Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1132363 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #860 dnia: Kwiecień 29, 2010, 11:39:05 »
Dlatego nie mam pretensji o styl . Nie podoba mi się taka gra , ale zostawiam to dla siebie. Każda drużyna ma inny styl jedni atakują , drudzy się bronią. Proste


Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #861 dnia: Kwiecień 29, 2010, 12:33:07 »
Reka byla i co sie klucicie, kibice Barcelony sa tacy pewni ze Barca to tamto kozaki maja Messiego i wszystko zdzialaja na CN i bedzie podrom a tu gowno Inter pokazal gdzie ich miejsce ale i tak gol byl ze spalonego co strzelal Pique. Inter zagral dobrze w obronie a w 1 meczu Barcelonie nastrzelali wykorzystali zla gre Barcelony, moze i postawili autobus na bramce bo wiedzieli ze jak zagraja otwarty football to moglo sie skonczyc jak z Realem z ubieglego sezonu i Tiago Motta nie powinienen dostac 2 zoltej kartki bo to nie byl faul na zolta kartke jak by wywalil mu w morde jak Drogba Vidiciowi w finale to bym sie nie wachal i do razu pokazal kartonik a za takie cos to szkoda kartki pokazywac
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 12:34:52 wysłana przez Bogo_Chelsea »
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #862 dnia: Kwiecień 29, 2010, 12:46:43 »
Bogo_Chelsea nie chcę się o nic kłócić, ale gdzie ty tam miałeś spalony?:) Inter wygrał i już, przeżywacie to bardziej niż kibice Barcy. Tak czy siak Motta zrobił ruch ręką i sędzia mógł pokazać za to żółtą kartkę, miał rękę w okolicy pasa, a nagle znalazła się ona w okolicach szyi/twarzy Sergio, graty dla Interu.


Edit: przypominam, że Motta miał przed tym wydarzeniem już zółtko, wiec nic by to nie zmieniło, czy dostanie od razu czerwoną czy żółtą.

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #863 dnia: Kwiecień 29, 2010, 12:48:44 »
ale i tak gol byl ze spalonego co strzelal Pique i Tiago Motta nie powinienen dostac 2 zoltej kartki bo to nie byl faul na zolta kartke j
Teraz to już z tym spalonym przesadziłeś i z tą kartą może lepiej przeczytaj sobie nazwę tego sportu piłka NOŻNA nawet jeśli go nie widział to po co mała rękami jak bokser?? a twojego "spalonego" nie komentuje lepiej żebyś obejrzał to na powtórce
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 12:50:15 wysłana przez JacooB »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #864 dnia: Kwiecień 29, 2010, 12:54:09 »
Dzisiaj widzialem statystyki podan z meczu Barcelony z Interem. Barcelona wymienila 550 podań, Inter natomiast tych podan zaledwie 90. Co ciekawe cala druzyna Interu wymienila mniej podan niz... Xavi (105), z Interu najwiecej razy podawal Milito, 10 razy. To tylko swiadczy o tym, jak Barcelona walila glowa w mur. Za to naleza sie brawa dla Mourinho.

Offline tyrhen

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Jaworzno
  • Wiadomości: 897
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.03.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #865 dnia: Kwiecień 29, 2010, 12:58:23 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=650ae645e020217bd93782dab7bbe621&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=650ae645e020217bd93782dab7bbe621&amp;action=login">LOGOWANIE</a> 2:02

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #866 dnia: Kwiecień 29, 2010, 13:00:10 »
Bogo_Chelsea a tak poza tym w domu wszyscy zdrowi ?:D Trochę nie trafiłeś z opinią, ponieważ wszyscy wiemy o problemach , które mają kibice Chelsea . Dziwne , że tylko oni. Jakoś inni fani potrafią się zachować , a wy robicie problem. Przypominam wam , że wy także dostaliście od Interu w dużo gorszym stylu , do czego londyński klub nas przyzwyczaił, więc ogarnij się i daj sobie spokój z wywodami bo to nasz dział , kibiców Dumy Katalonii , a wy fani Chelsea urządziliście sobie tutaj jakąś księge kondolencyjną.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 13:02:23 wysłana przez FlAtRoN »


Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #867 dnia: Kwiecień 29, 2010, 13:05:39 »
obejzalem powtorke pare razy mi sie wydaje ze spalony byl ale minimalny bo stal troche nie rowno za obrona interu, na tej kamerze jest inaczej pokazane na skos i wyglada mi to na malego spalonego
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #868 dnia: Kwiecień 29, 2010, 13:14:42 »
Bogo_Chelsea a tak poza tym w domu wszyscy zdrowi ?:D Trochę nie trafiłeś z opinią, ponieważ wszyscy wiemy o problemach , które mają kibice Chelsea . Dziwne , że tylko oni. Jakoś inni fani potrafią się zachować , a wy robicie problem. Przypominam wam , że wy także dostaliście od Interu w dużo gorszym stylu , do czego londyński klub nas przyzwyczaił, więc ogarnij się i daj sobie spokój z wywodami bo to nasz dział , kibiców Dumy Katalonii , a wy fani Chelsea urządziliście sobie tutaj jakąś księge kondolencyjną.

Moze i przegralismy z Interem ale jak ich atakowalismy na SS to nie stawaili autobusu nad bramka i gralismy przez 2 mecze otwarta pilke,ale nie jestesmy tacy pewni jak wy i cwani a cwaniactwo wychodzi kibicow i calej druzyny. Mieliscie duzo posiadania pilki jak non stop pilka chodzi po obwodzie z pomocy do obrony i na skrzydlo i tak w kolko tylko tym sie szczycicie, oddaliscie bodajze 10 strzalow na bramke 2,3 celne a reszte w pietro nawet strzelac nie potraficie i wy mowice ze non stop atak co to za atak jak strzelacie w kosmos i pilka gracie i nie mozecie zrobic klarwonej akcji i zaskoczyc interu
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=650ae645e020217bd93782dab7bbe621&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=650ae645e020217bd93782dab7bbe621&amp;action=login">LOGOWANIE</a> 2:02

Obczaj sobie 2.05 jest lepiej tu pokazane jak pique stoi juz lekko za obrona interu gdy xavi dogrywa mu pilke
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #869 dnia: Kwiecień 29, 2010, 13:22:16 »
Moim zdaniem nie ma spalonego. Jest w rownej lini z kolesiem na koncu, zdaje sie ze jest to Muntari. Ciezko wychwycic.

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #870 dnia: Kwiecień 29, 2010, 13:34:33 »
Ale moze i nie bylo mniejsza z tym, teraz w Barcelonie moze bedzie mniej sezonowcow i nie beda sie nia podniecac dzieci neo barca to tamto i tacy pewni nie beda
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #871 dnia: Kwiecień 29, 2010, 13:38:28 »
Bogo_Chelsea, każdy zespół który wygrywa LM ma potem sezonowców:)

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #872 dnia: Kwiecień 29, 2010, 13:45:31 »
Niezaleznie od tego, musi miec druzyna graczy slawnych jak Real czy w Barsie albo Ronaldo w MU kiedys
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #873 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:05:57 »
Bogo co sie tak uparłeś idź na temat o Chelsea i tam się idź żalić że Chelsea nigdy LM nie wygrała i że rok temu też przeciwko Barcelonie też ustawiła autobus i to dwa razy bo i na Camp Nou i w Londynie a mimo to odpadła więc Inter przynajmniej robi to skutecznie a o spalonym to polecam konsultacje z okulistą :D a co do statystyk to oczywiście "wielka" Chelsea z takim Interem który ustawił w polu karnym mur chiński wygrała by  z 5-0 hahaha   :D :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 14:11:47 wysłana przez JacooB »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #874 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:08:18 »
Inter jak w opisie takiej gry nienawidzę i jest ona żałosna ale niestety boleśnie skuteczna i nawet genialną Barçe sparaliżowała ale mimo to to Barcelona zasłużyła na finał choć by dlatego że Inter kompletnie nie zasłużysz swoją grą która kompletnie nie przypominała gry w piłkę nożną to było coś w stylu obrony zamku/fortecy i mimo to przegrali i to nie 1-0 tylko moim zdaniem 2-0 bo gol dla Barçy Bojana według mnie powinien być zaliczony bo z tego co widziałem na powtórkach piłka ODBITA od brzucha trafia w rękę i zawodnik nie wykonał zdecydowanego ruchu w kierunku piłki ręką ale cóż sędziowie do dupy w pierwszym meczu jak i w tym meczu a UEFA i FIFA nic nie robią(chodzi mi o powtórki dla sędziów). W finale mimo iż nienawidzę Bayernu będę im kibicować jak nigdy w życiu bo zasłużyli żeby wygrać LM bo starają się grać efektownie i w przeciwieństwie do interu nie ustawili się dziesiątką obrońców ale Bayern wygrał 3-0 wiem że Lyon a Barça to kompletnie co innego ale to nie usprawiedliwia interu
Wierni po porażce dumni po zwycięstwie!!!
P.S. Brawa za przegonienie interu zraszaczami ;D
syneczku coś jest z Tobą nie tak przykro mi ;) Jak mieli grać w piłkę skoro musieli 3/4 spotkania grać w 10 bo czeronej kartce,a jaka ona była to musicie przyznać wszyscy,nawet fani Barcelony,że tej drugiej zóltej kartki nie powinno byc

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #875 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:08:55 »
Bogo_Chelsea uparłeś się na Barcelonę... Chcesz mi powiedzieć, że Arsenal, Manchester United, City, Chelsea i Liverpool nie mają gwiazd?


Rogal_24 a Ty swoje... Motta miał rękę w okolicy pasa, a nagle znalazła się ona na twarzy/szyi Busquetsa, sędzia mógł pokazać czerwoną kartkę więc o co chodzi? Jeżeli nie czerwoną to żółtą i Motta i tak by wyleciał... Serio mógłby przystopować trochę z tą symulacją, ale Motta też przesadził z tym że go złapał za kark:)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 14:11:55 wysłana przez dimiC »

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #876 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:16:28 »
syneczku coś jest z Tobą nie tak przykro mi ;) Jak mieli grać w piłkę skoro musieli 3/4 spotkania grać w 10 bo czeronej kartce,a jaka ona była to musicie przyznać wszyscy,nawet fani Barcelony,że tej drugiej zóltej kartki nie powinno byc
Nie no oczywiście uderzenie w twarz może żółta kartka za symulowanie dla gracza Barçy??? to coś z twoją interpretacją zasad jest nie tak
EDIT. Jak mieli grać nie wiem mnie to nie obchodzi ale skoro Mourinho jest taki geniusz to mógł wymyślić coś lepszego niż cała drużyna do obrony to nie NBA
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 14:23:36 wysłana przez JacooB »

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #877 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:21:07 »
Rogal_24 co ty się Sergio dziwisz ? Walczysz o finał i pojawia się okazja aby wyeliminować gracza przeciwnego ? ;) Chyba tylko karny byłby lepszy. Ja postąpił bym podobnie. Symulacja na wyrost , ale w telewizji wszystko się niegroźne wydaje , więc weźcie skończcie pierniczyć farmazony. Bogo_Chelsea zgadzam się co do sezonowców ( dzieci sukcesu ). Przykro jest patrzeć na szczeniaków , którzy przy pierwszej lepszej porażce zwalniali by połowę klubu. Myślę , że na stronce każdego klubu znajdą się tacy inteligenci.


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #878 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:32:59 »
Cytuj
Co drugi to się kładzie... Czy naprawdę oni muszę awansować razem z sędzią? (Ta zaraz się na mnie rzucą że sędzia dwa razy dostał piłką...)

Przecież w większości to baletnice...
Inter w przeciągu dwumeczu awansował zasłużenie, cieszy mnie to. Będziemy mieli najciekawszy finał od kilku lat - żaden z finalistów nie był wymieniany przed sezonem jako faworyt pierwszej wielkości. (ba, nawet myślałem przed sezonem, że Bayern nie zdoła do ćwierćfinału awansować).

Cytuj
Co do Guardioli - on przyszedł na zrobione, Rijkaard zostawił dobrą drużynę a Guardiola trafił na jej najlepszy okres.

Tak.
Guardiola na stanowisku trenera pracuje dopiero drugi sezon w karierze, a co niektórzy go tak ubóstwiają, jakby osiągnął tyle co Mourinho, Górski, Ferguson czy Michels.

Cytuj
która kompletnie nie przypominała gry w piłkę nożną to było coś w stylu obrony zamku/fortecy i mimo to przegrali

Przesadziłeś. Twierdząc, że piłka nożna to tylko ofensywa, "popisałeś się" swoją niewiedzą.

Cytuj
A jak zasłaniasz coś a nie ma ruchu ręki do piłki to właśnie nie jest odgwizdywane..

Nie. Sędzia nie daje kartki, ale wolnego dla przeciwnika powinien odgwizdać.

Cytuj
jak by wywalil mu w morde jak Drogba Vidiciowi w finale to bym sie nie wachal i do razu pokazal kartonik a za takie cos to szkoda kartki pokazywac

A, pamiętam tę sytuację. Niezła walka byłaby, gdyby Serba nie przytrzymali. Coś jak Scolari przeciw Dragutinoviciowi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 14:46:31 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #879 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:33:19 »
Długo czekalem az lamusy z barcelony przegraja i udalo sie panienek typu Messi niema juz w Cheampions League :D
Jak mieli szanse w taki sposob zneutralizowac Barce to nikt by sie nie wahal a Mourinho to wspanialy trener i udowodnil Guardioli ze to jest zwykly podrzedny trenerzyna zapraszamy do trenowania znicza pruszkow nawet tam by sobie nie poradził :]
Inter Gora Barca Kanalami!!
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #879 dnia: Kwiecień 29, 2010, 14:33:19 »