Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235258 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #720 dnia: Grudzień 24, 2011, 01:47:44 »
Brawo! Wielkie spotkanie na Bernabeu, jesteś w finale! Higuain w świetnej formie, widać, że jest w gazie. Ciekawe, że kiedy grałem sobie ML Realem, też zaczął strzelać w okresie marzec-kwiecień, a do końca uzbierało mu się 19 bramek :o. Finał z Barceloną - wszystko się może zdarzyć, jak w każdym Gran Derbi. Hiszpanie kompletnie zdominowali LM, jak kilka lat temu mieli to w zwyczaju Anglicy.



Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #721 dnia: Grudzień 24, 2011, 08:26:12 »
Mecz horror. Zdołałeś wyrównać stan meczu w 90minutach i mieliśmy dogrywkę, później strzeliłeś dwie bramki i straciłeś jedną i fenomenalnie trafiłeś do finału z Barceloną. Powodzenia w finale :D
" border="0

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #722 dnia: Grudzień 24, 2011, 09:13:09 »
Mecz Maskara ;) ale nie dałeś sie ponieść nerwom ten gol Higuaina był naprawdę kluczowy.Brawo za zwycięstwo i teraz czekamy na ten emocjonujący mecz z Barceloną licze że będzie sie w nim działo.Gratulacje za awans do Finału ligi Mistrzów :)

Offline Maor 5

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #723 dnia: Grudzień 24, 2011, 10:11:55 »
Dramat ! Mecz niczym Wisła vs Apoel z rewanżu. Do ostatniej minuty nikt nie był pewny awansu. Gdyby nie Higuain mogłeś odpaść. Argentyńczyk prowadzi twój zespół do sukcesów na krajowym i europejskim rynku. Teraz czas na finał z moja Barceloną :D. Powodzenia.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
FC Barcelona by, Maor5


Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #724 dnia: Grudzień 24, 2011, 13:55:42 »
Niesamowity dreszczowiec zafundowali swoim kibicom piłkarze "Galacticos". Higuain nie zawodzi i strzela w ważnych spotkaniach. W finale zmierzysz się z Barceloną. Tak myślę, że znowu dojdzie do dogrywki. ;P

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #725 dnia: Grudzień 24, 2011, 14:09:09 »
To był ciężki mecz dla Realu, jednak daliście radę. Co się stało, że Milan w tak ważnym meczu zagrał El Shaarawy'em w ataku ???

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #726 dnia: Grudzień 24, 2011, 14:40:50 »
Co za spotkanie z Milanem. Niestety rywale mieli przewagę z pierwszego spotkania i to Wy musieliście postawić wszystko na jedną kartę, chociaż nie wyszliście tak ofensywnie jak choćby w pierwszym spotkaniu. Po 90 minutach udało Wam się wyrównać stan rywalizacji. Na tablicy widniał wynik taki sam jak po meczu w Mediolanie - 2:1. W dogrywce musieliście dać z siebie wszystko. Udało się zdobyć gola w końcówce pierwszej połowy dogrywki. Ładne dośrodkowanie Xabiego na bramkę zamienił Coentrao i to Wy byliście bliżej finału Ligi Mistrzów, jednak rywale nie zmierzali się poddawać i w 111 minucie udało się zdobyć gola, który dawał awans mediolańczykom. Casillas sfaulował rywala w polu karnym, i pewnie jedenastkę na bramkę zamienił Taiwo. Awans się oddalił, jednak od czego macie Ronaldo, który przeprowadził świetną akcję i w sytuacji 2 v 1 podał piłkę do Higuaina, który takich sytuacji nie zwykł marnować i finał jest wasz. Świetny mecz, brawo.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #727 dnia: Grudzień 24, 2011, 14:51:35 »
Tak jak typowałem, już przed ćwierćfinałem szykuje się Gran Derbi w wielkim Finale Ligi Mistrzów. Sprawdziło się jednak nie mam powodu do domu bo wytypowałem dwie najsilniejsze ekipy jakie miałem do wyboru. Powodzenia życzę bo może być ciężko wygrać w finale z Barceloną. W lidze sytuacja także bardzo napięta jednak z każdym zwycięstwem przybliżacie się ku kolejnemu mistrzostwu. 

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #728 dnia: Grudzień 24, 2011, 15:19:32 »
Co to było za widowisko!!! Gdy na trafienie Kaki w ósmej minucie, odpowiedział w drugiej połowie Abate wydawało się,że będziesz ciężko Ci doprowadzić do dogrywki, ale za sprawą Benzemy udało się to. To była twoja pierwsza dogrywka w LM, prawda?. Cieszy to,że udało Ci się w niej strzelić dwa gole, ale gol Taiwo z karnego na pewno podniósł Ci ciśnienie. Na szczęście Higuain, po podaniu Ronaldo dał drugi pod rząd finał. To,że zagrasz z Barceloną było wiadomo po pierwszym meczu, liczę,że pokonasz ich, powiedzmy 2:0.
Powodzenia w następnych meczach ;)!!
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #729 dnia: Grudzień 24, 2011, 15:22:20 »
Czekam na wielki finał z dumą Katalonii, bo 2 meczach niemocy pokonania Barcelony w lidze mam nadzieję że dasz im radę, ale teraz będzie jeszcze ciężej. Obstawiam że po dogrywce 3:2 dla ciebie.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #730 dnia: Grudzień 24, 2011, 16:18:57 »
widzę, że pod moją nieobecnośc narodziła się wielka i długa kariera. choć nie w sposób ogarnąć tego w jedną chwilę, to zapewniam cię, że będę się starał nadrobić zaległości. :D

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #731 dnia: Grudzień 24, 2011, 23:09:28 »
Ależ emocje. I dogrywka była potrzebna... :P Tym razem Higuain. Jak nie Ronaldo, to Igła. Ależ masz mocny skład. No i jest finał z Barceloną, która jednak pewnie rozgromiła Seville i to ona będzie faworytem.

Wpadnij do mnie . :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #732 dnia: Grudzień 25, 2011, 11:10:42 »
36. kolejka

" Spokojny mecz na Bernabeu "



Real Madryt 3-0 Real Sporting

39' Benzema (Ronaldo), 53' Higuain, 87' Higuain (Benzema)
51' Varane, 88' Sakho


Królewscy w ramach 36 kolejki na własnym stadionie podejmowali jedenastą siłę ligi z którą pewnie wygrali 3-0 (1-0). Cały mecz był bardzo ciekawym widowiskiem. Oba klubu próbowały tutaj zdobyć wiele bramek, jednak ta sztuka bardziej udała się Królewskim. Sporting maj także wiele okazji, lecz dziś defensywa Królewskich na czele z Ikerem Casillasem nie dawała żadnych szans rywalowi. Pierwszego gola przed przerwą zdobył Benzema, a w drugiej części dwa kolejne gole zdobył Gonzalo Higuain.

39min. - Ronaldo biegnie z piłką na bramkę rywala, lecz po chwili decyduję się na górne podanie piłki do Benzemy. Karim świetnie przyjął piłkę po czym ograł jednego rywala i oddał mocny strzał po którym piłka wpadła do bramki.

53min. - Ronaldo świetnie zagrywa w wolną uliczkę do Benzemy. Ten gdy już jest z piłką w polu karnym oddaję mocny strzał, lecz bramkarz zdołał to obronić. Po obronie piłka trafiła do Higuaina, a ten strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie Realu.

87min. - Benzema otrzymuję piłkę z głębi pola po czym zagrywa długą piłkę go Higuaina. Argentyńczyk przyjmuję futbolówkę, a następnie mija bramkarza i zdobywa swojego drugiego, a trzeciego ogólnie gola dla Królewskim w tym meczu.

Real wygrywa i nadal jest liderem ligi. Jak wiemy do końca pozostały już tylko dwie kolejki także jeżeli nogą się nie potknie to Real po raz drugi z rzędu zdobędzie Mistrzostwo Kraju.



37. kolejka

Malaga 2-3 Real Madryt

33' Fernandez (Baptista), 84' Baptista (Evra) - 8' Ronaldo, 63' Ronaldo, 75' Joselu (Higuain)

24' Carvalho

Ten mecz opiszę już wam w takiej formie, bowiem chcę dziś już skończyć ten sezon. Tak więc mecz od początku był pod dyktando Realu co w 8 minucie udokumentował Ronaldo, jednak gdy w 24 minucie czerwoną kartkę dostał Carvalho to mecz stał się dość wyrównanym widowiskiem. Rywale zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą. Na drugą część spotkania wyszliśmy tak samo zdeterminowani bo jeżeli w tym meczu padł by wynik remisowy to byśmy mogli się pożegnać z mistrzostwem kraju. W 63 minucie cios ponownie zadał Ronaldo i to my znów byliśmy na prowadzeniu. Za nie cały kwadrans gola dołożył jeszcze młody Joselu i byliśmy już nie mal pewni trzech punktów, jednak Malaga także zaatakował i zdobyła kontaktowego gola. Do końca meczu było już nerwówka, jednak to my wygrywamy i mamy nadal dwa punkty przewagi nad Barceloną. Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce, lecz za nim do tego dojdzie to zmierzymy się jeszcze z Valencią w Finale Pucharu Króla.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2011, 11:17:38 wysłana przez mojsesh »

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Liga BBVA na ostatniej prostej | Sprawdź dwa wyniki |
« Odpowiedź #733 dnia: Grudzień 25, 2011, 11:32:13 »
Przede wszystkim gratuluję awansu do finału Ligi Mistrzów. Po pierwszym meczu gdzie przegrałeś 2:1 szanse były bo grałeś u siebie. W Madrycie po 90 minutach było 2:1 i potrzebna była dogrywka gdzie znowu Higuain strzelił bramkę i dzięki tej bramce gracie w finale z Barceloną. Już się nie mogę doczekać tego meczu. W lidze nareście Barcelona straciła punkty i jesteś liderem jednak żeby wygrać ligę będziesz musiał wygrać ostatni mecz wtedy będzie można się cieszyć z drugiego z rzędu pucharu.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Liga BBVA na ostatniej prostej | Sprawdź dwa wyniki |
« Odpowiedź #734 dnia: Grudzień 25, 2011, 11:35:09 »
Dwa wspaniałe mecze, choć ten z Gijon trochę bez historii. Znów wielką formę pokazał Higuain, szacun dla niego. Jesteś już nawet nie jedną nogą Mistrzem, lecz tylko chwytasz ręką przeciwny brzeg. Zwycięstwem w ostatniej kolejce poluźniasz uchwyt i możesz cieszyc się z tytułu. Ale trzeba dopełnić tych formalności! Uważaj, żeby się nie potknąć, bo Barcelona tylko na to czeka.

PS. Może po sezonie sprowadź Javiego Martineza? Bo tyle asyst i przodownictwo w ich klasyfikacji przed Fabregasem i Iniestą robi wrażenie. Ładnie się chłopak rozwinął pod okiem Marcelo Bielsy.



Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Liga BBVA na ostatniej prostej | Sprawdź dwa wyniki |
« Odpowiedź #735 dnia: Grudzień 25, 2011, 13:13:12 »
No bardzo ciekawe spotkanie rozegraliście. Z Gijon można powiedzieć mecz bez historii, ale z Malagą już się działo. Gospodarze was nieźle postraszyli, ale od czego w swojej ekipie macie Ronaldo. Ostatnio razem z Higuainem tworzą atak marzeń.

Przed wami mecz z Valencią w CDR, trzeba wygrać i ten puchar. Ostatnia kolejka tak jak rok temu przyniesie nam rozstrzygnięcie w kwestii mistrzostwa.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Liga BBVA na ostatniej prostej | Sprawdź dwa wyniki |
« Odpowiedź #736 dnia: Grudzień 25, 2011, 13:16:35 »
Sporting rozbity, pewnie sięgasz po trzy punkty a mi się zachciało z nimi młodzikami zagrać :D. Potem ciężki mecz z Malagą, widać, że lubisz ostrą grę bo już nie zliczę, która to Twoja czerwona kartka :D. Ale na szczęście wypadło to bez konsekwencji, znów ten nieszczęsny Carvalho. Dobrze, że Zapata będzie :D. Powodzenia w CdR i w ostatniej kolejce. Mistrz na wyciągniecie dłoni, nie schrzań tego ;).

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Liga BBVA na ostatniej prostej | Sprawdź dwa wyniki |
« Odpowiedź #737 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:03:42 »
Copa del Rey - FINAŁ

" Dwójka rezerwowych zapewnia nam zwycięstwo "



Valencia CF 1-2 Real Madryt C.F
83' Aduriz (Pablo) - 8' Lass (Higuain), 70' Coentrao (Hazard)


Królewscy w finale Pucharu Króla do dobrym spotkaniu ograli ekipą Valencii 1-2 (0-1). Mecz był godny tego etapu rozgrywek. Obie ekipy dawały z siebie wszystko, aby sięgnąć po to trofeum. Królewscy na prowadzenie wyszli już w ósmej minucie, gdzie gola zdobył Lassana Diarra. Do końca pierwszej połowy obie ekipy odpowiadały atakiem za atak, jednak niektóre próby były już stopowane na linii defensywy. W drugiej połowie gola zdobył Coentrao i Królewscy mogli być już co raz bardziej pewni tytułu, jednak rywal także zaatakował, lecz po za honorową bramką nic już nie potrafił ustrzelić.

Przejdźmy teraz do analizy trzech trafień. Pierwsze z nich padło już w ósmej minucie. Tutaj świetnie zachował się Kaka, który dobrze rozciągnął całą akcję. Gdy podawał do Higuaina to ten znajdował się na dogodnej pozycji do oddania strzału, lecz Argentyńczyk wiedział, że za plecami ma Lassa i właśnie mu podał piłkę, a Francuz pięknym strzałem wyprowadza Real na prowadzenie. 76 minuta to kolejny gola w tym meczu. Xabi Alonso odbiera piłkę gdzieś w środku pola i dogrywa do Hazarda. Belg rozpoczyna drybling po czym podaję do Coentrao. Fabio wpada z piłką w pole karne i oddaję mocny strzał w stronę bramki. Bramkarz miał już piłkę w rękach, lecz strzał był tak mocny, że " przedziurawił " rękawice golkipera. Valencia na dwa trafienia Realu odpowiedziała jednym zdobytym w 83 minucie. Pablo po minięciu kilku rywali dograł dogodną piłkę do Aduriza, a ów gracz świetnie kładzie Casillasa na ziemie i zdobywa gola.

Mecz się zakończył i to ekipa Królewskich cieszyła się ze zdobytego trofea. Teraz przed nimi dwa bardzo ważne mecze. Jeżeli uda się je wygrać to ekipa z Madrytu ten sezon zakończy z aż pięcioma trofeami, bowiem wcześniej Królewscy wygrali Klubowe Mistrzostwa Świata oraz Super Puchar Europy.



Statystyki turniejowe





Wydanie: 64

Kilka zdań od piłkarzy


Iker Casillas - " To był bardzo wyrównany mecz. Z początku to może my przeważaliśmy, jednak po strzelonej bramce do ataków ruszyła Valencia, jednak dziś nasza defensywa działała bez szwanku. Gdy zdobyliśmy drugiego gola nie mogliśmy sobie pozwolić na rozluźnienie, jednak takie coś na stało i chwile później Valencia zdobyła bramkę. Do końca było już nerwowo, ale udało się wygrać. "

Lassana Diarra - " Może i nie strzelam za często, ale na tego gola opłacało się czekać. Cieszę się, że mój wkład w dzisiejsze spotkanie nie poszedł na marne. Nasza gra dziś wyglądała bardzo dobrze, ale także ekipa z Valencii grała dzisiaj doskonałe zawody. Pewno wielu z was spodziewało się tutaj bardzo łatwego meczu, lecz tak nie było. Nie można tutaj obstawiać wysokiej wygranej tylko dlatego, że w lidze mamy wielką przewagę nad tym klubem. Gdy już dochodzi do konfrontacji Valencia potrafi się zmobilizować i to właśnie dziś pokazała. "

Joselu - " Gdy oglądałem ten mecz z ławki to wyglądało to na bardzo emocjonujące widowisko. W 67 minucie wszedłem na plac gry i chwile później miałem szanse na zdobycie gola, lecz w ostatniej chwili obrońca wybił mi piłkę. Ogólnie cały ten puchar był miłą przygodą dla mnie. Grałem tutaj regularnie i zdobyłem sześć goli. Cieszę się, że mogłem dołożyć małą cegiełkę do końcowego sukcesu. "

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Casillas znów wzniósł ku górze Puchar Króla? |
« Odpowiedź #738 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:07:43 »
Bardzo fajny spektakl ;). Akcja za akcje, ciesze się, że Lass strzelił gola bo nawet go lubię ;). Gdy strzeliłeś drugą bramkę już chyba myślałeś, że to wygrałeś i Nietoperze to wykorzystały ale już na drugie ukucie ich stać nie było ;). Gratuluje kolejnego trofeum, teraz powodzenia w meczach o dwa puchary. Ligę zdobędziesz na pewno ale czy stać Cię na obronę Ligi Mistrzów? Szczerze to wątpię w to bo historia mówi co innego ;).

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Casillas znów wzniósł ku górze Puchar Króla? |
« Odpowiedź #739 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:09:26 »
Gratulacje kolejny puchar do gabloty. Mecz był bardzo wyrównany jednak to ty wygrałeś kto wie jak by się sprawy potoczyły gdyby rywal był skuteczniejszy. Joselu pokazał się ze świetnej strony i został najlepszym strzelcem w Pucharze Króla razem z Benzemą.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Casillas znów wzniósł ku górze Puchar Króla? |
« Odpowiedź #739 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:09:26 »