Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1133141 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #880 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:35:58 »
Eh jakie to smutne, ze nie ktorzy bardziej ciesza sie porazkami innych niz zwyciestwami swojej druzyny.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #881 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:38:42 »
Tak to jest jak Barca odpada/przegrywa to zawsze wina sędziego, autobusu, kosmitów i całego świata a nigdy piłkarzy i trenera bo przecież oni są zajebiści. A nikt nie widzi tego że Inter nawet nie starał się agresywnie odbierać piłkę tylko stali i przesuwali się za nią i taka prymitywna taktyka wystarczyła na "geniuszy" piłkarskich. Aby zneutralizować Barce wystarczy aby żaden obrońca nie łamał linii defensywnej.

Grzegorz1321 na cholerę wyzywać przeciwny klub i ich piłkarzy.

Co do Guardioli to trochę tak jest że gra Barcy wygląda takk samo jak za czasów Rijkaarda, ale rają już tam inni piłkarze i też trzeba umieć ich poukładać i dobrze zestawić, również co do osiągnięć to ma już ich bardzo dużo, ale faktem jest że Barca w każdym meczu gra tak samo niezależnie od przeciwnika jak widać jest to ich spory mankament.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #882 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:43:38 »
Rogal_24 co ty się Sergio dziwisz ? Walczysz o finał i pojawia się okazja aby wyeliminować gracza przeciwnego ? ;) Chyba tylko karny byłby lepszy. Ja postąpił bym podobnie. Symulacja na wyrost , ale w telewizji wszystko się niegroźne wydaje , więc weźcie skończcie pierniczyć farmazony. Bogo_Chelsea zgadzam się co do sezonowców ( dzieci sukcesu ). Przykro jest patrzeć na szczeniaków , którzy przy pierwszej lepszej porażce zwalniali by połowę klubu. Myślę , że na stronce każdego klubu znajdą się tacy inteligenci.
Owszem dziwie mu się bo wieczne im coś nie pasuje, sami wieczenie się tylko podkładają i tak jak już wspomniałem to nie jest gra fair-play,sam gram w piłkę wiadomo ze nie o finał LM, nie zmienia to jednak faktu że nie kłade się przy pierwszej lepszej okazji kiedy mnie ktoś szturchnie i owszem żółtka kartka dla BUŁsqetsa

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #883 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:46:40 »
Rogal_24 masz racje dlatego nazwalem ich panienkami tak jak wczoraj grali Messi i Zlatan,ciagle sie kladli i wymachiwali rekami tak graja tylko panienki ktorych nie mozna w zaden sposob dotknac bo zaraz sie poloza!
" border="0" border="0

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #884 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:48:53 »
Zawsze sie podniecacie posiadaniem piłki i oddanymi strzałami Barcy tylko ze te posiadanie to nic tylko ciągle podania w pomocy i obronie a to nie jest jakieś zajebiste a strzały to  wielki zallll !! ogólnie lubię jak plączecie !!!! ;D Forza INTER

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #885 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:55:10 »
RealMadrytFan:) $$$ nie mówie, że to wina czynników , które wymieniłeś. Czasami staram się sprostować bzdety jakie są tu wymieniane, bo co niektórzy z lekka przesadzają . Owszem jest pare aktorów w Barcelonie , ale akurat Sergio do nich nie należy. Gdybyście powiedzieli D.Alves ok nie ma sprawy lubi się czasem przewrócić, ale młody Hiszpan nie jest tego typu graczem co szuka fauli, więc uznaje ten teamt za zakończony. Właśnie o stylu gry wspominałem prędzej , że trzeba nieco podrasować skład oraz nowe warianty gry. Bo będzie coraz ciężej grać ciągle takim samym stylem, gdyż przeciwnicy dobrze go znają.
unkas Ciebie nie komentuje bo szkoda mi słów , żal to mi tylko Ciebie ;)


JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #886 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:57:58 »
Długo czekalem az lamusy z barcelony przegraja i udalo sie panienek typu Messi niema juz w Cheampions League :D
Jak mieli szanse w taki sposob zneutralizowac Barce to nikt by sie nie wahal a Mourinho to wspanialy trener i udowodnil Guardioli ze to jest zwykly podrzedny trenerzyna zapraszamy do trenowania znicza pruszkow nawet tam by sobie nie poradził :]
Inter Gora Barca Kanalami!!
Gratuluję dzieciaczku błysnąłeś inteligencją na poziomie dzieciaka NEO możliwe że kibicujesz Realowi i zazdrościsz ostatnich sukcesów Barcelonie i teraz sie podjarałeś tym że Barca odpadła
Rogal_24 masz racje dlatego nazwalem ich panienkami tak jak wczoraj grali Messi i Zlatan,ciagle sie kladli i wymachiwali rekami tak graja tylko panienki ktorych nie mozna w zaden sposob dotknac bo zaraz sie poloza!
Chyba oglądaliśmy inne mecze bo ja tam za bardzo symulowania nie widziałem
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 15:00:24 wysłana przez JacooB »

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #887 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:00:04 »
Nie nie jest aktorem po taki dotknieciu w twarz mial podbite oko i krwotok z nosa :D
Zwyczajny pajac i jeszcze sie zwijal z bolu jak motta go chwycil za kark prawie mu skrecil!
" border="0" border="0

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #888 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:00:42 »
ogólnie lubię jak plączecie !!!!
Kto placze? : ) Tylko jeden post widze w ktorym jest napisane, ze Inter nie zasluzyl na zwyciestwo. Reszta obiektywna.

Ja tez sie Alvesowi dziwie, bo w sytuacji w ktorej szukal karnego, mogl spokojnie probowac oddac strzal. Za to powinno byc zoltko. I jak dla mnie to trener za takie cos powinien opier.dolisc. Bo czasami wieksza korzysc przyniesie proba oddania strzala niz proba wymuszenia.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #889 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:02:13 »
Cytuj
Rogal_24 co ty się Sergio dziwisz ? Walczysz o finał i pojawia się okazja aby wyeliminować gracza przeciwnego ? Mrugnięcie Chyba tylko karny byłby lepszy. Ja postąpił bym podobnie.

Byłbyś jak Henry i Lampard.

Cytuj
A nikt nie widzi tego że Inter nawet nie starał się agresywnie odbierać piłkę tylko stali i przesuwali się za nią i taka prymitywna taktyka wystarczyła na "geniuszy" piłkarskich. Aby zneutralizować Barce wystarczy aby żaden obrońca nie łamał linii defensywnej.

Czemu się dziwić? W ich lidze nie wiele zespołów grających dobrze w obronie (w Hiszpanii czasem wręcz zapomina się o tej formacji), to nie mogli się przygotować / przyzwyczaić.

Ta kartka dla Motty imho naciągnięta. Na Wyspach czy we Włoszech, gdzie gra Inter takie zagrania są normalne. A Busquets mocno zhiperbolizował tę sytuację.
" border="0

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #890 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:02:33 »
Nie nie jest aktorem po taki dotknieciu w twarz mial podbite oko i krwotok z nosa :D
Zwyczajny pajac i jeszcze sie zwijal z bolu jak motta go chwycil za kark prawie mu skrecil!
Zwyczajnie dotknięcie?? grałeś kiedykolwiek w piłkę nożną ?? bo ja tak raz w podobnej sytuacji dostałem w twarz i to nie jest zwykłe dotknięcie a na pajaca to narazie ty wychodzisz

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #891 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:03:39 »
Gratuluję dzieciaczku błysnąłeś inteligencją na poziomie dzieciaka NEO możliwe że kibicujesz Realowi i zazdrościsz ostatnich sukcesów Barcelonie i teraz sie podjarałeś tym że Barca odpadła  Chyba oglądaliśmy inne mecze bo ja tam za bardzo symulowania nie widziałem

Niewiem moze ty szczylu grales w fife 98 i ci sie telewizor z monitorem pomylil!
" border="0" border="0

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #892 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:03:59 »
JacooB spokojnie użytkownik Grzegorz ma swój baśniowy świat niech się nim cieszy. Widać , że przejawia się u niego brak szacunku do rywala. "panienki" co za określenie. ; ]


JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #893 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:05:29 »
Niewiem moze ty szczylu grales w fife 98 i ci sie telewizor z monitorem pomylil!
Twój poziom wychowania mnie powala myślisz że jesteś wielki bo siedzisz przed kompem i wyzywasz mnie?
JacooB spokojnie użytkownik Grzegorz ma swój baśniowy świat niech się nim cieszy. Widać , że przejawia się u niego brak szacunku do rywala. "panienki" co za określenie. ; ]
Masz racje:) ignorować to się mu znudzi

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #894 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:06:01 »
Nie nie jest aktorem po taki dotknieciu w twarz mial podbite oko i krwotok z nosa :D
Zwyczajny pajac i jeszcze sie zwijal z bolu jak motta go chwycil za kark prawie mu skrecil!
Takie posty tez sa smieszne, bo takie symulowanie, w celu zeby przeciwnik dostal kartke staje sie pomalu czescia gry. Mimo ze tego nie pochwalam, to trzeba sie z tym pogodzic. A od wychwycenia takich sa sedziowie. A jesli dal sie nabrac to trudno sie mowi. Ile to razy pilkarz padal na ziemie zwijajac sie z bolu, po czym wstawal i kical jak zajaczek po boisku? Wiec nie rozumiem czemu uczepiles sie akurat tego jednego zdarzenia. Tak jest w Barcelonie, ale nie tylko w Barcelonie.

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #895 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:08:47 »
Twój poziom wychowania mnie powala myślisz że jesteś wielki bo siedzisz przed kompem i wyzywasz mnie?Masz racje:) ignorować to się mu znudzi

I kto tu mowi o wychowaniu kto zacza wyzywac??
" border="0" border="0

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #896 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:11:14 »
I kto tu mowi o wychowaniu kto zacza wyzywac??
Długo czekalem az lamusy z barcelony przegraja i udalo sie panienek typu Messi niema juz w Cheampions League :D
Jak mieli szanse w taki sposob zneutralizowac Barce to nikt by sie nie wahal a Mourinho to wspanialy trener i udowodnil Guardioli ze to jest zwykly podrzedny trenerzyna zapraszamy do trenowania znicza pruszkow nawet tam by sobie nie poradził :]
Inter Gora Barca Kanalami!!
Tutaj masz odpowiedź i skończ już ten temat

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #897 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:12:45 »
Tutaj masz odpowiedź i skończ już ten temat

Niemowie otym tylko ze bezposrednio domnie sie rzucales!!!
" border="0" border="0

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #898 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:14:47 »
Dobra skonczcie temat tego kto sie rzucal pierwszy, to jest temat o Barcelonie. Przeniescie sie albo na priv albo do brdziej odpowiedniego tematu: Sporty walki (boks,mma itd.) ;]

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #899 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:15:41 »
Dobra skonczcie temat tego kto sie rzucal pierwszy, to jest temat o Barcelonie. Przeniescie sie albo na priv albo do brdziej odpowiedniego tematu: Sporty walki (boks,mma itd.) ;]

Ok masz racje ;D
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #899 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:15:41 »