Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235203 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1040 dnia: Styczeń 09, 2012, 18:56:06 »
Życzę szybkiego wykaraskania się z kłopotów, naprawdę :) Jak zajrzałem na nazwę wątku, serce zadrżało (naprawdę!), że w ogóle kończysz... Czekam na powrót!



Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1041 dnia: Styczeń 09, 2012, 19:28:32 »
Mi też wzrosło tętno jak to zobaczyłem. Spodziewałem się najgorszego, ale na szczęście "tylko" ograniczasz pisanie swojej kariery. Mam nadzieję, że twój problem szybko się wyjaśni

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1042 dnia: Styczeń 09, 2012, 19:30:12 »
Już myślałem, że OFa Ci szlak trafił :p albo, że Ci się znudziło ;)

Nie no, czekamy na kolejne relacje, byłoby jakoś tak smutno bez Ciebie, więc szybciutko rozwikłaj te swoje problemy i wracaj ;)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1043 dnia: Styczeń 09, 2012, 19:32:47 »
Już tak nie przesadzajcie. Bo jeszcze zawału dostaniecie...

Uporządkuj swoje sprawy i wracaj. Nie przejmuj się karierą, nawet odpuść ją sobie na kilka dni, aż do wyjaśnienia wszystkiego. Pozdrawiam.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1044 dnia: Styczeń 09, 2012, 19:32:54 »
Oczywiście że ja cię rozumiem. Liczę że kariera będzie trwać dalej, a ty wywiniesz się z tego ''bagna''.
" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1045 dnia: Styczeń 09, 2012, 19:45:14 »
Już tak nie przesadzajcie. Bo jeszcze zawału dostaniecie...

Ja to powiedziałem zupełnie szczerze :) Wciągnałem się jak nie wiem co :)



Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1046 dnia: Styczeń 09, 2012, 22:47:13 »
Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale trzymam kciuki za dobry finish całej sprawy.
Trzymamy kciuki i czekamy na news'a. ; )

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1047 dnia: Styczeń 09, 2012, 22:49:16 »
Już myślałem że koniec opisywania. Nie wiem o co chodzi ale powodzenia życzę. Oby się wszystko ułożyło.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1048 dnia: Styczeń 10, 2012, 09:12:22 »
Jezu jak się przestraszyłem ,że to już ogólny koniec jednak jak wszystkim ulżyło ,że to tylko taka przerwa !! Czekam na powrót !!

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1049 dnia: Styczeń 10, 2012, 17:48:22 »
Powiem szczerze,że śmierdzi mi tu,albo jakimiś problemami w szkole z ocenami, albo leżysz na chirurgii dziecięcej z podbitym okiem, lub czymś gorszym.
Życzę szybkiego wykaraskania się z problemów i powrotu do opisywania, bo na chwilę obecną Twoja kariera jest jedną z najlepszych, jeśli chodzi o długość prowadzenia jej(wierność do klubu) i ogólny styl graficzny i merytoryczny, choć przyznam,że nie rzadko w Twoich karierach dojrzałem błędy ortograficzne,ale to każdemu może się wymsknąć w sumie ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1050 dnia: Styczeń 10, 2012, 19:19:51 »
Powiem szczerze,że śmierdzi mi tu,albo jakimiś problemami w szkole z ocenami, albo leżysz na chirurgii dziecięcej z podbitym okiem, lub czymś gorszym.

Myślę, że skoro nie powiedział od razu, to jego sprawa i nie chce jej wyjawić ;) I dlaczego dziecięcej? :P



Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1051 dnia: Styczeń 10, 2012, 19:42:03 »
Michał on jest w twoim wieku:p

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1052 dnia: Styczeń 10, 2012, 20:05:17 »
I dlaczego dziecięcej? :P
Bo do 18 roku życia leży się na chirurgii dziecięcej.Sam leżałem, to wiem :).
Michał on jest w twoim wieku:p
I co z tego wynika ??
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1053 dnia: Styczeń 10, 2012, 20:09:23 »
Co do tego " bagna " to chodzi o to, że odezwali się " starzy... znajomi " i niestety teraz trzeba się z nimi z pewnych spraw rozliczyć... Zresztą tłumaczyć się wam nie muszę.
Mam nadzieję, że do czwartku powrócę.

PS. Panowie nie róbcie tutaj śmietnika o to ile mam lat czy w ogóle.. Można sobie wejść w opcje profilu i tam jest zapisany mój wiek.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2012, 20:12:32 wysłana przez mojsesh »

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1054 dnia: Styczeń 10, 2012, 20:52:44 »
Nie wiem co powiedzieć, kolego. Życzę powodzenia, niech będzie z Tobą Bóg (jeśli jesteś wierzącym, rzecz jasna). Załatw te sprawy, bądź twardy :)

Kariera jest naprawdę świetna, ładnie się czyta (ale jestem na humanie w liceum, to wiem, sporo błędów merytorycznych, interpunkcja nie zawsze dobra, literówki i pisownia wielką lub małą literą też do poprawy), estetyka jeśli chodzi o grafikę, to też naprawdę ładna.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Przykro mi.. Szczegóły na 70 stronie. |
« Odpowiedź #1055 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:18:58 »

25. kolejka

" Rezerwowi ratują jeden punkt. "


Real Madryt 2-2 Racing Santander
64' Hulk, 87' Higuain - 12' Munitis, 24' Adrian Gonzalez (FK)


Królewscy przed własną publicznością zremisowali z Racingiem Santander 2-2 (0-2). Pierwsza połowa w wykonaniu Królewskich była czymś tragicznym. Ekipa prowadzona przez Jose Mourinho w pierwszej połowie po za oddanym niecelnym strzałem z rzutu karnego nic ciekawego nie pokazała. Racing grał dobrze. Wykorzystał to co było mu dane i nieoczekiwanie, lecz w pełni zasłużenie prowadził po pierwszej połowie. W drugiej odsłonie gry Królewscy po sześćdziesięciu minutach grali tylko trzema defensorami, a aż czterema napastnikami co poskutkowało dwiema bramkami, które dały jeden punkcik.

Przejdźmy teraz do analizy wszystkich czterech trafień. W 11 minucie rzutu karnego nie wykorzystuję Ronaldo. Goście od razu ruszają z kontrą. Munitis, który otrzymał świetne podanie od kolegi z boiska zaczął dryblować po czym przeszedł defensywę Królewskich i zdobył pięknego gola. Następny gol padł w 24 minucie. Sakho sfaulował Acoste i sędzia odgwizdał przewinienie, lecz nie ukarał młodego defensora Królewskich. Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Adiran Gonzalez i po oddaniu precyzyjnego strzału mógł cieszyć się ze zdobytego gola. W drugiej połowie Królewscy grali już inny futbol. Po nieco ponad godzinie gry na placu gry pojawił się Hulk oraz Higuain. Od tego momentu gra Los Blancos była co raz lepsza o czym na pewno świadczy strzelona bramka w 64 minucie. Hulk dostał piłkę od Ronaldo i po krótkim dryblingu na boku pola karnego oddał mocny strzał po którym piłka wpadła do siatki. Pod koniec spotkania w pole karne dobrze zacentrował crack Królewskich - Ronaldo. Wydawało się, że bramkarz złapie piłkę, jednak futbolówka przeleciała po rękach Tono i trafiła do Higuaina, który bez najmniejszego problemu doprowadził do remisu.

Każdy myślał, że to będzie łatwy mecz, jednak goście pokazali się z dobrej strony. Jedyne co można uznać za plus po tym meczu to dobre zagranie taktyczne Mourinho dzięki któremu Królewscy zdołali doprowadzić do remisu. Strata do pierwszej Barcelony wynosi już cztery punkty, a do drugiego Atletico Królewscy tracą dwa oczka.

" Szkoda, że nie udało nam się wygrać... W drugiej połowie nasza gra była już lepsza. Jose pokombinował trochę z ustawieniem dał szanse do gry mi i Gonzalo i jak widać nie pomylił się co do wyboru nowych graczy. Ja żałuje mojej sytuacji z końcówki meczu, gdzie mogłem trafić bramkę, jednak minimalnie się pomyliłem.. " - zakończył niezadowolony z wyniku spotkania Hulk.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
8/10



Tabela, strzelcy oraz asystenci..


Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Rezerwowi uratowali wynik.. | Starta się powiększa.. |
« Odpowiedź #1056 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:28:51 »
Mecz dość dobry, remis to nic złego, ale Real stać na więcej (wiem że niektórzy z głównego składu potrzebowali odpoczynku), jak na razie jest 25 kolejka, myślę ze uda ci się wygrać rozgrywki La Liga :).
" border="0

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Rezerwowi uratowali wynik.. | Starta się powiększa.. |
« Odpowiedź #1057 dnia: Styczeń 12, 2012, 20:19:13 »
Ech po tym spotkaniu zajmujesz trzecią pozycję w lidze , a przed tobą Atletico i Barca.Pewnie jeszcze uda ci się ich przegonić i walczyć o wygranie tej ligi.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Rezerwowi uratowali wynik.. | Starta się powiększa.. |
« Odpowiedź #1058 dnia: Styczeń 13, 2012, 14:58:42 »
No z Racingiem łatwo nie było, przez 64 minuty przegrywaliście 0:2, mimo,że w 11 minucie karnego miał Ronaldo, lecz nie trafił, a Racing wyprowadził zabójczą dla was kontrę.
Potem w drugiej połowie na placu gry pojawił się duet Hulk-Higuain(zawsze uważałem,że jest lepszy od Benzemy), który zmienił obraz meczu i dał Ci bardzo cenny dla losów tabeli punkt, bo gdybyś nie zremisował to ciężko byłoby odrobić 5 pkt do Barcelony, a tak 4 punkty różnicy to strata jak najbardziej do odrobienia, chyba przed Wami jest jeszcze jedno GD, prawda(MOGĘ SIĘ MYLIĆ!!), więc liczę,że tą stratą odrobisz i znów będziesz mistrzem Hiszpanii ;).
Powodzenia w kolejnych meczach :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Rezerwowi uratowali wynik.. | Starta się powiększa.. |
« Odpowiedź #1059 dnia: Styczeń 13, 2012, 15:24:34 »
Szkoda, że prąd Ci wyłączyli... Wracając do meczu no to na pierwszą połowę wyszedłeś jak cień samego siebie i Racing szybko to zauważył po czym zasłużenie zdobył dwa gole. Potem Mourinho wystawił formację 3-3-4 no i musiała ona przynieść skutki. Udało się strzelić dwa gole i jest chociaż ten jeden punkcik, do Barcy 4 punkty więc to nie jest dużo. Dasz radę.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Rezerwowi uratowali wynik.. | Starta się powiększa.. |
« Odpowiedź #1059 dnia: Styczeń 13, 2012, 15:24:34 »