Autor Wątek: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !  (Przeczytany 114499 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka ! Milan lepszy !
« Odpowiedź #660 dnia: Wrzesień 19, 2011, 21:21:59 »
Bardzo ciekawy pomysł. Zagrałeś już sezon i skoro Cię tu ciągnie i Ci się fajnie gra to graj !

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka ! Milan lepszy !
« Odpowiedź #661 dnia: Wrzesień 19, 2011, 21:23:03 »
To bardzo dobrze... ta była bardzo ciekawa :P ;D
" border="0

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka ! Milan lepszy !
« Odpowiedź #662 dnia: Wrzesień 19, 2011, 21:38:01 »
Fajna była ta kariera i cieszę się, że ją wznawiasz ;)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka ! Milan lepszy !
« Odpowiedź #663 dnia: Wrzesień 19, 2011, 22:17:57 »
Gadzhi Gadzhiev odejdzie !



Wygląda na to, że cierpliwość prezesa AS Romy -Thomasa DiBenedetto dobiega końca, Rosyjski menedżer prowadzi rzymian przeszło rok i mimo słabego sezonu w lidze bo dopiero 4 pozycją to w Lidze Mistrzów spisywał się dosyć dobrze, dochodząc do półfinału w po drodze eliminując takie potęgi jak Tottenham i Barcelonę. W Serie A już nie szło tak dobrze i kolorowo, bardzo trudna walka o czwartą pozycję i odpadnięcie już na początku z Pucharu Włoch z Milanem. Bunty w zespole i intrygujące decyzję doprowadziły do takiej decyzji. Jak na razie funkcję pierwszego trenera poprowadzi Don Fabio, 40 letni obrońca ostatnimi czasy nie grywał zbyt wiele ale nie ma co się dziwić, w takim wieku to normalne. Thomas DiBenedetto oświadczył jednak, że jest już w trakcie negocjacji z menedżerem, który poprowadzi Romę na właściwą drogę i ostatnie słabe wyniki. Rzekomo faworytem do objęcia posady w Romie jest aż trzech znanych menedżerów. Luciano Spalletti, Rafael "Rafa" Benítez oraz Frank Rijkaard jednak, który z nich obejmie posadę, okaże się jutro w godzinach popołudniowych.

PS. Proszę o głosowanie w ankiecie ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2011, 22:56:02 wysłana przez Amneschia »

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka ! Milan lepszy !
« Odpowiedź #664 dnia: Wrzesień 20, 2011, 14:27:41 »
ajajaj, jak szkoda tego gola na 1-2... taki pechowy farfocel... Ale jak grasz na padzie polecam w sytuacjach sam na sam, przełączyć sobie kontrolę na GK. Sam zdecydujesz jak daleko wyjść i w który bok się rzucić :) Ja tak robiłem już w kilku sparach i bronię coraz lepiej
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka ! Milan lepszy !
« Odpowiedź #665 dnia: Wrzesień 20, 2011, 17:01:39 »
Szkoda porażki z Milanem , ale widać że to on dominował . Mój głos na Spallettiego  .  Powodzenia dalej

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka ! Milan lepszy !
« Odpowiedź #666 dnia: Wrzesień 20, 2011, 17:18:28 »
Rijkaard już po słowie z Romą ?



Włoska prasa sądzi, iż to właśnie były menedżer Galatasaray oraz Barcelony zostanie nowym trenerem Romy, sam zainteresowany był widziany w Rzymie i udzielił bardzo krótkiego wywiadu, w którym powiedział, że : "W życiu nigdy nic nie wiadomo, teraz jestem trenerem Arabii a już jutro mogę zostać menedżerem AS Romy co bardzo mi schlebia. Serie A znam doskonalę i czuję, że poradził bym sobie, na razie nic nie zostało ustalone. " Jak widać, Frank jest podekscytowany możliwością prowadzenie Romy jednak czy sobie poradzi, Roma jest w dosyć dużym kryzysie i ostatnie mecze to potwierdzają, dwie wielkie gwiazdy są bardzo blisko odejścia, czyli Dzagoev oraz Erik Lamela. Vucinić już podpisał kontrakt z angielskim Stoke City. Najbliższy mecz Romy jeszcze dziś, pod wodzą Fabio Cannavaro. Jak się spisze młody trener ? Wszytko się okaże.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Rijkaard już po słowie z Romą ?
« Odpowiedź #667 dnia: Wrzesień 20, 2011, 18:39:26 »
16. Kolejka Serie A



AS Roma 1 - 0 US Lecce



Słaba gra lecz jest przełamanie !

Zdecydowanie ten mecz nie można uznać do tych najlepszych bowiem dzisiejsza gra Romy wyglądała wręcz tragicznie choć początkek należał własnie do gospodarzy. W wyjściowym składzie wiele zmian, zagrał od pierwszych minut Aquilani, który powraca po straszliwej kontuzji, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. Dziś także wiele szczęścia nie miał bo spotkania nie skończył, już w 29 minucie zastąpił go Boletti, ponieważ po brutalnym wślizgu Piatti'ego po czuł duży ból w kostce i Cannavaro wolał nie ryzykować groźniejszego urazu. Już w pierwszych minutach La Magica wyszła na prowadzenie, bardzo silnym i celnym strzałem popisał się Berbatov strzelając bramkę na 1 - 0 . Niestety po strzeleniu gola, Roma jak by to powiedzieć..usiadła na laurach i wcale nie było widać determinacji oraz woli walki. W związku z tym po tragicznej pierwszej połowie na drugą mieliśmy już zmiany, pojawił się genialny wychowanek Romy - Beretta oraz Bonera jednak mimo dobrych prób Beretty nic nie wnieśli do gry. Było kilka dobrych okazji z obu stron jednak bramkarze dzisiaj spisali się znacznie lepiej od atakujących. Kolejny mecz Roma rozegra u siebie z Fiorentiną, z którą Rzymianie nie wygrali niemal od dwóch lat.


Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: AS Roma by Amneschia | Słaba gra lecz jest przełamanie !
« Odpowiedź #668 dnia: Wrzesień 20, 2011, 18:47:53 »
A Cannavaro masz też w obronie. Ten w obronie to nie Fabio co nie :D
Frank wg mnie najlepszy trener i czekam na niego  ;)
Słaby mecz, ale jest przełamanie i to na pewno cieszy. Aquilani dopiero co się wyleczył i znów ma drobny uraz. Mam nadzieję, że szybko wróci.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Słaba gra lecz jest przełamanie !
« Odpowiedź #669 dnia: Wrzesień 20, 2011, 20:11:48 »
Przydałyby się skróty lub chociaż same bramki :)
dobrze że wznawiasz karierę
" border="0

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Słaba gra lecz jest przełamanie !
« Odpowiedź #670 dnia: Wrzesień 20, 2011, 21:00:45 »
Frank Rijkaard menedżerem Romy !



Tak jak sugerowały media kilka dni temu media Frank Rijkaard został trenerem AS Romy, holenderski menedżer podpisał dziś kontrakt z klubem przynajmniej do końca obecnego sezonu wraz z możliwością przedłużenia umowy o kolejne trzy lata jednak muszą zostać spełnione pewne warunki jak przynajmniej 3-4 pozycją w lidze na koniec sezonu oraz godna walka w 1/8 Ligi Mistrzów. Największe sukcesy szkoleniowe Rajkaarda to mistrzostwo Hiszpanii 2005 i 2006, wicemistrzostwo Hiszpanii 2004 i 2007, Superpuchar Hiszpanii 2005 i 2006, Puchar Mistrzów 2005-06, półfinał Ligi Mistrzów 2007-08 z FC Barcelona. W Turcji oraz z reprezentacją Holandii większych sukcesów się nie doczekał. Zapraszam na krótką konferencję z udziałem świeżo upieczonego trenera.

Witam, jak się pan czuję po podpisaniu kontraktu z Romą ?

- Wspaniale, mam wielkie nadzieję co do prowadzenia Romy, w Serie A spędziłem wiele lat jako piłkarz i czuję, że ta liga wcale dużo się nie zmieniła i to będzie mój atut. Oczywiście mam pewne wątpliwości, boje się tego stylu i odpowiedzialności jednak wierzę we własne umiejętności, które mam nadzieję pozwolą mi na sukcesy z tym klubem.

Jakie są cele na ten sezon a właściwie drugą połowę sezonu..

- Ciężko powiedzieć, Roma ma bardzo ciekawy skład a na dodatek Isla oraz Ariauido są już zawodnikami tego klubu. Rozmawiałem już z Dzagoevem oraz Lamelą i nie zmienią swoich decyzji, spędzili tutaj przeszło rok i mają dosyć choć widział bym ich w mojej koncepcji gry, która zbytnio nie różni się od taktyki Gadzhi Gadzhieva. Liczę, że co najmniej zajmiemy miejsce na podium, w Pucharze Włoch niestety Roma już nie gra ale gramy w Lidze Mistrzów i tam możemy wiele zwojować jeżeli dopisze nam szczęście to mamy nie wielkie szanse na finał.

Jakieś cele transferowe ?

- Zdecydowanie nie, jest kilku ciekawych zawodników na rynku, którzy mają odpowiednią jakość jednak na razie nie myślę o transferach. Mam wiele problemów kadrowych jednak postawię na młodych zawodników a Ci bardziej doświadczeni, którzy grają nie wiele będą musieli odejść ze względu wysokich zarobków a małej ilości spotkań, dla dobra klubu oczywiście. Z klubu na pewno nie odejdą tacy piłkarze jak Burdisso czy Cannavaro bo grają i są w dobrej formie mimo wysokiego wieku, doświadczenie jest potrzebne a przy mojej defensywnym nastawaniu to właśnie jest bardzo ważnym czynnikiem. Ostatnimi czasy zastanawiałem się już nad moją taktyką transferową, imponuje mi pod tym względem Arsene Wenger i na nim mam zamiar się wzorować, nie mam zamiaru skupywać dużo francuzów tylko negocjację pozostawiać w ciszy i spokoju i dlatego też nie powiem kim się obecnie interesuję. Mauricio Isla oraz Lorenzo Ariaudo są już w piłkarzami Romy ale nic więcej nie wiem.

Jak będzie wyglądać taktyka ?

- Pracując w Turcji jako trener Galatasaray nauczyłem się kilku rzeczy. Tam wielką wagę przywiązuję się do żelaznej dyscypliny oraz przygotowania fizycznego do meczu. Określenie jednej taktyki na cały sezon jest bez sensu, w każdym meczu indywidualnie każdy piłkarz będzie miał swoje założenia. W pewnym momencie meczu ustawienie może wyglądać 4-3-3 jak na przykład atakujemy a w innym momencie Ci sami piłkarze zaczną bronić 5-4-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami więc to będzie bardzo elastyczne.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 21:07:20 wysłana przez Amneschia »

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Frank Rijkaard menedżerem Romy !
« Odpowiedź #671 dnia: Wrzesień 20, 2011, 21:02:43 »
fajny wywiad, troszkę malutkich błędów jest
czasownik + bym = razem
co najmniej bez myślnika, ale ze spacją ;)
" border="0

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Frank Rijkaard menedżerem Romy !
« Odpowiedź #672 dnia: Wrzesień 20, 2011, 22:59:31 »
no wywiad fajny i fajny trener. mam nadzieje ze doswiadczenie rijkaarda pomoze ci zgarnac w tym sezonie przynajmniej lige mistrzow. to by bylo cos. takie zmartwychwstanie z popiolow jak feniks w drugiej czesci sezonu. oby oby, nie zapeszajmy i powodzenia.

Abismail

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Frank Rijkaard menedżerem Romy !
« Odpowiedź #673 dnia: Wrzesień 21, 2011, 14:37:24 »
Dobrze że wygrałeś z Lecce, mimo że minimalnie. Super że wybrałeś Rijkaarda, to bardzo dobry trener, tak sądzę że w Arabii Saudyjskiej trenował tylko dla kasy, a tu dla kasy i sukcesów na arenie międzynarodowej.

Super_Mario

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Frank Rijkaard menedżerem Romy !
« Odpowiedź #674 dnia: Wrzesień 21, 2011, 14:52:46 »
Moim zdaniem to dobre posunięcie, że Franek zostanie menedżerem Romy (chociaż to i tak nie wpływa na karierę, bo Ty jesteś menedżerem :) ). On tutaj w Serie A grał przez jakiś czas to zna specyfikę tej ligi. Myślę, że sobie poradzi. Wywiad jak wywiad, nawet dobry. Zero lania wody tylko konkrety. Szkoda, że Dżagojew i Lamela odejdą.

Jeśli chodzi o mecze to szkoda porażki z Milanem, ale to nie byle jaki klub we Włoszech. Strzeliliście pierwsi gola, ale to Milan pewnie zaczął Was miażdżyć. Najbardziej szkoda tej dobitki Robinho po strzale Pato w końcówce meczu. Szkoda że w samej końcówce Lamela nie wyrównał, było blisko. Z Lecce udało Wam się wygrać, a wiem że z nimi bardzo ciężko się gra (kłaniają się kariery AS Bari). Ten strzał Berbatova musiał być piękny. Dobrze, że na drugą połowę wpuściłeś tego Berrettę, ale szkoda że nic nie ustrzelił.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Frank Rijkaard menedżerem Romy !
« Odpowiedź #675 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:36:15 »
17. Kolejka Serie A



AS Roma 0 - 2 ACF Fiorentina



Blamaż na Stadio Olimpico !

Nie można w inny sposób nazwać tej porażki z Fiorentiną na własnym boisku gdzie Roma słynęła ze swojej wielkiej siły i niesamowitej publiczności. Dziś jednak La Magica zagrała bardzo przeciętnie, szczególnie w obronie a co za tym idzie w pomocy i ataku. Zawodnicy Romy grali bardzo chaotycznie i nie zdecydowanie. Początek meczu należał do gości z Florencji, już w 9 minucie bardzo dziwnym rajdem Marchionni stworzył bardzo dobra okazję do zdobycia bramki, która oczywiście wykorzystał najlepszy napastnik Violi Alberto Gilardino. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać, w 30 minucie bramkę na 0 - 2 zdobył Montolivo, po raz drugi w dziwnych okolicznościach asystował Marchionni. wynik ten ustalił pierwszą połowę, w drugiej wiele się nie zmieniło poza tym , że Roma próbowała coś tam zaatakować jednak Matri dziś był bardzo słaby, podobnie jak Taddei, którzy do ataku nie wnosili nic. Obrona nadal grała bardzo nie pewnie co było powodem kolejnych okazji dla gości. Wynik jednak do samego końca nie uległ zmianie, najlepszą okazję zmarnował niestety w 80 minucie Berbatov strzelając sam na sam obok bramki jednak ta bramka i tak by nie przesądziła o remisie. Następnym rywalem Romy będzie AS Siena, na wyjeździe.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Abismail

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Blamaż na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #676 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:49:04 »
Bardzo słaby mecz podopiecznych Rijkaarda, niezbyt ciekawy ma swój debiut w Romie, ale liczę że będzie lepszym trenerem od poprzednika.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Blamaż na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #677 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:58:17 »
Debiut Rijkaarda w Serie A słaby,piłkarze Florentiny w pierwszej połowie strzelili wam dwie bramki a Roma nie potrafiła dobrze im odpowiedzieć szkoda sytuacji Berbatova,jego bramka dużo by nie zmieniła ale trochę zmniejszyła by rozmiary porażki.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Blamaż na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #678 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:59:40 »
Alessandro Matri odejdzie ?



Wszystko wskazuję na to, że właśnie to jest prawda. Alessandro od początku sezon gra bardzo słabo, strzelił zaledwie 4 bramki w 17 występach we wszystkich rozgrywkach i mimo genialnego zeszłego sezonu bo wtedy był najlepszym strzelcem zespołu z przeszło 25 brakami będzie zmuszony do odejścia z Romy. Sam zawodnik jest szczęśliwy w Romie i wierzy w to, że odnajdzie formę jednak Frank nie może czekać w nieskończoności. Matri prawdopodobnie odejdzie do innego klubu we Włoszech na zasadzie transferu definitywnego jednak wypożyczenie też wchodzi w grę bo pragnie jeszcze grać dla Romy bo przez ostatnie dwa sezony czuł się bardzo szczęśliwy. Podobna sytuacją jest z Boriello jednak ten powoli traci cierpliwość. Od dwóch sezonów jest zaledwie rezerwowym w Romie a ostatnie miesiące są wręcz tragiczne bo młodziutki wychowanek Romy, Beretta dostaję więcej szans od niego i spisuje się po prostu lepiej. Prawdopodobnie obaj napastnicy odejdą z klubu już zimą. Oczywiście Frank Rijkaard ma już na oku innych zawodników. W świecie mediów najwięcej mówi się o Falcao, który nie dawno wrócił do Porto i znowu zaczyna grać jak należy po nie udanym sezonie w Hiszpanii. Sergio Floccari bardzo chciał by dołączyć do Romy i podobno zawodnik Lazio Rzym złożył już prośbę do zarządu o zgodę na transfer bowiem już od kilku sezonów nie jest znacząca postacią w Lazio i chętnie zmieni ławkę w Lazio na ławkę w Romie a przy dobrej formie może nawet grać.

" Nie spodziewałem się tego.."



Na pomeczowej konferencji prasowej Frank Rijkaard nie próbował się jakoś szczególnie tłumaczyć ze słabego spotkania w wykonaniu jego podopiecznych. " Nie spodziewałem się tego, przegraliśmy tego ale taka jest kolej rzeczy, by poznać smak zwycięstwa trzeba przegrać. Nam się trafiło przegrać w moim debiucie i jest mi przykro. Od rundy wiosennej kiedy już lepiej zapoznam się z zespołem zaczniemy stanowić poważne zagrożenie." Jak widać, Frank jest dziwnym człowiekiem ale może akurat on trafić do sedna sprawy tego klubu i zaczną się dobre czasy dla Romy choć ostatni sezon pod wodzą Rosyjskiego trenera można uznac za udany.

Erik znalazł sobie klub !



Erik Lamela znalazł już sobie nowy klub. Od pierwszego stycznia stanie się oficjalnie zawodnikiem hiszpańskiej Valencii. Napastnik z Argentyny zasilił Valencie na zasadzie transferu definitywnego, Valencia musiała zapłacić za niego niemal 8 milionów euro bowiem jego kontrakt był ważny przez nabliższe trzy lata. młody Argentyńczyk spędził w Romie dwa lata jednak po kilku miesiącach dobrej gry po prostu przestał chcieć grać, Gadzhi Gadzhiev wysłał go do rezerw bo nie toleruję takiego braku szacunku i dyscypliny a dokładnie taka sama sytuacją miała miejsce z Alanem Dzagoevem.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Z obozu AS Romy..
« Odpowiedź #679 dnia: Wrzesień 21, 2011, 18:02:12 »
Zamiany Matriego i Boriello na Floccariego i Falcao mogłyby okazać się dobrym posunięciem ;) Matri poprzedni sezon miał fantastyczny, był najlepszym strzelcem, ale w tym nie może się odnaleźć i trafił tylko cztery razy do sitek przeciwników... Boriello raczej na pewno już nie wywalczy sobie miejsca w pierwszej 11, nie te lata, nie ta forma... a przecież jest młody Berreta, który dość dobrze, obiecująco się spisuje :) Gadzhiev niestety nie radził już sobie z Romą i Rijkard go zastąpił. Na razie nie zdążył jeszcze poznać drużyny, ale to dobry trener i na pewno znajdzie lekarstwo na słabą grę Twojej drużyny ;) Co do Erika to moim zdaniem dobrze postąpiłeś, skoro nie chciał grać to niech odchodzi, chociaż że to bardzo dobry piłkarz... Zobaczymy jak sobie poradzi w Hiszpanii, a tam łatwiej na pewno nie będzie :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by Amneschia | Z obozu AS Romy..
« Odpowiedź #679 dnia: Wrzesień 21, 2011, 18:02:12 »