Autor Wątek: PES 2012-wątek dyskusyjny.  (Przeczytany 534152 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline kampaku

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: CK
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 10.02.2011r.
  • Gram w: PES21
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #640 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:13:13 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=795680f22bb7484b59107b0f8cef114a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=795680f22bb7484b59107b0f8cef114a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Filmik wymiata, epic fail normalnie...

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #641 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:25:43 »
Kampaku, poplakalem sie ze smiechu :D :D jak ty to zrobiles w tej Fifie ? To sa bugi ?

Offline kampaku

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: CK
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 10.02.2011r.
  • Gram w: PES21
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #642 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:21:43 »
Kampaku, poplakalem sie ze smiechu :D :D jak ty to zrobiles w tej Fifie ? To sa bugi ?

To nie mój filmik, kolega wyżej wrzucił....

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #643 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:36:12 »
Kampaku, poplakalem sie ze smiechu :D :D jak ty to zrobiles w tej Fifie ? To sa bugi ?

to sa TAKIE bugi, ktorych w pesie raczej sie nie spotka (jakies sa ale nie AZ TAKIE) :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #644 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:50:22 »
27 września 2011 ( światowa data premiery ), czyli na torrencie może sie pojawić na weekendzie tak jak to było rok temu...
Jakbym był adminem, to bym Cię piracie zbanował  8)
Nie dziw się. Nie od dziś wiadomo, że to forum toleruje piratów (zresztą wystarczy przejrzeć inne topiki). Takie posty powinny od razu lecieć plus jakieś ostrzeżenie dla takiego delikwenta.
YYY, kolego nadal nic nie rozumiesz ale dobra nie chce sie juz klocic i jezeli cie urazilem w sprawie ateisty, to przepraszam ale nie mowilem ,ze jestes ateista, tylko "jezeli jestes" , a to roznica i nie ma nigdzie mowy o tym ,ze bez gry nie da sie zyc, wiec nie wiem co ty w ogole wypisujesz za glupoty, ze ja pisze "ze bez gry nie da sie zyc" opanuj sie ... , ja mam windowsa oryginala itp. i wiele gier ale uwazam ,ze piractwo , to nie jest kradziez, bo kazdy z nas jest piratem, a programy jakie masz ? No jakie masz, pytam sie ... pirackie bo sciagasz z neta, albo muzyke albo programy albo cos innego, takze sciaganie z neta, to nie jest nic zlego, natomiast kradziez danych czy cos tego typu, owszem, widac ,ze nie rozumiesz zbytnio, o co kaman ale dobra ... i Policja nigdy prawie nie interweniuje w sprawie sciaganych rzeczy z internetu, wiec nie czepiaj sie kolegi, tego ktory pisal o sciaganiu, Policja czepia sie jedynie jak cos wykradniesz z czyjegos komputera, takie przypadki jak sciaganie cos, rzadko jest badane, uwiez mi ,ze sporo wiem na ten temat bo chodze do 2 klasy technikum, do klasy informatycznej, moze co prawda nie jestem wybitny az tak bardzo ale co nie cos wiem na te tematy ... Kazdy z nas ma cos na komputerze pirackiego, czy to program, czy to cos innego. Dzisiaj juz sie nie udzielam. Dobranoc wszystkim.
Taaaa, człowieku Ty się dobrze zastanów co Ty piszesz. Naprawdę żal mi takich ludzi, jak twoja osoba. Jeżeli dla ciebie ściąganie gier z torrentów czy innych nielegalnych źródeł to nie jest przestępstwo, to czemu nie pójdziesz od razu np. do sklepu i nie weźmiesz sobie takiej gry z półki niczym się nie przejmując, ke ? Użyj mózgu, bo to naprawdę nie boli.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 12:59:41 wysłana przez drunk »

Offline akuz

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #645 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:18:17 »
Witam, jestem tu nowy jednak w PESa i Fify zreszta tez gram od roku 1999 a wiec polowe zycia. Postanowilem sie zarejestrowac na forum coby udzielic sie bardziej merytorycznie w pewnych kwestiach i przy okazji zadac kilka pytan. Pierwsza sprawa dotyczaca dyskusji poprzedzajacej - na piracie nie pogracie po sieci a to gigantyczna wada, jakby uciac grze ręce:)

Co do nowego PESa. Uwazam ze jest naprawde dobrze. Demo V1 zblizylo sie do idealu pod wzgledem swobody rozgrywania pilki i braku skryptow przy pewnych elementach jak np przyjeciu pilki. Niestety Demo V2 czyli prezentujace gameplay oficjalny jest nieco gorsze ale i tak jest dobrze. Gra zostala spowolniona i przywrocono troszke skryptowania w pewnych sytuacjach ale kiedy wylaczymy asysty podan(na zero kresek) i wlaczymy semi assisted, gra sie narawde dobrze i czuc feeling z dawnych lat. Teammate controls to rowniez swietna nowinka ktora nadaje grze duzo nowych mozliwosci tylko trzeba sporo pocwiczyc zeby sobie radzic z tym elementem. Szkoda zaprzepaszczenia rewelacyjnego wrecz gameplayu z dema V1 ale mimo to mamy krok do przodu i to ogromny w porownaniu ze slabizna z poprzedniego roku.

Powiem szczerze ze edycja z roku 2011 byla dla mnie wielka arcadeowa bezmozgowa kiszka. Uwazam ze w tamtym roku FIFA wygrala i to dosyc zdecydowanie. Oczywiscie mowie o wersjach na konsole, na piecu FIFA11 byla jednak slabsza. Ogolnie rzecz biorac prawdziwy żelazny konsolowy krol PES przestal panowac od czasow PES6 i chyba kazdy wyjadacz sie ze mna zgodzi. Nie mowie o dzieciach ktore przygode z seria rozpoczely raptem trzy lata temu i to glownie na komputerku. FIFY 09, 10 i 11 mialy na tyle argumentow ze przy slabosci konkurenta Konami w opinii wielu osob poprzednio zwiazanych z dzielami Japonczykow wygrywalby ta batalie. Oczywiscie ciagle mowie o wersjach konsolowych(osobiscie posiadam Xbox 360, wczesniej Xbox i PS2, a takze PSX), na peceta Fifa to dno choc od edycji z poprzedniego roku cos sie zmienia. Aktualnie zmuszony awaria konsoli musze pomeczyc sie dluzszy czas z elektronicznymi pilkami na pececie. Po przetestowaniu demek nowych pilek od EA Sports i Konami stwierdzam wiec ze jedynym slusznym wyborem jest ku mojej radosci PES. Edycja 2012 bardzo znacznie zaciera fatalne wrazenie z poprzedniego roku. Nie zmienia to faktu ze nie skreslam totalnie FIFY ktora w tym roku na peceta przypomina wersje konsolowa a juz samo to jest powaznym plusem. Jednak sam gameplay, feeling, grywalnosc zdecydowanie bardziej podoba mi sie w nowym PESiku gdyz FIFA 12 prawie niczym nie rozni sie od FIFY11 w ktora mialem przyjemnosc pykac na Xboxie360 a tam gameplay byl niezly ale nie wybitny. Jest dobra gra i przy odpowiednich ustawieniach bardzo trudna ale nie ma tego czegos co do gry przyciaga na hektolitry godzin. A nowy PES po bardzo nieudanych czterech poprzednich edycjach znow to zaczyna miec.


Offline kampaku

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: CK
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 10.02.2011r.
  • Gram w: PES21
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #646 dnia: Wrzesień 21, 2011, 14:07:16 »
"Takie posty powinny od razu lecieć plus jakieś ostrzeżenie dla takiego delikwenta." - A niby za co miał bym dostać jakieś "ostrzeżenie" ??? Za to że napisałem prawdę? I pokaż mi w którym miejscu napisałem że te grę ściągnę ?

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #647 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:36:30 »
Nie dziw się. Nie od dziś wiadomo, że to forum toleruje piratów (zresztą wystarczy przejrzeć inne topiki). Takie posty powinny od razu lecieć plus jakieś ostrzeżenie dla takiego delikwenta.Taaaa, człowieku Ty się dobrze zastanów co Ty piszesz. Naprawdę żal mi takich ludzi, jak twoja osoba. Jeżeli dla ciebie ściąganie gier z torrentów czy innych nielegalnych źródeł to nie jest przestępstwo, to czemu nie pójdziesz od razu np. do sklepu i nie weźmiesz sobie takiej gry z półki niczym się nie przejmując, ke ? Użyj mózgu, bo to naprawdę nie boli.

Oczywiscie, ze jest to kradziez ale jest to kradziez wirtualna, która Policja np. sobie zbytnio glowy nie zawraca, chyba ,ze by komus gre z kompa ukrasc, to wtedy tak bo znam pare takich przypadkow ale , kradziez wirtualna gry (sciagniecie), a nie zywa, tak jak w sklepie jakbys podszedl i gre sobie wzial, to dwie inne rzeczy, ty dobrze sie czujesZ ? Wez koles sie zastanow 100 razy nim wcisniesz "enter" bo widze, ze chciales sie wywyższyc ale ci sie cos nie udalo ... pierniczysz 3po3 , probujesz cos wniesc do tematu ale w ogole nie rozumie, co ty do mnie piszesz, zastanow sie i zobacz.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 15:39:18 wysłana przez Przemo1994 »

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #648 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:52:17 »
Jeżeli dla ciebie ściąganie gier z torrentów czy innych nielegalnych źródeł to nie jest przestępstwo, to czemu nie pójdziesz od razu np. do sklepu i nie weźmiesz sobie takiej gry z półki niczym się nie przejmując, ke ? Użyj mózgu, bo to naprawdę nie boli.

Drunk troche zla analogia z tym sklepem, tak mi sie wydaje... poniewaz samo sciaganie nie jest ZLE samo w sobie... zalezy SKAD sie sciaga. natomiast udostepnianie P2P narusza rażąco prawa autorskie jak rowniez wykorzystywanie utworu programu odplatnie i zarabianie na tym (np. dj sciagal muzyke i puszczal ja w clubie = zarabial na piractwie)


ze by komus gre z kompa ukrasc

przemo Ty tez troche glupoty piszesz bo piractwo a hakerstwo to 2 rozne rzeczy :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 15:54:03 wysłana przez damianq87 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #649 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:55:38 »
Nie dziw się. Nie od dziś wiadomo, że to forum toleruje piratów (zresztą wystarczy przejrzeć inne topiki). Takie posty powinny od razu lecieć plus jakieś ostrzeżenie dla takiego delikwenta.Taaaa, człowieku Ty się dobrze zastanów co Ty piszesz. Naprawdę żal mi takich ludzi, jak twoja osoba. Jeżeli dla ciebie ściąganie gier z torrentów czy innych nielegalnych źródeł to nie jest przestępstwo, to czemu nie pójdziesz od razu np. do sklepu i nie weźmiesz sobie takiej gry z półki niczym się nie przejmując, ke ? Użyj mózgu, bo to naprawdę nie boli.
Dzięki, za poparcie, tylko, że zaraz i Ciebie zmieszają z błotem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 15:57:51 wysłana przez r.a.j.a.n »

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #650 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:56:20 »
Oczywiscie, ze jest to kradziez ale jest to kradziez wirtualna, która Policja np. sobie zbytnio glowy nie zawraca, chyba ,ze by komus gre z kompa ukrasc, to wtedy tak bo znam pare takich przypadkow ale , kradziez wirtualna gry (sciagniecie), a nie zywa, tak jak w sklepie jakbys podszedl i gre sobie wzial, to dwie inne rzeczy, ty dobrze sie czujesZ ? Wez koles sie zastanow 100 razy nim wcisniesz "enter" bo widze, ze chciales sie wywyższyc ale ci sie cos nie udalo ... pierniczysz 3po3 , probujesz cos wniesc do tematu ale w ogole nie rozumie, co ty do mnie piszesz, zastanow sie i zobacz.
Brak mi słów do twojego rozumowania. Zacznij rozróżniać istotne rzeczy, a nie pisać totalne bzdury. Kradzież to kradzież i nie ma znaczenia czy jest wykonana w realnych świecie czy w wirtualnym - tutaj nie ma żadnej zasady, ale chyba jesteś jeszcze za młody bądź za głupi aby to zrozumieć. Myślę, że kiedyś dojrzejesz do tego stopnia aby to wszystko pojąc, a póki co to polecam trochę więcej użycia głowy w tym wszystkim o czym piszesz, bo to istny śmiech na sali.

"Takie posty powinny od razu lecieć plus jakieś ostrzeżenie dla takiego delikwenta." - A niby za co miał bym dostać jakieś "ostrzeżenie" ??? Za to że napisałem prawdę? I pokaż mi w którym miejscu napisałem że te grę ściągnę ?
Chodzi o to, że prowokujesz a nawet nastawiasz się na zdobycie takiej gry przez podane źródło. Jeżeli tak nie jest to po jaką cholerą w ogóle o tym wspominasz ? Nie trzeba być wielce inteligentną osobą, aby połączyć istotne fakty iż wiesz, że PES 2011 pojawił się na torrencie w określonym czasie rok temu. Nie zaprzeczaj sam sobie, bo tylko pogarszasz swoją sytuację. Naprawdę myślcie ludzie co piszecie.

Drunk troche zla analogia z tym sklepem, tak mi sie wydaje... poniewaz samo sciaganie nie jest ZLE samo w sobie... zalezy SKAD sie sciaga. natomiast udostepnianie P2P narusza rażąco prawa autorskie jak rowniez wykorzystywanie utworu programu odplatnie i zarabianie na tym (np. dj sciagal muzyke i puszczal ja w clubie = zarabial na piractwie)


przemo Ty tez troche glupoty piszesz bo piractwo a hakerstwo to 2 rozne rzeczy :)

Damian, od kiedy to wszystkie firmy (typu EA, KONAMI, CAPCOM itd.) pozwalają graczom na ściąganie swoich gier ? Jeżeli tak by było jak piszesz, że samo sciaganie gier wideo nie jest złe, a zależy tylko od źródła, to po co w ogóle wypuszczać takie gry do sklepów ? Każdy sobie siądzie przed kompem i ściągnie grę jaka tylko mu się podoba za free i będzie zadowolony, tak ? A co z ludźmi, którzy na tym zarabiają ? Ci którzy tworzą te gry ?
Kwestia muzyki i DJ-ki -  mój drogi takowy DJ nigdy nie ściąga żadnych mp3 z internetu, bo po prostu nie musi. On zwykle dostaje takie pliki od ludzi, którzy siedzą w tym biznesie. I zapewniam Cię za tytuły które zazwyczaj gra w klubie pochodzą z legalnie zakupionych krążków (bądź drogą internetową - typu beatport). Druga sprawa to to, że na swój własny użytek ma porobione własne składanki z rożnych płyt nie czyni z niego złodzieja.  Ponieważ jak wspomniałem wcześniej korzysta z wcześniej zakupionych płytek zakupionych z zgodnie z prawem.Tak to działa od zawsze i tak pewnie pozostanie. Oczywiście mówimy tutaj o prawdziwych DJ-ach, a nie o ludziach, którzy brzdąkają w klubie a uważają się za nie wiadomo co. Także moim zdanie argument zupełnie nie trafiony.

Dzięki, za poparcie, tylko, że zaraz i Ciebie zmieszają z błotem.
Zdaję sobie z tego sprawę, ale nie przejmuję się tym ;) Tym ludziom chyba już nikt nie jest w stanie przetłumaczyć co tak naprawdę jest okej, a co nie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 16:20:02 wysłana przez drunk »

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #651 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:17:48 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=795680f22bb7484b59107b0f8cef114a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=795680f22bb7484b59107b0f8cef114a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Beninho

  • Gość
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #652 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:21:18 »
To ty nagrywałeś ???, jeżeli nie to czym to było nagrywane, kalkulatorem :D, a nie źle czytam, przecież filmik jest Hiszpański ale to już ich problem że zamiast pobrać Frapsa to nagrywają kalkulatorem bez baterii.

Co do filmiku to powinna być bramka jak rzucił się Abiatti, ale sytuacja dość śmieszna


Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #653 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:22:14 »


Damian, od kiedy to wszystkie firmy (typu EA, KONAMI, CAPCOM itd.) pozwalają graczom na ściąganie swoich gier ? Jeżeli tak by było jak piszesz, że samo sciaganie gier wideo nie jest złe, a zależy tylko od źródła, to po co w ogóle wypuszczać takie gry do sklepów ? Każdy sobie siądzie przed kompem i ściągnie grę jaka tylko mu się podoba za free i będzie zadowolony, tak ? A co z ludźmi, którzy na tym zarabiają ? Ci którzy tworzą te gry ?
Kwestia muzyki i DJ-ki -  mój drogi takowy DJ nigdy nie ściąga żadnych mp3 z internetu, bo po prostu nie musi. On zwykle dostaje takie pliki od ludzi, którzy siedzą w tym biznesie. I zapewniam Cię za tytuły które zazwyczaj gra w klubie ma w w wersjach z oryginalnych płyt. Druga sprawa, że na swój własny użytek ma porobione własne składanki z rożnych płyt - nie łamie prawa. Tak to działa od zawsze i tak pewnie pozostanie. Oczywiście mówimy tutaj o prawdziwych DJ-ach, a nie o ludziach, którzy brzdąkają w klubie a uważają się za nie wiadomo co. Także moim zdanie argument zupełnie nie trafiony.
Zdaję sobie z tego sprawę, ale nie przejmuję się tym ;) Tym ludziom chyba już nikt nie jest w stanie przetłumaczyć co tak naprawdę jest okej, a co nie.

Nie nie nie :) nigdzie nie napisalem WPROST, ze chodzi mi o gry :) aczkolwiek skoro poruszyles ta kwestie to jestem zdania, ze sciagajac gre z np z torrentow naruszamy prawo:) byc moze zle sformulowalem tamta wypowiedz... powinno byc "zalezy SKAD i CO sciagamy" oo teraz lepiej :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kamileqPL

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 894
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
  • Dawniej Kaka269 ;) Polonia Warszawa <3
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #654 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:23:30 »
To ty nagrywałeś ???, jeżeli nie to czym to było nagrywane, kalkulatorem :D, a nie źle czytam, przecież filmik jest Hiszpański ale to już ich problem że zamiast pobrać Frapsa to nagrywają kalkulatorem bez baterii.

Co do filmiku to powinna być bramka jak rzucił się Abiatti, ale sytuacja dość śmieszna



Znajdź mi proszę Cię frapsa na PS3.

Nie każdego znać na Video Grabbera -.-
1000 wiadomości na PESLeague.PL - 20:29, 01.09.2012r.!!!!

" border="0

Beninho

  • Gość
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #655 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:23:56 »
Nie nie nie :) nigdzie nie napisalem WPROST, ze chodzi mi o gry :) aczkolwiek skoro poruszyles ta kwestie to jestem zdania, ze sciagajac gre z np z torrentow naruszamy prawo:) byc moze zle sformulowalem tamta wypowiedz... powinno byc "zalezy SKAD i CO sciagamy" oo teraz lepiej :)

To dlaczego Megawarez jeszcze istnieje jak tam jest tysiące gier.

Cytuj
Znajdź mi proszę Cię frapsa na PS3.

Nie każdego znać na Video Grabbera -.-

Sorki nie zauważyłem

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #656 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:39:42 »
Nie nie nie :) nigdzie nie napisalem WPROST, ze chodzi mi o gry :) aczkolwiek skoro poruszyles ta kwestie to jestem zdania, ze sciagajac gre z np z torrentow naruszamy prawo:)
Rozumiem, i teraz jest już wszystko jasne ;)
To dlaczego Megawarez jeszcze istnieje jak tam jest tysiące gier.
A co to ma do rzeczy ? Na świecie jest tysiące, jak nie miliony nielegalnych stron www i mnożą się z zastraszającą prędkością. Poza tym żeby taką stronę internetową zamknąć na dobre nie wystarczą chęcią, a niezbite dowody plus sprawa sądowa, która może się ciągnąc latami.

Beninho

  • Gość
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #657 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:46:54 »
Tak samo jest z systemem operacyjnym Windows, słyszałem że w Polsce ci którzy posiadają komputery to 80% ludzi w tym kraju posiadają pirackie oprogramowania. I nic

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #658 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:56:46 »
Słyszeć, a wiedzieć to na pewno, to dwie różne rzeczy.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #659 dnia: Wrzesień 21, 2011, 17:37:42 »
Tak samo jest z systemem operacyjnym Windows, słyszałem że w Polsce ci którzy posiadają komputery to 80% ludzi w tym kraju posiadają pirackie oprogramowania. I nic

80 % Ja myślę, że nawet 99 ;) Kwestia piractwa to kwestia mentalności, jedni piracą bo np. nie mają kasy to kradną. Ci co mają fundusze wolą je wydać na coś bardziej potrzebnego, bo jak wiadomo w tym kraju życie jest drogie itd. temat rzeka...Natomiast piratów nie tępię. Przecież nikt nie będzie ich za to karał  :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 17:40:30 wysłana przez RVN »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #659 dnia: Wrzesień 21, 2011, 17:37:42 »