Autor Wątek: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3  (Przeczytany 27042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Spotkanie z "czerwoną latarnią" ligi
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 04, 2012, 19:25:22 »
Patrząc na poczynania Interu w twojej karierze , moim zdaniem to dobre ruchy transferowe , jeśli przyjdzie Mario a odejdzie Palombo. Defensywny pomocnik nie grał w ogóle. Nie jest potrzebny. A Balotelli spędził kilka lat w drużynie z Mediolanu i wie na czym polega twoja gra. Niech wraca. ;) Wygraliście z czerwoną latarnią. Idzie wam dobrze w lidze. Juventus zaczyna was gonić , nie możecie sobie pozwolić na straty punktów ;)

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Spotkanie z "czerwoną latarnią" ligi
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 04, 2012, 19:26:36 »
Przede wszystkim wygrana w lidze najważniejsza i fakt że dalej trzymasz lidera choć stawka pościgowa jest naprawdę mocna ,zobaczymy kto wytrzyma a kto nie.
Sprawa Palombo dziwna no ale skoro trener mówi że go nie potrzebuje to faktycznie szkoda tracić czas w klubie w którym w ogóle się nie gra.
No i najciekawiej wygląda sprawa z Mario fajnie jakbyś pociągnął jakieś story aż do samej oferty , nie takie powroty świat już widział no ale nie wiem no co stać będzie go po powrocie do klubu jak w City w ogóle nie grywa. Słabsza forma może coś w tym jest.
Warriors by undertaknen

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Spotkanie z "czerwoną latarnią" ligi
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 04, 2012, 21:51:41 »
To było pewne, że poradzicie sobie z Lecce. Drużyna Twoich przeciwników spisuje się w tym sezonie niezwykle słabo i już jest spisywana na spadek. Co do Palombo, to Klinsmann moim zdaniem dobrze postąpił. I tak nie grał by w drużynie Interu, więc po co dalej ma siedzieć w klubie? Co do Balotelliego, to każdy wie jaki to piłkarz, jednak fajnie byłoby go znów zobaczyć w koszulce Interu Mediolan :D

pasztelan

  • Gość
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Spotkanie z "czerwoną latarnią" ligi
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 04, 2012, 21:51:51 »
Mała rada: zamiast screena z meczu daj screena ze składów, a jak już to daj screena składów za screna statystyk. Statystyki możesz sobie darować  ;)

Mam mózg rozjechany, bo nie rozumiem jakim cudem przez całą twoją karierę nie zastałem tu W OGÓLE! Dużo trzeba było nadrabiać. Cieszę się, że na forum jest dużo karier z Serie A: twoja, Juventus mojseha, Roma Bambaryly i Napoli redevila. Cieszę się dlatego, że w  ogóle mam Włoskie korzenie, i jest tam po prostu pięknie, ale mniejsza z tym. Palombo jest bardzo słabym zawodnikiem, ogólnie ulubieniec Lippego, zabrał go nawet na mundial. Przyszedł tu tylko dlatego, bo jego Samprodia spadła z ligi. To był mimo wszystko krok w tył. 29 lat to za dużo na rozwijanie swojej kariery w vice-mistrzu Włoch. Natomiast zrezygnowanie z usług Palombo w Samprodii to temat tabu - to mest żywa legenda klubu. Gra w nim od 2002 roku. To tak jakby Buffon odszedł do nie wiem, Marsylii. Niech spieprza. Po za tym Inter ma dużo zbędnych grajków, którzy w takim np. Palermo robili za gwiazdy. Obi, Coutinho, Juan, Orlandoni, Castaingons (broń Boże Alvarez, mój ukochany) i wielu innych. Za niego trzeba kupić  zmiennika dla ZARATE. To jest grajek! Dobrze, że odchodzi w rzeczywistości z Interu, w Lazio będzie mu lepiej. Forlana lubiłem, ale do czasu. W Atletico był 5 razy lepszym zawodnikiem. Powinien w następnym okienku odejść, ale nie dlatego,że jest niepotrzebny zespołowi, ale dlatego, bo po prostu chciałby grać n swoim kontynencie. Polecam Ci Leandro Damiao - dobry grajek, łatwo go kupić. I niech Balotelli nie wraca do Interu. Na prawdę, byłby to mało realistyczny transfer. Zjadłby Ci tylko Maicona i tyle było by z niego pożytku. Mimo iż kocham Wlochy, i kocham tą reprezentację, to Balotelli jest w odrębnym świecie w tej kadrze. Jeżeli jednak chcesz poważniejszego napastnika niż Damiao to mogę Ci polecić Nilmara z Villareal. Nie dawno odszedł do śpików z nosa, więc do "starego" Interu nadawałby się idealnie. Fajnie zrobiona przez Thomaszka (mój imiennik) że tak go nazwę, graficzka, w której widać Johnsona w koszulce Interu. Bardzo ciekawie wygląda też tabela. Jesteście pierwsi, ale tylko różnicą bramek. Za wami czyha już Juventus i Napoli, a sporo krwi może napsuć Milan. Bardzo dobrze radzi sobie Johnson. Jest to powiew Angielskiej "el szormarie oł herbatke o siedemnastie" czyli niezłej nuty twardej walki w finezyjnym Włoskim sporcie. Radzi on sobie w takim towarzystwie wyjątkowo dobrze. Tak samo radził i radzi sobie Perotta, który jest przecież pół Anglikiem. Ogólnie fajna kariera

PS. O MATKO! No nieźle się rozpisałem

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Spotkanie z "czerwoną latarnią" ligi
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 05, 2012, 13:16:30 »
2 runda, pierwszy mecz
Puchar Włoch

Stadio Giuseppe Meazza, Mediolan


Zwycięstwo rezerwowych po ciekawym meczu!

F.C. Internazionale 4:2 Parma F.C.

Inter: Julio Cesar   -   Cristian Chivu, Juan, Walter Samuel, Javier Zanetti   -   Freddy Guarin, Kevin Strootman, Dejan Stanković 73'   -   Ricky Alvarez, Giampaolo Pazzini 56' , Philippe Coutinho 34'

Parma: 38' Cristian Zaccardo (sam.)   -   9' Francesco Valiani, 71' Sergio Floccari

________________________________________________________________________________________

11 kolejka

Stadio Olimpico, Rzym


Czy ta wspaniała passa kiedyś się skończy?


S.S. Lazio 1:2 F.C. Internazionale

Lazio: Albano Bizzarri   -   Stefan Radu (70' Javier Garrido), Mobido Diakite, Giuseppe Biava, Abdoulay Konko   -   Lorik Cana , Cristian Ledesma   -   Senad Lulić, Antonio Candreva , Cristian Brocchi    -   Libor Kozak (57' Miroslav Klose)

Inter: Julio Cesar   -   Yuto Nagatomo, Andrea Ranocchia, Simon Kjaer, Maicon   -   Esteban Cambiasso, Andrea Poli, Wesley Sneijder   -   Mauro Zarate (70' Adam Johnson), Diego Forlan (90'+1 Giampaolo Pazzini), Philippe Coutinho

W jedenastej kolejce Serie A piłkarze Interu pojechali do Rzymu, aby tam zmierzyć się na Stadio Olimpico z miejscowym Lazio. Gospodarze tego pojedynku przed tą kolejką zajmowali w tabeli jedenaste miejsce, zaś Inter niezmiennie był liderem. Trener Klinsmann w Rzymie nie mógł skorzystać z usług Montolivo, który nabawił się drobnego urazu na treningu. W jego miejsce zagrał Andrea Poli. Zmiana nastąpiła także w przedniej formacji. W podstawowym składzie zabrakło mocno zmęczonego po zgrupowaniu reprezentacji Adama Johnsona, który zasiadł na ławce rezerwowych. Na lewej flance zagrał Mauro Zarate, zaś na prawej zyskujący zaufanie trenera Philippe Coutinho. Warto także podkreślić, że niemiecki trener ponownie postawił na młody duet stoperów, Kjaer-Ranocchia.

Trzeba przyznać, że w spotkaniu tym nie brakowało emocji. Było to naprawdę bardzo ciekawe widowisko, w którym Lazio nie zamierzało siedzieć i płakać pod własną bramką, tak jak to robi znaczna część drużyn w starciach z czołowymi zespołami ligowymi. Dzięki temu gospodarze stworzyli sobie świetną okazję już w 3 minucie. Ładną, indywidualną akcję przeprowadził Candreva, którą zakończył strzałem z trzynastu metrów. Julio Cesar we wspaniałym stylu odbił jednak piłkę na rzut rożny. W narożniku boiska stanął właśnie Candreva i dośrodkował w pole karne. Piłkę przed 'szesnastkę' wybił Ranocchia, a tam był Ledesma, który potężnie huknął z pierwszej piłki, jednak na szczęście gości piłka przeleciała tuż obok bramki. Lazio poczynało sobie coraz lepiej, jednak bramkę pierwszy strzelił... Inter. W 20 minucie bardzo dobre dośrodkowanie Sneijdera z rzutu rożnego niemalże wprost na głowę Diego Forlana, który musiał tylko skierować ją do siatki, co było właściwie formalnością, przy tak świetnym podaniu. Gra z czasem wyrównała się, można mieć nawet wrażenie, że Inter przejął nieco inicjatywę. Skutkiem tego były jeszcze dwie świetne sytuacje do podwyższenia prowadzenia w pierwszej części gry. W 39 minucie po wysunięciu piłki na piętnasty metr przez Sneijdera huknął Forlan, jednak Bizzarri popisał się fantastyczną interwencją. Na minutę przed upływem regulaminowego czasu gry gola próbował strzelić sam Sneijder. Dobrze egzekwowany przez niego rzut wolny znów jednak w świetnym stylu odbił golkiper gospodarzy. Drugą połowę tym razem od mocnego uderzenia rozpoczął Inter. Po bardzo ładnej akcji dwójkowej z Coutinho w pole karne z prawej strony dośrodkował Maicon. W polu karnym najlepiej odnalazł się Forlan, który głową, tuż pod poprzeczkę skierował piłkę do bramki. Z czasem inicjatywę przejęli gospodarze. Inter nieco już podmęczony nie atakował z takim animuszem jak wcześniej. Bronił się momentami bardzo chaotycznie, ale skutecznie, co było najważniejsze. Piłkarzom Lazio jedynie raz udało się przełamać defensywę gości. W 70 minucie po ładnym podaniu ze skrzydła Lulicia do Candrevy ten drugi uderzył bardzo precyzyjnie z osiemnastu metrów. Piłka odbiła się najpierw od prawego słupka, przeturlała się po linii bramkowej, odbiła od lewego i wpadła do bramki! Lazio od tego momentu atakowało niemalże szaleńczo, jednak Interowi udało się radzić z ich atakami i kolejne trzy punkty pojechały do Mediolanu. Tym samym piłkarze Interu wygrali dziewiąte spotkanie z rzędu w Serie A!


Zawodnik meczu

Maicon (7.5) - Jeśli chodzi o bocznych obrońców to w tym sezonie Maicon jest raczej w cieniu Nagatomo, który raz po raz rozgrywa fantastyczne spotkania. Tym razem to jednak Brazylijczyk był górą. Raz po raz włączał się w akcje ofensywne swojego zespołu, na dodatek wspaniale współpracując z innym Brazylijczykiem, Philippe Coutinho. W zespole "Nerazzurrich" warto także wyróżnić świetnie rozdającego piłki Sneijdera.


___________________________________________________________________________________________________


Manchester czeka na oferty!


Ostatnie plotki dotyczące odejścia Mario Balotelliego z Manchesteru City potwierdzają się. Po ostatniej wypowiedzi kontrowersyjnego reprezentanta Włoch, trener "The Citizens", Roberto Mancini dał zielone światło na odejście "Super Mario". "Nikt tutaj Mario nie będzie trzymał na siłę. Mam wielu wspaniałych zawodników w ofensywie i myślę, że jego odejście nie odbije się źle na grze zespołu. Rozważymy każdą ofertę! - powiedział pytany o sprawę z Balotellim, Mancini. Wiele więc wskazuje na to, że młody Włoch opuści Etihad Stadium. Chętnych zapewne będzie wielu, jaką opcję wybierze Mario? Czy Inter faktycznie będzie starał się o powrót swojego byłego zawodnika? O tym dowiemy się na pewno już niedługo.

___________________________________________________________________________________________________

Julio Cesar nie zagra z Basel!


Do kibiców Interu Mediolan doszła dość niepokojąca informacja. Julio Cesar na treningu nabawił się drobnego urazu i nie będzie mógł wystąpić we wtorkowym spotkaniu ze szwajcarskim FC Basel. Pod znakiem zapytania stoi także jego występ w dwunastej kolejce Serie A. Julio Cesar jest jednym z najlepszych bramkarzy na całym świecie. W tym sezonie już niejednokrotnie ratował "Nerazzurrich" przed stratą bramki. Jest to jedyny zawodnik z podstawowego składu, który zagrał we wszystkich meczach TIM Cup, ponieważ Jurgen Klinsmann nie jest zadowolony z rezerwowego Castelazziego. Teraz jednak będzie musiał mu dać szansę, bowiem jest to jedyny rezerwowy golkiper w ekipie Interu. Inter zimą będzie chciał pozyskać chociaż jednego młodego bramkarza. Plotkuje się o Rui Patricio, Ter-Stegenie czy też Fabianie Gieferze.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Kto zatrzyma Inter?
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 05, 2012, 13:56:26 »
Chciałem pisać posta a tu kolejny mecz :D
Spotkanie ligowe było wręcz formalnością. Znowu ostoja drużyny - Forlan - może pochwalić się zdobyczą bramkową, a wy zgarniacie całą stawkę i dalej rządzicie w Serie A. Przed takimi meczami w wykonaniu potentatów zawsze kibice zakładają tylko jedną opcję, a każde inne rozwiązanie byłoby sporym szokiem.
Balotelli z powrotem w Mediolanie? No nie wiem, jeśli już to klub musi się przygotować na kolejną dawkę skandali, bo Mario ma gorącą głowę.

Dobrze, ze rezerwy pokazały klasę, to daje nadzieje, że kiedy przydarzy się jakaś poważniejsza kontuzja zawodnikowi pierwszego składu, to zostanie on godnie zastąpiony.

Kontynuujecie dalej imponującą passę, a najważniejsi zawodnicy zespołu nie opadają z formy. Forlan mnie cały czas zaskakuje, w Twoim zespole jest prawdziwym super-snajperem. W sumie dlatego ja nie lubię grać mocnymi klubami, bo są skazane na zwycięstwo - dla klubu to dobrze, ale dla przyjemności gry (dla mnie) to źle :P Tobie życzę, żeby Ci się te wygrane nie znudziły, ale jeśli tak dalej pójdzie to musisz pomyśleć nad jakimiś wstawkami oprócz opisów meczowych, żebyśmy nie oglądali tylko kolejnych seryjnych wygranych.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Kto zatrzyma Inter?
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 05, 2012, 15:43:34 »
Transfer Super Mario byłby ciekawy, z nim w ataku bylibyście o wiele wiele mocniejsi ;) Forlan dwa razy z głowy i passa trwa. Ja już dawno skreśliłem Forlana, a u Ciebie szaleje i strzela bramkę za bramką, ten Urugwajczyk mnie zaskakuje ale oby tak dalej. Lazio grało dobrze ale wam sprzyjało szczęście i potrafiliście wyjść obronną ręką z tego spotkania i trzy oczka należą do was, brawo.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Kto zatrzyma Inter?
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 05, 2012, 16:37:56 »
Dobrze, że udało ci się wygrać. Lazio do słabych ekip nie należy o czym przekonało się moje Juve :D. Nie miej ty zagrałeś znacznie lepiej. Kontrolowałeś przebieg meczu i zadawałeś ciosy rywalowi. Dwie bramki przewagi to oczywiście dużo, jednak Lazio się nie poddało i również zaatakował. Efektem był bramka, która dała im jeszcze szanse na punkcik. Całe szczęście że przetrwałeś ten nalot.

Mario znów w Interze? Mówię TAK :D. Bardzo lubię tego piłkarza, także mam nadzieję, że przyjdzie do ciebie i będzie strzelał takie bramki jak Niemcom w półfinale Euro :D.

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Kto zatrzyma Inter?
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 05, 2012, 19:09:42 »
Wiesz co mi się najbardziej spodobalo w twojej karierze? Logosy! Są po prostu rewelacyjne. Na prawdę genialne. Czy mógłbyś wysłać mi link do nich na PW? Bardzo proszę. Użyję ich w mijej następnej karierze (w PESie 2013, bo do obecnej mam już logosy).

Z góry dziękuję.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Kto zatrzyma Inter?
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 05, 2012, 20:07:33 »
fajnie, że wróciłeś. i to w świetnym stylu. do swojego konta dopisujesz kolejne świetne występy obfitujące w bramki. ciągle błyszczy Forlan, a kapitalna passa trwa. podzielam zdanie Darka, wierzę w ciebie :)


Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Kto zatrzyma Inter?
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 06, 2012, 00:17:13 »

#1 Raport skauta - Hiszpania

Cytat: Paulo Pikachezzi, raport z Hiszpanii


Cześć Jürgen, z tej strony Paulo. Słyszałem, że potrzebujesz do swojego klubu młodego środkowego napastnika, który mógłby grać bez problemów w pierwszej jedenastce. Lepiej chyba nie mogłeś trafić, przebywam obecnie w Hiszpanii i wydaje mi się, że mam kogoś odpowiedniego dla Ciebie.

O kogo chodzi? José Salomón Rondón ma dwadzieścia dwa lata, urodził się 16 września 1989 w Wenezueli i gra właśnie na pozycji środkowego napastnika. W swoim kraju uchodzi za jeden z największych talentów. Do Hiszpanii trafił w 2008 roku, z Araguy przeniósł się do Las Palmas by w sezonie 2010/2011 za 3 500 000 € przenieść się do Málagi. Poprzedni sezon miał bardzo dobry, wystąpił w 32 oficjalnych spotkaniach i strzelił 16 goli co daje średnią jednej bramki na dwa mecze.

Rondón jest typowym snajperem operującym w polu karnym. Posiada świetne warunki fizyczne (186 cm i 86 kg), które potrafi doskonale wykorzystać, czy to przepchnąć się z obrońcą czy zastawić się tyłem do bramki, czy wyskoczyć w polu karnym wyżej niż inni. Świetnie gra głową i wiele bramek w poprzednim sezonie zdobył właśnie z głowy. Jest prawonożny ale bez problemu uderzy celnie lewą nogą. Nie jest ani wolny ani szybki, potrafi dobrze dryblować. Do dziś mam w pamięci to jak wkręcił bodajże Khedire w spotkaniu przeciwko Realowi Madryt. Dobrze panuje nad piłką i ma mocny strzał. W polu karnym często zachowuje zimną krew i nie partaczy sytuacji. Nie gra sam, szuka kolegów ale najczęściej to oni szukają jego, a jak nie oni go znajdują to zrobi to piłka. Przypomina trochę Superpippo ale nie notuje tyle spalonych co on.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=dacdc23a71a610634b8b5d96f7d53095&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=dacdc23a71a610634b8b5d96f7d53095&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Jego minusami jest gra w defensywie, praktycznie nie potrafi w niej grać więc nie oczekuj, że ten snajper będzie się często wracał i pomagał w obronie, chyba że go tego nauczysz. Więcej minusów ciężko się u niego doszukać. Obecnie zagrał tylko trzy spotkania, ponieważ doznał kontuzji ale gdy się wyleczy i będzie grał bramki są kwestią czasu. Minusem może być cena, chociaż jest teraz wystawiony na listę transferową to myślę iż maksimum to 7 000 000 €, więcej Málaga nie powinna zakrzyczeć. Kolejnym minusem może ale nie musi być zmiana klimatu. Włoska liga różni się trochę od hiszpańskiej i nie wiadomo do końca jakby w Serie A sobie radził ale ma dopiero dwadzieścia dwa lata więc powinien bez problemu szybko się zaaklimatyzować.

Na zakończenie dodam tylko: Kup go! Będziesz miał z niego dużo pożytku. U Ciebie może jeszcze bardziej się rozwinąć i za sezon stać prawdziwym liderem linii ataku, Forlan nie będzie żyć wiecznie. Jeżeli szukasz snajpera, który strzeli Ci bramkę w trudnym momencie lub kogoś kto w polu karnym przepcha się i strzeli lub zgra główką to kup go. Jeżeli w tym okienku się po niego nie zgłosisz to być może, w kolejnym już będzie piłkarzem innego dużego klubu albo wyląduje gdzieś w Kazaniu i się kompletnie zmarnuje. Dodam Ci jeszcze filmik z jego umiejętnościami z poprzedniego sezonu, myślę że on rozwieje Ci wiele wątpliwości.

Paulo Pikachezzi

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=dacdc23a71a610634b8b5d96f7d53095&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=dacdc23a71a610634b8b5d96f7d53095&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

___________________________________________________________________________________________________

Inter nie będzie starał się o "Super Mario"!


Ostatnio bardzo głośno zrobiło się o odejściu Mario Balotelliego z Manchesteru City. Włoch nie jest zadowolony ze swojej pozycji w klubie z Etihad Stadium i najchętniej odszedłby z zespołu. Od razu zainteresował się tym Inter, były klub krnąbrnego zawodnika. Mediolańczycy po słowach Manciniego, który stwierdził, że jeśli pojawi się dobra oferta zawodnik będzie mógł opuścić jego drużynę od razu złożyli zapytanie o cenę napastnika reprezentacji Włoch. "The Citizens" za "Super Mario" zażądali ponoć aż 44 miliony euro, czyli kwotę dwa razy większą za jaką Balotelli przeszedł z Interu do Manchesteru City. Wszystko wskazuje na to, że "Nerazzurri" nie będą prowadzić starań o powrót gracza na Stadio Giuseppe Meazza. "Rozumiem doskonale, że Balotelli rozwinął się od czasu, kiedy przechodził z Interu do Manchesteru, jednak kwota dwukrotnie wyższa jest zupełnie nie do przyjęcia! Jeśli Manchester nie zmieni swoich żądań na pewno nie złożymy oferty za Balotelliego. To po prostu za duża kwota, za te same pieniądze mogę mieć dwóch-trzech zawodników, którzy z miejsca mogą wejść do podstawowego składu. Trzeba tylko dobrze poszukać" - tak o ewentualnym transferze Balotelliego wypowiedział się trener Interu, Jurgen Klinsmann. Wydaje się więc, że Mario do Mediolanu nie powróci...

___________________________________________________________________________________________________

"Nerazzurri" składają ofertę za Dzsudzsáka!


Inter w związku z odpuszczeniem sobie transferu Balotelliego próbuje w inny sposób wzmocnić swoją linię ofensywną. Na celownik Jurgena Klinsmanna trafił 25-letni skrzydłowy Anzhi Machaczkała, Balazs Dzsudzsak. Węgierski zawodnik piłkarzem Anzhi został latem tego roku, jednak konsekwentnie pomijany jest przy ustalaniu składu, także chce zmienić otoczenie, o czym otwarcie mówi. Rosyjski zespół raczej nie będzie robił problemów z odejściem węgierskiego gracza. Niecałe pół roku temu Węgrem zainteresowane były m.in. Liverpool, Juventus czy Arsenal, jednak Balazs wybrał rosyjskie pieniądze, czego chyba do końca życia będzie żałował. Inter znając potencjał tego zawodnika już pośpieszył z ofertą za niego. Rosjanie zakupili go z PSV Eindhoven za ok. 14 milionów euro. W związku z tym, że tam nie zawsze łapie się do podstawowego składu cena ta powinna spaść. Oficjalnie nie znamy kwoty jaką Inter zaoferował za lewego skrzydłowego, jednak mówi się o ok. 9 milionach euro.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 06, 2012, 07:14:54 »
Hmmmm, Rondon? No nie wiem nie wiem. Wydaję mi się, że są inni piłkarze, którzy bardziej pasują do Interu. Widzę, że za Baletolliego chcą sporej sumki.. Myślę, że w jakiś sposób na pewno można ją zniwelować, także próbuj a może się uda dojść do porozumienia. Transfer Dzsudzsáka to dość ciekawy ruch. :)

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:01:59 »
Rondon to ciekawy zawodnik, a statystyki ma imponujące. Nie wiem dlaczego,ale czytając ten list od scouta skojarzył mi się David Suazo, czyli jeden z największych niewypałów transferowych w historii Interu...

Dzsudzsak? Masz na ławce jeszcze Coutinho oraz Ricardo Álvareza. No z pewnością jeszcze jakiś skrzydłowy by się przydał. Nie wiem może poszukaj kogoś w Serie B?

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:04:37 »
Rondon... miałem go swego czasu w FIFA Super Stars na facebooku, i radził sobie całkiem nieźle, więc nie jest on dla mnie całkowicie anonimowym piłkarzem. Wydaje mi się nawet, że pasowałby do Interu. Skaut świetnie go przedstawił, podoba mi się ta forma cytatu. Do tego załączone filmiki - bardzo pomysłowo. Jestem zdania, że nie ma co się zastanawiać, a trzeba go brać. Szczerze, to mam nadzieję, że Balotelli nie wróci. Zadymiarz, zadymiarz, piłkarz może i dobry, ale czuję, że może być więcej użerania się z nim aniżeli dobrej gry. Dzsudzsák? Pamiętam jego grę z PSV, szkoda, że poszedł za pieniędzmi. Ale czy wam się przyda? W sumie ciekawy potencjalny transfer, ale jakoś nie widzę go w Interze.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:40:52 »
Ostatnio wygrywasz wszystko z góry jak leci. Jesteście po prostu nie do zatrzymania, grając naprawdę dobry futbol.
Fajnie byłoby widzieć Mario z powrotem w Interze gdzie jego talent wybuchł i gdzie grał naprawdę dobrze, wiadomo jednak iż Mario to Mario i musi być ktoś kto go poskromi bo inaczej będzie robił istny cyrk jak to ma w zwyczaju. Cieszy mnie próba walki o Węgra. Doskonały strzał , duża szybkość. Super skrzydłowy, który wiele bym Wam dał. Rondona można powiedzieć znam tylko z nazwiska, wiem gdzie gra, ale to raczej anonim dla mnie. Dostał jednak dobrą rekomendację i może się skusicie. Btw..fajny pomysł naprawdę.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 06, 2012, 13:12:33 »
Fajny pomysł z tym raportem skauta, ale myślę, że bez cytatu byłoby ładniej. ;) Mimo to fajnie przedstawiłeś zawidnika, bardzo mi się to podoba. Rondon to ciekawy piłkarz, za którego, co ważne, nie trzeba płacić kto wie jak dużych pieniędzy. 7 mln € jak na tak uzdolnionego i bramkostrzelnego napastnika to byłaby bardzo dobra inwestycja. :) Oby Klinsmann zdecydował się kupić Kolumbijczyka, moim zdaniem byłby to korzystniejszy ruch i finansowo i nawet sportowo. Ale za to Dzsudzsaka jakoś nie widzę w Interze, a po za tym miałeś go w Fulham o ile dobrze pamiętam (za dobrze ci nim szło). :P Węgier jest typowym skrzydłowym, a jak też mówił Krzychu macie kilku młodych zawodników na tę pozycję, którzy powinni sobie dać radę w pierwszym składzie bez problemu jeśli będzie taka potrzeba. :)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 06, 2012, 13:28:35 »
Na razie na Forlana nie ma mocnych w ofensywie, ale tak jak skaut wspomniał, to nie będzie trwać wiecznie. Dobrze by było gdybyś zdecydował się na młodego napastnika, na pewno przyda się i z czasem zastąpi Urugwajczyka. Ja też zamiast na Dzsudzsaka postawiłbym na Coutinho, po co ściągać "odpady" z rotacji składu w innych klubach, jak masz pod ręką młode talenty.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 06, 2012, 15:30:18 »
Świetny pomysł z tym skautem. Dobrze, że Paulo nie jest taki jak ten skaut Newcastle z filmu "Goal!" . Nie słyszałem wiele o tym Rondonie, ale z tego co mówi Pikazzeri to wydaje się, że trzeba go kupić. Twój skaut nie szczędził pochwał, jeśli chodzi o tego gracza. Minusem jest słaba gra w defensywie. Ja sądzę, że z zaaklimatyzowaniem nie powinno być problemu. Szkoda, że Super Mario nie wróci do Włoch. Jednak kwota jakiej żądało City jest po prostu śmieszna. Mówi się, że Inter zasili Dzsudzsák. Węgier nie jest zadowolony z gry na wschodzie i chciałby wrócić na zachód. Mógłby się przydać Nerazzurim :)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 06, 2012, 16:20:17 »
no zapowiada sie na ciekawe transfery, jeśli jurgen zdecyduje się ściągnąć rondona to będzie według mnie strzał w "10", jest to młody zawodnik, który napewno wzmocni i odmłodzi atak nerrazzurich. co do węgra to sam nie wiem, dużo klubów się nim interesowało juz wcześniej, ale on wybrał kierunek na wschód, mam nadzieję, że tam się nie wypalił i nadal gra tak dobrze jak to robił w psv. :) co do mario to dobrze, że go nie chcecie, nie lubie go.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 06, 2012, 16:44:23 »
Jednak transfer Balotelliego nie dojdzie do skutku. Szejkom wydaje się, ze skoro oni mają kupę kasy i mogą wdawać tyle kasy ile chcą to każdy klub świata ma takie same zaopatrzenie finansowe co Ci ludzie z Kataru .... Dzsudzsák, hmmm wzmocnienie skrzydeł Ci się przyda wiec wydaje mi się, że to byłby dobry transfer. Co do Rondona, to jakoś nie przekonuje mnie ten zawodnik, ale jeżeli juz go ściągniesz to chętnie zobaczę jak radzi sobie w Interze :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 06, 2012, 16:44:23 »