Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142995 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5120 dnia: Sierpień 04, 2012, 21:19:35 »
Nie, nie przyznałem. Przysłów nie traktujemy dosłownie. Deal with it.
dziwny jesteś :P Zamiast powiedzieć czemu nie mam racji, atakujesz mnie.

Cytuj
A, tak w ogóle to znowu się ośmieszasz. Zarzucasz mi, że Cię sprowokowałem, samemu to robiąc...
nie powiedziałem tego tylko po to, żeby cie wk*rwić, w przeciwieństwie do ciebie, bo ty to kochasz robić.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5121 dnia: Sierpień 04, 2012, 23:04:08 »
Barca zremisowała z PSG 2:2, 4:1 w karnych. Gole strzelali Rafinha i Messi, oraz Ibra i Camara. O żałosności strojów wypowiadał się już nie będę.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5122 dnia: Sierpień 05, 2012, 00:11:30 »
Iniesta założył stanik sportowy, heh. :D
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5123 dnia: Sierpień 05, 2012, 00:30:20 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=681c11ebeae209ae7f9a5c6751912317&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=681c11ebeae209ae7f9a5c6751912317&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
 :D :D

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5124 dnia: Sierpień 05, 2012, 00:46:22 »
:D :D
to ważny element taktyczny Barcy szlifowany na treningach. :P
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5125 dnia: Sierpień 05, 2012, 00:52:57 »
Ej no bitch please... walnalbym ci tu teraz jakiegos Suareza, tylko mi sie szukac za bardzo nie chce.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5126 dnia: Sierpień 05, 2012, 01:11:17 »
Wszyscy symulują, wszyscy. Ale oczywiście ludzie oglądają mecz Barcy i cieszą mordę, kiedy tylko mogą przyłapać zawodnika Blaugrany na "dive'ie", nagrywają i wrzucają na Youtube'a.

nie powiedziałem tego tylko po to, żeby cie wk*rwić, w przeciwieństwie do ciebie, bo ty to kochasz robić.
to ważny element taktyczny Barcy szlifowany na treningach. :P
:D :D



Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5127 dnia: Sierpień 05, 2012, 01:22:22 »
Ej no bitch please... walnalbym ci tu teraz jakiegos Suareza, tylko mi sie szukac za bardzo nie chce.
nawet jak nurkuje, to robi to jeden zawodnik, nie cała drużyna.  Nie tylko Sanchez nurkuje. REJESTRACJA lub LOGOWANIE z wieeelu przykładów.

:D :D
ja już wcześniej wyraziłem swoje zdanie na ten temat i rozmowy nie adresowałem do konkretnej osoby.
ej no, ale co by nie było to jest prawda. Jak się ogląda niekiedy piłkarzy Blaugrany, to ku*wica bierze jak leżą po kontakcie z rywalem i udają. Nic do was/nich nie mam, ale oprócz ładnej gry obowiązuje fair play. ;)
poza tym nie zrobiłem tego żeby tylko kogoś zdenerwować, jak ktoś się poczuł urażony moim zdaniem - jego sprawa, ale powiedziałem co mnie boli, a nie tylko po to żeby komuś ubliżyć. - jest subtelna różnica i radze ci milczeć, a nie próbować zabłysnąć.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5128 dnia: Sierpień 05, 2012, 01:36:06 »
Cytuj
radze ci milczeć, a nie próbować zabłysnąć.
Uspokój się już, błagam... Po prostu wygadujesz takie bzdury, że głowa boli. Sam ciągle próbujesz zabłysnąć, najczęściej robiąc z siebie idiotę. I żeby nie było, że ciągle się tylko czepiam:
O, robi mądrze gada.



Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5129 dnia: Sierpień 05, 2012, 01:39:24 »
Uspokój się już, błagam... Po prostu wygadujesz takie bzdury, że głowa boli. Sam ciągle próbujesz zabłysnąć, najczęściej robiąc z siebie idiotę.
nie udowodniłeś mi, że gadam bzdury. Jak chcesz to możesz mi na PW napisać, nie robiąc tu syfu.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5130 dnia: Sierpień 05, 2012, 01:54:56 »
Nie, bo będzie, że się strasznie przejmuję itd.  ::) Koniec już, nie chce mi się z Tobą gadać.



Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5131 dnia: Sierpień 05, 2012, 08:22:39 »
Cytat: pawlodar
walnalbym ci tu teraz jakiegos Suareza, tylko mi sie szukac za bardzo nie chce.
Maestro:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=681c11ebeae209ae7f9a5c6751912317&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=681c11ebeae209ae7f9a5c6751912317&amp;action=login">LOGOWANIE</a> (czerwona kartka dla "faulującego"; akcja zakończyła się uznanym golem)
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=681c11ebeae209ae7f9a5c6751912317&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=681c11ebeae209ae7f9a5c6751912317&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
" border="0

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5132 dnia: Sierpień 05, 2012, 10:53:22 »
nawet jak nurkuje, to robi to jeden zawodnik, nie cała drużyna.  Nie tylko Sanchez nurkuje. REJESTRACJA lub LOGOWANIE z wieeelu przykładów.

Akurat ten przykład Ci nie wyszedł, bo najpierw Villa został chamsko, z premedytacją nadepnięty na nogę, co faktycznie mogło się skończyć kontuzją. Trochę przesadził z tym turlaniem się, ale mogło go zaboleć.

Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5133 dnia: Sierpień 05, 2012, 12:48:40 »
Maestro:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=681c11ebeae209ae7f9a5c6751912317&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=681c11ebeae209ae7f9a5c6751912317&amp;action=login">LOGOWANIE</a> (czerwona kartka dla "faulującego"; akcja zakończyła się uznanym golem)
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=681c11ebeae209ae7f9a5c6751912317&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=681c11ebeae209ae7f9a5c6751912317&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

I po co to wrzucasz ? Ja ci moge chociazby Younga wyslac z tego sezonu, a nie przypomniam sobie aby w barwach LFC nurkowal Xabi Alonso w przeciwienstwie do Busquetsa, Johnson w porownaniu do Alvesa, itd.
Najbardziej boli mnie brak dystansu kibicow Blaugrany do tego co robia ich zawodnicy. Momentami jestescie zapatrzeni w ten klub, jak w obrazek. Przykro mi, ale tak to wyglada.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5134 dnia: Sierpień 05, 2012, 17:01:54 »
Dobre pytanie. A po co ty szydziłeś z zawodników Barcelony, pieprząc coś o specjalnych metodach treningu, a potem wkleiłeś filmik z Villą? Stwierdziłeś ostatnio, że kmiron nie udowodnił ci, że się ośmieszasz. Teraz już przynajmniej wiesz, że to robisz - a przynajmniej powinieneś.

Albo nie, wiem po co to zrobiłem - powiedziałem, co mnie boli, nie po to, żeby komuś ubliżyć.

Young, choć wyłożył się głównie dzięki własnej inwencji, miał kontakt z nogą rywala i to odróżnia go od innych, przynajmniej jeśli chodzi o tę jedną sytuację (zakładam, że o nią ci chodzi, bo jest ona zdecydowanie najbardziej popularna). Popatrz sobie lepiej na Downinga (Younga bije na głowę), Suareza czy Torresa, który zawsze był królem w tej konkurencji.
" border="0

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5135 dnia: Sierpień 05, 2012, 18:46:42 »
Dobre pytanie. A po co ty szydziłeś z zawodników Barcelony, pieprząc coś o specjalnych metodach treningu, a potem wkleiłeś filmik z Villą? Stwierdziłeś ostatnio, że kmiron nie udowodnił ci, że się ośmieszasz. Teraz już przynajmniej wiesz, że to robisz - a przynajmniej powinieneś.
Boże, tragedia że zaśmiałem się mówiąc o specjalnych metodach treningu. Nabierzcie trochę dystansu, bo i ja potrafię śmiać się z Suareza i jego symulek, czy nieudolnych wyczynów Downinga, o ile jest to w granicach dobrego smaku- nie chamskiego wytykania. Poza tym, nie jestem kibicem drużyny przeciwnej, a że mam negatywne zdanie na temat piłkarzy tego klubu, nie oznacza iż jestem wrogiem kibiców tego zespołu, a takie komentarze nie są szydzeniem. Później, już wyraziłem normalnie swoje zdanie, bez żartów, czy jak wolisz "nabijania się".
Poza tym mówimy o tobie, więc nie wiem dlaczego na mój temat schodzisz.

Cytuj
Albo nie, wiem po co to zrobiłem - powiedziałem, co mnie boli, nie po to, żeby komuś ubliżyć.
świetny sarkazm. Tylko, że porównywanie indywidualnych zawodników do całej ekipy Blaugrany, nie jest w porządku.

Cytuj
Young, choć wyłożył się głównie dzięki własnej inwencji, miał kontakt z nogą rywala i to odróżnia go od innych, przynajmniej jeśli chodzi o tę jedną sytuację (zakładam, że o nią ci chodzi, bo jest ona zdecydowanie najbardziej popularna). Popatrz sobie lepiej na Downinga (Younga bije na głowę), Suareza czy Torresa, który zawsze był królem w tej konkurencji.
i co to ma do rzeczy ? W wielu zespołach znajdziesz piłkarzy, którzy symulują, a mi chodziło że w Barcelonie robią to niemal wszyscy. Chyba, że chcesz jakąś wojnę prowadzić, bo nie rozumiem cię - wpieprzasz się z byłym zawodnikiem LFC, jako kibic MU, nie podejmujac dyskusji o piłkarzach Barcy, co jest głównym tematem. Jakbyś celowo zwady szukał. Wyluzuj trochę, ciężki dzień miałeś ?
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5136 dnia: Sierpień 05, 2012, 18:55:48 »
świetny sarkazm. Tylko, że porównywanie indywidualnych zawodników do całej ekipy Blaugrany, nie jest w porządku.

Jeszcze do tego dodaj sztab szkoleniowy. ::)

Barcelona ma 24 zawodników, a nurkować zdarza się max 5-6 piłkarzom. To jest cała ekipa ?
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5137 dnia: Sierpień 05, 2012, 19:16:39 »
Barcelona ma 24 zawodników, a nurkować zdarza się max 5-6 piłkarzom. To jest cała ekipa ?

Ta. 5-6..
5 czy 6 piłkarzom(no może lekko przesadziłem) zdarza się to notorycznie, a reszta zawodników ma na swoich kontach przynajmniej jedną symulacje.
" border="0
" border="0

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5138 dnia: Sierpień 05, 2012, 19:22:33 »
reszta zawodników ma na swoich kontach przynajmniej jedną symulacje.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5139 dnia: Sierpień 05, 2012, 19:29:09 »
Boże, tragedia że zaśmiałem się mówiąc o specjalnych metodach treningu.
Taka sama jak to, że przypomniałem wyczyny Torresa. Wygląda znajomo?

Cytuj
Nabierzcie trochę dystansu, bo i ja potrafię śmiać się z Suareza i jego symulek, czy nieudolnych wyczynów Downinga,
No, bo ja jestem zażyłym obrońcą Younga.

Cytuj
o ile jest to w granicach dobrego smaku- nie chamskiego wytykania.
Naskakiwanie na Barcelonę praktycznie bez okazji już dawno nie mieści się w granicach dobrego smaku, a - zgadłeś - chamskiego wytykania.

Cytuj
Poza tym, nie jestem kibicem drużyny przeciwnej, a że mam negatywne zdanie na temat piłkarzy tego klubu, nie oznacza iż jestem wrogiem kibiców tego zespołu
Czy ktoś insynuuje coś takiego?

Cytuj
a takie komentarze nie są szydzeniem.
No w ogóle. Nie są ani prawdziwe, ani śmieszne, więc oświeć mnie - czymże są?

Cytuj
Poza tym mówimy o tobie, więc nie wiem dlaczego na mój temat schodzisz.
Dlatego, że w twoim zachowaniu znajdują się odpowiedzi na wszystkie pytania. Jesteś kluczem, nie człowiekiem.

Cytuj
Tylko, że porównywanie indywidualnych zawodników do całej ekipy Blaugrany, nie jest w porządku.
A ty co niby robisz, generalizując zachowanie kilku piłkarzy takich jak Busquets, Alves czy Sanchez do całej drużyny Barcelony? Owszem, jest w niej ponadprzeciętna ilość boiskowych symulantów, ale stwierdzenie, że nie fair zachowuje się cały (czy tam prawie cały) skład, jest przesadą.

Cytuj
W wielu zespołach znajdziesz piłkarzy, którzy symulują, a mi chodziło że w Barcelonie robią to niemal wszyscy.
Nieprawda.

Cytuj
Jakbyś celowo zwady szukał.
Mówi to ktoś, kto macha Murzynowi bananem przed nosem, a potem się dziwi, że on go goni.

Cytuj
Wyluzuj trochę, ciężki dzień miałeś ?
To forum jest pod pewnym względem bezcenne. Nie olejesz dyskusji, chcąc doprowadzić ją do końca - za bardzo ci zależy. Powiesz coś, co może zostać odebrane dwuznacznie - za bardzo angażujesz się w internet. Skrytykujesz dopieprzanie się bez powodu, bo to modne - miałeś ciężki dzień. Aż cud, że niektórzy nie próbują jeszcze wmawiać innym rozmaitych problemów osobistych.
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #5139 dnia: Sierpień 05, 2012, 19:29:09 »