Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433426 razy)

0 użytkowników i 16 Gości przegląda ten wątek.

Offline miras1987

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1200 dnia: Maj 06, 2010, 12:41:00 »
dodam że Ronaldo leczył kontuzję przez miesiąc gdyby nie to jego dorobek bramkowy byłby znacznie większy

gdyby, gdyby , gdyby.... to takie polskie gdybać... nie jest powiedziane , że w tych meczach strzelałby bramki , a może nie byłby teraz w tak dobrej formie gdyby cały sezon rozegrał , patrzmy na fakty a nie gdybajmy... Jestem kibicem Barcy , mimo , że nie przepadam za CR to potrafię docenić jego talent i kunszt piłkarski. Po to Messi jest w Barcelonie by ratować punkty , po to jest CR w Realu , by strzelał bramki i wygrywał mecze. Nie ma sensu się licytować , jest to dwóch najlepszych piłkarzy na świecie i nie ma co się licytować kto lepszy , bo jeden jak i drugi to najwyższa klasa światowa. Piłkarze kompletni , jednemu jak i drugiemu wychodzą gorsze mecze , ale niektórzy nie potrafią tego zrozumieć bo uważają ich za maszyny a nie za ludzi. Niektórzy tutaj prezentują poziom gimnazjum - byle tylko pojechać kibica przeciwnej drużyny bo najlepszemu piłkarzowi danego teamu wyszedł gorszy mecz. A teksty typu "Barca nie istnieje bez Messiego" , "Real nie istnieje bez CR" wygłaszajcie kolegom z gimnazjum. Real jak i Barcelona rozegrały w tym sezonie mecze bez swoich cracków i jak wiemy te mecze nie sprawiały większych problemów.

Raczej można powiedzieć , że bez swoich drużyn CR i Messi nie istnieliby, wiekszość nie zauważa jaką pracę bez piłki wykonują inni piłkarzy by CR i Messi mieli jak najwiecej mozliwosci.

Pozdrawiam normalnych , obiektywnych kibiców wszystkich drużyn :)

Offline miras1987

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1201 dnia: Maj 06, 2010, 12:42:45 »
Mnie najbardziej śmieszy to, że kibice Barcelony każdą trafioną krytykę innych kibiców próbóją znieść pisząc, że "można zrobić świetną drużynę z samych wychowanków". Co z tego, że można? Każdy klub ma inną politykę, a to, że Barcie trafiło się paru gości, którzy teraz stanowią o ich sile nie znaczy, że odrazu każdy ich wychowanek jest mega super gość. Połowa ligi hiszpańskiej to wychowankowie Realu, co by było, gdyby Real robił świetną drużynę z samych wychowanków? Gdzie by była Barcelona? Na 2 miejscu w lidze :)

No i znowu gdybanie , pytam się po co? Real nie robi drużyny z wychowanków , Barca tak. Czas rozliczy , która polityka jest bardziej skuteczna i lepsza. Najpierw krytykujesz a dwa zdania niżej robisz to samo co Ci , których krytykowałeś.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2010, 12:44:47 wysłana przez miras1987 »

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1202 dnia: Maj 06, 2010, 12:44:52 »
Tak, ale to gdybanie wychodzi bardziej jako wniosek, że jeżeli Real nie oddawałby tak łatwo wychowanków miałby zupełnie inną drużynę. :)

PRIDE OF LONDON !

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1203 dnia: Maj 06, 2010, 12:50:01 »
Tak, ale to gdybanie wychodzi bardziej jako wniosek, że jeżeli Real nie oddawałby tak łatwo wychowanków miałby zupełnie inną drużynę. :)


a to skąd wziąłeś? Kolega wyżej napisał 2 mądre posty z którymi się całkowicie zgadzam, Barca to Barca, Real to Real, nic tego nie zmieni.

Offline miras1987

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1204 dnia: Maj 06, 2010, 12:52:22 »
Tak, ale to gdybanie wychodzi bardziej jako wniosek, że jeżeli Real nie oddawałby tak łatwo wychowanków miałby zupełnie inną drużynę. :)

Ale oddawał i skąd możesz wiedzieć , że wychowankowie prezentowaliby odpowiedni poziom? Rozumiem , że jesteś trenerem i znasz każdego wychowanka i jego możliwości. Tego się nigdy nie dowiesz. Jak już pisałem jestem kibicem Barcy , nasze drużyny obrały całkiem inny kurs na budowanie drużyny, jedyne czego Realowi teraz brakuje to CZAS! Jeżeli Perez nie będzie w gorącej wodzie kąpany to Real osiągnie wiele i to przyznaje bez żadnych oporów. Real ma w tym momencie zabójcze zrywy , jeżeli dostaną czas te zrywy mogą przekształcić się w 50-60 minut tak zabójczej gry.

Offline miras1987

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1205 dnia: Maj 06, 2010, 12:59:58 »
Kibic Barcy może napisac "boli Was to , że w meczu w podstawowym składzie mamy 8 wychowanków" , kibic Realu napisze "boli Was to , że mamy CR , Kake , Igłe i całą ekipę klasowych zawodników". Do czego to prowadzi? Do bezsensownej dyskusji , bo zamiast pogadać jak dorośli ludzie to obrzucacie się jakimiś infantylnymi argumentami. Założę się , że kibice drużyny , która nie wygra mistrzostwa (obojętnie czy będzie to Barca czy Real) , będą przez cały następny sezon chwalić się statystykami ile to kto nie strzelił bramek , ile było słupków , poprzeczek i błędów sędziego.

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1206 dnia: Maj 06, 2010, 14:39:21 »
Ja bym proponowal zeby kibice barcy sie tutaj nie wypowiadali maja swoj temat!! ;]
" border="0" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1207 dnia: Maj 06, 2010, 14:44:39 »


Pepe. VdV i Lass wrócili dzisiaj do treningów. Jak widać Pepe zarósł ;)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1208 dnia: Maj 06, 2010, 15:49:33 »
Messi i Ibra = 47 bramek
Kryśka i Igla = 51 bramek

Więc różnica nie jest jakaś kolosalna  ;) ;) ;)

Jak już wtrącasz się do dyskusji,to najpierw zobacz o czym pisaliśmy.... ::) ::) ::)


nie ale widać przez to że nie tylko kasa jest ważna i mozna stworzyć super klub praktycznie z samych wychowanków,a nie wywalać ich tak jak wy to robicie


"tak ja wy to robicie"Real  zawsze miał wychowanków,nawet więcej od Barcelony,w Barcelonie po przyjściu Laporty dopiero się to zmieniło,owszem mieli wcześniej wychowanków,ale AJAX'U !Nie zawsze było tak kolorowa  ;*

Real  miał,najlepszy piłkarzy w swojej drużynie  i to się nadal nie zmieni,a na prawdę kibice innych drużyn nie muszą tego rozumieć.

Ale w Barcelonie gole strzela kilka osób . Jeszcze Bojan i Pedro. a w realu większość ronaldo i igła. prawda ze messi strzela 35% goli ale inni też

Powiedz mi po co są napastnicy,bo kto ma strzelać Guti?Lass,a może Casillas

My mamy DWÓCH świetnych napastników,a wy tylko JEDNEGO,taka jest prawda!

Kibic Barcy może napisac "boli Was to , że w meczu w podstawowym składzie mamy 8 wychowanków"

Nie ja to widzę inaczej,tu kibicę Barcy cały czas się tym zasłaniają,jeżeli Real  jest lepszy,to i tak penis bo nie ma tylu wychowanków co Barca i tak sam jest teraz w naszej dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2010, 16:00:57 wysłana przez Sergio#20 »

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1209 dnia: Maj 06, 2010, 15:56:55 »
No jeżeli chodzi o skuteczność napadziorów to jesteście lepsi. Ale niestety dla was wam sie to nie przekłada na osiągnięcia.
" border="10


Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1210 dnia: Maj 06, 2010, 15:59:37 »
no tak,bo Ronaldo z Igłą grają już tu X lat i nic jeszcze nie zdobyli.Uważasz,ze nie ma na trofea już czasu?
Pozatym jesteśmy 1 pkt za prze zaje naj drużdyną,po sezonie totalnych zmian,źle nie jest :)

Offline miras1987

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1211 dnia: Maj 06, 2010, 16:14:32 »
Ja bym proponowal zeby kibice barcy sie tutaj nie wypowiadali maja swoj temat!! ;]


Jako fan Barcelony chciałem zapytać dlaczego nie mogę się według Ciebie tutaj wypowiadać?

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1212 dnia: Maj 06, 2010, 16:23:08 »
Cytuj
Jak już wtrącasz się do dyskusji,to najpierw zobacz o czym pisaliśmy....

To powiedz o czym pisaliście jak nie o strzelonych golach dwóch najlepszych napastników obu drużyn  ::) ::) ::)

Cytuj
Śmieszą mnie już wypisywane agrumenty bzdurne,bez podstawne, nie warte dyskusji,kibiców Barcy,Chelsea,Arsenalu itd...ale to chyba zazdrość i zawiść przemawia przez nich a w środku tłumią złość i gniew "dlaczego ten czy tamten piłkarz" wybrał Real a nie jego ukochaną drużyne Płacz no to odpowiedz dałem już wcześniej "to najlepsza drużyna na świecie" nie chodzi mi o aktualną formę która cały czas rośnie w siłe Uśmiech ale o całokształt osiągnięć tych z przed lat i tych które nadejdą ! Pamięć nie zginie Historia nie przeminie a sukcesy jeśli nie w tym to w następnym sezonie są nieuniknione - my to wiemy a wy czujecie i to was też boli .zapraszam do dalszych wypocin z waszej strony ,temat Realu najbardziej rozwijającym sie tematem forum Uśmiech dlaczego ? już wiecie pisałem o tym kilka wersów wyżej ale powtórze jeszcze raz - najlepszy klub na świecie i wy o tym dobrze wiecie

Hahahaha,to mnie rozwaliłeś  ;D ;D ;D Lecą na kasę bo są frajerami  ::) ::) ::) Jakby im polski klub zaproponował lepsze zarobki to by tu przyszli  ::) ::) ::)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1213 dnia: Maj 06, 2010, 16:25:25 »
no tak,bo Ronaldo z Igłą grają już tu X lat i nic jeszcze nie zdobyli.Uważasz,ze nie ma na trofea już czasu?
Pozatym jesteśmy 1 pkt za prze zaje naj drużdyną,po sezonie totalnych zmian,źle nie jest :)

chodziło mi głównie o Puchar Hiszpanii i Lige Mistrzów :P Bo w La Lidze ciągle sie boje :P
" border="10


Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1214 dnia: Maj 06, 2010, 16:56:34 »
Sergio#20  Barcelona ma tylko jednego napastnika? Wyluzuj stary, Bojan 11 bramek, Ibra i Pedro po 21, Messi 44. Podaj mi 4 waszych napastników, którzy maja więcej bramek niż Messi, Ibra, Bojan i Pedro razem wzięci. W wszystkich rozgrywkach.

Offline miras1987

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1215 dnia: Maj 06, 2010, 17:15:17 »
no tak,bo Ronaldo z Igłą grają już tu X lat i nic jeszcze nie zdobyli.Uważasz,ze nie ma na trofea już czasu?
Pozatym jesteśmy 1 pkt za prze zaje naj drużdyną,po sezonie totalnych zmian,źle nie jest :)

Tylko w tym momencie powstaje pytanie: Czy Perez uczy się na własnych błędach? Czy będzie kolejna rewolucja?

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1216 dnia: Maj 06, 2010, 19:48:25 »
To powiedz o czym pisaliście jak nie o strzelonych golach dwóch najlepszych napastników obu drużyn  ::) ::) ::)

I widzisz,nie trzeba się odzywac jak się czegoś nie wie,cofnij do tyłu to zobaczysz :)

Sergio#20  Barcelona ma tylko jednego napastnika? Wyluzuj stary, Bojan 11 bramek, Ibra i Pedro po 21, Messi 44. Podaj mi 4 waszych napastników, którzy maja więcej bramek niż Messi, Ibra, Bojan i Pedro razem wzięci. W wszystkich rozgrywkach.
Real nie gra 4 napastnikami,przykro mi :) .

Najpierw się naucz czytać ze zrozumieniem, a potem otwieraj mordkę.

chodziło mi głównie o Puchar Hiszpanii i Lige Mistrzów :P Bo w La Lidze ciągle sie boje :P
Spokojnie,to pierwszy sezon kiedy ta para napastników ze sobą gra,mają jeszcze czas na zdobcie jakiś pucharów

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1217 dnia: Maj 06, 2010, 20:20:59 »
I widzisz,nie trzeba się odzywac jak się czegoś nie wie,cofnij do tyłu to zobaczysz :)
Real nie gra 4 napastnikami,przykro mi :) .

Najpierw się naucz czytać ze zrozumieniem, a potem otwieraj mordkę.
Spokojnie,to pierwszy sezon kiedy ta para napastników ze sobą gra,mają jeszcze czas na zdobcie jakiś pucharów

Cofnąłem i napisałeś,że para Krycha-Igła wypada lepiej od pary Messi-Ibra,a potem dałeś tabele pokazującą ile kto ma bramek w lidze  ;) ;) ;) Ja Ci tylko pokazałem,że ta przewaga nie jest jakaś wielka  8) 8) 8)

ps.Messi i Ibra też grają ze sobą dopiero pierwszy sezon  ;) ;) ;)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1218 dnia: Maj 06, 2010, 20:32:49 »
No i w zestawieniu tych dwóch par zdecydowanie lepiej idzie duetowi z Realu,
" border="10


Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1219 dnia: Maj 06, 2010, 20:41:20 »
Fakt,idzie lepiej,ale nie zdecydowanie  ;) ;) ;) To nie jest 10 czy 15 bramek różnicy tylko 4  ;D ;D ;D Do odrobienia w jednym meczu  8) 8) 8)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1219 dnia: Maj 06, 2010, 20:41:20 »