Autor Wątek: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE  (Przeczytany 29748 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 25, 2009, 18:59:25 »
tu się nikt niekłuci ani nieobraża poprostu wymieniamy poglądy dotyczące piłkarzy

dlaczego Messi niepoderwał Argentyny pewnie dlatego że grał na wysokośći ok,3.500 npm
z tego co wymieniłeś to strzał i gra głową tylko w tym jest Ronaldo lepszy od Messiego .
Kedy CR7 podaje??
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

kuba19934

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 25, 2009, 19:02:44 »
ciesze sie ze mnie popierasz mimo iz jestes fanem realu

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 25, 2009, 19:06:28 »
no bo Messi to klasa sama w sobie ;D ale nietwierdze ze Ronaldo jest nikim :)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

kuba19934

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 25, 2009, 19:07:51 »
no bo Messi to klasa sama w sobie ;D ale nietwierdze ze Ronaldo jest nikim :)
tez tego nie powiedziałem
mowie tylko ze messi>ronaldo

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 25, 2009, 19:26:36 »
smiech na salismiech na salismiech na sali

Masz jeszcze jakieś argumenty?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 25, 2009, 19:33:09 »
gra w lidze angielskiej gdzie zespoły typu Stoke, Fulham, Middlesbrough itd. murują bramkę w 9 (1 napastnik na środkowej linii) wymaga dużo większych umiejętności.

A Chelsea jak grała z Barcą ??? ???

Myślę, że tych dwóch piłkarzy nie da się porównywać. Messi za zadanie ma grać zespołowo, bo gdyby tak machał nogami nad piłką zamiast podać do Xaviego lub Eto'o to by długo u Guardioli nie pograł. Dla mnie żeby być wspaniałym zawodnikiem trzeba nie tylko mieć bajeczną technikę, ale i być wspaniałym poza boiskiem.... a Ronaldo to zwykły lanser :-\
Daję przykład (przed przyznaniem Złotej Piłki)

Ronaldo: Jestem pierwszym, drugim i trzecim piłkarzem na świecie, a po mnie jest duża przerwa...(bez komentarza)
Messi: Myślę, że to Ronaldo zasługuje na Złotą Piłkę

Trzeba mieć trochę klasy, żeby tak powiedzieć...
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 25, 2009, 19:42:21 »
Messi gra bardziej zespolowo ;D
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 25, 2009, 19:50:44 »
Rozmawiamy tutaj o umiejętnościach. Styl życia Ronaldo za bardzo mi się nie podoba, ale cóż to jego wybór. Pewność siebie to nic złego, gorzej jeśli przeradza się to w miłość do samego siebie. A Messi zachował się z klasą i tego nie można mu odmówić, jednak rozmawiamy tutaj o umiejętnościach. (sorki za powtórkę).

Co do "machania" nogami Ronaldo to jest już to bardzo przestarzały mit. Na początku Ronaldo nie grał bardzo zespołowo. Zmieniło się to z czasem. Czy naprawdę myślicie, że taki trener jak Ferguson pozwoliłby sobie na trzymanie w zespole piłkarza, który nie gra zespołowo? Sprzedałby go za te 75 mln do Realu i miałby spokój. Ronaldo trochę się nauczył w czasie swojego pobytu w Anglii.

A Chelsea jak grała z Barcą ??? ???

Tak samo i Messi nic nie pokazał. A Ronaldo przeciwnie :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 25, 2009, 22:33:28 »
A Chelsea jak grała z Barcą ??? ???
Stary, Chelsea tak grała tylko na Camp Nou, aby uzyskać korzystny wynik. Na Stamford Bridge piłkarze Barcy cały czas byli zesrani a to że Drogba pieprzy dwie 100% akcje, a to czy sędzia podyktuje karny czy nie, ich 70% posiadania piłki wynikało tylko i wyłącznie z nieporadności, co prowadziło do 150 krotnej wymiany piłek na lini Pique-Toure-Alves-Abidal. Weź się chłopie ogarnij troche...

PRIDE OF LONDON !

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 26, 2009, 13:33:43 »
A kto zabroni wymianie Barcelonie tylu podań ??? ??? To jest taka sama taktyka jak murowanie bramki

A wymienianie 150 krotnej wymiany piłek między obrońcami nie jest wcale znakiem nieporadności. Bayernowi wbili 4 gole i grali tak samo, Realowi wbili 6 goli i grali tak samo, Chelsea nie strzelili żadnego i też tak grali, więc to żadna nieporadność.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 26, 2009, 14:58:58 »
A kto zabroni wymianie Barcelonie tylu podań ??? ??? To jest taka sama taktyka jak murowanie bramki

A wymienianie 150 krotnej wymiany piłek między obrońcami nie jest wcale znakiem nieporadności. Bayernowi wbili 4 gole i grali tak samo, Realowi wbili 6 goli i grali tak samo, Chelsea nie strzelili żadnego i też tak grali, więc to żadna nieporadność.
Omg, obejrzyj czasem mecz swoich ulubieńców :>

PRIDE OF LONDON !

Death1234

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 26, 2009, 15:09:10 »
wiadomo żę ci co mają avki z barcą to wolą messiego dla mnie Ronaldo jest lepszy a dla tego w lidzie hiszpańskiej jest dobra Barca Real Valencia i tyle choć valencja jest nie tak dobra a w lidze angielskiej Man United Chelsea Liverpool Arsenal i co oni wszyscy w lidze angielskiej są zajebiśc,i nawet stoke city  :) :) ;) ;)

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 26, 2009, 15:11:52 »
Utrzymywać się przy piłce to największa trudność we współczesnej piłce nożne i tylko znakomite drużyny potrafią grać piłką na połowie rywala wymieniając z 30 podań przed strzałem(Barca teraz, Real z 5 lat temu) zapomniałeś jeszcze że w hiszpani sa takie drużyny jak Sevilla Villareal Atletico Madryt  ;D
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Death1234

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 26, 2009, 15:15:32 »
Utrzymywać się przy piłce to największa trudność we współczesnej piłce nożne i tylko znakomite drużyny potrafią grać piłką na połowie rywala wymieniając z 30 podań przed strzałem(Barca teraz, Real z 5 lat temu) zapomniałeś jeszcze że w hiszpani sa takie drużyny jak Sevilla Villareal Atletico Madryt  ;D
no może AM dobre ale seville pokona liverpoll chelsea arsenal i man united  atletico też raczej XD

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 26, 2009, 15:25:21 »
Sevillę, Villarreal i Atletico można w lidze angielskiej porównac do Evertonu, Aston Villi i Tottenhamu...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 26, 2009, 15:48:11 »
Utrzymywać się przy piłce to największa trudność we współczesnej piłce nożne i tylko znakomite drużyny potrafią grać piłką na połowie rywala wymieniając z 30 podań przed strzałem(Barca teraz, Real z 5 lat temu) zapomniałeś jeszcze że w hiszpani sa takie drużyny jak Sevilla Villareal Atletico Madryt  ;D
Problem w tym, że piłka wędrowała od 16 metra do połowy, i ponownie do '16-tki'.

PRIDE OF LONDON !

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 26, 2009, 15:59:24 »
w kompromitujących porażkach z Mallorcą i Osasuną, Barcelona już byłam mistrzem i wychodzili na te spotkanie piłkaże tacy jak Pinto, V.Sanchez, Cáceres, Pedro, Jeffren, Muniesa. Może Ronaldo dobrze zagrał w tych meczach ale w reprezentacji to mu nieidzie i jakoś mają przy sobie piłkarzy słabszego formatu a nie Rooneya, Berbatowa, Scholsa czy Andersona to już tak dobrze niegra strzelili w 6 bramek z tego 4 Malcie i Ronaldo ani razu jeszcze niestrzelił a awans się oddala i jakoś niepotrafi wziąść cięzaru gry na siebie ;D
Co do gry w reprezentacji to wybraliście słaby argument. Ronaldo zajął 4 miejsce na MŚ, i 2 na ME. A Argentyna?? Srebro w Copa America, gdzie Brazylia co edycję wystawia leszczy,a i tak wygrywa te "elitarne" rozgrywki. A i jeszcze wygrana w IE które nie są nawet zaliczane do kalendarza UEFA!!!. Zresztą obejrzyj sobie mecz Argentyna-Boliwia to zobaczysz jak Messik podrywa drużynę do gry. Powiesz, tak, ale na takiej wysokości w La Paz się nie da grać. Będziesz miał rację, lecz nie zapominaj, że Brazylii czy inne szanujące się drużyny z Ameryki Płd. 6 goli tam nie dostały. Jaki wniosek?? Że gdy z Messim nie gra geniusz taki jak Xavi (bardzo go szanuję) czy Iniesta to chłopaczyna zaczyna się gubić. Mimo, że Argentyna też ma świetnego playmakera w postaci Riquelme, który pogodził się z Maradoną. A Ronaldo cóż.... Żaden zawodnik nie wygra meczu sam i gdy Crisowi nie ma kto podać dobrej piłki to i nic nie pomoże. Nie można zganiać niepowodzeń całej drużyny na jednego zawodnika. Tym bardziej gdy Portugalia jak sam napisałeś ma piłkarzy małego formatu. Argentyna jednak ma naprawdę znakomitych piłkarzy a ustępuje Portugalii w sukcesach na arenie międzynarodowej w ostatnich latach.
ale powołują się że Ronaldo poderwał zespół ze słabiutkim Porto oraz z dziećmi Wengera to tez jest słaby argument nawet Evra powiedział że gdzy grali za Arsenalem czuli ze grają przeciwko dzieciom ;D a co do premier lague to też niejest taka zajebista iga co roku Liverpool Chelsea Manchester i Arsenal są w pierwszej 4 i tylko zamieniając się miejscami co niewyklucza że to niejest w tym momencie najlepsza liga świata
Arsenal to dzieci?? Owszem grają tam małolaty, ale nie przesadzaj, nie ma takiej dużej różnicy klas.
Jeżeli twierdzisz że liga angielska jest słaba, bo co roku jest tam tylko: Man Utd, Chelsea, FCL, Arsenal to jesteś niepoważny. Spójrz jakie miejsca zajmują te drużyny w hierarchii europejskiej. Każda z nich może za rok zdobyć LM. Każda dochodzi minimum do ćwierćfinału LM i nie robi sobie tam wstydu. A Hiszpania?? Tylko Barca. kiedyś był Real ale on już od bardzo dawna nie przeszedł 1/8 i powiedzmy sobie szczerze, że nie jest już poważnie brany pod uwagę jako faworyt do najbliższej edycji LM.
Hahahahahahahahhahahaha ! Friter, dołączysz? ;D A co do tego że Messi jest pipką, miałem na myśli o to że fizycznie.
Tym razem dołączam.
Sevillę, Villarreal i Atletico można w lidze angielskiej porównac do Evertonu, Aston Villi i Tottenhamu...
Ciężko porównywać angielską z hiszpańską, ale mniej więcej poziom tych drużyn jakie podałeś jest podobny. W Premiership poziom jest naprawdę wysoki. Middlesbrough jeszcze 3 lata temu grało w finale P. UEFA, a teraz spada z ligi. Leeds United niegdyś tak samo. W Newcastle nic nie pomógł Owen, Duff czy piekielnie szybki Martins. Mimo, że w Man City w UEFA grało dobrze, to w lidze już im się nie wiodło. II liga angielska to najlepsze zaplecze ekstraklasy na świecie. Właśnie dlatego jako jedyna II liga pauzuje na meczach reprezentacji.
Rozmawiamy tutaj o umiejętnościach. Styl życia Ronaldo za bardzo mi się nie podoba, ale cóż to jego wybór. Pewność siebie to nic złego, gorzej jeśli przeradza się to w miłość do samego siebie. A Messi zachował się z klasą i tego nie można mu odmówić, jednak rozmawiamy tutaj o umiejętnościach. (sorki za powtórkę).

Co do "machania" nogami Ronaldo to jest już to bardzo przestarzały mit. Na początku Ronaldo nie grał bardzo zespołowo. Zmieniło się to z czasem. Czy naprawdę myślicie, że taki trener jak Ferguson pozwoliłby sobie na trzymanie w zespole piłkarza, który nie gra zespołowo? Sprzedałby go za te 75 mln do Realu i miałby spokój. Ronaldo trochę się nauczył w czasie swojego pobytu w Anglii.

Tak samo i Messi nic nie pokazał. A Ronaldo przeciwnie :)
Masz rację niektórzy wciąż żyją stereotypami. ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 16:03:04 wysłana przez Friter »

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 26, 2009, 16:11:58 »
Ja nie lubie Man.United wiec jestem bardziej za Barca,ale Finał powinien byc Chelsea-Man.United bo Bracelona(ku*wy) mieli zaj***nego farta strzelajac w ostatniej minucie w półfinale mimo,ze Chelsea przez cały mecz jechała ich jak psy!!!...Ps.Neutralnie se obejze jutro ten Finał :D

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 26, 2009, 16:19:47 »
Friter sam sobie przeczysz pisząc że Messi niepoderwał drużyny choć ma obok siebie świetnych piłkarzy
Skład Argentyny w meczu z Boliwią:
Argentyna: Carrizo - Zanetti, Demichelis, Heinze, Papa, Rodriguez (56. Di Maria), Mascherano, Gago, Gonzalez (68. Angeleri), Messi, Tevez (75. Montenegro). playmakera Riguelme tu niewidze ani żadnego oprócz Teveza, Gago którzy mogliby podać dobrze piłke i gdzy niema mu kto podać nic niepomoże tak jak Ronaldo gdzy niema właśnie swoich asów z Manchesteru w kadze gra przeciętnie. Napewno sa to najlepsi pilarze w swoich drużynach klubowych i narodowych.

Argentyna jest lepszą reprezentacją

Ranking Fifa
 
1   Hiszpania   
2   Włochy   
3   Niemcy   
4   Holandia   
5   Chorwacja   
6   Brazylia   
7   Argentyna   
8   Czechy   
9   Portugalia   
10   Turcja   
11   Francja   
12   Rosja   
13   Rumunia   
14   Kamerun   
15   Anglia   


« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 16:21:41 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 26, 2009, 16:28:32 »
To pisałem ja...

Jeśli uważasz, że wśród tych zawodników, których wymieniłeś nie ma zawodnika, który jest w stanie dobrze podac piłkę, to naprawdę nie wiem jak do Ciebie przemówic...

Patrzę na ten sam ranking i wyciągając podobne wnioski co Ty można powiedziec, że Chorwacja jest lepsza od Brazylii, Argentyny, Portugalii, Francji... trochę śmieszne to jest
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 26, 2009, 16:28:32 »