Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1241562 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5180 dnia: Styczeń 19, 2016, 14:30:53 »
Jak się przedłuża kontrakty na 99 meczów?
Poprostu przedłuzasz kontrakt 9x... logoczne nie?
A szczepan pewnie sfabrykował fotki by podnieść swoje ego  :police: logiczne, NIE!!

Offline Kapsel97

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2013r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5181 dnia: Styczeń 19, 2016, 15:19:25 »
Nie to żebym się chwalił ale nie chcę żeby mi ktoś napisał że fantazjuję ;)
Ostatnio awansowałem do 1szej ligi i zrobiłem sobie dłuższą przerwę od pesa.



Wczoraj wieczorkiem zagrałem parę meczy (turnieje Nike) i wygrałem 2 losowania, a że nazbierało mi się 50 skautów to mówię zakręcę kulkami. Najpierw wpadł Busquets a po chwili Najman. Od razu przedłużyłem kontrakty im na 99 meczy, zostało mi ponad 70000gp to znowu zacząłem kręcić i wpadła Krystyna  :o





Muszę przyznać że nie miałem szczęścia w losowaniach wcześniej (pisałem na początku tematu co mi wpadło) szkoda że dopiero teraz mam tych lepszych grajków jak już emocje opadły w dążeniu do tej 1szej ligi.

Masz farta kolego co do losowań, żeby trafić Messiego i Ronaldo... dla mnie to byłoby już wystarczające :)
Ja po przejściu na PS4 na około 30 losowań same złote, zero czarnych, a najlepszy to Talisca REJESTRACJA lub LOGOWANIE, nawet niezły. Na PS3 trafiałem złotą co 2-3 losowania, a z Darmowych Agentów nie trafiłem jeszcze czarnej, złote owszem...

A i gratuluje 1 Ligi :)

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5182 dnia: Styczeń 19, 2016, 16:33:52 »
Ja mam zajebisty skłąd ale czasami mam wrażenie że niektórzy chwalący sie losowaniami oczywiście ściemniają i piszą kogo to oni nie wylosowali a tak naprawdę gówno losuja. Ludzie chca po prostu podbudowac własne egoi pisząc o losowaniach których fatycznie nie dokonali . Taka moja refleksja z rana :D
Ty tak na poważnie ? czy na podstawie autopsji samego siebe takie wnioski wysnułeś?  bo dawno nic głupszego tu nie przeczytałem 8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2016, 16:38:01 wysłana przez lexluthor »

Offline TIJO

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Haxball, PES15- ps3
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5183 dnia: Styczeń 19, 2016, 18:42:05 »
Ktoś pyka na PS3 w PES 2016 My Club w tą darmową wersję?

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5184 dnia: Styczeń 19, 2016, 20:16:07 »
Ja mam zajebisty skłąd ale czasami mam wrażenie że niektórzy chwalący sie losowaniami oczywiście ściemniają i piszą kogo to oni nie wylosowali a tak naprawdę gówno losuja. Ludzie chca po prostu podbudowac własne egoi pisząc o losowaniach których fatycznie nie dokonali . Taka moja refleksja z rana :D
Nie siej herezji człowieku.
Kilka dni temu przekonałem się jak graja ci z rankingiem ok.1000. Zagrałem meczyk z kolesiem co miał no prawie 1000 (ok.990) ranking i co, zaczynam meczyk z początku kilka podań i wymian w środku pola, po 15 minutach czuje grę i mam wrażenie że jestem bliżej zdobycia bramki(myślę sobie koleś z rankingiem ok.1000 i taki słaby? ja w tej chwili 6 liga-534 po przedostatnim meczu który zremisowałem z przeciwnikiem co miał wyższy ranking ale gra jego na podobnym poziomie) wszystko pięknie gramy normalnie do czasu kiedy zdobywam bramkę na 0:1 i się zaczyna. on ma piłkę wszystko ok bez lagów ja mam piłkę od razu lagi, momentami to nie potrafiłem nawet piłki podać bo lagi mi to uniemożliwiały, ale bardzo szybko sobie przypomniałem, że ktoś tutaj z was polecał aby nie panikować i spokojnie sobie wymieniać podania z tyłu boiska, więc tak zacząłem robić końcówka meczu pokusiło mnie zaatakować i co mamy 0:2, w drugiej części jakoś w 60-70minuta koleś strzela bramkę na 1:2 i gramy dalej na lagu, ja mam piłkę lag on ma piłkę nić nawet zacięcia nie ma. w 84 minucie strzelam mu na 1:3 i gram na utrzymanie, koleś wie że nie ma szans mi strzelić 2 bramek i się rozłącza, mecz na całe szczęście (w tym nieszczęściu) bez rozstrzygnięcia. Koleś jest słaby a ma taki ranking tylko dlatego że oszukuje.
Miałem filmik nagrany aby wam pokazać ale zrobiłem format kompa, bo wkurzał mnie windows 10 i zapomniałem o tym filmiku, mam nadzieje że jest możliwość przywrócenia. Jak mi się uda to wam pokaże żeby nie było że kłamie tak jak tu chillonahill
 napisał że tu kłamią hehe. Aha ranking mam słaby i liga dopiero 6 bo mało gram. Najczęściej gram turnieje za GP i  za agenta tak naprawdę to więcej farmie niż gram w lidze .  Odkąd zrobili myClub Friendly match to gram tam z kumplami, bratem oraz  z kuzajem. Nie jestem dobry i pewnie nigdy nie dojdę do 1 ligi bo za dużo jest oszustwa, ale wiem że nie jednego z rankingiem 1000+ jestem wstanie ograć.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Edit co to są 154 mecze od dnia premiery hehehe:D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2016, 20:29:55 wysłana przez Damian1 »

Offline Gensty

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5185 dnia: Styczeń 20, 2016, 01:22:18 »
Witam , mam takie pytanie wylosowałem dziś Piszczka i chciałbym wiedzieć czy wybrać Piszczka czy Carvajal ?

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5186 dnia: Styczeń 20, 2016, 06:45:01 »
Witam , mam takie pytanie wylosowałem dziś Piszczka i chciałbym wiedzieć czy wybrać Piszczka czy Carvajal ?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

trzeba pograć jednym i drugim i samemu zobaczyć, który będzie bardziej Ci odpowiadał
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2016, 06:49:30 wysłana przez mad_radzian »

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5187 dnia: Styczeń 20, 2016, 07:41:46 »
Oho nagle wszyscy zaczeli pokazywać swoje wyniki kręcena kulkami :)

Luthor , nie to nie z mojej autopsji, po prostu mam przeczucie, że co niektórzy koloryzują rzeczywistośc, chyba każdy w życiu spotkał sie z takimi osobistościami więć to nie jest jakas super nowośc,że od zawsze ludzie ściemniali :)
VIVA FCB!!!!!

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5188 dnia: Styczeń 20, 2016, 07:44:31 »
aha dzis wylosowałem Nymara, suazreza, Ibre, Robbena, Messiego, Pique, Mordica i Alabe oraz Lewandowskiego. WSZYSTKO Z DARMOWEGO AGENTA BEZ ŁĄCZENIA PIŁEK. MAM FARTA CO :)



 >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
VIVA FCB!!!!!

Offline Yattaman

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Luboń
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2015r.
  • Gram w: PES 16
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5189 dnia: Styczeń 20, 2016, 11:08:46 »
Po co ta spina to jest tylko gra jak się trafi coś to fajnie a jak nie to po co siać ferment i złość ??

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5190 dnia: Styczeń 20, 2016, 11:23:55 »
aha dzis wylosowałem Nymara, suazreza, Ibre, Robbena, Messiego, Pique, Mordica i Alabe oraz Lewandowskiego. WSZYSTKO Z DARMOWEGO AGENTA BEZ ŁĄCZENIA PIŁEK. MAM FARTA CO :)
Brawo ty.

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5191 dnia: Styczeń 20, 2016, 11:35:12 »
dzisiejsze losowańsko, grał ktos z was iliciciem? :D

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=35f6bfe15a6b3d5d252c9536d66e2a8b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=35f6bfe15a6b3d5d252c9536d66e2a8b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5192 dnia: Styczeń 20, 2016, 11:51:58 »
Panowie, dziś od rana ze cztery razy miałem "Lost connection to server". Dodam, że gram na PC, a z moim internetem wszystko w porządku. Ma ktoś podobny problem? :/

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5193 dnia: Styczeń 20, 2016, 12:36:32 »
Panowie, dziś od rana ze cztery razy miałem "Lost connection to server". Dodam, że gram na PC, a z moim internetem wszystko w porządku. Ma ktoś podobny problem? :/
Od 2 dni mam to samo co 4 mecze lost conect i w dupe wygrane mecze,, Wywaliło z dwa razy mojego oponenta i dało mi wygraną... Ale mnie już 4, 5 razy więc bilans ujemny...  Miałem się pytać o to samo.. Gram na PS3

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5194 dnia: Styczeń 20, 2016, 13:32:59 »
Od 2 dni mam to samo co 4 mecze lost conect i w dupe wygrane mecze,, Wywaliło z dwa razy mojego oponenta i dało mi wygraną... Ale mnie już 4, 5 razy więc bilans ujemny...  Miałem się pytać o to samo.. Gram na PS3

Ja na ps3 nie miałem Lost connection w plecy od kilku tygodni, a gram kilka meczów w tygodniu i więcej w weekendy. Raz czy 2 razy wygrałem w tym czasie z powodu Lost connection u przeciwnika.
Mam Upc niby 20mb, ale faktycznie koło 8mb

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5195 dnia: Styczeń 20, 2016, 13:48:11 »
Ja na ps3 nie miałem Lost connection w plecy od kilku tygodni, a gram kilka meczów w tygodniu i więcej w weekendy. Raz czy 2 razy wygrałem w tym czasie z powodu Lost connection u przeciwnika.
Mam Upc niby 20mb, ale faktycznie koło 8mb
Ja tez nie miałem a od 2 dni całkiem często się zdarza... Dziś rano była aktualizacja PSN wiec może się to skończy... Nie mozna przywiazywać wagi do raitingu bo to bolało by najbardziej.. 

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5196 dnia: Styczeń 20, 2016, 16:16:44 »

Offline thyr

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: soton
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5197 dnia: Styczeń 20, 2016, 17:37:55 »
Po co ta spina to jest tylko gra jak się trafi coś to fajnie a jak nie to po co siać ferment i złość ??

Nie ma co sie spinac , w tej grze wszystko jest ustawione na forach angielskojezycznych niektorzy tez ocieraja sie o geniusz konami , sam mialem same farfocle a w jednym dniu na 3 losowania wpadly mi 2 czarne Tevez i Alaba , to nie fart tak chcial system , chory system nawiasem piszac


a to ponizej znalezione w sieci :) , dobrze ze mnie nie nagrano - bylby 100% hit internetu
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2016, 17:51:36 wysłana przez thyr »

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5198 dnia: Styczeń 20, 2016, 20:05:57 »
Nie ma co sie spinac , w tej grze wszystko jest ustawione na forach angielskojezycznych niektorzy tez ocieraja sie o geniusz konami , sam mialem same farfocle a w jednym dniu na 3 losowania wpadly mi 2 czarne Tevez i Alaba , to nie fart tak chcial system , chory system nawiasem piszac


a to ponizej znalezione w sieci :) , dobrze ze mnie nie nagrano - bylby 100% hit internetu
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

troche glupie wideo, gada tam jakies glupoty ale ten co to wstawil musi byc kretynem, rzeczywiscie agresja az z niego kipi prawie pozabijal calą rodzine i rozwalił pada
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline kamil00kamil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 23.10.2012r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5199 dnia: Styczeń 20, 2016, 23:16:48 »
WITAM .... Z MIEJSCA ZAZNACZE ŻE JEŚLI NIE MASZ 18 LAT NIE CZYTAJ TEGO POSTA ... PONIEWA ŁAMIE ON REGULAMIN ETC ... LEC MUSICIE MI WYBACZYĆ BO TO CO DZIŚ SIĘ STAŁO TO JUŻ [cenzura] KPINA ZE STRONY ZASRANEGO KONAMI .....

W KILKU OSTATNICH DNIACH DOSĆ CZĘSTO WYWALAŁO MNIE  Z MECZY Z POWODU JAK NIE POGODY .... ROZŁACZENIE NETA OCZYWISCIE PUNKTY W DUPE ... TO SAM MUSIAŁ PRZERWAĆ .... BO TAKIE JEST ZYCIE NIE MA SIE CO OSZUKIWAC .... I DODATKOWO CZESTO WYWALALO MNIE PRZEZ JEBANYCH CHITERÓW ALE TUTAJ MECZ BEZ PUNKTÓW .... W TEN SPOSÓB PRZEZ KILKA OSTATNICH DNI MIAŁEM RANKING "C" NO TRUDNO SIE MÓWI .... WCZORAJ NIE GRAŁEM NIC CZYLI OD MOMENTU GDY COS TAM ROBILI NA SERWERACH ... DZIS WRÓCIŁEM Z PRACY OTWORZYŁEM BROWARA ODPALAM PESKA .... I CZYTAM .... " STWIERDZONO ZE NARUSZYLES BEZPOSREDNIA POLITYKE OBSLUGI ORAZ UMOWE LICENCYJNA DLATEGO TEZ Z TEGO POWODU ZOSTANA ZABLOKOWANE CI WSZYSTKIE KONTA ZGODNIE  Z REGULAMINEM . DZIEKUJEMY ZA WYROZUMIALOSC " GDY TO PRZECZYTAŁEM PADŁEM NA RYJ ..... MOJE WKURWIENIE NA TYCH CWELI ZZ KONAMI NIE ZNA GRANIC ....
NIE DOSC ZE CO 2-3 MECZ TRAFIA SIE NA CWELI KTÓRZY ROLACZAJA JAK PRZEGRYWAJ .... CO JEST MEGA WKURWIAJACE .... TO JESZCZE MNIE WRZUCILI DO TEGO WORKA .... [cenzura] LUDZIE MAM ROZEGRANE W PESA 1030 GODZIN TAK!!!! SLOWNIE ::::TYSIAC TRZYDZIESCI GODZIN .... I OKOLO 1500 MECZY W MY CLUB .... MOJ RATING OSCYLOWAŁ W OKOLICACH 600-615 A MECZY WYGRANYCH MIALEM MNIEJ NIZ PORAŻEK I OKOLO 150 REMISÓW CO DAWAŁO 42% WYGREANYCH MECZY .... WIEC JAKIM JA JESTEM CHETEREM ???? Z TAKIMI WYNIKAMI ? Z UJEMNYM BILANSEM ??? KONAMI POPIERDOLIŁO WAS CAŁKOWICIE ??? FAKT TAK JAK WSPOMNIALEM CZESTO MNIE WYWALALO Z MECZY ALE ZA KAZDYM RAZEM ODEJMOWALO PUNKTY .... JEDNAK GDY KTOS ROZLACZYL I BYLO BEZ PUNKTÓW I BRALEM NASTEPNY MECZ CZESTO BYLO TAK ZE NA LADOWANIU STADIONU WYWALALO PRZED PIERWSZYM GWIZDKIEM ROWNIEZ BEZ PUNKTÓW .... DOPIERO POZNIEJ ZORIENTOWALEM SIE ZE MUSZE WYLACZYC GRE ZRESETOWAC ROUTER "NEOSTRADA" I DOPIERO WTEDY MOGLEM GRAC .... ALE ZANIM DO TEGO DOSZEDLEM TROCHE MINEŁO ..... NIE JESTEM ZADNYM [cenzura] CHETEREM ... JESTEM GRACZEM HMMM... DOSC PRZECIETNYM BO SKORO MAM RATING W OKOLICY 600 PKT A W SAMA GRE ONLINE ROZEGRALEM 1500 MECZY ... WIEC TAK JESTEM NAWET BYM POWIEDZIAL SŁABY .... ALE [cenzura] [cenzura] MAC NIE JESTEM CHETEREM .... GRAM NA PATCHU LA LIGA + FIX DO GRAFIKI + SPOLSZCZENIE .... KREW MNIE ZALEWA I SZLAG TRAFIA BO WYDAŁEM PIENIADZE NA GRE KTÓRA POZNIEJ PUSCILI ZA DARMO NA RYNEK ... SPEDZILEM Z NIA PONAD TYSIAC GODZIN .... DODATKOWO KOLO 200 ZL WYDALEM NA COINSY ... CO TYGODNIOWE AKTUALIZACJE PO KTÓRYCH NIE RAZ TRZEBAB BYLO TAK JAK BY UCZYC SIE GRAC OD NOWA .,.. MASA SCRYPTÓW TAK TAK TAK BO TA GRA JEST NA TYM OPARTA ZRESZTA WIEKSZOSC GIER ONLINE ... BO BY NIE MIALY SENSU GDY TEGO NIE BYLO ... ALE CASEM TO JUZ BYLA PRZESADA .... I NA KONIEC DOSTAJE BANA ZA NIC ,,,,, ZA TO ZE MNIE WYJEBYWALO Z MECZY I ODBIERALO PUNKTY .... AAA I JESZCZE BO KTOS POMYSLI ZE [cenzura] WIE KTÓRA LIGA CZY COS ... 5 I NIGDY NIE BYLEM WYZEJ NIZ 3 ..... A MOJ REKORD TO 9 MECZY Z RZEDU WYGRANY .... OCZYWISCIE NA STEAMIE CZY MAILU NIE MA NIC ZADNEJU WIADOMOSCI CZY CZEGOKOLWIEK .... DLACZEGO ZA CO NA ILE ??? POJEBANE KONAMI .... CZY JA JESTEM CHITEREM [cenzura] MAC???? !!!!!!! DLATEGO MAM PARE PYTAN DO DOBRYCH CHŁOPAKÓW

1. NA ILE DOSTAŁEM TEGO BANA ???
2. MOZECIE MI DAC NAMIAR NA POLSKIEGO SUPPORTA PES 16 ? CZY NIE MA TAKIEGO ??
3. CZY KTOS Z WAS MIAL TAKI PRZYPADEK ???
4. CZY JEST MOZLIWOSC UNBANA ???
5. CZY KONAMI POJEBAŁO SIE W DUPACH ?? CZY TAM PRACUJA ROBOTY I WALA AUTOMATYCZNIE JAK POPADNIE BANY O TAK Z DUPY ....
6. DAJCIE LINK DO TEGO REGULAMINU O KTÓRYM MOWA W MOIM "BANIE"

PRZEPRASZAM ZA SLOWNICTWO I ADMINÓW ZA ZŁAMANIE REGULAMINU ALE NIECH LUDZIE WIDZA CO WYPRAWIAJA TE TEPE [cenzura] DZIDY ... Z GRACZEM KTÓRY KUPE GODZIN POSWIECIL NA TA GRE  I BEZ SLOWA WYJASNIEJ ZBANOWALI MNIE .... PISZAC NA KONIEC "DZIEKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ" TO JUZ SZCZYT CHAMSTWA Z ICH STRONY !!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALNYCH  GRACZY ... I TYCH KTÓRY MNIE ROZUMIEJA ... BO ZARAZ KTOS NAPISZE ... ZE MAM KOMPLEKSY CZY [cenzura] WIE CO ... A JESLI MASZ TAK PISAC TO MAM PROSBE.... NIE WKURWIAJ MNIE BARDZIEJ I POPROSTU NIE KOMENTUJ TEGO "LEŚNY DZIADKU" BO MNIE TYLKO JESZCZE BARDZIEJ WKURWISZ .... POZDRO I POMÓŻCIE ...JESTEM Z WAMI NA TYM FORUM JUZ 4 LATA (2012 ROK ) I MOZE MALO SIE UDZIELAM ALE TERAZ WLASNIE POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY .... DZIEKI  GÓRY I CZEKAM NA ODPOWIEDZ.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5199 dnia: Styczeń 20, 2016, 23:16:48 »