Autor Wątek: Karierowe porady  (Przeczytany 184203 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 02, 2012, 18:01:04 »
Moim zdaniem to powinno wyglądać tak: Otwórzmy dział "Kariery FIFA/ Inne gry" testowo na okres miesiąca - dwóch. Nie wierzę, że wśród powiedzmy sobie 50k - 70k użytkowników tego forum, nie było NIKOGO, kto nie miałby zdania neutralnego tudzież bardziej pozytywnego w stronę produkcji panów z Electronic Arts. O ile dobrze kminie stopkę forum, to działa ono od 2006 roku, co niesie za sobą koszty, a nie wierzę, że grupie adminów nie zależy na płynności finansowej. Są reklamy Google, czyli jest zysk, a nie lepiej by było to trochę skomercjalizować? Oczywiście, jeżeli pomysł nie wypali, możemy projekt z karierami z innych gier zamknąć.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 02, 2012, 18:15:29 »
Cytuj
Porównaj sobie okres od lutego/marca do połowy sierpnia bieżącego roku i stan obecny.
Ja pamiętam sprawę z końcówki maja, kiedy mojsesh i jeszcze ktoś narzekali, że jest strasznie mały ruch w dziale i tak w rzeczywistości było. Teraz jest cztery razy lepiej.

Cytuj
Obecnie całkiem źle nie jest, jednak należy zauważyć wyraźny, niemal kilkukrotny spadek popularności tego działu w stosunku choćby do okresu wakacyjnego. Ktoś powie, sporo wolnego czasu, ale raczej nie w tym tkwi meritum rzeczy, mimo iż na wakacje przypada apogeum świetności połączonej z wielością karier.
W lipcu poziom karier był naprawdę niski. Pamiętam, że miałem problem z wyborem opowiadań przy głosowaniu na najlepszą karierę. Najlepiej było według mnie na przełomie lat 2011 i 2012, tuż przed reformą (nie, nie mówię, że nie była ona potrzebna). Powoli pisanie komentów "fajna karierka wpadnij do mnie" przestawało być powszechnie uznawane, a userów w penis dużo. Z nostalgią wspominam okres grudniowo-styczniowy, kiedy po pół roku wróciłem do opisywania.

Cytuj
Zasłużeni, może nieadekwatne do końca słowo, jednak mam na myśli tych, co już swoje napisali, cieszą się dobrą opinią na forum, etc. Jakaś bonyfikata za to się należeć powinna, czyż nie? Wtedy składaliby u moderatora stosowny akces i prośbę o rozpoczęcie kariery w innej grze. To poniekąd by zmotywowało powszechnie zwanych "starych wyjadaczy".

Wcale nie mówię tutaj o tworzeniu jakiejś Mensy dla tych zasłużonych. Skoro ktoś poczuwałby się i był szanowany przez innych, to czemu nie? Kariera w innej grze mogłaby być nagrodą za mozolną pracę w tym dziale.
Nie, bo od razu zaczęłoby się "dlaczego ja, nie on?". Wiadomo, że pawłodar, jak każdy, ma wśród forumowiczów swoje sympatie i antypatie. To musiałyby być jasne reguły - na przykład na koncie kariera powyżej 30 stron, kilkukrotne wymienienie w "Hall of fame", czy coś w ten deseń.



Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 02, 2012, 18:49:29 »
Hmm widzę mamy tutaj ciekawą dyskusję. Co więcej znów zaczyna się to samo a wiadomo jest, że nikt nie wywalczy powstania nowego działu. Forum w nazwie ma pesleague, czyli za nic nie pasują mi tutaj kariery z fify czy też innych gier. Sorry panowie ale nie zachowujcie się jak Don Kichot i przestańcie walczyć z wiatrakami.

Piuk mówisz, że ludzi brakuje i tu się zgodzę. Zniknęło wielu bardzo dobrych pisarzy, ale nie jest to chyba wina forum nieprawdaż. Nie oszukujmy się, ludzie nie mają wiele czasu by siedzieć na forum i pisać. Wiadomo szkoła, studia praca, treningi, dziewczyna a do tego czasem i rodzina. Nie da się wszystkiego pogodzić i trzeba z czegoś zrezygnować.

Sam jestem teraz na V roku, mam wiele rzeczy na głowie i niestety nie mam czasu na pisanie. A może trzeba rozważyć to, że to już nie daję takiej frajdy jak kiedyś. Ja tak ostatnio właśnie mam..

Zmieniając jednak temat... Wszelkiego rodzaju zaszczyty czy też inne ****rele. Bo ten jest lepszy od drugiego i ma mieć lepiej. Już widzę co się będzie działo jak się to wprowadzi. Szykujcie się na III wojnę światową.

A już na koniec to powiem tylko tyle za dużo jest tutaj ostatnio spin... Zaczyna mi się wydawać, że większość ma tego samego idola czyli Jarka K. To tak dla rozluźnienie. Chill MAAAN!!! :D

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ca66263045945f55a7748185d7168cea&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ca66263045945f55a7748185d7168cea&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 18:52:14 wysłana przez reddevil8911 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 02, 2012, 19:14:09 »
Z osobami wspomnianymi bodajże przez Piuka mam nadal kontakt. Odeszli, bowiem nie odpowiadała im administracja oraz w dziale nie można opisywać karier z innych gier. Odeszli bo wiedzieli, że z tym nie wygrają. Teraz mają nowe forum, może nie ma tam jakiegoś wysokiego poziomu, ale jednak jest tam jakaś atmosfera, która użytkownikom tamtego forum odpowiada. Co zrobić żeby u nas tak było? Wydaję mi się, że tak jak jest teraz będzie przez jeszcze dłuższy okres czasu. Nie mowie tutaj, że ludzie nie mają czasu, bo jeżeli ten czas mieli rok temu to czemu mają go nie mieć teraz? Chodzi o to, że ludziom nie odpowiada częsta krytyka. Ja rozumiem. Można czasem do kogoś coś napisać, ale nie pojmuję tego, że na takową osobę są jakieś wjazdy. Każdy kiedyś z nas zaczynał. Każdy reprezentował poziom jaki reprezentował. Śmieszne jest to, że patrząc w archiwum na pierwsze kariery każdy się jakoś zachwycał. Teraz gdyby ktoś dał takowe opowiadanie został by zjedzony na miejscu. Dziwne, ale prawdziwe. Rozumiem ci co tu byli od dłuższego czasu systematycznie się poprawiają, ale weźmy to pod uwagę, że każdy kiedyś musi zacząć i każdy powinien dostać szanse. Przypominam sobie moją pierwszą karierę. Było to dno. Pierwsze kariery Kmirona, Mastera itp również niczym się nie wyróżniały. Każdy się rozwija, dlatego dajmy nowym szanse..
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 19:15:47 wysłana przez mojsesh »

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 02, 2012, 19:53:52 »
forum trzeba ratować, bo niedługo będziem sobie tworzyć do lustra; cokolwiek, czy to karierę, czy to twarz.
Powiedziała osoba, która w swojej karierze Wisłą miała średnio około 9 komentarzy na odcinek. Może nawet trochę więcej.
" border="0

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #225 dnia: Listopad 03, 2012, 12:55:36 »
Cytuj
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Ma ktoś może tutaj konto?
Bo widzę że możliwość rejestracji wyłączona
a zawsze tam jest dużo grafik. Pzdr
Warriors by undertaknen

Slay

  • Gość
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #226 dnia: Listopad 03, 2012, 16:27:26 »
Widzę, że jest tam możliwość zalogowania przez fejsa, jeśli masz to spróbuj ;)

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #227 dnia: Listopad 03, 2012, 17:23:59 »
wiem ,błąd error.
Warriors by undertaknen

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #228 dnia: Listopad 03, 2012, 18:44:10 »
Cześć, mam do Was pytanie. Otóż posiadam tylko pes'a 10 (na tym sprzęcie lepsza nie pójdzie, mój siadł :( ) mam pesedit patch 1.01, zrobiłem sam w edytorze aktualne transfery (oczywiście nie robiłem takich drużyn, jak np.: Palermo, Valenciennes, Espanyol itp.), brakuje może kilku zawodników młodego pokolenia (Pogba, Shelvey, niektórzy są) i nie ma tegorocznych beniaminków, więc czy rozpoczynać karierę? Jeżeli tak to proszę o doradzenie jakim zespołem z niżej wymienionych:

Juventus Turyn, AS Roma, Manchester City, Atletico Madryt, PSG, z góry dzięki za podpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2012, 19:08:46 wysłana przez Positive »
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #229 dnia: Listopad 03, 2012, 20:32:50 »
PSG, bo tym chyba kariery nie ma.

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #230 dnia: Listopad 03, 2012, 21:40:52 »
Zauważyłem, że dział Moja Pro Evo Kariera przeżywa straszny kryzys. Trzeba coś temu poradzić. Powrót zasady "koment za koment" albo naliczanie postów w dziale? Jeśli nie w głównym naliczaniu to może jakiś taki poboczny, tylko dla tego działu? Nie wiem, nie mam pojęcia co z tym zrobić, ale widzę że problem jest spory.

@Positive: City, będzie dobrym pomysłem  :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2012, 21:42:37 wysłana przez The Stig »

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #231 dnia: Listopad 03, 2012, 21:54:50 »
Znacie jakiś program, jak można zmienić drużyny uczestniczące w Lidze Mistrzów? Wiemy, ze w 2010 roku PSG, City, Valencia, Malaga i wiele, wiele innych klubów w Lidze Mistrzów nie uczestniczyło.
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #232 dnia: Listopad 03, 2012, 22:04:13 »
Zauważyłem, że dział Moja Pro Evo Kariera przeżywa straszny kryzys. Trzeba coś temu poradzić. Powrót zasady "koment za koment" albo naliczanie postów w dziale? Jeśli nie w głównym naliczaniu to może jakiś taki poboczny, tylko dla tego działu? Nie wiem, nie mam pojęcia co z tym zrobić, ale widzę że problem jest spory.

@Positive: City, będzie dobrym pomysłem  :)

Chyba stronę temu ten temat poruszano, naliczania postów na bank nie będzie. Czy dział się rozrusza czy nie - to tylko zależy od ludzi, wcześniej nie było trzeba naliczania żeby dział żył.

Offline Cygar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.05.2012r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #233 dnia: Listopad 03, 2012, 22:17:00 »
Cześć, mam do Was pytanie. Otóż posiadam tylko pes'a 10 (na tym sprzęcie lepsza nie pójdzie, mój siadł  ) mam pesedit patch 1.01, zrobiłem sam w edytorze aktualne transfery (oczywiście nie robiłem takich drużyn, jak np.: Palermo, Valenciennes, Espanyol itp.), brakuje może kilku zawodników młodego pokolenia (Pogba, Shelvey, niektórzy są) i nie ma tegorocznych beniaminków, więc czy rozpoczynać karierę? Jeżeli tak to proszę o doradzenie jakim zespołem z niżej wymienionych:

Juventus Turyn, AS Roma, Manchester City, Atletico Madryt, PSG, z góry dzięki za podpowiedzi.

Jeżeli faktycznie masz słaby komputer to może PES 6 byłby w sam raz dla ciebie. O ile się nie mylę to są patche do tej gry z dość aktualnymi składami, a to chyba ważne w pisaniu karier. Do tego gra jest całkiem spoko i wciąż wiele osób w nią gra więc zastanowiłbym się na twoim miejscu. Jeżeli nie to ja już bym wolał karierę Retro bo trochę głupio tak, że niektóre transfery są, niektórych niema. Co do klubu to ja chętnie zobaczyłbym City lub Atletico z lekkim wskazaniem na tych pierwszych.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #234 dnia: Listopad 04, 2012, 11:21:51 »
Cześć, mam do Was pytanie. Otóż posiadam tylko pes'a 10 (na tym sprzęcie lepsza nie pójdzie, mój siadł :( ) mam pesedit patch 1.01, zrobiłem sam w edytorze aktualne transfery (oczywiście nie robiłem takich drużyn, jak np.: Palermo, Valenciennes, Espanyol itp.), brakuje może kilku zawodników młodego pokolenia (Pogba, Shelvey, niektórzy są) i nie ma tegorocznych beniaminków, więc czy rozpoczynać karierę? Jeżeli tak to proszę o doradzenie jakim zespołem z niżej wymienionych:

Juventus Turyn, AS Roma, Manchester City, Atletico Madryt, PSG, z góry dzięki za podpowiedzi.

Wiesz co? Jeśli już to graj sezon 2009/2010 w tym PES'ie 2010. Nie ma sensu grać tylko z niektórymi transferami. Co do tych drużyn, to wybieram Romę ;)

kuba.10

  • Gość
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 04, 2012, 11:46:54 »
Cześć, mam do Was pytanie. Otóż posiadam tylko pes'a 10

Ściągaj PESa 9, do tego ekstraklasę i zacznij sezon GKP :) Miałbyś na 100% stałego czytelnika

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #236 dnia: Listopad 04, 2012, 12:01:28 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Ma ktoś może tutaj konto?
Bo widzę że możliwość rejestracji wyłączona
a zawsze tam jest dużo grafik. Pzdr

Podbijam.

Albo jak ktoś ma link do forum/strony www gdzie jest sporo grafik logopacki facepacki itd niech poda . TNX
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 12:14:59 wysłana przez undertaken »
Warriors by undertaknen

Offline Linkin

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 26.07.2012r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #237 dnia: Listopad 05, 2012, 14:41:29 »
Panowie, jaki polecacie patch pod karierę AS Monaco w PES'ie 2012?

Na razie znalazłem dwa: Ligue 2 Patch by Cyber66 oraz SMoKE Patch v. 4.8. Może jest jeszcze jakiś inny, ciekawy?

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #238 dnia: Listopad 05, 2012, 17:29:20 »
oczywiście słyszałem tylko o SMOKE'U Patch więc radziłbym ci ten pobrać

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 05, 2012, 19:37:56 »
Panowie, w związku z trwającą tzw. posuchą w tym dziale, chcielibyście ujrzeć moją karierę Betisem tak gdzieś np. od piątku??
Mam już zrobione transfery i pierwszy sparing(wygrany ;D), więc chciałbym poznać Wasze zdania :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 05, 2012, 19:37:56 »