Autor Wątek: WSZYSTKO O EURO  (Przeczytany 20016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 09, 2008, 17:13:03 »
- Zawsze gol stracony boli, ale ten ból mniejszy, gdy bramka pada po pięknych akcjach, a nie indywidualnych błędach. Być może Niemcy byli dla nas za dobrzy, ale uważam, że zagraliśmy jeden ze swoich najlepszych meczów -powiedział na konferencji prasowej, dzień po meczu z Niemcami Leo Beenhakker.

Czy łatwiej będzie pozbierać drużynę po meczu z Niemcami, niż po pierwszym meczu w eliminacjach z Finlandią?

- Jest to sytuacja sporo łatwiejsza, bo drużyna wczoraj grała dobrze i o wiele lepiej niż z Finlandią. Myślę, że zawodnicy będą gotowi do kolejnego meczu. Jest to zupełnie inna drużyna. Lepiej przygotowana mentalnie i fizycznie. Myślę, że spokojnie będziemy przygotowani na czwartek.

Czy myśli już Pan o jedenastce na mecz z Austrią?

- Dopiero po dzisiejszym treningu i badaniach będę mógł pomyśleć o jedenastce na Austrię. Wczoraj moi asystenci Jan Urban i Adam Nawałka obserwowali mecz naszych najbliższych rywali i również na bazie przekazanych przez nich informacji zaczniemy myśleć o wyjściowej kadrze na czwartkowe spotkanie.

W którym momencie kontuzji nabawił się Maciej Żurawski?

- Nie wiem, w którym momencie Żurawski nabawił się kontuzji. To zdumiewające, że grał całe 45 minut i nie było widać po nim oraz nie nadawał żadnych sygnałów, że jest kontuzjowany. Zmieniłem go także, bo chciałem mieć bardziej kreatywnego zawodnika, jakim jest Roger, który bardzo dobrze wypełnił swoje zadania.

O czym rozmawiał Pan dzisiaj z zawodnikami na treningu?

- Rozpoczęła się akcja Austria. Jedna grupa miała rozruch, a druga złożona z piłkarzy rezerwowanych ćwiczyła osobno. O czym rozmawialiśmy? O błędach, o tym co się działo podczas meczu i o spotkaniu z Austrią. Niektórzy piłkarze dokonali na boisku złych wyborów, czego konsekwencją były bramki. Nadal jednak mamy wszystko w swoich rękach. Austria jest na takiej samej pozycji jak my i zwycięzca tego pojedynku nadal będzie w turnieju, ale przegrany raczej nie będzie się już liczył.

Czy oglądał już Pan powtórki meczu z Niemcami?

- Oglądałem ten mecz już dwa razy, dziś w nocy i nad ranem. Mamy wnioski i przekażemy je piłkarzom. Ale mecz z Niemcami to już historia, bo nie zmienimy wyniku. Ważne, aby z tego meczu wyciągnąć wnioski i nie popełniać tych samych błędów.

Jacek Bąk powiedział po meczu, że brakowało na boisku komunikacji.

- Komunikacja na boisku jest zawsze. Bąk, Żewłakow i Lewandowski dużo mówią podczas meczu, ale czasami - jak każdy - popełniają błędy. Przytrafiły się jednak błędy indywidualne, których nie da się przewidzieć. Tak samo nie da się przewidzieć kontuzji, czerwonej kartki itp. Co można zrobić, aby uniknąć indywidualnych błędów? Wrócić na trening i dalej ćwiczyć.

Jeden z zawodników powiedział po meczu, że być może przyczyną porażki było złe przygotowanie mentalnie.

- Nie zgadzam się z tym zawodnikiem. Zrobiliśmy wszystko co mogliśmy i myślę, że byliśmy mocni. Mieliśmy na początku spotkania dwie sytuacje bramkowe. Powiem wam, że Niemcy uważają, że zagrali wczoraj jeden ze swoich lepszych meczów w ostatnich latach. My przez 70 minut byliśmy jeśli nie lepsi, to graliśmy z nimi na równym poziomie. Każdy mówi o przygotowaniu mentalnym. Jezu Chryste! To cud, że tu jesteśmy! I ja pamiętam i wy pamiętacie, jak wyglądaliśmy w sierpniu dwa lata temu na początku eliminacji. A wczoraj graliśmy na tym samym poziomie, co piąta albo nawet czwarta drużyna świata! Proszę, patrzcie do przodu, nie do tyłu! Zapewniam was, że moi chłopcy mają ambicję i chcą dalej grać na Euro. Zdenerwowałem się trochę! Proszę Państwa w reprezentacji Niemiec grają zawodnicy, którzy grają w silnych ligach i na wysokim poziomie od wielu lat. Na przeciwko nich stanęła drużyna, która szybko weszła na wysoki poziom i sprawiła sporo problemów faworytom. Nie musimy się wstydzić, bo widać, jak wielki progres nastąpił w reprezentacji. Jestem szczęśliwy z moich chłopców! Jestem dumny z moich chłopców i zapewniam, że na czwartek wszyscy będziemy gotowi!

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 09, 2008, 17:16:11 »
a to mi się w szczególności podoba:  ;D ;D ;D

Austriacka prasa odkrywa w poniedziałek sekret pierwszego zwycięstwa polskiego kierowcy Roberta Kubicy w wyścigach Formuły 1. "Spieszył się na mecz polskiej reprezentacji z Niemcami w mistrzostwach Europy" - uważa dziennik "Der Oesterreich".   ;D ;D ;D

coś w tym może byc... buhahaha


Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 09, 2008, 19:54:19 »
Kapitan zespołu niemieckiego, Michael Ballack, przebiegł najdłuższy dystans podczas niedzielnego meczu Polska - Niemcy. Pomocnik Chelsea Londyn przebiegł 11552 metrów.
O czternaście metrów mniej przebiegł nasz pomocnik, Dariusz Dudka. Ponad 10 kilometrów pokonali także Jacek Krzynówek, Mariusz Lewandowski i Marcin Wasilewski, a w ekipie Niemiec: Marcell Jansen, Philipp Lahm, Thoresten Frings i Lukas Podolski.

Ogólnie cała reprezentacja Polski przebiegła większy dystans od ekipy Niemiec:
Polska - 108,426 km
Niemcy - 108,255 km

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 10, 2008, 23:07:10 »
- Mecz z Austrią będzie prawdziwą, męską walką i dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że będzie nam sędziował angielski arbiter - stwierdził dwa dni przed meczem z Austrią selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker.

Czy jesteście przygotowani na niebezpieczne stałe fragmenty gry w wykonaniu rywali?

- Tak jesteśmy, bo Niemcy również byli wyśmienici w tych elementach. Jesteśmy przygotowani do gry w obronie przy rzutach rożnych i wolnych. Wiemy, jak grają w tych elementach Austriacy. Wiele razy już mówiłem, że w dzisiejszym futbolu nie ma tajemnic.

Roger w meczu z Niemcami błyszczał...

O proszę! A kiedy powiedziałem, że chcę wziąć do kadry Rogera wszyscy protestowali i mówili, że jest słaby. Pamiętacie? Prawda jest taka, że Roger to świetny piłkarz. Dziś na treningu znów pokazał, że jest wspaniały i fantastyczny.

Ale chyba nie wszyscy jego koledzy potrafią z nim grać, przewidzieć, gdzie zagra piłkę?

- Nie do końca. Po to mamy treningi, żeby się tego uczyć. Dziś w ostatniej części zajęć graliśmy już w składzie, który prawdopodobnie wybiegnie w meczu z Austrią i wyglądało to już naprawdę wspaniale. Tak jak ze wszystkim w życiu, również na zgranie potrzeba trochę czasu.

Co konkretnie Roger wnosi do drużyny?

- No jak to co wnosi? Przecież to jest Brazylijczyk, który ma wiele pomysłów na rozgrywanie, wiele widzi i perfekcyjnie rozdziela piłki. On patrzy w jedną stronę, a zagrywa w drugą.

Inni piłkarze nie zazdroszczą mu, że był w niedzielę najlepszy na boisku?

- Nie, bo oni go kochają. Przecież podczas meczu Roger może mieć taki pomysł na akcję, jaki im nie wpadłby do głowy. To zupełnie inny rodzaj piłkarza, ale zaznaczam, że on nie zagwarantuje nam zwycięstwa w meczu z Austrią. On jest świetny i dokonuje dobrych wyborów. Gdyby spróbować opisać go jednym słowem, powiedziałbym tylko tyle: to jest Brazylijczyk i wszystko jasne.

Czy Roger zagra na skrzydle, czy w środku boiska?

- My Rogerowi dajemy swobodę na boisku i może grać gdzie chce. W meczu z Niemcami nie grał tylko w środku, bo pewnie pamiętacie jego dwie fantastyczne akcje na prawym skrzydle. Grał nie tylko ofensywnie, ale również dobrze bronił.

Czy wie Pan, że w Polsce ludzie nadal w was wierzą?

- Tak i piłkarze też o tym wiedzą. Mogę powiedzieć w ich imieniu, że zrobimy wszystko, aby wygrać z Austrią i dać ludziom trochę szczęścia.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 11, 2008, 10:35:08 »
Kiedyś w Brazylii porównywali go do... Supermana. W spotkaniu z Niemcami (0:2) był jednym z najlepszych piłkarzy Leo Beenhakkera biegających po boisku w Klagenfurcie. Teraz liczymy na to, że Roger Guerreiro poprowadzi nas do sukcesu nad Austrią - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Wchodzi na boisko w momencie, gdy wszystko wydaje się już stracone. Niczym Superman ratuje sytuację. Najpierw przywraca nadzieję, a później odwraca losy meczu! - tak pisali o Rogerze brazylijscy dziennikarze, gdy występował w tamtejszej lidze.

W czwartek Roger ma poprowadzić Polskę do zwycięstwa. Szczególnie liczą na to polscy kibice. Roger zaskarbił sobie ich sympatię w meczu przeciwko Niemcom (0:2). Był jednym z niewielu zawodników, którzy nie zawiedli. - Nie jestem gorszy od Ballacka - mówił. I swoją postawą na boisku to potwierdził.
- Superman? Pamiętam tę historię, ale żyjmy tym, co przed nami, a nie za nami. Szczerze powiedziawszy, wolałbym, żeby w meczach z Austrią i Chorwacją nasza cała drużyna była super. Marzy mi się jedenastu Supermanów. Taki Superteam! - mówi Roger.

Choć większość fachowców uważa, że powinien zagrać z Austrią od początku meczu, sam Roger nie jest pewny występu. - Tam stoi trener, zapytajcie go o to - zaśmiał po treningu w Bad Waltersdorf. - Ja podporządkuję się każdej decyzji selekcjonera. Jeśli uzna, że będę bardziej pomocny wchodząc z ławki rezerwowych, dla mnie nie ma problemu, zaakceptuję to - dodał już na poważnie.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 11, 2008, 10:36:39 »
Tomasz Kuszczak niespodziewanie opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski w Bad Waltersdorf. Od tego czasu z nikim nie rozmawiał.
- Przyjechałem na zgrupowanie do Niemiec po ciężkim sezonie. Szczególnie intensywny był ostatni miesiąc, który decydował o tytule mistrza Anglii i wygraniu Ligi Mistrzów. Miałem nadzieję, że na kadrze pierwsze dni będą dla mnie luźniejsze, żeby się zregenerować. Zamiast tego od razu wpadłem w cykl morderczych treningów i przez to doznałem urazu przeciążenia kręgosłupa. Stałem się jedną z ofiar tych treningów.

W reprezentacji Polski za bramkarzy odpowiada Frans Hoek.
- Cały cykl treningowy był... proszeniem się o kontuzję, więc po części to jego wina. Trener Hoek nie zapytał się, jak się czuję, co mi potrzeba, czy jestem zdrowy. Na zgrupowaniu w Niemczech trener Hoek powiedział, że jestem bramkarzem numer trzy. Taki jest wybór szkoleniowców Hoeka i Beenhakkera. Ale coś jest nie tak. Trener Hoek najpierw mi mówi, że jestem trzeci i od razu pyta, czy... zostaję w kadrze, czy wyjeżdżam. Skąd takie pytanie? Dlaczego w ogóle ono padło? Być może coś chciał mi zasugerować? – zakończył Kuszczak.
Więcej w "Super Expressie"

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 11, 2008, 12:15:18 »
Prezes PZPN Michał Listkiewicz postanowił dodatkowo zmotywować piłkarzy przed meczem z Austrią. Chciał zapłacić im 400 tysięcy dolarów za dobrą postawę w przegranym meczu z Niemcami. Leo Beenhakker się nie zgodził. Podłożem całej sprawy mogą być zbliżające się wybory w PZPN - pisze DZIENNIK.


Propozycja padła podczas spotkania Listkiewicza z Leo Beenhakkerem po meczu z Niemcami. Za wygranie każdego z trzech meczów grupowych Polacy mieli otrzymać po 400 tysięcy euro do podziału i dodatkowo 800 tysięcy za wyjście z grupy. W sumie 2 miliony euro - dowiedział się DZIENNIK..

Listkiewicz chciał zmienić ustalone wcześniej zasady premiowania, Beenhakker uznał jednak, że jego zawodnikom nie jest potrzebna dodatkowa motywacja. "Rozmowy finansowe już zamknęliśmy. Tamte ustalenia są dla mnie i moich piłkarzy satysfakcjonujące i ostateczne" - stwierdził selekcjoner.

Listkiewicz nie chce potwierdzić, że zaoferował dodatkową premię za awans, choć przyznaje, że spotkał się z Beenhakkerem. "Proszę nie doszukiwać się podtekstów. Spytałem tylko, czy trener czegoś potrzebuje. Pieniądze? Ktoś tam coś powiedział, ale to było tylko takie gadanie. Chodziło raczej o sprawy organizacyjne, jakieś spotkanie motywacyjne z chłopakami czy coś w tym rodzaju" - mówi.

Warto przypomnieć, że dla Listkiewicza rzucenie dużej kasy na stół to nie pierwszyzna. Podobnie uczynił dwa lata temu na mundialu w Niemczech. Wtedy po przegranej 0:2 z Ekwadorem poszedł do Pawła Janasa i też ufundował ekstrapremię. Wtedy nie pomogło, bo na naszych czekali Niemcy.

Teraz rywal jest słabszy, szanse na powodzenie większe, a prezes może zbić na tym własny kapitał. Ostatnio na antenie nSport powiedział, że nie wyklucza startu we wrześniowych wyborach. Prezes zdaje sobie sprawę, że ewentualny awans znacznie podniesie jego notowania. Tak więc 400 tysięcy euro stanowi pierwszy, w dodatku bardzo poważny, argument w walce o reelekcję - zauważa DZIENNIK.

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 11, 2008, 12:35:56 »
jak ja nienawidze tego Listkiewicza... burak... mąciwoda  :(

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 11, 2008, 12:42:01 »
Czwartkowy mecz z Polską w piłkarskich mistrzostwach Europy jest tematem numer jeden w austriackich mediach. Gazety podkreślają, że to spotkanie ostatniej szansy, a porażka oznaczać będzie koniec marzeń o awansie do ćwierćfinału.
"Kurier" na pierwszej stronie zastanawia się "Jak mocni są Polacy". Gazeta analizuje silne i słabe strony "biało-czerwonych"; cytuje też słowa trenera reprezentacji Niemiec Joachima Loewa: "Jako zespół Polacy są lepsi od Chorwatów".

Dziennik pisze również: "Chorwacja to już historia, teraz liczy się tylko Polska". "Dla obu ekip to mecz ostatniej szansy. Porażka oznacza koniec mistrzostw, remis - wspólne pakowanie walizek i tylko zwycięstwo przedłuża nadzieje na awans do ćwierćfinału".

"Wiener Zeitung" podkreśla: "w czwartek Austria zagra z Polską o wszystko". Prognozuje, że trener Josef Hickersberger zdecyduje się na zmianę ustawienia z 3-5-2 na 4-4-2 i korektę wykonawców taktyki. W składzie mogą się pojawić Gyoergy Garics, Christoph Leitgeb i Umit Korkmaz.

Według "Kronen Zeitung" nadzieja na dobry wynik w spotkaniu z Polską leży w "dwóch panach K", mając na myśli Korkmaza i Romana Kienasta. "Oni mają power, dużo biegają i nie dają obrońcom rywali chwili wytchnienia. Hicke, postaw na nich"- apeluje do selekcjonera dziennik.

W gazecie "Heute" na pierwszej stronie umieszczono zdjęcie trenera Hickersbergera stojącego przed grupą austriackich piłkarzy ze spuszczonymi głowami. "Chłopcy, głowy do góry. Pokonamy Polskę" - głosi tytuł.

Z kolei dziennik "Oesterreich" przewiduje, że "z Polską zagra całkiem nowy zespół". "Hicke ma plan" - napisano.

Szkoleniowiec mobilizuje piłkarzy również w dość oryginalny sposób. "Jeśli awansujemy do ćwierćfinału, osobiście zaproszę wasze żony i narzeczone do hotelu" - przyznał.

Mecz Austria - Polska odbędzie się w Wiedniu w czwartek o godz. 20.45

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
>>>> || AUSTRIA vs POLSKA || <<<<
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 11, 2008, 13:05:57 »
Po dotkliwej porażce acz po walce nieustępliwej z Niemcami przychodzi czas na gospodarza imprezy - drużynę Austrii .Wiem , że po niedzielnym meczu wiara przeciętnego polskiego kibica znacznie opadła ale NIEMCY to nie była Korea czy Ekwador ! Niemcy to obecnie 3 drużyna świata a poprzednio wicemistrz świata .Chcę tym powiedzieć , że moim zdaniem jeśli tak zagramy jak z Niemcami z taką nieustępliwością i wolą walki na pewno sobie poradzimy z gospodarzem .Aczkolwiek piłka ma to do siebie że jest nieprzewidywalna i za to ją tak kochamy i podziwiamy . Zapraszam do typowania wyniku .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 13:09:21 wysłana przez Gattuso »

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: >>>> AUSTRIA vs POLSKA <<<<
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 11, 2008, 13:06:57 »
AUSTRIA vs POLSKA  1:2

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: >>>> || AUSTRIA vs POLSKA || <<<<
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 11, 2008, 13:18:45 »
AUSTRIA-POLSKA 0:4

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: >>>> || AUSTRIA vs POLSKA || <<<<
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 11, 2008, 13:25:02 »
3-1 powtórzymy wynik :)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: >>>> || AUSTRIA vs POLSKA || <<<<
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 11, 2008, 13:26:10 »
chce zaznaczyć, że remis też nie zamyka nam szansy na wyjście. Wychodząc z założenia, że niemcy wszytko wygrają, nasz mecz o awans i tak będzie 16 czerwca z Chorwacją :)

Offline paxx

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2007r.
Odp: >>>> || AUSTRIA vs POLSKA || <<<<
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 11, 2008, 13:48:24 »
AUSTRIA  vs POLSKA   0:1

Offline Overmarsinho89

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 360
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.01.2007r.
Odp: >>>> || AUSTRIA vs POLSKA || <<<<
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 11, 2008, 13:49:52 »
tylko jesli zremisujemy z austria to nie wiem czy Polacy beda mieli za duzo pewnosci siebie zeby wygrac z chorwacja:)
nie robmy z austri takich gwiazd oni sa nawet od nas slabsi i musimy wygrac;) tylko Smolarek jest skrzydlowym a nie napastniekiem i  na ataku nic nie bedzie znow gral to juz lepiej zahorskiego;p szkoda ze brozka nie ma ale sagan tez ma nieprzecietne umiejetnosci;p
Roger jeszcze za Zurawia i powinno byc dobrze;p:)
Polska 3- Austria 0
Visca El Barca:P
!!Visca El Barca!!
"Wydałem dużo kasy na alkohol, laski i szybkie samochody. Resztę po prostu zmarnotrawiłem." - George Best.

Offline SEBAKLEJ

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 240
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2007r.
Odp: >>>> || AUSTRIA vs POLSKA || <<<<
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 11, 2008, 22:59:40 »
AUSTRIA vs PLOLSKA 0:1

Offline warys1981

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2008r.
euro 2008
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 11, 2008, 23:28:18 »
ma ktos moze jakas stronke ,gdzie na zywo  mozna   ogladac  mecze  euro  2008  ,akurat siedze w pracy teraz  i nie mam    jak  ogladac   ,  zgory dzieki   

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: euro 2008
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 12, 2008, 00:28:24 »
POLSAT , CZESKA 2 , NIEMIECKI ARD :) polsat i czeska 2 z naziemnego a ARD pasmo niekodowane satelita hot bird

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 12, 2008, 10:04:24 »
W meczu z Austriakami będzie nam trudniej niż myśleliśmy. Naszym rywalom pomaga bowiem jeden z najlepszych taktyków w Europie, Otto Rehhagel. Selekcjoner reprezentacji Grecji oglądał mecz Polaków z Niemcami i na prośbę austriackiej federacji (OFB) rozpracował biało-czerwonych. Na taktyce, wymyślonej przez Leo Beenhakkera, nie zostawił suchej nitki.
Rehhagel swoje dane i spostrzeżenia przekazał Williemu Ruttensteinerowi, skautowi pracującemu w OFB. Zapoznał się już z nimi selekcjoner Austriaków Josef Hickersberger. Pod wpływem Rehhagela ma zmienić nieco taktykę na czwartkowy mecz. Informację tę potwierdza dziennik "Osterreich" który ma bardzo dobre kontakty z szefami austriackiej federacji.

Co konkretnie powiedział Rehhagel działaczowi OFB? Austriacy nie mają się czego bać, że Polacy nie są do tego turnieju odpowiednio przygotowani pod względem taktycznym, że jest zaskoczony liczbą błędów, jakie popełnił Beenhakker.
- Rozumiem, że chciał wbić Polakom do głowy holenderską mentalność, ale czy on nie wie, że ci Polacy, których ma do dyspozycji, nigdy nie nauczą się grać po holendersku? - miał stwierdzić Rehhagel.

Analizując grę biało-czerwonych, niemiecki szkoleniowiec zasugerował, że naszym słabym punktem jest zbyt duża pusta przestrzeń, jaka wytwarza się pomiędzy linią pomocy a obrony. W pewnych momentach meczu z Niemcami podobno wynosiła ona aż 30 metrów. - Jeśli chcecie wygrać, powinniście celować właśnie tam - powiedział Austriakowi Rehhagel. - Dziwię się, że Beenhakker nie zauważa tej wyrwy. W dzisiejszych czasach nie powinno się tak grać. Ja nigdy bym takiego błędu nie popełnił.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: WSZYSTKO O EURO
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 12, 2008, 10:04:24 »