Autor Wątek: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !  (Przeczytany 114547 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | AS Roma wraca na podium !
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpień 03, 2011, 20:13:05 »
Mecz z Napoli to niezłe jaja były, najpierw gracze stanęli i nic więcej. Potem piłki nie widać, dobrze że wygraliście ten mecz. Potem mecz na Allianz Arena to mimo rozbijania kontr i ataków rywali straciliście bramkę. Lecz nic straconego bo w rewanżu macie nadal wielkie szanse.

Isla chce z wami rozmawiać to dobrze bo by się wam przydał. Za to Javi Garcia jestem szczęśliwy w Benfice i raczej nie odejdzie. Ciekawe co będzie z Bojanem, 10 milionów to niewielka kwota za takiego gracza. Milito myślę, że byłby dobry rozwiązaniem dla twej starzejącej się formacji obronnej. Villa nie przejdzie, jest on nie potrzebny bo masz wielu dobrych napastników. :)

Mecz ze Sieną pewnie wygrany Fajnie, że Barretto strzelił w debiucie. Kto wie, może coś z niego będzie. :)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | AS Roma wraca na podium !
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpień 03, 2011, 20:57:54 »
Ćwierćfianł Ligi Mistrzów
( 2. mecz )



Roma 2 - 2 Bayern




Ależ było blisko półfinału !

Ten mecz będzie zapamiętany dobrze chyba tylko przez jednego zawodnika Romy. Dimitra Berbatova, który w końcu się przełamał i strzelił swoją pierwszą bramkę ale idziemy po kolei. Pierwsza połowa wyrównana jednak pod sam koniec jedna minuta sprawiła, że szanse Romy na awans zmalały niemal do 0. W 45 minucie Bayern Monachium wyszedł na prowadzenie a bramkę strzelił nie kto inny jak Muller a chwilą później zaraz po rozegraniu masa błędów obrony i Bayern strzela drugą bramkę a dokładnie do Ivica Olić. Sędzia zaraz po rozegraniu piłki zakończył pierwszą połowę. W składzie Romy zmiany. Słabo grający Pizarro zmieniony, na boisku pojawił się Dzagoev, który powrócił po kontuzji i wniósł bardzo dużo do gry podobnie jak Matri, który wszedł za Boriello jednak ten Matri był wielka nie wiadomą, nadal czuł ból w kolanie ale zdecydował się wystąpić. W 54 minucie po pokazaniu świetnego kunsztu i charakteru piłkarskiego Berbatov strzelił swoją pierwszą bramkę dla Romy. Cały stadion oszalał skandując imię Bułgara bo pojawiła się nadzieję a kilka minut później mamy już remis. W 62 minucie lis pola karnego Matri znalazł się w " dobrej" sytuacji strzeleckiej i w zamieszaniu jakimś cudem uderzył strzelając bramkę. Jednak mimo kilku dobrych okazji nie udało się strzelić tej zwycięskiej bramki. Roma zagrała dobry mecz a w pierwszej połowie wykonała dwie ważne czynności, które dały promyk nadziei na awans a mianowicie wyeliminowanie Robbena i Riberego. Już w trzeciej minucie z boiska zszedł Robben, brutalnie go po traktował Pizarro a po kwadransie gry podobnie został potraktowany Ribery jednak przez Vucinica. Tak, to było bardzo nie przyjemne zachowanie i chamskie ale awans był najważniejszy. A czym jest Bayern bez takich piłkarzy jak Robben czy Ribery ? No właśnie, stracili niemal 70% siły ofensywnej i Roma mogła spokojnie awansować jednak po wyrównanym meczu żegna się z Ligą Mistrzów.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Ależ było blisko półfinału !
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpień 03, 2011, 21:07:17 »
Było bardzo blisko ale pierwsza połowa was pogrzebała. Szkoda no ale i tak zaszliście bardzo daleko :). Może gdybyś od początku wprowadził tych graczy, którzy dużo Ci dali wynik wyglądał by inaczej. Tego już się nie dowiemy.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Ależ było blisko półfinału !
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpień 03, 2011, 22:05:10 »
28. kolejka Serie A



Cesena 0 - 1 Roma




Pan bug wygrywa mi mecz !

Inaczej tego się nazwać nie da. W pierwszej połowie grałem z nie widzialna piłką ale udało mi się wybronić przed Ceseną a w drugiej strzeliłem bramkę. Było już wszytko w porządku, Taddei z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi ale zaraz po bramce gra stanęła w miejscu, co widać na screenie. Po czekałem do 90 minuty i wygrałem.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE



29. kolejka Serie A



Roma 1 - 0 Milan




Berbatov daje cenne zwycięstwo !

Berbatov zaczyna się spłacać, dziś pokazał się z bardzo dobrej strony jednak podobnie jak cała Roma. Pierwsza połowa była bardzo ciekawa i wyrównana a szczególnie końcówka. W 39 minucie Berbatov po dobrym podaniu od Taddeiego stanął oko w oko z bramkarzem Milanu i z pełnym spokojem pokonał golkipera wyprowadzając Romę na prowadzenie. W drugiej połowie nie działo się wiele. Milan atakował a Roma czekała na kontry i mimo kilku okazji nie udało się strzelić bramki. Znowu kontuzji nabawił się Totti jednak nie groźnej. W przeciągu tygodnia będzie gotowy do gry.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpień 03, 2011, 22:08:00 »
No ładnie. A z Novorą znowu to samo. Do końca 8 spotkań. Mam nadzieję, że wytrwam jakoś i od nowego sezonu przechodzę na inny patch. Jak jeszcze jeden mecz z bugiem to symuluje do końca..;/

Offline Barcelonek1983

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpień 03, 2011, 22:09:58 »
Krótki opis meczu, ale z niego wiadomo że wygrałeś Milan to ciężki przeciwni, ale się udało. W opisie masz że strzeliłeś bramkę, to błąd czy coś ominąłem?

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpień 03, 2011, 22:57:00 »
Nie chce mi się już grać przez te Bugi...

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpień 03, 2011, 23:05:55 »
no w koncu widze ze berbatov splaca sie jak powinien, cenne zwyciestwo z ac milanem napewno sie liczy. oby tak dalej.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpień 03, 2011, 23:17:38 »
Heh, no rzeczywiście, błąd wygrał Ci mecz.  :) Też czasami tak mam.  :)
Z Milanem było już o niebo lepiej. Berba dał Ci cenne zwycięstwo. Szkoda, że Totti znowu kontuzji się nabawił.  :-[

12121p

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpień 03, 2011, 23:19:26 »
szkoda takich wyników, szczególnie tego 1/4 finału. pozostaje walka w lidze.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpień 03, 2011, 23:54:30 »
Dograj ten sezon do końca, szkoda tej kariery. Potem zrób reinstala i wracaj do pisania nowej ;)
Dobrze, że Berbatov wreszcie udowodnił, że jest wart swej ceny. mecz z Milanem trudny, ale udało się i podium jest! Dobrze, że ta kontuzja Tottiego nie groźna ;)

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpień 04, 2011, 00:01:25 »
Pokonałeś Milan i to na dodatek strzelił twój nowy zawodnik...
Szkoda że masz takie problemy z patchem. Myślałem czytając to że Bóg Ci wygrał mecz :D
Barcelonek ty chyba trochę źle przeczytałeś...
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpień 04, 2011, 00:18:29 »
Ahhh jaka wielka szkoda tego meczu z Bayernem. Zagraliśmy brzydko, szybka elimnacja Robbena i Riberego i Monachijczycy bez szans mieli być, ale Niemcy to Niemcy oni nigdy się nie poddają. Walczyłeś do końca, Berbatov i Matri dali nadzieję, ale zabrakło czasu i szczęścia na 3 bramkę. Diabełki pokonały Milan :)

Mecz z Ceseną, gol z wolnego a potem bug. Fajnie, że Berba dał wygraną nad Milanem. Totti często łapie kontuzję.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpień 04, 2011, 00:20:01 »
Eh..
Szkoda, że tak ci się dzieje bo kariera jest godna uwagi. Trudno jak musisz to zrób reinstall i zacznij grać kimś nowym.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpień 04, 2011, 00:25:39 »
Nowy cel transferowy Romy ?



Prawdopodobnie tak. Tiberio Guarente bo o nim mowa w nie dawnym wywiadzie stwierdził, że chce wrócić do Serie A i rozmawia z Romą na temat ewentualnego transferu jednak czy przeciętnie grający w La Lidze Guarente będzie w stanie zastąpić Pizzaro. Wielu twierdzi, że nie. Cena tego zawodnika wcale wiele nie wyniesie, Włoch kończy swój kontrakt za rok więc to jedna z ostatnich okazji do zarobienia przez Seville. Prezes José María del Nido powiedział, że Guarente dużo znaczy dla hiszpańskiego klubu i negocjację rozpoczną się od 10 milionów euro co jednak oburzyło Thomasa DiBenedetto bo cena jak na takiego zawodnika gigantyczna. Oferta została przedstawiona jednak w wysokości 5 milionów tak mówią włodarze Romy. Innym zawodnikiem z Sevilli jakim ponoć interesuje się Roma jest Luca Cigarini jednak ten jest jednym z najlepszych zawodników Sewilii w tym sezonie i aż strach zapytać o cenę. Włoski dziennik La Gazzetta dello Sport podał, że Mauricio Isla  podpisał kontrakt z Romą. Podali nawet cenę w wysokości 8 milionów euro jednak dziś Isla zapytany o tę sytuację odpowiedział następująco. " Nie rozmawiałem jeszcze nawet z Romą, nie negocjuje z żadnym klubem podczas trwania sezonu. Jestem oddany Udinese ".
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 00:30:50 wysłana przez Amneschia »

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #315 dnia: Sierpień 04, 2011, 00:29:11 »
Cytuj
dawnym wywiadzie, że chce wrócić do Serie A


Brakuje powiedział lub coś w tym stylu. Nie znam go ale może Ci się przyda
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpień 04, 2011, 00:34:34 »
Szkoda, że takie bugi łapiesz. Ja nigdy się z tym nie spotkałem. Dograj do końca bo już parę spotkań zostało i zmień na np. Fire.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:22:46 »
31. kolejka Serie A



Roma 2 - 1 Inter




Świetny mecz z Interem Mediolan !

Roma jest ostatnio w bardzo wysokiej formie co potwierdzają bardzo przekonywujące zwycięstwa z Milanem czy Interem Mediolan. W pierwszej połowie kilka groźnych akcji miał Inter. Bardzo blisko strzelenia bramki był Eto'o jednak nie był to jego dzień i dwa razy musiał się obejść smakiem bo jego strzały dobrze bronił Carlo Cudicini. Roma grała jak zwykle bardzo głęboko cofnięta z kontry a Inter grał dziś bardzo ofensywnie i po pierwszej połowie nikt by się nie spodziewał zwycięstwa Romy jednak od początku drugiej połowy gra się zmieniła. Z Boiska z szedł utykający Taddei a na nim pojawił się Dzagoew, który wprowadził do gry bardzo dużo świeżości. Już w 51 minucie pierwszą bramkę zdobył Alessandro Matri po dobrym podaniu Garicsa. Inter Mediolan jednak się przełamał i szybko wyrównał. w 58 minucie uderzał Pazzini jednak bramkarz Romy obronił ten strzał. Dobitki Stankovica już nie. To już końcówka meczu, zbliża się 80 minucie a w świetnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Burdisso, pewnym strzałem pokonał bramkarza Interu i dał cenne trzy punkty Romie choć sam nie wiem co mój środkowy obrońca robił w ataku.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatov daje cenne zwycięstwo !
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:36:31 »
32. kolejka Serie A



Lecce 0 - 0 Roma




Niestety pan Bug załatwił mi kolejny mecz. Tak jak na zdjęciu od 58 minuty gra stanęła. Nie dało się nic zrobić tylko czekać na koniec meczu. Lepszy remis niż nic a grać od nowa się mi za bardzo nie chciało.


Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:37:53 »
Inter pokonany :). Pokonałeś przyszłego mistrza Włoch chociaż jeszcze nic nie wiadomo ale wątpię, że to ty wskoczysz na fotel lidera ;). Ale brawa się należą. Kurdę piszę post a tu kolejny bug... Wypierdziel tego patcha w cholerę i może zacznij kimś innym od nowa? Albo zasymuluj do końca i również wywal.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:37:53 »