Autor Wątek: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski  (Przeczytany 22158 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 09, 2011, 12:54:42 »
Pierwszy mecz w Pucharze Ekstraklasy wygrany co ważne, musisz awansować dalej, może uda ci się w tym pucharze osiągnąć sukces, bo w lidze może być trudno choć wyniki dobre jak widziałem.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 09, 2011, 13:41:11 »
Mało widzów zjawiło się an tym spotkaniu, ale się nie dziwie takie warunki pogodowe to pewno nie chciło się z domu ruszyć.
Mimo lodowiska na murawie zdołałeś wygrać te spotkanie. Załatwiłeś Bełchatów w 30 min.

Mało widzów, bo to był Puchar Ekstraklasy. Środek tygodnia, godzina 16:30 i mecz rezerwowych. Warunki pogodowe nie miały wpływu, gdyż w takich warunkach na mecze ekstraklasy przychodzi ponad 10 tysięcy.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 09, 2011, 15:59:22 »
Odcinek 16

Kilka kolejnych dni wprowadziło sporo zamieszania w zespole. W czwartek do południa w Gdańsku zjawili się przedstawiciele HSV Hamburg. Ponoć dzwonili do Traore i rozmawiali w sprawie transferu. Zawitali w mieszkaniu Afrykanina i przeszli do konkretów. Ustalili, że jeśli klub się zgodzi na transfer to Razack trafi do nich już w styczniu. Kilka godzin później spotkali się ze mną. Byłem bardzo zaskoczony obrotem spraw. Dlaczego Abdou najpierw rozmawiał z nimi? Nie zapytał mnie o zgodę. Przecież to ja mam ostateczne zdanie w sprawie jego transferu. Niemcy chcieli wyłożyć 3 700 000 Euro. Powiedziałem im, że odezwę się za kilka dni. W piątek porozmawiałem z samym piłkarzem. Byłem zły na niego z tego powodu. Traore powiedział, że jeśli nie zgodzę się na transfer to on będzie chciał rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron, bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie wiedziałem, że tak bardzo zależy mu na pieniądzach. Kiedy opowiedział mi o sytuacji całej swojej rodziny stwierdziłem, że mógłbym mu pomóc. Musiałbym mu dać dwa razy wyższe wynagrodzenie, a to nie wchodzi w rachubę, gdyż moglibyśmy mieć sporo długów. W sobotę oddzwoniłem do działaczy HSV i potwierdziłem transfer. Wieczorem spotkaliśmy się w Hotelu Szydłowski i podpisaliśmy umowę. Od stycznia Abdou Razack Traore grać będzie w Bundeslidze. Zdołałem wynegocjować za ten transfer 4 300 000 Euro. Będą potrzebne wzmocnienia, bo bez naszego kluczowego zawodnika nie będzie tak łatwo.

ŁKS Łódź był naszym rywalem w ósmej kolejce. Beniaminek ekstraklasy szedł jak burza. Obecnie zajmuje w tabeli czwarte miejsce. W tym sezonie zaliczyli tylko jedną wpadkę. W minioną środę przegrali 1:6 z Ruchem Chorzów. Wiedziałem, ze podstawowi zawodnicy nie grali w Pucharze Ekstraklasy i na PGE Arena będzie nam bardzo ciężko. Moje przypuszczenia się sprawdziły. Pomimo kilku sytuacji podbramkowych nie padły żadne gole. Zazwyczaj Wyparło ratował swój zespół świetnymi interwencjami. Najlepszą sytuację na zdobycie gola miał Olisadebe. Jego uderzenie z pola bramkowego zatrzymało się na poprzeczce. Nie byłem do końca zadowolony z meczu moich podopiecznych. Jednak remis z takim rywalem jeszcze bym zniósł. Na drugą połowę desygnowałem Lukjanovsa. Druga część meczu rozpoczęła się od zagrania ręką Sergejsa Kozansa. Po raz pierwszy w tym sezonie podyktowany rzut karny przeciwko Lechii. Do piłki podszedł zakupiony tuż przed zamknięciem okienka transferowego Marcin Żewłakow. Napastnik ma już na swoim koncie sześć bramek. Jednak siódmej nie dołożył. Świetnie wyczuł go Małkowski i wyciągnął piłkę. Rośnie świetny golkiper. Sędzia chciał za wszelką cenę, aby ŁKS zdobył bramkę, bo chwilkę później podyktował kolejną jedenastkę. Tym razem nie było powodów do gwizdnięcia. Żewłakow po raz kolejny nie potrafił pokonać Małkowskiego, a kibice zaczęli wykrzykiwać nazwisko Sebastiana. Stał on się chyba specjalistą w tym fachu, gdyż w 61 minucie obronił trzecią jedenastkę w tym meczu. Teraz obronił strzał Smolińskiego. Niesamowite. Mogliśmy stracić trzy gole, ale nasz bramkarz nie dopuścił do tego. Na boisku pojawił się Lazic, który rozegrał dobre spotkanie w Pucharze Ekstraklasy. Po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. W 78 minucie mocno kropnął z okolic dwudziestego metra i pokonał Bodzia W. Asystę zaliczył Kozans. Nie minęło pięć minut, a Predrag trafił po raz kolejny. Prowadziliśmy różnicą dwóch goli. Serb strzelił do pustej bramki po podaniu Łukasza Surmy. Dzięki tym trzem punktom zajmujemy pozycję wicelidera, a do pierwszego Lecha tracimy punkt.

Data: 25.09.2011
Stadion: PGE Arena Gdańsk, Gdańsk
Widzów: 21 605
Sędzia: Tomasz Garbowski
MoM: Sebastian Małkowski (9.3) [Lechia]


Małkowski – Okonkwo, Vucko, Kozans, Andriuskevicius – Surma, Nowak (Heverton 84'), Traore, Wiśniewski (Lazic 69')– Sazankov (Lukjanovs 45'), Olisadebe

(6) Lechia Gdańsk – (4) ŁKS Łódź 2:0 (0:0) [Lazic 78', 83']
-Ekstraklasa [8/30]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 23:05:12 wysłana przez seba_maliszewski »

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 09, 2011, 17:11:42 »
No Lazić 2 bramki w 5 minut widać dobry zawodnik, zwycięstwo z czwartą drużyną co spowoduje, że pewnie ich wyprzedzisz i wskoczysz jeszcze wyżej.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 09, 2011, 18:51:21 »
No Lazić 2 bramki w 5 minut widać dobry zawodnik, zwycięstwo z czwartą drużyną co spowoduje, że pewnie ich wyprzedzisz i wskoczysz jeszcze wyżej.

Chyba nie czytasz opowiadania. Ostatnie zdanie byś przeczytał i byś wiedział, że mam pozycję wicelidera.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 09, 2011, 19:08:40 »
Lazic ładnie się spisał w spotkaniu z Łodzianami :) Emsi Olisadebe też gra u Ciebie bardzo dobrze :) Może wróci do Repry :) Powodzenia i Gratulacje za objęcie pozycji wicelidera i mam nadzieję,że już nie długo będziesz pierwszy :)

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 09, 2011, 19:23:47 »
Lazic ładnie się spisał w spotkaniu z Łodzianami :) Emsi Olisadebe też gra u Ciebie bardzo dobrze :) Może wróci do Repry :) Powodzenia i Gratulacje za objęcie pozycji wicelidera i mam nadzieję,że już nie długo będziesz pierwszy :)

Nie tylko on z mojej kadry może wrócić do repry. Zobacz co ostatnio broni Małkowski. Od kiedy on stanął pomiędzy słupkami to jego ocena nie spada poniżej 7.8. A ostatni mecz gdzie obronił 3 karne, to majstersztyk. Smuda się nim interesuje (w kontekście repry), tak jak kilka klubów. Ale o tym w kolejnych odcinkach.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 09, 2011, 21:32:54 »
ładnie zarobiliście na Traore, 4,3 mln euro to spora sumka. Monza za to kupić ze dwóch grajków którzy szybko załatają po nim dziurę. Lech coraz bliżej, goń go. ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:08:55 »
Lazić się popisał i strzelił dwie cenne bramki, na wagę 3 punktów.


Nie wiem czy jest sens, abyśmy sobie skomentowali, skoro Ty mojego nie czytasz i dodajesz komentarze, takie na odwal... Więc ja robię dokładnie to samo.
Spójrz - na poczatku przeczytałem i dodałem obszerny komentarz, a Ty od początku moją karierę olewasz.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:24:18 »
Lazić się popisał i strzelił dwie cenne bramki, na wagę 3 punktów.


Nie wiem czy jest sens, abyśmy sobie skomentowali, skoro Ty mojego nie czytasz i dodajesz komentarze, takie na odwal... Więc ja robię dokładnie to samo.
Spójrz - na poczatku przeczytałem i dodałem obszerny komentarz, a Ty od początku moją karierę olewasz.

Ja czytam twoje opowiadanie, które jest bardzo ciekawe. Jak chcesz to będę więcej pisał u ciebie. Ty też wtedy pisz więcej u mnie.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:26:15 »
Ja czytam twoje opowiadanie, które jest bardzo ciekawe. Jak chcesz to będę więcej pisał u ciebie. Ty też wtedy pisz więcej u mnie.
W takim razie zgoda;]

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:31:03 »
W takim razie zgoda;]

Dodałem kolejny komentarz. Podoba się?

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:57:09 »
Podoba;]

_______________________________

No ciekawe, czy Traore przejdzie do HSV. Oj, coś czuję, że tak;] Bardzo zależy mu na pieniądzach, miałeś prawo być na niego wściekły, najpierw powinien dać tobie znać.  Wynegocjowałeś jeszcze kilka tysięcy euro i musisz szukać solidnego wzmocnienia. ŁKS 4? Spore zaskoczenie, na szczęście w końcówce Lazic trafił dwa razy do siatki i 3 punkty są Twoje.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:04:14 »
Lewy23 Traore już podpisał kontrakt z HSV i 1.01.2012 przenosi się do Hamburga

Odcinek 17

Predrag Lazic przez dłuższy czas będzie podstawowym prawym pomocnikiem. Wiśniewski po raz kolejny doznał kontuzji kolana i wypadł z gry do połowy listopada. Po zakończeniu leczenia, Piotrek przejdzie serię badań medycznych. Będę chciał sprawdzić czy jego kontuzje mogą znowu się odnowić. Jeśli wyniki będą wskazywać na częste urazy to zrezygnuję z jego usług i wystawię go na listę transferową. Mam nadzieję, że pozostanie u nas w drużynie bo wnosi on do niej sporo polotu.

Kibice ze Świnoujścia liczyli na sporą niespodziankę. Wierzyli w awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Na mecz z Flotą przybyło nieco ponad 300 osób z Gdańska. Długo myślałem nad składem na to spotkanie. Z jednej strony byliśmy zdecydowanymi faworytami i mogłem pozwolić zagrać kilku rezerwowym. Z drugiej strony mogłem ustawić skład tak żeby pewnie wygrać i awansować dalej. Połączyłem obie opcje i wyszedł z tego taki misz masz. Oprócz zawodników, którzy na co dzień grzeją ławę wystawiłem też podstawowych graczy. Pierwsze 45 minut było bardzo słabe w naszym wykonaniu. Nie byłem przekonany do gry dwójki środkowych pomocników. Bajic i Heverton nie bardzo się rozumieli i zagrywali dużo niedokładnych piłek. Co prawda pierwsza połowa była prowadzona prze moją ekipę, jednak Flota miała swoje szanse. Dokładnie trzy. Misan w 18 minucie trafił w słupek w akcji sam na sam. W 27 minucie Małkowski popisał się świetną paradą po uderzeniu Niewiady. Pod koniec pierwszej części gry Chyła spanikował i próbował lobować Sebastiana, który bez żadnych problemów wyłapał piłkę. W przerwie wykorzystałem wszystkie zmiany. Dwójka pomocników została zastąpiona przez Surmę i Pietrowskiego. W ataku pojawił się Lukjanovs. Zawodnik już w 57 minucie pokazał ile jest wart. Zachował zimną krew i zamiast sam wykończyć akcję, zagrał do Olisadebe. Emsi bez najmniejszych problemów pokonał bramkarza gospodarzy mocnym strzałem z głowy. Napastnik za wszelką cenę chce udowodnić, że jest wart podpisania dłuższego kontraktu. Jego obecny wygasa po zakończeniu sezonu. W 72 minucie zagrał do Pietrowskiego, który zdobył pierwszego gola w sezonie. Bramka była dosyć ciekawa. Lazic strzelił z dystansu, ale prosto w bramkarza. Ten upadł i nie miał już sił, żeby sięgnąć piłki, która leżała 3 metry od niego. Olisadebe przebiegł około 30 metrów do piłki i uderzył nad leżącym bramkarzem. Futbolówka została nieczysto uderzona przez co leciała poza bramkę. Zanim przekroczyła linię końcową Marcin ją wygarnął i wpakował do siatki. Wyglądało to dosyć komicznie, a bramkarz został zlinczowany, że przez kilkadziesiąt sekund nie potrafił dojść do piłki i jej złapać. Dosyć śmieszne było również to, że żaden z obrońców nie zdołał przeszkodzić naszym piłkarzom. Większość z nich była w naszym polu karnym, gdyż chwilę wcześniej mieli rzut rożny. Pozostał tylko jeden, ale nie dał sobie rady. Odnieśliśmy łatwe zwycięstwo w Pucharze Polski i awansowaliśmy do kolejnej rundy.

Data: 28.09.2011
Stadion: Stadion Miejski, ul. Matejki, Świnoujście
Widzów: 2 987
Sędzia: Mariusz Podgórski
MoM: Emmanuel Olisadebe (8.2) [Lechia]


Małkowski – Deleu, Kozans, Vucko, Andriuskevicius – Bajic (Surma 45'), Heverton (Pietrowski 45'), Nowak, Lazic – Dawidowski (Lukjanovs 45') Olisadebe

(1 Liga) Flota Świnoujście – (Ekstraklasa) Lechia Gdańsk 0:2 (0:0) [Olisadebe 57', Pietrowski 67’]
-Puchar Polski [2 runda]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 23:10:05 wysłana przez seba_maliszewski »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:05:47 »
Bardzo cenne zwycięstwo bo Lech Poznań już jest na prawdę w twoim zasięgu.
Nie zła kasa za Traore, ja bym go sprzedał do tego HSV i kupił kogoś podobnej klasy jednak ciężko będzie go tak od razu zastąpić.
Cytuj
Lech Poznań 0:2
czemu nie Lechia ?:)
Jednak odszedł Traore, hehe :)

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:07:13 »
Nie wiem czemu. Przypadkowo źle napisałem. Akurat rozegrałem w grze mecz z Lechem i tak jakoś wyszło.

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:09:04 »
Kolejne zwycięstwo i awans do kolejnej rundy, szkoda, że pozbyłeś się z Traore, ale widać chłopak chce iść na przód, a nie siedzieć w naszej lidze. Wiśniewski ma sporo kontuzji, ale wiem, że jest dobrym zawodnikiem więc jest to trudna decyzja czy się go pozbyć, bo kosztuje nie dużo, a zdrowy zespołowi daje bardzo wiele.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:40:57 »
Odcinek 18

Odbyło się losowanie Pucharu Polski. Kibice byli bardzo zadowoleni. Jedziemy na wyjazd do naszego największego rywala Arki Gdynia. Wszyscy fani będą na pewno chcieli, abyśmy wygrali derby na ich stadionie. Mam nadzieję, że to nam się uda. Musimy awansować do ćwierćfinału, gdyż to jest cel postawiony przez prezesa.

Na PGE Arena Gdańsk przyjechał czwarty w tabeli wicemistrz Polski - Śląsk Wrocław. Byłem przekonany, że możemy przegrać. Orest Lenczyk miał świetną jedenastkę, więc musiałem zastanowić się nad odpowiednim składem. Nie było to łatwe zadanie gdyż kilku ważnych graczy było kontuzjowanych. Ostatnio ze składu wypadli mi Nowak, Lukjanovs i Andriuskevicius. Na szczęście była to tylko grypa. Dobrze, że tylko oni się nią zarazili. Swoją szansę od pierwszego gwizdka otrzymali Deleu, Poźniak i Sazankov. Żaden z piłkarzy nie pokazał się z dobrej strony. Jedynymi zawodnikami, którzy ciągnęli jakoś grę naszej ekipy byli skrzydłowi. Traore i Lazic próbowali zdobyć gola, jednak bezskutecznie. Nasza ekipa oddała tylko jeden celny strzał za sprawą Razacka. Goście strzelali, aż 7 razy. W 6 minucie Klich uderzył minimalnie obok prawego słupka. Pięć minut potem, będący ostatnio w świetnej formie Małkowski, wypiąstkował mocno bitą piłkę przez Sobotę. 21 minuta to popis nieskuteczności naszych braci. Piłkarze WKS-u oddali trzy strzały w jednej akcji. Mila trafił w Janickiego, strzał Voskampa obronił Małkowski, a dobitka Diaza wylądowała w siatce. Na całe szczęście w tej bocznej. Na kwadrans przed końcem pierwszej części gry Klich trafił w poprzeczkę. W samej końcówce dobrej sytuacji nie wykorzystał Celeban. W drugiej połowie było o wiele gorzej. I to nie tylko u moich piłkarzy. Podopieczni Lenczyka grali coraz słabiej. Obie ekipy odczuwały zmęczenie po meczach pucharowych. Śląsk grał trudny mecz z Piastem Gliwice, gdzie o awansie przesądziły rzuty karne. Jeden z niewielu celnych strzałów w tej części meczu oddał Traore. W 93 minucie wykonywał rzut wolny z 32 metrów. Oddał piękny strzał. Piłka odbiła się od poprzeczki, słupka i wpadła do bramki. Reprezentant Burkiny Faso zapewnił nam zwycięstwo w ostatnich sekundach! Ciekawostką wartą odnotowania jest rekord frekwencji. Na stadionie zasiadło ponad 37 tysięcy widzów. Około 5 tysięcy to kibice naszych przyjaciół z Wisły i Śląska. Na stadionie zabawa wszystkich kibiców, nawet tych przegranej ekipy.

Nazajutrz dowiedziałem się o powołaniach na zbliżające się mecz reprezentacji. Smuda powołał Sebastiana Małkowskiego, a na liście rezerwowej znalazł się Olisadebe. Kozans i Lukjanovs zagrają w reprezentacji Łotwy. Burkina Faso skorzysta z Abdou Razacka Traore, Białoruś z Sazankova, Serbia z Lazica, Litwa z Andriuskeviciusa, Polska U-19 z Pawłowskiego, a Nigeria U-23 z Okonkwo.

Data: 30.09.2011
Stadion: PGE Arena Gdańsk, Gdańsk
Widzów: 37 698
Sędzia: Hubert Siejewicz
MoM: Abdou Razack Traore (7.6) [Lechia]


Małkowski - Okonkwo, Vucko, Janicki, Deleu - Surma, Poźniak, Traore, Lazic - Olisadebe, Sazankov (Dawidowski 77')

(2) Lechia Gdańsk – (4) Śląsk Wrocław 1:0 (0:0) [Traore 93']
-Ekstraklasa [9/30]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2011, 10:44:11 wysłana przez seba_maliszewski »

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 10, 2011, 09:51:16 »
Szczęśliwe zwycięstwo po pięknym rzucie wolnym nie zawodnego Traore i będzie ci go brakowało gdy odejdzie do HSV. Znowu napisałeś Lech poznań zamiast Lechia Gdańsk. :)

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 10, 2011, 10:39:53 »
Sorki, za te błędy. Wczoraj byłem ostro wkurzony i pisałem wszystko na szybkiego. Stąd ta masa błędów.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 10, 2011, 10:39:53 »