Autor Wątek: PES 2012-wątek dyskusyjny.  (Przeczytany 534153 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #620 dnia: Wrzesień 20, 2011, 20:14:34 »
No to jeszcze do premiery 24 dni (dla tych co chcą kupić)

I jeszcze 7 dni do premiery (dla piratów)
Nie piracimy!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #621 dnia: Wrzesień 20, 2011, 20:24:32 »
Moim zdaniem pirat to ten co ściąga i sprzedaje :). Ciekawe ile macie piosenek ściągniętych albo czegoś innego piraci? Lepiej wam, że tak kogoś nazwiecie kto nie kupi oryginała?

Offline kosioraldo

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 123
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #622 dnia: Wrzesień 20, 2011, 20:29:16 »
Czasami, gry nie są wartę, swoich cen.

Offline Visca_El_Barca

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.07.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #623 dnia: Wrzesień 20, 2011, 20:30:28 »
@ r.a.j.a.n

A co Ci przeszkadza ze kolega chce sciagnac z neta ?

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #624 dnia: Wrzesień 20, 2011, 21:10:42 »
@ r.a.j.a.n

A co Ci przeszkadza ze kolega chce sciagnac z neta ?

Dokladnie, nie kazdy Rajan, ma fundusze np. w danym momencie na zakup gry, zobacz co sie dzieje w Somalii, dzieci i dorośli głoduja i calymi dniami chodza i prosza o pieniądze albo pożywienie ale cala nadzieja w Bogu. Ja akurat kupie Pes'a ale nie mow tutaj zle o piratach, bo nie kazdy moze posiadac na to fundusze.

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #625 dnia: Wrzesień 20, 2011, 21:14:30 »
Dokladnie, nie kazdy Rajan, ma fundusze np. w danym momencie na zakup gry, zobacz co sie dzieje w Somalii, dzieci i dorośli głoduja i calymi dniami chodza i prosza o pieniądze albo pożywienie ale cala nadzieja w Bogu. Ja akurat kupie Pes'a ale nie mow tutaj zle o piratach, bo nie kazdy moze posiadac na to fundusze.
Wiesz co w tej chwili mówisz? Jak nie masz pieniędzy na 'uciechy' to kradnij :)
A porównanie tak błahego problemu "kupić grę czy ściągnąć" do głodu w Somalii, aż nadto abstrakcyjne i nie na miejscu (bez gry przeżyjesz, z żywnością jest gorzej).
No ale luz, nie było tematu :) Aczkolwiek, wiedz, że coś się dzieje! :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 21:17:34 wysłana przez r.a.j.a.n »

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #626 dnia: Wrzesień 20, 2011, 21:20:14 »
za ściąganie na własny uzytek do wiezienia nie wsadzaja bez przesady.... inaczej ma sie to z UDOSTEPNIANIEM :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #627 dnia: Wrzesień 20, 2011, 21:28:46 »
Wiesz co w tej chwili mówisz? Jak nie masz pieniędzy na 'uciechy' to kradnij :)
A porównanie tak błahego problemu "kupić grę czy ściągnąć" do głodu w Somalii, aż nadto abstrakcyjne i nie na miejscu (bez gry przeżyjesz, z żywnością jest gorzej).
No ale luz, nie było tematu :) Aczkolwiek, wiedz, że coś się dzieje! :)

Porównalem głód w Somalii do kupna gry, poniewaz , dzieci w Somalii nie maja nawet na Posilek, ale na szczescie Kosciół organizuje roznego rodzaju składki itp. wiec jakas pomoc idzie, jest to mala ale jakas, a niektorym nie starcza po prostu funduszy na kupno gry, czy czegos innego , widac ,ze nie bardzo rozumiesz, bo cytujesz tutaj tekst "raczej Pseudo księdza" Natanka, nie wiadomo w ogole po co, jak jestes ateista, to zachowaj to dla siebie, wiadomo ,ze Natanek to dziwny i kontrowersyjny ksiądz i ja takze tak uwazam ale nie musisz sie wysmiewac z innych i cytowac tekstu, bo to jest co najmiej dziecinne, bez urazy. Pzdr
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 21:31:19 wysłana przez Przemo1994 »

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #628 dnia: Wrzesień 20, 2011, 21:46:37 »
Porównalem głód w Somalii do kupna gry, poniewaz , dzieci w Somalii nie maja nawet na Posilek, ale na szczescie Kosciół organizuje roznego rodzaju składki itp. wiec jakas pomoc idzie, jest to mala ale jakas, a niektorym nie starcza po prostu funduszy na kupno gry, czy czegos innego , widac ,ze nie bardzo rozumiesz, bo cytujesz tutaj tekst "raczej Pseudo księdza" Natanka, nie wiadomo w ogole po co, jak jestes ateista, to zachowaj to dla siebie, wiadomo ,ze Natanek to dziwny i kontrowersyjny ksiądz i ja takze tak uwazam ale nie musisz sie wysmiewac z innych i cytowac tekstu, bo to jest co najmiej dziecinne, bez urazy. Pzdr
Bez urazy a jednak uraziłeś, bo nie jestem ateistą! I nadal uważam, że porównanie braku środków na kupno gry do głodu w somalii jest NIE NA MIEJSCU!
I to Ty chyba nie rozumiesz co mówisz, podkreślam bez głupiej gry możesz śmiało żyć.
A cytat rzuciłem, bo chciałem rozluźnić atmosferę, po to, żebyś nie kontynuował tego tematu.
Jedno mnie zastanawia, jesteś taki wierzący a namawiasz do kradzieży, czegoś co jest swego rodzaju używką...
Bez urazy. Pzdr i zakończmy ten temat, bo to jest forum o PESie...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 21:52:57 wysłana przez r.a.j.a.n »

Offline WhitePerwer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.06.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #629 dnia: Wrzesień 20, 2011, 22:16:25 »
Bez urazy a jednak uraziłeś, bo nie jestem ateistą! I nadal uważam, że porównanie braku środków na kupno gry do głodu w somalii jest NIE NA MIEJSCU!
I to Ty chyba nie rozumiesz co mówisz, podkreślam bez głupiej gry możesz śmiało żyć.
A cytat rzuciłem, bo chciałem rozluźnić atmosferę, po to, żebyś nie kontynuował tego tematu.
Jedno mnie zastanawia, jesteś taki wierzący a namawiasz do kradzieży, czegoś co jest swego rodzaju używką...
Bez urazy. Pzdr i zakończmy ten temat, bo to jest forum o PESie...


Tak między nami to wolałbym te stówę dać na żarcie dla dzieciaków w Somali niz wpłacać na konto jakiegos burżuja z Japoni który co rok od 10 lat wydaje coś co jara chłopców z bogatych domów, dziekuję dobranoc!

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #630 dnia: Wrzesień 20, 2011, 22:20:41 »
Bez urazy a jednak uraziłeś, bo nie jestem ateistą! I nadal uważam, że porównanie braku środków na kupno gry do głodu w somalii jest NIE NA MIEJSCU!
I to Ty chyba nie rozumiesz co mówisz, podkreślam bez głupiej gry możesz śmiało żyć.
A cytat rzuciłem, bo chciałem rozluźnić atmosferę, po to, żebyś nie kontynuował tego tematu.
Jedno mnie zastanawia, jesteś taki wierzący a namawiasz do kradzieży, czegoś co jest swego rodzaju używką...
Bez urazy. Pzdr i zakończmy ten temat, bo to jest forum o PESie...

YYY, kolego nadal nic nie rozumiesz ale dobra nie chce sie juz klocic i jezeli cie urazilem w sprawie ateisty, to przepraszam ale nie mowilem ,ze jestes ateista, tylko "jezeli jestes" , a to roznica i nie ma nigdzie mowy o tym ,ze bez gry nie da sie zyc, wiec nie wiem co ty w ogole wypisujesz za glupoty, ze ja pisze "ze bez gry nie da sie zyc" opanuj sie ... , ja mam windowsa oryginala itp. i wiele gier ale uwazam ,ze piractwo , to nie jest kradziez, bo kazdy z nas jest piratem, a programy jakie masz ? No jakie masz, pytam sie ... pirackie bo sciagasz z neta, albo muzyke albo programy albo cos innego, takze sciaganie z neta, to nie jest nic zlego, natomiast kradziez danych czy cos tego typu, owszem, widac ,ze nie rozumiesz zbytnio, o co kaman ale dobra ... i Policja nigdy prawie nie interweniuje w sprawie sciaganych rzeczy z internetu, wiec nie czepiaj sie kolegi, tego ktory pisal o sciaganiu, Policja czepia sie jedynie jak cos wykradniesz z czyjegos komputera, takie przypadki jak sciaganie cos, rzadko jest badane, uwiez mi ,ze sporo wiem na ten temat bo chodze do 2 klasy technikum, do klasy informatycznej, moze co prawda nie jestem wybitny az tak bardzo ale co nie cos wiem na te tematy ... Kazdy z nas ma cos na komputerze pirackiego, czy to program, czy to cos innego. Dzisiaj juz sie nie udzielam. Dobranoc wszystkim.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 22:27:07 wysłana przez Przemo1994 »

Offline WhitePerwer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.06.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #631 dnia: Wrzesień 20, 2011, 22:38:01 »
YYY, kolego nadal nic nie rozumiesz ale dobra nie chce sie juz klocic i jezeli cie urazilem w sprawie ateisty, to przepraszam ale nie mowilem ,ze jestes ateista, tylko "jezeli jestes" , a to roznica i nie ma nigdzie mowy o tym ,ze bez gry nie da sie zyc, wiec nie wiem co ty w ogole wypisujesz za glupoty, ze ja pisze "ze bez gry nie da sie zyc" opanuj sie ... , ja mam windowsa oryginala itp. i wiele gier ale uwazam ,ze piractwo , to nie jest kradziez, bo kazdy z nas jest piratem, a programy jakie masz ? No jakie masz, pytam sie ... pirackie bo sciagasz z neta, albo muzyke albo programy albo cos innego, takze sciaganie z neta, to nie jest nic zlego, natomiast kradziez danych czy cos tego typu, owszem, widac ,ze nie rozumiesz zbytnio, o co kaman ale dobra ... i Policja nigdy prawie nie interweniuje w sprawie sciaganych rzeczy z internetu, wiec nie czepiaj sie kolegi, tego ktory pisal o sciaganiu, Policja czepia sie jedynie jak cos wykradniesz z czyjegos komputera, takie przypadki jak sciaganie cos, rzadko jest badane, uwiez mi ,ze sporo wiem na ten temat bo chodze do 2 klasy technikum, do klasy informatycznej, moze co prawda nie jestem wybitny az tak bardzo ale co nie cos wiem na te tematy ... Kazdy z nas ma cos na komputerze pirackiego, czy to program, czy to cos innego. Dzisiaj juz sie nie udzielam. Dobranoc wszystkim.


Generalnie fajny tekst, ale: "sporo wiem na ten temat bo chodze do 2 klasy technikum"  Zabija  ;D

Offline biereek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Węgorzewo
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.09.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #632 dnia: Wrzesień 20, 2011, 22:42:15 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5dc368027ee27741ad802ad28875a3ca&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5dc368027ee27741ad802ad28875a3ca&amp;action=login">LOGOWANIE</a> Nie wiem czy było, ale konkurencja nie śpi, konkurencja chyba nie grała w swoją grę przed wypuszczeniem jej na światło dzienne. A wczoraj grałem z kolegą 1 vs. 1 ... Bramkarze to jakieś nie porozumienie.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #633 dnia: Wrzesień 20, 2011, 22:50:58 »
Ale porażka... dno i wodorosty.

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #634 dnia: Wrzesień 20, 2011, 23:02:31 »
(...) sporo wiem na ten temat bo chodze do 2 klasy technikum, do klasy informatycznej, moze co prawda nie jestem wybitny az tak bardzo ale co nie cos wiem na te tematy ... Kazdy z nas ma cos na komputerze pirackiego (...)
Cóż, w takim razie jesteś jeszcze mało doświadczony.
Aha, nie zdziw się, ale ja na komputerze nie mam nic pirackiego.

I nie pisz już tutaj na forum, jak chcesz to tylko PW.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 23:04:12 wysłana przez r.a.j.a.n »

Offline Moralezz

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #635 dnia: Wrzesień 20, 2011, 23:03:20 »
biereek ale się uśmiałem :D Najlepsza jest sytuacja 0:47 :D

Zobaczcie na to:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 23:05:45 wysłana przez Moralezz »

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #636 dnia: Wrzesień 20, 2011, 23:04:42 »
hahahaha takie bugi tylko w fifie :D


ps. skonczcie panowie bo za sciaganie jako takich konwekwencji nie ma tylko za UDOSTEPNIANIE p2p itp..
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #637 dnia: Wrzesień 20, 2011, 23:08:47 »
Zobaczcie na to:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Niezłe, w PESie zawsze właśnie porażała nieporadność wszystkich piłkarzy w takich sytuacjach.

A to widzieliście?
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5dc368027ee27741ad802ad28875a3ca&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5dc368027ee27741ad802ad28875a3ca&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Zgon messiego po strzeleniu bramki wymiata.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 23:11:21 wysłana przez r.a.j.a.n »

Offline dziendobry

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #638 dnia: Wrzesień 20, 2011, 23:28:08 »
Witam jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość  Uśmiech

Zacznijmy od tego ze zawsze bylem fanem fify lecz mailem okazje rozegrać parę meczy w obie gry i wybór padł na pro evo 2012. Preorder już złożony  Mrugnięcie

Teraz moje pytania:

Czy istnieje jakaś możliwość aby mógł konkretnie sprawdzić ile mam klatek w grze ?? Bo jest niestety blokada do 60 fps a bawilem sie opcjami ( np vsync) i i tak wyżej nie pójdzie. A jestem po prostu ciekaw ile wyciągnie moja konfiguracja.

I jeszcze pytanie odnośnie kariery czy załączając ją mamy tez ligę mistrzów jak zdobędziemy odpowiednie miejsce w lidze? Czy ona występuje jako osobny turniej ? Wiem ze jeszcze gra nie miała premiery ale jak było w poprzedniej odsłonie ?

Jeżeli napisałem w złym dziele to proszę przenieś temat. Pozdrawiam

1. Pewnie istnieje tylko ja nie wiem gdzie...
2. np. ja w 11 gralem tak: zaczynalem w d2 potem awans do d1 gdzie mozna awansowac do LM lub europejskiej Europejskiej. zaleznie od ligi np w hiszpanskiej pierwsze 4 druzyny w d1 awansuja do LM kolejne 3 do Europejskiej. awans zalezny jest od miejsca w tabeli w lidze...

a jak chcesz pograc sama LM to tez mozna. wogole wszystko mozna :)

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #639 dnia: Wrzesień 21, 2011, 06:43:34 »
Cóż, w takim razie jesteś jeszcze mało doświadczony.
Aha, nie zdziw się, ale ja na komputerze nie mam nic pirackiego.

I nie pisz już tutaj na forum, jak chcesz to tylko PW.

Chyba sie nie zrozumielismy, ja ci napisalem, to co mysle , aha i nie pisz mi tutaj czy moge pisac, czy nie, bo ty masz guzik do gadania , tylko admini maja prawo zakazywac i rozkazywac na tym forum, wiec tutaj sie nie unos bo nie masz zadnego prawa na tym forum , tak samo jak ja.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #639 dnia: Wrzesień 21, 2011, 06:43:34 »