Autor Wątek: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE  (Przeczytany 29750 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Giovani dos Santos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.02.2009r.
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 01, 2009, 14:57:02 »
No i po Manu  ;D

Offline goree

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.10.2008r.
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 01, 2009, 16:34:33 »
UNITED >ALL :)

Offline szwaczu

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 180
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.11.2008r.
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 01, 2009, 17:05:15 »
manchester zagral slabo sam jest sobie winien sam Ronaldo nie wygra meczu on jako jedyny zaprezentowal jak przxystalo na najlepszego pilkarza swiata :)

blad vds ustawil mecz

HAHAH  Ronaldo zagrał dobrze??  Po 10 minutach meczu obraził sie na cały swiat, zaczął sie dąsać i przewracac !! I to jest najlepszy pilkarz na swiecie?? ogarnij sie !!
Barcelona ich rozklepała w pełni zasłuzenie. Graja najpiekniejsza pilke na swiecie!

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwiec 01, 2009, 20:54:20 »
Graja najpiekniejsza pilke na swiecie!
Puki co!

Offline wiktor96

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwiec 03, 2009, 20:27:29 »
A ja obstawiałem na Barce' i tak się stało.Barca grała piękną piłkę.Niech wszyscy przyznają Barca wygrała zasłużenie.Man Utd nie było na murawie. :)

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwiec 04, 2009, 08:45:13 »
W tym meczu Barca była lepsza i wygrała OK. Wszyscy się nią podniecili i jej znakomitym pressingiem. Teraz wszyscy myślą, że Barcelona gra futbol z innej planety i nikt jej nigdy nie pokona. Muszę Was zmartwić, tak nie jest i nie będzie. Barca zagrała żenująco w dwumeczu z Chelsea, awansował szczęśliwie. Szczęście w futbolu też jest potrzebne. W finale ewidentnie było widać, że MUFC był obok formy, nie mam pojęcia dlaczego tak było. Barca nie zagrała jakiegoś futbolu nie z tej ziemi, zwyczajnie zagrała dobrze i to wystarczyło, by pogrążyć słabo spisujących się piłkarzy Manchesteru. Jakby MU zagrało przynajmniej tak jak w półfinale z Arsenalem mecz byłby naprawdę zacięty. Wszyscy zachwycają się Messim, który w finale nie oszukujmy się nic nie pokazał.....Nawet Ronaldo zaliczył lepszy występ, starał się, strzelał, ciągnął grę. Gdyby jego strzał w pierwszych minutach znalazł drogę do bramki mogłoby się to wszystko różnie potoczyć. A Messi, poza jednym dryblingiem to w pierwszej odsłonie nic nie pokazał. W drugiej też mizernie.  Najlepszy na boisku w tym meczu był Xavi.
 
manchester nie mogł wygrac bo ta druzyna gra tak prosty futbol ze szkoda gadac....załosne, podanie z obr do ataku
i nie wmawiac mi ze lige(ponoc najlepsza wygrali bo to zaden argument skoro przegrali mecze z najlepszymi tyle ze ci głupiio tracicli punkty jak chocby liverpool)
Jak Manchester gra prosty futbol, to jaki jest dla Ciebie skomplikowany?? Ciągłe podania??. Twierdzisz, że MUFC zdobyło mistrzostwo niezasłużenie.... Nie masz racji. Chelsea dostała na OT 3-0, a Liverpool był pośmiewiskiem ligi jak co sezon. Benitez się sadził, co to by nie on. Chciał się kłócić z Fergiem itd. Jak chce się zdobyć mistrza to nie można tracić punktów tak frajersko. Tottenham Hotspur, Fulham, West Ham United, Hull City, Stoke City, Everton, Wigan Athletic, Middlesbrough- to drużyny które urwały punkty LFC. Nie wygląda ta lista zbyt imponująco. Ja rozumiem jakby to było parę meczy, każdemu się ,może zdarzyć.
A co powiemy o hiszpańskiej??
Real gubił; punkty nie tylko frajersko, ale wręcz idiotycznie. Żaden vice lider w żadnej lidze nie może stracić 6 goli u siebie i nieważne z kim by grał. Jeżeli traci to znaczy, że to jest leszcz a nie vice lider. Barca dawała tyle okazji, żeby ją pogonić, ale Real nie był w stanie z niej skorzystać.

Reasumując MUFC jest drużyną o wiele porządniejszą. Dlaczego?? Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Powiedzcie mi kiedy ostatni raz MUFC było za podium w swojej lidze?? Barca była w 2002. Nie zapominajmy też, że Barca przegrała w dwóch ostatnich sezonach w lidze z Realem, który nie może przejść 1/8 LM. Barca to drużyna grająca bardzo nierówno. Cóż z tego, że teraz jest potrójna korona, jak za sezon znowu gówno?? I znowu kibice Blaugrany będą się chować na forum.... Zresztą jest to najsłabsza potrójna korona w historii.Czy Duma Katalonii gra taki piękny i cudowny futbol, nie wiem. Mnie ich futbol męczy. Nie lubię na niego patrzeć. Najlepszy dla oka futbol gra aktualnie Arsenal, tylko cóż z tego jak od 5 lat nic nie zdobył......
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 08:50:02 wysłana przez Friter »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwiec 04, 2009, 14:23:54 »
Męczy cię futbol Barcelony.... a wybijanie piłek z dużego palca na oślep Cię nie męczy ??? ??? dziwne...


Reasumując MUFC jest drużyną o wiele porządniejszą. Dlaczego?? Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Powiedzcie mi kiedy ostatni raz MUFC było za podium w swojej lidze?? Barca była w 2002.

A powiedz mi kiedy Barca ostatni raz nie wyszła z grupy LM ??? ??? Manchester był 4 w 2005 roku za takimi potęgami jak Benfica i Lille
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwiec 04, 2009, 15:50:02 »
Męczy cię futbol Barcelony.... a wybijanie piłek z dużego palca na oślep Cię nie męczy ??? ??? dziwne...

A powiedz mi kiedy Barca ostatni raz nie wyszła z grupy LM ??? ??? Manchester był 4 w 2005 roku za takimi potęgami jak Benfica i Lille
W 2002 roku Barca nawet nie była w LM, załapała się z trudem do UEFA. :P :P więc chyba lepiej być niż nie być ;D ;D
Powiedz mi kiedy MU nie załapał się do LM. Blaugranie bardzo róznie wychodzą rozgrywki krajowe, a MU zawsze osiąga przyzwoite miejsca.
MUFC potrafi grać efektownie już to wiele razy udowadniał. A Barca ma zawsze niezmienną taktykę. Wiele, wiele podań. To czy się komuś to podoba to kwestia gustu. Mi to osobiście się nie podoba i nic na to nie poradzisz.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 15:54:17 wysłana przez Friter »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwiec 04, 2009, 15:50:02 »