Autor Wątek: Teraz Brazylia! - Reprezentacja Polski - z kim zagramy w Barażach? Nowe stroje!  (Przeczytany 60653 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - szeroka kadra!
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:11:55 »
Szkoda, że każdy z tych zawodników nie może pojechać, no ale cóż są pewne przepisy, które trzeba przestrzegać. Mam nadzieję, że wybierzesz odpowiednich piłkarzy, dzięki którym nasza gra będzie doskonała :).

Offline Napoli

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.05.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - szeroka kadra!
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:19:13 »
Ciekawa kadra. Tak jak to Lewy napisał, Kuszczak powinien się cieszyć i jest to niewątpliwie dziwne powołanie, ale wierzę w Tomka. Cieszą mnie powołania dla Wolskiego, jestem jego fanem za jego technikę i talent, Grosickiego i Soboty. Zobaczymy, którzy zawodnicy pożegnają się z Euro.

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - szeroka kadra!
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:29:11 »
Odpadną  Tytoń, Jodłowiec, Celeban, Mila, Sobota, Nowak i Grosicki. Mimo wszystko takiego powołania należało się spodziewać. Bo kogo innego Franek mógł powołać ?

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - szeroka kadra!
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:29:32 »
Selekcja bardzo dobra :) Ciekaw jestem kto spisze się najsłabiej i wypadnie po zgrupowaniu. Strzelam że to będzie: Kuszczak, Celeban, Mila, Sobota, Nowak, Brożek i Polański.
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - szeroka kadra!
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:37:36 »
Bardzo ciekawe i dobre powołania co Smudzie w kadrze rzadko się udawało. Niesamowitym zaskoczeniem jest powołanie dla Kuszczaka, który był bardzo daleko od kadry, a teraz może zagrać na EURO !
Zapowiada się niesamowicie ciekawy turniej, a na razie trzeba pokonać według mnie silną reprezentację Walii ;)

Powodzenia !

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - szeroka kadra!
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 07, 2012, 19:16:57 »

Dlaczego oni? Przedstawienie kadry.

Emocje po ogłoszeniu składu na obóz przygotowawczy na zbliżające się Mistrzostwa Europy już trochę opadły. Teraz, na spokojnie prezentujemy wam kadrę, na jaką zdecydował się postawić Franciszek Smuda.

Bramkarze:

1. Wojciech Szczęsny - w pełni uzasadniony wybór selekcjonera - jedna z największych gwiazd Premier League w swoim fachu, zdecydowany numer jeden w polskiej bramce.

2. Łukasz Fabiański - już na początku swojej kadencji Smuda stawiał na "Fabiana" czy to jako pierwszego bramkarza czy to zmiennika. Tego powołania mogliśmy się spodziewać.

3. Tomasz Kuszczak - transfer zrobił swoje - Tomek odzyskał formę w Watfordzie, zaliczył naprawdę kilka świetnych występów i został zauważony przez trenera.

4. Przemysław Tytoń - musiał zaskarbić sobie zaufanie trenera - mimo niewielu występów w PSV został zgłoszony do kadry - jego forma jest wielką niewiadomą.

Obrońcy:


5. Marcin Wasilewski - wydaje się, że ma pewne miejsce w pierwszym składzie - ostoja defensywy Anderlechtu, waleczny, na pewno przyda się drużynie.

6. Damien Perquis - najważniejsze, że po kontuzji doszedł do siebie i zdaje się grać na odpowiednim poziomie. Razem z "Wasylem" może stworzyć naprawdę solidną parę stoperów.
 
7. Łukasz Piszczek - gwiazda Borussi Dortmund, niekwestionowany lider na swojej pozycji zarówno w klubie jak i w reprezentacji.

8. Sebastian Boenisch - stoczy walkę o miejsce w pierwszym składzie wraz z Wawrzyniakiem - zaczął grać na wysokim poziomie, może być mocnym punktem defensywy.

9. Jakub Wawrzyniak - miewał lepsze lub gorsze występy - mimo wszystko selekcjoner usilnie na niego stawiał i tym razem nie mogło być inaczej. Jeden ze słabszych punktów defensywy.

10. Tomasz Jodłowiec - u Smudy żaden obrońca nie zagrał tyle spotkań co on. Wydaje się jednak, że i tak nie wyjdzie w podstawowej jedenastce na mecz otwarcia, jednak potrafi zagrać solidne spotkanie.

11. Maciej Sadlok - podobna sytuacja jak z Jodłowcem - występ w pierwszej jedenastce mu nie grozi, kto wie czy byłby w kadrze gdyby nie uraz Głowackiego.

12. Piotr Celeban - mocny punkt defensywy Śląska Wrocław, do tego bramkostrzelny. Może okazać się jokerem Smudy - czego wielce mu życzymy.

Pomocnicy:

13. Eugen Polański - ma za sobą świetną rundę wiosenną w Bundeslidze - bywał liderem swojego zespołu. Walczy o wyjściowe ustawienie.

14. Rafał Murawski - jego atutem jest odbiór piłki, a następnie dobre jej rozegranie. Ulubieniec Smudy, mocny punkt naszej reprezentacji.

15. Dariusz Dudka - zagrał bardzo dobre lutowe spotkanie z Portugalią. Doświadczony, można na nim polegać. Dysponuje piekielnie mocnym uderzeniem z dystansu.

16. Sławomir Peszko - szybki, przebojowy, jego rajdy przysparzają o ból głowy niejednego obrońcę. Największa wada - skuteczność. Potrafi jednak wnieść wiele dobrego dla zespołu.

17. Jakub Błaszczykowski - kapitan zespołu. W trudnych momentach potrafi pociągnąć reprezentację. Ciągle gra w Borusii, kontuzja Goetze okazała się poważniejsza - kto wie jakby było, gdyby młody Niemiec był w pełni sił.

18. Adrian Mierzejewski - szybki, dobry przegląd pola, sieje spustoszenie w formacjach obronnych przeciwników. Czy zagra w pierwszym składzie? Dobre pytanie.

19. Ludovic Obraniak - po opuszczeniu Lille na rzecz Bordeaux powrócił do fantastycznej formy. Asystuje, strzela, rozgrywa. Bardzo dobre stałe fragmenty. Takiego Ludo chcemy oglądać.

20. Adam Matuszczyk - jego początki w Fortunie nie należały do najlepszych. Teraz gra więcej, jednak na pewno nie tyle na ile liczył. Gra solidnie, ale czy to wystarczy?

21. Rafał Wolski - fantastyczna wiosna w Legii w jego wykonaniu. Niezwykle błyskotliwy gracz. Jest w fantastycznej formie, mimo wszystko z powodu braku ogrania jego obecność w tym gronie może dziwić.

22. Sebastian Mila - notorycznie pomijany przez Smudę, jednak teraz otrzymuje kluczową szansę. Śląsk między innymi dzięki jego świetnej postawie jest o krok od mistrzostwa Polski.

23. Maciej Rybus - wielu wątpiło w jego transfer do Tereka w takim momencie. Sam piłkarz zamknął jednak usta wszystkim krytykującym go, pokazując bardzo dobrą grę w rosyjskim klubie. Przy jego nazwisku stawiamy wielki plus.

24. Waldemar Sobota - nikt, nawet sam piłkarz nie spodziewał się powołania. A jednak. Gra dobrze, z klubem idzie na mistrza - teraz wszystko w jego rękach - musi pokazać się z jak najlepszej strony na zgrupowaniu w Austrii.

Napastnicy:

25. Robert Lewandowski - co my tu możemy powiedzieć? Klasa światowa, nieodzowna postać naszej reprezentacji. Do zakończenia Bundesligi jeszcze 3 kolejki, a on już ma na swoim koncie 21 trafień.

26. Ireneusz Jeleń - po inauguracji Narodowego na jego głowę posypały się gromy. Nadal grzeje ławę w klubie, powód jego powołania stoi pod wielkim znakiem zapytania.

27. Paweł Brożek - w Celticu gra więcej aniżeli było to w Trabzonie. Dużo więcej. Mimo tego, że jest stałym zmiennikiem Hoopera to jego forma jest zadowalająco wysoka, może być jokerem w talii Smudy.

28. Artur Sobiech - pierwszy skład Hannoveru, coraz dojrzalsza gra. Musi dobrze przepracować obóz, wtedy wszystko może się zdarzyć.

29. Kamil Grosicki - no właśnie - skrzydłowy czy napastnik? Mniejsza o to. Błyskotliwy zawodnik, dysponuje szybkością, dobrym zwodem - może okazać się przydatny dla naszej reprezentacji.

30. Dawid Nowak - niespodzianka. Jednak odgrywał pierwsze skrzypce w rundzie wiosennej w GKS'ie i w pełni zasłużył sobie na to powołanie.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - przedstawienie kadry
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 07, 2012, 21:25:41 »
fajna kariera. fajne zadanie sobie obrałeś. szeroka kadra raczej bez niespodzianek poza Nowakiem, Kuszczakiem czy Sobotą. Ale oni raczej na Euro nie pojadą. powodzenia na obozie.

P.S. Szpaku zawsze optymistą :D

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - przedstawienie kadry
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 07, 2012, 22:13:25 »
Jak dla mnie kilku bardzo ciekawych piłkarzy przedstawiłeś jak np. Wolski czy Nowak ale nie chciałbym widzieć Jelenia w kadrze..lubię go jednak po prostu nie zasługuje swoją grą..a raczej nie graniem.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - przedstawienie kadry
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 07, 2012, 22:22:38 »
No Sobota powołany, może teraz nie radzi sobie najlepiej, ale ten zawodnik ma na prawdę wielki talent. Mila? Dużo osób chce go widzieć w kadrze, ale wg mnie nie potrzeba tak dużo rozgrywających. Jest Nowak, ale prawdopodobnie nie pojedzie, choć ja "wywaliłbym" Brozia i Jelenia.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - przedstawienie kadry
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 08, 2012, 00:58:50 »
Pokrótce opisałeś każdego z wybrańców Franciszka Smudy i naprawdę świetnie Ci to wyszło. Bardzo pomysłowo prowadzisz karierę. :)

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - przedstawienie kadry
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 08, 2012, 08:47:48 »
Nowak największe zaskoczenie, ale mam nadzieję, że jego forma z klubu odzwierciedli się również w reprezentacji  :)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - przedstawienie kadry
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 08, 2012, 10:32:44 »

Zwiedzają, odpoczywają - czyli obóz regeneracyjny w pigułce.

Dziś ostatni dzień obozu mającego na celu wypoczynek, oraz tworzenie drużynowej atmosfery przed zbliżającym się wielkimi krokami Euro 2012. Piłkarze, ich rodziny oraz sympatie w pełni wykorzystują atrakcje, jakie udostępnia im zarówno sam Hotel jak i urokliwa Turcja. Gołym okiem widać, że w drużynie panuje wspaniała, wręcz rodzinna atmosfera. Co jakiś czas odbywały się również treningi wyrównawcze. Piłkarze mają bardzo wiele wolnego, lecz nie można powiedzieć, że próżnują. Oczywiste jest, że nie będą leżeli w łóżkach i oglądali cały dzień telewizora. Wymyślane były coraz to inne formy zajęć ruchowych, nie tylko przez sztab szkoleniowy ale też z inicjatywy samych zawodników. Najwięcej zabawy dostarczyła gra w waterpolo - tzw. piłkę wodną. Byliśmy świadkami rywalizacji, ale czysto zabawowej, ponieważ nikt nie chce w głupi sposób nabawić się kontuzji. Już jutro piłkarze oraz ich towarzyszki, toteż w niektórych przypadkach dzieci rozłączą się. Każdy odleci w swoją stronę - rodziny do domów, natomiast piłkarze do Austrii, gdzie odbędzie się najważniejszy etap przygotowań przed samymi Mistrzostwami Europy. W Lienz będą przebywać przez niespełna dwa tygodnie, w czasie których odbędą masę różnorakich treningów oraz zagrają 2 sparingi - kolejno z Łotwą oraz Słowacją.

________________________________________________________________________________________________________________


Kilka pytań do Lewego.

Witam Robert. Jak spędziłeś czas odpoczynku, regeneracji? Czy rzeczywiście czujesz się wypoczęty?

Witam. Czas spędziłem chyba tak jak każdy - zwiedziliśmy parę ciekawych miejsc, organizowane były różne zabawy, gierki ruchowe. Lubię taki aktywny wypoczynek, wydaje mi się, że jest to bardzo dobra inicjatywa w kontekście zbliżającego się Euro. Fakt, jestem wypoczęty i trzeba przyznać, że przez ten tydzień odpoczynku wrócił głód piłki. To ważne.

Robert Lewandowski jest uznawany za największą gwiazdę reprezentacji Polski? Jak radzisz sobie z presją, która na tobie spoczywa?

Ja wcale nie uważam się za największą gwiazdę. Jedną wielką gwiazdą jest cały zespół, indywidualności to nie w tym sporcie. Faktycznie odczuwam pewną presję, jednak jest ona związana z dobrym występem całej reprezentacji, nie skupiam się na tym, abym to ja się jak najlepiej zaprezentował. Jak radzę sobie z presją? Przed meczem słucham muzyki, to pozwala zapomnieć o wszystkim co mnie otacza, skupiam się na samej grze.

W ostatnim czasie głośno mówi się o twoim transferze do silnego angielskiego klubu. Jesteś w stanie powiedzieć nam coś na ten temat?

Szczerze mówiąc - pierwsze słyszę(śmiech). Nie, na razie na prawdę nie zastanawiam się nad moją przyszłością w karierze klubowej. Jestem związany z Borussią kontraktem, który w prawdzie niebawem wygasa, jednak tuż po Mistrzostwach Europy powinienem podpisać nową umowę. Mimo wszystko teraz najważniejsza jest reprezentacja i tylko na tym skupiam się w tej chwili.

Masz jakieś typy wyniku na mecz otwarcia z Grekami?

Cóż, my jesteśmy od grania. Wszystko okaże się 8 czerwca, wyjdziemy i będziemy walczyli z całych sił aby osiągnąć satysfakcjonujący wynik.

Tak na koniec - co chciałbyś powiedzieć kibicom przed Euro 2012?

Wspierajcie nas, dopingujcie, bądźcie z nami jedną wielką drużyną - wtedy o sukces jest o wiele łatwiej.

________________________________________________________________________________________________________________

Oj dzisiaj ciężko mi się pisało, ciężki dzień, ciężki tydzień. Następnie wrzucę małego newsika z Lienz a potem już sparing z Łotwą.

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - przedstawienie kadry
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 08, 2012, 10:49:30 »
Fajnie to wszystko robisz. Co tu dużo mówić.. widać, że się dziś męczyłeś, ale dobrze to wyszło. Czekam na info z Lienz i sparing z Łotwą. :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - obóz regeneracyjny
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 08, 2012, 15:05:17 »
Na brak zajęć piłkarze nie mogli narzekać. Gra w piłkę wodną okazała się świetną zabawą. Bardzo spodobała mi się odpowiedź "Lewego" na pytanie o wynik z Grecją.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - obóz regeneracyjny
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 08, 2012, 17:59:30 »
Takie obozy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Odpoczynek i co jakiś czas lekkie treningi - to jest to.

Lewandowski skromnie, za bardzo nie lubi wychodzić na przyszłość.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - obóz regeneracyjny
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 08, 2012, 18:02:46 »
Takie nastawienie piłkarzy, a przynajmniej Lewandowskiego to mi się podoba ! Oby tylko takie nastawienie nie towarzyszyło naszym tylko w meczu z Grecją, ale z pozostałymi też  :D

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - obóz regeneracyjny
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 08, 2012, 19:21:32 »
Lewandowski wie co mówi, poważny koleś. Polska reprezentacja wybrała bardzo ciekawą formę odpoczynku. Nie wiem czy mnie by kręciło zwiedzanie ;d

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - obóz regeneracyjny
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 08, 2012, 23:07:18 »

Trenują, trenują...

Sztab szkoleniowy piłkarskiej reprezentacji Polski wraz z piłkarzami zameldował się wczoraj w austriackim Lienz. Polska ekipa mieszka w pięknym Grand Hotel, natomiast trenuje na obiektach miejscowego stadionu. Pierwszy trening miał charakter iście rozruchowy. Obejrzeliśmy kilka przebieżek, dokładną rozgrzewkę oraz krótką zabawę z piłkami. Dziś biało-czerwonych czekają zajęcia z prawdziwego zdarzenia. Do południa zaplanowane są treningi wytrzymałościowe, które odbędą się pod okiem specjalisty od przygotowania fizycznego. Po obiedzie odbędą się testy kondycyjne, natomiast w godzinach wieczornych trenowane mają być aspekty taktyczne - w tym wypadku stałe fragmenty gry. Grafik jest bardzo napięty, piłkarze nie mają chwili wytchnienia. Oczywiście po każdym dniu, nasi zawodnicy mogą liczyć na odnowę biologiczną - ważne jest aby dobrze przygotować się do Euro, ale trzeba pamiętać również aby nie "zajechać" piłkarzy. Pojutrze trenowana będzie tylko i wyłącznie taktyka, ponieważ w kolejnym dniu zagramy pierwszy sparing tego zgrupowania.

_________________________________________________________________________________________________________

Kolejna zmiana

Nie jak początkowo podawano z Łotwą, a z Albanią zmierzy się reprezentacja Polski w pierwszym sparingu na austriackim zgrupowaniu poprzedzającym Euro 2012. Oficjalny powód tej roszady nie jest znany, jednak po cichu mówi się o pewnym konflikcie miedzy PZPN'em a tamtejszą federacją. Co do samego rywala - wydaje się on być mniej wymagający aniżeli reprezentacja Łotwy z groźnym Rudniewem, co nie znaczy, że przeciwnicy położą się nami położą. Franciszek Smuda prawdopodobnie będzie chciał sprawdzić piłkarzy, nad którymi waha się najbardziej w kontekście 23-osobowego składu na zbliżające się Mistrzostwa Europy, toteż prawdopodobnie nasza kadra wystąpi w eksperymentalnym ustawieniu.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - już w Lienz
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 08, 2012, 23:16:31 »
Czas na intensywne wyniki. Nie wiadomo dlaczego PZPN ma konflikt z Łotwą. Mam nadzieję, że w następnym odcinku będzie wszystko wyjaśnione o co chodz.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - już w Lienz
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 08, 2012, 23:24:41 »
no tak no tak, juz wpadliscie w koncu do lienz i zblizaja sie pierwsze spotkania towarzyskie i mam nadzieje ze taka nagla zmiana rywala, nie wplynie na wynik i tak jak by to bylo inaczej wygracie spotkanie. powodzenia.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - już w Lienz
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 08, 2012, 23:24:41 »