Autor Wątek: ★WORLD CUP 2014-BRAZIL★by jaro9| Wybrano najlepszą jedenastkę i gracza Mundialu!  (Przeczytany 72430 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★WORLD CUP 2014-BRAZIL★by jaro9| Jedego gol zadecydował w meczu o brąz!
« Odpowiedź #320 dnia: Czerwiec 30, 2011, 22:50:14 »
Sam nie wiedziałem komu kibicować;P Oezil może być z siebie dumny, jego bramka dała brąz Niemcom. Neuner fantastycznie wybronił tą bombę Carrolla.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: ★WORLD CUP 2014-BRAZIL★by jaro9| Jedego gol zadecydował w meczu o brąz!
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 01, 2011, 00:39:57 »


Konferencja prasowa przed finałem Mundialu!

Dziś wieczorem przeprowadzono konferencje prasową przed jutrzejszym finałem Mundialu pomiędzy Serbią a Argentyną. Obaj trenerzy zabrali ze sobą dwóch zawodników. Vladimir Petrović zabrał Branislava Ivanovicia oraz Nemajne Vidicia, natomiast Sergio Batista Leo Messiego oraz Carlosa Teveza.




Vladimir Petrović 

"Chcemy zagrać dla kibiców. Oni nas wspierali w każdym meczu od eliminacji po fazę pucharową. Jesteśmy tu dzięki swoim umiejętnością i wsparciem naszych fanów i na pewno zagramy również dla nich."




Nemanja Vidić 

"Nikt , absolutnie nikt nie stawiał że zajdziemy tak daleko. Teraz już nic nie musimy udowadniać. Zagraliśmy tak wspaniały turniej, teraz jesteśmy w finale i zamierzamy w nim powalczyć na 100% ponieważ stajemy przed szansą która być może już nigdy się nie powtórzy."



Branislav Ivanović 

" W finale czeka na nas Argentyna. Wielka drużyna z wieloma gwiazdami. Ale to nas wcale nie odstrasza. Stawaliśmy na tym Mundialu już z nie jedną fantastyczną drużyną do walki i pokazywaliśmy że możemy ograć każdego. My mamy waleczne serca i pokażemy to w meczu finałowym!"




Sergio Batista 

"Z Serbami graliśmy już raz. W grupie wygraliśmy 3-2. Prowadziliśmy już 3-0 ale Serbowie pokazali że walczą do końca. To będzie ciężki mecz ale jesteśmy tu po to aby wygrać ten tytuł. Mamy kapitalnych zawodników którzy w pojedynkę mogą rozstrzygnąć o losach finału."



Lionel Messi 

" To mój najbardziej udany Mundial jaki był. Może i nie zdobyłem gola, ale czuje się dumny mogąc podawać moim kolegom którzy strzelają ważne gole. Czuje że to jest ten moment w którym mogę osiągnąć to co najważniejsze w reprezentacyjnej piłce - wygrać Mundial."



Carlos Tevez 

"Serbia pokonała w drodze do finału Anglię czy Portugalię. Ale my ograliśmy USA , Brazylię oraz Niemcy! Jesteśmy w wielkiej formie, od początku wiedziałem że jeśli zagramy na 100% swoich umiejętności , zajdziemy bardzo daleko. Finał to spełnienie marzeń i mam nadzieję że wygramy w jutrzejszym meczu."


Zagrają po raz drugi...

Na tych mistrzostwach Argentyna grała już z Serbią. W fazie grupowej obie drużyny zmierzyły się ze sobą w drugiej kolejce rozgrywek. Argentyna prowadziła 3-0 , lecz Serbia w końcowym etapie meczu zdobyła dwa gole i doprowadziła do stanu 3-2. Fenomenalny mecz grał Milos Krasić. A oto skrót tego meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=14b30e7ed14255aa98d96b463c7b69c2&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=14b30e7ed14255aa98d96b463c7b69c2&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
super, super, super, aż szkoda że to już końcówka. W finale raczej bez niespodzianek 2-0 dla Argentyny

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Fajnie opisane, ja i tak stawiam na Serbię :)
" border="0

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Wow Serbowie w finale! Ciężko wyczuć czy wygra fenomenalna Argentyna czy rozpędzeni Serbowie. Czeka z nie ciepliwością!

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Prowadzisz bardzo ładną i estetyczną karierę a na dodatek wszystko super opisane i szkoda,że już niedługo turniej się zakończy :-\

Na konferencji wszyscy bardzo dobrze się wyrazili na temat finału :) Obie ekipy wyeliminowały najlepsze reprezentacje na świecie i to spotkanie będzie pokazem wielkiej wali i zaciętości :)

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
No ja już nie moge się doczekać finału.a le tak mi sie wdaje że argentyna wygra

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Dla mnie jest to najlepsza kariera na tym forum, jeśli chodzi o turniej. Super opisane, bardzo dobrze graficznie. Ciekawość turnieju jest niesamowita. Tyle niespodzianek. W finale typuję wygraną Serbii, super by było, Nemanja mistrzem świata :D

PS. Mam nadzieję, że teraz weźmiesz się za Euro France 2016. ;)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Jasne, niech weźmie się od razu za katarski mundial z 2022 r. Poza tym nie można zapomnieć o bardzo ważnym czempionacie - marsjańskich mistrzostwach międzyplanetarnych, które odbędą się w 3136 r.
" border="0

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
już nie mogę się doczekać tego meczu liczę że Serbia zagra jak w drugiej połowie meczu jak po raz pierwszy zagrała z Argentyną

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
no mam nadzieję ze Serbia nie przez przypadek doszła do finału i w ostatnim etapie turnieju wygra z Argentyną 2-0 ;D tak bym chciał :P
zapraszam do mnie ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Cytuj
"Chcemy zagrać dla kibiców. Oni nas wspierali w każdym meczu od eliminacji po fazę pucharową. Jesteśmy tu dzięki swoim umiejętnością i wsparciem naszych fanów i na pewno zagramy również dla nich."
popraw umiejętnościom.

ostrożne wypowiedzi obu ekip, widać że się wzajemnie szanują, bardzo dobre zachowanie

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.

FINAŁ

SERBIA    5 : 4   ARGENTYNA
Po dogrywce

27' Milos Krasić (SRB)
38' Zdravko Kuzmanović (rzut karny) (SRB)
47' Gonzalo Higuain (ARG)
58' Milos Krasić (SRB)
73' Lionel Messi (ARG)
90+1' Esteban Cambiasso (ARG)
111' Dejan Stanković (SRB)
118' Gonzalo Higuain (ARG)
120+1' Dejan Stanković (SRB)





Finał który przejdzie do historii! Serbia z pierwszym tytułem!


A więc nadszedł ten czas! Finał Mistrzost Świata 2014 na Maracanie. Kto zostanie Mistrzem Świata? Serbia czy Argentyna? W 11 minucie akcja Zdravko Kuzmanovicia, strzał...Romero broni! Dobitka Krasicia ale Milito przyjmuje strzał na ciało i broni ! Ależ emocje. W 27 minucie Kuzmanović wbiegł w pole karne, dogranie do Krasicia..gol! 1-0 dla Serbów coś niebywałego. Serbia poszła za ciosem! W 37 minucie szok dla Argentyńskich fanów. Dogranie do Alexandara Kolarova...ten sam na sam ...jednak od tyłu wchodzi Milito, fauluje, sędzia wskazuje na wapno i daje czerwoną kartkę Milito! Powtarza się scenariusz z grupowego meczu kiedy to Argentyna również grała w dziesiątkę! Do piłki podszedł niespodziewanie Zdravko Kuzmanović strzał a'la Panenka i 2-0! Szok! Do przerwy 2-0 dla Serbii. Argentyna zaczęła kapitalnie drugą połowę. Kapitalne dogranie ze skrzydła Gabriela Heinze, i Higuain umieszcza piłkę w siatce. Argentyna wracała do życia i nagle... Krasić strzela gola na 3 -1 , zamieszanie w polu karny, piłka wpada pod nogi gracza CSKA który z dość dalekiej odległości umieszcza piłkę do prawie pustej bramki. W końcówce Serbia postawiła na defensywę. Z boiska zszedł m.in ofensywny Lazović. A jednak Argentyna walczyła dalej. W 73 minucie Leo Messi strzelił gola kontaktowego! Pierwszy gol gwiazdora Barcelony na tym Mundialu. W 77 minucie bomba z dystansu Messiego...Stojković świetnie broni. Kiedy wydawało się że Serbia zdobędzie tytuł akcja rozpaczy Albicelestes, strzał rezerwowego Cambiasso....goool! 3-3 ależ finał marzenie! Dogrywka na Maracanie. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. W 97 minucie d'Alessandro uderza...bramka! Ale jednak sędzia wskazuje że gracz linii pomocy był na spalonym. W 111 minucie akcja Europejczyków..strzela Stanković 4-3! Serbia wychodzi na prowadzenie. Mija 118 minuta znowu akcja rozpaczy Argentyny, chwila nie uwagi Serbii....goool! Gonzalo Higuain strzela na 4-4 w 118 minucie meczu! Wszyscy czekali na karne...ale nie Serbia! Ostatnia akcja meczu, Krasić wrzuca piękną piłkę do Stankovicia..strzał gool! Serbia strzela gola na wagę mistrzostwa świata! Ależ końcówka, ależ emocje, niespotykany finał Mundialu! Sędzia zaraz po tej akcji zakończył mecz. Wielka światowa sensacja. Serbia z pucharem ! Argentyna nie wygrała ale również zagrała kapitalny mecz.








REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Wideo z finału MŚ:


Skrót meczu:
brak 3 goli. Przeprasza. ahh te skróty z PES'a, za dużo goli padło :D

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=14b30e7ed14255aa98d96b463c7b69c2&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=14b30e7ed14255aa98d96b463c7b69c2&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Celebracja Mistrzów:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=14b30e7ed14255aa98d96b463c7b69c2&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=14b30e7ed14255aa98d96b463c7b69c2&amp;action=login">LOGOWANIE</a>




Już niedługo!

PODSUMOWANIE MISTRZOSTW ŚWIATA:


m.in  najpiękniejsze bramki, wybór najlepszego zawodnika MŚ, jedenastka turnieju itp.itd !



Offline flamengol

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2011r.
  • Rubro-Negro
Hah tak mysłalem ze wygra Serbia.Powiem tak zajebiste mistrzostwa  :)

Moja Kariera Evian
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
WOW! Niesamowity mecz finałowy! 5:4 to prawdziwy festiwal bramek i na dodatek nie wygrywa zdecydowany faworyt. Świetny przebieg mistrzostw. Gratulacje!

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
już mi szkoda że ten turniej się skończył:)
co do meczu to Serbia poprawiła się od poprzedniego starcia z Argentyną i już w pierwszej połowie strzelili 2 bramki.
Po przerwie Higuain strzelił kontaktową jednak Serbia strzeliła i było 3:1
Messi znowu dał szanse a w doliczonym czasie gry Cambiasso dał nadzieję Albicelestes
w dogrywce świetne zawody zagrał inny zawodnik Interu Stankovic który dzięki swoim talentem strzelił 2 bramki i dał historyczne mistrzostwo dla swojego kraju

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
toć mnie zaskoczyłeś waszci ;D
naprawdę sensacja, ale mecz palce lizać, takiego finału jeszcze nie było!

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Takie finały, aż chce się oglądać. Brawa dla Serbii, jestem bardzo zadowolony bo sprawili nie lada sensację, a Vidić został mistrzem świata o czym zawsze marzył. :D Świetny mecz Dejana.

Kapitalny turniej, emocje niespodzianki walka.

Offline e-Adiss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.11.2010r.
Ależ mecz i emocje. 5:4 wynik finałowy i Serbia z pierwszym tytułem. Pokazali klasę w całym turnieju. Krasic i Stankovic pokazali że potrafią strzelać bramki. Brawo. ! :) Takie turnieje mi się podobają.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
No coś niesamowitego! Ale gdzieś czułem, że Serbia to wygra. Argentyńczycy atakowali i strzał rozpaczy Cambiasso dał im remis. OStatecznie jednak w dogrywce lepsza okazała się Serbia i to naprawdę przejdzie do historii!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer