Autor Wątek: PES 2012-wątek dyskusyjny.  (Przeczytany 538228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #660 dnia: Wrzesień 21, 2011, 17:47:35 »
Brak mi słów do twojego rozumowania. Zacznij rozróżniać istotne rzeczy, a nie pisać totalne bzdury. Kradzież to kradzież i nie ma znaczenia czy jest wykonana w realnych świecie czy w wirtualnym - tutaj nie ma żadnej zasady, ale chyba jesteś jeszcze za młody bądź za głupi aby to zrozumieć. Myślę, że kiedyś dojrzejesz do tego stopnia aby to wszystko pojąc, a póki co to polecam trochę więcej użycia głowy w tym wszystkim o czym piszesz, bo to istny śmiech na sali.
Chodzi o to, że prowokujesz a nawet nastawiasz się na zdobycie takiej gry przez podane źródło. Jeżeli tak nie jest to po jaką cholerą w ogóle o tym wspominasz ? Nie trzeba być wielce inteligentną osobą, aby połączyć istotne fakty iż wiesz, że PES 2011 pojawił się na torrencie w określonym czasie rok temu. Nie zaprzeczaj sam sobie, bo tylko pogarszasz swoją sytuację. Naprawdę myślcie ludzie co piszecie.

Damian, od kiedy to wszystkie firmy (typu EA, KONAMI, CAPCOM itd.) pozwalają graczom na ściąganie swoich gier ? Jeżeli tak by było jak piszesz, że samo sciaganie gier wideo nie jest złe, a zależy tylko od źródła, to po co w ogóle wypuszczać takie gry do sklepów ? Każdy sobie siądzie przed kompem i ściągnie grę jaka tylko mu się podoba za free i będzie zadowolony, tak ? A co z ludźmi, którzy na tym zarabiają ? Ci którzy tworzą te gry ?
Kwestia muzyki i DJ-ki -  mój drogi takowy DJ nigdy nie ściąga żadnych mp3 z internetu, bo po prostu nie musi. On zwykle dostaje takie pliki od ludzi, którzy siedzą w tym biznesie. I zapewniam Cię za tytuły które zazwyczaj gra w klubie pochodzą z legalnie zakupionych krążków (bądź drogą internetową - typu beatport). Druga sprawa to to, że na swój własny użytek ma porobione własne składanki z rożnych płyt nie czyni z niego złodzieja.  Ponieważ jak wspomniałem wcześniej korzysta z wcześniej zakupionych płytek zakupionych z zgodnie z prawem.Tak to działa od zawsze i tak pewnie pozostanie. Oczywiście mówimy tutaj o prawdziwych DJ-ach, a nie o ludziach, którzy brzdąkają w klubie a uważają się za nie wiadomo co. Także moim zdanie argument zupełnie nie trafiony.
Zdaję sobie z tego sprawę, ale nie przejmuję się tym ;) Tym ludziom chyba już nikt nie jest w stanie przetłumaczyć co tak naprawdę jest okej, a co nie.

Mnie sie wydaje, ze to ty jeszcze nie dojrzales, co ty myslisz ,ze jak zaczniesz jakies teksciki wymyslone przez innych uzytkownikow wypisywac typu: "smiech na sali" albo jechac dalej, to bedziesz wielki ? Widac, chlopcze sie pomyliles i skoncz bo ten twoj bełkot juz sie robi zalosny, takie bzdety piszesz, ze az szkoda czytac. 60% twoich postow do mnie, a moze i 70%, zupelnie nie rozumie o czym piszesz, jakies bzdury piszesz aby pokazac co to nie ty , a tak naprawde jestes zapewne zerem ... oczywiscie bez urazy ale jak ktos tak gamoniuje , to ja nie wiem , raz mi sie chce plakac, ze tak bardzo ludzie sa , jakby to ujac łagodnie "niedojrzali", zeby nie powiedziec "tępi", a raz nie moge opisac uczucia ... ale oczywiscie bez urazy i skonczmy ten temat piractwa, bo ja zaczalem porownywac glod w Somalii dlatego, bo po twoich postach mozna bylo stwierdzic, iz masz pretensje do ludzi, ktorzy posiadaja pirackie wersje, dlatego mowie ,ze nie kazdy ma pieniadze na gre, tylko musi na jedzenie wydac albo na cos innego, albo ma ich malo, dlatego piratow nie powinno sie potępiac, taka jest moja opinia i napewno 80% ludnosci, by sie ze mna zgodzilo. Ja posiadam oryginalmy Windows 7 i Pes'a od wersji 2010, takze kupuje oryginalne 2011 i 2012 tez kupie oryginalna i kolejne ale , to ze inni nie moga kupic, to nie znaczy,ze trzeba ich tępic od razu, opanuj sie czlowieku i daj spokoj tym ludziom.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 17:57:12 wysłana przez Przemo1994 »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #661 dnia: Wrzesień 21, 2011, 18:20:10 »
Masz trochę racji, ale jak ktoś lubi jeździć BMW, a go nie stać na jakiś nowy model to go nie powinien kraść, prawda?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #662 dnia: Wrzesień 21, 2011, 18:27:39 »
przemo

za bardzo sie unosisz i wyzywasz tu niektorych... rownie dobrze Twoj post moglby wygladac tak:


nie ma co sie oszukiwac panowie bo jak wiadomo niektorzy ludzie tak czy siak beda sciagac gry/pesa/muzyke/filmy..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 19:12:21 wysłana przez damianq87 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #663 dnia: Wrzesień 21, 2011, 18:50:21 »
Pawlodar, to zupelnie inna sprawa  :) Damian, to tez inna sprawa :D Dobra, nie ma sensu tego ciągnąc, nie wyzywam ludzi, bo nie ma tu nigdzie przezwisk, jedynie co to moze sie troche unioslem za co przepraszam ale nie trawie tego, jak ten typ moze az tak krytykowac, potępiac ludzi, ktorzy sobie cos sciągaja.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #664 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:09:32 »
Sprawa może inna, ale kradzież jest kradzież
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #665 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:14:10 »
mysle ze kazdemu z nas zdarzylo sie cos sciagnac za free...wiec nie powinno byc najazdow na ludzi ktorzy sobie sciagaja kiedy i my sobie cos sciagamy, tak mi sie wydaje
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #666 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:23:21 »
Przemo1994, aż przykro się czyta twoje posty - naprawdę. Pogadamy jak dorośniesz do tematu, bo póki co szkoda tracić czas na kogoś, kto nawet nie potrafi sensownie pisać.
dlatego mowie ,ze nie kazdy ma pieniadze na gre, tylko musi na jedzenie wydac albo na cos innego, albo ma ich malo, dlatego piratow nie powinno sie potępiac
Nie stać Cię - nie kupuj. To, aż takie trudne do pojęcia ? Jeśli pracujesz i jesteś na tyle ogarnięty, aby sobie wszystko rozplanować z głową, to nie wierzę że nie będzie Cie stać wydać te 100zł na grę. Problem w tym, jeżeli by się chciał mieć wszystko a nie potrafi się z czegoś zrezygnować. Życie to nie tylko gra. Aha, i na koniec popracuj nad sensem twoich zdań, bo strasznie to kuleje.
nie ma co sie oszukiwac panowie bo jak wiadomo niektorzy ludzie tak czy siak beda sciagac gry/pesa/muzyke/filmy..
Oczywiście nikomu nie zabraniam ściągać gier, muzyki czy czegokolwiek, bo nie mam takiej możliwości. Chodzi mi tylko o to, aby taki delikwent zdał sobie sprawę że łamie prawo. To jest takie samo przestępstwo jak kradzież samochodu czy innej wartościowej rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 19:27:37 wysłana przez drunk »

Beninho

  • Gość
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #667 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:26:58 »
ee ja tam rower sprzedałem i mam trochę kaski na pesa :D

Offline daniel200

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location:
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.03.2008r.
  • GKP NA ZAWSZE
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #668 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:29:12 »
mieć pesa kupionego to rzecz bezcenna to pudełko i zapach nowości po prostu kozacko

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #669 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:30:48 »
Oczywiście nikomu nie zabraniam ściągać gier, muzyki czy czegokolwiek, bo nie mam takiej możliwości. Chodzi mi tylko o to, aby taki delikwent zdał sobie sprawę że łamie prawo. To jest takie samo przestępstwo jak kradzież samochodu czy innej wartościowej rzeczy.
Wspaniała puenta na zakończenie tego tematu.

Beninho

  • Gość
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #670 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:31:11 »
mieć pesa kupionego to rzecz bezcenna to pudełko i zapach nowości po prostu kozacko


Nie chodzi o to, tu chodzi o prawo, ja gry rzadko pobieram, ale najlepszą grę trzeba kupić, widzisz, w pesa 11 gram cały rok i nigdy ta gra nie była usunięta z kompa, tak samo miałem z pesem 2010,2009,2008 i 2006,

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #671 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:33:37 »
mieć pesa kupionego to rzecz bezcenna to pudełko i zapach nowości po prostu kozacko
Oczywiście, a do tego dochodzi również satysfakcja, że wspieram firmę mojej ulubionej gry przez co daję jej możliwość dalszego rozwoju. Poza tym, większość wydań oryginalnych ma naprawdę świetne dodatki, których z internetu nie da się pobrać.
Nawet jeśli gra jest za droga dla danej osoby, to przecież istnieje coś takiego jak: aukcje na których można kupić wiele oryginalnych rzeczy za bezcen. Wystarczy tylko użyć do tego głowy. Tyle!

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #672 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:34:14 »
A ja powiedziałbym inaczej, stać cię - to kupuj! Jak ktoś ma ważniejsze wydatki na głowie, to ściąga z internetu i to dla mnie nie jest żadna kradzież, a złodziejem to można nazwać kogoś, kto ukradnie taką grę ze sklepu. Ja na ten przykład wiele rzeczy ściągnąłem z internetu i ani trochę nie czuję się złodziejem. Nie martwcie się, twórcy tej gry na pewno nie zbiednieją. Ściągałem, ściągam i dalej będę ściągał. Uwierzcie mi, że te wasze przekonywania o kradzieży nikogo nie przekonają, bo pewnie większość z was piraci na maksa, a nie przyznaje się. Są jednak tacy, którzy potrafią się do tego przyznać i nie pouczają innych.

Offline Marcin250

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 78
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.05.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #673 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:36:23 »
Przemo1994, aż przykro się czyta twoje posty - naprawdę. Pogadamy jak dorośniesz do tematu, bo póki co szkoda tracić czas na kogoś, kto nawet nie potrafi sensownie pisać.Nie stać Cię - nie kupuj. To, aż takie trudne do pojęcia ? Jeśli pracujesz i jesteś na tyle ogarnięty, aby sobie wszystko rozplanować z głową, to nie wierzę że nie będzie Cie stać wydać te 100zł na grę. Problem w tym, jeżeli by się chciał mieć wszystko a nie potrafi się z czegoś zrezygnować. Życie to nie tylko gra. Aha, i na koniec popracuj nad sensem twoich zdań, bo strasznie to kuleje.Oczywiście nikomu nie zabraniam ściągać gier, muzyki czy czegokolwiek, bo nie mam takiej możliwości. Chodzi mi tylko o to, aby taki delikwent zdał sobie sprawę że łamie prawo. To jest takie samo przestępstwo jak kradzież samochodu czy innej wartościowej rzeczy.

Powiem tak...gdy ktoś pracuje itd,to z kupowaniem nie ma problemów...ale ,że tak powiem nie tak każdy jest dorosły tak to ujmę.
A z tym łamaniem prawa to nie do końca się zgodzę...bo gdyby tak było,to wszelkie strony torrent już by dawno nie istniały,nawet te płatne.W swoim życiu kupiłem jedną grę...Diablo 2 z dodatkiem ,a zrobiłem to tylko dlatego,że gra jest perfekcyjna i warta swoich pieniędzy (kto grał ten wie .
Pes też bym kupił,ale nie kupie czego co nie jest do końca dopracowane ^^ A jak bd chciał pograć przez neta,to za 3 miesiące kupie sobie klucz za 30-40 zł i tyle^^
Po prostu uważam,że to wywalanie kasy w błoto i to wszystko^^

TAK,JESTEM PIRATEM i ani trochę nie czuje się gorszy...a co więcej ,dobrze mi z tym:)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 19:38:48 wysłana przez Marcin250 »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #674 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:39:18 »
A ja powiedziałbym inaczej, stać cię - to kupuj! Jak ktoś ma ważniejsze wydatki na głowie, to ściąga z internetu i to dla mnie nie jest żadna kradzież, a złodziejem to można nazwać kogoś, kto ukradnie taką grę ze sklepu. Ja na ten przykład wiele rzeczy ściągnąłem z internetu i ani trochę nie czuję się złodziejem. Nie martwcie się, twórcy tej gry na pewno nie zbiednieją. Ściągałem, ściągam i dalej będę ściągał. Uwierzcie mi, że te wasze przekonywania o kradzieży nikogo nie przekonają, bo pewnie większość z was piraci na maksa, a nie przyznaje się. Są jednak tacy, którzy potrafią się do tego przyznać i nie pouczają innych.

Ok, co kto woli :) Ale nie mów, że nie jesteś złodziejem, jak jesteś... skoro nie płacisz za coś, za co inni płacą, to jak to można nazwać?

Zupełnie analogiczna sytuacja jak do tej z kradzieżą ze sklepu. Tylko tam od razu Cię przekażą policji, a tu zapewne zostaniesz bezkarny.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #675 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:46:53 »
Póki co z piractwem w naszym i nie tylko w naszym kraju jeszcze przez długi czas nie wygramy, ale może kiedyś developerom po prostu nie opłaci się robić gier skoro będą tak na gwałt okradani przez tych kupujących inaczej. Nie mam zamiaru ciągnąc tego tematu dalej, bo niektórzy już są tak zaślepieni, że nie potrafią odróżnić prawdziwych i istotnych rzeczy. Przykre.

Offline mati50unit

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #676 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:48:25 »
Witam.Od paru dni mam problem z demo pesa,a mianowicie gdy wybieram Real Madryt i dokonuje zmian w składzie wyskakuje mi błąd z exe.Wiecie może jak poradzić?

Offline adrianmlawa

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 392
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.12.2010r.
  • MŁAWIANKA MŁAWA
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #677 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:49:28 »
może napisz na jakim patchu grasz

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #678 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:50:32 »
No okej, ale wy na prawdę martwicie się o twórców tej gry? Oni koszą na tym ogromne pieniądze, a ja na razie nie pracuję i nie stać mnie żeby wspierać ich ogromny budżet. Kto jest bogaty, niech się cieszy z życia i kupuje gry komputerowe za 200 złotych. Ja pieniędzy na takie rarytasy nie mam, a mam ochotę sobie pograć w jakąś grę, więc ściągam ją z internetu. Skoro wy jesteście tacy uczciwi, to dalej wydawajcie tyle kasy na zwykłą grę, ale nie oczekujcie, że wszyscy będą tak robić.

Offline Marcin250

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 78
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.05.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #679 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:53:29 »
No okej, ale wy na prawdę martwicie się o twórców tej gry? Oni koszą na tym ogromne pieniądze, a ja na razie nie pracuję i nie stać mnie żeby wspierać ich ogromny budżet. Kto jest bogaty, niech się cieszy z życia i kupuje gry komputerowe za 200 złotych. Ja pieniędzy na takie rarytasy nie mam, a mam ochotę sobie pograć w jakąś grę, więc ściągam ją z internetu. Skoro wy jesteście tacy uczciwi, to dalej wydawajcie tyle kasy na zwykłą grę, ale nie oczekujcie, że wszyscy będą tak robić.

Dokładnie...nie dość,że PC trzeba wymieniać raz na 2 lata (orientacyjnie ) i wydać te 2 tysiące,to mam zasilać konta jak nie pracuje i mogę mieć to za darmo ? No soory...twórcy KONAMI nie zbiednieją,uwierzcie mi ;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #679 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:53:29 »