Autor Wątek: PES 2013 z nowym silnikiem?!  (Przeczytany 38404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 11, 2012, 18:56:56 »
widze ze co poniektorzy to mega zawodowcy i rutyniarze pewno pracuja w pesowym gromie do zadan specjalnych


gdzie tam do nich szarakom "jakich tysiace"

gratuluje im...

Zgadzam się jest tu pełno użytkowników niedowartościowanych dla, którzy muszą obwinić za swoje porażki błędy w grze. Zapominają jednak, że z tymi błędami muszą grać również ich przeciwnicy. Ci jak to słusznie określiłeś ich jako "szararacy" są jednak podstawą tej gry, nie potrafią grać na wysokim poziomie, nie potrafią oszukiwać... i stąd bierze się ich złość i agresja, którą wyładowują na internetową grę...

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 11, 2012, 19:15:47 »
Zgadzam się jest tu pełno użytkowników niedowartościowanych dla, którzy muszą obwinić za swoje porażki błędy w grze. Zapominają jednak, że z tymi błędami muszą grać również ich przeciwnicy. Ci jak to słusznie określiłeś ich jako "szararacy" są jednak podstawą tej gry, nie potrafią grać na wysokim poziomie, nie potrafią oszukiwać... i stąd bierze się ich złość i agresja, którą wyładowują na internetową grę...
mysle ze nie zauwazyles ze to ironia skierowana do ciebie

bez jaj ile masz lat;] :D jak mozna gadac o pro graczach to zawod czy jak hyhyhy  mieso armatnie z szaraczkow moj boze jakby u nas zaklady pracy  graczy pesa istnialy albo ligi skupiajace tysiace graczy;]]

bylem raz na turnieju i ci niby pro wszyscy poodpadali a wygral lysy starszy gosc nie paplajacy naokolo jaki to on mega dobry..

A co do gry to narzekanie jest wtedy gdy mecz wyrownany partoli jeden dziwny strzal babol przy jednoczesnych wczesniejszych obronach niewiarygodnych uderzen

pro gracze to moze w japonii u nas nikogo takiego nie ma i dlugo nie bedzie

hmm chyba ze z grania jestes w stanie sie utrzymac?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 19:46:39 wysłana przez longfly »

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 11, 2012, 19:49:20 »
hmm chyba ze z grania jestes w stanie sie utrzymac?

Dla Twojej wiadomości moja praca polega na graniu w gry wideo, jestem testerem takowych produkcji. Moje wyniki w tych grach są mało istotne, aczkolwiek granie i zdawanie z tego raportów to moja praca. Nadmienię ze smutkiem, że nie przynosi to kokosów ale stałe pieniądze z tego są na normalnej umowie a nie na śmieciowych zleceniach. Aby była jasność najważniejszym kryterium w tejże pracy jest znajomość angielskiego, ponieważ trzeba zdawać raporty w tym języku, nie trzeba mieć żadnego innego wykształcenia czy doświadczenia w tej branży poza pewnego rodzaju cechami i jako tako się orientować. Więc jak znasz dobrze, to przypuszczam, że każdy kto zna dobrze angielki i chce, może sobie tak pracować o ile go zechcą po rozmowie. Można zatem powiedzieć śmiało, że utrzymuje się z grania od dwóch lat. Więc wychodzenie od razu z założenia, że się z tego nie utrzymuje, jest dużym skrótem myślowym, typowym dla szarego gracza i człowieka.

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 11, 2012, 20:25:16 »
Nie nie nie. Nie gram Realem. Casillasa podałem jako przykład, bo jest chyba najlepszym bramkarzem w Pesie. Równie dobrze mogłem podać Buffona, czy J. Cesara. Poza tym chodzi i o takie szczurki co się toczą 3km/h a bramkarz zamiast dać krok w bok i wyłapać, to się kładzie, wyciąga rękę i udaje, że nic więcej nie dało się zrobić.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 11, 2012, 21:19:49 »
Przecież to jest dostępne w tym PES'ie..
Rozegraj więcej meczy, a potem sugeruj, że czegoś nie ma.

Ja prawie co bramkę oglądam powtórki bramek, widziałem tam popychanie, ale szarpania za koszulki nie widziałem.
" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 11, 2012, 21:39:10 »
Ja prawie co bramkę oglądam powtórki bramek, widziałem tam popychanie, ale szarpania za koszulki nie widziałem.
To, gdy biegniesz za rywalem, i jesteś dosyć blisko kliknij "S". (podanie)

Cytuj
Rozumiem dlaczego, jesteś po prosu średniakiem w pesie jakich tysiące, niczego sobą specjalnego nie reprezentujesz. Dlaczego tak cię to denerwuje. Graj dla przyjemności dla zabawy. Pogódź się z tym, że każdy daje ci manto i nie masz szans walczyć o wyższe cele. To właśnie średni gracze są potrzebni dobrym graczom aby mieli ruchome cell, mięso armatnie, sparing partnera, który przyjmuje ciosy ale się nie przewraca i stoi na nogach, czekający na koleje ciosy swojego oprawcy.
Chodziło mi o ten wyraz "pro gracze", przecież nie ma takiej nazwy..
A średniakiem możesz być co najwyżej ty, i nie filozofuj mi tutaj.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 11, 2012, 22:02:26 »
Dla Twojej wiadomości moja praca polega na graniu w gry wideo, jestem testerem takowych produkcji. Moje wyniki w tych grach są mało istotne, aczkolwiek granie i zdawanie z tego raportów to moja praca. Nadmienię ze smutkiem, że nie przynosi to kokosów ale stałe pieniądze z tego są na normalnej umowie a nie na śmieciowych zleceniach. Aby była jasność najważniejszym kryterium w tejże pracy jest znajomość angielskiego, ponieważ trzeba zdawać raporty w tym języku, nie trzeba mieć żadnego innego wykształcenia czy doświadczenia w tej branży poza pewnego rodzaju cechami i jako tako się orientować. Więc jak znasz dobrze, to przypuszczam, że każdy kto zna dobrze angielki i chce, może sobie tak pracować o ile go zechcą po rozmowie. Można zatem powiedzieć śmiało, że utrzymuje się z grania od dwóch lat. Więc wychodzenie od razu z założenia, że się z tego nie utrzymuje, jest dużym skrótem myślowym, typowym dla szarego gracza i człowieka.
absolutnie nie jest skrotem i takich jak ty mozna policzyc gora w dziesiatkach osob moze kilku u nas


dla mnie pro plajer to osoba ktora zawodowo gra w w gre i zyje ztego ze wygrywa jakies tam rozgrywki
sam tez nie wyjasniles co masz na mysli tylko z gory patrzysz od szaraczkow wyzywajac
a mysle ze  sa i lepsi od ciebie w pesa przeciez

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 12, 2012, 00:08:12 »
To, gdy biegniesz za rywalem, i jesteś dosyć blisko kliknij "S". (podanie)
Chodziło mi o ten wyraz "pro gracze", przecież nie ma takiej nazwy..
A średniakiem możesz być co najwyżej ty, i nie filozofuj mi tutaj.
Używam żargonu przyjętego w pewnych środowiskach. Miałem błędne wrażenie, iż to naturalne wyrażenie. Zatem wyjaśnię, tą kwestię. Mianowicie, są trzy rodzaje gracze : tacy co dostają od każdego bęci, tacy co dostają rzadziej bęcki oraz tacy to głownie dają innym bęcki.

Odnośnie średniaków nie uważam tego, za żadną ujmę bycie takim w wirtualnym świecie. To raczej stwierdzenie, podobne do tego, które stosowała arystokracja do najniższych grup społecznych, mawiano do takich "ty prosty człowieku".

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 12, 2012, 00:11:31 »
absolutnie nie jest skrotem i takich jak ty mozna policzyc gora w dziesiatkach osob moze kilku u nas


dla mnie pro plajer to osoba ktora zawodowo gra w w gre i zyje ztego ze wygrywa jakies tam rozgrywki
sam tez nie wyjasniles co masz na mysli tylko z gory patrzysz od szaraczkow wyzywajac
a mysle ze  sa i lepsi od ciebie w pesa przeciez

Oczywiście, że zawsze znajdą się lepsi gracze, nie przypominam sobie abym twierdził, że jestem dobrym graczem. Pes według mnie cierpi na przypadłość przegrania, im więcej meczy rozegrasz dziennie, tym słabiej Ci idzie, ponieważ wymaga to od Ciebie wysiłku fizycznego, to nie gra RPG w sieci gdzie ustawisz "programy botujące" a sam leżysz na tapczanie do góry fujarką : )

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 12, 2012, 00:42:43 »
Jakiś kulawy z ciebie ten tester jak nie umiesz wychwycić bugów bramkarskich.
Co napisałeś w recenzji pesa 11 i 12 ze gra super błędów brak?

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 12, 2012, 04:59:20 »
Móże ktos tu podesłać powtórkę z tym niby bugiem ?

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 12, 2012, 10:04:25 »
Oczywiście, że zawsze znajdą się lepsi gracze, nie przypominam sobie abym twierdził, że jestem dobrym graczem. Pes według mnie cierpi na przypadłość przegrania, im więcej meczy rozegrasz dziennie, tym słabiej Ci idzie, ponieważ wymaga to od Ciebie wysiłku fizycznego, to nie gra RPG w sieci gdzie ustawisz "programy botujące" a sam leżysz na tapczanie do góry fujarką : )

faktycznie trafiles pes to taka gierka ktora nie jest do grania na dobrym poziomoe bez maksymalnej koncentracji szczegolnie w obronie

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:33:54 »
To, gdy biegniesz za rywalem, i jesteś dosyć blisko kliknij "S". (podanie)

wtedy twój zawodnik łapie przeciwnika za bark / rękę i za tę część ciała go trzyma i szarpie.

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:06:07 »
Jakiś kulawy z ciebie ten tester jak nie umiesz wychwycić bugów bramkarskich.

Nie napisałem, ze bramkarze to rewelacja w pesie. Stwierdziłem jedynie, że dla każdego bronią tak samo i obwinianie za swoje porażki bramkarzy jest szukaniem kozła ofiarnego, zamiast pogodzić się z własną "ułomnością". Kiedy koś sugeruje mi na forach fanowskich, że jestem słaby i napina się chcą bezpośredniego pojedynku. Nie rozumiem o co mu chodzi, przecież od sukcesu w grze wideo nic nie zależy, jedynie można podreperować swoje ego. Wygram czy przegram nie ma to dla mnie znaczenia o ile będę się dobrze bawił czyli, będę wypoczęty (świeże oczy, dobry humor), gra będzie działała płynnie i będzie puszka piwa na biurku : ) Gry wideo na pewno są bardzo atrakcyjne ale nie można powierzać im całego swojego życia, trzeba je dzielić najlepiej z kobietą. Najlepiej w proporcji pół na pół aby kobieta nie czuła się gorsza np. od pes.

Według mnie ze strzałami w pesie jest coś nie tak a nie z grą bramkarzy. Kiedy się ustawie lekko bokiem, przytrzymam strzał prawie do końca (piłka powinna lecieć wysoko) a wychodzi z tego strzał płaski przy słupki. Takich rzeczy nie rozumiem.

Odbiegając trochę od tematu to grę w pesa nie psuje gra bramkarzy a oszuści internetowi. O ile w normalnym trybie gry, takie oszustwa raczej w niczym nie przeszkadzają to w MLO mogą w znaczący sposób przyczynić się do bankructwa.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 17:17:09 wysłana przez FlamingAwe »

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:35:12 »
Stwierdziłem jedynie, że dla każdego bronią tak samo i obwinianie za swoje porażki bramkarzy jest szukaniem kozła ofiarnego, zamiast pogodzić się z własną "ułomnością".

Nie wiem do kogo pijesz ale mi nie chodzi o to ze przez nich przegrywam tylko o to ze poruszają się nienaturalnie i psuje to obraz gry.
W końcu ma to być symulacja piłki nożnej a nie parodiowanie zachowań bramkarskich.

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 12, 2012, 20:03:31 »
Ja powiem tylko tyle: Gram od pesa 3 nieprzerwalnie do pesa 12. Oczywiście odsłona na ktora najwiecej czasu poswieciłem to pes6. Jednak od wyjscia pes 10 na dwunastce kończąc odstawiłem starą szóstkę na bok. I miałem takie wrażenia: pes 10 raczej taki sobie, 11- troszke lepsza, 12 niezła. czyli ogólnie nie jest źle, wszystko idzie do przodu czyli tak jak powinno być. W ostatnim pesie podoba  mi sie trudny poziom ale.. do czasu. Mam poprostu wrazenie ze czesto nie jestesmy w stanie nic zrobic a co drugi zespół gra niczym katalończycy. Ale cóż grałem sobie i grałem, patrząc na ułomnych bramkarzy ale sobie myśle, ok może nie da sie zrobic lepiej. No i... no i własnie, ostatnio wpadłem na genialny pomysł żeby sobie zainstalowac starą 6. Pobrałem Patcha Pes 6,5 (polecam, naprawde przyjemny dodatek) i zagrałem kilka meczy... Ludzie! To najlepsza piłka kopana jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne! I pewnie długo nie bedzie lepszej. Świetni bramkarze, naprawde wielki plus tej gry. I wszystko zalezy od Ciebie, od Twoich umiejetnosci, komputer tak nie "oszukuje". Oczywiscie graficznie gra zostaje w tyle ale skoro to gra z 2006 roku... No cóż, przerzucam sie na starą "szóstkę" z wielką radością :D A grafika wcale nie jest najwazniejsza. W końcu znowu czuje radość gry i nie mam ochoty wyrzucac monitora przez okno, nawet jesli przegram :)

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 12, 2012, 23:40:42 »
Nie przesadzajmy już tak z tą 6 te jej odbicia z klatki piersiowej na 20 metrów albo brak możliwości strzelenia z obrotua to są tylko 2 przykłady. Dla mnie nie umywa się do 12.

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 13, 2012, 00:13:43 »
A wymienic ci takie przykłady z pesa 2012? Prosze bardzo:
- beznadziejni bramkarze
- balonowate strzały
- kazda druzyna klepie jak barca
- lekkie dotkniecie zawodnika = faul
- wiele razy piłka powinna byc bez problemu przejeta przez twojego zawodnika, jednak ten woli popatrzec jak przeciwnik do niej dobiega pierwszy, mimo ze stoi pare metrow dalej
- dlugie pilki, przerzuty  grane przez komputer ala FIFA 2002 World Cup. Gościu obrócony plecami, jednak ma oczy dookoła głowy i gps, dzieki czemu piłka leci dokładnie tam gdzie chce
- prostopadłe piłki zagrane idealnie do zawodnika, a wystarczy zeby obronca wyciagnął duzy palec u nogi, jednak najwyraźniej mu sie nie chce.
- beznadziejna gra w obornie. Mozesz probowac odbierac pilke trzema obroncami, jednak gosciu i tak sie przy niej utrzyma i znajac zycie, zagra idealna pilke do kolegi.
- rzuty wolne- 85% to bramki

Mógłbym wymieniac tak w nieskonczonosc ale wybaczcie, juz późno

Oczywiscie sam pes 2012 jest grą dosc przyjemna. Zadna fifa według mnie nie ma z nim zadnych szans. Uważam jednak, że jesliby szukac najlepszej dotychczasowej symulacji pilki noznej najlepsza jest PES 6. Oczywiscie biorąc pod uwage roczniki tych gier, a co za tym idzie mozliwosci twórców. Według mnie Konami zrobiło błąd odbiegając tak od Pesa 6. Wiadomo, zmienic cos trzeba jednak moim zdaniem, skośnookie zmienili na gorsze...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 00:24:48 wysłana przez LevyR9 »

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 13, 2012, 01:08:24 »
A prawda jest taka ,ze lubisz PES 6 bo ci to wmówiła większość :)

Offline ignass

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.01.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 13, 2012, 08:38:44 »
rzuty wolne- 85% to bramki chyba jak bramkarza niema i mur nie stoi 85% jaki zal cos ci sie poj...lo

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 13, 2012, 08:38:44 »