  i wygląda to tak większość meczy wygrywam do siły drużyny około 440   ,tak samo jak większość porażek powyżej mam  od levelu 500 ,bo tam gra zależy głównie od przepychania i przyciągania piłki , powiem szczerze że gra staje się dla mnie męcząca i denerwująca powoli ,chciałbym zrobić krok do przodu ale tego nie przeskoczę , staram się przepychać bez przyspieszenia lewą gałką ale to jakoś lipnie wychodzi ,zawodników ma średnio na levelu 41 , a i tak to nic nie daję , co robię źle może ktoś z dobrze grających w tą grę pomoże i da jakąś radę ,z góry dzięki

E nie martw sie ja nie moge z 4 ligi wyjsc. Ciagle spadam do 5 i tak w kolo Macieju. Ale gra mi sie elegancko ;D

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3585 dnia: Grudzień 01, 2015, 23:00:52 »
Panowie proszę o pomoc w sprawie przepychanie i przyciągania piłek w równej walce ,od 2 tygodni  zatrzymałem się na 5 div  i wygląda to tak większość meczy wygrywam do siły drużyny około 440   ,tak samo jak większość porażek powyżej mam  od levelu 500 ,bo tam gra zależy głównie od przepychania i przyciągania piłki , powiem szczerze że gra staje się dla mnie męcząca i denerwująca powoli ,chciałbym zrobić krok do przodu ale tego nie przeskoczę , staram się przepychać bez przyspieszenia lewą gałką ale to jakoś lipnie wychodzi ,zawodników ma średnio na levelu 41 , a i tak to nic nie daję , co robię źle może ktoś z dobrze grających w tą grę pomoże i da jakąś radę ,z góry dzięki

Widze, że wielu ma podobne problemy. Zapodam kilka porad, które powinny pomóc w podniesieniu swojego skilla.
1. Jeśli chcemy aby zawodnik wychodził na pozycje, wykonujemy podanie trzymając L1. Można dzięki temu zagrać bardzo popularne niegdyś one-two. Wielu graczy wręcz nadużywa tego zagrania, ale liczy sie efektywność.
2. Gdy nasz zawodnik zostaje w tyle, tzn. nie chce wyjść do podania, trzymamy L2 + R2 i mamy pelną kontrole nad nim. Warto też dodać sprint.
3. W momencie przyjęcia piłki wciskamy R2 co sprawia, że piłka tak bardzo nie odskakuje, gdy jesteśmy w sprincie. Zawodnik wtedy delikatnie podbija piłke, ale mamy nad nią kontrole.
4. Warto też przyjmować piłke z natychmiastowym fake shootem(strzał+podanie). Dzięki temu napastnik na małej przestrzeni gubi w łatwy sposób obrońce.
5. Ktoś wspominał o zmianie zawodników analogiem. To także bardzo przydatna umiejętność.
6. Ograniczenie sprintu do minimum. Zawodnicy dłużej utrzymują poziom staminy a i podania są celniejsze.
7. Na długie górne piłki do napastników reagujemy nie zwykłym wybiciem a po prostu podaniem. W ten sposób prawie zawsze przerwiemy akcje przeciwnika.
8. W momencie, gdy zauważymy te "pseudo lagi" kiedy jesteśmy przy piłce nie panikujmy. Wystarczy spokojne rozgrywanie podaniami od obrony a po kilkunastu dobrych podaniach to samoczynnie ustępuje.

Mam nadzieje, że komuś przydadzą się te rady. Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2015, 01:36:56 wysłana przez chrisvert »

Offline Gensty

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3586 dnia: Grudzień 02, 2015, 00:54:52 »
Siemanko , mi sie przydaly Twoje podpowiedzi i juz wiem jak mnie ten koleżka załatwił prostym trickiem :P . Mam tu do was pytanie jaki trenera najbardziej sie nadaje do gry z kontry i ogolnie szybkiej piłki (nie chodzi tutaj o lage do kogos szybkiego i ogien) tylko poprostu ,żeby było kim grać z przodu. Od kiedy mam V .Del Bosque to w ogole gra mi sie nie kleji , sklad jest w miare okej, ale w 6 lidze dostaje takie ciengi ,ze szok , w ogole za jakiegos starszego trenra niby slabszego duzo lepiej sklad sie wystawial bylo takjakby lepiej zgrany teraz niby team spirit 98-99 ale w ogole gra sie nie klei , jakies sugestie co do trenera ? Z góry dziękuje

Offline klejson

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.10.2015r.
  • PS4 PRO
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3587 dnia: Grudzień 02, 2015, 07:01:08 »
Dziękuję , prawdziwy poradnik ,  widzę 2 nowe rzeczy o których nie wiedziałem dzisiaj pogram to napisze jak się gra ,jeszcze raz wielkie dzięki .
PS4 PRO

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3588 dnia: Grudzień 02, 2015, 08:57:49 »
Wygrałem Cup Hiszpański gdzie można trafić tylko 1 czarną i miałem farta bo trafiłem właśnie na czarnulkę ale też mega pecha bo 80 overl no name :(

Z tego co mi się wydaje to pes zwolnił i nie gra się tak szybko jak wcześniej. A i gra z compem jest trudniejsza.

Wcześniej pisaliście o Benteke i Lukaku mega grajki chociaż jak dla mnie Benteke jest lepszy ze względu na lepsze podania ;)

Offline Boooolek697

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3589 dnia: Grudzień 02, 2015, 09:50:42 »
Wygrałem Cup Hiszpański gdzie można trafić tylko 1 czarną i miałem farta bo trafiłem właśnie na czarnulkę ale też mega pecha bo 80 overl no name :(

Z tego co mi się wydaje to pes zwolnił i nie gra się tak szybko jak wcześniej. A i gra z compem jest trudniejsza.

Wcześniej pisaliście o Benteke i Lukaku mega grajki chociaż jak dla mnie Benteke jest lepszy ze względu na lepsze podania ;)
Ja tam trafilem benteke z darmowego skoksowalem go do 25 ale marnie sie nim grało przynajmniej dlamnie wolałem aduriza ale wczoraj z darmowego trafiłem neymara i nakarmilem go wlasnie benteke

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3590 dnia: Grudzień 02, 2015, 10:21:45 »
Ja tam trafilem benteke z darmowego skoksowalem go do 25 ale marnie sie nim grało przynajmniej dlamnie wolałem aduriza ale wczoraj z darmowego trafiłem neymara i nakarmilem go wlasnie benteke

U mnie Benteke jest na 40 lvl i robi swoje :) Gratki za losowanie z darmowch agentów normalnie szok  :o

Offline Boooolek697

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3591 dnia: Grudzień 02, 2015, 10:31:50 »
U mnie Benteke jest na 40 lvl i robi swoje :) Gratki za losowanie z darmowch agentów normalnie szok  :o
No benteke na 40 to bestia nie raz przeciwko niemu grałem ale mi jakos nie podchodził a wiadomo z niego czy neymara wybrałem tego drugiego :D no losowanie konkretne jak narazie z darmowych to 5 czarne wlecialy benteke neymar santi cazorla reus i n`koulou wiec nie narzekam na losowania :D

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3592 dnia: Grudzień 02, 2015, 11:29:07 »


Siema ludzie, jeśli komuś się znudziło granie w MyClub to do piątku trwają zapisy do nowego sezonu ligowego PES2016 PC na REJESTRACJA lub LOGOWANIE

zacytuję newsa:

Zapisy zostaly otwarte do 04.12.2015. Nowy sezon rozpocznie sie dnia 05.12.2015r.

W nowym sezonie w I lidze gramy losowymi druzynami z 4 koszyka. W II lidze gramy losowymi druzynami 3,5* ,a w przypadku duzego zainteresowania w III lidze gramy losowymi zespolami z 3*.

koszyki:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

aby grać w ligę online trzeba w tygodniu wygospodarować czas na tak 5-7 meczy

jeśli ktoś jest nowy i chce zacząć grać na pesleague niech się zarejestruje, wieczorem wejdzie na irca REJESTRACJA lub LOGOWANIE ktoś na pewno wytłumaczy dokładnie, wszystko co i jak

pozdro

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3593 dnia: Grudzień 02, 2015, 12:09:13 »
No benteke na 40 to bestia nie raz przeciwko niemu grałem ale mi jakos nie podchodził a wiadomo z niego czy neymara wybrałem tego drugiego :D no losowanie konkretne jak narazie z darmowych to 5 czarne wlecialy benteke neymar santi cazorla reus i n`koulou wiec nie narzekam na losowania :D

Szacun za takie losowanie z free :) Kolego jak masz takie szczęście to zapraszam do mnie żebyś mi coś za losował :D
Bo ja niestety takiego szczęścia nie mam mi wypadł S. Kalou, Victor(GK) oraz Danny.

Offline Boooolek697

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3594 dnia: Grudzień 02, 2015, 12:31:28 »
Szacun za takie losowanie z free :) Kolego jak masz takie szczęście to zapraszam do mnie żebyś mi coś za losował :D
Bo ja niestety takiego szczęścia nie mam mi wypadł S. Kalou, Victor(GK) oraz Danny.
Heee nie ma sprawy :D a kalou tez mialem i to 2 razy mi wpadał ale z pilek 15% i za każdym razem karmilem nim dybale:D akurat w pesie 16 jakos szczęście dopisuję w 15 bylo juz gorzej

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3595 dnia: Grudzień 02, 2015, 13:48:07 »
Heee nie ma sprawy :D a kalou tez mialem i to 2 razy mi wpadał ale z pilek 15% i za każdym razem karmilem nim dybale:D akurat w pesie 16 jakos szczęście dopisuję w 15 bylo juz gorzej

Ja kolego mam "szczęście" do Savioli ostatnio wylosowałem go po raz 4, i go zostawiłem bo widoku po raz 5 bym już chyba nie zniusł, raz z free agenta, raz el clasico i dwa razy agent napastników. Co do składu to też nie narzekam za bardzo :) w tamtym z wybitnych zawodników miałem Lahm'a, Bale'a, Yaya Toure i Ibre. teraz z tych top 10. mam tylko Ramosa ale ze składu jestem bardziej zadowolony niż w 15.

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3596 dnia: Grudzień 02, 2015, 14:12:14 »
Ktos ma Baines'a na obronie albo Carvahala? :) Ja mam i jestem zadowolony :D 
VIVA FCB!!!!!

Offline Boooolek697

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3597 dnia: Grudzień 02, 2015, 14:22:13 »
Ja kolego mam "szczęście" do Savioli ostatnio wylosowałem go po raz 4, i go zostawiłem bo widoku po raz 5 bym już chyba nie zniusł, raz z free agenta, raz el clasico i dwa razy agent napastników. Co do składu to też nie narzekam za bardzo :) w tamtym z wybitnych zawodników miałem Lahm'a, Bale'a, Yaya Toure i Ibre. teraz z tych top 10. mam tylko Ramosa ale ze składu jestem bardziej zadowolony niż w 15.
Ja jak wylosuje kalou to go tez huz zostawie:D no ja szukam dobrej drugiej linii i lepszych obrońców na skrzydłach bo pochwalic sie moge tylko kotami z przodu jak robben neymar reus griezmann no mam na lewej obronie i kolarova i marcelo ale powiem ci srednio mi pasują a srodek to leży i placze fellaini krohn dehli javi garcia i santi cazorla no matuidi jest kocorem ale przydal by sie ktos pokroju iniesta kroos modric cos takiego :D

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3598 dnia: Grudzień 02, 2015, 14:29:01 »
Ktos ma Baines'a na obronie albo Carvahala? :) Ja mam i jestem zadowolony :D

Ja od niedawna mam Carvajala, gram nim wymiennie z Rafaelem, chociaż to brazylijczyk jest moim pierwszym wyborem :)
Również jestem z niego zadowolony, ponieważ jest dosyć szybki, do tego techniczny i jak na obrońce ma bardzo fajny strzał. :)

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3599 dnia: Grudzień 02, 2015, 14:34:33 »
Ja jak wylosuje kalou to go tez huz zostawie:D no ja szukam dobrej drugiej linii i lepszych obrońców na skrzydłach bo pochwalic sie moge tylko kotami z przodu jak robben neymar reus griezmann no mam na lewej obronie i kolarova i marcelo ale powiem ci srednio mi pasują a srodek to leży i placze fellaini krohn dehli javi garcia i santi cazorla no matuidi jest kocorem ale przydal by sie ktos pokroju iniesta kroos modric cos takiego :D

Mój skład wygląda następująco Buffon - S. Poulsen, S. Ramos, Smaling, Rafael - De Rossi, Rafinha - A. Sanchez, Oezil, Gervinho - Welbeck.
Kolego każdy chyba by chciał wzmocnić skład ja na przykład chciałbym CMFa jakiegoś dobrego bądz CB na ten moment chyba najbardziej poszukiwani :) w środku na ławie mam jeszcze Tiago oraz Aranguiz'a ale wolę z sympatii grać Rafinhą :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3599 dnia: Grudzień 02, 2015, 14:34:33 »