Autor Wątek: OM by Michał16ZenitSP-29 kolejka za nami, mecz z Napoli też, jak poszło OM ??|||  (Przeczytany 36203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: OM by Michał16ZenitSP-poznaliśmy grupy LM-sprawdź z kim zagra Marsylia.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 08, 2011, 15:57:51 »
Nancy pozostawiliście kompletnie bez szans, jednak... martwi na pewno to, że rywale oddając dwa strzały (w tym tylko jeden celny) zdołali wbić Wam gola. Na pewno trzeba będzie się nad tym zastanowić. Wy także powinniście popracować nad skutecznością, z 13 strzałów jedynie 5 celnych, wynik mógłby być wyższy.
Grupa bardzo ciekawa, jednak na pewno jesteście w stanie ją przejść. Aż tak bardzo nawet City bym się nie obawiał, chociaż wiadomo, że to bardzo silna drużyna to sądzę, że chociaż raz uda Wam się wygrać z nimi. Pozostałe ekipy spokojnie możecie zwyciężyć i tego wam życzę.

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-poznaliśmy grupy LM-sprawdź z kim zagra Marsylia.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 08, 2011, 16:22:55 »
Bardzo dobry mecz szkoda że straciłeś tą jedną bramkę, ale liczy się zwycięstwo. Dobry mecz Ayewa

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-poznaliśmy grupy LM-sprawdź z kim zagra Marsylia.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 08, 2011, 19:37:35 »
No widzę, że odnosisz zwycięstwo w spotkaniu ligowym. Pierw wychodzisz na prowadzenie, lecz potem bo własnym błędzie tracisz bramkę i robi się trochę nie ciekawie, jednak znów strzelasz i wszystko wraca do normy. Grupa LM wydaję mi się, że do przejścia. Głównym rywalem może być tutaj tylko ManCity. :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-poznaliśmy grupy LM-sprawdź z kim zagra Marsylia.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 09, 2011, 11:29:40 »
No widzę, że Nancy nie dało się wam łatwo złamać, ale udało się wygrać. Bordo przed wami, a tu coś nowego. Grupa wam się łatwa nie trafiła, każdy zespół będzie bardzo groźny. Nie zgodzę że grupa śmierci to D, jest nią B lub C, same mocne zespoły. Dobrze, że jesteś na plusie z funduszami. :D

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: OM by Michał16ZenitSP-poznaliśmy grupy LM-sprawdź z kim zagra Marsylia.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 09, 2011, 14:08:46 »
Trzeba piłkarzy na trening celności wysłać 13 strzałów - 5 celnych :) Cieszy wygrana, lepiej nie tracić punktów teraz. Grupa w LM wyrównana. Trzeba uważać i zmobilizować się w każdym meczu. Jestem ciekaw gry z Manchesterem City, bo dla mnie są przereklamowani i można im dokopać

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-poznaliśmy grupy LM-sprawdź z kim zagra Marsylia.
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 09, 2011, 17:12:01 »
4 kolejka Ligue 1

Czyli więcej nerwów, niż goli
Olympique Marsylia vs OGC Nice 1:0
1:0-Borriello(M'bia)
Opis meczu:To był nerwowy mecz dla kibiców Marsylii.
Mimo,że prowadzenie dał w 31 minucie Marco Borriello, po wypadzie z linii defensywnej Stephena M'bii i jeszcze lepszym podaniu,to wicemistrz Francji, mógł nawet przegrać ten mecz.Dobrze broniący tego dnia, Steve Mandanda nie dał się pokonać, ani w pierwszej połowie, ani w drugiej, mimo,że w 78 minucie blisko wyrównania był Goncalves,ale Francuz wyciągnął się jak struna.Osiem minut później pięta piłkę do bramki chciał skierować któryś z graczy gości, ale Mandanda obronił jeszcze lepiej niż osiem minut wcześniej.Pokaz frustracji dał pod koniec meczu Ayew i zabraknie go podczas meczu z Auxerre.
Co raz więcej,o punktach Marsylii zaczynają stanowić dwaj panowie Mandanda i Borriello, co by to było, gdyby któryś z nich nabawił się kontuzji ::).

GALERIA Z MECZU:





SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9bf16fcc012b0cadccb709160e8e8fbd&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9bf16fcc012b0cadccb709160e8e8fbd&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

1 kolejka Ligi Mistrzów
Zwycięstwo na inaugurację,a czy dla Was to niespodzianka ?? :D

Olympique Marsylia vs Manchester City 2:0
1:0-Cheyrou
2:0-Borriello
Opis meczu:Marsylczycy wyszli do tego meczu w pełni zmobilizowani by wygrać, najlepiej do 0.
Już na początku meczu, Ayew, podobnie jak w meczu z Evian, pociągnął prawą stronę i wrzucił piłkę w pole karne, ale Valbuena jest za niski, by zdobyć identycznego gola jak Lucho Gonzalez.Wtedy pożałowałem,że wystawiłem szybkiego Francuza do składu.Ale inny Francuz, pokazał swoją wartość dla zespołu w 14 minucie.
Mamadou Niang, w sytuacji sam na sam z Hartem, uderzył prosto w nogi młodego Anglika, ale Benoit Cheyrou uderzył celnie do pustej bramki z 16 metrów.Potem do głosu doszli gracze Manciniego, Aguero mógł przelobować Mandandę, ale czarny Francuz nie dał się pokonać i chwycił piłkę.Potem z dystansu Yaya Toure, chciał trafić w okienko,ale Mandanda wyciągnął się jak długi i zbił piłkę w bok.
W 45 minucie Borriello okiwał jak dziecko Garetha Barry'ego i strzałem w okienko pokonał bezradnego Harta.W drugiej połowie, Barry mógł strzelić gola, ale jego strzał minął bramkę Marsylii.Pod koniec meczu,Mancini za Barry'ego wpuścił Edina Dżeko, który w ostatniej akcji meczu, trafił w poprzeczkę.

GALERIA Z MECZU:


SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9bf16fcc012b0cadccb709160e8e8fbd&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9bf16fcc012b0cadccb709160e8e8fbd&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Z ostatniej chwili:Cros od stycznia w Marsylii!!!
Z tych czterech milionów,które zostały mi na transfery, 2,8 mln wydałem na 20-letniego bramkarza Sochaux, który wpadł mi w oko(:D) po meczu pierwszej kolejki Ligue 1.Czy to dobry ruch, waszym zdaniem ???
PS.Negocjuje także z Ferreirą,Bellamy'm i Maxi Lopezem, ale te transfery zrealizuje jeśli uda mi się kogoś sprzedać.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po jednym zwycięstwie w lidze i LM-sprawdź nad kim.
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 09, 2011, 19:01:25 »
No widzę, że w lidze dość ciekawie mimo iż wyszedłeś na prowadzenie po pół godzinie gry to do końca musiałeś się obawiać czy rywale ci na strzelą bramki. Potem jeszcze z placu gry schodzi Ayew i gracie w 10.. Cóż za niespodzianka w LM. Kto by się spodziewał, że ograsz City, ale jak wiemy nawet i tak dobry klub nie potrafi sobie poradzić na tym szczeblu rozgrywek o czym także mówi rzeczywistość.

Redboy1993

  • Gość
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po jednym zwycięstwie w lidze i LM-sprawdź nad kim.
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 09, 2011, 20:53:41 »
Nie ma niespodzianki. Z takim zespołem jak Manchester City nie można przegrać w PES-ie :) Nawet ja ich ograłem Wolverhamptonem na Professionalu :D Niby mocna drużyna, ale przeważnie z nimi wygrywam grając w PES :) Bardzo ładne oba gole, zwłaszcza ten drugi strzelony przez Boriello.

Mecz z Niceą cholernie trudny. Przy takim ustawieniu powinni grać z kontry, ale pewnie się zamurowali na własnej połowie i czekali na kontrę. Bardzo ładna kontra i gol Boriello. Bardzo dobrze, że Conclaves nie wyrównał w 78 minucie. Osiem minut potem Nicea znów mogła strzelić gola ale Mandanda znów był na posterunku. Szkoda tylko tego czerwa dla Ayewa w końcówce, ale wiem jak to jest. Taki sam pokaz frustracji pokazywałem w meczu z Polonią Warszawa, ale sędzia był wyjątkowo ślepy i pobłażliwy :D


Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po jednym zwycięstwie w lidze i LM-sprawdź nad kim.
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 09, 2011, 23:07:02 »
Bardzo mnie cieszy zwycięstwo nad City. Brawo! :) Oddali tylko 2 celne strzały, to mówi wszystko. Oby tak dalej

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po jednym zwycięstwie w lidze i LM-sprawdź nad kim.
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 09, 2011, 23:32:09 »
No proszę najpierw wielka nerwówka w meczu ligowym z Niceą, która obecnie formą nie grzeszy. Ayew z czerwienią kończy nie fajnie jest u was, A tu proszę  ni stąd ni z owąd wygrana z City, co mnie osobiście bardzo cieszy bo ich nie lubię. Goście oddali tylko dwa strzały, co dobitnie pokazuję jak zagrali w tym spotkaniu. Ciekawy transfer bramkarza, nie wiem czy wypali ale oby tak się stało.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po jednym zwycięstwie w lidze i LM-sprawdź nad kim.
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 10, 2011, 09:50:48 »
ciekawy mecz na początek Ligi Mistrzów. City nie gra dobrze w Europejskich pucharach i to było dziś widać po prostu nie dorośli ;)
Borriello świetnie się wpasował do twojej drużyny.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po jednym zwycięstwie w lidze i LM-sprawdź nad kim.
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 10, 2011, 18:28:19 »
W meczu z Nice było bardzo nerwowo. " Mój Ghańczyk " dostał nawet czerwo ale na szczęście wygraliście. Co do meczu w LM to miła niespodzianka, znów potwierdza się to, że City jest dobre ale tylko w Premier League, brak im ogrania w europejskich pucharach.


PS. Radzę Ci zmniejszyć czcionkę i nie dawać aż tylu kolorów ;). Screeny też zmniejsz - 640 x 480 będą okej ;).

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po jednym zwycięstwie w lidze i LM-sprawdź nad kim.
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 10, 2011, 19:00:21 »
A więc. W lidze baardzo nerwowo, ale na szczęście zwycięstwo 1-0. W lidze mistrzów, może i lekko sensacyjne zwycięstwo aż 2-0 z naszpikowaną gwiazdami ekipą Man City... Borriello naturalnie przyczynił się do zwycięstwa :)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po jednym zwycięstwie w lidze i LM-sprawdź nad kim.
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 10, 2011, 19:35:36 »
No proszę w 2 ostatnich meczach 2 zwycięstwa. To drugie jeszcze bardziej okazałe! Pokonaliście Manchester City. Ta drużyna nie radzi sobie w LM w ostatnim czasie, dlatego liczę, że to wykorzystacie i zajmiecie 1 miejsce! Zapraszam do mnie!

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze-sprawdź nad kim||WAŻNE INFO!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 11, 2011, 18:47:39 »
5 kolejka Ligue 1
Nudny mecz, ale trzy punkty są.
Olympique Marsylia vs AJ Auxerre 1:0
1:0-Borriello(Lucho)
Opis meczu:To był naprawdę nudny mecz, gola w 13 minucie po podaniu Lucho Gonzaleza strzelił Marco Borriello i to tyle, jeśli chodzi o wydarzenia z pierwszej połowy.W drugiej części meczu, gracze Marsylii próbowali strzelać z daleka, próbował m.in Gignac, ale kompletnie im to nie wychodziło.Zakotłowało się w polu karnym Marsylii, gdy w 90 minucie strzał jednego z graczy Auxerre odbił się od pleców Diawary i goście mieli rzut rożny.Potem z ok.35 metrów próbował strzelać jakiś czarnoskóry pomocnik(:D),ale Mandanda nie dał się pokonać.A więc przez te ok.1,5 minuty działo się więcej pod polem karnym Marsylii,niż przez cały mecz.
GALERIA Z MECZU:



SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9bf16fcc012b0cadccb709160e8e8fbd&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9bf16fcc012b0cadccb709160e8e8fbd&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

6 kolejka Ligue 1
Szczęśliwe zwycięstwo z OL,przez nieskuteczność rywali, a chirurgiczną precyzję Borriello.
Olympique Lyon vs Olympique Marsylia 1:2
0:1-Borriello(Senna)
1:1-Belfodil(Gomis)
1:2-Borriello(Cheyrou)
Opis meczu:Przyznam szczerze,że(delikatnie mówiąc) niezbyt lubię OL i chciałem im ośmieszyć 0-3 u siebie.Zaczęło się bardzo dobrze, podanie Senny w pierwszej minucie, na gola zamienił(no,bo któż by inny :D) Marco Borriello.Potem do głosu zaczęli dochodzić gospodarze i Belfodil w 13 minucie wyrównał.Ten sam gracz mógł wyprowadzić swoją ekipą na prowadzenie, ale jego strzał minimalnie przeszedł nad poprzeczką bramki Mandandy.W 45 minucie wrzut z autu dla OM,Senna podaje do Cheyrou, ten prostopadle do Borriello,a Włoch trafia w okienko bramki Llorisa.W drugiej połowie, były gracz Milanu trafił w poprzeczkę,a Bastos po podaniu Edersona nie trafił do bramki z trzech metrów.Teraz graczy Deschampa czeka mecz w LM z PSV Eindhoven.
GALERIA Z MECZU:




SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9bf16fcc012b0cadccb709160e8e8fbd&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9bf16fcc012b0cadccb709160e8e8fbd&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Jutro wyjeżdżam do Wrocławia, do szpitala na zabieg,więc wrócę między 17 a 23 grudnia.Stamtąd nie mam motywacji grać, a co dopiero opisywać.Po za tym mam słabszy internet niż w domu.Piszę to,abyście wiedzieli, czemu nie piszę nic tyle czasu i dlaczego.Liczę,że podoba się Wam moja kariera :) i gdy wrócę, dalej będę mógł liczyć na Wasze komentarze ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze-sprawdź nad kim||WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 11, 2011, 19:46:26 »
1:0 skromnie w pierwszym meczu,2:1 ale nie z byle kim bo O.LYon wielkie barwa dla ciebie że się nie poddałeś i wyrównałeś.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze-sprawdź nad kim||WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 11, 2011, 21:35:13 »
Skromne zwycięstwa, ale jednak 6 pkt jest, dobra pozycja w lidze czego chcieć więcej? A no tak ładnych goli! (życzę)

Redboy1993

  • Gość
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze-sprawdź nad kim||WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 11, 2011, 21:37:41 »
O meczu z Auxerre można powiedzieć, że się odbył i... tyle. Za 10 lat nikt o tym meczu nie będzie pamiętał. Szybko strzelony gol przez Boriello ustawił mecz, ale końcówka była nerwowa. Rzuty rożne w tej grze zawsze były groźnym elementem, bo zawsze można w taki sposób stracić gola w 90 minucie. Brawa dla Mandandy.

Hit z Lyonem bardzo nerwowy. Szybko strzelony gol przez... wiadomo kogo :) i jeszcze szybsza odpowiedź Lyonu. Na szczęście w 45 minucie pięknym strzałem znów popisuje się... wiadomo kto :D Ex-Milanista. W drugiej połowie mało brakło, by ustrzelił trójkę.

Powodzenia z PSV i życzę szybkiego powrotu (do zdrowia) na Forum :)

Offline Damieen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze-sprawdź nad kim||WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 11, 2011, 21:57:52 »
Skład masz bardzo dobry jak na Ligue 1. Mam nadzieję, że ustabilizujesz OM w transferach, bo zazwyczaj było tak, że ktoś przychodził, ktoś odchodził i tak ciągle po kilku piłkarzy w sezonie, obyś ty zrobił 2-3 dobre transfery i wygrał z  nimi ligę :)

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze-sprawdź nad kim||WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 11, 2011, 22:44:47 »
Brawo, brawo. Dobrze, że wygrałeś z Lyonem :) komplet punktów w 6 meczach, dobry bilans bramkowy i niezawodny Borriello. Kto by się spodziewał, że będzie taki przydatny :) Dobrze się zapowiada ten sezon

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze-sprawdź nad kim||WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 11, 2011, 22:44:47 »