Autor Wątek: Akaélé ! Pierwsza runda dobiegła do końca. Co się wydarzyło w moim życiu?  (Przeczytany 21608 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ecuador

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.09.2011r.
  • Koment za koment ;)
Odp: Akaélé ! W wieku 17 lat ...
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 15, 2011, 16:32:16 »
To jest chyba najdłuższa kariera BaL na forum, Bez Fabregasa i Nasriego, Arsenal potrafi lepiej grać i to dzięki młodemu Akalele

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Wywiad ! Sprawdź czy zostałem w Kanonierach! Małe podsumowanie!
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 15, 2011, 20:36:47 »


Arsenal TV: To znów ty, witaj. <uśmiech>
Ja: Mam nadzieję, że nie złoży pan na mnie skargi o prześladowanie? <śmiech>
Arsenal TV: Humor dopisuję, to dobrze.
Ja: Gdyby mi nie dopisywał po tym jak został mistrzem Anglii to był bym jakimś wariatem.
Arsenal TV: Jasna sprawa. Pierwsze pytanie o to czy jesteś zaskoczony tym, że właśnie w wieku 17 lat jesteś mistrzem najsilniejszej ligi świata?
Ja: Po części tak ale pewnie pan pamięta, że po pierwszej rundzie przyszedłem tu i powiedziałem, że cel jest jeden na ten sezon - zostać mistrzem Anglii. Ta sztuka nam się udała a jestem wniebowzięty.
Arsenal TV: Pamiętam no i miałeś rację. Standardowe pytanie, jak myślisz dlaczego tak się stało?
Ja: Jestem bystrym chłopakiem i udzielę panu odpowiedzi na to pytanie <śmiech>. Pierwsze mecze były w naszym wykonaniu tragiczne i zajmowaliśmy nawet 14 miejsce bo graliśmy co 3 dni. Po prostu nie wytrzymywaliśmy tego obciążenia. Pod koniec meczów pierwszej rundy graliśmy co tydzień i efekty były widoczne. Odpadliśmy już w 1 rundzie FA Cup i nie toczyliśmy tam morderczych pojedynków trwających nawet 120 minut. W kolejnej rundzie szybko odpadliśmy z LM i już pozostała tylko liga. Inne ekipy takie jak United czy Chelsea grały dalej na trzech frontach i nie dali rady. Rozpędzaliśmy się i być może to zabrzmi dziwnie ale w mojej ocenie odpadnięcie tak szybko z LM i FA Cup nam pomogło.
Arsenal TV: Dobre wytłumaczenie i w dużej mierze zgadzam się z Tobą. A co sądzisz o tym, że grałeś tak mało? Słyszałem wypowiedzi mówiące o tym, że ty nie powinieneś się cieszyć z tego mistrzostwa.
Ja: Na placu gry zameldowałem się dwanaście razy więc czy to mało jak na 17 latka z Arsenalu? Nie wiem i nie mi to oceniać. Ciesze się, że w ogóle grałem a dla mnie nie liczą się nagrody indywidualne tylko drużynowe i to mi sprawia frajdę. Wygraliśmy i mam prawo się z tego cieszyć bo może gdybym nie zagrał w kilku meczach to United dziś by świętowali.
Arsenal TV: Masz rację i zgadzam się z Tobą. A jak czujesz się w kadrze na nowej pozycji? Mowa tu o prawym napastniku.
Ja: Ta pozycja jest ciekawa ale trochę trudno mi się przestawić bo ciągnie mnie jednak do tego środka ale zagram tam gdzie trener chce. Najważniejsze, że w ogóle gram w tej kadrze i mam nadzieję, że w Pucharze Afryki też zagram.
Arsenal TV: Miejmy nadzieję, że zagrasz i pokażesz się z dobrej strony bo okrzyknięto Cię nadzieją Afryki. Teraz spytam o o przyszły sezon. Jakie masz nadzieję związane z nim? Gdy zameldujesz się się znów dwanaście razy na boisku to będziesz z tego zadowolony?
Ja: Jeżeli znów byśmy wygrali ligę to jak najbardziej. Nawet raz bym mógł zagrać bo wygrać w wieku 17 i 18 lat mistrza Anglii to już by był kosmos. Ale postaram się pobić ten rekord chociaż o jedno oczko i wyjść te trzynaście razy. Liczę też na spotkania w Lidze Mistrzów no i że zajdziemy dalej. Arsenal od dawien dawna nic nie wygrał a gdy odeszli Fabregas i Nasri spisano nas na straty. My pokazaliśmy pazur i chcemy w tym sezonie się znów dobrze pokazać.
Arsenal TV: Ostatnie pytanie będzie kluczowe dla wszystkich fanów Arsenalu. Czy zostajesz w Kanonierach? W poprzednich wypowiedziach to sugerowałeś ale zdradź nam jak będzie naprawdę.
Ja: Znów na waszej antenie to oświadczam. Chcę wypełnić kontrakt, który kończy mi się po tym sezonie. Postanowiłem zostać i mimo tego, że nie gram dużo to nauczyłem się sporo i chce się jeszcze uczyć. Nie widzę na razie siebie w innej lidze i póki co gram w Kanonierach. Co będzie po sezonie? Tego nie wiem.
Arsenal TV: Oby ta deklaracja znów przyniosła wam dużo sukcesów. To pytanie było ostatnie. Teraz jest dłuższa przerwa więc wypoczywaj i wróć do nowego sezonu świeży. Dziękuje za wywiad.
Ja: Oby oby. Tak teraz wypoczynek mi się przyda. Również dziękuje za wywiad i myślę, że jeszcze pan mnie nie raz zaprosi. <śmiech>


Podsumowanie tego sezonu w liczbach

Klub
Występy: 12
Minuty na boisku: 374
Gole: 2
Asysty: 0
Średnia ocen: 6.7

Kadra
Występy: 6
Minuty na boisku: 404
Gole: 7
Asysty: 1
Średnia ocen: 7.2


Short pass accuracy 59 ==> 60
Long pass accuracy 64 ==> 65

Na zakończenie tego krótkiego podsumowania moje TOP 3 gole tego sezonu według oczywiście Arsenal TV :). Zgadzacie się z ich opiniom?

Top 1 Ghana vs Syria


Top 2 Fulham vs Arsenal



Top 3 Arsenal vs Bate Borysów

Super_Mario

  • Gość
Odp: Akaélé ! Wywiad ! Sprawdź czy zostałem w Kanonierach! Małe podsumowanie!
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 15, 2011, 21:17:29 »
Bardzo dobry wywiad. Po części się zgadzam z tą teorią, że wygraliście Mistrza przez to, że wcześniej odpadliście z PA i LM. Nie musieliście grać meczy co 3 dni tak jak (zapewne) Manchester czy Chelsea.

Takie teorie, że nie zasługujesz na to by się cieszyć z Mistrzostwa to zwykłe sk***ństwo :( Tacy kibice nie mają prawa nazywać się kibicami. Dołożyłeś swoją cegiełkę do tego muru i masz prawo cieszyć się z tego mistrzostwa. Ciekawe jakby śpiewali, gdybyś zagrał tylko jeden mecz w sezonie, w ostatniej kolejce i po Twoim golu Arsenal by zdobył Mistrza.

Mam nadzieję, że Arsene da Ci więcej szans na grę, bo sezon szybko minie i Arsenal nie przedłuży z Tobą umowy :( Najprawdopodobniej skończysz gdzieś w Holandii albo we Francji. Jak do marca następnego sezonu nie będziesz często grywał, a dostaniesz ofertę z innego ale konkretnego klubu w BPL (np. Everton, Sunderland, Fulham, Bolton, Newcastle, itd...), bo może tak być, to bym na Twoim miejscu odszedł. Potem zawsze można wrócić do Arsenalu (zawsze szansa jest) :) 

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Akaélé ! Wywiad ! Sprawdź czy zostałem w Kanonierach! Małe podsumowanie!
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 16, 2011, 00:14:29 »
popieram w stu procentach slowa mario o transferach po sezonie, jesli nie bedziesz czesto gral, a dostaniesz konkretna oferte z jakiegos dobrego klubu to bym z tego korzystal napewno.
zasluzenie wygraliscie lige, pracowiliscie mocno w rundzie wiosennej o ten puchar i nie ma co plakac ze odpadliscie wczesniej z lm czy tez z pucharow, to jest nie wazne, najwazniejsze teraz jest mistrzostwo anglii.
co do wywiadu, to nie ma co pisac, dobry wywiadzik, fajnie sie czytalo, ale kilka literowek czy tez brakow niektorych wyrazow zauwazylem. ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Akaélé ! Wywiad ! Sprawdź czy zostałem w Kanonierach! Małe podsumowanie!
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 16, 2011, 14:07:54 »
Kolejny bardzo fajny wywiad. Mam nadzieję, że w tym sezonie staniesz się nieco ważniejszą postacią w ekipie Kanonierów i będą chcieli żebyś dalej grał dla nich. Tak jak pisze Mario jeśli dostaniesz jakąś ofertę ze słabszego klubu też bym przyjmował, tam będziesz na pewno dostawał więcej szans.
W kadrze świetnie się spisujesz, średnia bramek ponad 1 na mecz. Szkoda, że w Arsenalu tak nie idzie ale masz potencjał i myślę, że w Arsenalu to widzą i dadzą Ci więcej czasu na pokazanie isę w przyszłym sezonie.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Akaélé ! Wywiad ! Sprawdź czy zostałem w Kanonierach! Małe podsumowanie!
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 16, 2011, 15:45:44 »
Bardzo długi wywiad ale bardzo ciekawy i przyjemnie się czytało. Sezon można uznać za udany mimo że zagrałeś mało w Arsenalu i w reprezentacji byłeś ważnym ogniwem.

Bramki przepiękne ja bym miał problem jaką wybrać za najlepszą każda inna ale efekt ten sam BRAMKA.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Akaélé ! Wywiad ! Sprawdź czy zostałem w Kanonierach! Małe podsumowanie!
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 16, 2011, 16:30:20 »
Bardzo dobry wywiad, widać jesteś wyluzowanym i pewnym siebie zawodnikiem. Choć myślę, że zbyt na luzie traktujesz tego dziennikarza. Przepisy ligi angielskiej mówi, że jak masz 10 występów w klubie to możesz cieszyć się z mistrzostwa. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie zaliczysz więcej występów w drużynie. Myślę, że zgodzę się z tobą pomogło wam szybkie odpadnięcie z Pucharu i Ligi Mistrzów ciężko grać.

Popieram zdanie osób wyżej, jeśli nie będziesz grał to uciekaj do innego klubu. Powodzenia dalej.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Akaélé ! Wywiad ! Sprawdź czy zostałem w Kanonierach! Małe podsumowanie!
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 16, 2011, 20:25:30 »
wciągnąłem się tymi dwoma wywiadami. naprawdę ci one wyszły. hmmm... czy ja wiem, czy to dobry pomysł byłby, opuszczenie Londynu, jesteś jeszcze bardzo młody, i wypożyczenie to chyba najrozsądniejsze wyjście. ale dobrze że w wywiadzie niejako wywarłeś presję na swoim menagerze.

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: Akaélé ! Wywiad ! Sprawdź czy zostałem w Kanonierach! Małe podsumowanie!
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 17, 2011, 11:09:54 »
Ładnie to wygląda ;)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Trzy mecze w nowym sezonie za mną!
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 17, 2011, 14:25:45 »
Po wypoczynku sezon rusza i trzy mecze za mną. Sparing - kadra - sparing. Tak to wyglądało i było nieźle chociaż w tym najważniejszym meczu w kadrze nie poszło najlepiej. Za nami też pierwsza kolejka Premier League. Ja niestety nie zagrałem z Tottenhamem a my na inaugurację przegraliśmy aż 4:1.


Arsenal vs KAA Gent

Nie będę się tu rozpisywał i tracił czas na jakieś dłuższe wywody tylko określę to spotkanie tak - Spektakl jednego aktora. Tym aktorem byłem ja, wygraliśmy 6:1 a ja zdobyłem trzy gole i zaliczyłem dwie asysty. Lepszego początku nie mogłem sobie wymarzyć. Jednego gola strzeliłem z karnego żeby nie było, że jestem najlepszy. 69 minut na boisku i wszystko ok.






Przed meczem podszedł do mnie reporter jakiejś tam stacji i zapytał
- Jak się czujesz przed pojedynkiem Akaele kontra Hazard?
- Nie wiem jak się czuje przed tym pojedynkiem bo takiego nie ma. Jest mecz Ghana kontra Belgia.
Tak mu odpowiedziałem i skończyliśmy rozmowę. Dziwny gościu ale mniejsza o nim. Ja już standardowo na RWF, mogłem nie uczyć się tej pozycji i dalej spokojnie grałbym na CF a tak to lipa straszna. Urodziłem się środkowym napastnikiem więc chce nim być. W Arsenalu też cyrki ale o tym to w kolejnych odcinkach. Mecz był toczony w dobrym tempie. Ja zagrałem dobrze i tylko Gillet uratował Belgię przed stratą gola. Nie było w tym spotkaniu jakiegoś wielkiego faworyta ale Belgia pokazała, że ma Lukaku i on potrafi wykorzystywać okazje. Najpierw w 72 a później w doliczonym czasie gry wtrącił piłkę do bramki i po prostu nas skarcił. Szkoda, że tak to się kończy no ale cóż. Mam nadzieję, że do Pucharu Narodów Afryki nauczę się grać na tej mojej pozycji bo wiem, że już mnie trener nie wystawi na CF.

Bramki
Lukaku (Martens) 0:1 72'
Lukaku (Vermalen) 0:2 90'+
Moja ocena: 6.5 (cały mecz)





W meczu z Dinamem na lewej pomocy zagrał nasz bramkarz Wojtek Szczęsny. W sparingu z Gent zagrał na prawej obronie, nie wiem co ten Wenger robi ale dobra. Szkoda tylko, że mnie na bramkę nie postawił jeszcze. Sparing pod nasze dyktando. Ja strzeliłem gola a my wygraliśmy 2:1.





Dostałem powołanie na mecz z Wigan!

Abismail

  • Gość
Odp: Akaélé ! Trzy mecze w nowym sezonie za mną!
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 17, 2011, 14:35:07 »
Zarąbisty masz ten komentarz. Mógłbyś dać linka, żebym se pobrał :p

A wracając do twojej kariery, super mecz z Gentem, udział w 5 bramkach nie zdarza się codziennie. Szkoda porażki z Belgią, ale pojedynek Akaele vs Hazard musiał być ciekawy. Fajnie, że wygraliście z Dynamo i że bramę strzeliłeś. Cieszę się z twojego powołania na mecz z Wigan. Czekam na zwrot wydarzeń. :p

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Akaélé ! Trzy mecze w nowym sezonie za mną!
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 17, 2011, 15:02:43 »
No ten Wenger to zaczyna sobie z tobą lecieć w kulki w dwóch sparingach zdobyłeś 4 bramki, a nadal cie nie wystawił w lidze. Dobrze, że dostałeś w końcu powołanie na mecz z Wigan, może strzelisz dwa gole. Teraz słów kilka o meczu z Belgią, Lukaku pokazał, że gra bardzo dobrze i umie zdobyć gole. Belgia to mocna ekipa, więc porażka nie dziwi. Pojedynek Hazard vs Akaele wygrywa Belga (o ile takim był)

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Akaélé ! Trzy mecze w nowym sezonie za mną!
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 17, 2011, 15:23:42 »
hah Wojtek Szczęsny w polu? :D
" border="0

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Akaélé ! Trzy mecze w nowym sezonie za mną!
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 17, 2011, 18:25:40 »
Szczęsny na skrzydle, Wenger dziwne decyzje podejmuje, może Szczęsny jest szybszy od Walcotta ;D  ;D  ;D

Z Tottenhamem porażka 4-1 na początek sezonu, falstart
Z Gent się rozstrzelałeś. Hattrick i 2 asysty w 70 min, nieźle.
Widzę że musisz wytrenować RWF do gry w kadrze. Lukaku was nieźle urządził w końcówce meczu dwa gole straciliście i porażka. W Arsenalu grasz coraz lepiej i trener postawił na ciebie z Wigan, powodzenia  ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Akaélé ! Trzy mecze w nowym sezonie za mną!
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 17, 2011, 18:28:55 »
Wojtek na prawej obronie ? masz jakiś na pewno błąd w patchu. Dziwna ta kariera, bardzo nie typowa a na temat tych bramek wole się nie wypowiadać.
Bardzo dobry mecz z Gent, zagrałeś lepiej od wszystkich zawodników na boisku ale zagrałeś bardzo głupio bo biegałeś i biegałeś i byłeś już wykończony po przeszło godzinie gry, nie potrafisz taktycznie pomyśleć i rozłożyć sił na cały mecz.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Akaélé ! Trzy mecze w nowym sezonie za mną!
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 17, 2011, 23:55:41 »
Ostatnie 3 mecze bardzo dobre w twoim wykonaniu. 4 bramki w tym aż 3 w meczu przeciwko KAA Gent nic tylko pogratulować. Szkoda że nic nie udało się strzelić w meczu reprezentacji.

Szczęsny jest bardzo wszestronnym graczem: bramkarz, prawa obrona i lewa pomoc :)


Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Pierwsza runda dobiegła do końca. Co się wydarzyło w moim życiu?
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 19, 2011, 21:05:07 »
Pierwsza runda minęła. Miałem opisywać normalnie ale nazbierało się tych spotkań no i nakreślę wam tutaj całe te wydarzenia. Pierwsze mecze ze mną na ławce, ja grywałem nawet po 40 minut a my wygrywaliśmy po 3:0. W meczu z Sunderlandem strzeliłem bardzo ładnego gola, który dał nam jeden punkt (bramkę wrzucę kiedyś tam :D). W meczu z Norwich zadebiutowałem na pozycji AMF i przegraliśmy 0:1. Przełomem okazało się spotkanie w LM z Valencią. Zagrałem 15 minut i znów uratowałem nam punkt a w dodatku mogliśmy dzięki mnie zgarnąć całą pulę. Od tej pory grałem na AMF a nam nie szło. Dostałem ofertę z Aston Villi a z drugiej strony kontrakt od Arsenalu, który mogłem przedłużyć o sezon. Pomyślałem sobie " Jeszcze 1,5 sezonu jako AMF? ". Przegrywaliśmy bądź remisowaliśmy 0:0 i lecieliśmy na dno. Ja podawałem idealne piłki ale brakowało kogoś do wykończenia. Ja też nie jestem doskonały i na CF też marnowałem sytuację ale nie tyle i nie w tylu meczach. Za największą porażkę uznam przegraną z Urugwajem 1:0. Znów tej pajac Suarez był górą. Ale jeszcze zaśmieje mu się w tą jego mordkę. Dużo na treningach spędziłem wykonując karne i trener Wenger wyznaczył mnie do tego. W meczu ligowym z Wolverhampton zdobyłem dwa gole i obydwa strzeliłem z karnego. Wygraliśmy 3:2 no i coś zaczęło się dziać.

Wtedy postanowiłem, że podpiszę kontrakt! Nie będę uciekał z tonącego statku tylko zrobię wszystko by wrócić z nim na powierzchnię. Mogę grać jako ten AMF bo źle się nie gra. W między czasie jakaś asysta wpadła ale prawdziwy przełom był w meczu ze Swansea. Dzień przed tym spotkaniem graliśmy sparing z Sheriffem Tiraspol i wróciłem na CF. Zaprezentowałem się dobrze i z Łabędziamy wystąpiłem właśnie na tej pozycji. Już w pierwszej minucie zdobyłem pięknego gola ale goście odpowiedzieli dwoma trafieniami Dobbiego.  W 37 minucie doprowadziłem do wyrównania na 2:2 ale minutę później znów Dobbie strzelił na 2:3. Wkurzyłem się strasznie i ryczałem wręcz jak lew na chłopaków. Po przerwie wyszedłem tak zdeterminowany, że w 46 minucie z karnego strzeliłem na 3:3 a w 64 minucie ustaliłem wynik na 4:3 strzelając przy tym cztery gole - szaleństwo! Wygraliśmy a po meczu trener Swansea to spotkanie opisał to tak " My mieliśmy szybkie kontry i Dobbie'go ale Arsenal miał niebotyczne umiejętności Akaele! ". Po tym spotkaniu było ciekawe spotkanie z United, wygraliśmy 4:2 a ja zaliczyłem dwie asysty, które pozwoliły nam spokojnie grać. Od meczu ze Swansea wywalczyłem sobie miejsce w pierwszej jedenastce na pozycji środkowego napastnika. Nie grywam całych spotkań no ale dobre i te 60-70 minut. Przez ten czas mogę namieszać. Z LM niestety odpadliśmy, po remisach z Spartakiem Moskwa i porażce z Valencią mieliśmy tylko matematyczne szanse na awans. Ja w ostatnim meczu z Hamburgerem trafiłem dwa razy ale na nic się to zdało bo i tak odpadliśmy. Zagramy w LE. Trafiłem jeszcze w meczu z Rangersami i z kimś tam na pewno i wyprowadziłem nas na ósme miejsce chociaż i tak tracimy do Chelsea 22 punkty ale nic nie jest niemożliwe. Jeżeli zdobędziemy mistrzostwo to przefarbuję na dłuższy okres czasu włosy na czerwono! W FA cup jesteśmy w półfinale no i mamy szanse na wielki finał. Moje statystyki postaram się wam podać w kolejnym poście.





Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Akaélé ! Pierwsza runda dobiegła do końca. Co się wydarzyło w moim życiu?
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 19, 2011, 21:22:49 »
no i wkońcu udało ci się wywalczyć tobie miejsce w podstawowej jedenastce arsenalu, czyli jednak opcja przedluzenia kontraktu nie byla bledna i bardzo dobrze ci idzie. mam nadzieje ze taka dobra twoja passa jak w meczu ze swansea bedzie trwala dluzej i uda ci pomoc mojemu ukochanemu arsenalowi awansowac w gore tabeli i moze wygrac puchar ligi europejskiej. tego wam zycze.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Akaélé ! Pierwsza runda dobiegła do końca. Co się wydarzyło w moim życiu?
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 19, 2011, 21:37:01 »
Jest postęp. Grywasz w podstawowym składzie, dobre i te 60-70 min. Ty strzelasz, asystujesz. Niestety wyniki (patrząc na tabele) są fatalne. Ósme miejsce w lidze i co najgorsza odpadnięcie z grup Ligi Mistrzów, ale jest ten FA Cup  ;) Zagrałeś kilka świetnych spotkań. Najlepsze ze Swanseą. Genialny mecz. Wygraliście 4-3 ty strzeliłeś 4 gole, a ten Dobbi 3gole. Ładnie się zachowałeś, że zostałeś. Jesteście rozczarowaniem, a ty nie zamierzasz opuścić jak to nazwałeś "tonącego statku" . Czekam jeszcze na statystyki mam nadzieję, że kolejny post będzie prędko  ;D

Abismail

  • Gość
Odp: Akaélé ! Pierwsza runda dobiegła do końca. Co się wydarzyło w moim życiu?
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 23, 2011, 08:38:56 »
Dobrze, że Wenger na Ciebie wreście postawił. Grasz dobrze, super podajesz ale te bufony nie umieją z paru metrów strzelać (wiem coś o tym grałem 6 sezonów BAL w podstawowym składzie). Wyniki zespołu fatalne z drobnymi fajerwerkami.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Akaélé ! Pierwsza runda dobiegła do końca. Co się wydarzyło w moim życiu?
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 23, 2011, 08:38:56 »