Autor Wątek: Middlesbrough F.C. 2 2015/2016...  (Przeczytany 139275 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Będzie nowy prezes! Ciekawie to zrobiłeś, każdy news czyta się z przyjemnością, a ja cały czas liczę na jakiś transfer ; >
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Powiem Ci, że to naprawdę ciężki wybór. Faworytów mam trzech:

Steve Gibson - Nieco poukładał sprawy finansowe Boro, ale skąpi kasę na transfery. W poprzednią zimę więcej osób odeszło niż przyszło. W lato nic się nie działo. Do składu zostali dokooptowani juniorzy, ale nie było to porządne wzmocnienie. Jak na razie Gibson obiecuje, a nowi zawodnicy są potrzebni, zwłaszcza że Maierhofer i Coyne o ile pamiętam po sezonie kończą karierę.  Rewolucji znacznej nie trzeba, ale małych wzmocnień. Nie wiem.

Moussa Ahi - Być może dzięki niemu w drużynie podwyższą się morale i zawodnicy będą grać lepiej. O sprawy ekonomiczne nie ma się co martwić. Prawdopodobnie wydałby trochę kasy na transfery, ale mogą to być zawodnicy przepłaceni, albo zupełnie nie pasujący do stylu Boro. Z drugiej strony jeśli wystąpiłby konflikt na linii prezes (klub)-kibice to prędzej czy później przeniosłoby się to na wyniki drużyny. Wielka niewiadoma.

Tony Murray - Ten na pewno wzmocni skład, ale nie wiadomo czy będzie dawać kasę tylko i wyłącznie na zawodników jakich Boro potrzebuje. Kibice doczekają się transferów, ale nie na te pozycje, które wymagają. Nie wiadomo czy sobie poradzi w kwestii ekonomii. Kolejna niewiadoma.

Ja tam się muszę zastanowić nad oddaniem głosu  ;D ;D

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Nie robicie transferów, więc uważam, że spadek jest już prawie przesądzony. Gibson oszczędza, oszczędza i co z tego mu wyszło? 10 mln. To absolutnie nie są pieniądze, za które dałoby się przeprowadzić rewolucję w klubie Premier League. Panowi prezesowi należy już podziękować. Z kandydatów na nowego zarządcę nikt mnie nie przekonuje, ale chyba teraz potrzebna jest spora rewolucja kadrowa - stawiam na Murraya.



Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Kurde, musisz kogoś kupić. Bez tego nie ma szans a wyjście ze strefy spadkowej. Chociaż nie wiem czy nawet z tym dacie rade. Murray powinien zostać prezesem. W takiej sytuacji potrzeba drastycznych środków.

FanBenzemy08

  • Gość
Ja osobiście wybrałbym, najmłodszego w tym gronie. Przywiązany do klubu od dziecka i wie czego pragnie prawdziwy fan Boro. Zgadam się z poprzednikami przydałyby się wzmocnienia tej drużynie  ;)

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Tony Murray ;)

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 5 dni do końca. Yepes i Chalkias w Boro.Gibson idzie do sądu!
« Odpowiedź #426 dnia: Kwiecień 16, 2012, 16:51:23 »

Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C. 5 dni do końca. Yepes i Chalkias w Boro.Gibson idzie do sądu!
« Odpowiedź #427 dnia: Kwiecień 16, 2012, 19:33:16 »
Cóż, nie jestem za sprowadzaniem re-bornów, to trochę sztuczne. Ale musisz ratować sytuację, a pieniędzy niezbyt wiele :).
Leo jest optymistą - przynajmniej tyle. Fajnie, że w Anglii odnalazł się ten Harmash, to chyba jedyna Wasza nadzieja na lepsze jutro. Jakoś tak po słowach Beenhakkera uwierzyłem w Twoje 'Boro. Możesz się utrzymać, ale będzie ciężko.

Poważne oskarżenia Southgate'a (ja go pamiętam :D). Powiem tak: jesli to się okaże prawdą - skandal, jeśli nie, też skandal... Ale jakoś patrząc na to, że macie 10 mln euro, a prezes ciągle nawija tylko o oszczędzaniu, rzeczywiście dziwne. Jestem bardzo ciekaw, jak to się rozwinie.



Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Middlesbrough F.C. 5 dni do końca. Yepes i Chalkias w Boro.Gibson idzie do sądu!
« Odpowiedź #428 dnia: Kwiecień 16, 2012, 19:42:52 »
Myślę ,że Leo powinien odejść. Ma swoje sukcesy jak wprowadzenie was do BPL ale co teraz z tego przychodzi? W realnej karierze której na ogół starasz się trzymać taki trener już dawno byłby wywalony i to szczególnie w sytuacji kiedy jest półmetek sezonu i nie ma transferów.
Warriors by undertaknen

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 5 dni do końca. Yepes i Chalkias w Boro.Gibson idzie do sądu!
« Odpowiedź #429 dnia: Kwiecień 16, 2012, 19:46:06 »
Myślę ,że Leo powinien odejść. Ma swoje sukcesy jak wprowadzenie was do BPL ale co teraz z tego przychodzi? W realnej karierze której na ogół starasz się trzymać taki trener już dawno byłby wywalony i to szczególnie w sytuacji kiedy jest półmetek sezonu i nie ma transferów.

Czy Pan Martinez (Wigan) został wywalony? Przecież jego klub z sezonu na sezon gra na dołach tabeli? Od 2009 roku praktycznie regularnie Wigan ledwo unika spadku do niższej ligi. Co do transferów to wina Gibsona a nie Beenhakker'a.

P.S Chalkias i Yepes to nie re-borny tylko synowie piłkarzy ;-)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2012, 19:48:22 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Middlesbrough F.C. 5 dni do końca. Yepes i Chalkias w Boro.Gibson idzie do sądu!
« Odpowiedź #430 dnia: Kwiecień 16, 2012, 20:21:00 »
Czy Pan Martinez (Wigan) został wywalony? Przecież jego klub z sezonu na sezon gra na dołach tabeli? Od 2009 roku praktycznie regularnie Wigan ledwo unika spadku do niższej ligi. Co do transferów to wina Gibsona a nie Beenhakker'a.

P.S Chalkias i Yepes to nie re-borny tylko synowie piłkarzy ;-)

Ale Wigan gra już dość długo po awansie w BPL a Ty drugi sezon i po niezłym jak na beniaminka teraz cieniujecie. Ciekawi mnie bardzo jak to rozegrasz (obecną sytuacje w klubie).
Warriors by undertaknen

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Middlesbrough F.C. 5 dni do końca. Yepes i Chalkias w Boro.Gibson idzie do sądu!
« Odpowiedź #431 dnia: Kwiecień 16, 2012, 20:59:31 »
Dla mnie akurat mało istotne jest, kto zostanie nowym prezesem twojego klubu, bo nie ma to absolutnie żadnego wpływu na grę. Dobrze jednak, że decydujesz się na tego rodzaju ubarwienia. Dodają one kolorytu twojej karierze, należącej zresztą do najbardziej realnych w historii tego działu. Nie wiem, czy nie jesteś czasami kiepski w PESa. Nie mam na celu urazę twojej osoby, bo jeśli to prawda, wyszło ci to na dobre.

Ja tam kojarzę Southgate'a. Ciężko zapomnieć legendę tego klubu i podstawowego zawodnika reprezentacji Anglii. Na Euro 1996 przestrzelił karnego w meczu półfinałowym z Niemcami.
" border="0

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 5 dni do końca. Yepes i Chalkias w Boro.Gibson idzie do sądu!
« Odpowiedź #432 dnia: Kwiecień 16, 2012, 21:14:16 »
Dla mnie akurat mało istotne jest, kto zostanie nowym prezesem twojego klubu, bo nie ma to absolutnie żadnego wpływu na grę. Dobrze jednak, że decydujesz się na tego rodzaju ubarwienia. Dodają one kolorytu twojej karierze, należącej zresztą do najbardziej realnych w historii tego działu. Nie wiem, czy nie jesteś czasami kiepski w PESa. Nie mam na celu urazę twojej osoby, bo jeśli to prawda, wyszło ci to na dobre.

Ja tam kojarzę Southgate'a. Ciężko zapomnieć legendę tego klubu i podstawowego zawodnika reprezentacji Anglii. Na Euro 1996 przestrzelił karnego w meczu półfinałowym z Niemcami.

Czas gry - 15 min - poziom Super Star - Overall średni zespołu 69. Nie jestem Bogiem PESa ale z lepszym składem na pewno bym coś ugrał w lidze, czyli gram najbardziej realistycznie jak się da.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C. 5 dni do końca. Yepes i Chalkias w Boro.Gibson idzie do sądu!
« Odpowiedź #433 dnia: Kwiecień 16, 2012, 21:51:23 »
Jest parę kwestii surrealistycznych w karierze, jak np. Wybory na Prezesa, z tego co orientuje kandydatura jest w Hiszpanii, przy wyborach obecnego prezydenta, w Anglii, jesteś prezesem, póki nie znudzi Ci się dana zabawka :) Po za tym oskarżenia Garetha (Pamiętam go z FIFY, grał kiedyś bodajże w AV na defensywie) o zniknięciu pieniędzy chyba nie są do końca realistyczne, nie wiem czy managerowie klubów w ogóle orientują się jakie są finanse klubu. Oni po prostu dostają z góry narzuconą gotówkę przez zarząd, i nawet jeśli ze sprzedaży mają blisko 60 mln, to dostanie nawet 40% z tej kwoty, na wykorzystanie dla managera, powinno być dla takiej persony czymś w rodzaju premii, większego horyzontu :) Ale to tylko moje spostrzeżenia, kariera i tak mi się podoba, i uważam, że jest najlepsza na tym forum :) Świetnie się czyta i o to chodzi.
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 5 dni do końca. Yepes i Chalkias w Boro.Gibson idzie do sądu!
« Odpowiedź #434 dnia: Kwiecień 16, 2012, 23:51:50 »
Wiele jest rzeczy nierealistycznych w tej karierze, bo to tylko moja wyobraźnia. Jeśli chodzi stricte o prowadzenie zespołu i dokonywanie transferów staram się powoli coraz bardziej nakręcać maszynkę Boro do tego by zaczęła działać jak powinna. Wiadomo, że wiele rzeczy z biegiem czasu minie się z "ogólną" prawdą ale zadaniem tej kariery jest to, by się miło czytało, wciągnęło czytelnika i przede wszystkim pokazało innym, mniej wytrwałym karierowiczom, że prowadzenie przez kilka sezonów jednego - słabszego - klubu jest naprawdę świetną przygodą.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 5 dni do końca. Yepes i Chalkias w Boro.Gibson idzie do sądu!
« Odpowiedź #435 dnia: Kwiecień 16, 2012, 23:58:01 »
Chylę czoła, że Ci się chce. Zastanawia mnie też, na ile faktycznie nie radzisz sobie tym zespołem, a na ile jest to jakiś rodzaj 'prowokacji' i np. specjalnego utrudnienia sobie gry. :) Mnie by chyba szlag trafił, gdybym miał tyle porażek :D

Życzę jednak powodzenia i wywal już tego Leo...

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Koniec okienka!Boro bez wzmocnień. Runda prawdy na Riverside
« Odpowiedź #436 dnia: Kwiecień 17, 2012, 12:11:32 »

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2012, 14:50:27 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Middlesbrough F.C. Koniec okienka!Boro bez wzmocnień. Runda prawdy na Riverside
« Odpowiedź #437 dnia: Kwiecień 17, 2012, 16:16:37 »
No i ani grosza Gibson nie dał na transfery. Coś mi się wydaje, że w słowach Southgate'a może być ziarnko prawdy. Prezes nic nie będzie wydawać,aż w pewnym momencie kasa zniknie i Boro znów będzie zaczynać od zera.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Koniec okienka!Boro bez wzmocnień. Runda prawdy na Riverside
« Odpowiedź #438 dnia: Kwiecień 17, 2012, 20:08:49 »





24 KOLEJKA PREMIER LEAGUE 2013/2014

Zaledwie 15 kolejek pozostało do końca sezonu a więc tylko, albo aż, 45 pkt do zdobycia. Pierwszą okazję na złapanie tempa Boro będzie miało na The Hawtrons. Gospodarze nie mają zwyżki formy a więc nadeszła pora by powstać z kolan i szybko uciekać, ze strefy spadkowej. Wszyscy po cichu liczą, że "The Lions" pokażą swoją jakość i zmiotą w końcu rywala z powierzchni ziemi, bo ostatnio ze zdobywaniem bramek mają nie lada problem...
Typ 1-1
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Middlesbrough F.C. 20,21,22,23 4/12pkt. Boro budzi się ale jeszcze daleka droga.
« Odpowiedź #439 dnia: Kwiecień 17, 2012, 20:17:02 »
No słabe te trzy mecze, jednak jedynym pozytywnym wynikiem jest mecz z Evertonem. Remis dla was jest na wagę złota. Z WBA musisz postarać się o całą pulę punktów, trzeba walczyć o utrzymanie .

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Middlesbrough F.C. 20,21,22,23 4/12pkt. Boro budzi się ale jeszcze daleka droga.
« Odpowiedź #439 dnia: Kwiecień 17, 2012, 20:17:02 »