Autor Wątek: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl  (Przeczytany 51390 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Michał PES

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: WAŁBRZYCH
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
  • KS Górnik Wałbrzych
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 03, 2008, 23:26:55 »
ej ludzie czy u Was też Eto'o biega w butach Pumy  :P ?
KS Górnik Wałbrzych . BYLIŚMY , JESTEŚMY , BĘDZIEMY !

Offline damian1977

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2007
  • location:
  • Wiadomości: 162
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.07.2007r.
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 04, 2008, 00:00:46 »
Jak dla mnie moze byc.

GRA ZAKUPIONA !!

Offline klaudiusz

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 158
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2007r.
  • Barcelona i Wszystko Jasne
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 04, 2008, 08:25:52 »
panowie niech juz robia patcha z polskim komentarzem i polski meenu i bendzie jazda na calego

Offline Michał PES

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: WAŁBRZYCH
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
  • KS Górnik Wałbrzych
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 04, 2008, 08:55:13 »
a jak tam w nowej fifie wyglada komentarz  ;) ?
KS Górnik Wałbrzych . BYLIŚMY , JESTEŚMY , BĘDZIEMY !

Offline herubq3

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Stalowa Wola
  • Wiadomości: 1015
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • fuck the Free World
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 04, 2008, 09:35:48 »
nie wiem jak hojrakowi ale mi się podoba ten pes
wiec bede do nie go robił PL kome :)tarz

Offline Pablisso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 04, 2008, 09:50:17 »
to miło ;)))) super

A ja kolejną rzecz na + w gameplayu tym pesie dodaję ;)
+ W PES 2008 rzuty wolne komputer strzelal bez problemu... nawet gdy ustawilo się obrońcę na słupku to obrońca stał jak kłoda i nie reagował.
Natomiast przed chwilą gram BARCA - MANU - Krystynka ustawia się do strzału, ja biorę Puyola na słupek, Krysia strzela piękną podkręconą piłkę, a Puyol wyskakuje i wybija do środka boiska ;))) Sprawdziłem gol byłby na 100% Valdes spadł kilka metrow wcześniej. Miło że to zmienili, w 2008 bardzo mnie to denerwowało, bo wolne 90% wchodziło, a obrońca nic nie robił.

Ale nie jest tak pieknie
- Nasi piłkarze, po strzeleniu rzutu wolnego stoją jak wryci i gdy piłka do nich wróci po odbiciu od muru to nie reagują tylko sobie patrzą...

Offline erokryptonim

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2006
  • location:
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2006r.
  • "...niebiesko-białe szatany"
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 04, 2008, 10:48:27 »
MASAKRAAA!! przekozak gierka:) grafika polepszona, inny troszke gameplay ale zaj3bisty, pamietam jak ciezko sie gralo w 2008 po pesie6, ten bedzie jeszcze lepszy niz pozostale:) no i swietnie zrobione nowe tryby gry:) zabawa nawet we 4 w jednym teamie:) mistrzostwo! pozostaje czekac na fullowska wersje...

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 04, 2008, 10:50:09 »
a jak mam wrażenie, że w polowie boiska gra chodzi płynnie niz pod polem karnym.... a mam dobrego kompa i w grze pokazuej ze wszytko goog i ok ;/

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 04, 2008, 11:16:38 »
Umarł Król, niech żyje Król! Czyżby?autor: siano   


W dniach 25-28 września 2008 miałem niepowtarzalną okazję zapoznania się z nowym dziełem KONAMI - Pro Evolution Soccer 2009. Okazją ku temu były odbywające się w Rzymie finały mistrzostw Europy PES 2008. Oprócz mnie, na miejscu zebrało się także około 60 innych przedstawicieli mediów, którzy z siłą i zapałem peerelowskiej kolejki rzucili się do testowania finalnej wersji najnowszego PESa.

W specjalnie przygotowanej sali znalazło się miejsce dla wersji na X360, PS3, PC, oraz telefony komórkowe. Od razu należy zaznaczyć, że wersji PC nie tykał nikt (sam miałem z nią styczność około 5min). Pozwolę sobie także w tym tekście pominąć kwestię komórek, gdyż jest to produkt raczej niszowy, a który wolę opisać w osobnym tekście.

Skupmy się więc na XBOX i PS3. Po pierwsze - różnice. Według tego, co mówił Seabass, różnice polegają na tym, iż na PS3 oraz PC możemy wczytywać z dysku zdjęcia, oraz przyśpiewki kibiców (niestety z braku odpowiednich plików na dyskach maszyn, na których testowałem, nie udało się sprawdzić tego w praniu). Reszta (czyli w gruncie rzeczy grafika) ma być jednakowa dla obu wersji. I tu znowu pojawia się trudność dla prasy. Gry były prezentowane na tak różnych od siebie ekranach, iż porównywanie grafiki było niemożliwe.

Grafika, animacja
Ciężko spodziewać się rewolucji, wszak platforma ta sama, co rok temu. Jednak mimo wszystko, KONAMI udało się sprawić, że już na pierwszy rzut oka widoczna jest ładniejsza grafika. Wyraźnie poprawiono jakość tekstur i modele stadionów. Ładniejsze są też stroje, oraz twarze zawodników (w naszej reprezentacji najlepszą ma Smolarek). Dodano także nieco nowych animacji, aczkolwiek nie uświadczymy w tym temacie skoku tak sporego, jak pomiędzy PES6 a PES 2008.

Rozgrywka
Tu czeka nas sporo zmian. Przede wszystkim - system trików i podań.
W tegorocznej edycji rola prawej gałki analogowej sprowadza się wyłącznie do wykonywania podań. Wszelkie zwody, wykonujemy zaś za pomocą krzyżaka i klawiszy modyfikujących (R2, L2). Od graczy wymaga to pozbycia się starych przyzwyczajeń i godzin treningu.
Podania zaś wydają się dawać graczowi jeszcze większą swobodę, dzięki czemu konstruowanie akcji ofensywnych pozwala na jeszcze więcej kombinacji.
Znacznie solidniejsza jest defensywa. O jej znaczeniu wypowiadał się w Rzymie sam Seabass, który podkreślał jej kluczowe znaczenie dla wyniku. W PES 2009 nie ma już mowy o przepychaniu się przez obrońców. Stanowią oni solidną zaporę, którą najlepiej pokonać szybkością, lub dobrym podaniem.


Tryby
Od razu uspokoję wszystkich tych, którzy spodziewają się świetnej zabawy w trybie Champions League - jest to typowy puchar, okraszony jedynie kilkoma wstawkami wideo i licencją UEFA. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w eliminacjach, poczuć presję, nagonkę medialną po złych wynikach...poczuć klimat wielkiej piłki - niech idzie na mecz Lecha. W PES 2009 tego nie uświadczy.
Szumnie zapowiadany (a w zasadzie przywrócony) tryb Become a Legend także nie ustrzegł się paru uproszczeń. Ale po kolei.

Na początku tworzymy swojego grajka (wygląd, nacja itd.), który może grać na pozycjach w pomocy i ataku (nie można wybrać obrony i bramkarza). Następnie wybieramy jedną z czterech lig (są w nich pomieszane drużyny z lig - włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej i angielskiej).
Karierę zaczynamy meczem w amatorskim klubie, po którym zgłaszają się do nas trzy kluby oferujące dokładnie takie same kontrakty (co do pozycji i pensji). Po podpisaniu cyrografu, trafiamy do rezerw (ja notorycznie lądowałem w Genui), gdzie oczywiście z początku znaczymy tyle, co whan w redakcji IO - nic.

Dopiero mozolny trening (czyli udział w grach treningowych) pozwala na rozwinięcie umiejętności i zwrócenie na siebie uwagi trenera. Wtedy drzwi do kariery otwierają się na oścież i można ruszać na podbój Europy.

Brakuje mi w tym wszystkim jednak grania w niskich ligach. W Serie B, w Championship itd. Może kiedyś, może...

Po kilkugodzinnym kontakcie z Become a Legend, mogę śmiało stwierdzić, że będzie to strasznie czasochłonna zabawa, która jednak z czasem zacznie bardziej irytować, niż bawić. Obym się mylił.


Podsumowanie
Cokolwiek bym o tej grze nie napisał, i tak jedno jest pewne - jest lepsza od PES 2008. Mało to odkrywcze, ale dla wielu wystarczające. Zmiany w sterowaniu, nowe tryby, inny system podań. Wszystko to odświeża nasze spojrzenie na PES. Pytanie tylko, czy sprawi, że gra stanie na naszej półce?


Opinie mistrzów:


Artur 'Olli' Ollech:

Mój pierwszy kontakt z PES 2009 wypadł bardzo pozytywnie. Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy po długotrwałym kontakcie z PES 2009, to znacznie wolniejsza rozgrywka. W końcu widać, że obrona jest znacznie solidniejsza, co powoduje, że nie ma takich łatwych przejść jak to miało miejsce w PES 2008. Gracz musi znowu znacznie więcej kombinować, żeby przedostać się na pole karne przeciwnika. Jedną z nowatorskich rzeczy, jaką zaobserwowałem, było robienie zwodów na strzałkach. Sama rozgrywka bardzo przypomina wcześniejsze wersje takie jak PES 5. Jedyną rzeczą, która mnie jednak zmartwiła są nadal dziwnie broniący bramkarze, widać że KONAMI ma duże problemy z zaimplementowaniem dobrze działającego AI. Dziwnie również wyglądają animacje rzutów karnych gdzie ma się wrażenie, że każdy strzał wygląda tak samo. Jedynym znakiem zapytania jest rozgrywka online, jeżeli tu wszytko będzie dobrze działać, myślę że wiele graczy powróci do PESa oraz grono fanów Pro Evo znacznie się powiększy.


Karol 'Joe.Cole' Ollech:

W nowego PESa miałem okazje zagrać 4 mecze. W żadnym nie padł kosmiczny wynik - największy jaki miałem to 3:1 - co oczywiście bardzo mi się spodobało. Obrona ma przewagę nad atakiem, co oznacza, że trzeba będzie się napocić żeby strzelić bramkę. W tej grze nie widziałem przypadku wszystko co robisz zależy tylko od Ciebie. Zupełnie inaczej, niż poprzednio, gdzie konsola potrafiła krzyżować nasze zamiary.
Taka jest moja opinia po tych 4 rozegranych meczach. Grę ogólnie trzeba ocenić na plus w stosunku do PES 2008. Gdy pogram trochę więcej będę mógł się szerzej wypowiedzieć o tym tytule.
 

Offline Pablisso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 04, 2008, 11:28:18 »
Nie spodobała mi się recenzja no ale ok. :ppp

Maciek to tylko wina procka może być lub ramu :/ Ja zanim nie kupiłem nowego kompa to tak mi przycinał PES 2008... po prostu w polu karnym więcej się dzieje - więcej zawodników itp... i procek siada

Offline scorpion17

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 770
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2007r.
  • Hala Madrid !!!
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 04, 2008, 11:35:45 »
Albo Maćku w ustawieniach karty graficznej zmień sobie z jakości na wydajność ;) też może pomóc ;)
Si luchamos podemos perder, si no lo hacemos estamos perdidos! Madrid!

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 04, 2008, 11:53:20 »
PES 2009
Plusy:
-Poprawiona fizyka gry, realistyczniejsze ruchy zawodników, strzały i ruch piłki.
-Ładniejsza grafika (podobna do tej z gry Beijing 2008).
-Bramkarze nie bronią już jak herosi, częściej popełniają błędy, nie wyłapują wszystkich piłek tak jak to było w poprzednich częściach. I dobrze o to chodziło!
-Wprowadzone nowe tryby gry "Become a Legend" i "Legends" będą z pewnością interesujące.
-Poprawiona inteligencja przeciwników, nie biegają jak otumanieni po całym boisku, nie są już tak głupi jak w poprzednich częściach, ciągle cię kryją, trudno jest dojść do sytuacji strzeleckich.
-Gra nie przycina się podczas powtórek.
-Champions Leauge.
-Lepsza widoczność podczas wykonywania rzutów rożnych.
-Gra trudniejsza, ciężko strzelić gola, czyli nie będzie tu kosmicznych wyników 12:0 tak jak w PES 2008.
-Zawodnicy częściej odnoszą kontuzje.
-Gesty zawodników w czasie gry (np. niekryty zawodnik podnosi rękę aby zasygnalizować koledze, że jest na czystej pozycji).
-Triki zawodników wyglądają realistycznie.
Minusy
-Jak zwykle brak wielu licencji
-Nowych animacji jak na lekarstwo
-Bardzo mało zawodników z wyciągniętymi koszulkami
-Stroje zawodników znów się nie brudzą

Offline WILOS

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.11.2007r.
  • REAL MADRYT
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #192 dnia: Październik 04, 2008, 13:27:42 »
Moim zdanie gra jest połączeniem PES 6 oraz PES 2008, a to może zapowiadac HIt i najlepszy symulator piłki kopanej. Silnik graficzny został dopracowany do perfekcji - u mnie gra o wiele lepiej działa na high dtalach niż Pes 2008. Także nasi żólci przyjaciele 15 pażdziernika podadzą nam gre którą będą pamiętać nasze dzieci. ;)

XBOX360 player

Offline WILOS

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.11.2007r.
  • REAL MADRYT
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 04, 2008, 13:36:41 »
a jak mam wrażenie, że w polowie boiska gra chodzi płynnie niz pod polem karnym.... a mam dobrego kompa i w grze pokazuej ze wszytko goog i ok ;/

Zmien sterowniki na nowsze - u mnie pomogło
XBOX360 player

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #194 dnia: Październik 04, 2008, 13:39:20 »
Moim zdanie gra jest połączeniem PES 6 oraz PES 2008, a to może zapowiadac HIt i najlepszy symulator piłki kopanej. Silnik graficzny został dopracowany do perfekcji - u mnie gra o wiele lepiej działa na high dtalach niż Pes 2008. Także nasi żólci przyjaciele 15 pażdziernika podadzą nam gre którą będą pamiętać nasze dzieci. ;)


16 lowie zobaczymy jak pograsz na lobby bez lagów i bez przenikania adriano ;]

Offline robien_PL

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 544
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2008r.
  • TS WISŁA KRAKÓW ! ! !
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 04, 2008, 13:40:10 »
widze że ten pes bedzie w koncu czyms co sie szybko nie znudzi , podeszła mi ta gra od samego początku ahhh.
szkoda że nie ma:
-gdy jest doliczony czas gry to czas powinien dalej leciec a nie napis additional time czy cos takiego
-polską reprezentacje mogli lepiej zrobic (choc wierze w patchmakerów),
-mogło byc wiecej slotow na stadiony
Proud to be Polish

Offline WILOS

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.11.2007r.
  • REAL MADRYT
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 04, 2008, 14:06:36 »
16 lowie zobaczymy jak pograsz na lobby bez lagów i bez przenikania adriano ;]

Rosiak dziecko moje - aleś błysnął inteligencja  ;D
XBOX360 player

Offline mateuszcwks

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 1165
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • Zwycięzca konkursu na najładniejszą bramkę PES2013
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 04, 2008, 15:31:07 »
znacie juz dokladna date wyjscia full wersji i czy bedzie moza pobrac ja zze stronki czy raczej nie :D
Zapraszam NEW FILM !!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Pablisso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #198 dnia: Październik 04, 2008, 15:52:58 »
Chyba 16 października, nie sądzę aby można było ją pobrać ze strony, bo pesleague nie promuje piractwa, ale zapewne znajdziesz to na torrentach

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 04, 2008, 15:59:56 »
Chyba 16 października, nie sądzę aby można było ją pobrać ze strony, bo pesleague nie promuje piractwa, ale zapewne znajdziesz to na torrentach

Odrazu na torrentach nie znajdzie :P Ale jakis tydzien pozniej juz tak ;)

PRIDE OF LONDON !

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo pes2009 - do pobrania na pesleague.pl
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 04, 2008, 15:59:56 »