Autor Wątek: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!  (Przeczytany 24783 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 21, 2012, 22:21:00 »
Całkowicie cię popieram, mimo, że nie gram online, ale zobaczysz, że cię zleją. Odpiszą na twojego maila jakąś gotową formułkę i tyle z tego wyniknie.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 22, 2012, 00:47:04 »
Pewnie tak.. ale zastanawia mnie jak się ustosunkują do danych jakie im przedstawię, i do tego że nie umieścili na opakowaniu żadnej informacji o możliwym oszukiwaniu w trybie MLO.. wiem już że moja akcja rozpoczęła się w Turcji, wiem też z tego samego źródła że Konami banuje na określony czas.. znam przypadek na 7dni ale co najciekawsze ten gracz to uczciwy jest....
Lecz te osoby które olały mają akcje a dały mi swój email (jak i reszta- wiekszość) nie ma świadomości tego że dawają się.. powiem dosadnie.. JE*AĆ przez konami, kupując od nich g*w*o .. które w każdym sezonie zapowiedzi wygląda na super doskonałe, a jest kolejnym bublem.. i bd tak i teraz.. moja akcja nie będzie miała siły, bo nie popiera mnie pewna grupa ludzi
ISS to był styl życia..a PES.. im wydanie tym gorsze.. być może kupie fife by przekonać się co jest lepsze
Pozdrawiam

PS. dziękuje pawłodar_10 za spolszczenie, świetna robota, i szacun za WYTRWAŁOŚĆ, bo ogrom ludzi ci w tym nie pomagało.. tzw dzieci neo
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline TuxedoMask

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:22:33 »
Dlaczego tak uparcie chcecie grać z Konami?

Nie możecie grać przez pesleague?
Czarna lista graczy (czyli gracze, któraych mama nie nauczyła kultury i szacunku do innych graczy)
wisniaww, oiuytrewq

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:53:37 »
umiejętność czytania ze zrozumieniem jest bardzo przydatną i szanowana umiejętnością..
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline rafaler

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 30, 2012, 09:07:31 »
nie bede gral w pesleague jak ja lubie master league online! nie jara mnie gra barcelona lub realem w tych samych składach

Offline wojtekadrian

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 02, 2012, 16:42:34 »
W Master League Online może i nie grasz tymi samymi składami ale nie zaprzeczysz, że trafiają się Ci sami zawodnicy w obu składach i potem latają po boisku dwaj, trzej czy czterej Ci sami zawodnicy.
A co do oszukiwania..... W trybie Quick Match jest to nagminne i wkur....ce (tak nawiasem uważajcie na gnojka kelly_lou_666) ale wystarczy grać wyłącznie Competition i proceder ten spada do 99%, żeby nie powiedzieć do 99,9%
Odkąd właśnie zacząłem grać wyłącznie competition, procent w statystyce all matches podniósł mi się już do 86% a przez pajaców rozłączających się miałem już prawie 70%

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 02, 2012, 16:46:29 »
to grajcie u nas i juz nie placzcie!!!Jest pomysl stworzenia rozgrywek MLO u nas na pesleague wiec jezeli znalazo by sie wileu takich jak Wy ktorzy graja tylko w ten tryb na pewno zarzad by sie bardziej nad tym zastanowil...
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2012, 16:48:22 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline wojtekadrian

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 02, 2012, 17:34:01 »
A gdzie Ty widzisz żebym o coś płakał?? Napisałem że na competition proceder oszust jest znikomy a wręcz wcale prawie go nie ma. Można więc grać bez problemów.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 02, 2012, 22:55:40 »
to grajcie u nas i juz nie placzcie!!!Jest pomysl stworzenia rozgrywek MLO u nas na pesleague wiec jezeli znalazo by sie wileu takich jak Wy ktorzy graja tylko w ten tryb na pewno zarzad by sie bardziej nad tym zastanowil...

Człowieku to czemu nic nie zrobicie? co my się mamy do was zgłaszać?? ŚMIESZNE to by było na zasadzie jak by to klient walczył o sprzedającego.. a to sprzedający walczy o klienta.. to my jesteśmy klientami w tym wypadku.. to wy powinniście zrobić tzw "badanie rynku" kto i czego potrzebuje i ilu jest chętnych a nie czekacie jak nie powiem co za przeproszeniem.. wkurza mnie takie podejście.. WY macie reklamy tu więc na naszych kliknięciach zarabiacie kasę.. to jest takie oczywiste.. zasady rynku nic więcej.. chyba jesteście największym forum w polsce, przynajmniej tak mi się wydaje więc sobie tego pilnujcie.. zróbcie jakiś wątek, zaproponujcie go nam na głównej stronie by był widoczny, tam my bd wchodzić i podawać nasze pomysły.. takie trudne? wystarczy ruszyć du*ą i głową..

A zawsze skoro nas nie chcecie na forum- >czyli graczy którzy nie grają w waszej lidze.. to możemy odejść.. przynajmniej ja..
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 06, 2012, 18:01:19 »
Pretensje nie do mnie, ja nie jestem nawet moderatorem i nie mam nic do gadania
" border="0" border="0

Offline rafaler

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 14, 2012, 00:18:08 »
najlepiej grac w 4 i 5 lidze w MLO tam mniej tego dziadostwa. ja tam ogolnie nagrywam pajacow REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 14, 2012, 20:39:18 »
Z tego co pamiętam kolego, to jeden użytkownik już ma kanał gdzie umieszcza filmiki z oszustami.. dziś grałem z jednym takim co miał słabe połączenie.. nie dało się grać bo z opóźnieniem zawodnicy mi podawali.. a wcześniejsze meczy były super, fajnie się grało.. no ale na koniec wywaliło mnie z serwera o.O jakim cudem? miałem cały internet dla siebie.. nikt z domowników oprócz mnie nie korzystał z niego.. konami strasznie zje**ło ..
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline TuxedoMask

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 15, 2012, 09:39:55 »
najlepiej grac w 4 i 5 lidze w MLO tam mniej tego dziadostwa. ja tam ogolnie nagrywam pajacow

Gram w pierwszej lidze i na turniejach rzadko się zdarza aby ktoś oszukiwał. Dużo oszustów jest kiedy rozgrywasz mecze poza turniejowe tak możesz trafić na gracza, który ma 20-70% rozegranych spotkań i 50% wygranych spotkań wtedy wiadomo, że nie wygrasz, gdyż anuluje mecz. Na takich też jest metoda, od razu na początku anulować mecz i nie grać z dziadem.

Przyznaje się, że sam potrafię anulować mecz(jak większość graczy) i w przypadku kiedy widzę, że ktoś ma np 50% rozegranych meczy, laguje mi, bądź przeciwnik strzela po bugach to anuluje spotkanie i mam w nosie.

Jak dla mnie kiedy ktoś anuluje spotkanie bez walkowera to nie jest oszustwo. Problem zaczyna się kiedy przegrywasz walkowerm 0:3, wtedy sytuacja w MLO Ci się komplikuje, kiedy chodzi o kontrakty zawodników i finanse.                               



Czarna lista graczy (czyli gracze, któraych mama nie nauczyła kultury i szacunku do innych graczy)
wisniaww, oiuytrewq

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 15, 2012, 10:47:06 »
Już tu był jeden dziad.. tylko że u niego to było obojętne.. kogo oszuka.. dla mnie oszustwo to oszustwo.. ja mam nieco 50% wygranych meczy.. 86% meczy zakończonych.. czasami po prostu ktoś u mnie z neta coś ściągał i mnie wywalało ale wtedy ja dostawałem po dupie kontrakt i 0 kasy więc tu jest sprawiedliwość..bo przeciwnik kasę dostał.. na Turniejach też są oszuści wystarczy tylko poczytać czat transferowy..
I ja na ten przykład nie mogę kogoś oszukiwać.. lub robić takich lagów że wywalą z mecza no bo nie mam pewnej opcji w pewnym narzędziu systemowym.. sam nie wiem dlaczego.. kto wie o co chodzi ten wie.. kto nie wie się nie dowie bo bd to wykorzystywał..
Jak konami czegoś z tym nie zrobi to ja gry nie kupie i inni ludzie też nie.. zaś im sprzedaż spadnie.. a potem bd płacz i zgrzytanie zębów w konami.. potem święty boże nie pomoże.. i tak jak już bym miał pesa kupować to 2 mce po premierze gdzie cena spadnie o 50%
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline TuxedoMask

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 15, 2012, 18:57:22 »
Kwestia po co gracz w MLO, kiedy grasz dla przyjemności i do tego nieźle grasz to nie zbankrutujesz i będziesz rozgrywał mecze i systematycznie budował coraz silniejszy zespól.

Oszuści głównie irytują rankingowców, którzy nie potrafią oszukiwać a chcieliby być wysoko.

Ja mam 44 wygrane z rzędu po tym jak anulowałem mecze w których przegrywałem. Byłem w pierwszej 10 MLO i co z tego? ten ranking to jedna wielka lipa. Kiedy ktoś gra dla przyjemności a nie dla tabelek to będzie się dobrze bawił.
Czarna lista graczy (czyli gracze, któraych mama nie nauczyła kultury i szacunku do innych graczy)
wisniaww, oiuytrewq

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 15, 2012, 19:35:19 »
Kwestia po co gracz w MLO, kiedy grasz dla przyjemności i do tego nieźle grasz to nie zbankrutujesz i będziesz rozgrywał mecze i systematycznie budował coraz silniejszy zespól.

Oszuści głównie irytują rankingowców, którzy nie potrafią oszukiwać a chcieliby być wysoko.

Ja mam 44 wygrane z rzędu po tym jak anulowałem mecze w których przegrywałem. Byłem w pierwszej 10 MLO i co z tego? ten ranking to jedna wielka lipa. Kiedy ktoś gra dla przyjemności a nie dla tabelek to będzie się dobrze bawił.


Zaprzeczasz sam sobie.. jesteś głupi widać nie przeczytałeś całego wątku.. zgłaszam sprawę moderatorom.. gra dla przyjemności a nie dla je***** oszustów którzy mają kompleksy bo ich w szkole i domu biją, bo nie potrafią nic osiągnąć.. bo ich ojciec jak byli mali mówił im że się pobawią i bd to przyjemność a ich to bolało jak wchodził....
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline TuxedoMask

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 16, 2012, 11:35:19 »
Zaprzeczasz sam sobie.. jesteś głupi widać nie przeczytałeś całego wątku.. zgłaszam sprawę moderatorom.. gra dla przyjemności a nie dla je***** oszustów którzy mają kompleksy bo ich w szkole i domu biją, bo nie potrafią nic osiągnąć.. bo ich ojciec jak byli mali mówił im że się pobawią i bd to przyjemność a ich to bolało jak wchodził....

Mimo wszystko prosiłbym abyś mnie nie obrażał i nie wyzywał. Jak chcesz mnie wyzywać itd zapraszam do spotkania w życiu realanym.
Czarna lista graczy (czyli gracze, któraych mama nie nauczyła kultury i szacunku do innych graczy)
wisniaww, oiuytrewq

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 16, 2012, 15:03:01 »
Cytuj
bo ich ojciec jak byli mali mówił im że się pobawią i bd to przyjemność a ich to bolało jak wchodził....
To mnie rozbawiles :D :D :D skad znasz takie doswiadczenie ;D ;D ;D
" border="0" border="0

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 16, 2012, 15:57:30 »
TuxedoMask przeczytaj sobie co napisałeś.. zaprzeczasz sam sobie..
Ja cb obrażam.. ok .. ale dlaczego ty obrażasz tych których oszukujesz??PRZEGRAŁEŚ BO BYŁEŚ GORSZY.. MIAŁEŚ PECHA, POPEŁNIŁEŚ BŁĘDY..BRAK HONORU.. poza tym nie przeczytałeś 90% postów... to widać.. choćby po tym co napisałeś..
Do życia realnego? to trzeba być skończonym nieudacznikiem żeby oszukiwać w grach.. bo czym jest gra? formą rozrywki.. i co wszystkich tak oszukujesz? bo w końcu oszukujesz też w grach video..

Skąd wiem? hmm;p słodka tajemnica;p a tak serio to jak skomentować takie osoby? dziwne że żaden z tych *.......* moderatorów nic z tym nie zrobił, przecież kolo przyznał się że oszukuje...
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 16, 2012, 16:49:00 »
a co mają zrobić???!!! Moderator Forum jest odpowiedzialny za dobro Forum, oraz pomoc innym użytkownikom i nie obchodzi go co jak kto robi w grze Online jak juz ktos kreci i tyczy ligi sie to ligi pesleague to Admini i Opiekonowi sie tym zjamują.. A Ty widze na każdym kroku obrażasz Mod z Forum i oczekujesz jeszcze poparcia z ich strony... ::) ::) ::)
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 16, 2012, 16:49:00 »