Autor Wątek: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!  (Przeczytany 350674 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Wyniki 1 i 2 kolejki ekstraklasy ,Jutro kolejki 3-4
« Odpowiedź #800 dnia: Styczeń 11, 2012, 21:54:18 »
Jak odbywa się tu manager? Tzn, chodzi mi oto czy muszę mieć grę, żeby w tym uczestniczyć i jak mam wysyłać skład ? Tylko zawodników czy razem z ustawieniem(chodzi mi o grę zawodników, pressing itp) , jakby się jakieś miejsce zwolniło chętnie bym wtym uczestniczył tylko na razie nie wiem co i jak.
Nie musisz posiadać gry, twoim obowiązkiem jest wysyłanie składu twojego klubu na każdy mecz. Skład wysyłasz na email podany w pierwszym poście, lub na PW do Shadiego. A co do ustawienia itp, skontaktuj się ze Shadim, nie prowadzę tego managera i nie chcę wprowadzić Cię w błąd. Pozdro

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Wyniki 1 i 2 kolejki ekstraklasy ,Jutro kolejki 3-4
« Odpowiedź #801 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:14:36 »
T-Mobile Ekstraklasa wyniki 3 kolejki



GKS Bełchatów  0-1 Lech Poznań
  0:1 61' Tonev
Polter

Lechia Gdańsk 1-0 Cracovia Kraków
1:0 9' Buchtmann

Podbeskidzie 0-1 Widzew Łódź
0:1 28' Jo

Wisła Kraków 0-0 Zagłębie Lubin

Błaszczykowski,Horvath,Hanek
37' Harper nie trafia rzutu karnego

Polonia Warszawa 1-0 KS Nieciecza
1:0 52' R.Jeż

Jagiellonia Białystok 4-1Korona Kielce
1:0 4'   Bobadilla
2:0 54' Bobadilla
3:0 86' Bobadilla
4:0 89' Hanke
4:1 90+ Lech

Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze
1:0 22' Aguilar


Zawisza Bydgoszcz 2-1  Śląsk Wrocław
1:0 33' Braulio
1:1 38' Diaz
2:1 42' O'Leary


           
T-Mobile Ekstraklasa wyniki 4 kolejki

Lechia Gdańsk 0-0 KS Nieciecza

Legia Warszawa   3-1 Śląsk Wrocław
1:0 17' Ziani
1:1 29' Mila
2:1 40' Aguilar
3:1 51' Donovan

kontuzje:Donovan(2mecze)

Jagiellonia Białystok 0-3 Cracovia Kraków
0:1 21' Jirsak(FK)
0:2 32' Wasiluk
0:3 40' Jirsak(FK)

kontuzje: Plet(2mecze)

Korona Kielce 0-4 Wisła Kraków
0:1 12' Cleo
0:2 19' Cleo
0:3 50' Melikson
0:4 65' Marlos

Widzew Łódź 0-1 Polonia Warszawa
0:1 52' Wood

Coulibaly
kontuzje: Ntibazonkiza (2 mecze)

Górnik Zabrze 4-2 GKS Bełchatów
1:0 11' Gonzalez
2:0 14' Sowah
2:1 42' Licata
3:1 60' Yuki Otsu
4:1 87' Popovic
4:2 90+ Wróbel


Lech Poznań 3-2 Zawisza Bydgoszcz
1:0 28' Rudnev
1:1 30' Gevorgyan(FK)
2:1 77' Stilic(FK)
3:1 87' Senderos
3:2 89' Braulio

Zagłębie Lubin 3-0 Podbeskidzie
1:0 19' R.Harper
2:0 59' R.Harper
3:0 89' Małkowski
 

TABELA




Ranking najlepszych strzelców

4- Bobadilla
3- Braulio
3-Licata
3- Aguilar
3-Cleo
3- R.Harper

Najlepsza jedenastka kolejek 23-26





Najlepszy Manager kolejek 1-4

Corver -Wybór był prosty,najlepszym managerem został wybrany szkoleniowiec świetnie spisującego sie jak dotad beniaminka który zajmuje aż 3 miejsce.

Ogłoszenia parafialne:

1.Można wysyłac składy na kolejki 5-8
2.Składy przyjmuje do Niedzieli godz 12.00  
3.Mecze kolejeki 5 zostana rozegrane w Niedziele 15.01 ,6 kolejki w Poniedziałek 16.01 a mecze kolejek 7-8 we Wtorek 17.01
4.Jutro zostanie przeprowadzone Losowanie rundy kwalifikacyjnej Ligi mistrzów oraz Ligi europejskiej
5.W sobotę odbedzie się losowanie grup eliminacyjnych UEFA EURO 2016 

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Wyniki 3 i 4 kolejki ekstraklasy
« Odpowiedź #802 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:24:25 »
A więc pierwsza wygrana bravo bo bardzo duża, przegrałem z legią 1:0, ale to nie najgorzej jak na mecz aktualnym mistrzem. Ale nadal znajduje się w strefie spadkowej, pomyślę nad zmiana taktyki. Przykro mi trochę zawiszy którą oddałem komuś innemu a ten kompletnie olał ją, mam nadzieje że następca będzie lepszy.

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Wyniki 3 i 4 kolejki ekstraklasy
« Odpowiedź #803 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:25:21 »
Nie jest zbyt dobrze 4 mecze i tylko 3 punkty. Dobrze, że udało się pokonać Jagiellonię ;D

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Wyniki 3 i 4 kolejki ekstraklasy
« Odpowiedź #804 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:56:15 »
Cieszy mnie postawa Beniaminka ! Ciągle niepokonany ! Dziękuje za nagrodę Menager'a miesiąca - ale chyba zostało słusznie dane ( Jestem bardzo skromny) wyprowadzenie Zagłębie na 3 pozycje ukazuję świetną formę zawodników . Jedyny mój zawód dotąd to niestrzelony karny przez Harpera ;) Gdyby to , to może inaczej potoczyłyby się losy spotkania z wisłą ! Widocznie moja taktyka zadziałała, bo remis z Wisłą i Legią i wygrana z Kolejarzem to jakieś osiągnięcie ! Oby tak dalej to zagłębie będzie grać w Europejskich Pucharach  ;D


Pozdrawiam

Offline adrian4900

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.10.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Wyniki 3 i 4 kolejki ekstraklasy
« Odpowiedź #805 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:20:46 »
No,no no Zawisza to nawet świetnie poukładany klub, zwycięstwo ze Ślaskiem 2-1 gole Braulio który strzelił też w przegranym meczu z Mistrzem Polski, świetnie to wygląda a Braulio powalczy w klasyfikacji strzelcow brawo!!!

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Wyniki 3 i 4 kolejki ekstraklasy
« Odpowiedź #806 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:21:51 »
No cóż, Zagłębie nam się zamurowało, no i niestety zaledwie bezbramkowy remis, ale w Kielcach sobie znacznie odbiliśmy i zbiliśmy Koronę niemiłosiernie.
Cieszy postawa obrony, 4 mecze bez straty gola robi wrażenie. :)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Wyniki 3 i 4 kolejki ekstraklasy
« Odpowiedź #807 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:22:42 »
Ulala, ale gram w kratkę :D. Raz gromię, a raz ktoś mnie gromi. Na razie 11 miejsce trzeba się podnieść

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Wyniki 3 i 4 kolejki ekstraklasy
« Odpowiedź #808 dnia: Styczeń 12, 2012, 20:16:29 »
gole Braulio który strzelił też w przegranym meczu z Mistrzem Polski, świetnie to wygląda a Braulio powalczy w klasyfikacji strzelcow brawo!!!
W końcu jak go ściągłem do Zawiszy<bardzo skromny jestem>:)

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Wyniki 3 i 4 kolejki ekstraklasy
« Odpowiedź #809 dnia: Styczeń 13, 2012, 17:03:44 »

Losowanie rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów 2014/2015

Lech Poznań - FC Viktoria Pilzno

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Środę 18.01  natomiast rewanż w piątek 20.01


Losowanie rudny kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej 2014/2015


Wisła Kraków - Otelul Galatai

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Środę 18.01  natomiast rewanż w piątek 20.01


Partizan Belgrad - Jagiellonia Białystok

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w czwartek 19.01 ,rewanż w sobote 21.01

Lechia Gdańsk - SK Sturm Graz

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w czwartek 19.01 ,rewanż w sobote 21.01


SKŁADY NA MECZE W EUROPEJSKICH PUCHARACH PRZYJMUJE DO WTORKU GODZINA 22.00 !!

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Losowanie LM i LE !
« Odpowiedź #810 dnia: Styczeń 14, 2012, 13:50:19 »
Odnośnie waszych pytan czy mozna robic zmiany : tak mozna ,piszecie w której kto za kogo wchodzi ! :)

Jezeli ktos dostanie kontuzje to oczywiscie na dwa mecze np w 4 kolejce to mozesz wysłac dwa screeny ze składem na kolejki 5-6 oraz ten na kolejki w których ten piłkarz moze grac ;) tak samo jak mozna grac innym ustawieniem w kazdej kolejce pozdro
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 13:53:40 wysłana przez shady1990 »

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Losowanie LM i LE !
« Odpowiedź #811 dnia: Styczeń 14, 2012, 15:33:38 »
Losowanie grup kwalifikacyjnych  UEFA EURO FRANCE 2016


Ceremonia losowania
Losowanie grup eliminacyjnych odbyło się w Sobotę 14 lutego 2014 roku w Pałacu Wersalskim Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12:00. Jej gospodarzem był prezydent UEFA Michel Platini, zaś mistrzem ceremonii – sekretarz generalny UEFA Gianni Infantino.  Całą imprezę uświetnił występ  francuskiej gwiazdy muzyki Garou. W sumie na uroczystość zaproszono około 900 gości. Oprócz delegatów z 53 narodowych federacji piłkarskich zrzeszonych w UEFA (co najmniej 225 osób), także przedstawicieli władz Polski oraz sponsorów. Przebieg ceremonii losowania relacjonowały stacje telewizyjne z blisko 100 krajów czterech kontynentów i ponad 600 dziennikarzy.

Format

Zespoły występujące w eliminacjach utworzą cztery grupy: 3 grupy po osiem zespołów i jedna grupa  dziewięcio drużynowa. Do mistrzostw, oprócz Francji, awansują bezpośrednio trzy drużyny z najlepszym dorobkiem oraz 3 drużyny które z pośród drużyn z czwartego miejsca będą miały najwiecej punktów . Drużynie z grupy dziewięcio druzynowej nie bedzie sie liczył do rankingu mecz z drużyna która zajmnie ostatnie miejsce w swojej grupie.

Faza grupowa

Eliminacje do Euro 2016 będą trwały o 2014 roku do końca 2015 roku



Footix powraca !!


Pamiętacie tą maskotke? Tak to ta sama która towarzyszyła nam w 1998 roku  na mundialu we Francji ! Footix,bo tak sie nazywa powróci po 18 latach aby przynieśc Francózom szczęście ,tym razem  w mistrzostwach starego kontynentu.Francuzka federacja ogłosiła konkurs na maskotke lecz żadna nie przypadła im do gustu,wtedy pomyślano o starej,uroczej maskotce.Czy za dwa lata także przyniesie szczęście reprezentacji Francji??

Dzisiaj wieczorem ukaże sie kalendarz rundy jesiennej a w  nim będa daty rozgywek ligowych,przyjmowania składu ,oraz mecze reprezentacji ,która jak juz wiadomo poprowadzi  Adriek1910.Napewno przed nim ciężkie wyzwanie...

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Losowanie grup eliminacyjnych Euro 2016 !
« Odpowiedź #812 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:39:55 »

Redaktor tygodika kibica miał okazje rozmawiac z nowym selekcjonerem  reprezentacji(Adriek1910) Polski przed losowaniem grup kwalifikacyjnych UEFA EURO 2016.Nasza reprezentacja będzie walczyła w grupie 4 .


Witam nowego selekcjonera i odrazu gratuluje posady, w sobote losowanie grup kwalifikacyjnych,na które reprezentacje nie chciałby pan trafic??

- Witam. Do mistrzostw jeszcze dużo czasu, ale myślę, że sobie poradzę w roli trenera. Co do przeciwników to nie od nas zależy na kogo trafimy, jednak nie boimy się żadnej drużyny, my musimy po prostu zrobić swoje. Na pewno nie będzie łatwo ale mobilizujemy się i myślę, że damy radę wyjść z grupy

Przed panem trudny okres budowy drużyny,będą rewelacje w kadrze??

Nie mogę do końca wyjawić ponieważ każdy jeszcze może dostać powołanie, a nie chciałbym robić niepotrzebnych sensacji, mogę jedynie powiedzieć, że mam pomysł jaką formację będziemy grać.

Z kim planuje pan najbliższe mecze sparingowe??
Chciałbym żebyśmy zagrali 3 mecze sparingowe, z druzynami Danii, Rosji oraz ostatni mecz z Francją

Czy łączenie funkcji managera Widzewa i selekcjonera  nie wpłynie żle na wyniki reprezentacji??
Nie. Zarówno Widzew jak i Reprezentację Polski będę wspierał jak najlepiej potrafię. Postaram się, żeby obie drużyny walczyły o najwyższe cele.

Wszyscy wiemy ze mamy doskonałych bramkarzy,czy juz pan wie na kogo postawi w  bramce?
Mam trzech kandydatów: Artura Boruca, Wojciecha Szczęsnego oraz Łukasza Fabiańskiego
Reprezentacja będzie się opieraę na zawodnikach grających w lidze czy za granicą??
Będzie to głownie drużyna stworzona z zagranicznych piłkarzy, ale znajdzie się w niej miejsce dla naszych ligowców takich jak Błaszczykowski mozliwe, że Fabiański a być może jeszcze powołania dostaną inni piłkarze z Ekstraklasy, których niestety coraz mniej






Właściciel Wisły przed sezonem postanowił zmowlnic dotychczasowego managera Majstra i zatrudnił Windziaka .Przed nim napewno trudny sezon cele są znane każdemu - Mistrzostwo Polski oraz wkoncu awans do fazy  grupowej Ligi Europejskiej.Nasz redaktor Kamil Gliwa miał okazję rozmawiac z Windziakiem po zremisowanym spotkaniu z beniaminkiem - Zabłębiem Lubin


Witam ,jak sie panu pracuje w Wiśle ?

Jestem bardzo zadowolony z tego, że pracuję w Krakowie. Zawsze było to moje wielkie marzenie, które wreszcie się zrealizowało. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, mam dobry kontakt z chłopakami, a wyniki, choć mogłyby być lepsze, na pewno są niezłe. Z 4 meczów, aż 3 graliśmy na wyjazdach...

Remis z beniaminkiem napewno jest zaskoczeniem,tym  bardziej ze mogliscie przegrac to spotkanie,gdyby Harper trafił karnego.
Może to wina gry jednym napastnikiem na zespół grający defensywnie?


Jest zaskoczeniem, to prawda, ale proszę zauważyć, że Zagłębie na razie płata figle i jest tuż za nami. Remis z nimi na pewno nie jest sukcesem, ale nie można też przejść obojętnie, wobec tego, co Lubinianie w tych pierwszych kolejkach zrobili. My na ten moment też nie jesteśmy w szczytowej formie, wszystko ma przyjść z czasem.
Na pewno można było ustawić drużynę bardziej ofensywnie, dać drugiego napastnika chociażby. Ale spokojnie, ja poznaję ten zespół dopiero, to nie takie proste trenować Wisłę...


Cleo - Cvitanich to duet który w zeszłym sezonie szalał na boiskach ekstraklasy.Czy jest szansa aby znowu ich razem zobaczyc ?

Na pewno tak. Może nawet w najbliższych meczach. Pokazuje się bowiem, że o ile nasza obrona gra rewelacyjnie, o tyle z przodu można by "kłuć" rywali nieco mocniej.


Czy jest pan zadowolony z powrotu Błaszczykowskiego?

Kuba wrócił po kilku latach gry w Dortmundzie i to jest inny chłopak niż ten, który z Polski wyjeżdżał. Bardzo nam się jego doświadczenie sprzyda, zwłaszcza w kontekście walki o awans do Ligi Europy. Liczę, że zakończy karierę w Wiśle.

Wisła ma problem z dostaniem sie do fazy grupowej Ligi Europy, w poprzednich sezonach zawsze odpadała w kwalifikacjach,jak pan ocenia szanse w tym roku??

Poczekajmy na losowanie. Naszym celem, absolutnie jest awans do fazy grupowej, ale jeżeli trafimy na znacznie wyżej notowanego rywala, to będzie bardzo ciężko. Wierzę jednak, że się uda. Zrobiliśmy kilka ciekawych transferów, co w połączeniu z kadrą z poprzedniego sezonu powinno dać dobry efekt. Rywalizacja jest na wielu pozycjach, a to tylko pozytywnie wpływa na zespół. Jestem dobrej myśli...




Tego chyba sie nikt w Lubinie nie spodziewał że beniaminek ruszy na podbój ekstraklasy,remis z Wisłą ,Legią czy wygrana z Lechem to tylko niektóre z wspaniałych wyników które podopieczni Corvera osiągneli w tym sezonie.Okazje do rozmowy z Corverem który był w bardzo dobrym chumorze , miał nasz redaktor Adam Kowalski.



Witam pana i odrazu chciałbym pogratulowac dobrej passy,czy spodziewał sie pan takiej formy??

Witam ! Przychodząc do Zagłębia , wiedziałem , że mam w swoich rękach dobry klub . Trening letni , jak widać przynosi efekty , bo minął miesiąc ,a Lubin jest jeszcze bez żadnej porażki . Forma , według mnie jest dobra , lecz może być jeszcze lepsza ! Cieszę się , że w tych pierwszych 3 kolejkach na najwyższym poziomie , bo chyba Legia , Wisła i Lech to jedni z lepszych rywali w Polskiej Ekstraklasie pokazaliśmy na co stać Beniaminka .

Harper okazał sie jak narazie bardzo dobrym transferem,co sprawiło ze postanowił pan ściągnac do Lubina własnie jego??

Liga Hiszpańska jest mi bardzo znana , byłem tam długi okres czasu i gdy oglądałem Harpera w Akcji - to było coś .Wiedziałem , że jego trener go nie docenia , bo miał tam innych dobrych zawodników , ale u mnie świetnie się sprawdza . Ten transfer był priorytetem numer jeden , chyba nie muszę mówić dlaczego ? Strzelenie Trzech bramek w Czterech meczach przeciwko dobrym bramkarzom to nie lada wynik !

W 6 kolejce gracie z Zawiszą w której ostatnio sporo sie działo,zwolnienie trenera ,dobry debiut adrian4900,czy w tym spotkaniu mozna sie spodziewac kolejny raz "postawienia autobusu " ??

Zawiszy nie należy lekceważyć . Ma bardzo dobry atak , w którym znajduję się świetny napastnik Braulio .Defensorzy Lubina będą musieli go upilnować , bo to prawdziwy "Sęp Pola Karnego" - w pozytywnym sensie (śmiech) .Ostatni mecz z Podbeskidziem graliśmy w optymalnej formacji 4-2-4 i raczej takim ustawieniem będziemy grać w meczu z Zawiszą .

Jakie są pana cele w tym sezonie?
Moim celem było skończenie w środku tabeli , ale patrząc na grę zawodników Lubina , sądzę że można będzie powalczyć o Miejsce w czołowej piątce ! Jeżeli forma , szczęście i pogoda będzie sprzyjać to może zobaczymy zespól Lubina w Europejskich Pucharach ? Ale nic na siłę , to dopiero 1 sezon ze mną , a większe cele będę dopiero stawiał w następnym sezonie , jeżeli nie zostanę zwolniony (śmiech)

Co pan sądzi o rywalizacji w tym sezonie? Czy Lech ma szanse na trzecie zwycięstwo z rzędu?Która drużyna jest pana faworytem??

O rywalizacji , nie można powiedzieć na razie dużo - to tylko 4 kolejki ! Miejsca w dziesiątce na razie będą rozdawane jak na loterii , ta granica 3-4  punktów jest bardzo mała ,bo wystarczy potknięcie się jakiegoś zespołu zapewni mu spadek o kilka miejsc w dół . Lech miał słaby start , lecz nie przekreśla go to zupełnie z walki o mistrzostwo ! Jest tylko 3 punkty za prowadzącą legią .Nie chciałbym aby Lech wygrał mistrzostwo , bo nie jest on dominatorem naszej ligi . Słusznie wygrał 2 poprzednie sezony , ale wygrywał "rzutem na taśmę" . Ja mieszkałem w Warszawie i oczywiście nie przepadam za Kolejorzem. Jeżeli Lubin nie wygra mistrzostwa Polski (śmiech) - to według mnie wygra Legia !

WYNIKI 5 KOLEJKI POJAWIA SIE W  KOŁO 16
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 12:44:30 wysłana przez shady1990 »

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Losowanie grup eliminacyjnych Euro 2016 !
« Odpowiedź #813 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:58:06 »
Pamiętam Footix'a ! To były czasy :) . Ciekawe wywiady , oby takie były co tydzień ! Losowanie Polakom , sądzę , że przypadło do gustu i jest możliwość wyjśćia ! Otelul - tak brzmi nazwa klubu , która sądzę , że jako jedyna postawi się którejkolwiek drużynie z Polski . W pes'ie ma ona bardzo ... nieprzyjemną grę , ale liczę na Polskę . Co do reprezentacji , to mam nadzieję , że jakiś polak zostanie powołany do kadry z Lubina . Mam już na liście życzeń kilku polaków z innych mniej znanych klubów . Nie będe mówił jakich , bo zgarniecie mi ich sprzed nosa .

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager Losowanie grup eliminacyjnych Euro 2016 !
« Odpowiedź #814 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:15:23 »
T-Mobile Ekstraklasa wyniki 5 kolejki




KS Nieciecza 0- 0 Legia Warszawa

Zawisza Bydgoszcz 2-0 Jagiellonia Białystok
1:0 11' Braulio
2:0 42' Braulio

 Śląsk Wrocław 0-0 Widzew Łódź

Wisła Kraków 0-0 Lechia Gdańsk

Polonia Warszawa 3-0 GKS Bełchatów
1:0 2' Wood
2:0 6'  Carlitos
3:0 61'  Robert Jeż

Podbeskidzie 1-0 Korona Kielce .
1:0 86' Król  

Górnik Zabrze 0-1 Lech Poznań
0:1 5' Murawski

Zagłębie Lubin 2-1 Cracovia Kraków
0:1 20' Niedzielan
1:1 31' James Harper
2:1 66' Pawłowski


           
TABELA




Mecze 6 kolejki zostaną rozegrane w dniu jutrzejszym tj 16.01
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 16:15:24 wysłana przez shady1990 »

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 6 kolejki
« Odpowiedź #815 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:26:43 »
Znów świetna gra zagłębia :] Dobrze , że strzelił wreszcie ten drugi Harper , bo był w cieniu Ryana . Zagłębie zaskakuje ! Jesteśmy Pierwsi i oby tak dalej . Przyznam , że na początku sezonu chciałem walczyć o utrzymanie , a teraz kiedy Zagłębie nie musi nikogo gonić tylko uciekać , humor mi się poprawia !

« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 16:19:30 wysłana przez Corver »

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 6 kolejki
« Odpowiedź #816 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:43:45 »
Po słabym początku w końcu mój zespół powoli się odbudowuje i zwycięża. Dzięki ostatnim dobrym wynikom moja Polonia wskoczyła na 3 miejsce. Ostatni mecz z GKS pewne zwycięstwo i oby tak dalej.

Offline adrian4900

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.10.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 5 kolejki
« Odpowiedź #817 dnia: Styczeń 15, 2012, 17:02:15 »
Jest!!!!!!!! zwycięstwo z Jagiellonią 2-0 Braulio jesteś świetny

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 5 kolejki
« Odpowiedź #818 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:43:57 »

Przedstawiam terminarz rundy jesiennej .Prosze sie z nim zapoznac,będzie takze dostepny na pierwszej stronie .Selekcjoner reprezentacji Polski jest zobowiązany podac reprezentacji z którymi zmierzy sie kadra w meczach sparingowych.


13-14 01. Przyjmowanie składów  na kolejki 5-8 Ekstraklasy


15.01 T-Mobile Ekstraklasa kolejka  5

16.01 T-Mobile Ekstraklasa kolejka  6

17.01 T-Mobile Ekstraklasa kolejka  7 oraz 8

18.01 Przyjmowanie składów na kolejki 9-12 Ekstraklasy
 Mecz rundy kwalifikikacyjnej Ligi Mistrzów:
Lech Poznań - FC Viktoria Pilzno
Mecz rundy kwalifikikacyjnej Ligi Europy :
Wisła Kraków - Otelul Galatai

19.01 Mecze rundy kwalifikikacyjnej Ligi Europy :
Partizan Belgrad - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk- SK Sturm Graz

20.01  Mecz  rewanżowy rundy kwalifikikacyjnej Ligi Mistrzów:
FC Viktoria Pilzno - Lech Poznań  
Mecz rewanżowy rundy kwalifikikacyjnej Ligi Europy :
Otelul Galatai - Wisła Kraków

Koniec przyjmowania składów na mecze ekstraklasy

21.01 Mecze rewanżowe rundy kwalifikikacyjnej Ligi Europy :
Jagiellonia Białystok  - Partizan Belgrad
SK Sturm Graz - Lechia Gdańsk

22.01  T-Mobile Ekstraklasa kolejka  9

23.01 T-Mobile  Ekstraklasa kolejka 10

24.01 Towarzyski mecz:

 Polska - Dania


25.01 T-Mobile Ekstraklasa kolejka  11

26.01 Faza grupowa Ligi Mistrzów/Ligi europejskiej kolejki 1-3

27.01  T-Mobile Ekstraklasa kolejka 12

28..01 - 30.01 Przyjmowanie składuów na kolejki 13-15 Ekstraklasy

29.01 Kwalifikacje UEFA EURO 2016 mecz :
Polska - Włochy

30.01  Kwalifikacje UEFA EURO 2016 mecz :
Izrael - Polska



31. 01 T-Mobile ekstraklasa kolejka 13

1.02   Faza grupowa Ligi Mistrzów/Ligi europejskiej kolejki 4-6

2.02  T - Mobile ekstraklasa kolejka 14

3.02 Mecz towarzyski : Polska - Francja


4.02 T-Mobile Ekstraklasa kolejka 15

5.02  Kwalifikacje UEFA EURO 2016 mecz :
Polska  - Rumunia

6.02 OKIENKO TRANSFEROWE




« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 13:44:41 wysłana przez shady1990 »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 5 kolejki
« Odpowiedź #819 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:49:47 »
Moja Nieciecza podejmowała lidera tabeli po 4 kolejce, co za tym idzie chciałem wywalczyć choć jeden punkt, i to mi się udało! 5 meczów, 4 remisy z takimi drużynami jak Lech, Legia czy Śląsk jak na beniaminka to chyba niezłe osiągnięcie ;) Aczkolwiek patrząc na osiągnięcia w tym sezonie drugiego beniaminka, nie powinienem się aż tak cieszyć ;) Czekam na zwycięstwo, może w nast. kolejkach się uda ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 5 kolejki
« Odpowiedź #819 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:49:47 »