Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1209368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 10.03.13)
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 10, 2013, 15:02:08 »
Ale się napaliłem na tego nowego PESa po tym ostatnim newsie! :P

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 10.03.13)
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 10, 2013, 15:04:38 »
Cytuj
Każdy ma prawo pisać to co ma na myśli, bo to jest forum dyskusyjne, więc nie musisz każdego krytykować


Jest lenistwem, zgodzę się, ale każdy popełnia błędy. Są tacy co szybko piszą i nie zwracają przed wysłaniem posta co napisali.
Jak sam napisałeś mam prawo jak i reszta tego świata, pisać co mam(y) namyśli.
Tylko skąd ta pewność że jak krytykuje... nie znasz moich zamiarów - tak na sprostowanie.


Cytuj
Można ustawić ,,strefę poruszania" dla pojedynczego gracza podczas gry w obronie. Zawodnik będzie poruszał się tylko po niewielkiej części na boisku.


Czekałem na to rozwiązanie od lat.


Prawa fizyki to jeden z podstawowych elementów w grach przyszłości, rzadko używany. Ale dobrze wiedzieć że będzie w nowym PES (w jakiejkolwiek postaci).
Tylko żeby nie było plamy podobnej z systemem kolizji jak w FIFA.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 10.03.13)
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 10, 2013, 17:11:30 »
Cytuj
czyli że niby dałoby to możliwość cieszynki ze ściągnięciem koszulki, czy "byłaby luźno" ale nadal bez tekstury ciała pod spodem?

Ja sam jestem tego ciekaw, co będzie pod koszulką. Bo jeżeli koszulka ma być luźna i nie przylega do ciała, to coś pod tą koszulką musi być. Czy to będzie zwykła tekstura czy może odwzorowanie ciała - tego dowiemy się później.

Cytuj
Tylko żeby nie było plamy podobnej z systemem kolizji jak w FIFA.

Tak każdy narzekał na ten system kolizji, tak każdy gadał - a to był jeden z ważniejszych elementów w tej grze, który tak przyciągał graczy. FIFA 12 była najlepiej sprzedaną piłkarską grą - wnioski?
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 10.03.13)
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 10, 2013, 17:18:41 »
Cytuj
Tak każdy narzekał na ten system kolizji, tak każdy gadał - a to był jeden z ważniejszych elementów w tej grze, który tak przyciągał graczy. FIFA 12 była najlepiej sprzedaną piłkarską grą - wnioski?


Nie zrozumiałeś chyba o co mi chodziło. A mianowicie o błąd w systemie kolizji gdzie piłkarze robili magiczne wywrotki itp. (nie zawsze ale były, np. zgon Messiego po bramce :D).


Cytuj
Ja sam jestem tego ciekaw, co będzie pod koszulką. Bo jeżeli koszulka ma być luźna i nie przylega do ciała, to coś pod tą koszulką musi być. Czy to będzie zwykła tekstura czy może odwzorowanie ciała - tego dowiemy się później.


Chyba nie będą się aż tak szarpać za koszulki że będzie widać to co jest pod nią...

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 10.03.13)
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 10, 2013, 17:41:54 »
Cytuj
Nie zrozumiałeś chyba o co mi chodziło. A mianowicie o błąd w systemie kolizji gdzie piłkarze robili magiczne wywrotki itp. (nie zawsze ale były, np. zgon Messiego po bramce :D).

Właśnie zrozumiałem o co chodzi, bo takie błędy miałem nie raz, bo sam grałem w FIFE 12 przez prawie półtora roku. W FIFIE 13 system kolizji już poprawili i nie było już takich bubli jak w poprzednim roku. W magazynie EDGE napisano, że:

Cytuj
Widzimy szkieletowe demo z bardziej naturalnymi i płynnymi przejściami niż w FIFA 13

Więc i system kolizji będzie lepszy.

Cytuj
Chyba nie będą się aż tak szarpać za koszulki że będzie widać to co jest pod nią...

Tutaj nie chodziło mi o szarpanie za koszulkę i rozciąganie jej, tylko wpływ powietrza na nią. Gdy piłkarz wyskoczy do góry (wg. tego co napisali w magazynie EDGE) koszulka powinna podwinąć się do góry. Tak i samo z niektórymi upadkami. Więc głupotą będzie gdy pod koszulką nie będzie nic, tylko czysta tekstura.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 10.03.13)
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 10, 2013, 18:15:46 »
Chyba nie będą się aż tak szarpać za koszulki że będzie widać to co jest pod nią...

kto wie?:D może koszulki będą się targać w niektórych sytuacjach?:D
przecież ten silnik będzie taki realistyczny! taki wspaniały! (to tak z przymrużeniem oka)...

nie wątpię że wkraczamy na nowy poziom wirtualnych rozgrywek piłkarskich i gra ma szansę stać się hitem i niewątpliwie nim będzie, ale znając naszą kochaną firmę KONAMI boje się żeby czegoś czasem nie spier.olili :/

ja też chciałbym żeby utworzyli system zmiany zawodników który automatycznie działałby tylko przy podaniach... "semi-auto" działa nie tylko przy podaniach i w niektórych sytuacjach komputer nie potrzebnie zmienia mi zawodnika... no i "odblokowanie" zawodników na których nie da się czasami zmienić kursora bo jest kontrolowany przez komputer -,-


Jest lenistwem, zgodzę się, ale każdy popełnia błędy. Są tacy co szybko piszą i nie zwracają przed wysłaniem posta co napisali.

nie wierzę że nie masz czasu 2 sekund zerknąć czy żaden wyraz nie jest podkreślony więc przestań pisać głupoty... bo naprawdę nie musisz czytać całego tekstu skoro Ci podkreśla wszystkie wyrazy napisane z błędem...
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 10.03.13)
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 10, 2013, 20:49:23 »
Cytuj
nie wierzę że nie masz czasu 2 sekund zerknąć czy żaden wyraz nie jest podkreślony więc przestań pisać głupoty... bo naprawdę nie musisz czytać całego tekstu skoro Ci podkreśla wszystkie wyrazy napisane z błędem...
Teraz stronę będzie o tym jaki to popełniłem błąd.
Czytałeś co pisałem a sam zacytowałeś ? Odnosiłem się też, nie tylko do mojej osoby. Więc wybacz.
Może zaczniemy jeszcze pisać na temat tego czy używać znaków polskich ? Bo wiesz, jest różnica czy komuś robisz "łaskę" czy "laske".


Zawodnik musiał by exta mocno się wybić aby ta koszulka odsłoniła trochę ciała pod nią. A raczej nie będzie na tych meczach super porywistych wiatrów które podniosą je do góry.
Po prostu wietrzyk, koszula będzie fałdować.
Co innego w czasie przepychanek i szarpaniny, nawet po upadku. Tutaj już może.


Ale nie ma co się sprzeczać, do premiery szmat drogi, a to co widział reporter może ulec na gorsze w dalszym etapie prac. Konami potrafi psuć i to wiadomo nie od dawna.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 20:51:11 wysłana przez Mahadew »

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 11, 2013, 19:03:39 »
11.03.2013

NOWY ZRZUT OD ADAMA BHATTI'EGO

Dzisiaj Adam Bhatti dodał zdjęcie na twitterze, poprzedzając je słowami: 3 dni do magazynu EDGE

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 11, 2013, 19:14:50 »
Screen z gry to chyba nie jest :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 11, 2013, 19:33:41 »
Screen przedstawia nam algorytm sztucznej inteligencji. 11 niebieskich, 11 żółtych, 3 sędziów (czarne kółeczka) i piłka.

Żółta drużyna przejmuje piłkę i kontratakuje. Piłka jest na górze, przy samej bocznej linii. Niebiescy wracają się do obrony. Seledynowe linie i pomarańczowe oznaczają kierunek poruszania zawodników.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2013, 19:36:57 wysłana przez Koziom »
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 11, 2013, 20:19:11 »
Więc jeśli to co piszesz jest prawdą, to ja powiem jedno. Totalna porażka ta sztuczna inteligencja....

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 11, 2013, 20:22:38 »
Tylko ja tak twierdzę. Poza tym, co innego mógł ten zrzut wskazywać? Przecież nie jest to aż tak trudne do rozgryzienia...

Czy ja wiem czy porażka? Na tym zrzucie widzisz tylko kilka kuleczek i kresek. Poczekaj.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 11, 2013, 20:49:16 »
Cytuj
Screen przedstawia nam algorytm sztucznej inteligencji.


Jak byś napisał "być może" albo "prawdopodobnie" to bym to zrozumiał :D


Ale nawet jak przedstawia "sztuczną inteligencje" to jest tragiczna. Kreski niebieskich obrońców (czterech) idą w górę. Wniosek... dół jest wolny i odkryty. Analizując całość, mogę śmiało powiedzieć że jest tragicznie.
Ale nie ma co na wyrost przesadzać. To tylko czegoś tam zdjęcie.
Trzy dni to niewiele czasu, na spostrzeżenia od reportera.

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 11, 2013, 21:20:03 »
Na dole zostaje jeden pomocnik i schodzi środkowy napastnik, więc pusto nie będzie. Ja nie rozumiem jednej rzeczy: przy poprzednim screenie oraz przy tym padają słowa "tragedia" itp., chociaż większość ma blade pojęcie co dokładniej te zrzuty ekranu oznaczają i jak to będzie działać w finalnej wersji. Lepiej od razu skrytykować, przekreślić z miejsca niż jak normalny człowiek poczekać na jakieś rzetelne informacje i wyjaśnienia.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 11, 2013, 21:25:28 »
Ja piszę o obronie niebieskich kropek. Nie żółtych.

Jeśli te kreski pokazują ich ruch to jest on błędny.
Po za tym jak tak można określać sztuczną inteligencje....


Czekamy, czekamy na rzetelne. Tylko Koziom nakręca przeciekami pół serio atmosferę. Zwłaszcza tym zdjęciem, co bym sobie darował.

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 11, 2013, 21:34:17 »
Ja piszę o obronie niebieskich kropek. Nie żółtych.
Ja też. Przypatrz się obrazkowi jeszcze raz, tym razem pomyśl. Choć trochę.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 11, 2013, 21:54:08 »
Cytuj
Kreski niebieskich obrońców (czterech) idą w górę. Wniosek... dół jest wolny i odkryty. Analizując całość, mogę śmiało powiedzieć że jest tragicznie.

Gdzie Ty tu widzisz tragedie? Przecież dwóch pomocników wraca do tyłu, jeden biegnie idealnie w stronę napastnika żółtego, który wybiega do przodu, by go idealnie zakryć. Chociaż jak dla mnie, ostatni obrońca na dole (niebieski) zamiast biegnąć do góry, powinien biec na dół, na żółtego pomocnika, który biegnie skrzydłem.

Ale że niby żenada? Jak dla mnie jest to bardzo dobre ustawienie. Nie rozumiem krytyki. Przecież tak bardzo narzekaliście na brak wystawień, głupotę obrońców. Narzekacie na brak Windowsa nowszego niż XP na monitorach od Konami. Co wy chcecie? Gra wychodzi we wrześniu/październiku, nie dość, że macie dosyć obszerne informacje o silniku jak na ten czas, to jeszcze źle. O FIFIE 14 jest cisza, a o PES'ie masz już sporo informacji.

Cytuj
Po za tym jak tak można określać sztuczną inteligencje....

Boże święty, przecież komputer też musi jakoś grać. Narzekanie na obrońców w poprzednich pesach było co niemiara.

Cytuj
Tylko Koziom nakręca przeciekami pół serio atmosferę. Zwłaszcza tym zdjęciem, co bym sobie darował.

Chwila, chwila. Nie dość, że masz w JEDNYM temacie opisane czarno na białym, co i jak, aktualizowany tematy, nowe newsy, przecieki, zrzuty, cokolwiek, to ci nie pasuję?
Jak już pisałem wcześniej. Robię to po to, abyś jednym kliknięciem miał dostęp do wszystkich newsów na temat nowego PES'a bez zbędnego spamu tematów w dziale.

Dodaje różne rzeczy, zrzuty, wpisy na twitterach - admin nie raz widział ten temat. Jeżeli by mu się nie podobało - mógł usunąć, proste.

I będe wciąż je dodawać, bo taka jest nazwa tematu (OFICJALNIE/ NIEOFICJALNE NOWOŚCI NA TEMAT GRY). Przecież to logiczne.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 11, 2013, 21:57:47 »
Ta schodzi, ale zanim on zejdzie do skrzydłowego żółtego to trochę minie... więc zostaje dziura na dole.
Teraz ty pomyśl, jeszcze raz. Czy tak "powinna działa sztuczna inteligencja" ?


Nie mam zamiaru dalej się sprzeczać bo to do niczego nie prowadzi. Jest źle to rozrysowane, błędnie.

Offline Yerpal

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.04.2012r.
  • o.O
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 11, 2013, 22:09:35 »
KU*WA Mahadew. Twoich wypowiedzi nie da się czytać. Takie bzdury piszesz. Kilka kresek i kropek 'ale beznadziejna ta sztuczna inteligencja'. Chętnie z tobą podyskutuję bo chyba żadnych meczy nie oglądasz. Otóż to, że tam jest dziura przy tym skrzydłowym to nic nadzwyczajnego. Pamiętaj, że boisko jest szerokie i podanie z jednego skrzydła na drugie, choćby nie wiadomo jak dokładnie nie wyprzedzi obrońcy, który ma do dobiegnięcia w najgorszym wypadku 15 metrów a podanie jest posyłane na 45. Akurat uważam, że defensywa jest teraz ustawiona idealnie i jeżeli tutaj mamy przedstawioną próbę kontrataku to defensywa jest na tą sytuację świetnie przedstawiona. Jedyne wyjście to chyba prostopadłe podanie do żółtego w środku, jedynego na połowie rywala. Ale to w przypadku gdy mamy Messiego na szpicy i gramy z BATE Borisov.

Druga sprawa to brak szacunku do pracy Kozioma. Ładnie pracujesz na Oskara dla najmniej lubianego usera 2013.

Pzdr.

Offline Aanyska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2013
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.03.2013r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 12, 2013, 09:24:44 »
bedzie jaki bedzie ten pes. ja na pewno sie w niego zaopatrze, bo moim zdaniem z fifa nie przegrywa. W fifie kazdy mecz wyglada tak samo, tu mam przynajmniej roznorodnosc :]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 11.03.13)
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 12, 2013, 09:24:44 »