Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1241571 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5220 dnia: Styczeń 21, 2016, 21:10:01 »
Panowie dziś w nagrode za awans do 3 ligi otwieram piłeczke pierwsza piłka i Lewandowski jednak niewiem jak teraz ustawić atak, z przodu mam do wyboru LWF Ronaldo RWF Di Maria Cf Tevez i Cf Lewandowski wczoraj pytałem się o Carvajal a Piszczek i narazie stawiam ich na równi jednak Piszczek> Carvajal pod wzgledem wzrostu, tutaj może być tak samo pod względem Lewego jednak Tevez na środku ataku jest Kotem :P życze spokojnej nocy i pozdrawiam i dzięki za opinie :P
masz piszczka? jesli tak to,jaki ma overall i jak sie nim gra?

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5221 dnia: Styczeń 21, 2016, 21:24:51 »
Piszczek ma ovr wyjściowy 84, gram nim pomimo tego że mam też Lhama na tej pozycji :laugh:
Mad radzian w online div gram co jakiś czas żeby nabrać dystansu do My Coinsa także frustracja raczej mi nie grozi bo wiem na co się piszę  8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2016, 21:28:14 wysłana przez lexluthor »

Offline Never_Soba

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 28.07.2015r.
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5222 dnia: Styczeń 21, 2016, 23:46:37 »
Może ktoś napisać jak to dokładnie wygląda z "zużywaniem" się kontraktów graczy? Gdzieś ktoś pisał, że jak ściągam jakąs gwiazde np przed którąś minutą to mu nie zalicza meczu, nie wiem czy to prawda może ktoś się na ten temat dokładnie wypowiedzieć ? Albo jak wstawiam świeżego w trakcie meczu np na ostatnie 2 minuty to już mu zabiera 1 mecz?

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5223 dnia: Styczeń 22, 2016, 07:51:40 »
Może ktoś napisać jak to dokładnie wygląda z "zużywaniem" się kontraktów graczy? Gdzieś ktoś pisał, że jak ściągam jakąs gwiazde np przed którąś minutą to mu nie zalicza meczu, nie wiem czy to prawda może ktoś się na ten temat dokładnie wypowiedzieć ? Albo jak wstawiam świeżego w trakcie meczu np na ostatnie 2 minuty to już mu zabiera 1 mecz?
zużywa mu tyle minut ile grał, np. zagrasz dwa mecze po 45 min, to zabierze mu 1 mecz kontraktu. Z tego co się orientuję, nie zabiera kontraktów jak ktoś ucieknie i Tobie zaliczy zwycięstwo, niezależnie ile min grałeś
Cytuj
Albo jak wstawiam świeżego w trakcie meczu np na ostatnie 2 minuty to już mu zabiera 1 mecz?
zabiera mu dokładnie 2 min, czyli w następnym meczu jak zagrasz przykładowo 88 min to wtedy wychodzi jeden mecz, jak zagrasz 4 min, to w sumie będzie 6 i zabierze 1 mecz dopiero u wtedy jak się uzbiera 90. tak to działa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2016, 08:24:31 wysłana przez smiechen »

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5224 dnia: Styczeń 22, 2016, 08:32:29 »
Forma robi różnice w tym pesie - atak mam NEYMAR, W. ROONEY , A. GRIEZMANN. Chłopaki po prostu latają z tą czerwoną strzałką :) Niestety BENTEKE znowu niebieska ale są zmiennicy :D

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5225 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:33:02 »
Forma robi różnice w tym pesie - atak mam NEYMAR, W. ROONEY , A. GRIEZMANN. Chłopaki po prostu latają z tą czerwoną strzałką :) Niestety BENTEKE znowu niebieska ale są zmiennicy :D
nie wiem, wychodzi na to, że jestem jednym z nielicznych, dla których forma, skrypty, aktualizacje, handicapy, skrypt ostatniej minuty itp. nie istnieją. Gra mi się w każdym tygodniu tak samo. Fakt w 1 tygodniu zachowanie bramkarzy było lekko dziwne. Ale zaraz to podregulowali i od tamtej pory 3 miechu na ps3  i już ponad miesiąc na ps4 gra mi się tak samo. większość wygrywam, a jak przegrywam to uczciwie stwierdzam, że przeciwnik był lepszy. Zdarzało mi się też kilka razy zlekceważyć teoretycznie słabszego gracza i mnie skopał, ale na pewno nie była to zasługa jakiś magicznych handicapów...

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5226 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:27:46 »
Chłopy chyba znalazłem jako taki sposób na dzidy :) Fakt ze ciągle je rzucają ale dużo duuuzo rzadziej są dokładne i dużo rzadziej dochodzą do celu....
Mianowicie....
Oprócz tego że oczywiście ustawiam krycie bocznych obrońców na bocznych atakujących przeciwnika to w dodatku ustawiam swoich bocznych napastników, w tym przypadku moich ss na krycie ich bocznych obrońców bo w jakiś 90% to właśnie od bocznych obrońców lecą to dzidy. Moi skrzydlowi w ataku tym samym im przeszkadzają w wprowadzeniu piłki (czytaj w rzucaniu dzid). Zagrałem juz kilka razy w division gdzie koleś miał Bayern,Real Barca i to naprawdę działa :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2016, 10:43:58 wysłana przez Gunner_Gesik »

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5227 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:37:45 »
nie wiem, wychodzi na to, że jestem jednym z nielicznych, dla których forma, skrypty, aktualizacje, handicapy, skrypt ostatniej minuty itp. nie istnieją. Gra mi się w każdym tygodniu tak samo. Fakt w 1 tygodniu zachowanie bramkarzy było lekko dziwne. Ale zaraz to podregulowali i od tamtej pory 3 miechu na ps3  i już ponad miesiąc na ps4 gra mi się tak samo. większość wygrywam, a jak przegrywam to uczciwie stwierdzam, że przeciwnik był lepszy. Zdarzało mi się też kilka razy zlekceważyć teoretycznie słabszego gracza i mnie skopał, ale na pewno nie była to zasługa jakiś magicznych handicapów...
Mogę się założyć, że większość graczy czuje różnice między piłkarzem z formą niebieską a czerwoną ale to nie temat do sporów. Jeśli chodzi o skrypty, aktualizacje, handicapy, skrypt ostatniej minuty itp. również uważam, że nie istnieją. Pozdrawiam

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5228 dnia: Styczeń 22, 2016, 11:39:44 »
w końcu bardzo dobry opening :D

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=93551f60247d730cc926bd27607571a0&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=93551f60247d730cc926bd27607571a0&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline Yaro FC

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2016r.
  • Gram w: PES 2016 myclub
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5229 dnia: Styczeń 22, 2016, 11:45:59 »
Witam wszystkich po raz pierwszy :)

Jako że w myclub gram od niedawna mam pytanie, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, czy te challenge z nagrodą główną 20000 GP się jakoś resetują, aby można było po raz kolejny wygrać te 20000 GP ?

Jak tak to co ile ? dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5230 dnia: Styczeń 22, 2016, 12:04:29 »
Witam wszystkich po raz pierwszy :)

Jako że w myclub gram od niedawna mam pytanie, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, czy te challenge z nagrodą główną 20000 GP się jakoś resetują, aby można było po raz kolejny wygrać te 20000 GP ?

Jak tak to co ile ? dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

nie resetują sie :P
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline Yaro FC

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2016r.
  • Gram w: PES 2016 myclub
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5231 dnia: Styczeń 22, 2016, 12:16:23 »
szkoda a już myślałem że może ;D , a za każde następne wygranie 7500 GP wpada czy też tylko za drugie i później już nic ?

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5232 dnia: Styczeń 22, 2016, 12:18:17 »
szkoda a już myślałem że może ;D , a za każde następne wygranie 7500 GP wpada czy też tylko za drugie i później już nic ?

za kazde nastepne wygranie 7,500 gp
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline Yaro FC

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2016r.
  • Gram w: PES 2016 myclub
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5233 dnia: Styczeń 22, 2016, 12:19:43 »
to chociaż tyle dobrze :) dzięki za odpowiedź idę farmić:D

Offline Markowski

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 09.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5234 dnia: Styczeń 22, 2016, 13:02:07 »
I znowu mamy agenciaka żartownisia z 15% sznasa na trafienie kogos dobrego. No coz nie pozostaje nic innego jak dalej czekac na agenta 30%+, a do tej pory grac Farming total:)
 Ps. Szerze to odniechciewa mi sie coraz bardziej grania pucharu online Winner takes all. Jak w co drugim meczu widze w skladach rywali Ibra Ney Messi Łysy z Bayernu to juz na starcie mi sie odniechciewa. Dzis przegralem 5/5 meczy wlasnie w tym pucharze ( w tym 2 mecze z Polakami chyba ale byli lepsi :)). To ze gra jest zrobiona pod coinsy i ich kupno juz daawno przestalo mnie dziwic ale kuzwa ile ich trzeba wydac zeby cala jedenastke miec az tak odwaloną jak niektorzy. Coz moze nie maja innych wydatkow

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5235 dnia: Styczeń 22, 2016, 13:59:00 »
nie wiem, wychodzi na to, że jestem jednym z nielicznych, dla których forma, skrypty, aktualizacje, handicapy, skrypt ostatniej minuty itp. nie istnieją. Gra mi się w każdym tygodniu tak samo. Fakt w 1 tygodniu zachowanie bramkarzy było lekko dziwne. Ale zaraz to podregulowali i od tamtej pory 3 miechu na ps3  i już ponad miesiąc na ps4 gra mi się tak samo. większość wygrywam, a jak przegrywam to uczciwie stwierdzam, że przeciwnik był lepszy. Zdarzało mi się też kilka razy zlekceważyć teoretycznie słabszego gracza i mnie skopał, ale na pewno nie była to zasługa jakiś magicznych handicapów...

A Ty kolego cały czas wracasz do magicznych hendicapów :D ok.  już ustaliliśmy że ich nie ma ale masz tendencje do przeginania w drugą stronę, wskaźniki formy mają znaczenie, może nie widać tego tak wyraźnie w przypadku Neymanów i innych ovr 90+ ale w przypadku teoretycznie słabszych piłkarzy robią kolosalną różnicę,  Mam w ataku PELLE i uwierz mi przy czerwonej strzałce nie ustępuje w niczym takiemu Ibrze, piszę o Ibrachimovicu bo mają podobne parametry fizyczne i styl gry, przy zielonej strzałce jest drewnem które przypadkiem wepchnie jakąś piłkę do bramki natomiast przy niebieskiej szkoda gadać...życzyłbym sobie żeby u przeciwników w ataku grał taki gość.
Idąc twoim tokiem myślenia nie ma różnicy czy w ataku masz Neymara czy Teodorczyka i jeden i drugi napastnik a overale to nic nie znaczące cyferki, jak umiesz grać i tak wygrasz, overrale są tylko dla picu tak samo jak i wskaźniki formy, przegrałeś w Online Div z Bayernem grając Boca Juniors? coż...słaby jesteś, przeciwnik był od ciebie na pewno lepszy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2016, 14:01:53 wysłana przez lexluthor »

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5236 dnia: Styczeń 22, 2016, 14:32:26 »
wiadomo, że im lepszy piłkarz tym łatwiej się gra, może i ta strzałka ma jakieś znaczenie ale i tak najważniejsze jest jak Ty nim sterujesz? jaki i kiedy zwody robisz, jaką się strzału dajesz, czy używasz strzału technicznego... to wg mnie bardziej wpływa na skuteczność gracza niż te strzałki. Czytając to forum odnoszę wrażenie, że podstawa to mieć tylko tych mocarzy w składzie, każdy czerwona strzałka, a mecz się sam wygra. Ktoś tu pisze, że Nayman na czerwono to maszyna. No może i maszyna, ale wielu gra nim przeciwko mnie i jakoś tego nie widzę. W 90% ludzie grający  tym zawodnikiem ustawiają go przeciw mnie na lewym skrzydle, potem dzida, Nayman na sprincie albo zetnie w stronę bramki i strzał, albo tnie po linii do kornera i dośrodkowanie, ani zwodów, ani gry kombinacyjnej, to jak ta strzałka ma wpływać na to, że jest niezniszczalny na czerwono, a na fioletowo do doopy?

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5237 dnia: Styczeń 22, 2016, 14:49:39 »
wiadomo, że im lepszy piłkarz tym łatwiej się gra, może i ta strzałka ma jakieś znaczenie ale i tak najważniejsze jest jak Ty nim sterujesz? jaki i kiedy zwody robisz, jaką się strzału dajesz, czy używasz strzału technicznego... to wg mnie bardziej wpływa na skuteczność gracza niż te strzałki. Czytając to forum odnoszę wrażenie, że podstawa to mieć tylko tych mocarzy w składzie, każdy czerwona strzałka, a mecz się sam wygra. Ktoś tu pisze, że Nayman na czerwono to maszyna. No może i maszyna, ale wielu gra nim przeciwko mnie i jakoś tego nie widzę. W 90% ludzie grający  tym zawodnikiem ustawiają go przeciw mnie na lewym skrzydle, potem dzida, Nayman na sprincie albo zetnie w stronę bramki i strzał, albo tnie po linii do kornera i dośrodkowanie, ani zwodów, ani gry kombinacyjnej, to jak ta strzałka ma wpływać na to, że jest niezniszczalny na czerwono, a na fioletowo do doopy?

Na czerwono skur...yn przebiega często przez obrońcę jak przez ducha bez żadnych zwodów... Na fiolecie niesądzę... Ja też uważam, że strzałki mają jakieś znaczenie ale mimo wszystko większe przy słabszych zawodnikach. Nie mam typa więc nie wiem czy potrafi się potykać o własne nogi czy nie :P

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5238 dnia: Styczeń 22, 2016, 14:51:42 »
Na czerwono skur...yn przebiega często przez obrońcę jak przez ducha bez żadnych zwodów... Na fiolecie niesądzę... Ja też uważam, że strzałki mają jakieś znaczenie ale mimo wszystko większe przy słabszych zawodnikach. Nie mam typa więc nie wiem czy potrafi się potykać o własne nogi czy nie :P
przez obrońcę, a raczej po obrońcy to przebiega Ibrahimović niezależnie jaką ma strzałkę :)

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5239 dnia: Styczeń 22, 2016, 14:54:26 »
Up
No i tu jest pies pogrzebany, ta magiczna strzałka sprawi że taki Pelle z czerwoną oddając 10 strzałów na bramkę w konkretnej sytuacji zdobędzie 8 goli, ze strzałką fioletową wykorzysta przy dobrych wiatrach 50% takich sytuacji i o to tu chodzi.
BTW ja mam Neymana w składzie z braku laku i szczerze nim gardzę ale... wykorzystanie tego piłkarza w sposób o jakim piszesz to czyste marnotrawstwo, konami tak napakowało tego rumuna jeśli chodzi o zwody, grę kombinacyjną i inne bajery że aż żal patrzeć jak biega  u 99% graczy za dzidami i na pałe na bramkę ;D no cóz, nie każdy widocznie lubi takie "bajery"

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5239 dnia: Styczeń 22, 2016, 14:54:26 »