Autor Wątek: Wszystko o Wiśle!  (Przeczytany 372489 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2320 dnia: Sierpień 23, 2011, 22:57:52 »
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United
Zniszczyłeś mnie.

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2321 dnia: Sierpień 23, 2011, 22:59:01 »
Robili co mogli. Świetna pierwsza połowa Apoelu ustawiła praktycznie mecz, z tak grającą drużyną żaden polski klub nie miałby szans. Nie oszukujmy się piłkarsko jeszcze chyba parę lat nie zasługujemy na tą Ligę Mistrzów.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2322 dnia: Sierpień 23, 2011, 22:59:46 »
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

A do kogo to było

weź się chłopie nie pogrążaj....

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2323 dnia: Sierpień 23, 2011, 23:03:31 »
Szkoda że Wilk strzelił tą bramkę. Przez cały mecz nie istnieliśmy a to dodało wiary, łatwiej można by się było z tym pogodzić. APOEL ma kibiców po ch.uju - jak wygrywali to gwizdka nie było słychać a odkąd my strzeliliśmy to na stadionie taka cisza że 250 wiślaków było słychać
Ehh szkoda gadać [cenzura], po prostu byli lepsi    
D17, to samo można powiedzieć o twoim klubie co do tegorocznej gry w pucharach ;) Serducho wytrzymało po 70 minucie ?
ebolek22, nie oczekuje że będziesz kibicował Wiśle w pucharach ALE w ogóle życzenia niepowodzenia wszystkim polskim klubom to po prostu debilizm.
To jest [cenzura] twój kraj kibicu sukcesu. Najprościej kibicować tylko tym którym się powodzi. Co jakby ten twój Real rozwiązali ? Płakałbyś ? A dlaczego ? Co cię z nim łączy ? Spodobałaby ci się gra np Man Utd i byś zapomniał o tym klubie.
 

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2324 dnia: Sierpień 23, 2011, 23:07:30 »
   
D17, to samo można powiedzieć o twoim klubie co do tegorocznej gry w pucharach ;) Serducho wytrzymało po 70 minucie ?
ebolek22, nie oczekuje że będziesz kibicował Wiśle w pucharach ALE w ogóle życzenia niepowodzenia wszystkim polskim klubom to po prostu debilizm.
To jest **** twój kraj kibicu sukcesu. Najprościej kibicować tylko tym którym się powodzi. Co jakby ten twój Real rozwiązali ? Płakałbyś ? A dlaczego ? Co cię z nim łączy ? Spodobałaby ci się gra np Man Utd i byś zapomniał o tym klubie.
Tylu głupot dawno nie czytałem,po prostu piszę prawdę,Wisła nie zasłużyła na awans i dlatego z tego powodu nie przeżywam jak co niektórzy w 1 meczu powinno być pozamiatane i byłby święty spokój,a nie złudne nadzieje.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2325 dnia: Sierpień 23, 2011, 23:09:30 »
Jest Liga Europejska a to też już jakiś sukces bo po raz drugi z rzędu gra w niej polski zespół.

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2326 dnia: Sierpień 23, 2011, 23:13:33 »
Tylu głupot dawno nie czytałem,po prostu piszę prawdę,Wisła nie zasłużyła na awans i dlatego z tego powodu nie przeżywam jak co niektórzy w 1 meczu powinno być pozamiatane i byłby święty spokój,a nie złudne nadzieje.
Chodzi mi o to że wcześniej napisałeś że nie chciałbyś polskiej drużyny w LM bo są słabe.

D17, ładny avatar haha ale szydera. Najwięcej do gadania ma ten co zajął piąte miejsce w lidze :) W takim razie my jaki mamy dać avatar > Hmm Jagiellonia ? ;D

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2327 dnia: Sierpień 23, 2011, 23:14:17 »
Oni przez 20 min nie umieli się zamurować grać na czas kontrować,gdzie z taką grą Liga Mistrzów troszkę obiektywizmu.
Chodzi mi o to że wcześniej napisałeś że nie chciałbyś polskiej drużyny w LM bo są słabe.
Napisałem,że nie chciałbym oglądać tej rzeźni z udziałem Wisły w każdym jej meczu w fazie grupowej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 23:15:52 wysłana przez ebolek22 »

Offline MaTX

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 270
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.08.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2328 dnia: Sierpień 23, 2011, 23:23:54 »
Chodzi mi o to że wcześniej napisałeś że nie chciałbyś polskiej drużyny w LM bo są słabe.

D17, ładny avatar haha ale szydera. Najwięcej do gadania ma ten co zajął piąte miejsce w lidze :) W takim razie my jaki mamy dać avatar > Hmm Jagiellonia ? ;D

Co ty chcesz od Jagiellonii? niektórzy nie potrafią prosto kopnąć piłki ale co zrobisz, życie!

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2329 dnia: Sierpień 23, 2011, 23:35:46 »
Chodzi mi o to że wcześniej napisałeś że nie chciałbyś polskiej drużyny w LM bo są słabe.

D17, ładny avatar haha ale szydera. Najwięcej do gadania ma ten co zajął piąte miejsce w lidze :) W takim razie my jaki mamy dać avatar > Hmm Jagiellonia ? ;D
Nie napinaj się po prostu podchodzę do tego z humorem :D

Offline Janek994

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2330 dnia: Sierpień 23, 2011, 23:55:51 »
Dalej podniecajmy się meczami naszej ekstraklasy, najpierw Rumunii wybili wicemistrzowi Polski futbol z głowy a teraz widzieliśmy co APOEL pokazał na tle Wisły. Mimo jednak tak słabej gry tylko 7 minut - każda po milionie euro dzieliło Wiślaków od LM. Świetnie grał APOEL, już w Krakowie było widać jak dobrze ułożona jest to drużyna która już 2 raz zagra w LM w przeciągu 3 lat

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2331 dnia: Sierpień 24, 2011, 00:13:08 »
Co ty chcesz od Jagiellonii? niektórzy nie potrafią prosto kopnąć piłki ale co zrobisz, życie!
Wyprzedziła Lecha, to miałem na myśli
Ja się napinam ? Chyba raczej ty bo prowokujesz. No bo po co wrzuciłeś sobie taki avatar ? Zeby ktoś o tym wspomniał a więc prowokacja.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2332 dnia: Sierpień 24, 2011, 00:26:31 »
Wyprzedziła Lecha, to miałem na myśli
Ja się napinam ? Chyba raczej ty bo prowokujesz. No bo po co wrzuciłeś sobie taki avatar ? Zeby ktoś o tym wspomniał a więc prowokacja.
Na razie sam o tym wspominasz, z własnej nieprzymuszonej woli... ;) Gdyby Wisła jeszcze coś grała, to rozumiem, ale w tym meczu wyglądała jak typowy przeciwnik Barcelony...
" border="0" border="0

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2333 dnia: Sierpień 24, 2011, 00:53:33 »
Wyprzedziła Lecha, to miałem na myśli
Ja się napinam ? Chyba raczej ty bo prowokujesz. No bo po co wrzuciłeś sobie taki avatar ? Zeby ktoś o tym wspomniał a więc prowokacja.
Ulżyło Ci?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Super_Mario

  • Gość
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2334 dnia: Sierpień 24, 2011, 05:53:59 »
"Brawo" Wisła, "brawo", tak jak z Panathinaikosem 6 lat temu. Zagrali znaną taktyką, że jakoś to "bedzie".  Myśleli, że się prześlizgną a tu kicha. Nie widziałem całego meczu, gdyż przegapiłem pierwszy kwadrans. Przez pół godziny pierwszej połowy dominował Apoel, a Wisła nie umiała nawet stworzyć sytuacji bramkowej, ba wyjść z własnej połowy. Wisła zagrała tak jak ja w PES na Top Playerze, czyli kicha. Jeszcze ta wkrętka z rogu Manduki przypisana Pareice jako samobój. Jeszcze ten Małecki przy słupku, po cholerę on tam stoi, obrońców nie ma  ??? On ma stać gdzieś tam na 30-40 metrze pomiędzy półkolem przed polem karnym, a kółkiem w środku.

Wisła dopiero się "przebudziła" po stracie gola na 0:2. Wtedy ładnego gola strzelił Czarek Wilk. Ale to co się stało po tej bramce nie zrozumiem. Zamiast pójść za ciosem i spróbować strzelić gola na 2:2, to oni znowu zaczęli się bronić. Myślałem, że mnie szlag trafi i krew zaleje. Bronili się tak przez 15 minut, aż Ligę Mistrzów wybił im z głowy znów Ailton. To co się działo na lewym (dla Apoelu prawym) skrzydle to tragedia. Diaz powinien zejść z boiska, bo... szkoda gadać. Wchodzili mu tam jak chcieli.

Maaskant już się tłumaczy, że chłopaki są załamani, że płaczą. To trzeba było grać, a nie truchtać po boisku. Teraz będą płakać i zwalać pewnie na cypryjski klimat. Na awans do Ligi Mistrzów będziemy czekać dłużej niż na awans do Mundialu (1986-2002).


było blisko jak nigdy, a skończyło się jak zawsze...

2005 - Panathinaikos 3:1 i 1:3 (też stracili gola w 87 minucie i jeszcze dostali 4 gola w końcówce dogrywki).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 07:45:28 wysłana przez Super_Mario »

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2335 dnia: Sierpień 24, 2011, 06:37:37 »
Wisła do LM propozycja  to trenować, trenować, trenować nic po za tym a nie myśleć o kasie aby brać kase trzeba coś reprezentować zresztą to dotyczy wszystkich naszych "mocnych" z ligi ;) ;)

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2336 dnia: Sierpień 24, 2011, 08:17:52 »
do super mario
chyba chlopczyku nie ogladales meczu w atenach,tam sam zienczuk mial 4,5 sytuacji,penksa strzelil bramke,wisla zagrala wtedy w ch*j lepiej
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2337 dnia: Sierpień 24, 2011, 08:50:04 »
Powiem tak, z roku na rok powoli, lecz widać pozytywy. Teraz Wisła musi powalczyć w LE a w następnym roku nie wiem może Lech spróbuje. Wydaje mi się, że Lech jednak mimo wszystko w pucharach jakoś ma tą łatwość gry której brakuje Wiśle. Mało zabrakło, lecz awans APOELU w 100% zasłużony. Widać było że przerastają naszych grajków o klase, tfu... o 2 klasy.
Liczyłem na jakąś bramke z przypadku, udało się jednak wczoraj nie mieliśmy obrony. "Nasi" obrońcy grali wczoraj żałośnie co atak to jakaś groźna akcja i strzał.
W sumie to i tak jest coraz lepiej, bo znowu mamy drużyne w LE jednak to i tak mało jak popatrzy się na inne kraje.
Miejmy nadzieje, że za rok chociaż 2 drużyny awansują do LE i powoli będziemy pieli się w górę rankingu

Super_Mario

  • Gość
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2338 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:19:26 »
do super mario
chyba chlopczyku nie ogladales meczu w atenach,tam sam zienczuk mial 4,5 sytuacji,penksa strzelil bramke,wisla zagrala wtedy w ch*j lepiej

Nie odpowiadam na chamskie komentarze, jak chcesz ze mną porozmawiać, to Z KULTURĄ...

Tak się składa chłopczyku, że w 2005 roku byłem w ZSW (Wiosna - barwy żółto zielone) i oglądaliśmy oba mecze. Jak nie wiesz to się ku*wa nie wypowiadaj. Mam gdzieś styl w jakim grali, tylko sam wynik. Nie obchodzi ile sytuacji miał Zieńczuk, mógł mieć ich nawet milion.

Żegnam cham... Pana.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 10:21:28 wysłana przez Super_Mario »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2339 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:42:44 »
Szkoda, ale jakby każdy mecz w LM (z drużynami z 3 koszyka, bo o Barcelonie, United, Realu czy innych nie ma co wspominać) miał tak wyglądać to chyba lepiej, żeby powalczyli w LE
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2339 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:42:44 »