Autor Wątek: Aston Villa by undertaken - Nowa ankieta - Zmiany na Villa Park?  (Przeczytany 32285 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Aston Villa by undertaken - Nowa ankieta - Zmiany na Villa Park?
« dnia: Kwiecień 01, 2012, 19:21:59 »
ASTON VILLA

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Pełna nazwa    Aston Villa Football Club
Przydomek    The Villans/The Lions (Lwy)
Barwy    bordowo-niebiesko-białe
Data założenia    1874
Liga    Premier League
Adres    Birmingham, B6 6HE
Stadion    Villa Park,Birmingham
Właściciel    Stany Zjednoczone Randy Lerner
Trener    Rafael "Rafa" Benítez Maudes (ur. 16 kwietnia 1960 w Madrycie) – hiszpański trener piłkarski i były piłkarz.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

sukcesy na ławce trenerskiej:
    awans do Primera División w sezonie 1997-1998 z Extremadurą Almendralejo
    awans do Primera División w sezonie 2000-2001 z CD Tenerife Santa Cruz
    mistrzostwo Hiszpanii 2002 i 2004 oraz Puchar UEFA 2004 z Valencią
    Puchar Anglii 2006, Superpuchar Europy 2005 Puchar Mistrzów 2005, finał Pucharu Mistrzów 2007, finał klubowych mistrzostw świata 2005 oraz Tarcza Dobroczynności 2006 z Liverpoolem
    Superpuchar Włoch 2010 i Klubowe Mistrzostwo Świata z Interem

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Kadra Aston Villa:

BR    Shay Given
BR    Andy Marshall
BR    Brad Guzan
OB   Ciaran Clark
OB    Carlos Cuéllar
OB    Eric Lichaj
OB    James Collins
OB    Richard Dunne
OB    Stephen Warnock
OB    Alan Hutton
OB    Nathan Baker
OB    E. Stevens
PO    Marc Albrighton
PO    Stilian Petrov (kapitan)
PO    Barry Bannan
PO    Fabian Delph
PO    Charles N'Zogbia
PO    Stephen Ireland
PO    Daniel Johnson
PO    Gary Gardner
PO    Chris Herd
NA    Darren Bent
NA    Gabriel Agbonlahor
NA    Emile Heskey
NA    Andreas Weimann
NA    Gabriel Agbonlahor
NA       Robbie Keane (wyp. z LA Galaxy)

POZIOM TRUDNOŚCI: 4/5
MAKS FUNDUSZE: NIE
RYNEK TRANSFEROWY: WYSOKIE
MISTRZ NEGOCJACJI: NIE
LIGA: EPL
PATCH: BRAK (1.03)
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2012, 11:26:41 wysłana przez undertaken »
Warriors by undertaknen

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2012, 19:48:22 »
Ubogi wstęp, ale to nie on się liczy, lecz rozwinięcie Twej przygody, które mam nadzieję - będzie nieco lepsze. Lubię Aston Villę. Sam prowadziłem nimi karierę i szło po kilku poprawkach bardzo dobrze. Liczę więc na Ciebie ;)

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2012, 19:50:31 »

Rafa Benitez nowym trenerem ''The Lions'' taką informację podał klub na swojej stronie internetowej oraz wszystkie czołowe gazety związane ze światkiem Angielskiej piłki nożnej to oznacza ,że Hiszpan były trener m. in Liverpoolu wraca do Anglii.
D(Dziennikarz): Co skłoniło pana do podjęcia pracy w takim klubie gdyż spodziewano ,że pan obejmie stery w jakimś gigancie europejskiego futbolu(?)
RB(Rafa Benitez): Właściwie pojawiło się kilka ofert ,ale nic konkretnego. Czuje ,że na wyspach mam jeszcze coś do udowodnienia i myślę że podjąłem znakomitą decyzję.
D: Zna pan reala BPL jak ocenia pan aktualnie AV?
RB: Zespół poprzedni sezon zajął na rozczarowującym niskim 9-miejscu jednak po przebiegu sezonu nie można narzekać bo był to słaby sezon. Nie udało się wyprzedzić takich ekip jak Fulham czy Everton które teoretycznie powinny być za nami.
D: A więc jakie cele na ten sezon?
RB: Punktem numer jeden postawionym przede mną jest awans do europejskich pucharów nie ważne czy będzie to PL czy FA CUP - musimy osiągnąć wyznaczone cele.
D: W jakich piłkarzach pokłada pan największe nadzieje?
RB: Na pewno D. Bent który przecież zdobył 17-bramek i kosztował klub nie małe pieniądze , jednak gwiazdą zespołu powinien być  G. Agbonlahor który jest talentem nie oszlifowanym ,póki co żaden trener nie umiał w nim ujawnić całego jego potencjału ja właśnie postaram się to zrobić. Poza tym mamy porządnych piłkarzy którzy ciągle się rozwijają.
D: Czyli na tym skupi się pan ?
RB: Mam obiecany pewien budżet na transfery z którego zamierzam skorzystać ja i moi pracownicy obserwujemy paru piłkarzy jednak konkretów jeszcze nie chcę ujawniać.
D: Z kim klub rozegra pierwszy mecz pod pańską wodzą?
RB: Nie mierzymy się z byle kim ,jeszcze aktualnym mistrzem Szkocji a chodzi tutaj o klub Rangersów.


*Osobiście postaram się poprowadzić tą karierę w bardziej opisowy sposób a więc nie będę szalał z grafiką ,bo dużo czasu się na to traci a przy okazji odechciewa się po czasie prowadzić klub. A więc konsekwencja prowadzenia tematu PRZEDE WSZYSTKIM.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 20:03:24 wysłana przez undertaken »
Warriors by undertaknen

Dawid_90

  • Gość
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2012, 19:56:06 »
wyśrodkuj tekst

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2012, 20:18:32 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
TRANSFER NEWS: THIAGO NA CELOWNIKU AV!.

Thiago Alcântara (17M/2B - Barcelona) znalazł się na celowniku Beniteza co od razu wywołało spore poruszenie w mediach.
RB: Thiago to młody i bardzo zdolny piłkarz z pewnością wzmocni nasz środek pola ,gdzie póki co na razie nie widzę wielkiej rotacji a tak od razu moglibyśmy zyskać podstawowego piłkarza.
Póki co mówi się o wypożyczeniu tylko młodego Hiszpana ,który nie dostaje zbyt wielu szans w swoim klubie.
Sam piłkarz o zainteresowaniu ze strony Angielskie klubu: Anglia ? Czemu nie ,mimo że na co dzień gram w najlepszym klubie na świecie to jednak nie dostaję zbyt wiele szans przy obecnej konkurencji w zespole mam szanse wchodzić tylko z ławki lub grać jako zmiennik Xaviego,Fabregasa czy Iniesty. Póki co nie widzę wielkich szans dla siebie gry stąd byłbym zainteresowany wypożyczeniem.
Josep Guardiola: Czy dojdzie do wypożyczenia Alcântary? Nie wiem. O wszystkim zadecydują na pewno finanse.
Eksperci na temat samego piłkarza mają mieszane uczucia: Thiago jest z rocznika 1991 ,czyli to bardzo młody piłkarz mimo błysku w paru kontrolnych grach nie wiadomo jak zaprezentowałby się w tak silnej lidze. Szczególnie ,że jego warunki fizyczne nie są zbyt imponujące z drugiej strony pamiętajmy jak sprawdza się David Silva w podobnych warunkach (Manchester City)

Dalsze plany transferowe Beniteza?
- Na razie niczego nie mogę zdradzić ,dopiero co zostałem trenerem i nie chcę mieszać choć wiem że budzimy spore zainteresowanie to wszyscy muszą być cierpliwi.
Warriors by undertaknen

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:51:23 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
SPARING: ASTON VILLA-RANGERS (2-0)
Agbonlahor, N'Zogbia
Skład: Given- Lichaj, Dunne, Clark, Hutton- S.Petrov, Bannnan, Ireland, N'Zogia, Agbonlahor- D. Bent.

Przed meczem wydawało się ,że trudno będzie wskazać faworyta tego meczu jednak boisko szybko zweryfikowało to wszystko. Lwy szybko ruszyły do pierwszych ataków jednak strzały były bardzo chybione dopiero w 18-minucie potężną bombę zza pola karnego posłał Agbonlahor a Neil Alexander bramkarz rywali był kompletnie bez szans. Pięć minut później wynik podwyższył N'Zogbia ,który przelobował bramkarza i było już (2-0). Do końca pierwszej połowy widoczną przewagę w dalszym ciągu mieli gracze AV. Po zmianie stron mecz wyrównał się i tak naprawdę najlepszą okazje do tej pory gracze mistrza Szkocji stworzyli sobie dopiero w 74-minucie kiedy to Mckay trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego. W końcówce meczu było widać ,że podopieczni Beniteza mocno spuścili z tonu i kolejne ataki Rangersów były już kwestią czasu jednak na niewiele się to zdało ,bo wynik się nie zmieniał. W końcówce meczu zza pola karnego uderzał piłkę Ness a po interwencji Givena piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki i wyszła  na rzut rożny. Podsumowując cała obrana AV zagrała na przyzwoitym poziomie a wyróżnić trzeba trójkę D. Bent - N' Zogbia i Agbonlahor. Najlepszym z nich był jednak N' Zogbia który kilkukrotnie szarpał skrzydłami i zdobył bramkę.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Jak się okazało tuż przed meczem szefowie Aston Villi dopięli transfer utalentowanego Hiszpania Thiago i na rok został wypożyczony do stołecznego zespołu. Cena transferu nie została ujawniona ,ale zarząd mówił o korzystnych warunkach.
THIAGO: Czuje się szczęśliwy ,że dostanę szanse gry w takim klubie ,który obecnie przechodzi ciężkie chwilę ale myślę że jesteśmy w stanie w tym roku osiągnąć coś wielkiego.
Optymizm podzielał po transferze także trener
RAFA BENITEZ: Wyciągnąć takiego piłkarza jak Thiago i to z Barcelony to nie lada wyczyn i na pewno gracz ten wzmocni nasz środek pola. Jeden z dziennikarzy jednak zarzucił mu stronniczość do pozyskiwania Hiszpanów. Na co sam odparł: ''Sprowadzamy świetnego zawodnika a wy dziennikarze szukacie dziury w całym'' po czym nieco zdenerwowany opuścił konferencję a na resztę pytań odpowiadał asystent.
Warriors by undertaknen

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:55:12 »
Udany sparing z Rangers 2-0 . Ten mecz pokazał że jesteście dobrze przygotowani do sezonu . Cele Rafy są do osiągnięć , Europa stoi otworem przed AV :)

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:59:36 »
Benitez może dać powera drużynie  AV a do tego dobry zawodnik jakim jest Thiago, z którym możesz powalczyć o dostanie się do Europejskich pucharów. Powodzenia ;)
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Dynamo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2012r.
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 03, 2012, 20:34:14 »
Nie chcę się czepiać, ale Barcelona nie oddała by Thiago nawet City czy Chelsea a co dopiero AV, kariera na razie nie utrzymuje się na ścieżeczce realności. Ale przyznam że z Rangers zagrałeś bardzo dobrze dzięki Agbonlahorowi i N'Zogbii.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2012, 13:43:57 »
Sparing ze Szkotami w pełni udany w pierwszej połowie mieliście zdecydowaną przewagę i potwierdziliście ją zdobyciem dwóch bramek, w drugiej połowie mecz się wyrównał i gdyby nie poprzeczka po strzale Mckaya mogło by być w tym meczu różnie.
Co do transferu Thiago to raczej nierealne żeby gracz tej klasy odszedł akurat do Aston Villi, skoro spokojnie mógłby grać w najlepszych klubach Anglii.

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:12:22 »
Thiago, świetny i utalentowany gracz, który jest porównywany do samego Xaviego na pewno ci pomoże, szkoda tylko, że to wypożyczenie ;(

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 04, 2012, 17:30:29 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE VS. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ASTON VILLA QPR 1-1
Skład:Given- Lichaj, Dunne, Clark, Hutton- S.Petrov, Thiago, Ireland, N'Zogia, Agbonlahor- D. Bent.

Na inaugurację nowego sezonu BPL gospodarze w roli dość zdecydowanego faworyta już z Thiago w składzie przystępowali do tego meczu. Jedyną zmianą w tym meczu w przeciwieństwie do meczu z Rangersami był Hiszpan który w środku zastąpił Banana. Meczu zaczął się od naporu AV jednak pierwsze próby kończyły się na obrońcach beniaminka tego sezonu. Dopiero  a może już w 17-minucie po zamieszaniu w polu karnym N'Zogbia minął obrońce i z małego konta uderzył technicznie i było 1-0. Później kolejne próby marnował Ireland wraz z Bentem. Po zmianie stron sytuacji sam na sam nie wykorzystał Bent i wynik nie zmieniał się. Na 20-minut przed końcem skrzydłem ruszył Taabart i zagrał do Dyera a ten ustalił wynik na (1-1). W końcówce meczu okazje na gola dla gości miał jeszcze D. Cisse jednak spudłował. The Villas próbowali jeszcze zmienić wynik w doliczonym czasie gry ale dwukrotnie desperacko z pola karnego piłkę wybijali goście. Tak więc w pierwszym meczu nowy trener musi się obejść smakiem. Co do oceny nowego nabytku po meczu wypowiedział się sam Benitez.

Benitez: Dajcie chłopakowi czas to był jego pierwszy mecz i od razu w wyjściowym składzie może to był mój błąd bo za bardzo chciałem wygrać jednak w tym zawodzie trzeba podejmować takie ryzyko. Thiago dopiero dołączył do zespołu i powinien mieć dużo spokoju.
Asystent: Cóż taka jest piłka i na pewno boli nas strata punktów już w pierwszym meczu ale trzeba iść do przodu poprawić to co nam nie wyszło w spotkaniu z QPR i robić dalej swoje. Nie należy oceniać nas po jednym meczu a zwłaszcza szkoleniowca o którym się mówi że jeśli nie pójdzie zespołowi tak jak powinno to będzie zwolniony - to nieprawda odparł.
Warriors by undertaknen

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 04, 2012, 19:01:03 »
Szkoda remisu z QPR bo mogłeś jednak strzelić więcej bramek a tak zwycięstwo przeszło koło nosa. Debiut Beniteza zaliczony na 3 ale jestem pewien że z meczu na mecz będzie już tylko lepiej. Przeciętny także debiut Thiago, który nic nie pokazał ale to dopiero pierwszy mecz i jestem ciekaw co ten piłkarz ma do zaoferowania.
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:03:12 »
Szkoda transferu Thiago, bo to na maksa nierealistyczne, a chyba na to jest nastawiona ta kariera?
I w drugim sezonie może być nieciekawie, jak te ogóry o śmiesznych nazwach będą grać w twojej lidze z racji braku patcha. Nie mniej jednak całkiem ciekawie to opisujesz, trochę kuleje grafika, ale nadrabiasz brakiem błędów językowych i stylistycznych.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:09:22 »
Wynik 1-1 z beniaminkiem nie jest jakimś superowym wynikiem dla klubu ,który gra w Premier League już dłuższy czas . Jednak mam nadzieję ,że z biegiem czasu zaczniecie grać coraz lepiej .

Powodzenia !

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 05, 2012, 17:17:26 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE vs. REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ASTON VILLA - LIVERPOOL
Ireland (80)   - Suarez (82)
Skład:Given- Warnock, J.Colins,Cuellar, Lichaj- S.Petrov, Thiago, Ireland, N'Zogia, Agbonlahor- Heskey

To miał być prawdziwy test dla Rafy Beniteza i jego podopiecznych przeciwko swojemu byłemu klubowi z którym przecież to świętował największe sukcesy. Miejscowi od razu wyszli w innym ustawieniu w obronie z ostatniego meczu został tylko Lichaj zaś Dunne co prawda wszedł na boisko z ławki rezerwowych ,ale narzekał na przemęczenie. Na tyle dobrą zmianę w meczu QPR dał Warnock ,że dostał dziś szansę od pierwszych minut. Dużą i widoczną przewagę na boisku mieli gracze ''The Reds'' jednak okazje sam na sam z Givenem marnowali i Bellamy i A. Carroll . The Villas dopiero w końcówce odpowiadał na zaciekłe ataki gości strzałami z dystansu Irelanda jednak oba były niecelne. Liverpool przecież wygrał pierwszy mecz z Boltonem (3-1) i dziś chciał zdobyć kolejny komplet punktów jednak po samotnej akcji w 80-minucie otworzył Ireland i gospodarze niezasłużenie ,ale wyszli na prowadzenie. Jednak 120-sekud później chwile wcześniej wprowadzony Urugwajczyk - Suarez doprowadził do remisu. Przebieg spotkania w końcówce był wyrównany ,ale nie faworyta widać już nie było. Aston Villa remisuje drugie spotkanie z rzędu a przyjezdni można powiedzieć że remis zawdzięczają swojej nieskuteczności.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE vs. REJESTRACJA lub LOGOWANIE
EVERTON 3-4 AV
Pieniaar, Staracqulualursi, Banies, - Thiago, Agbonlahor, D. Bent (2)
Skład:Given- Warnock, Dunn,C. Clark, Albrighton- S.Petrov, Thiago, Ireland, N'Zogia, Agbonlahor- D. Bent

Lwy dalej bez zwycięstwa w BPL i to musi szybko się zmienić o takich słów mecz rozpoczęli goście. Jednak takie plany szybko zweryfikował im Pieniaar który w 5-minucie nie zmarnował sytuacji sam na sam. Przyjezdni jednak szybko opanowali sytuacje na boisku i co chwilę wręcz gnębili bramkarza rywali ,w końcu w 25-minucie geniuszem błysnął Thiago mijając dwóch rywali strzelił na (1-1). Na początku drugiej połowy Agbonlahor szarpnął prawą flanką i zagrał w pole karne do Irelanda ten mu odegrał i strzałem z bliskiej odległości zrobiło się (1-2). Wydawało się ,że kolejne bramki są kwestią czasu tymczasem błąd obrony wykorzystał Staracqulualursi doprowadzając do remisu trzy minuty później. Co ciekawe kolejne trzy minuty później broniący się praktycznie Everton po pięknym strzale z wolnego z około 30-metrów Baniesa wyszedł na prowadzenie (3-2) i kibice przecierali oczy z niedowierzaniem. Wściekły Benitez zaczął nerwowo reagować po kolejnych nieudanych próbach jednak w 60-minucie najlepszy strzelec poprzedniego sezonu D. Bent wyrównał na (3-3) i zrobiło się ciekawie. Czym wysłał oświadczenie do Heskeya i samego trenera że to na niego powinien stawiać. Gdy wydawało się ,że mecz zakończy się podziałem punktów ,lewą stroną ruszył Thiago podając do Benta a ten z 20-metrów ustalił wynik końcowy na (3-4). Aston Villa oddała ponad 20-strzałów na bramkę rywali i inny wynik jak wygrana byłaby zaskoczeniem. Everton wcześniej wygrał z Boltonem u siebie (3-2) jednak teraz musi się pogodzić z bolesną porażką i to po takim meczu.

Rafa Benitez: Nareszcie trzy punkty ,miło czuć się zwycięzcom bo przecież tego kibice oczekują. Po pierwszych dwóch remisach mógł się wkraść pewien niepokój jednak my spokojnie pracujemy i robimy swoje. Wygraną po takim meczu na pewno podniesie zdecydowanie nasze morale.
Niezapytany trener nawet przez żadnego z dziennikarzy wspomniał o Thiago mówiąc: a tak na koniec kto był najlepszym piłkarzem meczu chyba widzieliście?
D. Bent (strzelec dwóch bramek): Czujemy się teraz naprawdę w gazie zagraliśmy bardzo ofensywnie i cztery nasze bramki na wyjeździe z silnym rywalem pokazują jakim dysponujemy potencjałem. Szkoda ,że dostaliśmy takie bramki po błędach naszej defensywy ale wciąż jesteśmy jeszcze w trakcie przygotowań.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Warriors by undertaknen

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 05, 2012, 19:51:27 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE VS. REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ASTON VILLA 2-0 BOLTON
D. Bent, Ireland
Skład:Guzan- Warnock,J.Collins,Cuellar,Hutton- S.Petrov, Thiago, Ireland, N'Zogia, Agbonlahor- D. Bent

Po ostatnim efektownym wyjeździe eksperci faworyzowali właśnie gospodarza na faworyta tego spotkania ,nic bardziej mylnego Lee Chung Yong już w piątej minucie minął bramkarza tyle że jego strzał do pustej bramki odbija się od słupka!. Właściwie to Bolton przeważał w całej pierwszej połowie i nieliczne ataki AV kończyły się niecelnymi strzałami. Obrona The Villas raz po raz nękana przez rywali popełniała masę błędów jednak dwukrotnie Klasnić w sytuacjach sam na sam z Guzanem który dostał szansę debiutu w PL w nowym sezonie pojedynki takowe przegrywał. Wielu spodziewało się w bramce Givena jednak to rezerwowy bramkarz ratował swój zespół przed utratą kolejnych bramek. W drugiej połowie przewagę w końcu zyskali gospodarze po szarży w 69-minucie Irelanda D. Bent strzelił swoją trzecią bramkę w sezonie i było (1-0). Gracze Wanderes mieli jeszcze okazje na remis ,ale Ireland w 90-minucie ostatecznie pogrzebał szansę rywali i po zamieszaniu w polu karnym padł gol na (2-0). Chwilę później sędzia zakończył mecz.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE vs. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TOTTENHAM LONDYN 2-3 ASTON VILLA
Adebayor (2) - N'Zogbia, Agbonlahor, D. Bent
Skład:Given- Warnock,Dunne,Cuellar,Hutton- Bannan, Thiago, Ireland, N'Zogia, Albrighton- Agbonlahor

Benitez znów zaskakuje jako ,że Tottenham to silny rywal trzeba było nieco w przodzie zwiększyć swoje szansę w powietrzu stąd mądra decyzja wprowadzenia Albrighton jednak jak się okazało w ogólnym rozrachunku to wszystko kosztem Benta. Po jednej stronie gwiazdy jak Modrić,Van der Vaart czy Lennon a po drugiej ''tylko'' Lwy i to chyba sparaliżowało The Villas w 15-minutach bo praktycznie biegali za piłką i wszystko wyglądało bez ładu i składu. Ciekawe ,że w 19-minucie pierwsza wycieczka pod bramkę gości od razu skończyła się sukcesem - Agbonlahor trafił głową jednak sędzia odgwizdał spalonego - Powtórki nie do końca przekonały nas. Pięć minut później Saha spanikował w sytuacji sam na sam i strzelił bardzo niecelnie chcąc jeszcze mijać bramkarza. Chwilę później poszła kontra i N'Zogbia strzałem z dystansu daję prowadzenie na (0-1)! Gabriel Agbonlahor jednak strzelił swoją bramkę tyle że drugiej połowie po strzale z ostrego konta i było (0-2). W 60-minucie na boisko wszedł Adebayor i 9-minut później po niegroźnej sytuacji zmniejszył przewagę rywali na (1-2) mocnym strzałem głową. AV dążyła do podwyższenia wyniku jednak strzały trafiały w słupek i w poprzeczkę w 88-minucie ciekawą akcje i wykończenie N'Zogbi trafia w słupek jednak na miejscu był rezerwowy Bent i jest (1-3) to czwarty gol tego piłkarza w 4-spotkaniu. Chwilę później znów z główki na (2-3) trafia Adebayor . Mądrą gra w końcówce AV pozwoliła utrzymać wynik.

Benitez: Ograć Tottenham u siebie to niesamowity wynik bo przecież nie byliśmy faworytem a nasza grą wygląda raz lepiej raz gorzej i dziś było lepiej. Szczególnie ubolewam na stratą bramek bo nasza obrona i bramkarz nie powinna na to pozwolić.
H. Redknapp: Co ja mam wam powiedzieć? Przegraliśmy z lepszym rywalem ale jeszcze nie prezentujemy w pełni swoich możliwości. Gdy tak się stanie dopiero wtedy będzie to wyrównany mecz.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tabela nie kłamie 4-miejsce i tyle samo punktów co 3-Manchester United kto by się tego spodziewał!
Warriors by undertaknen

Offline H3XT0R

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.03.2012r.
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2012, 20:09:48 »
No, no ładnie sobie radzisz :). 11 punktów w 5 meczach to dobry wynik jak na Aston Villę :). Oby tak dalej. Powodzenia.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 05, 2012, 23:08:57 »
uuuu ładnie ładnie wygrana na wyjeździe z Tottenhame musi bardzo podbudować zespół. Znakomity początek sezonu i jak na razie walczysz o pierwsze miejsca a mam nadzięję że uzyskasz awans do LM ;)
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2012, 06:05:03 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - ''ASTON VILLA W DRODZE PO TYTUŁ''

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - ''Biją mistrza ,będą mistrzem?''

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - ''Benitez może wygrać premiership''

REJESTRACJA lub LOGOWANIE vs. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

ASTON VILLA 2-0 MANCHESTER UNITED

N'Zogbia (2)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

''Trzeba przyznać ,że na Villa Park dzieją się niesamowite rzeczy'' Tymczasem w szóstej kolejce BPL doszło do hitu w którym grają trzecia z czwartą ekipą i faworytem są oczywiście podopieczni Fergusona którzy póki co trochę zawodzą. Mecz zaczął się od razu od frontalnych ataków i już w 3-minucie sam na sam z Marshallem wyszedł Rooney jednak bramkarz AV faulował przed polem karnym chroniąc swoją ekipę przed utratą bramki za co dostał żółtą kartkę ,a więc szybko zapowiadało się na (1-0) tymczasem sam poszkodowany z około 18-metrów minimalnie przestrzelił. AV też miała swoje szansę w pierwszej połowie jednak sytuacje marnował i N'Zogbia i Agbonlahor a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Drugą połowę znów zaczęły lepiej ''Czerwone diabły'' i sytuacje w której Rooney mijał obrońców gospodarzy jak ''pachołki'' na pewno nie jeden kibic zapamięta jednak sam strzał był niecelny. Wtedy do słowa wreszcie doszli gracze Beniteza i indywidualną akcje w 57-minucie Gabriela Agbonlahora wykończył N'Zogbia i było (1-0)!. MU znów przejęło panowanie na boisku z którego jednak brakowało klarownych sytuacji do doprowadzenia choćby do remisu tymczasem po asyście Albrightona nieupilnowany N'Zogbia głową podwyższa wynik w 78-minucie i Tomek Kuszczak wyjmuję futbolówkę po raz drugi. W 85-minucie sytuacji sam na sam z Polakiem nie wykorzystał Ireland. Wielkie zaskoczenie i czwarta wygrana z rzędu staję się faktem!.

Ferguson (trener MU)- Wściekły odmówił komentarzu po meczu.
Benitez (trener AV)- Był dla odmiany rozgadany jak nikt inny. ''To wspaniałe uczucie znów być na szczycie i ogrywać samego mistrza'' Przed sezonem mało kto by się spodziewał ,że tak możemy namieszać a tu proszę.. Znów wy media spekulujecie czemu nie Given w bramce A. Marshall odpowiedź (my dwa oni zero). Dlaczego znów Albrighton wyszedł w hicie? (patrz asysta przy golu N'Zogbi). Taktyka i ustawienie mojego zespołu odegrało tutaj kluczową role. Zapytany na koniec o szanse na tytuł: Nie popadajmy jeszcze w taką euforię sezon jest długi a nie dysponujemy taką kadrą ,ale naszą dyspozycje postaramy się podtrzymać.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Warriors by undertaknen

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Aston Villa by undertaken
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2012, 06:05:03 »